امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /5 روز خوب

روزهای خوب قبلی:25

از این به بعد در هر اعلام وضعیت، شرایط روحی و هیجانی خودم رو اعلام میکنم و رنجش و ناراحتی اگر از کسی گرفته باشم رو میگم. من فهمیدم که راه حل اصلی مشکل ما تسلط بر وضعیت عواطف و هیجانات ماست. چون بارها برام پیش اومده نه تنها در ناراحتی بلکه حتی در خوشحالی به این سمت میرم. به نظرم باید در زمینه میل جنسی به اون حد از کارایی برسیم که فقط این میل رو در جهت خودش استفاده کنیم نه وسیله ای برای مهار هیجانات. شمردن روزها به تنهایی هیچ فایده ای نداره باید در این حین تمام عواطف ما در کنترل خودمون باشه. مثلا اگر ناراحتیم، هوشیار باشیم که الان ناراحتم و چقدر این ناراحتی از دلایل واقعیه و چقدر از اغراق خودمه و راه حلش چیه....
همین جوری که میل گرسنگی میتونه آدم عصبی رو به خوردن بیش از حد برای مهار استرسش بکشونه میل جنسی هم همین کار رو با ما میکنه....به عبارتی به اون حد از کنترل باید برسیم که در روابط واقعی و شرعی فقط علت برقراری رابطه فقط دلایل یکی شدن روحی و سازندگی زندگی یاشه نه وسیله خاموشی عطش جنسی.

حال امروز من:
خدا رو شکر امروز پاکم. صبح از یه کارمند نظام مهندسی که سن و سالی هم داشت رنجش گرفتم. حرفی زد و منم نخواستم جلوی همکاراش روش در بیام و احترامش رو حفظ کردم ولی بعدش دچار خودخوری شدم و جنگ و دعوای خیالی تو ذهنم داشتم که چرا جوابشو ندادی  و ....ولی الان هیجاناتم تحت کنترل خودمه....مدتیه هم سه تار کار میکنم و خیلی در کنترل روحیه بهم کمک میکنه.

ببخشید زیاده گویی کردم.
(1399 خرداد 23، 20:46)فرید نوشته است: فرید / ۱۶ خرداد / ۷ روز

فرید
دوست عزیز، امیدوارم ۱۶ خرداد، نقطه عطفی در پاکی تو باشد و این تاریخ به‌عنوان تاریخ شروع پاکیِ ابدی در کارنامه زندگیت ثبت شود.
ایدون باد.

(1399 خرداد 23، 20:22)هومان نوشته است: هومان/17 اردیبشهت/37 روز خوب

هومان
 پرقدرت، پرصلابت و با انگیزه‌ای مثال زدنی، روزها را به‌خوبی طی می‌کند و آماده ورود به چله پاکی‌ها می‌شود. درود سردار. خدا قوت. خسته نباشی قهرمان.

(1399 خرداد 23، 20:48)رضا خان نوشته است: بله آقا حامد ، کی فکرشو میکرد گردهمایی اینقدر مفید باشه؟ Gigglesmile

علیرضا
درود خدا بر دوستِ دوست داشتنی‌ام که پر انگیزه و پر توان، در راه پاکی، قدم برمی‌داره. علیرضا نمونه کاملی از پیوستگی و تداوم در مسیر پاکی است.
آفرین بر تو قهرمان با انگیزه.
هومان/17 اردیبهشت/38 روز خوب
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام به سرو قامتان
برادران مومن 
عزیزان دل 
عشقای خودم 
درستکاران حقیقی 

مهران 
گروه سرو
21فروردین 65 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
(1399 خرداد 23، 21:27)آرمین نوشته است:
(1399 خرداد 23، 20:32)حامدحامد نوشته است: آخ آخ. تازه یادم اومد که امشب، گردهمایی داشتیم. ببخشید.

حامدحامد جان 
قبول کن این حرکتت قشنگ نبود. یعنی چی یادت رفت؟  Hanghead 
خوبه من یادم بره تاریخ عروسیت رو؟  4chsmu1
از دفعه بعد زنگ گوشیت رو کوک می‌کنی. هفته پیش هم بهانه اینترنت داشتی. این حرکت‌ها تو ذهن من می‌مونه‌ها. گفته باشم. Swear1 

آرمین
واقعاً عذرخواهی می‌کنم. ولی باور کن فراموش کردم. یعنی یادم بود ولی نمی‌دونم چطور ساعت، از دستم در رفت. بذار به‌حساب سرماخوردگی شدیدی که از پریشب مبتلا شدم و نمی‌دونم فی‌الواقع سرماخوردگیه یا آنفلوانزا یا کرونا. هفته قبل هم داخل خوابگاه، بدشانسی، اینترنت قطع و وصل می‌شد وگرنه که من در این گردهمایی‌ها، ید طولایی دارم.

(1399 خرداد 24، 7:39)abtin نوشته است: سلام
یک فروند آبتین هستم با 2320روز پاکی

آبتین
اون تاج شاهی را که کنار اسمت می‌بینم، به این یقین می‌رسم که فرمانروای سرزمین پاکی‌هایی.

(1399 خرداد 24، 10:43)Victory نوشته است: ویکتوری / 12 خرداد / 12 روز خوب 53

ویکتوری
بعضی نام‌های کاربری، طوری‌اند که خودبه‌خود، حسّ خوب پاکی، سرزندگی، سلامت و نشاط را به آدمی منتقل می‌کنند. درود بر دوستِ همیشه پیروزم.

(1399 خرداد 24، 20:36)sadaf1 نوشته است: سلام به سرو قامتان
برادران مومن 
عزیزان دل 
عشقای خودم 
درستکاران حقیقی 

مهران 
گروه سرو
21فروردین 65 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی

مهران
سلام بر شما با این روزهای درخشان پاکی. دیگه الآن مروارید پاکی در صدف وجود، شکل گرفته و هر روز، با افزایش پاکی‌ها، این مروارید، بزرگتر و ارزشمندتر میشه.
 سپاس شده توسط
یکم صحبت کنیم دوستان؟
(1399 خرداد 24، 21:46)رضا خان نوشته است: یکم صحبت کنیم دوستان؟

هیچ ترتیبی و ادابی مجو
هرچه میخواهد دل تنگت بگو 53
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 خرداد 24، 13:02)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /5 روز خوب

روزهای خوب قبلی:25

از این به بعد در هر اعلام وضعیت، شرایط روحی و هیجانی خودم رو اعلام میکنم و رنجش و ناراحتی اگر از کسی گرفته باشم رو میگم. من فهمیدم که راه حل اصلی مشکل ما تسلط بر وضعیت عواطف و هیجانات ماست. چون بارها برام پیش اومده نه تنها در ناراحتی بلکه حتی در خوشحالی به این سمت میرم. به نظرم باید در زمینه میل جنسی به اون حد از کارایی برسیم که فقط این میل رو در جهت خودش استفاده کنیم نه وسیله ای برای مهار هیجانات. شمردن روزها به تنهایی هیچ فایده ای نداره باید در این حین تمام عواطف ما در کنترل خودمون باشه. مثلا اگر ناراحتیم، هوشیار باشیم که الان ناراحتم و چقدر این ناراحتی از دلایل واقعیه و چقدر از اغراق خودمه و راه حلش چیه....
همین جوری که میل گرسنگی میتونه آدم عصبی رو به خوردن بیش از حد برای مهار استرسش بکشونه میل جنسی هم همین کار رو با ما میکنه....به عبارتی به اون حد از کنترل باید برسیم که در روابط واقعی و شرعی فقط علت برقراری رابطه فقط دلایل یکی شدن روحی و سازندگی زندگی یاشه نه وسیله خاموشی عطش جنسی.

حال امروز من:
خدا رو شکر امروز پاکم. صبح از یه کارمند نظام مهندسی که سن و سالی هم داشت رنجش گرفتم. حرفی زد و منم نخواستم جلوی همکاراش روش در بیام و احترامش رو حفظ کردم ولی بعدش دچار خودخوری شدم و جنگ و دعوای خیالی تو ذهنم داشتم که چرا جوابشو ندادی  و ....ولی الان هیجاناتم تحت کنترل خودمه....مدتیه هم سه تار کار میکنم و خیلی در کنترل روحیه بهم کمک میکنه.

ببخشید زیاده گویی کردم.

Mr Degaresh
کاملاً باهات موافقم. کِی بشه یاد بگیریم هیجاناتمان را به‌قاعده کنترل کنیم نه با خ.ا.
در مورد رنجشی که از اون کارمند داشتی، نوشتی که چه خوب تونستی مدیریتش کنی و این عالیه. برای من هم این موارد زیاد پیش میاد و اون لحظه بنا به دلایلی، جواب نمی‌دم ولی بعدش خودخوری و درگیری ذهنی.
تازگی با یه روان‌شناس صحبت می‌کردم، می‌گفت هر اتفاقی برای ما در زندگی رخ می‌ده چه اتفاق مثبت یا منفی، حتماً قبلش پالس‌هایی موافق با اون اتفاق صادر کردیم. در واقع ذرات وجود ما با اون اتفاق هم‌ارتعاش میشن. مثلاً وقتی یه تصادف، اتفاق می‌افته حتماً قبلش ذرات وجود ما با ذرات وجود اون فرد که باهاش تصادف می‌کنیم، هم‌ارتعاش میشن و تصادف رخ می‌ده.
بعد باید بیاییم پاکسازی کنیم. مثلاً سر همین قضیه رنجشت، باید بگی ای خدای درون، به‌خاطر مشکلی که در فلان شخص دیده‌ام و ریشه آن از من است، لطفاً مرا ببخش، متاسفم، دوستت دارم، متشکرم.
این عبارت‌ها را چندین بار تکرار کنی تا پاکسازی صورت بگیره.

(1399 خرداد 24، 9:02)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۸۵ روز خوب

چقدر بده به خاطر اشتباهات همیشه ناراحت باشی..
چقد بده از خدا فاصله بگیری..
چقد بده خودتو گول بزنی..
چقد بده از بچگی تو مملکت ، مدرسه و ... کنار آدمای بی فرهنگ باشی و ازشون زخم زبون بخوری..
چقد بده نفهمنت..
چقد بده گیج بشی و خودتو گم کنی..
چقد بده اونجوری که میخوای زندگی نکنی..
چقدر بده نتونی خودت باشی..
چقد بده به خاطر تفاوتات مسخرت کنن..
چقد بده بهت بخندن..
چقد بده به خاطر کم حرف بودنت تو مدرسه بهت بگن لال..
چقدر بده یه پسر ۱۷ ساله همش ناراحت باشه
چقدررررر بده آدم وقتی خدا رو داره نا امید باشه

علیرضا
جواب این پست را در جواب پست آقای دگرش آوردم.

(1399 خرداد 24، 21:46)رضا خان نوشته است: یکم صحبت کنیم دوستان؟

علیرضا، بفرما برادر. سراپا گوشیم.
 سپاس شده توسط
[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

2uge4p4  لیست به‌روز شده  99/03/24  2uge4p4 

53 53 53 53 53 

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2320 روز خوب ......................................................... در حال جهاد

~امین~ / ؟  ؟ 93 / 1900 روز خوب .................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 350 روز خوب .............................................. در حال جهاد

53 53 53 53 53 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 109 روز خوب ....................... در انتظار ستاره بیست و دوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 461 روز خوب .............................. در انتظار ستاره بیستم

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 / 5 روز خوب ........................... در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 11 خرداد 99 / 11 روز خوب ................................... در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 17 خرداد 99 / 3 روز خوب ................................. در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................................. در انتظار ستاره چهاردهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 210 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

53 53 53 53 53 

رضا خان / 18 آذر 99 / 185 روز خوب ................................... در انتظار ستاره ششم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 65 روز خوب .............................. در انتظار ستاره ششم

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب ................................ در انتظار ستاره ششم

فرید / 16 خرداد 99 / 7 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره سوم

Victory ا/ 12 خرداد 99 / 12 روز خوب ................................... در انتظار ستاره سوم

karma ا / 28 فرودین 99 / 40 روز خوب .................................. در انتظار ستاره دوم

همساده / 5 خرداد 99 / 3 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ .................................................................. در انتظار ستاره دوم

رهگذر1 / 6 اردیبهشت / 49 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره اول

هومان / 17 اردیبهشت 99 / 38 روز خوب ................................ در انتظار ستاره اول

شازده کوچولو / ؟ خرداد 99 / 7 روز خوب ................................. در انتظار ستاره اول

khoda.khasteam ا/ ؟؟ / 4 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53 

Alfredo ا/ 18 خرداد 99 / 2 روز خوب ................................... در انتظار 30 روز خوب

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب .............................. در انتظار 30 روز خوب

53 53 53 53 53 

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 10 روز خوب .................................... در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ......................... در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ...................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ .................................................. در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

53 53 53 53 53 

Mohammad J.K ا/ 3 فروردین 99 / 8 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب ............................. در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ................ در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............ در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
یک فروند آبتین هستم2321روز پاکی
خوشحالم ک توکانونم وخشحالتر م ک کنار داداشای گلم دارم میجنگم
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
هومان/17 اردیبهشت/39 روز با خدا
دیگه داره شروع میشه
الان دیگه باس همه چیو جمع و جور کنیم و یه سلام تازه به زندگی جدید برسونیم

[تصویر:  1319725.jpg]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!