امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

نیوبورن / ۹ مهر/ ۱۲ روز خوب

سلام

گروه تعطیل بوده؟
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
 سپاس شده توسط
سلام من امروز روز شیشم بود
سعی دارم رکورد خودمو که ۱۸ روز هست رو بشکنم
برای من یکی واقعا بسیار سخته ترک کردن
اگر یک لحظه وسوسه بشم دیگه نمیتونم خودمو کنترل کنم :(
خدایا امروز اگر امیدم رو از دست دادم به من یاد آوری کن که خواست تو از رویاهای من بهتر است.
 سپاس شده توسط
پوریا / ۱ مهر ۱۴۰۰ / 21 روز خوب

3 هفته پاک
حالا میخوام خیز بردارم به سمت یک ماه پاکی Confetti
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 21، 23:46)Newborn نوشته است: نیوبورن / ۹ مهر/ ۱۲ روز خوب

سلام

گروه تعطیل بوده؟
سلام داداش خوبم ماشاءالله به روز های عالی عزیز دل
کجا بودی عزیز دل آقا ما دلمون برات تنگ شده بوداااااا شدید 809197ps94ijjhwg
ما را تنها نزار داداش جون Khansariha (18)
اره داداش جان تقریبا تمام فعالیت های کانون تعلیق شده بود و الان دوباره باز گشایی شد الحمدالله 302
(1400 مهر 22، 0:13)Mind_flayer نوشته است: سلام من امروز روز شیشم بود
سعی دارم رکورد خودمو که ۱۸ روز هست رو بشکنم
برای من یکی واقعا بسیار سخته ترک کردن
اگر یک لحظه وسوسه بشم دیگه نمیتونم خودمو کنترل کنم :(
سلام سلام
داداش گلم خیلی خیلی خوش اومدی به گروه عزیز دلم ماشاءالله به 6 روز خوبی که داری عزیز دلم
ان شاءالله به بالاترین روز هم میرسی گل من تو میتونی رفیق جان 2uge4p4
داداش هیچ وقت سخت نیست کلی راه و کلی تجربه خوب هست برای راحتی در ترک 49-2
مثلا دائم الوضو بودم خیلی کمک میکنه عزیز دلم
یا این که همش سر ادم گرم باشه که فکر وسوسه به ذهن ادم خطور نکنه Confetti
یا تفریح سالم حقیقتا قدم زدن تو یه پارک خلوت و خنک با حال پاکی و احساس رضایت از پاکی حس فوق العاده ای هست 2uge4p4
داداش برای این جور مواقع یه سر به اورژانس کانون بزن و درخواست کمک کن گل من هر موقع از شبانه روز که بیای ان شاءالله یک نفر هست Confetti
(1400 مهر 22، 6:18)AlwaysHope نوشته است: پوریا / ۱ مهر ۱۴۰۰ / 21 روز خوب

3 هفته پاک
حالا میخوام خیز بردارم به سمت یک ماه پاکی  Confetti
ماشاءالله داداش Khansariha (69) 317
باریکلا به این روز های خوب عزیز دلم ان شاءالله بریم برای یک ماه پاکی
چقدر لذت داره پاکی خدایی 2uge4p4
ادم حس پرواز داره
مثل بالنی که بار اضافه را خالی کرده و به بالا میرور fly2
 سپاس شده توسط
سلام شب بخیر.
من حدودا دو ساعت پیش خیلی وسوسه شدم، فکر و ذهنم شدیدا درگیر شده بود، الآن خدا رو شکر خوبم
امروز روز هفتم ترکمه
توصیه ایی پیشنهادی چیزیی داریین؟
خدایا امروز اگر امیدم رو از دست دادم به من یاد آوری کن که خواست تو از رویاهای من بهتر است.
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااااااااااام 317
حالتون چطوره؟ 317

آقا چقدر دلم براتون تنگ شده بود 53258zu2qvp1d9v
الکی، مثلاً منم دلم تنگ میشه 4fvfcja

رامین جان
سلام به پسر با اراده 49-2
چه کردی برادر؟
اوضاع احوال؟ 53
ایده سر رسید چه جالبه 39
من برعکس خودت زود خسته میشم، دیگه حتی اون هدف هم هدفم نخواهد بود Khansariha (116)
البته من متوجه شدم که این دروغین که مغزم بهم میگه!!!
دنبال راه های متقاعد کردن ذهن میگردم، به چندتا روش برخوردم ولی جدی خیلی کار سختیه آدم با خودش بخواد مقابله کنه 53258zu2qvp1d9v
قبلاً گفته بودی داری روی شروع یه کار جدید برنامه ریزی میکنی، امیدوارم خیلی زود به هدفت برسی Khansariha (18)
از پاکی چه خبر؟ 49-2

سعید جان
چطوری رفیق؟ Khansariha (18)
آره خداییش خیلی خوب بود اون روز، امروز هم چندتا خبر خوب شنیدیم 49-2
از خودت بگو داداش، میخواییم خبرای خوب خودتو هم بشنویم 128fs318181

یا باب الحوائج جان
با الاغ؟! Khansariha (13)
همیشه دوست داشتم سوار الاغ بشم ولی خو تو شهر که الاغ نیست Khansariha (49)
اسب سوار شدم، شتر هم که با من سر جنگ داره انگار، دو بار نزدیک بود گازم بزنه برای همین نزدیکش نمیشم Vamonde
ولی الاغ رو نه سوار نشدم Gigglesmile
اوضاع پاکی چطوره پهلوون؟ 49-2

پوریا جان
3 هفته پاکی مبارکککککککک Confetti
طیره جلوه طوبی قد چون سرو تو شد
غیرت خلد برین ساحت بستان تو باد 2uge4p4
واقعاً که خودت هستی پوریا جان 49-2
چشم رو هم بذاری یک ماه پاکی رو از آن خودت کردی 6
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
عرفان جان
30 روز خوب مبارکت قهرمان Confetti
داری میری مشهد؟ Khansariha (2)

نیوبورن جان
به به 12 روز پاک 49-2
قراره چه طوفانی به پا کنه این سرو قامت پاک 317
نه داداش کدوم تعطیلی؟ رفته بودیم پیک نیک 4chsmu1
گفتیم بیایید کسی نیومد، مجبور شدم گروه رو ببندم تا همه بیان 4chsmu1

Mind_flayer جان
ماشاالله به این یک هفته پاک 317
داداش عزیز اینو هیچوقت فراموش نکن که وقتی رسیدن به یک خواسته سخت باشه، پس اون هدف به شدت ارزشمنده 49-2
ما سختی میکشیم اما شیرینی پاکی همه خستگی ها رو میشوره میبره 128fs318181
یادت نره که از پاکیت نهایت لذت رو ببری، به ارزش خودت فکر کن که وقتی پاک هستی چقدر احساس خاص و ارزشمند بودن میکنی، به این فکر کن که چقدر پاکی میتونه افق های روشنی رو برات نمایان کنه.
درسته که ما باید به بدی خ.ا فکر کنیم اما نباید فقط روی همین مورد زوم کنیم.
در کنارش باید زیبایی های پاکی رو هم بهشون فکر کنیم. اینکه این پاکی چقدر برای من زیباست؟ چقدر خوبه؟ پاکی چه چیزهایی رو برام به ارمغان میاره؟
فکر میکنم الآن حسابی آماده باشی برای برداشتن قدم اول برای پاکی 128fs318181
ازت میخوام که به اهداف پاکیت فکر کنی. اینکه چرا میخوایی پاک باشی؟ پاکی چه ارزشی برات داره؟ با پاکی میخوایی به چی برسی؟
خوب به این موارد فکر کن و اهداف خودت رو توی یه دفتری یا حتی دفترچه گوشی همراهت ثبتشون کن. خیلی زیاد بنویس، حتی چیزهایی که فکر میکنی ممکنه ساده به نظر بیان رو هم بنویس و به همشون پر و بال بده.
میخوام ترک کنم چون...
این رو باید پر کنی.
داداش عزیز لطفاً به تاپیک هدف های من از ترک خودارضایی سر بزن و ببین کانونی ها چه اهدافی برای پاکی دارن. اونجا کلی میتونی ایده بگیری. ممکنه خیلی از اهداف باشن که برای خودت هم ارزشمند هستن اما به ذهنت نمیان. وقتی هم کامل اهدافت رو نوشتی میتونی اون ها رو توی همون تاپیک ارسال کنی تا بقیه کانونی ها ازشون ایده بگیرن 128fs318181
دیدم نوشتی که وقتی وسوسه میشی، سریع میری سراغ خ.ا کردن.
اگه اینطوره پس بیا یه پلن بریزیم 128fs318181
بیا یه قدم عقب تر برگردیم. اینکه چیکار کنیم تا وسوسه نشیم کلاً Khansariha (121)
ببین تو میتونی هر روز چندین بار با وسوسه ها بجنگی. آیا این وسوسه ها تموم میشن؟ نه هیچوقت.
اما توان و انرژی و طاقتت تموم شدنی یا حداقل کم شدنی هست.
پس بهترین کار اینه که جلوی این جنگ فرسایشی رو بگیریم.
با چه چیزی؟
اولین قدم اینه که سعی کنی در معرض وسوسه قرار نگیری؛ مثلاً میتونی ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن رو حدف کنی اگه نیاز مبرمی بهش نداری.
اگه به طور روزانه به سایت ها یا کانال ها یا پیج هایی سر میزنی که منبع وسوسه هستن، اونا رو دیگه دنبال نکن.
باید بگردی ببینی چه چیزایی وسوسه برانگیز هستن؟
باید برای اونا پروتکل تعریف کنی. وقتی که عوامل وسوسه رو تونستی مهار کنی اینجوری حجم خیلی زیادی از وسوسه رو میتونه از بروزش پیشگیری کنی و اینجوری پیروز قطعی میدان خواهی بود 128fs318181
برای اون حجم کمی از وسوسه هم که میمونی کم کم بهت میگم چیکار کنی که اونم فلجش کنی کلاً 4chsmu1
راستی چی صدات کنیم؟ 4chsmu1
ذهن کُش؟! 42
آقا نذارید #نه_به_خشونت علیه ما راه بندازن 42
 سپاس شده توسط
ممنونم اقای «یا باب الحوائج» و «مهدوی» عزیز
من لذت میبرم وقتی فعالیت شما رو میبینم و به خودم امیدوار میشم و انگیزه میگیرم

مهدوی عزیز میتونی منو «نوید» صدا کنی، اسم واقعیم نیست ولی فکر میکنم اسم خوبیه، مایند‌فلیر هم بخاطر این گذاشتم که اسم واقعیم نباشه چون واقعا خجالت میکشم 1.
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 23، 0:19)Mind_flayer نوشته است: ممنونم اقای «یا باب الحوائج» و «مهدوی» عزیز

مهدوی عزیز میتونی منو «نوید» صدا کنی، اسم واقعیم نیست ولی فکر میکنم اسم خوبیه، مایند‌فلیر هم بخاطر این گذاشتم که اسم واقعیم نباشه چون واقعا خجالت میکشم 1.

سلامت باشی برادر Khansariha (18)

ما هم فعالیتت رو میبینیم و این پافشاریت بهمون امید میده که به پاکی حتماً میرسی 49-2

چه اسم قشنگی 49-2
اینجا هیچکس به خاطر خ.ا قضاوت نمیشه. همه ما یا مبتلا هستیم یا مبتلا بودیم و همه همدردیم Khansariha (121)
اما این تفاوت نام های واقعی با نام های کاربری یکی از چیزای جالب کانونه 4chsmu1

این نام نوید بخش یه پاکی طولانی مدت و ابدی هست 49-2
برو بالا پهلوون ما هواتو داریم 317
 سپاس شده توسط
دوستان عزیز 49-2

چند وقت پیش درباره ادغام دو گروه صراط مستقیم و سرو صحبت کردیم.
اکثراً موافق این ادغام بودن و این ایده بازخورد مثبتی داشت.

با توجه به خلوت بودن دو گروه به این نتیجه رسیدیم که بهتره با هم ادغام بشن و ان شاءالله با دوستان صراطی همگروه خواهیم بود 49-2

خوبی گروه های ترک اینه هر وقت نیاز بود، میتونیم تغییراتی در اونها ایجاد کنیم و اگر روزی لازم شد، دوباره میشه تفکیک قائل شد و این گروه رو تبدیل به دو گروه کنیم 128fs318181

ان شاءالله در آینده نزدیک قراره با دوستان صراطی خودمون همگروه بشیم و با هم برای پیمودن این راه همقدم باشیم 49-2
 سپاس شده توسط
پوریا / ۱ مهر ۱۴۰۰ / 22 روز خوب

انگار همین دیروز بود ۲ روز پاک داشتم حالا شد دوتا دو
به امید روزی که بشه سه تا دو Khansariha (69)
سلام سلام خدا قوت 302
ان شاءالله در پناه خداوند متعال باشید و پاک
شهادت امام حسن عسکری علیه السلام را خدمت شما عزیزان تسلیت عرض میکنم Gol
[quote pid='578173' dateline='1634240508']
Mind_flayerسلام شب بخیر.
من حدودا دو ساعت پیش خیلی وسوسه شدم، فکر و ذهنم شدیدا درگیر شده بود، الآن خدا رو شکر خوبم
امروز روز هفتم ترکمه
توصیه ایی پیشنهادی چیزیی داریین؟
[/quote]
سلام گل من صبحت بخیر عزیز دلم ان شاءالله حالت خوب باشه عزیز دلم
داداش جان هر موقع از شبانه روز که وسوسه شدی میتونی یه سری به اورژانس بزنی و درخواست کمک کنی ان شاءالله اعضا هستند و کمک میکنند Khansariha (121) به امید خدا نوید عزیز تر از جان به روز های عالی میرسی گل من
داداش مهدوی درست میگن ما اینجا همه وقتی وارد شدیم مبتلا بودیم و کسی قضاوت نمیشه عزیز دلم Gol
ان شاءاللهخدا از گناهانمون بگذره و در بهشت در کنار هم جمع بشیم Khansariha (121) Khansariha (18)
داداش جان بیشترین توصیه اینه که خودتا مشغول کنی عزیز دلم و سعی کنی بیکار نباشی و اگر وسوسه اومد ذکر لا حول و لا قوّة الاّ باللّه
را بگو عزیز دلم سعی کن انرژی اضافی را خالی کنی تو تفریحای سالم و پر انرژی مثل ورزش 53258zu2qvp1d9v
ماشاءالله به 7 روز پاک گل من با توکل به خدا با قدرت حفظش کن داداش
خیلی برامون عزیزی Khansariha (96) 302

نقل قول: یا باب الحوائج جان
با الاغ؟! [تصویر:  khansariha (13).gif]
همیشه دوست داشتم سوار الاغ بشم ولی خو تو شهر که الاغ نیست [تصویر:  khansariha (49).gif]
اسب سوار شدم، شتر هم که با من سر جنگ داره انگار، دو بار نزدیک بود گازم بزنه برای همین نزدیکش نمیشم [تصویر:  vamonde.gif]
ولی الاغ رو نه سوار نشدم [تصویر:  gigglesmile.gif]
اوضاع پاکی چطوره پهلوون؟ [تصویر:  49-2.gif]
4chsmu1 جان دلم
اره دیگه داداش الاغ بیچاره اسمش در رفته مگر نه روزی کلی درامد داره 4fvfcja
ببین چقدر داره کاربرد دارویی پیدا میکنه 4chsmu1
چه جالب من همیشه دوس داشتم سوار اسب بشم 25
خیلی قیافش مظلوم انگار حقشا خوردن 4chsmu1
داداش شتر سواری یه قلق داره باید قبلش بهش  ادامس بدی که بیچاره دهنشا الکی تاب نده
فدات بشم داداش گلم الحمدالله شکر خدا گل من Khansariha (46)
داداش گلم از خودت غافل نشو یه اعلام وضعیتی رنگی رنگی برو Khansariha (18) Gol
ما دوست داریم گل من
در مورد گروه های ترک ان شاءالله در این جا در کنار اعضای خیلی گل و خیلی ماه صراط کلی کار های خوب انجام بدیم و در کنار هم عبادت کنیم و پاکی را طی کنیم ان شاءالله Confetti
[quote pid='578197' dateline='1634265341']
AlwaysHopeپوریا / ۱ مهر ۱۴۰۰ / 22 روز خوب

انگار همین دیروز بود ۲ روز پاک داشتم حالا شد دوتا دو
به امید روزی که بشه سه تا دو Khansariha (69)
[/quote]
سلام سلام ماشاءالله داداش گلم عالی بود عزیز من Khansariha (69)
اقا ما منتظر تجربه های خیلی خوبتان هستیم عزیز برادر 302
ان شاءالله بشه 2222 روز خوب و بیشتر داداش گلم Khansariha (69)

نقل قول: ممنونم اقای «یا باب الحوائج» و «مهدوی» عزیز

قربونت برم داداش نوید گلم ان شاءالله عالی باشی عزیز دلم همیشه 317
اقا ما کلی خوشحالیم که در کنارمون هستی گل من 302
خدا حفظت کنه برادر ان شاءالله کلی روز های خوب داشته باشی Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 17، 12:02)یا باب الحوائج نوشته است: سلام داداش گلم ان شاءالله حالتون عالی باشه عزیز دلم
خدا خیرتان دهد واقعا به دعای تک تک دوستان محتاجم 63
ان شاءالله خداوند به شما خیر دهد عزیز دل برادر
حتما دعا میکنم داداش گلم 2uge4p4
به حرفتان گوش کردم داداش گلم و الان متن را کامل خوندم دقیقا همین طوره داداش جان باید با واقعیت ها کنار اومد یه جمله بود خیلی برام جالب بود میگفت
هر کسی یک نابغه است. ولی اگر یک ماهی را از روی توانایی‌اش در بالا رفتن از درخت قضاوت کنی، آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است.
باید ان شاءالله توانایی خودما پیدا کنم و شکوفاش کنم تا از خ.ا هم دور بشم Khansariha (69)
خوب دقیقا همین طوره من نمیتونم وقتی شیش ماهه کتاب نخوندم یه شبه 200 صفحه کتاب بخونم اگر هم بخونم کلا ازش زده میشم
پس بهتره از کم شروع کنم روزی یک صفحه 53258zu2qvp1d9v
در کتاب عادت های اتمی هم خوندم دقیقا نوشته بود عادت های کوچیک باعث تغییر های بزرگ میشوند Khansariha (69)
حتما داداش گلم وقعا صحبت های سراسر امیدوارانه ای بود کلی لذت بردم 317
پس ان شاءالله عادت های کوچیک را در نظر میگیرم چقدر هم عالیه در مورد خواب و بیداری Confetti
این جوری وقتی عمل کنم میفهمم اراده هم قوی هست و از پسش برمیام و در ادامه میرم سراغ هدف بزرگتر همین جوری ادامه میدهم و پاکی را هم ان شاءالله جلو میبرم همه ما میتوانیم پاک باشیم کافیه تلاش کنیم ان شاءالله و با توکل به خدا من این کار را خواهم کرد Khansariha (69)
خوب عادتی که من میخواهم انجام بدهم ان شاءالله نماز اول وقت هست هر جا که باشم باید اول وقت باشه ان شاءالله 2uge4p4
فدات داداش عزیزم اگر مدیران اجازه بدهند لینک سایت قرار بدی خوشحال میشم و ازت یه دنیا ممنونم داداش گلم
داداش یه سوال هدف اول با هدف دوم چقدر فاصله زمان میخواهد همون یک ماه خود شما؟؟ 302
خیلی ازتون ممنونم داداش گلم کلی برام نوشتین خدا خیرتان بدهد داداش جان Khansariha (96)

سلام
ببخشید که زودتر نتوستم جواب بدم. هنوز درگیریم تموم نشده.
خب، به نظرم نماز اول وقت خیلی خیلی خوبه، ولی به عنوان اولین عادت خیلی سخته. چون اگه به عنوان عادت بهش نگاه کنی، یدونه نیست. حداقل ۳ تاست و ۳ برابر انرژی و زمان می‌خواد برای تثبیت. ولی خب خدا قطعا کمک خواهد کرد.
شاید بد نباشه از یکی از اوقات نماز شروع کنی. مثلا مغرب. بعد که تثبیت شد بری سراغ ظهر و بعد صبح.

زمان تثبیت هم بسته به عادت و فرد و چیزای دیگه متغیره. ممکنه ۱ ماه باشه، ممکنه ۶ ماه یا حتی بیشتر. ولی بعیده زیر ۱ ماه یه رفتار تثبیت بشه. تو اون آموزشی که گفتم، میگه وقتی یه عادت تثبیت شده که تکرار کردنش بعد از اون دیگه توی راحت‌تر شدنش تاثیر نداشته باشه. مثلا وقتی می‌خوای ورزش روزانه رو شروع کنی، روز اول خیلی سخته. هفته اول هی می‌خوای بهونه بیاری که نری. ولی هر چی میره جلوتر دیگه از سختیش کم میشه و به یه کار معمول روزمره تبدیل میشه. مثل غذا خوردن و مسواک زدن و کارای دیگه که آدم بدون سختی انجام میده. رفته نشسته تو زندگی آدم. حالا این دیگه سطح آخر تثبیته ولی باید اون کار برات خودکار بشه. مثلا خود به خود قبل از اذان، فکرت درگیر نماز بشه. از حال درونیت بفهمی کی وقت نمازه. حال درونی هم منظور حال عارفانه نیست، همون شرطی شدن بدن رو میگم.

این لینک اون دوره که گفتم. حالا اگه بر خلاف قوانین هم بود و پاک شد لینکش، اسم کانل طرف Improvement Pill عه. اسم این سریش هم tamed course عه. تو یوتیوب. سرچ کنی راحت پیدا میشه. ۱۲ - ۱۳ تا ویدیوی چند دقیقه‌ایه. تو اگه کتاب خرده عادت‌ها رو خونده باشی، شاید چیز زیادی بهت اضافه نکنه. ولی باز دیدنش ضرر نداره. کمک می‌کنه تا بتونی از چیزایی که تو اون کتاب یاد گرفتی، تو یه مسیر مشخص استفاده کنی.

ما رو در جریان پیشرفت‌هات بذار.  49-2

________
مهدوی جان،
تو هدیه پاکی، (یا هرچی که اسم تاپیکش بود!) گفته بودم اگه ۴۰ تایی شدم و آقا طلبید، یه زیارت میرم ایشالا.
سلام 303

انتقال آقایان عاشق فاطمه زهرا ، صادقین ، حامد حامد ، تواب ، دیوار ، new Aseman ، سفیر بهشت ، mehdirad ، محب صادق ، مرد مجاهد ، SoldierOfAllah ، Azaadi79 ، Mahdi1382 از گروه صراط مستقیم به گروه سرو انجام شد.

با آرزوی موفقیت و آرامش و پاکی برای ایشان و همه دوستان 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
سلااااااااااااااااااااام 317

آقا گروه چقدر نورانی شده، پر از بوی گل های بهشتی شده Confetti

خیلی خیلی خوش اومدید رفقا Greenstars

[تصویر:  %D8%B4%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C_%D8...%DB%8C.jpg]

[تصویر:  c80890d11c131c6b3c097c886e46e2fb.jpg]

به امید خدا و با همت و تلاش شما عزیزان، ان شاءالله همگی به پاکی پایدار و ابدی برسیم و رضایت خدا در زندگی همه جاری باشه Khansariha (121)

مشتاق و منتظر صحبت های شنیدنی شما هستیم رفقا 49-2

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان