امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1400 فروردين 9، 19:49)آرمین نوشته است:
برادر عزیز

پاورفول

سرپرست گروه‌مون شدن.

49-249-249-2

تبریک میگم به خودش و خودمون
و
ازش ممنونم بابت قبول زحمت

برادر جان حتما خدا زحماتت رو جبران می‌کنه.  302

[تصویر:  http-prod.cdata_.app_.sprinklr.com-DAM-4...-31-24.jpg]

ممنونم از شما ...لطف دارید به بنده 302

انشالله بتونم به درستی انجام وظیفه کنم...و بچه ها راضی باشند. 53
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84_%D8%B1%D9%88%D8%B2_9.jpg]

اینم یه جدول دیگه! / اینو ساختم که بچه ها ترغیب بشن به اعلام وضعیت بیشتر 49-2 

البته این جدول نمونست...بهش توجه نکنید...بخاطر اینکه روز اعلام وضعیت ها باهم فرق داشته.

اگه بخوایم جدول خوبی بشه باید سعی کنیم همگی با هم اعلام وضعیت کنیم.
مثلا جمعه ها آخر شب و شنبه صبح اگه اعلام وضعیت کنن همه...میشه ظهر شنبه یه همچین جدولی ارائه کرد.

اون جدول قبلی هم سرجاشه / این فقط برای آخرین پاکی هست/ به نظرم رقابت ایجاد بشه و خوب باشه!
/اینم بگم که خود اکسل سورت کرده ولی بازم اشتباه داشت بهم بگین / 
/نظرتونو دوست داشتید بگید/  302
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 9، 20:27)Powerful نوشته است:
[تصویر:  %D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84_%D8%B1%D9%88%D8%B2_9.jpg]

اینم یه جدول دیگه! / اینو ساختم که بچه ها ترغیب بشن به اعلام وضعیت بیشتر 49-2 

البته این جدول نمونست...بهش توجه نکنید...بخاطر اینکه روز اعلام وضعیت ها باهم فرق داشته.

اگه بخوایم جدول خوبی بشه باید سعی کنیم همگی با هم اعلام وضعیت کنیم.
مثلا جمعه ها آخر شب و شنبه صبح اگه اعلام وضعیت کنن همه...میشه ظهر شنبه یه همچین جدولی ارائه کرد.

اون جدول قبلی هم سرجاشه / این فقط برای آخرین پاکی هست/ به نظرم رقابت ایجاد بشه و خوب باشه!
/اینم بگم که خود اکسل سورت کرده ولی بازم اشتباه داشت بهم بگین / 
/نظرتونو دوست داشتید بگید/  302

خدا قوت داداش دمت گرم 53 53
 سپاس شده توسط
ماشاالله پاور فول عزیز 49-2
چه رنگ و لعابی دادی به جدول و گروه سرو 2uge4p4
پاکیت مداوم باشه انشاالله عزیزم 53

امروز به مناسبت جشن تولد آقامون تصمیم گرفتم روزهای پاکیمو تقدیم امام زمان کنم و یه خواسته کوچولو ازشون داشته باشم
امید وارم که خدا جواب خواستمو به حق این شب عزیز بده

اگر براتون مقدور بود شما هم برام دعا کنید رفقای درجه یک

براتون آرزو میکنم عاقبت بخیر بشید 53
سلام به سروی‌های عزیز

(1400 فروردين 9، 5:55)مرد مجاهد نوشته است: سلام و خدا قوت .. ممنونم آرمین جان عزیز .. خدا رو شکر من حالم خوبه و کارا هم به نسبت احوال عید خوبه شکر خدا .. خدا تو و همه همگروهیا رو حفظ کنه .. دمت گرم .. کمکهات به ما عالیه و برای همه مفید و خوندنیه

سلام داداش جان
خدا رو شکر که خوبی و کارا هم خوب.
لطف داری داداش. خدا خودت رو حفظ کنه برامون. چند تا مرد مجاهد چون تو داریم؟   Khansariha (18)
خوشحال میشیم بیشتر کنارمون باشی. همین که باشی ازت انرژی می‌گیریم. 
اگر که تجربه‌های ارزشمندت رو بهمون بگی که دیگه جای خود.  302

(1400 فروردين 9، 8:31)poorang نوشته است: آرمین عزیز سلام.  
خواستم بهت بگم واقعا احساس میکنم یه باری از روی دوشم برداشته شده,  من سیستم بدنم یه جوریه که به هیچ چیز عادت نمیکنم و وابسته نمیشم. .
.
.
.
ولی واقعا هیچوقت تصمیم جدی, برای کنار گذاشتنش نگرفته بودم چو دوست داشتم. تا 18 اسفند که دیگه تصمیم خودم و گرفتم و خدارو شکر میکنم که 21 روزه پاکم و خیلی راضیم از این موضوع.  اینقدر راحت بود این کار واسم که دوباره به این باور رسیدم که بدنم به هیچ چیزی معتاد نمیشه . این مساله 16 سال طول کشید چون خودم نمیخواستم ولش کنم لذت میبردم.  وقتی خواستم تونستم. 
هر روزی که میگذره وسوسه کمتر میاد به سراغم
.
.
.

پورنگ جان خدا رو شکر که این قدر عالی جلو رفتی و حس سبکی داری.
توی متنت دوست داشتم دو جا رو پررنگ کنم که بگم هر دوش چقدر مهمه.
این که واقعا تصمیم جدی بگیریم.
و
این‌که باور داشته باشیم هر روزی که می‌گذره وسوسه کمتر از قبل میشه. نمیشه از یه چیزی پرهیز کنیم و در عین پرهیز کردن، هر روز فشار بیشتری به ما بیاره. 

فقط همون طور که خودت هم تو مطلبت اشاره داشتی، آدم بعد از این تصمیم جدی دیگه نباید امتحانش کنه. وقتی آدم برگرده، باورش از هم می‌پاشه و شکل‌گیری اون باور به‌شکل اولیه‌اش واقعا سخته.

الهی که همین جور موفق باقی بمونی.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 9، 9:00)Mr Degaresh نوشته است: سلام دوستان

Mr Degareshا/ 4 فروردین 1400 /5 روز خوب

ماشاءالله دگرش جان.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 فروردين 9، 10:27)Ragnar نوشته است: سلام  303

خیلی وسوسه داشتم این بار برای پورن دیروز که شکستم پورن ندیدم امروز هی ذهنم میگه برو ببین ولی خب جلوش وایسادم تا حالا و اگه بشکنم سریالی میشم و.... بقیه ماجرا Hanghead Shy
گفتم بیام بگم میگن که اگه در میون بزاری شدت وسوسه ها کم تر میشه  53258zu2qvp1d9v

آقا آرمین پست شما رو هم حتما شب با اعلام وضعیتم جواب میدم  53

خیلی خوبه که اومدی گفتی داداش جان.
یادت باشه که یه وضعیت بد رو هیچ موقع نباید بدتر کرد.
دیدن چیزهایی که نباید ببینیم باعث میشه تصاویری که داشت کم‌رنگ میشد باز پررنگ بشه. این ظلم رو در حق خودت نکن.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 9، 11:46)شارمین نوشته است: کانون هم میومدم، بیشترش برای این بود که بعد از بحثی که با آرمین داشتم، دلم نمیخواست بیرونم کنن.. (جالبه دفعه ی قبلم به خاطر بحث با آرمین رفتم از کانون 4chsmu1 ) همین الانم میبینی که به پست های من جواب نمیده. پیش خودم گفتم مهم نیست، تحمل میکنم، اصلا با کسی کاری ندارم، ولی الان میبینم صرفا وقت تلف کردنه، چون کمکی نمیکنه به ترک کردن من، فقط روزی یه ساعت تایپ میکنم توش...

شارمین عزیز ما تا حالا کی رو بیرون کردیم که تو دومین نفرش باشی؟  53258zu2qvp1d9v
گفتی اکانتت رو تو کانون پاک کنیم که من نکردم.
از گروه گپ هم لفت دادی و اتفاقا من باهات دعوا کردم که چرا این کار رو کردی. گفتی بودن و نبودنم فرقی نداره.

برام نوشتی که پیشنهادهام اشتباه هست و پیشنهادهام اذیتت کرده. چرا با صرف حضور در کانون فکر می‌کنم آدم‌ و خلقیات‌شون رو می‌تونم بشناسم و اجازه دارم بهشون پیشنهاد بدم.

تو جای من باشی، کسی که این‌ها رو بهت بگه، بازم روی پست‌هاش نظر میدی؟
باور کن من چنین اعتماد به نفسی ندارم.

می‌تونی برگردی و ببینی من تمام پست‌هات تو گروه رو سپاس زدم (به جز یه پستی که در مورد آواتار نوشته بودی)
و فکر کردم این تنها کمکی هست که می‌تونم بهت کنم. 

هر موقع احساس کردی پیشنهادهام برات مفید هست و بهت کمک می‌کنه تغییر و تحول رو تجربه کنی، دوباره بهم بگو تا من بتونم باز هم کمک بیشتری بهت کنم. من کانون میام تا بتونم به کسی کمک کنم و هدفی جز این ندارم.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 9، 13:42)Powerful نوشته است: البته شاید یه جدول جدا از اینم بذارم برای دوستانی که مرتبا اعلام وضعیت میکنند و بر اساس میزان پاکی فعلی و بدون توجه به سوابق قبلی یه جدول دیگه داشته باشیم به نظرم میتونه مفید باشه...اگه رسیدم اونم میفرستم... 

پاورفول جان لطفا این کار رو نکن. چون وقت اضافه‌ای ازت می‌گیره. 
کانون نیاز به نیروهایی داره که به‌صورت پیوسته یه کار کوچیک رو انجام بدن.
انجام چنین کارهایی وقت و انرژی اضافه ازت می‌بره و بعد هم رها می‌کنی.
خدا خیرت بده. همین یه روز در میون بیای برای برندگان و آخر هفته هم یه لیست بذاری یک دنیا ممنونت میشم.  Khansariha (18)

و
جدا از این‌ها هم رقابت ایجاد کردن تو چنین مواردی اثر خوبی نداره.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 فروردين 9، 13:52)Saman79 نوشته است: سلام دوستان
سامان 79 / 8 فروردین / 1 روز پاک
به امید خدا قراره نگهش دارم این پاکی رو  4chsmu1
نمیدونم داستان چیه ولی زمانی که آدم پاکه اصلا دنیا انگار یه مدل دیگه اس  53258zu2qvp1d9v خیلی باحال تره.

همین طوره سامان جان.
نفس کشیدن تو یه زندگی پاک، یه حال و هوای دیگه داره.  2uge4p4

(1400 فروردين 9، 15:49)Deril نوشته است: دریل/ 9 فروردین / 0

دریل جان هر موقع حالت بهتر شد برامون تعریف کن که چی شد.
خیلی تلاش خوبی داشتی و آفرین به تو که مقاومت کردی. این مقاومت رو دفعه‌های بعد می‌تونی بیشتر هم کنی.  49-2

(1400 فروردين 9، 19:48)yazahra نوشته است: قرار بر شروع دوبارس یاعلی
یازهرا/9فروردین/0 روز

داداش چی شد؟
همون الگویی که گفتیم رخ داد یا چیز دیگه؟
یا زهرا جان ان‌شاءالله این بار مصمم‌تر و جدی‌تر مسیر پاکی رو پیش بری.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 9، 20:44)آخرین بار نوشته است: امروز به مناسبت جشن تولد آقامون تصمیم گرفتم روزهای پاکیمو تقدیم امام زمان کنم و یه خواسته کوچولو ازشون داشته باشم

به به. چه تصمیم زیبایی گرفتی آخرین بار جان. امام زمان (عج) حافظ پاکیت باشه.
ان‌شاءالله خواسته دلت هم اگه به صلاح هست محقق بشه.
مراقب خودت و خوبی‌هات باش.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

بچه‌ها ببخشید اگه تو پست‌هایی که میذارم کلماتی توش جا می‌افته. یا بخشی از پست‌هاتون رو اشتباه متوجه میشم. اسم‌هاتون رو اشتباه صدا می‌زنم. یا پستی رو جا میندازم.
اکثر پست‌هایی که می‌نویسم در حالی هست که درد زیادی تو بدنم دارم و تو شرایط نرمال جسمی نیستم. علی‌رغم این‌که سعی می‌کنم چند بار پست‌هام رو بخونم اما فردا پس فرداش که چک می‌کنم می‌بینم اشتباهاتی توش بوده. بعضی وقتا هم خودتون لطف می‌کنید و بهم میگید که اشتباه کردم.

عذرخواهی می‌کنم.
فقط خواستم بگم که دلیلش چیه.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 فروردين 9، 20:44)آخرین بار نوشته است: ماشاالله پاور فول عزیز 49-2
چه رنگ و لعابی دادی به جدول و گروه سرو 2uge4p4
پاکیت مداوم باشه انشاالله عزیزم 53

امروز به مناسبت جشن تولد آقامون تصمیم گرفتم روزهای پاکیمو تقدیم امام زمان کنم و یه خواسته کوچولو ازشون داشته باشم

به به داداش آخرین بار خودم 53

ممنون از دعای قشنگت Khansariha (8)

ان شالله همه دعاهات برآورده بشه و علاوه بر اون خدای بزرگ بخاطر تقوایی که داری مشکلاتتو حل کنه و از جایی که فکرشو نمیکنی روزی سرشار و پر برکت بهت بده....همه ی مشکلات دنیوی و اخرویت حله....خود خدا قول داده...قدر تقوا رو بدون ...قدر این روزای پاکو...مثل همیشه ...پرانرژی و شاد و با روحیه خوب.

راستی پیام هایی که میفرستی تاپیک های جوک و ترول و اینا خیلی باحاله جکاشو سیو کردم برای خودم...بعضیاش خیلی خنده داره Khansariha (13)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 9، 21:15)آرمین نوشته است: پاورفول جان لطفا این کار رو نکن. چون وقت اضافه‌ای ازت می‌گیره. 
کانون نیاز به نیروهایی داره که به‌صورت پیوسته یه کار کوچیک رو انجام بدن.
انجام چنین کارهایی وقت و انرژی اضافه ازت می‌بره و بعد هم رها می‌کنی.
خدا خیرت بده. همین یه روز در میون بیای برای برندگان و آخر هفته هم یه لیست بذاری یک دنیا ممنونت میشم.  Khansariha (18)

و
جدا از این‌ها هم رقابت ایجاد کردن تو چنین مواردی اثر خوبی نداره.

ممنون که نظرتونو گفتید Khansariha (8)

از نظر وقت گرفتنش زمانمو مدیریت کردم و اتفاقا امروز بیشتر روزهای قبل درس خوندم...یعنی در واقع برای خودم قانون گذاشتم که یه ساعت های خاصی سایتو چک کنم....مثل معتادا دیگه صبح تا شب نمیام کانون   Gigglesmile و جدول هام اولش که باید امادشون میکردم زمانبر بود..الان دیگه وقتی نمیگیره...چون گفتید رقابت ممکنه بد کنه کارو این جدول جدیده رو نمیفرستم...ولی بازم اگه خواستید بگید برا من 5 دقیقه زمان میبره.

خیلی ممنون که وقت میگذارید....آدمای مثل شما خیلی نادرند...با اینکه حالتون خوب نیست این همه تایپ میکنید....همه ی پیاما را سپاس میکنید...واقعا عاشقید...عاشق پاکی...عاشق خدمت کردن....ان شالله همیشه سلامت و شاد باشید و خداوند ازتون راضی باشه. Khansariha (8)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
به نام خدا

---------------------
Powerful  ا/  28  اسفند /  11 روز خوب
-------------------------------------------------------
Powerful / خ.ا /  28 اسفند / 11 روز عالی
Powerful /  پ  /  28 اسفند  / 11 روز عالی
Powerful /دست/  28 اسفند /  11 روز عالی
-----------------------------------------------------------
تلاش های گذشته
1)5 روز    2) 4 روز  3) 11 روز   4) 6 روز  5)1 روز
------------------------------------------------
خدایا شکرت بابت همه چیز
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
ساعت از 2 رد شد و من نمیتونم از درد بخوابم. مثل شب های دیگه.
ساعت 6 هم باید بیدار شم که برم سر کار.
و در این حالیه که 3 تا دارو هم میخورم که فیل رو از پا میندازه و مثلا 9 ساعت 10 ساعت باید بخوابم.

صبح ها که ساعت زنگ میخوره هر کاری میکنم نمیتونم از جام پاشم. نیم ساعت با خودم کلنجار میرم تا بالاخره خودم رو راضی میکنم تو میتونی و باید پا شی و بالاخره موفق میشم پا شم. وقتی پامیشم حس قهرمان های المپیک رو دارم. همون حسی که وقتی ساعت به 10 و 11 شب میرسه و حس میکنم موفق شدم یه صبح دیگه رو به شب برسونم.

این قدر گیجم این روزا زمانی که تو تاکسی میشینم از اولش تا اخرش 20 بار از خودم میپرسم کرایه رو حساب کردم یا نکردم. آخرش از راننده میپرسم من کرایه دادم؟ دیگه با خودم قرار گذاشتم فقط لحظه پیاده شدن کرایه رو حساب کنم. ذهنم کشش این چیزا رو نداره. 

امیدوارم وضعیتی که دارم رو هیچ انسانی روی کره زمین تجربه نکنه. دوست و دشمن فرقی نداره. دیدن رنج هیچ انسانی خوشایند نیست.
فقط یه معجزه میتونه این وضعیت رو تغییر بده.
من به این معجزه امیدوارم.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

یک وقتا فکر میکنم من که هوش و حواس نیستم نکنه تو این گیج بودن ها از خیابون رد شم و یه ماشین با سرعت رد شه و بزنتم و ...
اما بعد دوباره به این فکر میکنم من برای این زندگی تمام تلاشم رو کردم. خیلی بیشتر از حد توانم هم تلاش کردم. و بالاخره یه جا باید تموم شه و من راحت شم. به آرامش برسم. چطوریش دیگه فرقی نمیکنه.
این همه آدم ها از کرونا میترسن اما من واقعا لحظه ای نترسیدم. فکر میکنم اون ها میترسن که چیزی برای از دست دادن دارن.

پ.ن: کاش منم یه عضو عادی بودم و میتونستم هر روز حرف هام رو بنویسم. همش میگم روحیه بچه های گروه رو پایین میاره. حالا قدیمی ترها من رو میشناسن اما جلوی جدیدترها جالب نیست. خصوصا یه تازه وارد که تازه به جمع مون اضافه شده باشه. میگه این مدیر سایت این قدر داغونه وای به حال بقیه. کجا اومدم کمک بگیرم. نمیدونه من برای لحظه لحظه ی این زندگی جنگیدم تا به اینجا رسیدم.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام

داداش آرمین

شما حتی اگه چیزی ننویسی بازم ما می‌بینیم و درک میکنیم
واقعاً ساده نیست
درد وحشتناکه
آدم مدام گیجه و نمیدونه داره چیکار میکنه
همه چی انگار صحنه آهسته ست و حتی گاهی فکر میکنه قبلاً همه اینها رو جایی دیده یا اصلاً انگار دنیای بیرون از مغزش یه دنیای دیگه و عجیب غریبه که چشما نقش پنجره رو براش بازی میکنن!!!

فکر کنم امشب با هم بیدار باشیم: )
نمیدونم چی بگم
خیلی از حرفایی که زدی رو با گوشت و خونم حس کردم!
داداش گلم؛ همونطور که ما عضو گروهیم، شما هم هستید
همیشه بیا و حرفاتو بزن
حداقل سبک میشی

پایان این درد و سلامتی کامل رو برات آرزو دارم
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
تبریک میگم سرپرستی داداش عزیزم پاورفول بی نظیر 49-2

آخرین بار عزیزم یادم رفت 4 ماه پاکیتو تبریک بگم 49-2
ان شاءالله تبدیل به 4 سال پاکی بشه ولی قبلش یه حرکتی بزنی و زندگیت دوگانه بشه 4chsmu1
ان شاءالله قسمت همه 53

دریل عزیز
قبل از اینکه سریالی بشی زو برگرد سر مدار پاکی
اون هنه روز رو تو پاک بودی و حذف نشده
فقط یه لغزش کوچیک توی مسیرت داشتی که حالا قراره برگردی سر مدار پاکی 49-2

یازهرا عزیز
خیلی خوشحالم که یه دوست پر انرژی و منحصر بفرد به جمعمون پیوسته 317
داداش مبنای شروع رو بذار میلاد حضرت موعود و بسم الله بگو پیش به سوی پاکی Confetti

مرد مجاهد عزیزم
خیلی دلم برات تنگ شده بود رفیق
کاش بیشتر ببینیمت 53258zu2qvp1d9v

بقیه بچه‌ها
واقعاً حضورتون توی گروه خوبه و به آدم دلگرمی میده 49-2
خیلی دوستتون دارم 49-2
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان