امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

پوریا / 27 مهر ۱۴۰۰ / 2 روز خوب

Confetti
عرفان/۲۰ شهریور/۴۰ روز

خب، زندگی من دوباره قراره به روال سابقش برگرده. باید خیلی بیشتر از این مدت حواسم رو جمع کنم، چون وقت و شرایطم تو این مدت محدودتر بود و امکان لغزش کمتر. حالا کار سخت تر میشه.

من وقتی می‌بینم بعضی از دوستان بعد از دوره‌های طولانی پاکی لغزش می‌کنن، خیلی دلم می‌گیره. خیلی دوست دارم یه راه سر راست وجود داشته باشه. یه نقطه امن برای پاکی. یه حالتی که دیگه خیال آدم راحت بشه.
ولی مثل لین که این راه تمومی نداره. باید همیشه در حال مجاهدت باشیم.

من بعد از ۴۰ روز پاکی، تازه تونستم اون طرف خ.ا رو ببینم. تا وقتی تو زندگی روزمره باهاش درگیر بودم، همه توجهم رو می‌گرفت. من تازه با نقطه ضعف‌های دیگه‌م مواجه شدم. تازه دیدم چقدر داشتم در جا می‌زدم و چقدر دیگه راه هست برای رفتن. پاکی هدف نیست، پاکی تازه شروع کاره.

خدا به همه ما و همه کسایی که با قصد خیر در حال تلاشن بیش از پیش کمک کنه.
[تصویر:  _ماه_بنی_هاشم_iy5t.png]
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام به برادران عزیز سروی 303
حالتون چطوره رفقا؟ 49-2

پوریا جان
داداش عزیز، گفتی آگاهانه دچار لغزش شدی؛ چه چیزی باعث شد این اتفاق بیفته؟ در واقع عاملش چی بوده؟ Khansariha (18)
مطمئنم که از پسش برمیایی، شک نکن Khansariha (69)

افرا جان
آره خب واقعاً همین تصوير رو تداعی میکرد Khansariha (49)
نه دیگه ازدواج کنی هم ما کلی خوشحال میشیم هم خودت به یه سر و سامونی میرسی 4chsmu1 Gigglesmile

دریل جان
ای ول به این پاکیییی 317

یا ماه بنی هاشم جان
چه اعلام وضعیت توپی Confetti
داداش عزیز دلیل این کلیک اولیه و نگاه کوچیک در حد چند ثانیه رو تونستی تشخیص بدی؟
آیا اتفاقی ظاهر شدن و وسوسه شدی برای کلیک کردن یا خود به خود رفتی سمتشون؟
مطمئناً وقتی تشخیصشون دادی میتونی براشون برنامه تعریف کنی و جلوشونو بگیری Khansariha (69)

عرفان جان
چله پاکی مبارکککککککک 317
عالیه قهرمان عالیه Confetti
چه حس خوبی داره این تغییر 2uge4p4
داداش عزیز این راه همیشه ادامه داره. بیا یه جور دیگه نگاه کنیم. فکر کن انسان چقدر ارزشمنده که اینهمه دشمن داره!
ما به دشمنی شیطان اعتقاد داریم، به نفس هم اعتقاد داریم. پس میبینی که انسان باید با خودش هم بجنگه.
اما این جنگ جدای از سختی که ایجاد میکنه، باعث رشد هم میشه. انسان تا وقتی که نتونه مداوم بر خودش غلبه کنه، نمیتونه پیشرفت کنه Khansariha (121)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 مهر 29، 22:15)مهدوی نوشته است: یا ماه بنی هاشم جان
چه اعلام وضعیت توپی Confetti
داداش عزیز دلیل این کلیک اولیه و نگاه کوچیک در حد چند ثانیه رو تونستی تشخیص بدی؟
آیا اتفاقی ظاهر شدن و وسوسه شدی برای کلیک کردن یا خود به خود رفتی سمتشون؟
مطمئناً وقتی تشخیصشون دادی میتونی براشون برنامه تعریف کنی و جلوشونو بگیری Khansariha (69)

سلام مهدوی جان  53
مرسی 53 

از سر شیطنت بچه گانه! 
حتی وسوسه شدید هم نبود ولی بعضی وقتا آدم نمیدونم عادت کرده چجوریه که دلش میخواد شیطونی کنه و پیش خودش میگه خیلی جلو نمیرم .
مخصوصا وقتایی که تو رخت خوابی  و همینجور بدون اینکه کار خاصی داشته باشی میری تو نت یا تلگرام و میچرخی تا حوصلت وا بشه. Hanghead
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
Ssaeid/اول شهریور /۶۰روز
 سلام صبح همه گی بخیر 
الان باورم شده که کار سختی نبوده و فقط تو این همه مدت تنبلی میکردم . 
به امید رهایی همه
 سپاس شده توسط
دریل هم پاکه
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
پوریا / 29 مهر ۱۴۰۰ / 1 روز خوب
نمیخوام دوباره بیفتم روی دور باطل
در نتیجه میخوام سپر زمین نندازم و از اول شروع کنم
به افکار منفی اهمیت ندم و شروع کنم
وسوسه میگه ولش کن
منم به وسوسه میگم تو ولم کن
وسط این ولش کن ولم کن کشمکشی هست در حد طناب کشی
هی من بکش اون بکش...
سلام سلام
صد تا سلام به داداش های عزیز تر از جان

گل های بهشتی 2uge4p4

ان شاءالله همیشه عالی باشید 49-2

داداش دریل گل
ماشاءالله داداش گلم ان شاءالله همیشه پاک باشی داداش جان Khansariha (69)

داداش تفریح و جایزه را هستی رفیق؟؟
حتی شده یه دونه بستنی هم خودش جایزست داداش گلم
2uge4p4
ان شاءالله با قدرت ادامه بده داداش باید بریم بالای بالا fly2

داداش یا ماه بنی هاشم گل
داداش جان خدا قوت دمت گرم Khansariha (69)

این عالیه ما هر چی به شیطان بگیم نه باعث میشه مقابله با نفسمون
قوی تر بشه داداش جان Muscular
ان شاءالله با قدرت ادامه بده گل من
راستی داداش برای 10 روز جایزه گذاشتی؟ Confetti

من برای خودم جایزه میزارم اونم بستنی Gigglesmile

داداش مهدوی گل
4chsmu1 من کار به کارش ندارم اون کار به کارم داره ولکنش به صدام اتصالی کرده
اون صدای ملچ مولوچ دهن شتر انگار داره یه کیلو لواشک گوجه سبز با نمک میل میکنه دهن ادم آب میفته 4chsmu1
Khansariha (89) داداش کلاس خصوصی ساعتی چند ماشاءالله اطلاعت 317
فدای تو داداش جان ان شاءالله عالی باشی داداش جان 
حساب کن ما هم کلی ذوق کنیما ان شاءالله
  2uge4p4

داداش افرا گل
مخلصم داداش جان خدا قوت عزیز دلم کارت درسته رفیق
استفاده از وقت به بهترین صورت کار درسته 2uge4p4
ماشاءالله گلم عالی عالی با قدرت ادامه بده داداش جان پاکی را 317
تفریح هم داشته باش داداش 
یه پارکی یه مسافرتی Khansariha (121)

داداش پوریا گل
داداش برای شروع دباره بهت تبریک میگم عزیز دلم ان شاءالله موفق باشی داداش جان 2uge4p4
درست گفتین داداش باید گارد
را بالا نگه داشت که وسوسه ما را نکشونه طرف خودش 
یه راه حل خوبی که همیشه بعد وسوسه کمک میکنه این که ادم از خودش تشکر کنه برای روز های خوبی که داشته
و به خودمون تلقین کنیم وقتی تا25 روز رفتم پس دوباره هم میتونم برم و حتی میتونم از 25 روز هم بیشتر برم ان شاءالله Khansariha (69)

هر روز صبح جلوی آینه به خودتون بگید من میتوانم این خیلی کمک میکنه داداش Confetti

یاعلی رفیق

داداش عرفان گل
اهاااا ماشاءالله داداش گلم کارت درسته ماشاءالله به 40 روز خوب اقا رفتی زیارت مارا هم دعا کنی داداش 2uge4p4
Confetti
خدا خیرت بده داداش دقیق گفتی وقتی با روز های بالا شکست میخورند یعنی این که باید حواسمون خیلی جمع باشه و با قدرت ادامه بدیم

دقیقا همین طوره بقیه ض
عف ها و نقاط قوت ما پشت خ.ا پنهان شده 53258zu2qvp1d9v
خ.ا مثل یک پرده تاریک میمونه که تمام زندگی را مختل میکنه
ان شاءالله با قدرت در همه مراحل زندگی ادامه بدی  و موفق باشی
Khansariha (69)

داداش سعید گل
به به سلام ماشاءالله داداش گل دمت گرم برای کلی روز خوب 2uge4p4 Confetti

خدا خیرت بده عزیز دلم 2uge4p4
خیلی ممنونم ازدعای خیرت داداش گلم ان شاءالله خودت هم همیشه پاک باشی رفیق جان Confetti

خدا حفظت کنه گل من ماشاءالله عالی اومدی جلو Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان
تو این مدت نگاهم کنترل شده بود ولی افکارم نه. متاسفانه چند بار خودمو تحربک کردم ولی منجر به انتفاقی نشد خداروشکر. و فقط یکبار در یه حالت خواب و بیداری این اتفاق افتاد. نمیدونم اون جز شکست در نظر بگیرم با نه. ولی چون کاملا در اختیارم نبود این بار خودمو میبخشم! ولی سعی میکنم کاملا حساب شده رفتار کنم.

Mr Degareshا/16 مهر 1400 /  14 روز.
سلام به همه‌ی شما دوستان خوبم

خیلی ممنونم از همه‌ی دوستان قدیم و جدید بابت حضور و فعالیت‌های خوبشون 49-2 
از داداش مهدوی، داداش یا باب الحوائج، داداش دریل، داداش رضا4030، داداش افرا، داداش یا ماه بنی هاشم، بابت استقبال گرمشون از دوستان صراطی و بنده، صمیمانه تشکر می کنم 302
خودتون فوق العاده هستید. خوشحالم که در کنار شما هستیم Khansariha (18)

منم پاک هستم و خوشحالم که می تونیم در کنار هم روزهای پر از پاکی و موفقیت داشته باشیم Khansariha (69)

در پناه خدا سلامت و موفق باشید Gol
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  37_frlg.jpg]

اعلام وضعیت‌ها

لیست به‌روز شده  1400/07/30

53  53  53  53  53

abtin ا / ؟ ؟ 1392 / 2790 روز خوب ..................................................... در حال جهاد

جناب خان 1 / 17 اسفند 1397 / 900 روز خوب ...................................... در حال جهاد

صادقین / 9 خرداد 1399 / 510 روز خوب ................................................ در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 262 روز خوب ..................................... در حال جهاد

Mr_Degaresh ا / 16 مهر 1400 / 14 روز خوب ........................................ در حال جهاد

مرد مجاهد / 16 مهر 1400 / 2 روز خوب ................................................ در حال جهاد

آرمین ............................................................................................ در حال جهاد

53  53  53  53  53

AlwaysHope ا / 29 مهر 1400 / 1 روز خوب ....................... در انتظار ستاره بیست و دوم

آقای اراده / 20 دی 1399 / 239 روز خوب .................................. در انتظار ستاره نوزدهم

new Aseman ا / 3 مهر 1400 / 10 روز خوب ............................. در انتظار ستاره نوزدهم

53  53  53  53  53

فرید / 1 فروردین 1400 / 210 روز خوب .................................. در انتظار ستاره شانزدهم

Deril ا / 23 مهر 1400 / 5 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره شانزدهم

آخرین بار / 8 آذر 1399 / 300 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پانزدهم

پشتکار / 30 شهریور 1400 / بسم الله قهرمان ............................. در انتظار ستاره پانزدهم

تـــواب / 23 شهریور 1400 / بسم الله قهرمان .............................. در انتظار ستاره پانزدهم

افرا / 16 شهریور 1399 / 406 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سیزدهم

سفیر بهشت / 31 تیر 1400 / 74 روز خوب ................................ در انتظار ستاره سیزدهم

53  53  53  53  53

مهدوی / 26 اردیبهشت 1400 / 140 روز خوب .................................. در انتظار ستاره نهم

mehdirad ا / 4 مهر 1399 / 251 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

جاویدان / ؟ شهریور 1400 / 5 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره هفتم

حامدحامد / 19 مرداد 1400 / بسم الله قهرمان  .............................. در انتظار ستاره هفتم

رامین. / ؟ مهر 1400 / 1 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره ششم

53  53  53  53  53

Reza4030 ا / 24 اردیبهشت 1400 / 150 روز خوب ......................... در انتظار ستاره پنجم

محب صادق / 10 مهر 1400 / 8 روز خوب  ................................... در انتظار ستاره چهارم

MUTE ا / 1 شهریور 1400 / 38 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره سوم

Newborn ا / 9 مهر 1400/ 12 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره سوم

Karma ا / 19 مرداد 1400 / 3 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره سوم

Ssaeid ا / 1 شهریور 1400 / 60 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره دوم

toby ا / 13 تیر 1400/ 12 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره دوم

SoldierOfAllah ا / ؟ مرداد 1400 / 5 روز خوب ................................ در انتظار ستاره دوم

erfun ا / 20 شهریور 1400 / 40 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره اول

53  53  53  53  53

دیوار / 2 مهر 1400 / بسم الله قهرمان ....................................... در انتظار 30 روز خوب

یا ماه بني هاشم / 26 مهر 1400 / 3 روز خوب .............................. در انتظار 20 روز خوب

moghavem ا / ؟ مهر 1400 / بسم الله قهرمان ............................ در انتظار 20 روز خوب

یا باب الحوائج / 14 مهر 1400 / بسم الله قهرمان .......................... در انتظار 20 روز خوب

thunder ا / 7 مهر 1400 / 9 روز خوب ........................................ در انتظار 10 روز خوب

Invincble ا / ؟ شهریور 1400/ 9 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب

Mind_flayer ا / ؟ مهر 1400 / 6 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب

یا امیر المؤمنین / 5 مهر 1400 / 1 روز خوب ................................ در انتظار 10 روز خوب

Amir aghha ا / ؟ شهریور 1400 / بسم الله قهرمان ....................... در انتظار 10 روز خوب

Mahdi1382 ا / ؟ شهریور 1400 / بسم الله قهرمان ....................... در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
دریل / 30 مهر/ 7 روز خوب
اقا واقعا چقد این کار حال به هم زنه. الان داشتم فکر میکردم اومد تو ذهنم دیدم چقد اون لحظه خوار و خفیف میشه ادم. خداییش ادم حال دلش خوب باشه و انرژی اضافه هم یا با کار یا با ورزش بسوزونه خیلی لذتش بیشتر و با دوامتر از انجام اون کاره. 
دیگه واقعا باید زودتر به فکر ترک کامل خ.ا و ازدواج باشم.  
من یکم ایده ال گرا هستم و تا یکمی اوضاع اونجوری که میخام پیش نمیره خیلی به هم میریزم. واسه همین همیشه بهونه ی مشکلات رو میاوردم برا ازدواج و میگفتم نه کی ازدواج میکنه. 

ولی دیگه زندگیمون داره میگذره جووونی داره میره و اوضاع هم تغییری نمیکنه جز بدتر شدن. این وسط چرا من زندگیمو قفل زدم و نمیزارم حرکت کنه؟ ایا ازدواج نکنم شرایط درست میشه؟ 
کاش شرایط مناسب ازدواج هممون زودتر فراهم بشه
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
پوریا / 1 آبان۱۴۰۰ / 0 روز خوب

صفر شدم باز Hanghead
سلام سلام...

مرسی از برادر صادقین به خاطر تاج خوشگلش 53

لیستمون چقدر بلند بالا شده Gigglesmile

ماشالاه به دریل و پوریای عزیز که روزای حساس رو به این خوبی میگذرونن....

هوا اینجا یهو سرد شد و یه نکته ی به ذهنم رسید خواستم سریع قبل از اعلام وضعیت بنویسمش برم.

اونم اینکه با تغییر کردن فصل ها و گرم یا سرد شدن هوا حال و هوای ماهم به حالتی که در سال قبل یا دو سال قبلش داشت برمیگرده...

یعنی اگه توی پاییر پارسال خیلی ناراحت بودیم و اتفاقات بدی رو تجربه کردیم ، الان هم با سرد شدن هوا ممکنه دچار کمی استرس یا ناراحتی بشیم

اگه چنین حالتی پیش اومد نیازی نیست که اون احساس رو سرکوب کنید...

به زیبایی باد و هوای گرفته و بارون توجه کنید و ازش لذت ببرید ، هیچ الگوی مشخصی وجود نداره که سرنوشت مارو تعیین کنه...

هر روز رو خودمون میسازیم نه اتفاقات گذشته...

سال گذشته این روزا عذاب زیادی داشتم میکشیدم....

توی حیاط بیمارستان قدم میزدم برگارو نگاه میکردم میگفتم بالاخره روزای خوب میاد...

و واقعا هم میاد....

53

انشالاه که همیشه موفق باشید....

افرا/16 شهریور 99/ 412 روز 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان