امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام 303

عضو جدید، آقای karbala به گروه سرو پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
به نام خدا 
سلام بر سروهای بهشتی 
امیدوارم حال همگی خوب و خوش باشه 
اینجانب رضا۴۰۳۰درمورخ1400/08/28موفق شدم به پاکی190روزه دست پیدا کنم خیلی خوشحالم.
این پاکی خیلی به آدم امید میده امیدوارم همه عزیزان داخل کانون پاکیاشونو روزافزون کنند و موفق و شاداب باشند.
قدر داشته هاتون و بدونید.قدر سلامتی هاتونو بدونید 
به پدر و مادرتون احترام بگذارید و مهم مهم مهم تر از هرچیزی نماز رو از یاد نبرید.
برای همگی آرزوی موفقیت میکنم
یاعلی مدد.
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
سلام 
رعد و برق / 27 ابان / 1 روز پاک
53 یا رب دل مارا     تو به رحمت جان ده
درد همه را        به صابری درمان ده
این بنده نداند     که چه می باید خواست
داننده تویی       هر انچه خواهی ده  53
سلام به برادران سروی 2uge4p4
اوضاع چطوره؟ 317

(1400 آبان 27، 23:48)AlwaysHope نوشته است: پوریا / 27 آبان 1400/ 0 روز خوب

یه شروع دیگه
با قدرت

سلام پوریا جان 49-2
داداش حالت چطوره؟ Khansariha (18)
بیا برامون بنویس چی شد که دچار لغزش شدی؟
داداش بیا تصمیم جدی بگیریم که این اتفاق برای آخرین بار افتاده و قرار نیست دیگه تکرار بشه Khansariha (69)

(1400 آبان 28، 0:11)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام
یا ماه بنی هاشم/ 13 آبان / 14 روز خوب  

عالیه عالیه عالیه Confetti
داداش داری میدرخشی 2uge4p4
بیا برامون بنویس از چه راهی استفاده کردی؟ اگه دوست داری بهمون بگو 49-2
ماشاءالله ماشاءالله 317

(1400 آبان 28، 13:23)سفیر بهشت نوشته است: سفیر / در حال تلاش
بیخیالی خیلی خوبه
اینقدر فکر الکی کردیم چیشد؟
اینقدر خودمونو عذاب دادیم آخرش که چی؟
بیخیال بابا...
هرچقدر از عمرم مونده باشه میشم بیخیال ترین آدم دنیا...
دیگه به فکرای پوچ بها نمیدم...
دیگه خودمو اذیت نمیکنم
میسپارم به خدا

لایک داری علیرضا جان 49-2
افکار بیهوده و وسواسی رو باید بیخیال شد Khansariha (69)
آفرین بهت داداش گل، فقط بپا این بیخیالی به کل زندگی سرایت نکنه که اونوقت مشکل ساز میشه. اما نسبت به افکار بیهوده و حال خراب کن رو بزن کنار رد شو از روشون Khansariha (69)

(1400 آبان 28، 15:37)یا امیرالمؤمنین نوشته است: سلام به تو مهدوی جان، دوست و حامی عزیز  49-2 

خیلی ممنون داداش جان

به نکته خوبی اشاره کردی، مسیری که مقصدش رو دوست داشته باشیم سخت هم که باشه شیرینه و دوست داشتنی  317 

یا امیرالمؤمنین / 17 آبان / 11 روز خوب و عالی

سلام به داداش عزیزمون 49-2
با یه جفت 1 پاک و درخشان اومدی varzesh
نهایت لذت رو از این مسیر سبز ببر 2uge4p4

(1400 آبان 28، 18:03)ارشک نوشته است: سلام به همگی امیدوارم پر انرژی و شاداب باشید 
ارشک/ ۲۶/ ۲ روز خوب

ماشاءالله به ارشک عزیز 317
ای ول بهت ارشک جان، همین فرمون رو برو جلو چشم رو هم بذاری میبینی شده 10 روز 49-2
همیشه شاد و پر انرژی باشی Confetti

(1400 آبان 28، 19:44)Reza4030 نوشته است: به نام خدا 
سلام بر سروهای بهشتی 
امیدوارم حال همگی خوب و خوش باشه 
اینجانب رضا۴۰۳۰درمورخ1400/08/28موفق شدم به پاکی190روزه دست پیدا کنم خیلی خوشحالم.
این پاکی خیلی به آدم امید میده امیدوارم همه عزیزان داخل کانون پاکیاشونو روزافزون کنند و موفق و شاداب باشند.
قدر داشته هاتون و بدونید.قدر سلامتی هاتونو بدونید 
به پدر و مادرتون احترام بگذارید و مهم مهم مهم تر از هرچیزی نماز رو از یاد نبرید.
برای همگی آرزوی موفقیت میکنم
یاعلی مدد.

ببین کی اومده 317 
سلااااااااااااااااااااام به رضای گل Confetti 
190 روز پاک خیلی خیلی مبارکککککککک 2uge4p4 
داداش چقدر خوشحالمون کردی با این پاکی Khansariha (48) 
ان که حال خوب همراه همیشگیت باشه Khansariha (18) 
توصیه هایی که کردی خیلی زیبا و به جا بودن cheshmak

(1400 آبان 28، 19:52)thunder نوشته است: سلام 
رعد و برق / 27 ابان / 1 روز پاک

سلام سامان جان 49-2

داداش گلم بی برامون بنویس چی شد که کار لغزش کشید؟ Khansariha (18)
نظرت چیه این بار بریم و دیگه به عدد 0 برنگردیم؟ 4chsmu1
داداش ریشه یابی کن لغزش رو و بعد براش برنامه بریز که دو بار از یه سوراخ گزیده نشی Khansariha (69)
مشارکت مهدوی

چند روزی میشه که از چاهی که توش افتاده بودم خارج شدم و این چند روز حالم بهتر بود. اگه اینجوری بخوام دست روی دست بذارم و فقط از روز و شبم لذت ببرم مطمئناً دوباره حالم بد میشه و رشدم منفی. پس تا حالم خوبه باید یه کاری انجام بدم.

چند روز پیش برای ترغیب بیشتر خودم به درس خوندن رفتم توی کتابخونه عمومی ثبت‌نام کردم. خیلی وقته میخوام این کار رو انجام بدم ولی کتابخونه ها تعطیل بودن. خلاصه که رفتم و توی همون کتابخونه ای که زمانی داوطلب کنکور که بودم میرفتم ثبت‌نام کردم 4chsmu1
از قضا به خاطر هفته کتابخوانی ثبت‌نام تخفیف 90 درصدی خورده بود 4chsmu1

همچنین دارم کمک میکنم تا محیط اطرافم وضعیت بهتری داشته باشه 1

تونستم برنامه خوابم رو تنظیم کنم و صبح ها قبل از 9 بیدار میشم. این مسئله توی بهتر شدن حالم خیلی اثر گذار بود 128fs318181

مشکل من اینه که توی اقدام کردن خیلی کند عمل میکنم. الآن یه هفته گذشته و من هنوز کارایی که میخوام رو شروع نکردم 53258zu2qvp1d9v

پیش هیچکدوم از دکتر ها نرفتم، درسم رو درست و حسابی شروع نکردم، باشگاه ثبت‌نام نکردم، دوره جدید رو پیگیری نکردم و همچنین با اینکه قرار گذاشته بودم که این هفته برم پیش مشاور اما بازم این کار رو نکردم.
بخشی از این موارد مثل دکتر و مشاور رفتن به خاطر ترسی هست که نمیخوام باهاش مواجه بشم. اما درس و ورزش و دوره جدید رو به خاطر اهمال کاری پیگیر نمیشم.

خدا رو شکر پاکی پا بر جاست و از اینکه میبینم اعلام وضعیت های دوستان پاکی رو نشون میده خیلی خوشحالم Khansariha (121)

دلم برای چندتا از بچه‌ها تنگ شده؛ کاش بیان یه خبری از خودشون بدن 53258zu2qvp1d9v

احتمالاً بعد از کتاب فعلی یه کتاب درباره اینکه چطوری حس و حال خوبی داشته باشیم بخونم. من سه تا گزینه دارم (کتاب خودت را به فنا نده، کتاب معجزه شکر گزاری و کتاب راهبی که فراری اش را فروخت) ولی نمیدونم کدومو اول شروع کنم 4chsmu1
اگه کسی از رفقا اینا رو خونده یه یاری برسونه و راهنمایی کنه جای دوری نمیره 4chsmu1

مهدوی/ 26 اردیبهشت/ 187 روز خوب  317
سلام
فرید از اول فروردین ۲۴۴ روز

خدا رو شکر که خوبی مهدوی Khansariha (18)  هیچکدوم از کتابهایی که گفتی رو نخوندم نمی‌دونم واقعا 42
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
(1400 آبان 28، 20:44)مهدوی نوشته است: سلام سامان جان 49-2

داداش گلم بی برامون بنویس چی شد که کار لغزش کشید؟ Khansariha (18)
نظرت چیه این بار بریم و دیگه به عدد 0 برنگردیم؟ 4chsmu1
داداش ریشه یابی کن لغزش رو و بعد براش برنامه بریز که دو بار از یه سوراخ گزیده نشی Khansariha (69)

سلام مهدوی جان  303
حالت خوبه؟

رفیق فکر های منفی کنترل نکردن نگاه و ذهن 
نا امیدی عقب انداختن نماز نداشتن برنامه  Hanghead

حتما تو فکرش هستیم 53
حالم از کل دنیا به هم میخوره ، وقتی تا مغز استخون دغدغت اینه که زندگیتو رو مدار خدا بچینی تهش میشه این
بعدش تا همون مغز استخون درد میکشی
خدایااااااااااااااااا 
تا کی این همه دردو زیر چهره آرومم قایم کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا کی فریادهامو توی خودم بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 یکی بود با جون و دل همه حرفامو گوش میداد رفت Tears
دلم واسه بچگیم تنگ شده لعنت به دنیایی که منو به اینجا رسوند Tears
چیکار کنم سرمو به کجا بکوبم هرچی میام آروم باشم نمیشه
فقط خواستم آرامش داشته باشم
به خاطرش تلاش کردم
پس چرا نمیشه
یعنی همه چی تقصیر خودمه؟
چرا بقیه اینجوری نیستن؟
چرا من باید اینقدر عذاب بکشم
خسته شدم دیگه به امام حسین قسمت میدم راحتم کن
این روز ها حوصله م به تایپ نمیره ببخشید مهدوی جان و آرمین عزیز که جواب ندادم پیام هاتون را یه فکر آروم لازم دارم تا بتونم بهتون جواب بدم حتما به محض اینکه ذهنم آروم بشه میام جواب میدم پست هاتون را می زارم توی یادداشت هام که جواب بدم 
امروز ۲۰ روز هم تموم میشه و وارد ۲۱ روز پاک میشم چقدر زود گذشت ولی سخت بود (میدونم راه آسونی نیست) ولی خدا بهم لطف زیادی داشت توی این چند روز 
هدف بعدی ۲۵ روز پاکی امیدوارم روح پدرم و خواهرم  ازم راضی باشن من که نشد بینمشون  809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg گاهی وقتا حس میکنم چقدر تنهام تنهایی هیچ کسی نمیتونه پرش کنه  
و هدف بعد ۳۰ روز  
302
سلام صبح بخیر 
دیشب بعد از اون مشکلات افتضاح گرفتم خوابیدم و هیچ امیدی نداشتم
اما زندگی ادامه داره
امروز صبح که بیدار شدم فهمیدم که این همه مشکلات در حال حاضر قطعا میخوان یه درس بزرگ به من بدن و اون درس اینه که من اینقدر فکرای پوچ اعصاب خورد کننده نکنم...
خب اگه با این فکرا همه چی درست میشد که من تا الان باید سلطان موفقیت بودم!
نمیشه دیگه با این فکرای شیطانی هیچی درست نمیشه خداییش
من تسلیم نمیشم
از امروز تموم سعیمو میکنم که به فکرای شیطانی اهمیت ندم
فیلم گوش میدم آهنگ و کارای دیگه
مگه من چه فرقی با بقیه دارم که نتونم از زندگیم لذت ببرم
خدایا کمکمون کن 100 درصد ذهنمون فقط در اختیار خودت باشه نه شیطان
خدایا کمکون کن با اراده قوی همه مشکلاتو درست کنیم
خدایا کمکمون کن مانع نفس و شیطان بشیم
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
سلام 
رعد و برق /۲۷ ابان / ۲ روز پاک
سلام دوستان Confetti
عصرتون بخیر
امیدوارم که اول هفته خیلی خوبی رو سپری کرده باشین  Khansariha (69)

نقل قول: من می‌توانم جان
سلام به داداش خوب ما، من میتوانم [تصویر:  317.gif]
کل گروه معطر شده [تصویر:  2uge4p4.gif]

داداش این برنامه خیلی جالب به نظر میرسه منتها حیف که نتونستم برای خودم اکانت درست کنم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
خلاصه که از خیرش گذشتم ولی همچنان دارم از اون برنامه Iron will مستفیض میشم [تصویر:  4chsmu1.gif]

سلام بر داداش گلم مهدوی جان 303
عزیزدلی داداش ممنونم 302

داداش نیاز نیست برای خودت اکانت درست کنی
اگه جیمیل داری بزن با جیمیل وارد بشه اگه نه میتونی اکانت مایکروسافت استفاده کنی که با هردو اونا وارد میشه میتونی قبلش برا خودت یه جیمیلی چیزی بسازی بعد وارد بشی

و داداش این با Iron will  فرق داره کارش یه چیز دیگس
برنامه ای برای برنامه ریزی و اولویت سنجی کارهاست Khansariha (56)

و اینکه کتاب خودت را به فنا نده رو نخوندم کتاب معجزه شکرگزاری تو لیست کتابایی هست که میخوام ماه بعد بخونم ولی کتاب راهبی که فراری اش را فروخت رو توصیه اکید میکنم که شروع کنی چون به خیلی از سوالای زندگی پاسخ میده و از واجباته که بخونی Khansariha (69)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام    302

یا ماه بنی هاشم  / 13 آبان /  16 روز خوب  
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سفیر بهشت / در حال تلاش
امروز روز فوق العاده ای بود Khansariha (69)
به آینده خوش بینم!
سلام داداش‌های عزیز سروی
امیدوارم سرحال و شاداب باشید. روزهای پایانی آبان رو هم به خوشی بگذرونید. 

از خوندن پست‌هاتون کلی انرژی می‌گیرم. خدا رو شکر که همدیگه رو داریم.  Khansariha (18)
و
ماشاءالله چقدر تازه‌وارد داریم و تازه‌‌برگشته. خوش‌آمد میگم به همگی.  Confetti

(1400 آبان 26، 22:56)New fighter نوشته است: من وقتی وسوسه میشم کف پاهام به شدت یخ میزنه و حالت خواب رفتگی پیدا میکنه  و واقعا اذیت میشم در موردش با یک دکتر هم مشورت کردم گفتن کمبود ویتامین هست و ویتامین گروه ب و زینک و فولیک گفتن مصرف کنم ولی خوب بر اثر تجربه متوجه شدم  که مواقع وسوسه این حالت برام رخ میده

داداش این چیز عجیبی نیست. ده‌ها نفر دیگه هم شبیه به تو بودن و هستن.
خودم هم همین‌جور بودم. بدنم میشد عین فریزر.  Smiley-face-biggrin دست و پام می‌لرزید. 

بذار یه مثال بزنم.
فرض کن من می‌دونم تو یه کیفی اون‌طرف‌تر 500 میلیون‌ تومن پوله و وسوسه میشم برم برش دارم و بقاپمش (پناه بر خدا  vayy). 
می‌دونم این کار اشتباهه و از انجامش هم هراس دارم اما وسوسه میشم و چند متر هم به سمتش قدم برمی‌دارم.
چه اتفاقی می‌افته؟
دست و پام یخ می‌کنه.

حالا آیا باید برم دکتر بگم من وقتی وسوسه میشم دزدی کنم، دست و پام یخ می‌کنه. بهم دارو بده؟
معلومه که نه.

موضوع اینه:
وقتی از انجام کاری هراس داریم و اون کار خلاف باورها و ارزش‌هامونه و چه بسا ازش هراس داریم بهش دچار شیم؛ اما در عین حال وسوسه میشیم که انجامش بدیم دست و پامون یخ می‌کنه و بی‌حس میشه.

راهش چیه؟
پیشگیری از شرایط وسوسه: وسوسه از آسمون نمیاد. من تو شرایطی قرار می‌گیرم که وسوسه میشم. ازش پرهیز کنم. مثلا من هر روز سریال می‌بینم و هر روز وسوسه میشم. خب نباید ببینم.
مدیریت درست وسوسه: می‌تونم تو اتاق خودم رو حبس کنم و یخ کردن بدنم رو شاهد باشم. یا این‌که سریع برم پیش خانواده یا به دوستم زنگ بزنم یا بیام کانون یا اصلا مشغول یه کار مورد علاقه‌ام شم که احساسات متفاوتی رو تجربه کنم و بدنم هم عکس‌العمل متفاوتی رو نسبت به احساسات جدید بروز بده.

پ.ن:‌ بعد از ملاقات بالای 200 300 دکتر تو این چند ساله، طبق تجربه، بالای 90 درصدشون اشتباه میگن که فلان ویتامینت کمه یا زیاده. من هر چی آزمایش می‌دادم خلاف اون چیزهایی بود که اونا می‌گفتن. تعداد دکترهای خیلی کمی هستن که چشم‌بسته می‌تونن غیب بگن ویتامین دی زیاده و کلسیم کمه و روی متوسطه و مس در حد فقره و ویتامین E بالاتر از از حد نرماله و بعد هم بریم آزمایش بدیم واقعا همون‌ها باشه که اون‌ها گفته بودن. اگه خواستی چیزی استفاده کنی حتما قبلش آزمایش بده.
دیگه خودم هر سال کل ویتامین‌ها و مواد معدنی رو آزمایش میدم و بر اون اساس می‌دونم چی کمه و چی زیاد. چی باید بخورم و چی نباید بخورم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان