امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1400 خرداد 30، 13:39)مهدوی نوشته است:
سلام 53

عضو جدید، آقای Newborn به گروه سرو پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک

رفیق جدید داریم در حد ماه Confetti

سلااااااااااااااااااااام 317

به کانون ترک و گروه سرو خیلی خوش اومدی haha

داداش حالت چطوره؟ اوضاع احوال؟ 49-2

به جمع سروهای بهشتی خیلی خوش اومدی 317

فکر کنم خستگی راه هنوز به تنت نشسته برا همین یه لیموناد بزن که خستگی ها محو بشن 49-2 4chsmu1

[تصویر:  Lemonade_Post.jpg]

داداش بیا و اندکی از خودت برامون بگو 128fs318181

چند سالته؟ شاغلی یا دانشجو؟ چرا دوست داری ترک کنی؟ انگیزه ات برای ترک چیه؟ ترک این گناه چه جایگاهی توی زندگیت داره؟ فکر میکنی چه عواملی به ترک خودارضایی کمک میکنه؟ Khansariha (18)

همه ما منتظریم تا باهات آشنا بشیم و مشتاق شنیدن حرفات هستیم 49-2

خوشحال باش که قراره اینجا کلی برای پاکی تلاش کنیم و راه های مختلفی رو طی کنیم تا بتونیم به پاکی ابدی دست پیدا کنیم 317

بازم بهت خوش‌آمد میگم داداش Newborn عزیز Confetti
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام دوستان
خوبید همگی سر کیف هستید؟ برقرارید؟  Gigglesmile

من یک جا هم یه چیزی نوشتم یادم نیست کجا بود.... هنوز غریبم اینجا
مهدوی جان عزیز ممنون ازت چقدر انرژی گرفتم Confetti
ممنون از کوکتل موهیتو بود فکر کنم... نعنا هم داشت... من newborn هستم. من جدیدا حس میکنم دوباره متولد شدم‌ . دیگه خیلی افکارم عوض شده.هنوز رفتارم تحت تاثیر قرار نگرفته ولی خوشحالم افکارم عوض شده شاید قدم اول همینه. 

من اینجا وارد هر سوراخ سنبه ایش که میشدم ( راستش دنیاییه اینجا برا خودش ) Khansariha (56) فقط میخوندم و یاد میگرفتم. 

من ۳۶ سالم شد در زمانی نه چندان دور. از دوم راهنمایی شروع شد یعنی فکر میکنم ۲۳ سال از عمرم رو در بر گرفته و تحت تاثیر قرار داده. راحت بگم ۲۳ سال من رو تحت سلطه خودش داشت. برده اش بودم . هیچ وقت نه نگفتم بهش . غلامش بودم . سال های آخر مثلا این ۶-۷ سال دیگه  شکنجه ام میداد. (...)  چون من واقعا نمیخواستم ولی تا به خودم میومدم یک بار ، دو بار ، ۳ بار و الی آخر خ. ا. کرده بودم. به خدا حتی اسمش هم ارضا شدن نبود. ارضایی در کار نبود... حتی لذتی هم نداشت... راحت بگم دیگه حتی حال نمیداد...

دوستان من فقط از شما می آموزم و شاگرد همتون هستم... ممنون که من رو پذیرفتید... شما همتون دل های بزرگی دارید به بزرگی دریا... امیدوارم انعکاس همه نیکی هاتون در زندیگیتون پدیدار بشه و فقط همه جا بدرخشید.

من دوست دارم خودم باشم. من دوست دارم فرمانروای ذهن خودم باشم... یه جا دکتر هلاکویی یه تعریف زیبایی از خوشبختی کرد. گفت خوشبختی رو من زمانی میبینم که ما فقط به صورت خودآگاه فکر کنیم و عمل کنیم... من زمانی که خ.ا میکنم خوب این واقعا تصمیم من نیست... من زمانی که عصبانی میشوم واقعا هیچ وقت دوست ندارم اینجوری شم... 
یک دوستی کتاب نیمه تاریک وجود رو به من معرفی کرد و همه چی از اونجا شروع شد.... وقتی که من اولین بار وارد درون خودم شدم... و فهمیدم ۳۵ سال من اصلا هیچی از خودم نمیدونستم... اصلا خودم رو نمیشناختم... 
من در حال حاضر در مسیر شناخت خودم هستم و این خ.ا رو عامل دور شدن از خودم میبینم. 
من ۱۲ روزه که پاکم... همیشه اعتقادم به اینه که خداوند عدل رو رعایت کرده در این جهان... این تفکراتی که ما داریم برای مثال چرا کودکی معصوم حالا فوت میکنه و مجالی اصلا نداشته که بفهمه عدل چیه... به نظر من شاید یک روزی جوابش رو بفهمیم و شاید نفهمیم... ولی حتما خداوند جوابی داره و مثالش نظریه انقلابی کوپرنیک که خوب با تفکرات و مستندات خودش گفت زمین مرکز جهان نیست و هیچ کسی باور نکرد و الان ما از خودش هم بیشتر باور داریم... من هم اعتقاد به عدل الهی دارم و میگم خدا راه پاکی رو برای همه و همه و همه قرار میده و ممکنه این زمانش و مکانش مشخص نباشه... الان هم من به حکمت و مصلحتش اومدم و شاگردی شما رو بکنم... 

برای ترکش البته خوب من کلی خوندم از تجربیات شما ولی یه چیزی رو که البته واقعا دوست دارم تو زندگی خودم اتفاق بیفته بسیار بسیار موافقم... مثلا منی که کمر درد دارم دکتر به من گفت باید لایف استایلت رو عوض کنی حالا این شامل   همه چی میشه... باید ورزش کنم، باید استرس کمتر بشه، بر غم ها و ناراحتیم چیره بشم... تغذیه ام مناسب تر بشه، نوع نشستن و خوابیدم تغییر کنه... و برای انجام این ها باید اول افکارم عوض شه...دیگه صبح بیدار میشم فقط به این فکر نکنم خوب قراره امروز چقدر پول در بیارم و زندگی کنم برای مادیات زندگی... دیگه میخوام زندگی کنم برای سلامتی خودم، لبخند خودم، لبخند دیگران، پدرم مادرم و حتی یه غریبه... لذت واقعی از زندگی نه چیزی که حتی شده برم داخل یه توالت و ....  و  مهدوی عزیز دل نظر من رو پرسیدی به نظرم باید لایف استایل کلا عوض شه و اگر فقط محدود به یه مورد ترک خودارضایی بشیم یکم سخت تر باشه...
ممنونم از خدا بابت همه لطفش... ممنونم از خدا که من الان اینجا پیش شما هستم... ممنونم از خدا که این توانایی رو داده که من ترک کنم... 
در انتها یه جمله ای رو میخوام بگم ... بهترین حال خوب رو کسایی تجربه میکنند که بدتریتش رو تجربه کردند... من حال خوب امروزم رو مدیون حال بد گذشتم هستم... حسرت نخوریم و حال خوب الان رو از ته دل نفس بکشیمش 317
 سپاس شده توسط
امام حسن علیه السلام :
در بسيارى جاها، خاموشى، ياورى نيكو است؛ هرچند سخنور باشى.
معاني الأخبار: ص۴۰۱، ح۶۲
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااااااااااام 317
آقا من چندتا پست دیدم نتونستم تا فردا صبر کنم Confetti 4chsmu1

اول اینکه، دریل عزیزم چقدر دلم برات تنگ شده بود. چقدر اخبار خوبی دادی؛ این یه تغییر مثبته و تو سزاوار رسیدن به اون هستی. ترس و استرس رو بذار کنار و تا میتونی کارایی کن که میدونی بهت آرامش میدن 128fs318181
چقدر خوشحال شدم که اون خبر رو دادی بهمون Confetti 4chsmu1
درموردش چیزی نمینویسم تا بین خودمون بمونه 4chsmu1

خدایا دل داداش دریل ما رو شاد کن و حالشو خوب کن و سلامتیش رو ضامن شو 63
منتظر خبرای خوب هستیم Khansariha (18)

دوم اینکه میوت جانم خوشحالم میبینم دوباره گروه رو منور کردی رفیق خوش قلب ما 49-2
امیدوارم همیشه شادی رو در زندگیت حس کنی و سلامتیت همیشگی باشه عزیز دلم 302
 سپاس شده توسط
Newborn عزیز 317
داداش خیلی خیلی خیلی خوش اومدی؛ ما هم فوق‌العاده خوشحالیم که به کانون پیوستی و باهات آشنا شدیم Confetti

نقل قول: ممنون از کوکتل موهیتو بود فکر کنم

42 
خب به هر حال یه نوشیدنی بود؛ من دوست دارم بهش بگم لیموناد؛ اصلاً از  امروز همه باید به موهیتو بگن آب طالبی Swear1
این یه دستوره 4fvfcja

نقل قول: من newborn هستم. من جدیدا حس میکنم دوباره متولد شدم‌ . دیگه خیلی افکارم عوض شده.هنوز رفتارم تحت تاثیر قرار نگرفته ولی خوشحالم افکارم عوض شده شاید قدم اول همینه. 

داداش چه حرفای قشنگی زدی؛ دقیقاً توی مسیر صحیح هستی. ابتدا ذهنیت تغییر میکنه و به تبع اون رفتار 128fs318181
خیلی عالیه که متوجه این تغییرات شدی و داری ازشون لذت میبری 49-2

نقل قول: من اینجا وارد هر سوراخ سنبه ایش که میشدم ( راستش دنیاییه اینجا برا خودش ) [تصویر:  khansariha%20(56).gif] فقط میخوندم و یاد میگرفتم.

آره فضای کانون میتونه تا یک ماه کامل مشغولت کنه 4chsmu1
قشنگ میتونی این مدت رو به کانون گردی بگذرونی و جای جای کانون سر بزنی و مطالب زیادی رو مطالعه کنی 128fs318181

نقل قول: من ۳۶ سالم شد در زمانی نه چندان دور. از دوم راهنمایی شروع شد یعنی فکر میکنم ۲۳ سال از عمرم رو در بر گرفته و تحت تاثیر قرار داده. راحت بگم ۲۳ سال من رو تحت سلطه خودش داشت. برده اش بودم . هیچ وقت نه نگفتم بهش . غلامش بودم . سال های آخر مثلا این ۶-۷ سال دیگه  شکنجه ام میداد. (...)  چون من واقعا نمیخواستم ولی تا به خودم میومدم یک بار ، دو بار ، ۳ بار و الی آخر خ. ا. کرده بودم. به خدا حتی اسمش هم ارضا شدن نبود. ارضایی در کار نبود... حتی لذتی هم نداشت... راحت بگم دیگه حتی حال نمیداد...

واو، فکر کنم یه کتاب تجربیات زندگی باشی برای خودت 4chsmu1 49-2
نیوبورن عزیز تو گام های اولیه رو برداشتی!
تنفر تا این حد از خ.ا به شدت بهت کمک میکنه تا به پاکیت قدرت بدی و ادامه اش بدی Confetti
تو خیلی جلو هستی رفیق 49-2
دقیقاً خ.ا از اون گرفتاری هاست که تا به خودت میایی میبینی شاخ و برگش تو رو به بند کشیدن. دیگه هیچ لذتی نداره، فقط اعتیاده 53258zu2qvp1d9v 
هر بار که خ.ا میکنی بیشتر حالت ازش به هم میخوره و به همون اناده از خودت متنفر میشی و حس خیلی بدی نسبت به خودت پیدا میکنی.
کم کم عزت نفست میاد پایین دیگه ارزشی برای خودت قایل نخواهی بود 53258zu2qvp1d9v به موازات اون اعتماد به نفس کاهش پیدا میکنه و انزوا افزایش. دیگه حتی اگه خوشتیپ ترین، باهوشترین، خوشبختترین، پولدارترین آدم دنیا باشی بازم حس خوبی نداری 53258zu2qvp1d9v

اما نگران نباش چون قراره با قیچی پاکی همه این شاخ و برگ رو هرس کنیم و خود واقعیمونو ظاهر میکنیم Khansariha (69)

نقل قول: دوستان من فقط از شما می آموزم و شاگرد همتون هستم... ممنون که من رو پذیرفتید... شما همتون دل های بزرگی دارید به بزرگی دریا... امیدوارم انعکاس همه نیکی هاتون در زندیگیتون پدیدار بشه و فقط همه جا بدرخشید.

این چه حرفیه برادر؟
شما بزرگواری Khansariha (18)
اینجا همه از هم دیگه یاد میگیریم و تلاش میکنیم که زندگیمونو اصلاح کنیم 49-2
همه اینجا برادر و برابر هم هستن 49-2

نقل قول: یک دوستی کتاب نیمه تاریک وجود رو به من معرفی کرد و همه چی از اونجا شروع شد

مرسی از دوست خوبت :-)

نقل قول: من در حال حاضر در مسیر شناخت خودم هستم و این خ.ا رو عامل دور شدن از خودم میبینم. 
من ۱۲ روزه که پاکم... همیشه اعتقادم به اینه که خداوند عدل رو رعایت کرده در این جهان
.
.
.
من هم اعتقاد به عدل الهی دارم و میگم خدا راه پاکی رو برای همه و همه و همه قرار میده و ممکنه این زمانش و مکانش مشخص نباشه

12 روز پاکت مبارکککککککک 317
چقدر عالیه، یه هدیه از نوع پاکی هم برامون آوردی، دمت گرم 49-2
داداش عزیز خدا خیلی دوستت داره و هواتو داره؛ ببین بعد از اینهمه سال یه راه دیگه جلو پات قرار داده و ازت خواسته تلاش کنی. خدا هم به اندازه وسع و توانایی انسان ها مکلفشون میکنه 128fs318181
پس به شکرانه این نعمت باید کلی از خدا تشکر کرد 49-2

نقل قول: دیگه میخوام زندگی کنم برای سلامتی خودم، لبخند خودم، لبخند دیگران، پدرم مادرم و حتی یه غریبه

دقیقاً همینطوره داداش عزیز. مایی که قبلاً کل روز رو می‌نشستیم منتطر یه فرصت تا خ.ا کنیم، کلی نقشه میکشیدیم که چطور خانواده رو به بیرون رفتن تشویق میکردیم تا کسی خونه نباشه و راحت خ.ا کنیم؛ الآن دیگه ارزش‌هامون تعییر میکنه و خودمون میشیم جزئی از یه برنامه پیشرفت. داداش حس و حالت دیدنیه 4chsmu1

نقل قول: مهدوی عزیز دل نظر من رو پرسیدی به نظرم باید لایف استایل کلا عوض شه و اگر فقط محدود به یه مورد ترک خودارضایی بشیم یکم سخت تر باشه

زدی به هدف. داداش سیاست کانون مبنی بر تغییر سبک زندگیه. یعنی ترک همراه با تغییر سبک زندگی.
برای همینه که کسانی که اسمشون در لیست افتخارات کانون هست، تونستن زندگی خیلی خوبی رو بسازن 128fs318181

داداش عزیز بال های خودتو باز کن چون قراره در آسمان پاکی پرواز کنیم Confetti

راستی اوایل ورودت به کانون یه پیام پروفایل برات ارسال کردم که لینک دفترچه راهنمای کانون رو داره. این دفترچه رو بخون تا با کانون آشنا بشی و بدونی کدوم بخش ها رو در کانون داریم 128fs318181

و در آخر برات آرزوی موفقیت دارم و به امید خدا در کنار هم بتونیم به خواسته مشترکمون یعنی ترک خودارضایی برسیم Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
سلام رفقا.  
اومدم با شرمندگیه زیاد
پورنگ/ 30 خرداد/ 1 روز
(1400 خرداد 31، 6:33)poorang نوشته است: سلام رفقا.  
اومدم با شرمندگیه زیاد
پورنگ/ 30 خرداد/ 1 روز

سلام
دشمنت شرمنده باشه
این بار برو برای 1 ماه  Khansariha (69)
53
سلامی دوباره
خوب من تازه اعلام وضعیت رو یاد گرفتم

نیوبورن / ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ / امروز روز ۱۴ هست 
حالا نمیدونم امروزم حسابه؟ دوهفته هست یعنی؟ Shy 
یکم الان اذیتم فکر کنم باید برم اورژانس درسته؟ آقا برانکارد لازمم
سلام دوستان
رمبو
26 خرداد
5 روز خوب 53
یا الکی زنده بمون ... یا بمیر بخاطر هدف ...
سلام،
آقای Amin-tavab ، عضو جدید گروه سرو هستند.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

[تصویر:  _خوب_3_54fs.png]

متاسفانه اين چند روز كنترل خوبي نداشتم و كار خراب شد.
از فردا هرشب اعلام وضعيت ميكنم و خيلي جدي و هوشيارانه اين سه آيتم يعني ذهن و نگاه و دست رو كنترل ميكنم.
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سپاسگزارم از خدا که امروز هم فرصتی به من داد که همت کنم نسخه بهتر خودم باشم...  
بچه ها موفق شدن همیشه این نیست ما برنده میدان باشیم... حتی یه اندیشه کوچیک شاید موفقیت بسیار بزرگی باشه... ممنونم از خدا که نطفه این اندیشه رو در من کاشت..‌. من رو سر راه شما قرار داد... همراه شما باشم... من تمامی شما رو موفق ترین میبینم... واقعا استثنایی هستید قدر خودتون رو بدونید ...

راستی من یه جا رو دفعه پیش اشتباه زدم... اولین روز خوب رو به جای آخرین روز بد زدم ... 
نیو بورن/ ۱۷ خرداد/ ۱۵ روز
[تصویر:  1_تير_4t08.png]
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
 امام جواد عليه السلام : إعلَم أنَّكَ لَن تَخلُوَ مِن عَينِ اللّه ِ فَانظُر كَيفَ تَكُونُ ؛ [ . تحف العقول ، ص 455 .]

امام جواد عليه السلام :بدان كه از ديد خداوند پنهان نيستى ، پس بنگر چگونه اى .
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
[تصویر:  1_روز_خوب_6npm.png]
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان