امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1400 ارديبهشت 29، 16:56)_رعنا_ نوشته است: آبی آسمانی خدا خیرت بده Khansariha (13)
یعنی تو این همه فشار انقدر خندیدم سرم آروم شد
خیر ببینی Khansariha (13)
یعنی عشق کردم
واسه من شد این
نقل قول: طالع برج سرطان برای رنان

حکما گفته اند که هر زنی به طالع سرطان باشد، میانه بالا و سفید چهره و ابرو کشیده و خوش رفتار و بر اعضا خال و نشانی داشته باشد که آن نشانه اقبال و دولت و حرمت اوست و ستاره او با ستاره آسیه خاتون یکی باشد و هر چند بزرگتر شود کارش بالا گیرد و شوهر بسیار بر وی مهربانست به واسطه حسن عمل که دارد، اما گاه گاه زود خشم گیرد و زود فرو نشیند و در کارهای خود بسیار بینا باشد و با همسایه ها بسیار مهربان باشد اما قدر او را ندانند چرا که بدگو و دشمن بسیار دارد.
راز دل خود را به کسی نگوید، تهمتی به وی زده اند نعوذ بالله که راست باشد ولی از راه دشمنی بوده است و هر نفصانی که از مال و اولاد ببیند از چشم بد مردم است، چرا که حساب او را بسیار میکنند که چنین است و چنان است.
دروغگو را دشمن دارد چرا که خودش بسیار زن صالحه و صادق القولی است و حرام او را نسازد، زنهار که پرهیز کند از حرام تا همیشه آسوده و راحت باشد و باهر کس نیکی کند بدی بیند و قرض دادن او را نسازد.
فرزندان او هرگاه بیماری و علتی ببینند باد اجنه و پری بر آنها زده و اثر کرده، باید حرز چهارده معصوم را با خود دارد تا از بلاها ایمن گردد. ماه ذی حجه برای او خوش یُمن است (یعنی کار بزرگی را میخواهد شروع کند در این ماه قرار دهد مثلا ازدواج ، تولد فرزند یا خرید خانه و ماشین و…).
لباس سبز و آبی برای یُمن دارد (یعنی این رنگهای لباس برای او شانس میاورد). ماه نو را بر روی سوره یاسین نگاه کند (یعنی اول ماه قمری که هلال ماه را دید بعد به روی سوره یاسین نگاه کند تا از بلیات آن ماه محفوظ ماند) رنجوری او بیشتر از درد دل و کمر باشد، معالجه کند تا راحت شود.
یک شخص بلند قامت و سیاه چشم در میان او و شوهر او خرابی می‎کند (اگر هنوز شوهر نکرده در آینده چنین کسی خواهد آمد) که عداوت میان آنها بیاندازد، از او باید حذر کند تا در بلا نیافتد. در نماز کاهلی نکند و همچنین در مسائل دینی، تا در امان خدا باشد .
منو شوهر داد
بعد شوهرمم بهم خیانت کرد
اقبالم Khansariha (13)

به خدا قصد بدی ندارم.ولی نویسنده فوق العاده است. خیلی قشنگ نوشته
Hanghead البته قسمت هاییش برای من غلطه کلا
همین که میگه با کسی درد و دل نکند 
چون من خیل درد و دل میکنم.
یا گفته سفید چهره. اشتباه گرفتی عزیز. من اصلا سفید نیستم. 4chsmu1
ولی من از این.چیزا دوست دارم. برام سرگرمیه. بهشون اعتقادی ندارم. ولی خوبه. مثل این کیف میده
شانس را نیگا
زده سرطان
گفتم که این زندگی عین سرطان شده. ذره ذره وجودمو میگیره میخوره
آبییییییییییییییییییییییییییییی عاشقتم  317
خیلی حالم خوب شد. کلی خندیدم مرسییییییییییی 2uge4p4
مرسیییییییییی Khansariha (63)

واییییییییی منم از دست تو کلی خندیدم  Khansariha (13)   Khansariha (13)  

نه اشتباه خوندییی 

گفته نباید با کسی درد دل کنه  Gigglesmile

منظورش اینطوریه ...

اسم رو درست وارد کردی ؟؟  Gigglesmile

اسم مادرت گ پ ژ چ اینا نداره ؟؟

آخرش حمزه نداره ؟؟

اینا مهمه آخه
نقل قول: حکماء گفته اند هر زنی که به طالع میزان باشد زنی است راستگو و راست گفتار و راست کردار و دروغگو را دشمن دارد چرا که میزان به معنی ترازو و عدل است.
در نماز کاهلی نکند و از ناپاک و نجس و حرام پرهیز کند و از غیبت و تهمت باید حذر کند تا در بلا نیفتد. هر چه بزرگتر شود و سنش بالا رود کارش بالا گیرد و نیکوتر شود.
زندگانی را به شادکامی و راحتی گذراند و در امورات زندگانی خود بسیار عاقل و زیرک باشد و شوهر بر وی بسیار مشفق و مهربان است  Khansariha (57) و از پدر و مادر نفع یابد و از برادر و خواهر بهره مند گردد و چون در اول عمر و زندگانی بسیار رنج کشیده 809197ps94ijjhwg ، در وسط و آخر عمر راحت باشد و به شادکامی گذراند  6

آتش مزاج است گاه گاه خشم گیرد ولی زود فرو نشیند. وی را نسازد مال حرام، چون یک ریال حرام بدست آورد، صد دینار حلال از دست او برود. بیماری او بیشتر از صفرا و بلغم باشد چون که هر وقت اوقاتش تلخ شود طپش قلب بر او عارض شود، مداوا نماید تا رفع شود.
مدتی است که بیماری عارض او شده است دعای رفع بیماری و همزاد  17  بگیرد تا رفع شود. صاحب این طالع دو سه تا نذر کرده است و فراموش کرده، که باید ادا کند تا آنکه مطلبی را که به دل دارد، روا شود.
در سن سه سالگی خطر مرگ او را تهدید می کند چون از این گذشت به نود سالگی برسد 1744337bve7cd1t81 اگر از نامحرمان خود را حفظ کند. صاحب این طالع را بسازد از ماه ها، ماه ذی قعده ( همون ماهی که تولد امام رضا ع در ان واقع شده ) و از روزهای هفته، دو شنبه ها برایش می سازد ( شانس میاورد ) که در این ماه و این روز، لباس نو خود را بپوشد و ابتدای کاری را گذاشتن و از جایی به جایی رفتن داشته باشد. حرز ائمه معصومین ع را با خود دارد تا در میان خلائق عزیز و محترم باشد و از تمام بلیات محفوظ باشد .

گرفتن مجدد

اینم از فال من
سلام دوستای عزیزم Khansariha (96)

درد و دل های همتونو خوندم
برای همتون دعا میکنم حال دلتون خوب بشه
و ان شالله مشکلات زندگی  باعث رشد هممون بشه

و ان شالله خواسته هاتون اگر به صلاح دنیا و آخرتتون هست بهش برسید 
به نظرم زیاد نباید رو یه خواسته ای اصرار کرد .. اینو تجربم بهم میگه : یا خدا خواستتو بهت میده ، یا میگه صبر کن به موقعش بهت میدم یا اینکه میگه این به صلاحت نیست بهترشو بهت میدم 53258zu2qvp1d9v
در هر صورت به نفعمون تموم میشه .. همچنین خدای مهربونی داریم 63
اون دوستی که میگه شاید خدا نیست یا صدامو نمیشنوه یا نمیخوادم ، به نظرم نگاهتو عوض کن .. شاید خدا دوست داره صداتو بیشتر بشنوه .. شاید اگه زودی بهت بده بری و دیگه صداش نکنی و دلش برات تنگ بشه .. امیدوارم هرچی به صلاحته پیش بیاد. 302
(1400 ارديبهشت 29، 16:56)_رعنا_ نوشته است: آبی آسمانی خدا خیرت بده Khansariha (13)
یعنی تو این همه فشار انقدر خندیدم سرم آروم شد
خیر ببینی Khansariha (13)
یعنی عشق کردم
واسه من شد این
نقل قول: طالع برج سرطان برای رنان

حکما گفته اند که هر زنی به طالع سرطان باشد، میانه بالا و سفید چهره و ابرو کشیده و خوش رفتار و بر اعضا خال و نشانی داشته باشد که آن نشانه اقبال و دولت و حرمت اوست و ستاره او با ستاره آسیه خاتون یکی باشد و هر چند بزرگتر شود کارش بالا گیرد و شوهر بسیار بر وی مهربانست به واسطه حسن عمل که دارد، اما گاه گاه زود خشم گیرد و زود فرو نشیند و در کارهای خود بسیار بینا باشد و با همسایه ها بسیار مهربان باشد اما قدر او را ندانند چرا که بدگو و دشمن بسیار دارد.
راز دل خود را به کسی نگوید، تهمتی به وی زده اند نعوذ بالله که راست باشد ولی از راه دشمنی بوده است و هر نفصانی که از مال و اولاد ببیند از چشم بد مردم است، چرا که حساب او را بسیار میکنند که چنین است و چنان است.
دروغگو را دشمن دارد چرا که خودش بسیار زن صالحه و صادق القولی است و حرام او را نسازد، زنهار که پرهیز کند از حرام تا همیشه آسوده و راحت باشد و باهر کس نیکی کند بدی بیند و قرض دادن او را نسازد.
فرزندان او هرگاه بیماری و علتی ببینند باد اجنه و پری بر آنها زده و اثر کرده، باید حرز چهارده معصوم را با خود دارد تا از بلاها ایمن گردد. ماه ذی حجه برای او خوش یُمن است (یعنی کار بزرگی را میخواهد شروع کند در این ماه قرار دهد مثلا ازدواج ، تولد فرزند یا خرید خانه و ماشین و…).
لباس سبز و آبی برای یُمن دارد (یعنی این رنگهای لباس برای او شانس میاورد). ماه نو را بر روی سوره یاسین نگاه کند (یعنی اول ماه قمری که هلال ماه را دید بعد به روی سوره یاسین نگاه کند تا از بلیات آن ماه محفوظ ماند) رنجوری او بیشتر از درد دل و کمر باشد، معالجه کند تا راحت شود.
یک شخص بلند قامت و سیاه چشم در میان او و شوهر او خرابی می‎کند (اگر هنوز شوهر نکرده در آینده چنین کسی خواهد آمد) که عداوت میان آنها بیاندازد، از او باید حذر کند تا در بلا نیافتد. در نماز کاهلی نکند و همچنین در مسائل دینی، تا در امان خدا باشد .
منو شوهر داد
بعد شوهرمم بهم خیانت کرد
اقبالم Khansariha (13)

به خدا قصد بدی ندارم.ولی نویسنده فوق العاده است. خیلی قشنگ نوشته
Hanghead البته قسمت هاییش برای من غلطه کلا
همین که میگه با کسی درد و دل نکند 
چون من خیل درد و دل میکنم.
یا گفته سفید چهره. اشتباه گرفتی عزیز. من اصلا سفید نیستم. 4chsmu1
ولی من از این.چیزا دوست دارم. برام سرگرمیه. بهشون اعتقادی ندارم. ولی خوبه. مثل این کیف میده
شانس را نیگا
زده سرطان
گفتم که این زندگی عین سرطان شده. ذره ذره وجودمو میگیره میخوره
آبییییییییییییییییییییییییییییی عاشقتم  317
خیلی حالم خوب شد. کلی خندیدم مرسییییییییییی 2uge4p4

رعنا برا منم همین اومد Khansariha (13)
خیلی جذاب بود دستت طلا ابی 302
منم خیلی اعتقاد ندارم
از منم فقط خصوصیات ظاهریو درست گفته بود..
نه زن صالحه هستم و نه چیزی Khansariha (13)
خیلی باحال بود
ولی اون ک چشماش سیاهه و میاد بین منو شوهر قشنگ ایندمو جدایی میندازه میسوزونمش
کلا دیگ چشم سیاهارو را نمیدم ت خونه :/
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

سپاس شده توسط
بهاران
با 10 روز خوب
خدایا شکرت 

بچه ها دم همتون گرم
با حرفایی ک میزمین کلی چیز یادم میدین
ببخشین ک نمیتونم باهاتون گپ بزنم
منو یادتون نره ی وقتی
43 روز دیگ حسابی میام حرف میزنم باهاتون Confetti
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

سلام مجدد 

داشتم کتاب فلورانس رو میخوندم به یه بخش فوق العاده رسیدم ...
خیلی قشنگ بود ...
دلم نیومد اینجا نگم ...

واگذاری مسئولیت به خداوند 

باری که روی دوشتون هست رو به خدا واگذار کنید .
اما چه جوری ؟؟
این گفتار مثبت رو ساعت ها و بدون وقفه چه در سکوت و چه با صدای رسا ، با آرامی اما با اقتدار تکرار کنید .
" این بار را به خدا واگذار میکنم و آسوده میشوم "

تاریکی پیش از سپیده دم چیست ؟؟

قبل از یک موفقیت بزرگ همه چیز به سوی ناکامی میرود .
علت : بیم ها و هراس ها از اعماق ذهن به سطح آن آمده اند و بعد از این از ذهن بیرون میرن  daghighan

حتی در سختی ها هم شاد باشید و خدا را سپاس بگویید که نجات یافته اید .

سئوال : تا کی انسان باید در این تاریکی سر ببرد ؟؟
جواب : تا زمانی که چشم انسان در تاریکی هم بینا باشد . 
و زمانی میتوان به این بینایی در تاریکی رسید که مسئولیت رو به خدا واگذار کنیم .

من که خیلی دوسش داشتم ...
سلاااام گل دخترا 49-2
میخواستم سخنرانی بهتون معرفی کنم Khansariha (69)
سخنرانی ترک گناه استاد رائفی پور واقعا عالیه..هم تلنگری هست برای ترک و هم راهکار ارائه میدن Khansariha (56)
سخنرانی روی پای خدا از استاد شجاعی رو هم دوسش دارم..درباره توکل به خداست Khansariha (69)
سخنرانی چگونه مهربانی خدا را باور کنیم استاد پناهیان هم باعث میشه با خدا بیشتر رفیق بشیم 53258zu2qvp1d9v

خب خب برای خود مراقبتی
دیروز درس خوندن برای امتحانو زودتر شروع کردم برای اینکه تا نصف شب طول نکشه 317

امروز هم استراحت دادم به خودم و درس نخوندم  Khansariha (13)
بازی کردم و با داداشم وقت گذروندم 4chsmu1
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
یلدای عزیزم 
چقدر حست رو درک میکنم
منو بردی به نوجوانی خودم
که هنوزه دارم اون امتحانا رو پس میدم و سخت ترش رو!
فکر میکردم بزرگ بشم اسون تر میشه تحملش ولی نه .. 809197ps94ijjhwg
اون موقع کسی و نداشتم جز خدا 
و از راه نوشتن خودمو تخلیه میکردم
اشک میرختم و حرفامو مینوشتم به خدا 
میتونستم بگم ولی نوشتن حالمو بهتر میکرد 
یه دفتر سررسید بود
با اون دست خط خرچنگ قورباغه !  Khansariha (13)
الانا میشینم میخونمش ..
تاریخاشو میبینم ...
سال ۹۱ ...
۱۵ سالم بود ... Hanghead
الان خدا هست اهل بیت هم هستن 
کلی چیزا یاد گرفتم 
و درواقع مشکلاتم بیشتر و سخت تر شده اما تحملش شیرین تر 
این سخنرانی های استاد محمد شجاعی رو به همه پیشنهاد میکنم با توجه به نیازشون دنبال کنن
خیلی موثره خیلی خیلی 
توی ایتا و تل کانال دارن  Khansariha (69)

چقدر حرفات درسته راجب این گناه
منم همین فکر و میکنم  49-2

این دنیا هم با همه خوبی و بدیش تموم میشه 
 تنها چیزی که ازش میمونه عکس العمل ما در این سختیاس
نمیخوام لاف بزنم چون خودمم توش موندم همانند زنبور در عسل ! Shy
ولی این سختیا مثل تمرین میمونه که روحمون قوی بشه و عضله بزنه  Muscular
پس باید تمرین کنیم و قوی بشیم
حالا توی این راه ها نیازه که یکی کمکمون کنه 

من خودم توی سن شما بودم که با این استاد عزیز آشنا شدم
در حدی بودم که میخواستم خودکشی کنم ! 
منو به زندگی امیدوار کردن 
با خدا و امام زمان و اهل بیت رفیق کردن 
زندگیم پر از آرامش شد
و هر وقت کمتر سراغ سخنرانیا میرفتم تاثیر منفیش رو میدیدم!
به هر حال انسان غافله هی فراموش میکنه باید به خودش یاداوری کنه  Khansariha (69)
من تک ستاره ی قلب ابالحسن ، علی علیه السلام میشم 2uge4p4
خب خب می بینم که دشت گل گلی اومده با دست پر 49-2

و نسیم بهاری به گروه باران خورده Khansariha (49)

و یه دختر ناز خودشو رها کرده از بند حال بد Khansariha (69)

آسمون آبی هم حرفای خدایی نازل کرده Greenstars 

چی بهتر از این؟؟ 53258zu2qvp1d9v

خودمراقبتی امروزم دو تا بود،

یه نیم ساعتی آواز خوندم و خانواده رو مستفیض کردم 4chsmu1

بعد نمازم هم بعد مدت ها با خدا مثل یه رفیق حرف زدم و آروم گرفتم. 53258zu2qvp1d9v

یادم به کارتون خرس های مهربون افتاد که هر کدوم یه عنصر طبیعت بودن 2uge4p4 [تصویر:  113352460.jpg]
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
چقدهههه تحویل گرفتی ما را عارفه  مهربانم  2uge4p4
قدر تو را میدانم  4chsmu1

نمیدونم چرا اینجا پیام میزارم بعدش که میام نگاه میکنم کلی پیام بوده که من ندیدم !!!

بهارانم دلم برات تنگ شده کجایی دخترم  53258zu2qvp1d9v
بیا به بالین من  Khansariha (13) 
با ما صفا کن کمر باریک   Khansariha (84)

دمت گرم رهایی جانم با این سخنرانی های توپی که معرفی کردی همشون عالین   49-2

گل گلی / ۲۸ اردیبهشت / یک روز خوب 
و امیدوار به روز های بهتر ... Khansariha (2)

خود مراقبتی امروزم ؛
به تغذیه ام رسیدم و به حد کافی آب خوردم و به فکر درمان و جبران عوارض گناه بودم
در مقابل کمالگراییم که میگفت ؛ از یه تاریخ باحال پاکیو شروع کن رو گرفتم و با نوازش کردن روح زخمیم از همین امروز شروع کردم
و یک بار وسوسه شدم که بشکن و دوباره شروع کن زدم تو سر شیطون و خوابیدم ! خودمو سرگرم کردم و به خانواده تو کارا کمک کردم .
الان حالم خوبه  Khansariha (69)
من تک ستاره ی قلب ابالحسن ، علی علیه السلام میشم 2uge4p4
سلااام دخترا

خود مراقبتی امروزم:
شکر گزاری و ریلکسیشن  2uge4p4
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام

خودمراقبتی دیروزم :

راز و نیاز قبل غروب آفتاب انجام شد
مکمل هام رو هم کامل خورم خداروشکر 
قول داده بودم اگه مکمل ها و دمنوش رو نخورم و پیاده رویم رو انجام ندم از چای عصر که خیلی دوستش دارم خبری نیست 4chsmu1

نقل قول:
شروع روز تأثیر فوق ‏العاده‏ای بر کل روز به جای می‏نهد.
یک شروع خوب یعنی یک روز خوب، و شروع بد یعنی روز بد.
اگر رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم)، پس از بیداری از خواب شبانه، اول به سجده می‏رفتند و در اولین لحظات بیداری، به حمد و ثنای خدا و دعا و مناجات لب می‏گشودند،
یا اگر حضرت صادق (علیه السلام) دستور می‏دهند که روز خود را با صدقه آغاز کنید،
به خاطر اهمیت فوق ‏العاده چگونه آغاز کردن روز است.

بیاین روزمون رو با یه کار خووووب شروع کنیم
خودمون امروز رو به یاری خدا تبدیل به یک روز خووووووب کنیم
317
نقل قول: و یک بار وسوسه شدم که بشکن و دوباره شروع کن زدم تو سر شیطون و خوابیدم ! خودمو سرگرم کردم و به خانواده تو کارا کمک کردم .
وای چقدر خوب گفتی..زدم تو سر شیطون Khansariha (13)
منظره خنده داری اومد تو ذهنم Khansariha (13)

نسبت به گل گلی پژمرده قبلی عااالی بودی خواهری 49-2
قوی و مصمم! Khansariha (69)
مگه ما چند تا گل گلی داریم آخه که بیاد سورپرایرمون کنه؟ 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: خود مراقبتی امروزم:

شکر گزاری و ریلکسیشن  [تصویر:  2uge4p4.gif]

خیلی خوبه رزا جان 49-2
پیش بینی می کنم کارای هفته آینده ت روون تر پیش بره خواهری.
نقل قول: خودمراقبتی دیروزم :

راز و نیاز قبل غروب آفتاب انجام شد
مکمل هام رو هم کامل خورم خداروشکر 
قول داده بودم اگه مکمل ها و دمنوش رو نخورم و پیاده رویم رو انجام ندم از چای عصر که خیلی دوستش دارم خبری نیست

خدا قوت سنا جانم، خیلی خوبه که روتین مخصوص خودتو ساختی   daghighan

نقل قول:
بیاین روزمون رو با یه کار خووووب شروع کنیم
خودمون امروز رو به یاری خدا تبدیل به یک روز خووووووب کنیم
[تصویر:  317.gif]

هستم برو که بریم varzesh

برای راشل خواهری و مهربانو جان
 ما یه چله حال خوب کن رو شروع کردیم به نام خودمراقبتی.
شامل فعالیت های متنوعی میشه که هدف همشون صلح درونیه.
روزی حداقل یه کارشو انجام میدیم.

اینو بخون و ببین تو دوست داری چیکار برای حال خوب دلت بکنی cheshmak
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام،
عضویت خانم Rashel در گروه باران فعال گردید.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

دخترا یه حرف مهم دارم خوب حواساتونو جمع کنین و به جواب این سوال فکر کنید:

قبلا اون وقتایی که خودتون رو سرزنش می کردید،
احساس می کردید چه فایده ای داره این سرزنش؟
آیا اصلا کمکی به بهبود می کرد؟
یا حداقل بگید فکر می کردید چه فایده ای ممکنه داشته باشه؟

نکته مهمی که باید حتما در کنار خودمراقبتی (که حمایت از کودک درون هست) پیگیری و دنبال بشه، 

کار کردن روی بالغه.

حالا میگید اینا چیه عارفه؟! یجور بگو ما هم بفهمیم Swear1

جواب هاتونو بفرستید تا براتون توضیح بدم 49-2

[تصویر:  Screenshot_20210419_184030_3.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان