امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 بهمن 14، 10:22)افرا نوشته است:
نقل قول: افرا جان اول ممنون بابت راهنمایی‌ها و توصیه‌هات. دکتر برام یه آزمایش دیگه نوشت که برم آزمایشگاه دیگه مشخص بشه اون آهن درسته یا نه.

این ازمایشگاها هم شیطون شدن... 4chsmu1 نمیدونم درصد خطای بچه های ازمایشگاه چقدره ولی حس میکنم یه مقدار اعتماد بهشون کمه...

افرا من هر آزمایشگاهی آزمایش دادم، دکتر بعدی که رفتم پیشش بهم گفته این که معلوم نیست درست باشه. آزمایش برات می‌نویسم برو فلان جا. بعد میرم اون جا، باز نفر بعدی میگه اونو ولش کن، کارت از جیبش در میاره میگه برو این آزمایشگاه. 22 اصلا هم من متوجه نمیشم یه ارتباطاتی بین دکتر و آزمایشگاه وجود داره.  4chsmu1
کاش من می‌دونستم بهترین آزمایشگاه ایران کجاست تکلیفم مشخص میشد همه‌اش می‌رفتم همون جا. 22

خب نتیجه آزمایش جدیدم اومد. 
لازم به ذکره که این‌ها رو از روی فایل‌های پی دی افی که میذارن رو سایت برمی‌دارم. کیفیت بالاشون به این خاطره. Smiley-face-biggrin

[تصویر:  %D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4_4.jpg]

تو این یکی هم آهن خونم بالاست.  God
البته مقدار بالا بودنش کمه. تو قبلیه خیلی بالا بود. حالا این درسته یا قبلی من نمی‌دونم.  39
برم آزمایشگاه سوم آزمایش بدم اون بشه در نقش داور.  Khansariha (13)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سرما خوردم. سرمم درد می‌کنه. ساعت 2 از خواب بیدار شدم و خوابم دیگه نبرد. Khobam
گفتم یه چند تا پست بزنم دوباره برم بخوابم. امیدوارم که خوابم ببره.  53258zu2qvp1d9v

راستی منم پاکم و روزهای پاکیم رو هم خیلی دوست دارم.  Confetti
البته گاهی اندک ناپرهیزی‌هایی می‌کنم که نباید بکنم.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: کی؟ [تصویر:  17.gif]
من؟ [تصویر:  p.gif]
چارچوب در که هیچی
سقف هم میاد پایین [تصویر:  24.gif]
نه من ته ورزش کردنم یه کم پیاده رویه [تصویر:  4chsmu1.gif]
خیلی آرومم؛ جون شارمین! [تصویر:  4.gif]
خب وقتشه که شروع کنی 4chsmu1 

مقاومت فایده نداره...

من یه جماعتی رو معتاد اینکارا کردم! Gigglesmile شنای دست جم (دوتا دست رو زمین روی مشت باشن و به همدیگه چسبیده باشن.) هم میشه مکملش 

که پشت بازو جا نمونه. یه هیکل V شکل درست کنی...

زمانی که خوابگاه بودم اونجا باشگاه بدنسازی داشت میرفتم ولی اینطوری وزنم بالا نمیرفت! اون امکانات زیاد تاثیر ندارن.مهم اینه که خودمون چطوری

ازشون استفاده میکنیم.

اصلا هم به وزنت توجه نکن. با کم شروع میکنی میای بالا.من وزنم کمه (67 ) راحت میام بالا...

نقل قول: آره [تصویر:  vamonde.gif]
با این اختلاف که شما همچنان خوش اندامید و من [تصویر:  a.gif]
من نفس بکشم هم چاق میشم!

نخیر 4chsmu1

این خوراکی هارو باید بسوزونیم که بیشتر بشه بخوریم 4chsmu1

نقل قول: ما وقتی میریم فروشگاه بعد از حساب و فاکتور کردن خریدای خونه باید خریدای خودمو هم فاکتور کنن [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

فکرشو بکن عین بچه‌ها هر بار میریم والده خانم میگه دیگه عمراً بذارم بیایی [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

Khansariha (13)

یاد بازی GTA افتادم ، توی نسخه ی ترجمه شدش. وقتی که بیگ اسموک سفارش غذا میداد . نمیدونم اینجا بچه ها بازی کردن یا نه 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: افرا من هر آزمایشگاهی آزمایش دادم، دکتر بعدی که رفتم پیشش بهم گفته این که معلوم نیست درست باشه. آزمایش برات می‌نویسم برو فلان جا. بعد میرم اون جا، باز نفر بعدی میگه اونو ولش کن، کارت از جیبش در میاره میگه برو این آزمایشگاه. [تصویر:  22.gif] اصلا هم من متوجه نمیشم یه ارتباطاتی بین دکتر و آزمایشگاه وجود داره.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

کاش من می‌دونستم بهترین آزمایشگاه ایران کجاست تکلیفم مشخص میشد همه‌اش می‌رفتم همون جا. [تصویر:  22.gif]

درست نیست که تکنیک بعضی پزشکارو اینجا لو بدم ولی خب 4chsmu1

هم ممکنه اینی باشه که گفتی هم اینکه این ازمایش یه فرصت مطالعاتی ایجاد میکنه! Khansariha (13)

ازین شیطونیا خودم تو اورژانس کردم.

همراه بیمار اومده بود میگفت حالش چطوره ؟ منم گفتم منتظر میمونیم تا نتایج ازمایشش بیاد در صورتی که اصلا ربطی به ازمایشش نداشت

فقط من یه چیزایی رو یادم رفته بود 4chsmu1

رفتم یکم فشار اوردم تا یادم اومد...

قبلا هم مادرم مشکل ایمنی پیدا کرده بود که ید رو از بین میبرد و علائمی شبیه کم کاری تیرویید نشون میداد.

رفته بود پیش یه پزشکی که روی تابلوش نوشته بود اقای ایکس دکتری حرفه ایی  زیرش پوست و مو!!!

(من همیشه اجازه میدم بقیه برن و متخصصارو ببینن بعدش نظرمو میگم که یاد هم بگیریم)

اون اقای ایکس وقتی مینویسه دکتری حرفه ایی اینطوری القا میکنه که ایشون متخصص هستن! ولی خب منظورش دکتری عمومی بوده. همونی که

7 سال بدبختی میکشه! Gigglesmile 

اون پوست و مو هم تخصصش نبوده ، فقط تو مطبش خدمات لیزر و اینا هم انجام میدادن! 4chsmu1 

کد نظام پزشکیش هم چک کردم دیدم بعله ایشون عمومی بودن! 4chsmu1 

حالا بعد ازین که مامانم برگشته بود بهش میگفتم خب دکتره چی گفت؟ گفته این ازمایش ممکنه اشتباه باشه!  Gigglesmile

ازش پرسیدم احیانا توی برگه برای خودش چیزی یادداشت نمیکرد؟! 4chsmu1 میگفت آره همرو با حوصله نوشت!

این حرکت باحالیه ها.

کار خوبیه که با حدس و گمان پیش نمیره...

توهم اگه رفتی خواست دوباره ازمایش بنویسه بهش بگو افرا گفته اشکالی نداره الان تکست بوک نگاه کنی یا بیشتر فکر کنی  Khansariha (13) راحت باش 

مشکل من خاصه و توی ذهن نمیمونه Gigglesmile

اوه چقد نوشتم!

در مورد ازمایشت هم اون یه ذره مشکل نداره...

اگه محیط زندگی هوای الوده داره یا ارتفاعش زیاده اون یه ذره چیزی نیست...

بقیه موارد ازمایش مهمترن که خداروشکر همشون تنظیمن...

......................

نمیدونم چقدر تو این دنیا منابع هدر میرن...

هرچی هست مقدارش خیلیه....

تک تکمون میتونیم این هدر رفتنارو کاهش بدیم....

کار خاصی هم نیاز نیست...

فقط باید مراقب خودمون باشیم...

ورزش و تمرین کردن سخته منم میدونم...همین الان بدنم درد میکنه...

درد قسمتی از زندگیه....

من درد ورزش رو به درد بیمارستان ترجیح میدم....

تا حالا هیچوقت بستری نشدم ...

اگه داوطلب درد باشی میزان درد کمتر ازون دردیه که بهت تحمیل میشه.....

این موضوع هم توی درس خوندن هم کار کردن هم سلامتی اتفاق میوفته....

فقط باید چشمارو باز کرد و از وقت و منابع درست استفاده کرد....

یه بارفیکس یا ابزار ورزش قیمتی اندازه یه بار ازمایش خون رو داره....

کدوم رو انتخاب کنیم؟!

تحمل درد خ.ا نکردن نیم ساعت بیشتر نیست ولی درد شکستن حداقل یک روز حسرته!

کدوم رو انتخاب کنیم؟!

افرا /16 شهریور/152 روز 53

پ.ن 1 : اولین مخاطب این حرفا خودمم که سلطان وقت تلف کردنم! مینویسم که برام مرور بشه امروز رو درست پیش برم. 53
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 13، 19:47)مهدوی نوشته است: نظرت چیه یه گام بلندتر برداریم و به 10 روز پاکی برسیم؟ Khansariha (46)
به شدت قدرتش رو داری چون روحیه خوبی داریتا وقتی هم توی چرخه 10 روزه گیر کرده باشی همش تغییرات روحی روانی سریع و زیاد و بیقراری و سایر مشکلات رو  تجربه میکنی Hanghead
بیا از پل ده روزه عبور کنیم چون پاکی برازنده همه ست 49-2

سلام مهربون، حالت خوبه؟
پایه ات ام شدید، بذار تست کنیم بالای 10 روز چه شکلیه اصن  Gigglesmile
فقط 10 شد جایزه میخوام ازت، زیر 10 شد حاضرم جریمه بدم بهت..  16

نقل قول: افرا

جالبه تو عکسه اسمت آرمینه دیگه شارمین نیست 4chsmu1 

مرسی دقت ! 
من اسمم آرمینِ آخه، و چون هی با 52 آرمینِ دیگه تو کانون قاطی میشدیم، داوطلبانه شدم شارمین (برگرفته از معادل مطربیِ کلمه آرمین Khansariha (13) )

(1399 بهمن 14، 8:37)افرا نوشته است: توی روز میتونی پیدا کنی که اون اشفتگی برای چی به وجود میاد؟

فکرا پشت سر هم و بعضی وقتا همزمان میان و انگار میخوان نابود کنن . و هرچی تلاش کنی متوقف بشه بدتر میشه...

چند شب بشمر!

مثلا از 10 بشمر و با هر شماره که دراز کشیدی خودتو بیشتر شل و ول کن. مثل یه مرده ...

از نوک انگشتای پات خودتو ازاد کن بیا بالا....

با خودت تکرار کن هرچی میگذره آروم تر میشی....

اولاش ممکنه سخت باشه ولی برای هر کسی جواب میده...

روزای اول ممکنه بگی چرا نتیجه نمیده. چون ذهن هنوز به کار جدید برای گرفتن ارامش عادت نکرده.

ارامشش الان روی فکرای ناجوره...

تغییر هم که سخته...

در طول روز هم فکرتو بهم نریز...

خیلیامون مثل یه کامپیوتریم که در طول روز کلی برنامه رو باز میکنیم و در حال اجرا ولشون میکنیم میخواییم بخوابیم!

53

مرسی از راهنمایی ات افرا جان؛ 
عین واقعیته، افکار طول روز جمع میشن جمع میشن، شب رژه میرن از جلو چشام.
امشب این تکنیک رو شروع میکنم ببینم جواب میده یا نه..
دست گلت درد نکنه  53

نقل قول: مهدوی

شارمین جان
منم همین مشکل رو دارم
اصلاً خودم میدونم قبل خواب اگه فقط به یه دونه موضوع خیلی کوچیک هم فکر کردم دیگه تمومه! تا سه چهار ساعت بعدش بیدارم 22
بعضی مقتا میام مثل باکلاسا هندزفری میذارم تو گوشم و مثلاً با صدای آهنگ بخوام؛ برای اون آهنگ ده جور ویدیو کلیپ میسازم 22
از مرحله خوندن آهنگ lovely روی استیج عصر جدید گرفته! تا قدم زدن توی جاده خالی همراه با موسیقی عجیب غریب 22
دیوونه هم خودتی 4fvfcja

یعنی من یه ساعت خندیدم، خدا لقدت کنه  Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)
(1399 بهمن 14، 11:10)مهدوی نوشته است: یه لحظه امیدوار شدم گفتم یه نفر همسان پیدا کردم 4fvfcja
بعد که گفتی عضله ست دیگه خیلی دور شدیم Gigglesmile

من هستم که داداش ..  4chsmu1  303

(1399 بهمن 15، 4:21)آرمین نوشته است: آرمین تکنیک‌ پشتکار رو که یادته؟ اصل اولش این بود: مواجهه.
برای اون افکاری که به هم ریختنت باید اقدامی انجام بدی. تا این اقدام نباشه، مدام ناآرومی و در تلاطم.
داری برای اون افکار کاری انجام میدی و طبق برنامه پیش میری و باز اذیتت می‌کنن؟ میری سراغ اصل دوم: عدم پاسخگویی. بی‌خیالی. ریلکسیشن همون طوری که افرا گفت.

این نوع ناآرومی‌ها رو که خودم هم داشتم و دارم زود از بین نمیره.  53258zu2qvp1d9v
اما اگه از افکار آگاه باشیم و اگه برای اون افکار تو مسیر درست باشیم، بالاخره فروکش می‌کنن.  Khansariha (18)

دقیقا همین طوره ..
سعی میکنم اجراش کنم
داستان من
 سپاس شده توسط
[تصویر:  h7p07sdyzxw11.jpg?auto=webp&s=d6be3c29ff...517fdcb42e]

نظرتون چیه ما هم پاکی هامونو اینجوری بشماریم؟
داستان من
 سپاس شده توسط
سلاااااااام 317

داداش آرمین جان
ممنون که اینقدر خوبی Khansariha (70)
چشم، پیتزا رو سه دونگش رو میخورم ببینم چی میشه 4fvfcja
سرما خوردگی و سردردت بخوره به فرق سرم Hanghead
مراقب پاکیت باش داداشم
ما هم پکیامونو دوست داریم Confetti
چون با ارزشترین چیزیه که داریم 49-2
امیدوارم هیچوقت دیگه درد نیاد سراغت 53258zu2qvp1d9v
آره دیروز به 65 روز رسیدم؛ یعنی رکورد سابقم
امروز هم شکسته میشه Khansariha (57)

افرا جان
نقل قول: یه هیکل V شکل درست کنی

دست روی رویاهای من گذاشتی 53258zu2qvp1d9v
همیشه دوست داشتم لاغر بشم؛ آخه از وقتی یادمه من چاق بودم 4chsmu1
خیلی هم مستعد چاقیم، یعنی یه مدت طولانی رژیم بگیرم کافیه یه ذره بیشتر غذا بخورم دوباره خیلی زود چاق میشم 53258zu2qvp1d9v
من اصلاً نمیدونم لاغری چه حسی داره چون تجربه اش نکردم 4chsmu1
ولی توی این یه سال که 20 کیلو وزن کم کردم خیلی اعتماد به نفسم رفته بالا Confetti
لباسام یکی دو سایز برام بزرگتر شدن 4chsmu1
خیلی حس خوبی داره
ولی توی سه ماه اخیر رژیم رو شکستم و در واقع خسته شدم 53258zu2qvp1d9v
الآن دوست دارم بازم شروعش کنم
باشگاه و اینا رو هم هیچ ایده ای ندارم چون همیشه وقتی میرفتم حس خوبی نداشتم
از یه چیزی که خوشم نمیاد اینه که از یک ساعتی که میرم باشگاه 50 دقیقه اش باید به مشاوره های این و اون گوش بدم 22
خو بذارید من ورزش کنم Swear1
اصلاً من دوست دارم برم جلو آینه فیگور بگیرم به شما چه ربطی داره Khansariha (13)
البته این حسشون برای کمک کردن قابل تقدیره ولی متأسفانه بعضیا بیشتر برای خودنمایی میان مثلاً راهنمایی میکنن ولی آدمو له میکنن با حرفاشون 53258zu2qvp1d9v
اعتماد به نفس هم که در حد آسفالت باشه، طبیعیه آدم دوست نداره جایی بره که آدماش خیلی ازش بهتر باشن

شارمین جان
نقل قول: من هستم که داداش ..  [تصویر:  4chsmu1.gif]  [تصویر:  303.gif]

مگه تو هم وزنت زیاده؟ Shy
اگه هست که خوشبختم! 4
اگه نیستی هم خیلی دلت بخواد 4fvfcja

نقل قول: نظرتون چیه ما هم پاکی هامونو اینجوری بشماریم؟

آدمای بزرگ حرفای بزرگی میزنن 128fs318181
خیلی جالب بود
مثل روند پاکیه
دقیقاً از وقتی خسته شدی، از اون موقع به بعده که قدم هات واقعی هستن و همین قدم ها هستن که تو رو بالا میبرن
وقتی خسته میشیم و از این خستگی گذر میکنیم؛ اون موقع میتونیم شادی و پاکی واقعی رو تجربه کنیم 2uge4p4
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط

مگه تو هم وزنت زیاده؟ [تصویر:  shy.gif]
اگه هست که خوشبختم! [تصویر:  4.gif]
اگه نیستی هم خیلی دلت بخواد [تصویر:  4fvfcja.gif]

بلی برادر، منم اضافه وزن دارم متاسفانه ، در حدود 14 کیلو  Hanghead 
5 کیلو کم کردم تازه!
داستان من
 سپاس شده توسط
   به‌ نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]   لیست به‌روز شده  99/11/15 [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  hefc_s.gif]

abtinا/ ؟؟ 92 /2547 روز خوب ............................................ در حال جهاد
جناب خان / 17 اسفند 97 /696 روز خوب .................................... در حال جهاد
یوسف / 31 خرداد 98 / 535 روز خوب....................................... در حال جهاد
مرد مجاهد / 25 تیر 99 / 181 روز خوب..................................... در حال جهاد
آرمین / - / - روز خوب.................................................... در حال جهاد

Mr Degareshا/ 13 بهمن 99 / بسم الله قهرمان .................................. در انتظار ستاره بیستم
Derilا/ 13 بهمن 99 / بسم الله قهرمان .............................................. در انتظار ستاره شانزدهم
آقای اراده / 20 دی 99 / 19 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره سیزدهم
پشتکار/ 11 آذر 98 / 14 روز خوب ................................................. در انتظار ستاره سیزدهم
sadaf1ا/ 27 دی 99 / 1 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره یازدهم
هادی / 24 اسفند 98 / 326 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره دهم
رهگذر/ 9 بهمن 99/ 3 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره هشتم
فرید/ 30 آذر 99/ 39 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره هشتم
آخرین بار/ 8 آذر 99/ 60 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره هفتم

New Fighterا / ؟؟ 99 / 12 روز خوب ................................... در انتظار ستاره پنجم
افرا / 16 شهریور 99/ 152 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره پنجم
مهدوی / 9 آذر 99 / 65 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره چهارم
همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دوم
موری / ؟؟ 99 / بسم الله قهرمان ............................................ در انتظار ستاره دوم
تقوا / 5 بهمن 99 / 9 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره دوم
RezaRahjooا / 20 دی 99 / 9 روز خوب ................................. در انتظار ستاره اول
فکرپاک/ 29 آذر 99 /45 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول 
جاویدان/ 2 دی 99 /31 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول

Alireza98ا / 22 دی 99 / 2 روز خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب
آبی /21 دی 99/ 3 روز خوب  .......................................... در انتظار 30 روز خوب
Shineا / 23 دی 99 / 2 روز خوب ..................................... در انتظار 30 روز خوب
Prebootا / 15 دی 99 / بسم الله قهرمان ................................ در انتظار 20 روز خوب
amoorا / 25 دی  99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 20 روز خوب
Warior.Pا / 28 دی  99 / 16 روز خوب .............................. در انتظار 20 روز خوب
امینم / 22 دی  99 / 1 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب
شارمین / ?? بهمن  99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 10 روز خوب
شاهین 2 / ؟؟  99 / بسم الله قهرمان ...................................... در انتظار 10 روز خوب
Arminnewlifeا / 18 آذر  99 / بسم الله قهرمان .......................... در انتظار 10 روز خوب
Masoud.Jا / ??  99 / 2 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب
Reza$ا / ??  99 / بسم الله قهرمان ..................................... در انتظار 10 روز خوب
Rastryا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
mnx52ا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
Powerfullا / ??  99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 15، 13:03)شارمین نوشته است:

5 کیلو کم کردم تازه!

شارمین داداش 809197ps94ijjhwg

خو 14 کیلو خوبه Hanghead
من وزم خیلی زیادتره 53258zu2qvp1d9v
میگم 20 کیلو کم کردم ولی هنوزم زیاده 53258zu2qvp1d9v
اگه رژیمم رو سفت و سخت ادامه بدم کم میشه
اگه ورزش کنم هم همینطور
ولی خسته شدم بس که سالاد خوردم God
قبلاً بهش سس میزدم بهتر بود الآن خشک خالی حس میکنم تلخه 65
یه بار بهش ماست زدم مزه اش خیلی بدتر شد Gigglesmile
سخت ترین قسمت رژیم گرفتن برای من، قطع شیرینی جاته 53258zu2qvp1d9v
آخه من معتاد شیرینی جاتم
برای همین عاشق باقلوام 4chsmu1 چون خیلی شیرینه
از طرفی غذای رژیمی خوشمزه هم نداریم Hanghead
هر چی غذای خوب هست چاق میکنه
 سپاس شده توسط
ای خداااا Khab
خسته شدم Smiley-talk038
روده هام دارن همدیگه رو میخورن از گرسنگی Khansariha (60)
ناهار زرشک پلو با مرغ بود 809197ps94ijjhwg و من فقط نگاه میکردم Tears
کی غروب میشه Khab
بدبختی اینکه امروز هم گوشیم اذان نگفت و نماز صبحم قضا شد khodahafez
این یعنی اینکه فردا هم 20

از صبح تا الآن هم کل فضای مجازی پر شده از عکس و تصاویر غذا و شیرینی و انواع خوراکی God
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 15، 13:15)مهدوی نوشته است:
(1399 بهمن 15، 13:03)شارمین نوشته است:

5 کیلو کم کردم تازه!

ولی خسته شدم بس که سالاد خوردم God
قبلاً بهش سس میزدم بهتر بود الآن خشک خالی حس میکنم تلخه 65
یه بار بهش ماست زدم مزه اش خیلی بدتر شد Gigglesmile
سخت ترین قسمت رژیم گرفتن برای من، قطع شیرینی جاته 53258zu2qvp1d9v
آخه من معتاد شیرینی جاتم

عشق منی مهدوی جان  Khansariha (13)،

اول این رو ببین: لینک

دوم:
میدونی چیه، اصلا من با رژیم مخالفم. رژیم یعنی یه مدتی (مثلا یک سال) محدودیت ایجاد کنی توی غذا خوردنت با هدف تغییر وزن (کاهش یا افزایش)
مشکل اصلی این نیست. مشکل سبک زندگی ماست، دقیقا مثل خودارضایی.
ما (ایرانی ها) عادت کردیم به این سبک زندگی ، خانواده ها ما رو اینجوری بار میارن.
ورزش که تعطیل،
برنج خوریم،
عادت داریم با غذا نوشابه بخوریم،
سبزی و سالاد رو به عنوان دورچین میشناسیم، 
کلپچ میزنیم، 
با همه چی سس میخوریم، 
غذاهامون ذاتا پر روغنه، 
شیرینی خوریم، بعد غذا چایی میخوریم، میوه رو هرازچندگاهی باشه میخوریم، نباشه نمیخوریم، 
در کل حواسمون به خوردنمون نیست، 
و 25 سال با این شرابط زندگی کردیم، خیلی سخت میشه وزن کم کرد! 

راه حل تغییرِ سبک زندگی هست.
این که بپذیریم آقا من از امروز میخوام این مدلی زندگی کنم (مثل خودارضایی)
من از این به بعد یه آدم دیگه ام. 
من حتی اگه 70 کیلو هم بشم، تنها باشم، ازدواج کرده باشم، تو مهمونی باشم و غیره بازم سالاد با سس نمیخورم، لب به نوشابه نمیزنم و غیره
اینجوری اولا راحت تر میشه مسیر، چون میدونی از این به بعد دیگه همینه 
دوما تبدیل میشه به عادت و میره تو ناخودآگاهمون، اینجوری دیگه نیاز نیست برای نخوردن مثلا سس، اراده به خرج بدیم، اتوماتیک نمیخوریم بدون هیچ مشکلی!
داستان من
 سپاس شده توسط
سوما 
اصول داره وزن کم کردن. نمیدونم به خاطر این موضوع میری دکتر ، یا برای چیز دیگه.

(1399 بهمن 15، 15:04)مهدوی نوشته است: روده هام دارن همدیگه رو میخورن از گرسنگی Khansariha (60)
ناهار زرشک پلو با مرغ بود 809197ps94ijjhwg 

ولی مثلا این اشتباهِ ، 
هیچ وقت نباید بذاری در این حد گرسنه ات بشه ، چون بدنت میره تو فاز قحطی (چون فک میکنه حالا حالا قرار نیست غذا برسه) برا کمتر انرژی مصرف میکنه و بعدشم که غذا میخوری بیشترش رو ذخیره میکنه تا مصرف ! 
بعد میگی من یه هفته گرسنگی کشیدم، تازه نیم کیلو هم اضافه کردم !!  Khansariha (13)
این میشه که خسته میشی و دیگه ادامه نمیدی ! 

(1399 بهمن 15، 13:15)مهدوی نوشته است: سخت ترین قسمت رژیم گرفتن برای من، قطع شیرینی جاته 53258zu2qvp1d9v
آخه من معتاد شیرینی جاتم

یا به طور مثال همین باقلوا خودش اندازه یه وعده کالری داره ! 
شیرینی و شکر بدترین موادغذایی ان ، چون خیلی سریع و راحت تبدیل میشن به انرژی ؛ 
بر میگرده به همون سبک زندگی دیگه، 
من خودم دانشگاه بودم 7 کیلو توی یه ماه زیاد کردم، چون هر روز بعد از ظهر، بعد از کلاس ها بیسکوییت میگرفتیم با چایی میخوردیم !  4chsmu1
داستان من
 سپاس شده توسط
واریور /28دی /18 روز خوب 
 سپاس شده توسط
نقل قول: ای خداااا [تصویر:  khab.gif]
خسته شدم [تصویر:  smiley-talk038.gif]
روده هام دارن همدیگه رو میخورن از گرسنگی [تصویر:  khansariha%20(60).gif]
ناهار زرشک پلو با مرغ بود [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] و من فقط نگاه میکردم [تصویر:  tears.gif]
کی غروب میشه [تصویر:  khab.gif]
بدبختی اینکه امروز هم گوشیم اذان نگفت و نماز صبحم قضا شد [تصویر:  13.gif]
این یعنی اینکه فردا هم [تصویر:  20.gif]

از صبح تا الآن هم کل فضای مجازی پر شده از عکس و تصاویر غذا و شیرینی و انواع خوراکی [تصویر:  god.gif]

شارمین کاملا درست میگه 53

توروخدا ازین کارا با خودتون نکنید...

لاغر شدن با کیفیت و خوب ( بعد از چک کردن قلب و فشار و چربی و قند و هورمونا و مفصلا) با ورزش هوازیه طولانی به دست میاد....

به این صورت که میری یه ورزش هوازی مثل دویدن اهسته یا دوچرخه یا کوهنوردی و.... 45 دقیقه ی اول سطح قند خون تنظیم میشه و پس از اون

خیلی شیک بدن از چربی استفاده میکنه...

لایه لایه چربی هارو میسوزونه ...کسایی هم که میخوان هیکل به اصطلاح کات داشته باشن چنین کاری خیلی مفیده...

فقط باید شرایطش مهیا باشه. هوا سرد نباشه مثل الان...

توی باشگاه انجام چنین کاری اراده ی فولادی میخواد...

نقل قول: من خودم دانشگاه بودم 7 کیلو توی یه ماه زیاد کردم، چون هر روز بعد از ظهر، بعد از کلاس ها بیسکوییت میگرفتیم با چایی میخوردیم !  [تصویر:  4chsmu1.gif]

1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81

نقل قول: شیرینی و شکر بدترین موادغذایی ان ، چون خیلی سریع و راحت تبدیل میشن به انرژی ؛ 

اره علاوه بر اون ترک رو هم خیلی سخت میکنن...

وای تو فروشگاه چقد دلسترارو نگاه کردم 809197ps94ijjhwg  طرف اومد بهم میگفت دنبال کدوم طعم میگردید؟! میگفتم هیچی دارم نگاه میکنم Khansariha (60)
Khansariha (13)
(1399 بهمن 15، 20:24)افرا نوشته است:
نقل قول: شیرینی و شکر بدترین موادغذایی ان ، چون خیلی سریع و راحت تبدیل میشن به انرژی ؛ 

اره علاوه بر اون ترک رو هم خیلی سخت میکنن...

واقعا ؟؟؟ 
شیرینی سخت میکنه ترک خ.ا رو؟
داستان من
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان