امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

فرید جان ، تو ام توی راه پاکی افتخار آفرینی کردی و نشون دادی که اگه خدارو ول نکنیم اونم توی این مسیر تنهامون نمیزاره ، ماشالله بهت 2uge4p4 53

رهگذر جان ۱۲۹ روز عالی رو بهت تبریک میگیم ، الان دیگه خیلی به خدا نزدیک شدی ، واسه ی بقیه هم دعا کن و شیطونو لعنت کن 317 53 Gol

هومان ، روزای خوبت مبارک ، برات آرامش و سلامتی توام با موفقیت میخوایم Confetti 53 Gol

همساده ی عزیز 317 روزای خوبت مبارک ، دوست داریم همیشه پر رنگ ببینیمت توی سرو Khansariha (46) 53 Gol
شازده جان ، خوشحالیم که میبینیمت 317 53 روزای خوبت گوارای وجودت Khansariha (46) Khansariha (46) 53

علیرضا۹۸ ، ایول که توی این مسیر باشکوه قدم بر میداری و پا پس نمیکشی ، خدا به روزای پاکت برکت بده Khansariha (18) 53

عاشق خان ، تلاشت عالیه Khansariha (2) خدا خیرت بده که داری برای پاکی تلاش میکنی و ادامه میدی Confetti 53

خیلی خب رسیدیم به تازه ورود گل و محترم ، افرا جان خیلی خوشحالیم از اینکه این جا میبینیمت ، وجودت قطعا به اینجا برکت میده... میدونم چون میخوای پاک بشی شیطون خیلی رو مخت راه میره ، به چرت و پرتایی که میگه اصلا گوش نکن ، فقط مسیریو که دوست داری ادامه بده و کارای لازمو انجام بده ، قطعا خدا هم کمکت میکنه و به قدمات برکت میده Khansariha (18) 53 Gol

علی آقای گل ، خیلی خوشحالیم که اینجا پیش ما هستی Khansariha (8)
مطمئنا با تلاشی که داری و کمک طلبیدن از خدا و کمکای بچه های اینجا ، پیشرفتتو میبینی...
اینجا رو خونه ی خودت و بچه هارو رفیقای خودت بدون... Khansariha (96) 53
هومان/12 شهریور/شروع یه دفعه متفاوت

من که خیلی به شروعای طوفانی معتقدم
تو چی؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
نقل قول: چرا ناراحت؟ روز پنجم خیلی سخت میشه؟

Hanghead  سیاسی شاید حساب بشه نمیشه اینجا گفت
علی رضا98. / ششمین روز  809197ps94ijjhwg
https://www.reddit.com/r/NoFap/comments/ikzq9n/the_truth_about_women/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

ما تو دستای یه خانم متولد شدیم
نذاریم که رسانه ها ذهنیت ما رو نسبت به اونا به یه ابزار لذت تغییر بدن!! 
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام سلام بچه ها
سروهای سبز و زیبا

آقا شنیدین باغ سرومون با یه تک درخت افرای زیبا باشکوهتر از قبل شده؟
افرا جان خوش اوووومدییی
همین چند روز که اومدی با خودت حس پاکی اوردی

پستات بوی شوق و پاکی میدن

علیرضا جان ممنووووون از لطفت داداش جون

مرد مجاهد/ 25 تیر / 49 روز سبز سروی
خدایا شکرت ..
سلام

فرید / 16 خرداد / 88 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
پشتکار/12 شهریور/0

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
درود بر همه پاکان و خوبان  49-2
خداوند به زندگی و عمر همتون برکت بده  302
(1399 شهريور 12، 15:25)علی‌رضا نوشته است: شازده جان ، خوشحالیم که میبینیمت 317 53 روزای خوبت گوارای وجودت Khansariha (46) Khansariha (46) 53

علیرضا۹۸ ، ایول که توی این مسیر باشکوه قدم بر میداری و پا پس نمیکشی ، خدا به روزای پاکت برکت بده Khansariha (18) 53

عاشق خان ، تلاشت عالیه Khansariha (2) خدا خیرت بده که داری برای پاکی تلاش میکنی و ادامه میدی Confetti 53

خیلی خب رسیدیم به تازه ورود گل و محترم ، افرا جان خیلی خوشحالیم از اینکه این جا میبینیمت ، وجودت قطعا به اینجا برکت میده... میدونم چون میخوای پاک بشی شیطون خیلی رو مخت راه میره ، به چرت و پرتایی که میگه اصلا گوش نکن ، فقط مسیریو که دوست داری ادامه بده و کارای لازمو انجام بده ، قطعا خدا هم کمکت میکنه و به قدمات برکت میده Khansariha (18) 53 Gol

علی آقای گل ، خیلی خوشحالیم که اینجا پیش ما هستی Khansariha (8)
مطمئنا با تلاشی که داری و کمک طلبیدن از خدا و کمکای بچه های اینجا ، پیشرفتتو میبینی...
اینجا رو خونه ی خودت و بچه هارو رفیقای خودت بدون... Khansariha (96) 53

ممنونم علیرضای عزیز 53
من عاشق بچه های این کانون و فضای اینجام، همه چیز فوق العاده است، همه چیز بوی پاکی، اخلاص، ایمان و خدا رو میده، به عقیده ی من این کانون پاک ترین، بی آلایش ترین و خالص ترین اجتماعیه که افرادش در جهت خدا و در مسیر ایمان و پاکی و هدایت قدم بر میدارن، بدون ذره ای ریا، و همین اینجا رو به جای یه خاص و دوست داشتنی تبدیل کرده.
من خاک پای شما و بقیه ی دوستانم
به امید پاکی ابدی برای همه مون
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 شهريور 12، 7:22)افرا نوشته است:
(1399 شهريور 12، 1:20)ali123 نوشته است: درود و سلام به خوهرا و برادرای گلم

ما امروز دومین روز پاکی رو هم به لطف خدا پشت سر گذاشتیم و رفتیم تو روز سوم، منی که اوضاعم بدون شک از تک تکتون خراب تره و توی همین ماه گذشته در عرض سی و یک روز سی و پنج بار خطا کردم و سال ها شکست خوردم، با عزمی جدی تر و راسخ تر از هروقت دیگه ای وارد مسیر پاکی شدم و مطمئنم که اراده و استحکام روحی و استقامت شما از من حقیر خیلی بیشتره و با توکل به خدا همه تون از پس غلبه به این مشکل برمیاید.

یا علی مدد

داداش برو جلو منم پشت سرت میام. خیلی جالب اخر صف وایسادم .

................................

افرا/ دهم شهریور/ دو روز پاکی

این روزای اول برای هر ساعتش ذوق دارم و دوس دارم تند تند مثلا هر دو روز بیام در موردش بنویسم.

انگار اینجا کسایی هستن که اونقد پاکی دارن که ماهی یه بار میان .شاید ماهم بتونیم پامونو بزاریم جا پای اونا.

دیروز داشتم بیرون راه میرفتم دیدم به خاطر همین یه ذره تلاش دارم صافتر راه میرم! اخه قبلا همیشه 

یکم خم بودم و پایینو نگاه میکردم . انگار اون احساس شرمندگی ناخوداگاه ادمو خم میکنه. و بقیه اینو خیلی

راحت میفهمن و توی زندگی واقعا تاثیر بدی میذاره.

حتی تورو بدتر از ادمی که هر روز رابطه ی جنسی نامشروع داره (و بهش افتخار میکنه!) میبینن!

در تعقیبمی داداش، رقابت تنگاتنگه! Smiley-face-biggrin 
خاک پاتم عزیزم، مطمئن باش دوتایی با قدرت و عزم قوی میریم برای پاکی ابدی و یا حداقلش اینه که تعداد خطاهامون رو کمتر میکنیم

حتما بیا برامون از حس و حال و وضعیتت بنویس، ما همه کنار همیم و دست به دست هم وارد بهشت میشیم إن شاءالله 6

نسبت به دیگران و افکار و آراء و نظراتشونم بی خیال باش که راحت و آسوده زندگی کنی
(1399 شهريور 12، 14:28)علی‌رضا نوشته است: دوباره خوش امد میگیم به افرا و علیِ عزیز ، خوشحالیم که کنارمونن 303 53

قربون شما 53
سلام به دادا‌ش‌های سروی عزیزم.  303
حال‌تون خوب باشه الهی.  49-2

برادران علی‌رضا، حامدحامد و رهگذر خداقوت. دوست‌تون داریم باارزش‌های کانون.  Khansariha (18)

یه نگاهی بندازیم ببینیم گروه چه خبر بوده.  Smiley-happy114

(1399 شهريور 12، 7:22)افرا نوشته است: افرا/ دهم شهریور/ دو روز پاکی

این روزای اول برای هر ساعتش ذوق دارم و دوس دارم تند تند مثلا هر دو روز بیام در موردش بنویسم.

انگار اینجا کسایی هستن که اونقد پاکی دارن که ماهی یه بار میان .شاید ماهم بتونیم پامونو بزاریم جا پای اونا.

دیروز داشتم بیرون راه میرفتم دیدم به خاطر همین یه ذره تلاش دارم صافتر راه میرم! اخه قبلا همیشه 

یکم خم بودم و پایینو نگاه میکردم . انگار اون احساس شرمندگی ناخوداگاه ادمو خم میکنه. و بقیه اینو خیلی

راحت میفهمن و توی زندگی واقعا تاثیر بدی میذاره.

حتی تورو بدتر از ادمی که هر روز رابطه ی جنسی نامشروع داره (و بهش افتخار میکنه!) میبینن!

افرا جان
اینکه بتونیم کنترل خودمون رو به دست بگیریم خیلی آثار روحی بر ما داره.
به یک باره قدرتی در خودمون احساس می‌کنیم که هیچ وقت شاهدش نبودیم. دیگه خودمون رو ضعیف نمی‌دونیم. نیاز به قایم کردن خودمون نداریم. خودمونیم. خود واقعی‌مون که باید سینه سپر کنه و مردانه به جنگ هر سختی بره.
صاف‌تر راه می‌ریم. محکم‌تر حرف می‌زنیم. قاطعانه‌تر تصمیم می‌گیریم.  Khansariha (69) 

به امید خدا که آثار خیلی بیشتری می‌بینی.
خدا رو شکر که اینجایی و برای پاکی تلاش می‌کنی.  Khansariha (18) 

(1399 شهريور 12، 16:30)هومان نوشته است: هومان/12 شهریور/شروع یه دفعه متفاوت

من که خیلی به شروعای طوفانی معتقدم
تو چی؟

هومان من هم معتقدم. خیــــــــــــــــــــلی.  2uge4p4 
یه طوفان به پا کن که اون سرش ناپیدا.  Khansariha (69) 
برو جلو داداش باارده‌ام. سرنوشتت رو خودت با دست‌های خودت بساز.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 12، 16:54)Alireza98 نوشته است:
نقل قول: چرا ناراحت؟ روز پنجم خیلی سخت میشه؟

Hanghead  سیاسی شاید حساب بشه نمیشه اینجا گفت
علی رضا98. / ششمین روز  809197ps94ijjhwg

علیرضا تو غصه بخوری ما هم غصه می‌خوریم.  Hanghead 
۶ روز خوبت مبارکت.   317 

بیا یه تجربه‌ی ذهنی انجام بدیم.
فرض کن مثل دفعه قبل یه وسوسه‌ی گناه برات اومده. خیلی هم شدید هست. در همون ساعتی که کنترلش برات سخت هست.
این سری می‌خوای چه کار متفاوتی انجام بدی که یه نتیجه‌ی متفاوت بگیری؟ 

اگر چند بار تو ذهنت مرورش کنی و تو ذهنت با انجام اون کاری که مدنظرت هست پیروز بشی، وقتی در واقعیت رخ داد و اون کار رو انجام دادی هم قطعا پیروز میشی. 128fs318181

(1399 شهريور 12، 17:15)مرد مجاهد نوشته است: سلام سلام بچه ها
سروهای سبز و زیبا

.
.
.
مرد مجاهد/ 25 تیر / 49 روز سبز سروی
خدایا شکرت ..
مجاهد ما سرسبز باشه، یعنی سرومون سبزه. 49 روزت مبارک.  Confetti
مرسی از حضور دل‌گرم‌کننده‌ات کنارمون. خدا به روزهای پاکیت برکت بده.  49-2 

داداش لطفا هر موقع که وقت داشتی و حوصله، از آموخته‌هات و تجربیاتت برامون بنویس.
ما همیشه منتظریم تا با جون و دل بخوانیم و بیاموزیم.  Khansariha (56) 

(1399 شهريور 12، 18:06)فرید نوشته است: سلام

فرید / 16 خرداد / 88 روز

فرید دو روز دیگه داره تا ۳ ماهه شدنش. خدا رو شــــــــــــــــــــــــــــــــکر.  317 
زندگی اون بالا بالاها و سیر در ابرها بدون گناهان زمینی چه حال و هوایی داره.  fly2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 12، 20:41)پشتکار نوشته است: پشتکار/12 شهریور/0

پشتکار داداش دوست داری باهامون صحبت کنی؟
حداقل ناراحتی‌ها رو می‌تونی تخلیه کنی و آروم بشی.  53258zu2qvp1d9v 
خدایا به داد داداش‌مون برس و بهش کمک کن.  63 
منتظریم پشتکار واقعی رو ببینیم. ماشالله به تو.  49-2 

(1399 شهريور 12، 23:33)آقای اراده نوشته است: درود بر همه پاکان و خوبان  49-2 
خداوند به زندگی و عمر همتون برکت بده  302

درود بر اراده‌ی دوست‌داشتنی.
چه صحبت‌های قشنگی کردی برامون تو پست قبل. ممنون ازت. خدا به وجودت برکت بده.  Khansariha (18) 

(1399 شهريور 13، 0:57)ali123 نوشته است: ممنونم علیرضای عزیز 53 
من عاشق بچه های این کانون و فضای اینجام، همه چیز فوق العاده است، همه چیز بوی پاکی، اخلاص، ایمان و خدا رو میده، به عقیده ی من این کانون پاک ترین، بی آلایش ترین و خالص ترین اجتماعیه که افرادش در جهت خدا و در مسیر ایمان و پاکی و هدایت قدم بر میدارن، بدون ذره ای ریا، و همین اینجا رو به جای یه خاص و دوست داشتنی تبدیل کرده.
من خاک پای شما و بقیه ی دوستانم
به امید پاکی ابدی برای همه مون

کانون با خوب‌های چون علی عزیزمون معلومه که فوق‌العاده میشه.
گروه رو با خودت این روزها باصفا کردی. دمت گرم داداش.  Khansariha (18) 

علی جان ماموریت اول فرا رسید. 
از اتاق فرمان به من سپردن که قصد یه تغییر اساسی داری و برات ماموریت در نظر گرفتن.  Khansariha (69) 

حالا که یه استارت جدی برای پاکی زدی، چه خوبه که یک بار دیگه انگیزه‌ها و اهدافت از پاکی رو مرور کنی.
چی باعث شده که اینجا بیای؟ با ادامه دادن به خودارضایی چه مشکلاتی برات به‌وجود میاد؟ با رسیدن به پاکی چی به دست میاری؟
یه چند روزی به این‌ها خوب فکر کن. برای خودت یادداشت بردار. در نهایت هم یه خلاصه از اون رو برامون تو تاپیک هدف‌های من از ترک خودارضایی بنویس.  Nevisandeh 
ببینم چه می‌کنی.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان