امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام

یا امیرالمؤمنین / 9 آبان / شروع روز های خوب  53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
کارما /0....

لعنت...
 سپاس شده توسط
سلام 303
فرید از یک فروردین ۲۲۶ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  41_kdrw.jpg]

اعلام وضعیت‌ها

لیست به‌روز شده 1400/08/09

53  53  53  53  53

abtin ا / ؟ ؟ 1392 / 2790 روز خوب ..................................................... در حال جهاد

جناب خان 1 / 17 اسفند 1397 / 900 روز خوب ...................................... در حال جهاد

صادقین / 9 خرداد 1399 / 519 روز خوب ................................................ در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 262 روز خوب ..................................... در حال جهاد

Mr_Degaresh ا / 16 مهر 1400 / 14 روز خوب ........................................ در حال جهاد

مرد مجاهد / 16 مهر 1400 / 2 روز خوب ................................................ در حال جهاد

آرمین ............................................................................................ در حال جهاد

53  53  53  53  53

AlwaysHope ا / 5 آبان 1400 / 3 روز خوب ......................... در انتظار ستاره بیست و دوم

آقای اراده / 20 دی 1399 / 239 روز خوب .................................. در انتظار ستاره نوزدهم

new Aseman ا / 17 مهر 1400 / 21 روز خوب ............................ در انتظار ستاره نوزدهم

53  53  53  53  53

آخرین بار / 8 آذر 1399 / 334 روز خوب .................................. در انتظار ستاره شانزدهم

فرید / 1 فروردین 1400 / 226 روز خوب .................................. در انتظار ستاره شانزدهم

Deril ا / 23 مهر 1400 / 13 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 30 شهریور 1400 / بسم الله قهرمان ............................. در انتظار ستاره پانزدهم

تـــواب / 23 شهریور 1400 / بسم الله قهرمان .............................. در انتظار ستاره پانزدهم

افرا / 16 شهریور 1399 / 416 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سیزدهم

سفیر بهشت / 31 تیر 1400 / 74 روز خوب ................................ در انتظار ستاره سیزدهم

Man Mitavanam ا / 4 آبان 1400 / بسم الله قهرمان .................... در انتظار ستاره یازدهم

53  53  53  53  53

مهدوی / 26 اردیبهشت 1400 / 161 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دهم

mehdirad ا / 4 مهر 1399 / 251 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

جاویدان / ؟ شهریور 1400 / 5 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره هفتم

حامدحامد / 19 مرداد 1400 / بسم الله قهرمان  .............................. در انتظار ستاره هفتم

رامین. / ؟ مهر 1400 / 1 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره ششم

53  53  53  53  53

Reza4030 ا / 24 اردیبهشت 1400 / 166 روز خوب ......................... در انتظار ستاره پنجم

محب صادق / 22 مهر 1400 / 10 روز خوب  ................................. در انتظار ستاره چهارم

MUTE ا / 1 شهریور 1400 / 38 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره سوم

Newborn ا / 9 مهر 1400 / 12 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره سوم

Karma ا / 9 آبان 1400 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار ستاره سوم

Ssaeid ا / 1 شهریور 1400 / 60 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره دوم

toby ا / 13 تیر 1400 / 12 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره دوم

SoldierOfAllah ا / ؟ مرداد 1400 / 5 روز خوب ................................ در انتظار ستاره دوم

erfun ا / 30 مهر 1400 / شروعِ ادامه‌ی راه ...................................... در انتظار ستاره اول

53  53  53  53  53

Mind_flayer ا / ؟ مهر 1400 / 21 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

آبـی / 5 آبان 1400 / بسم الله قهرمان ........................................ در انتظار 30 روز خوب

دیوار / 2 مهر 1400 / بسم الله قهرمان ....................................... در انتظار 30 روز خوب

یا ماه بني هاشم / 26 مهر 1400 / 3 روز خوب .............................. در انتظار 20 روز خوب

moghavem ا / ؟ مهر 1400 / بسم الله قهرمان ............................ در انتظار 20 روز خوب

یا باب الحوائج / 14 مهر 1400 / بسم الله قهرمان .......................... در انتظار 20 روز خوب

thunder ا / 7 مهر 1400 / 9 روز خوب ........................................ در انتظار 10 روز خوب

Invincble ا / ؟ شهریور 1400/ 9 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب

یا امیر المؤمنین / 9 آبان 1400 / بسم الله قهرمان ......................... در انتظار 10 روز خوب

پسر تنها / ؟ آبان 1400 / بسم الله قهرمان .................................. در انتظار 10 روز خوب

Amir aghha ا / ؟ شهریور 1400 / بسم الله قهرمان ....................... در انتظار 10 روز خوب

Mahdi1382 ا / ؟ شهریور 1400 / بسم الله قهرمان ....................... در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
302 سلام. شب دوستان بخیر
آبی / 5 آبان / در آستانه 4 روز خوب (شکست صبحگاهی از بدترین چیزهاست.....)

Smiley-face-biggrin چند روزی خودم رو از دنیای حقیقی و مجازی دیسکانکت کردم
نمیتونم توصیفش کنم اما حس خوبی داشت... از این جهت که بیشتر با خودم وقت گذروندم...
امیدوارم باز هم شاهد چنین لحظه‎هایی باشم... امیدوارم...

53
 سپاس شده توسط
سلام دوستان ، من تازه عضو شدم زیاد اطلاعات ندارم 
فقط اینو میدونم که باید اعلام وضعیت کنم
پسر تنها 10 آبان 0 روز خوب
امیدوارم بتونیم کنار هم به پاکی ابدی برسیم
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 10، 2:20)پسر تنها نوشته است: سلام دوستان ، من تازه عضو شدم زیاد اطلاعات ندارم 

سلام به دوست جدیدمون. خوش اومدی Welcome (1)

یه خبر خوش برات دارم، دیگه (حداقل به اندازه قبل) تنها نیستی.  Khansariha (18)

ممنون از دعای خوبت.

تغییر، از پذیرفتن اشتباه و رصد کردنش شروع میشه. اعلام وضعیت کمک می‌کنه بهتر شرایط رو ببینیم. قدم بعدی برنامه ریزیه.
امیدوارم موفق باشی.  53
(1400 آبان 9، 17:50)karma نوشته است: کارما /0....

لعنت...

انشالاه که الان خوبی...
53

دوستان دانشجو یه نکته ایی بگم ، با توجه به اینکه دیگه کم کم کلاسا حضوری میشه شرایط مقداری سخت تر میشه. 

ولی صورت مسئله رو پاک نکنیم....یعنی ارتباط عادیمون با دیگران حفظ بشه ...

اشکالی نداره که نوک کلاس بشینید که حواستون کمتر پرت بشه...

اما از هیچی فرار نکنید. چون من دیدم بعضیا به همکلاسیشون سلامم نمیکنن ، اینکار بعدا ضربه ی بیشتری میزنه.(هنگام ازدواج)

سیستم اموزشیه ما کمی مشکل داره که توی لحظه ی حساس دو جنس مکمل رو یکباره کنار هم قرار میده ولی کاریش نمیشه کرد...

این سخت شدن هم ده بیست درصد بیشتر نیست نگران نشید Gigglesmile

.................

پسر تنها خیلی خوش اومدی.... 53

................

یه مقدار خوابای بد دارم میبینم. خودمم نمیدونم چرا...

دیشب داشتم تو خواب با ترم پایینیمون بدجور دعوا میکردم!

بیدار که شدم میگفتم افرا حالا اون یه چیزی گفت چرا اینطوری میکنی؟! Gigglesmile

الان هم که حالم خوب نیست...

اگه اشغال نخورم بهتر میشه Hanghead

افرا/ 16 شهریور 99 / 421 روز  53
این چند مدتی که نبودم تعداد روز های  ثابت پاکی را به ۷ رسوندم یعنی در هر شرایطی که باشم دیگه ۷ روز پاکم و حالا بعدش ممکنه شکست بخورم اما از حالا به بعد میخوام این عدد را افزایش بدم و روز های ثابت را به ۱۰ افزایش بدم یعنی در هر شرایطی که هستم میخوام تا ۱۰ روز پیش برم مطمنم مسیر آسونی نیست ولی خوب تا ۷ روز تونستم ۱۰ روز هم شدنیه Khansariha (69)
newfighter /8aban/2roz khob
(1400 آبان 10، 2:20)پسر تنها نوشته است: سلام دوستان ، من تازه عضو شدم زیاد اطلاعات ندارم 

سلام
پسر تنها جان خیلی خوش اومدی به کانون و گروه.

اندکی از خودت برامون بگو. دانشجویی؟
تا حالا چقدر برای رسیدن به پاکی تلاش کردی؟
مهم ترین موانعت رو چی می بینی؟

انشاءالله که کنار همدیگه کلی روزهای خوب و پاک رو تجربه می کنیم.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نیوفایتر بعد از اینکه 30 روز تو گروه پست نزنیم از لیست اعضای غیرفعال خارج میشیم و برای فعالیت دوباره باید ثبت نام کنیم. زحمت که نمیشه برات؟  4chsmu1
امیدوارم تعداد روزهای ثابت پاکیت رو بتونی افزایش بدی.

کارما ناراحت شدم. علت لغزش حال بد روحی بود داداش؟ عوامل محرک رو از خودت دور کردی؟

یاامیرالمومنین شما به نظرت مشکل کجاست؟ انشالله خدا توبه ات رو قبول کرده و روزهای پاکت در راهه.

نیوآسمان، فرید، عرفان همه چی خوبه؟ این روزا در چه حالید؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

خدا رو شکر امروز حالم خوبه و انرژی بیشتری نسبت به خیلی روزها دارم.  2uge4p4
خدا رو شکر به خاطر پاکی به خاطر خانواده به خاطر دوستان خوب به خاطر همه نعمات.  63

آبی برای پیشگیری از لغزش صبحگاهی پروتکلی اندیشیدی؟

افرا چقدر دعوا کردن تو خواب بده. من هر وقت این طور شده بعدش اعصابم خرد بوده.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 آبان 10، 13:57)آرمین نوشته است: نیوفایتر بعد از اینکه 30 روز تو گروه پست نزنیم از لیست اعضای غیرفعال خارج میشیم و برای فعالیت دوباره باید ثبت نام کنیم. زحمت که نمیشه برات؟  4chsmu1
امیدوارم تعداد روزهای ثابت پاکیت رو بتونی افزایش بدی.

کارما ناراحت شدم. علت لغزش حال بد روحی بود داداش؟ عوامل محرک رو از خودت دور کردی؟

یاامیرالمومنین شما به نظرت مشکل کجاست؟ انشالله خدا توبه ات رو قبول کرده و روزهای پاکت در راهه.

نیوآسمان، فرید، عرفان همه چی خوبه؟ این روزا در چه حالید؟

آرمین جان من توی قسمت ثبت نام گروه ترک اطلاعاتمو وارد کردم ولی الان هرچی نگاه میکنم نیست فک کنم پستمو پاک کردن Shy

سلام خوبی ؟ به کانون خوش اومدی 
یکم از خودت واسمون بگو و اینکه چرا پسر تنها؟ 65 اگه دوست داشتی برامون بنویس اگه نه که ببخشید قصد جسارت ندارم
نقل قول: یاامیرالمومنین شما به نظرت مشکل کجاست؟

مشکل به نظرم خودم هستم و این عادت کهنه که مثل کلاف سردرگم درون ذهنم لونه کرده...   Hanghead
هر بار میگم دوباره شروع میکنم ولی هر بار به لغزش منتهی میشه...  Hanghead
دوست ندارم از وضعیتش شکایت کنم چون چیزی رو قرار نیست درست کنه فقط انرژی منفی به خودم و اطرافیانم میدم و مهتر از همه فرصت رشد و پیشرفتو از خودم میگیرم. 
اگر قرار باشه یک روزی از دست این عادت خلاص بشم دوست دا م شروعش همین حالا باشه...  128fs318181
به امید خدا و با ذکر یا علی مدد...  Gol
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان