امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

نقل قول: من خیلی وقته سحرخیزی میکنم ولی چند وقتیه یکم سست شدم
میخوام بهتر بشم
ان شاء الله میخوام 5 صبحی بشم ، دارم کتاب 5 صبحی هارو برای همین میخونم

این زمان برای من مثل طلاست، چون بقیه خوابن راحت میتونم به کارهای شخصیم برسم
کارهای مهمم رو دوست دارم تو این تایم انجام بدم
بعد کل روز حس خوبی دارم
امروز 5:45 بیدار شدم   بعد نماز و تعقیبات، درس خوندم

پس از فردا بیدار شدم میام اینجا اعلام میکنم
شما هم بیاین [تصویر:  49-2.gif]

مرسیییی سنا بانووو 317 
اره دقیقاا
ممنوننن  Khansariha (46) 
نقل قول: سلاااممم
هیچ=) | 4شهریور | 25روز خووب [تصویر:  317.gif]

یه روز نبوم کلی اتفاق افتاده  [تصویر:  22.gif]  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

منم برای چالش سحرخیزی هستم [تصویر:  4chsmu1.gif]

۲۵ روز خوب مبارررک 317 317 317 2uge4p4
جشن ۵۰ روزگیت ایشاللهه 2uge4p4 

دیشب جات خالی بود 4chsmu1 Khansariha (13)

تچکر ک به ما پیوستی 317 
نقل قول: پ‌ن : من هم یه روتین کلی و کوچولو و دعای عهد و قرآن رو چاشنی می‌کنم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
ممنون ضحی جان، خیلیم عالیی 317 

نقل قول: وقتی کار مشخص ندارم بدتر باعث میشه تو نت الکی بچرخم. [تصویر:  shy.gif]
ولی سر درد دارم. قبلا آقای افرا کمک کردن صبح ها بیدار بشم خیلی خوب شده بودم. با خواب کافی شب سر دردا خوب شدن. [تصویر:  317.gif]
نمیدونم
امروز که خیلی بد خوابیدم. اگر شب زود خوابم ببره بی خیال فوتبال میشم میرم میخوابم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
سعی میکنم منم باشم [تصویر:  302.gif] [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

کار مشخص ایجاد کن خو 4chsmu1 
من اگه جات بودم میرفتم ، ژله میخریدم ، ژله تزریقی کار میکردم

یه کاری بتراش برا خودت 317 

حالا این یه مثال بود ، ببین خودت چی دوست داری 
آخه حیف نیست ، این روزا الکی بگذرن برن...

نقل قول: سلام بچه ها من فردا حتما  چالش سحر خیزی هستم ولی اول صبح نمیخوام گوشیمو باز کنم چون  پیام میاد و.... توجه و تمرکزم اول صب میره رو گوشی ساعت دو وضعیتمو میام میگم

سلاام حانیه جونی
اوکی 317 
خیلیم خوبهه ، یه زمانی بیا ک فراغت بیشتر ولی بدون منتظر اعلامت هستیماا 4chsmu1 317
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول: بچه ها در کل از نظر روانشناسا ضرب المثل سحرخیز باش تا کامروا شوی رد شده چون مود آدمها متفاوته با هم و بضیا جون به جونشون کنی هرچقدم شب زود بخوابن صبح حداکثر کاراییشون نیست. متخصصین امر اینطور گفتن دیگه من نمیدونم. البته میگم شخصا برای خودم اگه شب خواب کافی داشته باشم بیداری صبح مثلا از ساعت 8 خیلی عالیه. منتها فعلا شرایط شب ها زود خوابیدن مهیا نیست تو خونمون. قدیما خیلی با خودم مبارزه میکردم صبحا زود بیدار بشم اما اخیرا دیگه متوجه شدم که بهتره به جای جنگیدن با همه چیز گاهی شرایط موجود رو بپذیرم.

یادم رفت جواب رزا رو بدم :/
رزا جونی اندکی موافقم و بسیار مخالف  4chsmu1 Khansariha (13)

ژنتیک و شرایط جسمی و ذهنی ادما رو قبول دارم ک با هم دیگه فرق میکنه و ممکنه برای کسی شبا بهتر کار کنه

ولی هر چی دیر تر از خواب بیدار بشی ، به همون تناسب هم عقب میافتی

برفرض کاری هست ک باید بری بیرون و انجامش بدی
خب تایمت جور نباشه ، فقط خودت اذیت میشی 
یا مجبوری کاراتو به تعویق بندازی 

از این جهت مخالفم 4chsmu1

با جمله اخر هم خیلییی موافقم لایک داری 4chsmu1
ولی فقط گاهی 317

مرسی نظرتو گفتی 4chsmu1
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

سپاس شده توسط
نقل قول: برفرض کاری هست ک باید بری بیرون و انجامش بدی
خب تایمت جور نباشه ، فقط خودت اذیت میشی 
یا مجبوری کاراتو به تعویق بندازی 
من با این حرفت کاملا موافقم. خودم چندین ماه متوالی با وجودی که حتی شبا امکان زود خوابیدن نداشتم صبح خیلی زود بیدار میشدم چون کاری که میخواستم انجام بشه نیاز بود تو اون ساعت انجام بشه. این صحبتم بیشتر مربوط به اینه که ما یه مجموعه کار ثابتی برای انجام دادن داریم و مثلا در نهایت چه 12 بخوابیم چه یک شب مدت زمان خواب شبانه روزمون هم ثابته و کارایی که میخوایم انجام بدیم به صورتی نیستن که مشکلی پیش بیاد. چون اینجا فک کنم صحبت از ساعت 5 و 6 بیدار شدنه درحالیکه ممکنه خیلی از کارایی که نیاز به بیرون رفتن دارن  با ساعت 8 بیدارشدنم اکی باشن. باز بستگی به برنامه ها و کاراییمون داره.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
سلااااااام

صبح بخییییییر 49-2

من بیدارم از ۴۵ دقیقه پیش 317
دیگه کی بیداره؟ 

نقل قول: یه نکته خیلی ظریف ولی کاربردی ، هم بگم ، هر وقت دیدین کاری رو به تاخیر میندازین یا میترسین ک برید و انجامش بدین

ژست کسی رو بگیرین ک میتونه اون کارو انجام بده مثلا بایستید دستاتونو به کمر بزنین ، و به خودتون بگین همین الان میرم و این کار رو انجام میدم

مغزتون ازتون حساب میبره  [تصویر:  cowboypistol.gif]

خودتون هم همون لحظه برید سراغ اون کار تا داغه و حسش هست انجامش بدین [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

چه خوب
اینم یکی دیگه از روش های مقابله با اهمال کاری Khansariha (69)
دوست داشتی تو تجربیات برنامه ریزی بنویس
سلام سلاااام
صبح همگی به خیر  Confetti
من ۶ و نیم بیدار شدم Khansariha (69)
ولی الان دوباره میخوابم تا ۹ چون کار خاصی ندارم و دیشب هم خیلی زود نخوابیدم
ولی برای روز اول عالی بود
چون هم نماز بیدار شدم و هم کارایی که گفته بودم رو انجام دادم
راستی تو منابع دینی گفته شده بهتر از اذان صبح تا طلوع آفتاب و کمی بعدش مثلا الان بیدار بمونیم و بعد دوباره یکی دو ساعت استراحت کنیم یکی از ساعتای خواب مفیده Khansariha (69)
خلاصه که بیدارشم ان‌شاءالله میرم تو کار سخنرانی و کارای دیگه  Khansariha (69)
روز خوبی داشته باشید  53
 سپاس شده توسط
سلام 
دم سنای سحر خیز خودمون گرم 317

صبح همگی بخیر ، امروز با زنگ پنجم بالاخره بیدار شدم 4chsmu1 Khansariha (69)

ساعت ۶ ونیم ، اون ۳ تا دعا رو انجام دادم ، روتینم رو هم اوکی کردم

صبحونه پرفکت بر بدن زدم، 
الان دارم میرم واکسن بزنم ، دعا کنین خلوت باشه Khansariha (13)
و زنده بمونم بعدش 4chsmu1

دیگه اینکه دیروز چون عصر یکی ۲ ساعت خوابیدم ، با اینکه ساعت ۱۲ و نیم ۱ بود قک کنم تا نزدیکای ساعت ۳ صبح خوابم نمیبرد 

واقعا خداروشکر ک پاشدم
امروز امیدوارم کمتر بخوابم یا حداقل عصر نخوابم  317
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

ممنون ایرانا جان

سازگار باشه ان شاء الله

من هردوتا رو زدم هنوز زنده ام خداروشکر 4chsmu1
سلام   سلام

بچه ها  منم از ۷ پاشدم بازم نشد ۵ بلند شم پاشدم گوشیو خاموش کردم دوباره  ۷ پاشدم  65    ولی بلاخره  این ۷ میکنم ۵
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
راستی   امروز چندمه

من از ۴  شهریور  اومدم  یعنی ۲۶ روزه که  دیگ هیچ کار عملی در زمینه خ ا  انجام نمیدم  ولی ذهنی که درگیرش هستم و دارم حسابی میجنگم  مخصوصا اخر شبا و اول صبا
بچه ها به نظرتون من چیکار کنم  اول صبح این افکار منو زمین گیرنکنن  یا اخر شب بهشون فکر نکنم
 سپاس شده توسط
سلام دخترا 49-2

من برای نماز صبح بیدار شدم ولی بعدش خوابیدم آخه هوا تاریکه دلم نمیاد هیچ کاری انجام بدم Hanghead

و ۱۰ بیدار شدم..وقتی بعد نماز میخوابم نمیتونم راحت بیدار بشم 4chsmu1

نمیدونم چه کنم با این وضع Vamonde

چند وقت خوابم درست شده بود ولی باز داغون شد Hanghead
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
[تصویر:  img_۲۰۲۱۰۹۲۱_۱۰۳۷۰۶_۵۴۸_n0qd.jpg]
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
حانیه جان برای من این شکلیه که خودم به تجربه متوجه شدم یه سری افکار هستن که لزوما جنسی نیستن اما خب من میدونم وقتی چند روز ادامشون بدم تهش ختم میشن به افکار جنسی. اگه تو طول روز همچین افکاری داری سعی کن تو لحظه اول جلوی ادامشو بگیری که شرایطو واست سخت نکنه. اما اگه کلا دائم افکار جنسی داری سعی کن زیاد باهاش درگیر نشی ادامش نده اما باهاش زیاد هم نجنگ که ذهنتو خسته کنه بذار بیان و برن. دیگه اینکه سعی کن تو زول روز حسابی برنامه و هدف داشته باشی و شب موقع خواب خسته باشی و راحت بخوابی.
#حافظ❤

سپاس شده توسط
سلام رزا جان خوبی  
مشکل اینجاست که من از اول صب کلی برنامه ام دارم 
ولی انگار اون افکار جنسی شدن اولویت در اول صب شده  اولویت که الان بعد  ۶ ماه فک کنم دارم این اولویت و عادت بد رو تغییرش میدم سخت شده و گاهی اوقات این افکار بر من  چیره میشن و حتی اگر کاریم نکنم  فک کردن بهشون تو رختخواب برام لذت بخشه و میبینم ۱ساعت تایمم برا تخیل  و فک کردن به همینا رفته
علیک سلام عزیزم
خب پس ذهنت عادت داره صبحا بره سراع اینجور افکار. تقریبا اکمدنش تحت کنترل تو نیست پس اینو بپذیر و زیاد بابتش خودخوری نکن و برای اون بخشش که تحت کنترل خودته تلاش کن (ادامه دانش، اینکه یک ساعت ادامش بدی تحت کنترلته، هرچند میدونم و درک میکنم که واقعا سخته گذشتن ازش). روتین صبح نعریف کن واسه خودت. من یادم نمیاد تو کدوم قسمت کانون درمورد روتینا بچه ها پست گذاشتن. مثلا روتینت این باشه که به محض بیدار شدن درمورد روز گذشتم از صبح تا شب فکر میکنم و سعی میکنم بابت تک تک اتفاقات خوب روز گذشته شکرگزاری کنم ولو ذهنی. مثلا خدایا ممنونم که یه روز دیگه فرصت نفس کشیون داشتم. ممنونم که فلان کار رو تونستم انجام بوم. ممنونم که غذای خوشمزه ای برای خوردن داشتم. ممنونم که روزم به پاکی گذشت. ممنونم که دوستای خوبی دارم و... بلافاصله بعد از شکر گزاری باید تختمو مرتب کنم بلافاصله بعدش باید مسواک بزنم و...
یعنی یه روتیم اجباری برای خودت تعریف کن و سعی کن با تکرارش ولو به زور و اجبار خودتو از شرایط بد صبح دور کنی. البته من الان خودم روتین صبحم اینه:
شکرگزاری_ مرتب کردن تختم_ نظافت شخصی_صبحونه و حین این کارا باید نت گوشیم قطع باشه (قطع بودن نت رو جزء روتینم گذاشتم 4chsmu1) اما خب همینجا اعتراف میکنم که بعد از مرتب کردن تختم طبق عادت کلی وقت تلف میکنم تا به مرحله صبونه برسم که واقعا نمیدونم کی قراره اصلاحش کنم 4fvfcja امیدوارم برای تو جواب بده عزیزم حداقل برای دوری از افکار و به هم زدن چرخه ای که ذهنت بهش عادت کرده.
#حافظ❤

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان