امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

دوستای عزیزم شرمنده شدم. واقعا معذرت میخوام.فکر میکردم چهار روز رو رد کنم ولی نشد.
شاید توجیه باشه ولی امروز بازم رفتم عکسای اونی که منو رد کرد رو نگاه میکردم. دو سال براش زحمت کشیدم و میدونم که کمکاری هم کردم ولی خدا نخواست که بشه و رسیدم به اینجا که با اشک بنویسم! 
بخش مثبتش هم اینجاست که با وجود حال خراب تونستم خیلی بهتر از گذشته باشم.
بازم شرمندم.
فکرم کار نمیکنه به خاطرش . و تقصیر خودمه که رفتم عکس دوتاییشونو دیدم.
حتما یه روزی این ناراحتیا تموم میشن و هیچوقت دلم نمیخواد این روزامو یادم بیاد.هیچکسی نیست باهاش صحبت کنم مجبور شدم اینجا بنویسم.

افرا/ده شهرویر / صفر
سلام دوستان خوبم  [تصویر:  53.gif] برادران عزیزم
مهران
گروه سرو
21فروردین 144 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
(1399 شهريور 10، 22:06)افرا نوشته است: دوستای عزیزم شرمنده شدم. واقعا معذرت میخوام.فکر میکردم چهار روز رو رد کنم ولی نشد.
شاید توجیه باشه ولی امروز بازم رفتم عکسای اونی که منو رد کرد رو نگاه میکردم. دو سال براش زحمت کشیدم و میدونم که کمکاری هم کردم ولی خدا نخواست که بشه و رسیدم به اینجا که با اشک بنویسم! 
بخش مثبتش هم اینجاست که با وجود حال خراب تونستم خیلی بهتر از گذشته باشم.
بازم شرمندم.
فکرم کار نمیکنه به خاطرش . و تقصیر خودمه که رفتم عکس دوتاییشونو دیدم.
حتما یه روزی این ناراحتیا تموم میشن و هیچوقت دلم نمیخواد این روزامو یادم بیاد.هیچکسی نیست باهاش صحبت کنم مجبور شدم اینجا بنویسم.

افرا/ده شهرویر / صفر

ما کنارتیم، با ما صحبت کن
[تصویر:  05_blue.png]
الحمدلله اولین روز پاکی رو پشت سر گذاشتم و وارد دومین روز شدم...
راستی، کسی از همساده خبری نداره؟
شیش سال پیش بچه بودم، خیلی حالم بد بود، حرفا و محبتای همساده خیلی حالمو بهتر می کرد، کلا خیلی از شخصیتش خوشم می اومد
سلام دوستان خوبم  [تصویر:  53.gif]
مهران
گروه سرو
21فروردین 145 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
[تصویر:  bujp_1363.png]
به‌نام خدا

*لیست به‌روز شده در 1399/6/11*

[تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif]

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2391 روز خوب ................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 412 روز خوب ............................................ در حال جهاد

[تصویر:  bbz8_1362.png]

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 11 روز خوب ...................... در انتظار ستاره بیست و سوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 541 روز خوب .................. در انتظار ستاره بیستم و دوم 

Mr Degaresh ا/ 19 مرداد 99 / 18 روز خوب ..................... در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 29 مرداد 99 / 11 روز خوب ............................... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 4 شهریور 99 / 6 روز خوب .............................. در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 30 مرداد 99 / 10 روز خوب ........................... در انتظار ستاره یازدهم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 145 روز خوب ......................... در انتظار ستاره هشتم

فرید / 16 خرداد 99 / 86 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره پنجم    

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 129 روز خوب ........................ در انتظار ستاره چهارم

هومان / 5 شهریور 99 / 4 روز خوب ................................... در انتظار ستاره سوم

همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ................................ در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 18 مرداد 99 / 14 روز خوب ........................ در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 22 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

Alireza98 ا/ 6 شهریور 99 / 4 روز خوب .......................... در انتظار 30 روز خوب 

RezaRahjoo ا/ 16 مرداد 99 / 2 روز خوب ..................... در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 10 روز خوب ............................. در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 24 مرداد 99 / آغاز روزهای خوب ...................... در انتظار 20 روز خوب

mohsen.s ا/ ؟؟؟؟ / 5 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب

افرا / 10 شهریور 99 / آغاز روزهای خوب ..................... در انتظار 10 روز خوب

ali123 ا/ ؟؟؟؟ / 1 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  bujp_1363.png]
سلام

فرید / 16 خرداد / 87 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
دریل/ 10 شهریور/ 0
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
پنجمین روز  2 2 2
(1399 شهريور 11، 22:06)Alireza98 نوشته است: پنجمین روز  2 2 2

چرا ناراحت؟ روز پنجم خیلی سخت میشه؟
درود و سلام به خوهرا و برادرای گلم

ما امروز دومین روز پاکی رو هم به لطف خدا پشت سر گذاشتیم و رفتیم تو روز سوم، منی که اوضاعم بدون شک از تک تکتون خراب تره و توی همین ماه گذشته در عرض سی و یک روز سی و پنج بار خطا کردم و سال ها شکست خوردم، با عزمی جدی تر و راسخ تر از هروقت دیگه ای وارد مسیر پاکی شدم و مطمئنم که اراده و استحکام روحی و استقامت شما از من حقیر خیلی بیشتره و با توکل به خدا همه تون از پس غلبه به این مشکل برمیاید.

یا علی مدد
(1399 شهريور 12، 1:20)ali123 نوشته است: درود و سلام به خوهرا و برادرای گلم

ما امروز دومین روز پاکی رو هم به لطف خدا پشت سر گذاشتیم و رفتیم تو روز سوم، منی که اوضاعم بدون شک از تک تکتون خراب تره و توی همین ماه گذشته در عرض سی و یک روز سی و پنج بار خطا کردم و سال ها شکست خوردم، با عزمی جدی تر و راسخ تر از هروقت دیگه ای وارد مسیر پاکی شدم و مطمئنم که اراده و استحکام روحی و استقامت شما از من حقیر خیلی بیشتره و با توکل به خدا همه تون از پس غلبه به این مشکل برمیاید.

یا علی مدد

داداش برو جلو منم پشت سرت میام. خیلی جالب اخر صف وایسادم .

................................

افرا/ دهم شهریور/ دو روز پاکی

این روزای اول برای هر ساعتش ذوق دارم و دوس دارم تند تند مثلا هر دو روز بیام در موردش بنویسم.

انگار اینجا کسایی هستن که اونقد پاکی دارن که ماهی یه بار میان .شاید ماهم بتونیم پامونو بزاریم جا پای اونا.

دیروز داشتم بیرون راه میرفتم دیدم به خاطر همین یه ذره تلاش دارم صافتر راه میرم! اخه قبلا همیشه 

یکم خم بودم و پایینو نگاه میکردم . انگار اون احساس شرمندگی ناخوداگاه ادمو خم میکنه. و بقیه اینو خیلی

راحت میفهمن و توی زندگی واقعا تاثیر بدی میذاره.

حتی تورو بدتر از ادمی که هر روز رابطه ی جنسی نامشروع داره (و بهش افتخار میکنه!) میبینن!
سلام به همه سروی ها balloons
عذر میخوام از تاخیر پیش اومده.
بریم ببینیم دوستان چیکار کردن cheshmak 53
دوباره خوش امد میگیم به افرا و علیِ عزیز ، خوشحالیم که کنارمونن 303 53
مجاهد جان ۱۱ روز پاک و عالی داری Khansariha (46) ... ایول از خدا برات روز به روز تقرب و آرامش میخوایم... 53

fly2 جناب خان با ۵۴۱ روز فوق العاده ، ماشالله به این اراده و همت روز افزون ، دیگه اسطوره ای شدی توی پاکی fly2

دگرش جان ، ۱۸ روز پاکو بهت تبریک ویژه میگیم 2uge4p4
ایول به تو که از مسیر پاکی دست نمیکشی و جهاد اکبرو بیخیال نمیشی 49-2 53

دریل خان ، شکست از حرکت میاد ، آدم ثابت شکست نمیخوره 128fs318181
خدا به روزای خوبت برکت بده و برات موفقیت ازش میخوایم 317 53 Gol

پشتکار خان ، مرد مومن و پر تلاش ، روزای پاکت گوارای وجودت باشه ، برات از خدا سلامتی و موفقیت توام با آرامش میخوایم Khansariha (2) 53

اراده خان با ۱۰ روز عالی ، ایول بهت مرد با اراده Khansariha (69) 53
خوشحالیم که بیشتر میبینیمت 2uge4p4 53

مهران خان روزای پاکت سر به فلک کشیده Khansariha (46)
بهت افتخار میکنیم ، واقعا ایول 49-2 53 تو ام دعای مارو یادت نره...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان