امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام به دوستان خوبم

زندگی آزاد / 3 خرداد / 4 روز خوب  53

خدا رو شکر
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام.  ممنون از راهنماییاتو دوستان عزیز
ببخشید که تک تک جواب نمیدم.  ممنونم ازتون. 
پورنگ / 5 خرداد لعنتی/ 2 روز
سلام،

آقای Max-d98  و آقای sepas  ، عضو جدید گروه هستند.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سلااااااااااااااام 317

حالتون چطوره رفقا؟ 49-2
مرسی، منم خوبم 4chsmu1

یازهرا جان
حالت چطوره عزیز؟
خب میدونی داداش؛ مبارزه با وسوسه مرحله سومه!
مرحله اول اینه که کلاً نباید کاری کنیم که وسوسه رو شعله ور کنه؛ مرحله دوم هم باید دقت کنیم توی کارامون که اگه دیدیم ممکنه کارمون منجر به ایجاد وسوسه بشه متوقفش کنیم؛ مرحله سوم هم اگه وسوسه اومد باهاش مبارزه کنیم که مرحله هشداره.
قبلاً گفتم؛ من متوجه شدم توی تایم های خاصی لغزش میکنی؛ بین ساعت 2 تا 5 عصر و شب از ساعت 10 به بعد.
اکثر لغزش های تو توی همین بازه ها هستن Khansariha (56)
خب برای این تایم ها فعالیتی قرار بده؛ مثلاً بعد از ظهر ورزش کن یا مطالعه کن یا یه کاری کن که تایمت رو پر کنه؛ آخر شب هم میتونی اعمال عبادی رو بذاری مثل نماز شب و یا دعا.
توی برنامه سالانه ات نوشته بودی که زیارت عاشورا و دعا رو میخوایی روزانه انجام بدی؛ چه خوب که توی تایم های پر خطر این فعالیت ها رو بگنجونی.
میمونن تایم های کور(تایم های بینابینی) که ممکنه باز خطر همچنان باشه؛ توی این تایم ها هم یه برنامه اورژانسی بچین؛ مثلاً اگه دچار وسوسه شدم، آب دستمه میذارم زمین میرم پیاده روی؛ دو رکعت نماز میخونم، فلان دعا رو میخونم.
و یادت باشه که مهم اینه که بهش فکر نکنیم اما در کنار این باید یه سری خط قرمز تعریف شده داشته باشیم.
من دیشب بر خلاف هر شب که گوشی تو هال نگه میداشتم، گوشی همراهم بود و شروع کردم به سرچ کردن راجع به یک سری مسائلی که اصلاً هم تحریک کننده نیستن؛ اما کم کم متوجه شدم که هی از این عکس وارد اون میشدم و سرچم داره بیخود میشه و صرفاً داشت تفریحی میشد؛ در جا گوشی رو گذاشتم کنار و چندتا ذکر گفتم و جالبه که بعدش متوجه شدن که در حین جستجو که اصلاً حواسم نبود، رگه هایی از وسوسه کم کم داشت شکل میگرفت 22
پس باید حواسمون به کارای عادی خودمون هم باشه 128fs318181
برای برنامه بعد از کار، میتونی اولویت بندی کنی؛ مثلاً بگی وقتی از سر کار برگشتم اولین کاری که انجام میدن نمازه و بعدش میرم سراغ بقیه کارا. اینجوری میتونی به فعالیت های خودت اعم از عبادی و تفریحی و کاری نظم بدی.
داداش جان، به قول آرمین خودتو رها کن و سبک بال حرکت کن به سمت جایگاهی که لایقش هستی 128fs318181
آیا غرق شدن در خ.ا جایگاه یازهراست؟!
یقین دارم که اینطور نیست Khansariha (18)

آخرین بار جان
بابا ای ول داری تو داداااااشششش 317
6 ماه پاکی خیلی مبارککککک 317
ناراحتی رو بذار کنار چون ممکن بود زمان بیشتر ازت ببره اما خدا رو شکر که حسابی داری میدرخشی 49-2
شدیداً منتظر توضیحاتت درباره پاکی هستم 49-2
تو قهرمان مایی 317

زندگی آزاد عزیزم
پاکیت مبارک رفیق خوب Khansariha (18)
چه حرف قشنگی زدی؛ ما ممکنه خیلی وقتا درگیر فکر و برنامه ریزی باشیم و این ممکنه ترس و شک رو در درون ما به وجود بیاره اما باید اقدام کرد؛ باید یه قدم رو به جلو برداشت Khansariha (69)

[تصویر:  IMG_20210527_020740_704.jpg]

رضا جان

ماشاءالله به این پاکی 317
درسته داداش، اراده ما از یه اراده قوی و مستحکم نشأت میگیره، فقط باید تقویتش کرد 128fs318181
اوضاع احوالت چطوره رفیق؟ 49-2

پاورفول جان
ماشاءالله به این همه اقتدار Khansariha (69)
من مطمئنم که به هدفت میرسی پهلوان Khansariha (46)
فقط کافیه خودتو باور داشته باشی و به وسوسه مجال ندی به وجود بیاد Confetti

پورنگ جان
داداش خیالت راحت باشه!
52 که هیچی، به 520 روز هم میرسی 128fs318181 شک نکن 49-2
و اینکه
اجازه نده خشم وجودتو در بر بگیره؛ یک یا دو روز پاک رو گذروندن که خیلی عالیه چون همین روزای کوچیک سنگ بنای پاکی های طولانی مدت هستن Khansariha (2)
پس باید دوستشون داشت 49-2
دستتو بده بیا بالا 49-2
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
داداش آرمین جان
ماشاءالله بهت داداش جان 49-2
بیا، این قلب منم برای شما❤ 302
ممنونم بابت این انرژی که بهمون تزریق میکنی Confetti
خودت گلی، هر جا بری هم تبدیل به گلستان میشه Confetti

داداش دگرش جان

داداش به قول آرمین بعضی چیزا رو ما نمیتونیم تغییر بدیم، پس بیخیالشون!
داداش جان حس میکنم مثل خودم تو حسرت گذشته و ترس از آینده گیر کردی؛ اولاً که بدون که اگه در گذشته اشتباهی مرتکب شدیم پس باید ازش یاد بگیریم و تکرارش نکنیم هیچ؛ ازش تجربه بگیریم، باور کن اینجوری خیلی قوی تر میشی Khansariha (69)
آینده هم مرهون زمان حال ماست، پس زمان حالمون رو خراب نکنیم تا آینده روشنی داشته باشیم.
الآن دیگه داریم به تابستون نزدیک میشیم، از همین الآن یه فعالیت با درآمد معین، مشخص کن تا در طول تابستون اجراش کنی 128fs318181
گفته بودی یه کار اینترنتی هست که درآمد خوبی داره، تابستون فرصت خوبیه تا دنبالش کنی و بهش سر و سامون بدی 49-2
بد هم نیست یه روز کاملاً به خودت استراحت بدی و به هیچی فکر نکنی و فقط از لحطه لذت ببری 128fs318181
چون این حقته! Khansariha (18)
(1400 خرداد 7، 14:13)عطر رهایی نوشته است:
سلام،

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303

سلاااااااااااااااااااام 317
دوتا رفیق جدید داریم مثل ماه 317

خیلی خوش اومدید داداشای عزیز Confetti

داداش مکس عزیز و داداش سپاس گل، بیایید یه کم از خودتون برامون بگید بیشتر باهاتون آشنا شیم 49-2

هدفتون از ترک چیه؟ فکر میکنید راه رسیدن به پاکی چیه؟ چه فعالیت هایی دارید که میتونه به ترک کمک کنه و یا چه فعالیت هایی رو میخوایی اجرا کنید و داشته باشید تا به پاکیتون کمک کنه؟ clapping

ما منتظر آشنایی با شما هستیم varzesh

و دوباره میگم که به گروه ما خیلی خوش اومدید studsmatta
چاکرم سلطان  [تصویر:  khansariha%20(58).gif] هدفم اینه که بتونم خودم رو از این باتلاق بکشم بیرون و زندگی جدیدی شروع کنم [تصویر:  128fs318181.gif]
من خودم بیشتر خودم رو با کتابا سر گرم میکنم که یه موقعی ذهنم نزنه آفساید  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]  
من ذکر و خواندن قرآن می خواستم اجرا کنم که هم با این کار دنیا رو از دست ندیم هم آخرت رو  [تصویر:  khansariha%20(69).gif] 
دمتون گرم انشاالله همه هر روز موفقیتمون رو اعلام کنیم  [تصویر:  khansariha%20(57).gif]  
راستی یه سوال داشتم کجا باید اعلام وضعیت کنیم  [تصویر:  4chsmu1.gif] ؟؟؟؟؟؟
به نام خدا
---------------------------

Powerful  ا/ 2 خرداد/ 5 روز خوب

تلاش های گذشته
1)5  روز  2)4 روز  3)11 روز
4)6  روز  5)1 روز  6)11 روز 
7)10 روز  8)3 روز  9)3  روز    
10)1 روز  11)2 روز 12)3 روز

13)2 روز  14)7 روز 15)9 روز 
16)1 روز                   
 خدايا شكرت بابت همه چيز

قول مردونه مردونه اين بار حداقل تا 20 روز خوب را ميرم.

[تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

[تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

[تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

خوش امد ميگم به دوستان گلي كه جديدا به جمعمون پيوستند   53
به قول داداش آخرين بار  به گروه سرو قامتان خستگي ناپذير خوش امديد Confetti

اين مدتي كه بنده كانون بودم از بهمن 99 تا حالا، تعداد زيادي از بچه هايي كه تازه عضو ميشن بعد يه مدت خيلي كوتاهي غيبشون ميزنه و بعد يك ماه عدم حضور عضويتشونم غير فعال ميشه تا دوباره برگردند و ثبت نام كنند...تو اين مدت ديدم كه بعضي دوستاني كه ماه ها پيش يا حتي سالها پيش عضو بودن و غيبشون زده دوباره برگشتند.

چي ميشه كه ميان عضو ميشن؟ چي ميشه كه كم پيدا ميشن؟ چي ميشه كه غيبشون ميزنه يه مدت؟ چي ميشه دوباره برميگردن؟
خيلي هاشونم ديگه برنميگردند.

ميخواستم بگم ...بيخيال هيچي نميخواستم بگم 4chsmu1
خودمم شايد يه روزي رفتم و ديگه برنگشتم Gigglesmile
البته خدا اون روزو نياره 
ولي جدي جدي چرا نميان؟ شايد سريالي ميشن و روشون نميشه بگن...شايد از محيط كانون و آدماش خسته ميشن....يا حوصلشو ندارن...يا اصلا علاقه زياد به پ.ن يا خ.ا باعث ميشه بيخيال ترك بشن. شايد از اينكه 3 روز 3 روز لغزش ميكنند دوست ندارن اعلام كنند... شايدم لازم باشه يه جدول مخصوص يا حتي يه گروه مخصوص براي بچه هاي زير 10 روز بذاريم و بيشتر بهشون توجه كنيم.حتي بچه هاي زير بيست مثل خودم...واقعا اولش كار سختيه به 10 رسيدن. من خودم گير همين 10 روزم و خيلي وقته بهش نرسيدم.

ميخواستم به دوستاني كه غيبشون ميزنه بگم اين مسير ترك يه شبه نيست يه هفته اي نيست درسته قبلش بيست سال تجربه داريم و همچينم بيتجربه نيستيم...ولي كانون اومديم قراره روش هاي جديد و جدي تريو پيش بگيريم و با اين روش ها بازم قرار نيس يه شبه ترك كنيم  قراره زمين بخوريمو پاشيم...قراره همه كار كنيمو بازم نشه...قراره اينقدر نشه تا آخرش بشه...اگه بمونيم و ادامه بديم قطعا آخرش ميشه. ما چيمون از اونها كه تاج گرفتند كمتره Khansariha (69) ما خيلي هم بهتريم. Khansariha (69) 

امشب جدول داريم طبق معمول سه شنبه هاو جمعه ها ساعت 10 معمولا جدول ميذاريم امشب 11 ميذارم دوستان جديد الورود اگه دوست دارند اعلام وضعيت كنند.
قوانين اعلام وضعيت پاكي
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
نقل قول: زنده باشی داداش جان.

خودت رو سبک‌بال کن برای رسیدن به جایی که لایقش هستی. توشه‌های اصلی راه رو باقوت زیربغل داشته باش و با یه خیال راحت بکن از خودت هر چی که تو رو سنگین و خسته و محدودت می‌کنه.

به رسیدن ایمان داشته باش.  [تصویر:  5.gif]
قربونت داداش گلم
واقعا باید هرچی اضافه هست را از خودم دور کن با سبک بالی میشه پرواز کرد fly2
ممنونم داداش عزیزم ان شاءالله دیگه بار اخرم بود دیروز Khansariha (69) 2uge4p4
(1400 خرداد 7، 13:28)poorang نوشته است: سلام.  ممنون از راهنماییاتو دوستان عزیز
ببخشید که تک تک جواب نمیدم.  ممنونم ازتون. 
پورنگ / 5 خرداد لعنتی/ 2 روز
سلام داداش فدای تو بشم من
رفیق تو راه ما خستگی معنا نداره باید به مسیر ادا.مه بدیم حالا دیدیم با سوخت قبلی شکست خوردین یه سوخت بهتر استفاده میکنیم از انرژی هسته ای برای پیروزی استفاده میکنیم که مثل موشک بریم سمت پاکی Khansariha (69)
(1400 خرداد 7، 13:09)زندگی آزاد نوشته است: سلام به دوستان خوبم

زندگی آزاد / 3 خرداد / 4 روز خوب  53

خدا رو شکر
سلام داداش گلم فرمانده گروه سرو خوبی داداش
ماشاءالله ادامه مسیر با محمات کافی احتمال پیروزی بیشتره Khansariha (69) 317
(1400 خرداد 7، 14:13)عطر رهایی نوشته است:
سلام،

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303
سلام خسته نباشید
خیلی خیلی خوش اومدین داداش های مشتی و گل ان شاءالله بتونیم کنار هم دهن شیطان را مورد ضرب قرار بدیم Khansariha (69)
نقل قول: یازهرا جان
حالت چطوره عزیز؟
خب میدونی داداش؛ مبارزه با وسوسه مرحله سومه!
سلام داداش گلم خداروشکر خوبم خودت خوبی مهدوی گل گلاب 302

نقل قول: قبلاً گفتم؛ من متوجه شدم توی تایم های خاصی لغزش میکنی؛ بین ساعت 2 تا 5 عصر و شب از ساعت 10 به بعد.
اکثر لغزش های تو توی همین بازه ها هستن [تصویر:  khansariha (56).gif]
53258zu2qvp1d9v خداوکیلی چقدر کانونی ها ماهن داداش گلم گل گفتی دقیقا تو همین بازه هست جالبه من خودم متوجه نشدم مرسی که انقدر به فکرمید 302

نقل قول: خب برای این تایم ها فعالیتی قرار بده؛ مثلاً بعد از ظهر ورزش کن یا مطالعه کن یا یه کاری کن که تایمت رو پر کنه؛ آخر شب هم میتونی اعمال عبادی رو بذاری مثل نماز شب و یا دعا.
توی برنامه سالانه ات نوشته بودی که زیارت عاشورا و دعا رو میخوایی روزانه انجام بدی؛ چه خوب که توی تایم های پر خطر این فعالیت ها رو بگنجونی.
اره واقعا دقیقا تو همین تایم ها تنها میشم و بی کار و میرسم به نت چرخی
ورزش خیلی خوبه بعد ظهر فشار زیادی بهم میاره و خستم میکنه این باعث کاهش وسوسه میشه دعا هم که نگم برات ادم میخونه تا چند ساعت وسوسه ها کور میشن 53258zu2qvp1d9v
بازم خدا خیرت بده دقیق گفتی 10 شب به بعد تنها میشم و بعد ظهرا واقعا تایم اصلی هم همینه
ان شاءالله این دفعه دفعه اخر بود مطمعنم داداش خیلی ممنونم ازتون عشقا Khansariha (96)

نقل قول: میمونن تایم های کور(تایم های بینابینی) که ممکنه باز خطر همچنان باشه؛ توی این تایم ها هم یه برنامه اورژانسی بچین؛ مثلاً اگه دچار وسوسه شدم، آب دستمه میذارم زمین میرم پیاده روی؛ دو رکعت نماز میخونم، فلان دعا رو میخونم.
من متاسفانه او.قات اورژانسی را خودم ازاد میزاشتم و خودم هی بهش دامن میزدم ان شاءالله این دفعه نمیزارم به اورژانس برسه کارم Khansariha (69)

نقل قول: و یادت باشه که مهم اینه که بهش فکر نکنیم اما در کنار این باید یه سری خط قرمز تعریف شده داشته باشیم.
من دیشب بر خلاف هر شب که گوشی تو هال نگه میداشتم، گوشی همراهم بود و شروع کردم به سرچ کردن راجع به یک سری مسائلی که اصلاً هم تحریک کننده نیستن؛ اما کم کم متوجه شدم که هی از این عکس وارد اون میشدم و سرچم داره بیخود میشه و صرفاً داشت تفریحی میشد؛ در جا گوشی رو گذاشتم کنار و چندتا ذکر گفتم و جالبه که بعدش متوجه شدن که در حین جستجو که اصلاً حواسم نبود، رگه هایی از وسوسه کم کم داشت شکل میگرفت [تصویر:  22.gif]
دقیقا این نت چرخی ضربه زیادی به من زده تاحالا چند بار این دفعه کلا همه جارا قفل کردم 4chsmu1
دیگه هیچ جا جز کانون و تلوبیون و چنتا سایت مداحی نمیتونم برم 4chsmu1

نقل قول: پس باید حواسمون به کارای عادی خودمون هم باشه [تصویر:  128fs318181.gif]
برای برنامه بعد از کار، میتونی اولویت بندی کنی؛ مثلاً بگی وقتی از سر کار برگشتم اولین کاری که انجام میدن نمازه و بعدش میرم سراغ بقیه کارا. اینجوری میتونی به فعالیت های خودت اعم از عبادی و تفریحی و کاری نظم بدی.
داداش جان، به قول آرمین خودتو رها کن و سبک بال حرکت کن به سمت جایگاهی که لایقش هستی [تصویر:  128fs318181.gif]
آیا غرق شدن در خ.ا جایگاه یازهراست؟!
یقین دارم که اینطور نیست [تصویر:  5.gif]
اره واقعا امروز اتفاقا از سرکار اومدم دست و صورتا شدم و بعدش نمازما خوندم واقعا حالم بهتر شد ممنونم از عشق دلا داداش های گلم برای راهنمایی هاتون 2uge4p4
فدای تو بشم داداش خیلی نوشتی ممنونم از وقتی که دراختیار قرار دادی قربونت برم من واقعا همینه داداش موندن تو باتلاق جایگاه من نیست یا علی گفتیم و عشق اغاز شد Khansariha (69)
(1400 خرداد 7، 16:33)Max_d98 نوشته است: چاکرم سلطان  [تصویر:  khansariha%20(58).gif] هدفم اینه که بتونم خودم رو از این باتلاق بکشم بیرون و زندگی جدیدی شروع کنم [تصویر:  128fs318181.gif]
من خودم بیشتر خودم رو با کتابا سر گرم میکنم که یه موقعی ذهنم نزنه آفساید  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]  
من ذکر و خواندن قرآن می خواستم اجرا کنم که هم با این کار دنیا رو از دست ندیم هم آخرت رو  [تصویر:  khansariha%20(69).gif] 
دمتون گرم انشاالله همه هر روز موفقیتمون رو اعلام کنیم  [تصویر:  khansariha%20(57).gif]  
راستی یه سوال داشتم کجا باید اعلام وضعیت کنیم  [تصویر:  4chsmu1.gif] ؟؟؟؟؟
سلام به به یک رفیق جدید Greenstars Khansariha (96)خیلی خوش اومدی داداش گلم خوشبختم از اشناییت داداش 302
ماشاءالله داداش گلم چه هدف قشنگی دمت گرم ان شاءالله بتونی به هدفت برسی با توکل و توسل 2uge4p4
باریکلا داداش چه کار پسندیده ای احسن هم باید به فکر اخرت بود هم به کار های دنیا را پیش برد daghighan
ان شاءالله داداش جان در کنار هم جشن بگیریم پاکی هامون را 2uge4p4
فدای تو داداش همین جا تو همین تاپیک اعلام وضعیت میکنیم
نام کاربری/تاریخ اخرین روز شکست/تعداد روز های خوب
این جوری اعلام میکنیم رفیق
بازم ورودت را به گروه خوش اومد میگم داداش
راستی فدات بالای صفحه تاپیک ترک قدم به قدم را بخون خیلی مفیده 302
ان شاءالله اورژانسی نشی ولی اگه اورژانسی شدی سریع بیا اورژانس ان شاءالله بچه ها راهنماییت میکنن 302

نقل قول: امشب جدول داريم طبق معمول سه شنبه هاو جمعه ها ساعت 10 معمولا جدول ميذاريم امشب 11 ميذارم دوستان جديد الورود اگه دوست دارند اعلام وضعيت كنند
سلام داداش پاورفول قربونت داداش چقدر صحبت های قشنگی انجام دادی 53258zu2qvp1d9v
واقعا همین طوره که گفتی بعضی ها اشتباهی خجالت میکشن درصورتی که ما اینجاییم که بتونیم به هم کمک کنیم
توام هیج جا نمیری و ان شاءالله کنارمون میمونی داداش جان ممنونم از زحمت هات بمونی برامون 302 Khansariha (18)
Max_d98/ شش خرداد 400 /  1 روز خوب
[تصویر:  7_خرداد_cwe4.png]
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
ما اعضاي کانون پاکی و گروه سرو های بهشتی عهد میبنديم فردا (8 خرداد 1400) تحت هر شرايطي پاک بمونيم این پاکی ارزشمند را با چیزی عوض نخواهيم کرد یاعلی مدد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  

1. yazahra
2. 53
3. 53
4. 53
5. 53
داداش های سروی یاعلی بگید میخواییم به امید خدا این دفعه جشن پاکی را بترکونیم Khansariha (58)
ما اعضاي کانون پاکی و گروه سرو های بهشتی عهد میبنديم فردا (8 خرداد 1400) تحت هر شرايطي پاک بمونيم این پاکی ارزشمند را با چیزی عوض نخواهيم کرد یاعلی مدد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  

1. yazahra
2. powerful
3. [تصویر:  53.gif]
4. [تصویر:  53.gif]
5. [تصویر:  53.gif]
داداش های سروی یاعلی بگید میخواییم به امید خدا این دفعه جشن پاکی را بترکونیم  Khansariha (58)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان