امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 شهريور 28، 20:18)علی‌رضا نوشته است: آقا آرمین ، حس میکنم درونگراییم در حد شماست 53258zu2qvp1d9v

هیچکی نمی‌تونه به اندازه من درون‌گرا باشه.  4chsmu1

(1399 شهريور 28، 20:18)هومان نوشته است: هومان/۱۸ شهریور/۱۰ روز پاک 

ببینید ،بیاید واقع بین باشیم . من داشتم به این فکر میکردم که ما وقتی شهوتی میشیم، حد اکثر ۴ دقیقه وقت داریم که یه کاری بکنیم
نیاز به یه سری روش mp3 هست که بشه سریع و در هر مکان انجام داد
نظراتونو بگید 
ارمین جان!
لطفا اینا رو جمع اوری کن و در یه قدم های ترک ارائه بده
کسی نظری داره؟
لطفااا بگید
این چیزیه که خیلی مهمه!!!!

حتما هومان جان.
اما ۴ دقیقه چیه. گاها واقعا باید درجا جدا شیم وگرنه ۳۰ ثانیه ادامه پیدا کنه گرفتار شدیم. 

قبلا هم یک سوال پرسیده بودی در همین راستا.
من گفتم بعد ولی نشد که بگم. 
ببخشید.  Khansariha (18)

دوستان نظرات‌تون رو بگید.  clapping

(1399 شهريور 28، 20:19)حامدحامد نوشته است: شام چی دارین آرمین جان؟  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

ساندویچ ناگت مرغ.  
ببخشید تموم شد نمیشه تعارف کنم. 4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 28، 20:20)Reza. نوشته است: سلام بچه ها خدا رو شکر میکنم دوباره اینجام پیش شماها و کانون، دوریتون خیلی برام سخت بود توی این 5، 6 سال؛ خیلی چیزا تغییر کرده ظاهر سایتم خیلی قشنگ شده جدا
بیشترین تجربه پاکیم تو این مدت 4 با 5 بود که دوست دارم بازم تجربش کنم.
امروز خواب عجیبی داشتم واقعا و تو این هفته این جور خوابا نداشتم یخورده بهم ریختم اما چنتا شنا رفتم و بعد پیاده روی  Khansariha (69)
بعدش اومدم به طور اتفاقی 2 تا از تخم مرغ هایی که خریده بودمو شکستم 65 هیچی دیگه سر همین موضوع کوچیک یکم درگیری داشتم Khansariha (13)
عادت ندارم چیزی به دل بگیرم ولی خیلی ماجراش خنده دار بود اومدم شونه تخم مرغا رو گذاشتم رو زمین کنار در. باد زده به در مثل اینکه و تخم مرغا شکسته بود 65
ماجرا رو گفتم دور هم بخندیم

بازم خوشحالم پیشتونم مرسی
رضا / 14 شهریور / 14 روز

سلام به رضای عزیز
کدوم رضا هستی؟  4chsmu1 چرا با نام کاربری قبلیت نیومدی؟ اگه می‌خوای بگو تا اکانت قبلیت رو برات درست کنم یا با این یکی ادغامش کنم.  Khansariha (18)

ماشالله به ۱۴ روز پاکیت.  317
امروز هم چقدر خوب مدیریت کردی. اره با چند تا شنا و یه ذره عوض کردن محیط و فعالیت‌هامون همه چی درست میشه.  Khansariha (69)
تخم مرغ هم فدای سرت. تنت سلامت.  2uge4p4

(1399 شهريور 28، 20:56)Reza. نوشته است: دوستان یک سوال کسی نمیدونه مسابقات گروهی چجوری میشه شرکت کرد؟

برادر جان این دور از مسابقه گروهی در حال برگزاری هست. انشالله ۳ هفته دیگه مسابقه دور بعد می‌تونی ثبت نام کنی. 
فقط تا اون موقع جایی نری.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

اما اعلام وضعیت مسابقه گروهی.  6

آرمین / هفته اول / سبز 
این هفته یه سری نگاه‌ها از دستم رفت که نباید می‌رفت.
خوابم هم بد فاجعه هر چی بگم کمه.  Khansariha (60)
این دو تا رو در هفته پیش رو می‌خوام رعایت کنم و درست کنم.

(1399 شهريور 27، 21:00)Alireza98 نوشته است: علیرضا98 / هفته اول سبز
 20شهریور / 7  53
پریشب خیلی گر گرفته بودم و هوس ،ولی به عشق شماها و به عشق هدف پیشروم بیخیال ...

(1399 شهريور 28، 7:46)افرا نوشته است: افرا /16 شهریور/  12 روز.

هفته ی اول سبز

گروهی شدن کارمون مقداری شکستن رو سخت کرده. 

نمیدونم چه زمانی از روز بیام اعلام وضعیت ! شده مثل نماز خوندن! منو از همه چیز دور نگه میداره.

نماز به سبک جدید!
53 

(1399 شهريور 28، 8:13)زندگی آزاد نوشته است: زندگی آزاد / هفته اول / سبز 

زندگی آزاد / 14 تیر 1398 / 76 روز خوب

(1399 شهريور 28، 10:40)هومان نوشته است: راستی هفته اول
سبز

ماشالله به همه شما دلاوران پاکی. گل کاشتید.  Confetti 
از گروه ما آبتین مونده و علی123 که اعلام وضعیت نکردن.

علیرضا98 گویا با یک چالش مواجه شد. که مطمئنم نمیذاره همین طور بمونه. مشکل رو شناسایی می‌کنه و جدی‌تر ادامه میده. مگه نه؟  128fs318181
افرا که دیگه رکوردش رو شکونده. با قدرت حفظ کرده پاکیش رو و باید ایولا گفت بهش.   6
زندگی آزاد که کولاکه. هر روز محکم‌تر از روز قبل برای تغییر عادت‌های بد به عادت‌های خوبش تلاش می‌کنه. ماشالله.  317
هومان هم با تجدید قوای اساسی پا به میدون گذاشته و کارش درسته.  Khansariha (69)
آبتین یک فروند هواپیمای پاکیه. دیگه چی بگه آدم.  fly2
و
علی123 هم داره تمام تلاشش رو می‌کنه. لغزش قرار نیست آدم رو از پا در بیاره. فقط یاد می‌گیریم که هنوز یک چیزهایی رو بلد نیستیم و باید تجربه کسب کنیم ازش.  daghighan
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 28، 21:12)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 28، 20:20)Reza. نوشته است: سلام بچه ها خدا رو شکر میکنم دوباره اینجام پیش شماها و کانون، دوریتون خیلی برام سخت بود توی این 5، 6 سال؛ خیلی چیزا تغییر کرده ظاهر سایتم خیلی قشنگ شده جدا
بیشترین تجربه پاکیم تو این مدت 4 با 5 بود که دوست دارم بازم تجربش کنم.
امروز خواب عجیبی داشتم واقعا و تو این هفته این جور خوابا نداشتم یخورده بهم ریختم اما چنتا شنا رفتم و بعد پیاده روی  Khansariha (69)
بعدش اومدم به طور اتفاقی 2 تا از تخم مرغ هایی که خریده بودمو شکستم 65 هیچی دیگه سر همین موضوع کوچیک یکم درگیری داشتم Khansariha (13)
عادت ندارم چیزی به دل بگیرم ولی خیلی ماجراش خنده دار بود اومدم شونه تخم مرغا رو گذاشتم رو زمین کنار در. باد زده به در مثل اینکه و تخم مرغا شکسته بود 65
ماجرا رو گفتم دور هم بخندیم

بازم خوشحالم پیشتونم مرسی
رضا / 14 شهریور / 14 روز

سلام به رضای عزیز
کدوم رضا هستی؟  4chsmu1 چرا با نام کاربری قبلیت نیومدی؟ اگه می‌خوای بگو تا اکانت قبلیت رو برات درست کنم یا با این یکی ادغامش کنم.  Khansariha (18)

امروز هم چقدر خوب مدیریت کردی. اره با چند تا شنا و یه ذره عوض کردن محیط و فعالیت‌هامون همه چی درست میشه.  Khansariha (69)

(1399 شهريور 28، 20:56)Reza. نوشته است: دوستان یک سوال کسی نمیدونه مسابقات گروهی چجوری میشه شرکت کرد؟

برادر جان این دور از مسابقه گروهی در حال برگزاری هست. انشالله ۳ هفته دیگه مسابقه دور بعد می‌تونی ثبت نام کنی. 

سلام بر آرمین جان عزیز  53 53 53 303

خیلی خوشحالم از دیدن هم شما هم آقای همساده عزیز افتخار میکنم کنار شمام مرسی که هنوز هستین  Khansariha (8)   302 
ایشاالله همیشه سالم و تندرست باشین  Confetti 49-2
این اکانت سابقمه اگه خاطرتون باشه Gigglesmile
اگه میشه با Reza.d جابجاش کنین اتفاقی رمزو پیدا کردم و درست شد Khansariha (69)
(1399 شهريور 28، 21:58)reza.d نوشته است: سلام بر آرمین جان عزیز  53 53 53 303

خیلی خوشحالم از دیدن هم شما هم آقای همساده عزیز افتخار میکنم کنار شمام مرسی که هنوز هستین  Khansariha (8)   302 

رضا جان به به چقدر خوب کردی که برگشتی.  2uge4p4
چه غیبت طولانی هم داشتی.  4chsmu1 

اکانت‌هات رو باهم ادغام کردم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 28، 21:58)reza.d نوشته است:
(1399 شهريور 28، 21:12)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 28، 20:20)Reza. نوشته است: رضا / 14 شهریور / 14 روز

سلام به رضای عزیز

سلام بر آرمین جان عزیز  53 53 53 303

(1399 شهريور 28، 22:13)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 28، 21:58)reza.d نوشته است: سلام بر آرمین جان عزیز  53 53 53 303

رضا جان به به چقدر خوب کردی که برگشتی.  2uge4p4
چه غیبت طولانی هم داشتی.  4chsmu1 

اکانت‌هات رو باهم ادغام کردم.  Khansariha (18)

واقعا ممنونم ازت نمیدونم چی بگم
امشب چندتا از دوستای گلمون خوش آمد گفتن؛ نمیدونین چه حسی دارم واقعا خوشحالم ممنونم ممنونم از همتون
غیبت موجه نبود ولی نه اینکه پاک نبودم بیشترین تجربه ام تا 4، 5 ماه بود اما ای کاش میموندم و کنار شما ها دوستای گلم ولی خوشحالم از اینکه دوباره پیشتونم Khansariha (96)
اوه دیشب چکار کردید! Gigglesmile

افرا/ 16 شهریور/ 13 روز

دیروز متوجه تاثیر غذای محرک شدم! نوشابه ! دلستر! بیسکوییت و ازین چیز میزای کارخونه ایی که موادی میزنن که پف کنه! 

قهوه و چنتا چیز دیگه که خیلی مهمن! 

انگار ادم میره توی وهم و خیال قدرت فکرش میاد پایین ممکنه الکی الکی بدون هیچ کنترلی بشکنه!

حالا من بدنم چون حساسیت زیادی داره به راحت میشه روش ازمایش کرد ولی بعضیا ممکنه زیاد احساسش نکنن و جدی نگیرن.

فکر کن تو دانشگاه ازمایش تاثیر سیگار روی روان تمرین رگ گیری و اینا هم روم انجام میدن! Khansariha (13)

دوستان نوشابه و سوسیس کالباس و ازین اشغالا اگه میخوایید بخورید راحت بریزید دور نگران پولش هم نباشید! خودتون خیلی گرونترید! ادم

تو ماشین 20 میلیاردی که نمیاد روغن بشکه ایی بریزه!

53
زندگی آزاد / 14 تیر 1399 / 77 روز خوب

خدایا شکرت
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
سلام
آبتین/هفته اول/سبز سبز سبز
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
[تصویر:  bujp_1363.png]
به‌نام خدا

*لیست به‌روز شده در 1399/6/29*

[تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif]

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2424 روز خوب ................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 412 روز خوب ........................................... در حال جهاد

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 60 روز خوب ................................................ در حال جهاد       

[تصویر:  bbz8_1362.png]

جناب خان / 17 اسفند 97 / 554 روز خوب ............. در انتظار ستاره بیستم و دوم  

Mr Degaresh ا/ 27 شهریور 99 / آغاز روزهای خوب ..... در انتظار ستاره نوزدهم 

Deril ا/ 15 شهریور 99 / آغاز روزهای خوب .............. در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 25 شهریور 99 / 3 روز خوب ....................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 30 مرداد 99 / 19 روز خوب ...................... در انتظار ستاره یازدهم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 158 روز خوب .................... در انتظار ستاره هشتم

فرید / 16 خرداد 99 / 104 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره ششم            

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 147 روز خوب ...................... در انتظار ستاره چهارم

هومان / 18 شهریور 99 / 10 روز خوب ............................ در انتظار ستاره سوم

زندگی آزاد/ 14 تیر 99 / 77 روز خوب ................................ در انتظار ستاره دوم

همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب .............................. در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 18 مرداد 99 / 14 روز خوب ...................... در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 22 روز خوب .................................. در انتظار 30 روز خوب

reza.d ا/ 14 شهریور 99/ 14 روز خوب ........................... در انتظار 30 روز خوب

RezaRahjoo ا/ 16 مرداد 99 / 2 روز خوب ..................... در انتظار 30 روز خوب

Alireza98 ا/ ؟؟؟؟ / آغاز روزهای خوب ........................... در انتظار 30 روز خوب

افرا / 16 شهریور 99 / 13 روز خوب ................................ در انتظار 20 روز خوب 

عاشق زندگی/ 20 شهریور 99 / 4 روز خوب ................... در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 24 مرداد 99 / آغاز روزهای خوب ....................... در انتظار 20 روز خوب

ali123 ا/ 21 شهریور 99/ 6 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ ؟؟؟؟ / 5 روز خوب .................................... در انتظار 10 روز خوب

Imajur ا/ 26 شهریور 99/ آغاز روزهای خوب ................. در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  bujp_1363.png]
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 27، 22:05)همساده نوشته است:
(1399 شهريور 27، 19:46)ali123 نوشته است: متاسفانه دوباره خراب کردم، بازم مثل سری قبل، بازم روز هفتم...
خدایا خودت به داد برس، دیگه خسته شدم از همه چیز، از تکرار، از ناامیدی، از خطا، از اراده ی ضعیف...
سلام
داداش عزیزم Khansariha (96)
نبینم خسته باشی
همه قصه اینه که ما تسلیم نمیشیم.
حالتو زود خوب کن. تغییر با حال بد امکان‌پذیر نیست. 
خیلی دوستت دارم Khansariha (96)
(1399 شهريور 27، 20:01)فرید نوشته است: سلام

فرید/16 خرداد/103 روز
سلام
ای درود بر شرفت
مرد سه رقمی Khansariha (70)
(1399 شهريور 27، 21:00)Alireza98 نوشته است: علیرضا98 / هفته اول سبز
 20شهریور / 7  53
پریشب خیلی گر گرفته بودم و هوس ،ولی به عشق شماها و به عشق هدف پیشروم بیخیال ...
سلام
دمت گرم خودت سر حلقه عشقیا هستی حاجی303
خیلی مراقب باش پس لرزه پریشب رو بگذرونی Khansariha (46)

نباید تو موقعیت و جدال لغزش یا پاکی خودمون رو قرار بدیم. وسوسه باید بیاد و بره بدون اینکه باهاش بجنگیم. تغییر موقعیت، پرو بال ندادن، مشغول شدن به کار دیگه، و از همه مهمتر استمداد از خدا باید دستور کار باشه 41
سلام همساده جان
منم دوستت دارم داداش
خیلی عزیزی برامون
خدا رو شکر بهترم، دارم روز دوم پاکی رو تموم میکنم
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام

اعلام وضعیت مسابقه ی گروهی:

Ali123/هفته ی اول/قرمز

شرمنده ی همگروهیا، جبران میکنم
 سپاس شده توسط
Ali123
شروع از 28 شهریور
دومین روز پاک
 سپاس شده توسط
دوستان یه سوال
شما هم بعد از خ.ا دچار تپش قلب میشید؟ 
اگر دچارش میشید، با چه شدت و چه مدت طول میکشه؟
اعضای بدنتون علاوه بر سست بودن، با کمترین فشار، دچار لرزش نمیشه؟
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 29، 15:38)ali123 نوشته است: دوستان یه سوال
شما هم بعد از خ.ا دچار تپش قلب میشید؟ 
اگر دچارش میشید، با چه شدت و چه مدت طول میکشه؟
اعضای بدنتون علاوه بر سست بودن، با کمترین فشار، دچار لرزش نمیشه؟

سلام بله بعد از انزال تپش قلب شدید میشه و یک حالت بی حسی و کوفتگی دست میده اوایلش باعث میشد بعد انزال تا صبح تخت بخوابم ولی اواخر شب اصلا خوابم نمیبرد و تا صبح خواب های آشفته میدیدم فرداش هم مثل جزامی ها بودم

من یکی که اصلا دوست ندارم به اون دوران برگردم
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان