امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1400 فروردين 9، 10:27)Ragnar نوشته است: سلام  303

خیلی وسوسه داشتم این بار برای پورن دیروز که شکستم پورن ندیدم امروز هی ذهنم میگه برو ببین ولی خب جلوش وایسادم تا حالا و اگه بشکنم سریالی میشم و.... بقیه ماجرا Hanghead Shy
گفتم بیام بگم میگن که اگه در میون بزاری شدت وسوسه ها کم تر میشه  53258zu2qvp1d9v

آقا آرمین پست شما رو هم حتما شب با اعلام وضعیتم جواب میدم  53

سلام داداش گلم چطوری خوبی دسترسی به اینترنت را قطع کن یه هوایی بخور بجنگ برای خدا یه صوت قران گوش بده
یه ابی به صورتت بزن Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) منتظرتیم قهرمان مراقب باش شیطان میخواد الماس را از چنگت دربیاره بجنگ به خاطر خدا ماشاءالله به افسردگی بعدش نمی ارزه فکر این که پورن بیبینم ولی خ.ا نمیکنم اشتباهه اصلا سمت پورن نرو بجنگ بجنگ که دشمن ما شیطانه و نفسمون 53 53 53 53 53 53 53
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 9، 8:09)poorang نوشته است: سلام شارمین جان. 
آقا من تعجب میکنم از تو.  آخه تو که همش توی کانون هستی و اینقدر وقت میذاری و خاطرات دبیرستان و مینویسی,  آخه پس چجوری پس وسوسه میشی؟  
یه چیزی بگم ببین من اولین باری هست که تصمیم به ترک گرفتم و فکر میکنم همین اولین بارو نباید لغزش کنم.  چون اگر لغزش کنم واسم عادی میشه و دوست ندارم اصلا این اتفاق واسم بیوفته. 
فکر میکنم مشکل شما هم اینه که این مساله لغزش و واسه خودت عادی کردی. 
حالا یه پیشنهاد واست دارم,  چون احساس میکنم کانون دیگه واست عادی شده هی صفرش میکنی. 
یه انجمنی هست به اسم  اس ای.  یه سرچی بکنی میتونی پیداش کنی. شماره تلفن داره و میتونی جلساتشون شرکت کنی. اگر واقعا تصمیم به ترک داری اون و بهت پیشنهاد میکنم,  چون میبینم میخوای ولی نمیتونی. 
ببخش فضولی کردم. 
امیدوارم جشن پاکیه 1 سالگیتو ببینم

سلام برادر پورنگ، حالت خوبه؟

نمی دونم چی بگم والا، آره کانون هم زیاد میام ولی روم تاثیر نداره. خودمم به این نتیجه رسیده بودم که جواب نمیده. 
ولی واقعا فکر میکنم هیچی جواب نمیده، 
من یه مدت انقدر درمانده شده بودم که خودم رو با چسب بانداژ میکردم که لغزش نکنم. 
یه مدت برای جریمه، بعد از هر بار لغزش نوک انگشت ام رو با تیغ می بریدم، بعدش دیگه جای سالم رو انگشتام نمونده بود، پاهامو با تیغ خراش میدادم. 
6 سال تو خوابگاه و با مینیمم 4-5 نفر دیگه زندگی کردم و انواع حواس پرتی ها بوده و خیلی کم تنها میشدم، ولی باز تاثیری نداشت روی پاکی ام.
نماز خون بودم، قرآن خون بودم ولی بازم بی تاثیر...

میدونی، من معتاد به دوپامین ام، همون طور که یه معتاد به هروئین هست. این یعنی دقیقا برعکس اون چیزی که شما هستی، به همه چی معتاد میشم! 
غذا، بازی کامپیوتری، فیلم، سریال، اینستاگرام، مجازی و غیره.  (سیگار و قلیون و ... رو هم برای همین لب نمیزنم، چون میدونم اولین بار = وابستگی )
از همه بدتر هم خودارضایی .. 

تو پست های قبلی هم نوشتم، من 14 سالم بود که شروع کردم به خ.ا، اونم روزی چند بار ! 14 سال واااااااقعا بچه است. من اون موقع حتی بلوغم هم شروع نشده بود! و الان 11 ساله که دارم هفته ای 2 بار اگه خیلی خودم رو نگه دارم، 3-4 بار اگه نگه ندارم دارم این کار رو میکنم! و جالبه که 80% این سال ها هم در حال ترک کردنم!! من همیشه در حال ترک بودم ولی هیچ وقت اتفاق نمی افته...

بعضی وقت ها می ترسم از آینده. میترسم تا آخر عمر مجبور شم با موتور کار کنم. می ترسم مثل بابام شم. پیش خودم میگم تو قراره تا آخر عمرت مجرد بمونی، خدا میدونه چقدر به خودم صدمه زدم و اصلا از لحاظ جنسی دیگه چیزی ازم باقی مونده باشه یا نه. با این وضع اقتصاد، با منی که نه پول دارم، نه خانواده ی درست حسابی، نه شغل، تازه سالم هم نباشم کی حاضره به من بله بگه؟ مگه دیوونه است؟ من بارها به خودکشی فکر کردم پسر، ولی فقط فکر مادرم هستم که کسی جز من نداره تو این دنیا.. جراتشم ندارم واقعیتش.

من پدرم اعتیاد داره به تریاک ( ما ژنتیکی معتادیم اصلا) خانواده اش هم همه داشتن، پدربزرگ، عموهام و عموهای عموهام! الان 60 سالشه و هنوز درگیر. 4-5 سال پیش بود که معرفی اش کردیم کنگره شصت. چندماهه اول خوب بود و تاثیر داشت، ولی بعد یواش یواش کم تر میرفت کلاس ها، گوش نمیکرد به حرفِ هم مسیرش، دیر میرفت، تا اینکه یه روز 500 هزارتومن جریمه اش کردن، بدتر از اون اینکه رفت سرجلسه و راهش ندادن و گفتن اول جریمه تو صاف کن بعد بیا... و همین حرکت خیلی تو ذوقش خورد و دیگه نرفت. بدتر از همه این بود که کنگره رو راهِ آخر میدید و بهش ثابت شد که دیگه هیچ وقت نمیتونه ترک کنه! 
درباره انجمن SA هم خونده بودم قبلا، ولی همیشه به چشم یه راهِ آخر بهش نگاه میکردم. خیلی دقیق نمیدونم چیکار میکنن اما تهش 4 تا بروشور و یه جلسه است و باز برمیگرده به خود فرد که چقدر اراده داره که پیروی کنه. برای منی که این اراده رو ندارم صرفا وقت تلف کردنه و بعد از چندبار رفتن، دوبار لغزشم رو قایم میکنم، دفعه بعدش هم دیگگگه نمیرم. ولی بدتر از اون اینه که تو اون راهِ آخر هم شکست بخورم! 

کانون هم میومدم، بیشترش برای این بود که بعد از بحثی که با آرمین داشتم، دلم نمیخواست بیرونم کنن.. (جالبه دفعه ی قبلم به خاطر بحث با آرمین رفتم از کانون 4chsmu1 ) همین الانم میبینی که به پست های من جواب نمیده. پیش خودم گفتم مهم نیست، تحمل میکنم، اصلا با کسی کاری ندارم، ولی الان میبینم صرفا وقت تلف کردنه، چون کمکی نمیکنه به ترک کردن من، فقط روزی یه ساعت تایپ میکنم توش...

حلال کنید خلاصه..  302

ولی شاید SA رو امتحان کردم، اگه جواب داد مطمئن باش تا آخر عمر دعات میکنم.  303
داستان من
سلام دوستان بااراده
خداقوت 49-2
 سپاس شده توسط
سلام

یازهرا/7فروردین/2 روز
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 9، 5:55)مرد مجاهد نوشته است: سلام پاورفول جون .. جدول عالی شده .. قشنگ با یه نگاه میتونی وضعیت رو توش ببینی .. من که ب شخصه سلیقه ات رو پسندیدم .. از روش مرتب سازی خاصی هم استفاده کردی در اکسل؟ یا فقط برای درج اطلاعات استفاده کردی؟

سلام بر مرد مجاهد نازنین  53 

نظر لطفتونه. Thankyou / نه سورت نکردم همون جدول قبلی هست فقط وارد اکسل شده و سورت بر اساس افتخارات یا ستون آخره.

البته شاید یه جدول جدا از اینم بذارم برای دوستانی که مرتبا اعلام وضعیت میکنند و بر اساس میزان پاکی فعلی و بدون توجه به سوابق قبلی یه جدول دیگه داشته باشیم به نظرم میتونه مفید باشه...اگه رسیدم اونم میفرستم...
--------------------------------

داداش آخرین بار و داداش  POORANG هم اسامیشون برای جشن ارسال شده 317 بزودی جشن داریم چه جشنی 2uge4p4
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
سامان 79 / 8 فروردین / 1 روز پاک
به امید خدا قراره نگهش دارم این پاکی رو  4chsmu1
نمیدونم داستان چیه ولی زمانی که آدم پاکه اصلا دنیا انگار یه مدل دیگه اس  53258zu2qvp1d9v خیلی باحال تره.
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
(1400 فروردين 9، 13:52)Saman79 نوشته است: سلام دوستان
سامان 79 / 8 فروردین / 1 روز پاک
به امید خدا قراره نگهش دارم این پاکی رو  4chsmu1
نمیدونم داستان چیه ولی زمانی که آدم پاکه اصلا دنیا انگار یه مدل دیگه اس  53258zu2qvp1d9v خیلی باحال تره.
سلام داداش باریکلا دقیقا همینه انرژی بیشتره Khansariha (46) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
شارمین عزیز حرفات من و خیلی تحت تاثیر قرار داد. 
آدم صادقی هستی و حس خیلی خوبی نسبت بهت دارم. 
من نمیدونم بین تو و آرمین چه اتفاقی افتاد ولی متمعنم که آرمین هم از خدا میخواد جشن پاکیه بالای تو رو ببینه. 
ازت یه خواهشی دارم.  برو SA و تو جلساتشون شرکت کن.  اصلا خجالت هم نداره.  چون همه اونایی که اونجان مثل من و تو هستن و در گیر همین داستانن. 
همه مثل همیم.  برو اونجا و سعی کن وقتی رفتی اونجا دیگه فقط برای اولین بار خ ا رو امتحان نکنی. 
چون میخوای میتونی.  چیزی نیست که نشه.  همون اعتیاد به تریاک و هرویین هم میلیون ها آدم توی دنیا ترک کردن. یکیشون پدر خود من.  که الکلی بود و با رفتن به جلساتNA تونست ترک کنه.  
اگر واقعا دلت میخواد که ترک کنی به نظر من راه آخرت همون SA هست. 
بهترینهارو واست آرزو میکنم و منتظر روز های زیاد پاکیت میمونم رفیق
(1400 فروردين 9، 13:42)Powerful نوشته است:
(1400 فروردين 9، 5:55)مرد مجاهد نوشته است: سلام پاورفول جون .. جدول عالی شده .. قشنگ با یه نگاه میتونی وضعیت رو توش ببینی .. من که ب شخصه سلیقه ات رو پسندیدم .. از روش مرتب سازی خاصی هم استفاده کردی در اکسل؟ یا فقط برای درج اطلاعات استفاده کردی؟

سلام بر مرد مجاهد نازنین  53 

نظر لطفتونه. Thankyou / نه سورت نکردم همون جدول قبلی هست فقط وارد اکسل شده و سورت بر اساس افتخارات یا ستون آخره.

البته شاید یه جدول جدا از اینم بذارم برای دوستانی که مرتبا اعلام وضعیت میکنند و بر اساس میزان پاکی فعلی و بدون توجه به سوابق قبلی یه جدول دیگه داشته باشیم به نظرم میتونه مفید باشه...اگه رسیدم اونم میفرستم...
--------------------------------

داداش آخرین بار و داداش  POORANG هم اسمامیشون برای جشن ارسال شده 317 بزودی جشن داریم چه جشنی 2uge4p4

مرسی داداش.  ایشالا جشن پاکیه 10 سالگیه خودت
میجنگیم با نفسمون و با شیطان
 سپاس شده توسط
دریل/ 9 فروردین / 0
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
(1400 فروردين 9، 15:49)Deril نوشته است: دریل/ 9 فروردین / 0

سلام داداش یا علی از امروز شروع کن 53 53 53 53 53 53
 سپاس شده توسط
Music 
“راه حل صحیح موفقیت این است که اشتیاق شما به پیروزی بیشتر از ترس شما از شکست باشد.
__انیشتین
یه جمله انگیزشی و یه دعای خوب با صدای علی فانی بریم برای پاکی دوستان یاعلی 53

https://www.ziaossalehin.ir/sites/defaul...1ed0fd1ac3

سپاس شده توسط
قرار بر شروع دوبارس یاعلی
یازهرا/9فروردین/0 روز
 سپاس شده توسط
برادر عزیز

پاورفول

سرپرست گروه‌مون شدن.

49-249-249-2

تبریک میگم به خودش و خودمون