امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلااام به همگی 2uge4p4
با معرفی کردن موافقم چون هنوز خودم همه رو نمی شناسم 53258zu2qvp1d9v Shy
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
سلام
این دوباره شروع کردنا حالم رو بد میکنه..
و خستم خیلی .. 809197ps94ijjhwg

دوستان جدید خوش امدین 
عزیزم ۷ روزت مبارکآ

گل گلی ام ۲۳ سالمه
فارغ التحصیل کارشناسی
پشت کنکور ارشد Hanghead
۹ ساله درگیرم و همچنان دارم درجا میزنم !
من تک ستاره ی قلب ابالحسن ، علی علیه السلام میشم 2uge4p4
سلاااامممممم
خوش اومدی آبجی یلدا هفت روزگیت مبارکااااا  Greenstars
منم ستاره ام ۱۴ سالمه عضو کوچک کانون  4chsmu1
گلبرگ خانوم عالیییی بود دستتون درد نکنه بابت عیدی  Khansariha (8)
گلگلی جانم خسته نباشی  49-2 پر قدرت برو جلو نبینم کم بیاری ها  Khansariha (63)
دخترا این روزا عالیییی میگذره بعد از اون شکست سنگین میشه گفت به خودم اومدم و دیگه اشتباهات گذشتم رو تکرار نمیکنم  49-2
خیلییی عالیم با اینکه یکم استرس دارم ولی دارم سعیم رو میکنم و خوشحالی رو به خودم هدیه میدم  Khansariha (2)
فقط یکم احساس تنهایی میکنم ولی فکر کنم اینم یه حفره محسوب میشه باید درستش کنم  Hanghead
درمورد این روزا تقریبا یه هفته است شروع کردم برنامه میریزم دوباره و عالیههههه
تازه میخوام دوره های جدید بردارم همه چی داره خوب پیش میره دارم حفره هامو پوشش میدم که ان شاءالله وقتی درست شدن بیشتر کانون میام  4chsmu1
راستش الان مدت پاکیم رو اعلام نمیکنم میزارم یکم بیام بالا بعدش میگم  317
راستییی من دارم یه کاری انجام میدم میخوام برا هر روز پاکیم یه نقاشی بکشم 
فکر کنین بعد از چهل روز چهل تا یادگاری از روزای ترکم دارم
شما هم میتونین تو روزای ترکتون هر روز یه کار متفاوت انجام بدین که یادگاری بشه   128fs318181
مثلا یه رفتار خوب یا یه چیزی خلق کنید خیلییی باحاله  Greenstars
عاقبت بخیر شیم ان شاءالله  49-2
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سلااام دخترااا 49-2

رزا/ سوم اردیبهشت/ 19 روز+ 2 روز خیلی سخت 

آرررره عارفه واقعا 3 ساعت دیروز واسم خیییلی بود. 
ولی خب با توجه به حجم باقی مونده کارام راضیم نمیکرد.
من امروز به شدت وسوسه شدم و نوشتن خیلی بهم کمک کرد الانم دارم میرم بیرون از هوای خوب لذت ببرم. میدونید اعتیاد به پ و ر ن مثل اعتیاد به مواد میمونه. وسوسه ی این روزهام بی دلیل نیست. میدونید امروز شیطون از درای مختلفی وارد عمل شده بود مثلا میگفت حالا چه فرقی کرده با وقتی که خ.ا میکردی یا فیلم میدیدی؟ اون روز وقت و انرژیت صرف اون کار میشد نمیتونستی از زمانت استفاده کنی الان وسوسه جوری روانتو میخوره که باز نمیتونی. ولی فعلا خوب تونستم خودمو متقاعد کنم به لطف خدا. این نوشتن و بیرون رفتن امروزم برای حال خوبم خودمراقبتی امروزمه.

به دوستای عزیزم خوش آمد میگم. من رزاام 27 سالمه دانشجوام. اینجا هستیم که برای بیان حالمون و کمک کردن بهم
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلاااام 4chsmu1
یلدا جون خوش اومدی 2uge4p4
گلگلی جونم پر قدرت ادامه بده..نبینم کم بیاری هااا 317
ستاره جون خیلییی کار باحالی داری انجام میدی  Khansariha (69)
کاش منم وقت داشتم..البته که نقاشیم خوب نیست Khansariha (13) شاید نامه نوشتم برای خودم 49-2
رزا جون آفرین بهت که مقاومت کردی Khansariha (63)

منم رهام..۱۸ سالمه و متولد آذرم Khansariha (2)
رشته تجربی میخونم..تقریبا ده ماهی میشه که درگیر شدم Shy

خوشبختم از آشناییتون 2uge4p4
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
نقل قول: رزا/ سوم اردیبهشت/ 19 روز+ 2 روز خیلی سخت 

آرررره عارفه واقعا 3 ساعت دیروز واسم خیییلی بود. 
ولی خب با توجه به حجم باقی مونده کارام راضیم نمیکرد.
من امروز به شدت وسوسه شدم و نوشتن خیلی بهم کمک کرد الانم دارم میرم بیرون از هوای خوب لذت ببرم.

این نوشتن و بیرون رفتن امروزم برای حال خوبم خودمراقبتی امروزمه.

اینجا هستیم که برای بیان حالمون و کمک کردن بهم

پس تمامه  باید به خودت آفرین بگی. 317
به اون صدای کمال گرا بگو من کاری به تو ندارم من امروز عالی بودم. عالی بودن به ملاک های تو نیست، به توان و تلاش منه. 53258zu2qvp1d9v

خیلی خوب کاری کردی رفتی بیرون و نوشتی. هر دو کارای خوبین
 و همینطور که دیدی خودمراقبتی توان و ظرفیت روحی ما رو بالا می بره. 
زنده باد رزا :49-2

رهایی جون نامه عالیه. اگه امتحان کردی برای ما هم تعریف کن چه حسی پیدا کردی. Khansariha (69)

یلدا جان من عارفه هستم.
۲۵ ساله 
آماده کنکور ارشد علوم اجتماعی
کارشناسی علوم پایه خوندم
پیگیر خودشناسی و این چیزا 4chsmu1
سه ماه پارسال درگیر بودم و ترک رو از دی ماه شروع کردم. 
سابقا کمال گرایی و چند تله شدید داشتم و مدتیه که در پی درمان اون ها هستم.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
دخترا بیاید جمع بشید کارتون دارم 49-2

می خوایم یه چله خودمراقبتی جدید شروع کنیم.

از یکشنبه هفته آینده چله ما شروع میشه. clapping

برای کسایی که نمیدونن،
توی چله خودمراقبتی 
می خوایم از دختر کوچولوی پر از احساس و ذوق درونمون مراقبت بیشتری بکنیم و حواسمون بهش باشه. چون اون ملجأ سرزندگی و شور و اشتیاق ما به زندگی و امید ماست. اگه این دختر کوچولو شاد باشه قلب زندگی می تپه، خودت خودت رو دوست داری، خودت به خودت حال خوب میدی و ...

[تصویر:  2uge4p4.gif]

یک رویای وصف ناشدنیه...
تنهایی های ما با این موجود دوست داشتنی❤️

همین دختر کوچولوی پر از ذوق و احساس اگه برای مدت طولانی باهاش بد برخورد بشه، سرزنش بشه، تحقیر بشه، بهش توجه و محبت نشه غیر از اینکه ممکنه بره تو خودش و به هیچ کس اجازه نده بهش نزدیک بشه و باهاش دوست بشه ممکنه از کمبود توجه خشمگین بشه و همه برنامه های ما رو خراب کنه.
ما برای مراقبت از این لطافت دخترانه یا احیانا درآوردن این دختر کوچولو از غار تنهایی می خوایم خودمراقبتی رو شروع کنیم. [تصویر:  49-2.gif] 

هدف ما، از طریق کارهایی شبیه به اینا محقق میشه. اما خودمراقبتی شامل خیلی کارهای مختلفی میشه و این ها نمونه هستن. 

خلاصه که 
خودمراقبتی یعنی انجام کاری برای حال خوب دلم. 2uge4p4

کافیه هر روز یه کاری به این منظور انجام بدیم.
می‌تونه تکراری باشه یا متنوع. این به خودتون بستگی داره. 

و شب بیاید یکم برامون بگید چه کاری کردید.  Smiley-talk002

می‌خوایم در کنار هم این بار یک حرکت جمعی داشته باشیم و به هم انگیزه بدیم. Khansariha (18) Khansariha (48)

اعلام وضعیت این شکلی:
عارفه/۲۶ اردیبهشت/روز ۱ از چله خودمراقبتی
خودمراقبتی امروزم: ...
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
رهای آذری از آشنایی باهات خوشوقتم Confetti

عارفه جان برو که رفتیم واسه خود مراقبتی 317
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام
من شکست نداشتم
ولی صبح کنترل ذهن خیلی بد از دستم رفت
نفهمیدم چی شد 
شکست بود یا نه
با اجازه صفرش میکنم
5 روز شده بود. حیفش Hanghead
خدایا شکرت که تعدادش برام مهم شده

_رعنا_ / 24 اردیبهشت / شروع روزهای خوب

Hangheadاین روزا خودم را خیلی خوار و خفیف کردم تا کسی را بدست بیارم
اما نشد و نخواست و تمام
احساس تنهایی از همیشه بیشتره
کلی عیب در مورد خودم فهمیدم
عیب های عمیق

دیگه نه گذشته مهمه
نه آینده
نه حتی حال

فقط خدا 
بازم بخاطر رضایت خدا شروع میکنم
باید سرگرم درس، بعدش کارهای خوب دیگه بشم
خدا اینو میخواد
منم باید بهش عمل کنم(  53258zu2qvp1d9v یاد دبیرستان افتادم . کی فکرش را میکرد دختر فراری از مدرسه پاش اصلا به دانشگاه برسه؟ چه برسه به اینکه بخواد ادامه بده  53258zu2qvp1d9v یادمه 8 سال پیش اولش بخاطر دیگری درس خواندم. دیگری که رفت به خدا گفتم بخاطر تو. کلی هم سرش غر زدم . هعی. کاش بزرگ بشم. آدم بشم. بنده خوبی بشم. کاش)

یه چله زیارت عاشورا برداشتم. 5 روزش گذشته. باید به ساعتاش بیشتر دقت کنم. 
زندگی تو این دنیا خیلی سخته
خیلی
غم خیلی چیزاش خیلی زیاده
مثلا غم اختلاف طبقاتیش
من از این زندگی بیزارم
فقط میخوام کارهای درست را انجام بدم همه چی تموم بشه همین
به امید اینکه تهش خوب بشه
دستام خالیه خدا
به امید روزی که دست پر باشم Khansariha (69)

ببخشید خیلی حرف زدم. دلم خیلی داغون بود. دیگه تحمل نداشتم.
دیگه سعی میکنم فقط برای یه چیز ناراحت باشم. دوری از خدا. کسی دیگه مهم نباشه راحت ترم
من اگر مهمم برای بدست آوردنم تلاش کنن. اگر مهم نیستن برن به جایی که ازش اومدن 53258zu2qvp1d9v

دوستان جدید بسی خوش آمدین 49-2
من اسمم ساناز/24 ساله/ دانشجو/ از دوم دبیرستان درگیر شدم و هم چنان در تلاش 
امیدوارم دیگه هیچ کس هیچ وقت انجامش نده 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
دخترا کسی هست؟
امروز تمایل زیادی به لمس دارم 117
تفریحاتم هنوز ارضا کننده نیاز لذتم نیست و من خیلی نگرانم 18

روم نشد تو اورژانس بگم آقایون بیان بخونن Hanghead

فعلا میتونم خودمو کنترل کنم و وسوسه ندارم خداروشکر اما تا یکی دو روز آینده فشار زیادی خواهم داشت...

سلام سلام 4chsmu1
مرسی از کسایی که تبریک گفتن ممنونم
دو روز دیگه جشن 10 روزگیمو باید بگیرینااااااااا 2uge4p4
اقا من خیلییی از این خود مراقبتیه خوشم اومد و خودمم تصمیمشو داشتم
وقتی خودمونو دوست داشته باشیم و ارزش خودمونو بدونیم اصلا به روح و جسممون اسیب نمیرسونیم
عارفه جان عزیزم اصولا این طوریه ک ادم وسوسه میشه و میتونه خودشو کنترل کنه
ولی یکی دو روز بعدش جنگ اصلی با شیطان شروع میشه
امروز و فردا خییییلی مواظب باش
حتما یه برنامه ای جور کن برو بیرون یا اینکه روزه بگیر
موفق باشی Confetti

خانوم سرپرست گروه شما خودتونو معرفی نمیکنین؟
آبی آسمانی زیاد تعریفتونو پیش من کردههه 103
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
این شما و این معجزه زندگی من ک باعث میشه هرروز کلییییییییییییی حس خوب داشته باشم: 317

https://www.afkarnews.com/%D8%A8%D8%AE%D...9%86%D8%AF
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
آره یلدا جان الان میرم بیرون. درسته فشار همینطوریه. اوایل فشار زیاد بهم میومد اما بعد کم شد. اصلا اینطوری تا حالا نشده بودم. وسوسه نیست یه حالت نیازه، نمی دونم درست چیه.

چه خوب که به خودمراقبتی پیوستی، خوب موقعی رسیدی cheshmak

دخترا به خیر گذشت. 6

رفتم حسابی با ورزش انرژی سوزوندم. انرژی زیادی مخصوصاً تو پاهام ذخیره شده بود که روی پدال وایساده گاهی پایه می زدم خودم برام عجیب بود.

چه خوب شد رفتم بیرون. 
حسمم شناسایی کردم. نیاز به فعالیت بدنی داشتم. چند وقت بود ورزشی که عرق کنم انجام نداده بودم و تفریحی که بدن رو درگیر کنه. نرمش های خونگی اغلب سبکن و فهمیدم این کافی نیست.

(1400 ارديبهشت 25، 10:25)عارفه نوشته است: دخترا به خیر گذشت. 6

رفتم حسابی با ورزش انرژی سوزوندم. انرژی زیادی مخصوصاً تو پاهام ذخیره شده بود که روی پدال وایساده گاهی پایه می زدم خودم برام عجیب بود.

چه خوب شد رفتم بیرون. 
حسمم شناسایی کردم. نیاز به فعالیت بدنی داشتم. چند وقت بود ورزشی که عرق کنم انجام نداده بودم و تفریحی که بدن رو درگیر کنه. نرمش های خونگی اغلب سبکن و فهمیدم این کافی نیست.

آفرین عزیزمممم 
خداروشکر که بخیر گذشت
مراقب پاکی هات باش  53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان