امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

هومان/17 اردیبهشت/چله نشینی با حضرت حق(40 روز)

Its coming ...

دیگه رکوردو شکستیم
قطارمونو هیچی نمیتونه وایسونه

[تصویر:  bsm_giphy.gif]

اینجا میخوام از همه رفقایی که تو این سایت و این مسیر به من کمک کردن تشکر کنم
اگه شما نبودید ،هیچ وقت نمیتونستم این مسیرو طی کنم
یا حداقش خیلی سخت تر میتونستم
ولی اینجا بروبچ همگی عین کوه پشت همن
یکی از نوازنده های مورد علاقم همیشه میگه:
((وقتی که میرم رو صحنه و اون جمعیت رو میبینم؛اون شور و اشتیاق رو؛ وقتی میخوام ساز رو بنوازم،حتی اگه خودم هم بخوام بد بزنم نمیتونم!!! چون اون انرژی مردمه که منو جلو میبره))
اینجا هم انقدر انرژِی داره که حتی اگه بخوام هم نمیتونم شکست بخورم!!
الان دیگه قوی بریم برای 90 روز 
برای یه تغییر سبک زندگی

[تصویر:  4o0_2ae094e463d1511035252fefea3ea540.jpg]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۵۷ روز خوب
سلام
یک فروند آبتین هستم با2322روز پاک وخوب

(1399 خرداد 26، 9:54)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۵۷ روز خوب

ماشالله علیرضا خان
بتازون داداش با قدرتتتت 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
(1399 خرداد 25، 8:00)abtin نوشته است: سلام
یک فروند آبتین هستم2321روز پاکی
خوشحالم ک توکانونم وخشحالتر م ک کنار داداشای گلم دارم میجنگم

آقا آبتین جان ، ما هم خوشحالیم که کنارمونین توی کانون ، با ۲۳۲۱ روز پاک ، به قول خودت یه فروند روز خوب داری که هر روزش باعث دق مرگ شدن و دل خون شدن شیطان رجیم شده! با این حساب فعلا لقب عزرائیل شیطان در گروه سرو برازنده ی شماست!

(1399 خرداد 25، 9:26)هومان نوشته است: هومان/17 اردیبهشت/39 روز با خدا
دیگه داره شروع میشه
الان دیگه باس همه چیو جمع و جور کنیم و یه سلام تازه به زندگی جدید برسونیم

آفرین به انگیزه و امید و انرژی که داری ، همینجوری ادامه بده که روزای خوب تو راهن daghighan
(1399 خرداد 25، 14:19)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۵۶ روز خوب
اوضاعمو تو تاپیک مشاوره میگم یه سوالم داره اونجا میپرسم

وقتی آدم یه چیزی میگه انتظار داره بقیه یه جوابی بدن نه اینکه فقط نظاره گر باشن!
: )
(1399 خرداد 25، 19:01)sadaf1 نوشته است: سلام به دوستان گلم 
مهران 
گروه سرو
21فروردین 66 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی

سلام ، خیلی خوبه ادامه بده که خدا هواتو داره
خودتو تشویق کردی؟ اگه آدم به خاطر قدمای کوچیکی که برمیداره خوشحال نباشه و خودشو تشویق نکنه هر کاریم که بکنه واسش مزه ای نداره.. واسه خودت انگیزه درست کن هیچکی مثل خودت نمیتونه بهت انگیزه بده 49-2 
(1399 خرداد 25، 23:18)فرید نوشته است: فرید / ۱۶ خرداد / ۸ روز

فقط دو روز تا موفقیت در دهه اول ، متنی که واسه آقا مهران نوشتمو بخون و به خاطر بسپار آقا فرید.. جهاد با نفس خیلی مهمه و با ارزشه چه ۱ روز چه ۱۰۰۰ روز ، قدرشو بدون و خوشحال باش cheshmak
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /7 روز خوب

روزهای خوب قبلی:25

حال امروز من:
راستش اصلا حالم خوب نیست. دیروز تو ثبت نام ماشین و قرعه کشی اسمم در نیومد. خیلی حالم گرفته شد. ولی اصل ماجرا این نیست. اصل ماجرا اینه که هر قدر پول جمع کنی باز هم انگار اول خطی برای انجام کار. سالها قبل خیلی راغب بودم که شرایط ازدواج رو فراهم کنم برای خودم. ولی الان با این شرایط مملکت هیچ انگیزه ای ندارم. کم کم دارم مصمم میشم ازدواج رو از اولویتهام خارج کنم و دیگه به فکرش نباشم. اهل دوست دختر و رابطه اصلا نبودم و نیستم. همیشه دنبال این بودم به ثباتی برسم و برم دنبال تشکیل خانواده ولی با این شرایط که برامون ساختن به نظرم ازدواج واسه قشر خاصی امکان داره و از چاله به چاه افتادن هست.(خرج زندگی اونجوی،چهار تا وسیله خونگی قیمتها سر به فلک، خرج یه مراسم ازدواج وایلا، طلا که صحبتشو نکن) برای همین خیلی ناراحتم و که طبیعی ترین نیاز بشر شده سخت ترین کار. ولی دیگه دارم با خودم کنار میام که مگه قراره همه ازدواج کنن. اگه کسی تو مسیر قرار گرفت که گرفت و نشد هم نشد. انرژی و تمرکزم رو میذارم تو مسیر کاری و رشد خودم. دیگه چه میشه کرد.  ولی واقعا حالم گرفته است.
خدارو شکر که به حدی رسیدم که عوامل ناراحتی و هیجانات خودم رو سعی کنم شناسایی کنم . با خودارضایی به فکر رهایی لحظه ای نباشم.

ممنون از همه
سلام رفقا
عاشق زندگی/ ۱۰ روز خوب
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
سلام به برادرام 
در مورد متن دگرش اینکه منم با همه مشکلاتی که گفتی آشنام و درکشون میکنم ... نا امید نباش هیچوقت. چون خدا خودش همیشه کنارته . شاید امتحان زندگی ما  هم همین باشه... که باید یه تصمیم خوب راجبش بگیریم .. همچنان که تلاش میکنیم پول جمع کنیم تا ازدواج کنیم . دختری رو انتخاب کنیم که وقتی گفتیم شرایط جامعه اینجوریه درکمون کنه و کمکمون کنه. دختری که این شرایط رو میبینه و تلاش پسر رو میبینه و حاضر نیست از خواسته های مادیش دست بکشه همون بهتر که نیاد تو زندگیمون . حقیقتا من اگر کسی رو انتخاب کنم همون اول بهش میگم که باید باهام باشه و بهم سخت نگیره. باید خشت ب خشت، مرحله به مرحله زندگی رو باهام بسازه نه اینکه من 40سال ازدواج نکنم کل امکانات رو فراهم کنم اونم وقتی بیاد تو زندگیم دیگه قدر نمی دونه و یه مدگرا اسراف کار رو سرمون تلپ میشه . 
خیلی دخترا ما تو فامیلمون میبینم که واقعا روز اول به خانواده داماد گفتن ما اصلا طلا نمی خوایم وقتی پول نداری. برای خرج عروسی و جهیزیه هم دوتا خانواده با هم همکاری کردن و زندگی دو تا جوون رو سر و سامون دادن
به نظرم مهمتر از تلاشت برای پول جمع کردن انتخاب دختر مناسب هستش برای اینکه تو ادامه زندگی بهترین رفیقت باشه. مطمئن باش پیداش کنی زندگیت لذت بخش میشه و تلاشت مسمر ثمر (املاش رو دقیق نمیدونم Khansariha (13)
در عین حال  علاوه بر کاری که الان داری سعی کن مقداری سرمایتو بیاری تو بورس که الان بازار سرمایه صعودیه و من خودم سود ازش میکنم 
حالا اعلام وضعیت
مهراان
گروه سرو
21فروردین 67 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
امشب یه مقدار احتمال لغزش حس میکنم Khansariha (134)

(1399 خرداد 26، 11:19)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /7 روز خوب

حال امروز من:
راستش اصلا حالم خوب نیست. دیروز تو ثبت نام ماشین و قرعه کشی اسمم در نیومد. خیلی حالم گرفته شد. ولی اصل ماجرا این نیست. اصل ماجرا اینه که هر قدر پول جمع کنی باز هم انگار اول خطی برای انجام کار. سالها قبل خیلی راغب بودم که شرایط ازدواج رو فراهم کنم برای خودم. ولی الان با این شرایط مملکت هیچ انگیزه ای ندارم. کم کم دارم مصمم میشم ازدواج رو از اولویتهام خارج کنم و دیگه به فکرش نباشم. اهل دوست دختر و رابطه اصلا نبودم و نیستم. همیشه دنبال این بودم به ثباتی برسم و برم دنبال تشکیل خانواده ولی با این شرایط که برامون ساختن به نظرم ازدواج واسه قشر خاصی امکان داره و از چاله به چاه افتادن هست.(خرج زندگی اونجوی،چهار تا وسیله خونگی قیمتها سر به فلک، خرج یه مراسم ازدواج وایلا، طلا که صحبتشو نکن) برای همین خیلی ناراحتم و که طبیعی ترین نیاز بشر شده سخت ترین کار. ولی دیگه دارم با خودم کنار میام که مگه قراره همه ازدواج کنن. اگه کسی تو مسیر قرار گرفت که گرفت و نشد هم نشد. انرژی و تمرکزم رو میذارم تو مسیر کاری و رشد خودم. دیگه چه میشه کرد.  ولی واقعا حالم گرفته است.
خدارو شکر که به حدی رسیدم که عوامل ناراحتی و هیجانات خودم رو سعی کنم شناسایی کنم . با خودارضایی به فکر رهایی لحظه ای نباشم.

ممنون از همه

سلام آقای دگرش ، ۷ روز خوبت مبارک ، شکست های قبل فدای سرت اینبارو دریاب و از وسوسه های ریز دوری کن مثل فکر یا نگاه و ...
این که دوست دختر نداشتین و اهل رابطه نبودین خیلی خوبه daghighan
همینجوری خودتو پاستوریزه نگه دار...
ایشالله با حرکت خودت و برکت خدا ناراحتیا و مشکلا و دردسراتم یکی یکی رد میشه cheshmak
سلام 303
فرید / 16 خرداد / 10 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
(1399 خرداد 26، 20:30)،رهگذر، نوشته است:
نقل قول: همیشه دنبال این بودم به ثباتی برسم و برم دنبال تشکیل خانواده ولی با این شرایط که برامون ساختن به نظرم ازدواج واسه قشر خاصی امکان داره و از چاله به چاه افتادن هست.(خرج زندگی اونجوی،چهار تا وسیله خونگی قیمتها سر به فلک، خرج یه مراسم ازدواج وایلا، طلا که صحبتشو نکن) برای همین خیلی ناراحتم و که طبیعی ترین نیاز بشر شده سخت ترین کار. ولی دیگه دارم با خودم کنار میام که مگه قراره همه ازدواج کنن. اگه کسی تو مسیر قرار گرفت که گرفت و نشد هم نشد. انرژی و تمرکزم رو میذارم تو مسیر کاری و رشد خودم. دیگه چه میشه کرد.  ولی واقعا حالم گرفته است.

میدونی مشکل چیه داداش من

منم چن سال دیگه میرم تو سی سال،،، الان بیست و پنج شیش سالمه،،،

منم تو فامیل تو خونه همش میگن هم سنای تو چن تا بچه دارن و ازین حرفا...

ولی به گول شما با این گرونی خرجو مخارج،، چشمو هم چشمی و توقع بالایه خانودها و جنس مخالف چطور میشه زندگی کرد و خانواده تشکیل داد

خودت که خبر داری ارزون ترین خونه چن صد میلیونه و خونه هم نمیشه به همین راحتیا اجاره کرد با این حقوقایه ناچیز...

بگذریم...
رهگذر جان، باز شما سنت خوبه . من 32 رو هم رد کردم. البته کلی تلاش وتقلا داشتم تا الان. دانشجوی دکترا شدم اونم دولنی دو سال خوندم دیدم آبی گرم نمیشه انصراف دادم و رفتم تو شرکت خصوصی دو سال اونجا بودم و بعدش آموزش پرورش آزمون برگزار میکرد کلا استان یک نفر میخواستن رشته مارو برای دبیر فنی هنرستان. خدا کمک کرد و اون یک نفر من شدم بدون هیچ سهمیه و پارتی و استخدام شدم. اینا رو گفتم که بگم با این همه تقلا این حق ما نیست اینقدر زجر بکشیم و از حداقلها بعنی ازدواج که نیاز هر حیوانیه محروم بشیم. خدایا کرمتو شکر. راضیم به رضای خودت
حرف‌ها و درد دل‌ها زیاده و شاید نتونیم اونطوری که باید، برای رفع مشکلاتمون مخصوصاً مشکلات مادی به همدیگه کمک کنیم. در اینجور مواقع، راهنمایی و نصیحت هم خیلی اثربخش نیست. من فقط یه چیز می‌خوام بگم و اون اینکه با وجود تنگناها، کمبودها و گرفتاری‌های زندگی، ما چاره‌ای نداریم جز آنچه در کانون، به دنبالش هستیم، یعنی ترک خ.ا.
چون خ.ا بر خلاف روال طبیعیِ هستی ماست، ما باید و باید اون رو کنار بذاریم و این ردخور نداره.
ان‌شاءالله خدای بزرگ، به حق عزت و جلالش، مشکلات را از پیش پای جوانان عزیز برداره.
همین.
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /8 روز خوب

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها
نقل قول:  حق ما نیست اینقدر زجر بکشیم

بالاخره همونطور که اقای ظریف گفت این انتخاب خودمونه 46
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام
یک فروند آبتین هستم  با2323روز پاکی
حال کنین دوتا 23 2uge4p4 4chsmu1
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام ۱۱روز خوب
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند