امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

[تصویر:  13_67rl.png]
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
پاوفول عزیر دستت درد نکنه.  ممنون از زحمتت. 
چطوری؟  خوبی؟  از جدولت متوجه شدم بازم لغزش داشتی  Shy چرا وقتی حالت خوب نیست و وسوسه داری نمیای اورژانس؟
(1400 ارديبهشت 13، 20:48)poorang نوشته است: پاوفول عزیر دستت درد نکنه.  ممنون از زحمتت. 
چطوری؟  خوبی؟  از جدولت متوجه شدم بازم لغزش داشتی  Shy چرا وقتی حالت خوب نیست و وسوسه داری نمیای اورژانس؟

سلام پورنگ جان 53

ممنونم ازت Thankyou

منم خوبم مرسی 

در رابطه با اورژانس هم کار جوری نیست که با اورژانس رفتن خوب بشه آدم یعنی وسوسه ای نیست...یه هویی همه چیز خراب میشه و پاکی چشمات از بین میره...

چندبار خواستم استارت قوی بزنم ولی هر بار یه موضوعی پیش اومد این بار آخرم یه راه جدید برای دیدن فیلم به ذهنم رسیده بود که کنجوکاوی زیاد کار دستم داد تا امتحانش نمیکردم انگار نمیشد...راستش این چند سال همش با موبایل فیلم میدیدم و هیچ وقت با لپتابم وارد سایتهای بد نمیشدم چون میگفتند vpn ویندوزو خراب میکنه منم به گوشی قانع بودم...دو روز پیش برای گوشیم کلی اپلیکیشن نصب کردم که وارد سایتهای بد نشه...بعد به خودم گفتم یه سرچ بزنم ببینم vpn برای ویندوز پیدا میکنم یا نه از روی کنجوکاوی ...آخرش پیدا کردم و قرار بود براش مسدود کننده ویندوز پیدا کنم به جای مسدود کردن دوباره رفتم فیلم دیدم این بار با لپتاب و خیلی بدتر شدم... و بازم لغزش....حالا امیدوارم با تموم شدن این کنجوکاوی آخر یه استارت قوی بزنم.

هیچی تو این فیلمای خاک بر سری نیست...حالم از همشون به هم میخوره..
دلم برای روزای پاکم تنگ شده  809197ps94ijjhwg
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
سلام رفقا.ببخشید یه سوال.چطور میشه اینجا عکس فرستاد.
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
(1400 ارديبهشت 13، 21:08)Powe نوشته است: سلام پورنگ جان 53

ممنونم ازت Thankyou

منم خوبم مرسی 

در رابطه با اورژانس هم کار جوری نیست که با اورژانس رفتن خوب بشه آدم یعنی وسوسه ای نیست...یه هویی همه چیز خراب میشه و پاکی چشمات از بین میره...

چندبار خواستم استارت قوی بزنم ولی هر بار یه موضوعی پیش اومد این بار آخرم یه راه جدید برای دیدن فیلم به ذهنم رسیده بود که کنجوکاوی زیاد کار دستم داد تا امتحانش نمیکردم انگار نمیشد...راستش این چند سال همش با موبایل فیلم میدیدم و هیچ وقت با لپتابم وارد سایتهای بد نمیشدم چون میگفتند vpn ویندوزو خراب میکنه منم به گوشی قانع بودم...دو روز پیش برای گوشیم کلی اپلیکیشن نصب کردم که وارد سایتهای بد نشه...بعد به خودم گفتم یه سرچ بزنم ببینم vpn برای ویندوز پیدا میکنم یا نه از روی کنجوکاوی ...آخرش پیدا کردم و قرار بود براش مسدود کننده ویندوز پیدا کنم به جای مسدود کردن دوباره رفتم فیلم دیدم این بار با لپتاب و خیلی بدتر شدم... و بازم لغزش....حالا امیدوارم با تموم شدن این کنجوکاوی آخر یه استارت قوی بزنم.

هیچی تو این فیلمای خاک بر سری نیست...حالم از همشون به هم میخوره..
دلم برای روزای پاکم تنگ شده  809197ps94ijjhwg

یه استارت قوی بزن داداش.  واقعا خوب گفتی.  هیچی تو این فیلما نیست.  بابا همه عین همن,  همه همونیه که همه دارن,  همه همون کارو تکرار میکنن.  خوب که فکر کنی میبینی واقعا هیچ فرقی توشون نیست.  من خودمم بیشتر از این که به خ ا اعتیاد, داشته باشم به پورن اعتیاد داشتم.  خدارو شکر الان راحت شدم و واقعا وسوسه من واسه دیدن فیلم خیلی خیلی کم شده.  من توی 2 ماه فقط یه لغزش داشتم و این واقعا واسه خودم عجیبه که چطور تونستم.  من پیش میومد روزی چند بار این کارو انجام میدادم فقط به خاطر دیدن فیلم.  سعی کن به خودت بقبولونی که تو این فیلما هیچ چیز جدیدی نیست و همه شکل هم هستن و چیزی واسه کنجکاوی نیست.  بیصبرانه منتظر دیدن موفقییتت هستم,  چون میبینم خیلی تلاش میکنی.  
به امید روزهای خوب برای همه موجودات دنیا
سلااااااااااااام 317

حالتون چطوره 317

(1400 ارديبهشت 13، 3:41)آخرین بار نوشته است: به به به 
چه شلوغ شده هزار ماشاالله 317 

جدید یای  گروه خیییلللییی خوش تشریف اومدید

سلام داداش آخرین بار 317

حالت چطوره عزیز دل؟ 49-2
چقدر دلتنگتیم، بیشتر بهمون سر بزن 49-2
آره گروه شلوغ تر شده خیلی عالیه فقط یه ببر شیک و در حال خمیازه رو کم داره تا مثل بمب از انرژی مثبت بترکه 4chsmu1
بچه‌های گروه همه عالین 49-2

(1400 ارديبهشت 13، 6:40)New fighter نوشته است: دیروز سرویس شدم حسابی  4chsmu1 ولی پاک بیرون اومدم 
امروز انگاری راحت ترم 
دیدی یه  وزنه ۱۰۰ کیلویی بلند میکنی بعد که وزنه ۵۰ کیلویی بلند میکنی چقد راحت تری الان من دقیقا همینم 
درود بر شرفم Gigglesmile 
افرین بر من 4chsmu1 
پ.ن :وی بسیار خودشیفته می باشد 65

سلام داداش 317

عه؛ شنیدم داری با وسوسه دمبل میزنی 4chsmu1
آقا گناه داره اینجوری اذیتش نکن 4chsmu1
درود بر شرفت، آفرین بهت 49-2

(1400 ارديبهشت 13، 7:59)poorang نوشته است: سلام.  صبح بخیر
پورنگ / 14 فروردین / 30 روز  2uge4p4

یک ماه پاکییییییییت مبارککککک 317

یوهوووووووو 317
به زودی جشن پاکی برات برگزار میکنیم 317

(1400 ارديبهشت 13، 8:27)Reza4030 نوشته است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
رضا.۴۰۳۰
۱۰/اردیبهشت/۴روز پر امید.
موفق باشید 
Confetti 

4 روز پاک مبارک 317

برو جلو پهلوون Confetti
میگم تازه نفس های ما دوتاشون از خودشون برامون گفتن ولی یه نفر دیگه مونده هنوز چیزی نگفته؛ احیاناً نمیدونی کیه؟ 65

داداش از خودت برامون بگو 128fs318181
شاغلی یا در حال تحصیل؟ چند سالته؟ فکر میکنی راز موفقیت در پاکی چیه؟ و اهدافت از ترک خودارضایی چی هستن؟ 128fs318181
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 ارديبهشت 13، 9:35)john.rambo نوشته است: سلام رفقا
john.rambo
9 اردیبهشت / 4 روز خوب

سلام به رمبو خودمون 317

4 روز پاک مبارک 49-2

(1400 ارديبهشت 13، 10:48)زندگی آزاد نوشته است: سلام دوستان خوبم
زندگی آزاد / 6 اردیبهشت / 7 روز خوب
خدا رو شکر 53

یک هفته پاک مبارککککککک Khansariha (96)

تو قهرمانی 317

(1400 ارديبهشت 13، 11:36)Saman79 نوشته است: سلام بچه ها

امتحان درس برنامه سازی پیشرفته که خیلی براش نگران بودم رو به لطف خدا خوب دادم....
اینا رم با موفقیت بگذرونم پاسم میشم  Confetti 

علی / 19 فروردین / 26 روز پاک

تو این چند روزه یه وقتایی که تنها بودم یه افکار فوق العاده تحریک کننده اومده سراغم...

علی جان ای ول بهت 317

کلی هدیه برامون آوردی قهرمان 317
هم پاکی درخشان هم نمره درخشان 317
اراده خدا والاتر از همه اراده هاست، اما اختیار رو هم به دست انسان قرار داده؛ ما میتونیم سفت و سخت به اصل و فطرت خودمون بچسبیم و اراده مون رو در راستای رسیدن به اهداف بالا به کار ببریم، یا نه، این اراده خدایی رو نابود کنیم و خودمونو غرق دریای گناه کنیم 53258zu2qvp1d9v
که خب،میبینم علی میخواد با اراده اش طوفان به پا کنه 317
ممنونم؛ حتماً تمام تلاشم رو میکنم تا ته خط پاکی رو با هم طی کنیم Confetti

(1400 ارديبهشت 13، 14:51)_shayan_ نوشته است: سلام دوستان 53 
شایان / 13 اردیبهشت / 44 روز

سلام شایان جان 49-2

دست پر اومدی رفیق 49-2
دلمون برات تنگ شده بود Khansariha (18)
حال و احوال؟ 53

(1400 ارديبهشت 13، 19:37)Mr Degaresh نوشته است: سلام دوستان

Mr Degareshا/ 4 اردیبهشت 1400 /9 روز خوب.

بزرگمرد دوست داشتنی، داداش دگرش بی نظیر 317

حالت چطوره عزیز؟ 49-2
پر قدرت قراره پاکی رو از آن خودت کنی Khansariha (69)

(1400 ارديبهشت 13، 21:08)Powerful نوشته است: سلام پورنگ جان 53 

ممنونم ازت Thankyou 

منم خوبم مرسی 

.
.
.

سلام پاورفول جان 49-2

داداشکار خیلی خوبی کردی که مسیرهای لغزش رو بستی؛ اما همونطور که داری میبینی هنوزم راه هایی هست که با تجربه جلوشون رو باید گرفت 128fs318181
ممنون که این مسئله رو با ما به اشتراک گذاشتی، هر شب بیا و درباره خودت با ما صحبت کن که چه اتفاقاتی افتاد و چطوری جلوشون رو گرفتی 128fs318181
این بحث کنجکاوی هم باید خودم مراقب باشم، این روزا بدجور دارم بی گدار به آب میزنم Hanghead
داداش مراقب خودت باش و هر جا دیدی وسوسه داره میاد سمتت، زودی خودتو برسون کانون (قبل از اینکه وسوسه قوی تر بشه و مانع اومدنت بشه)
(1400 ارديبهشت 13، 21:24)Reza4030 نوشته است: سلام رفقا.ببخشید یه سوال.چطور میشه اینجا عکس فرستاد.

سلام داداش رضا 303

برای اینکه عکسی بفرستی، اول باید بری توی سایت پیکوفایل و فایل مورد نظر خودت رو اونجا انتخاب و آپلود کنی 128fs318181

بهت یه لینک میده، اون لینک رو انتخاب و کپی کن و بیا اینجا روی این قسمت کلیک کن:

[تصویر:  20210503_231618.jpg]

این گزینه رو که انتخاب کردی یه کادری رو برای پیست کردن لینک بهت میده و دوتا کادر برای تعیین اندازه عکس 128fs318181
میتونی هیچ اندازه ای هم انتخاب نکنی و عکس با همون اندازه برای همه ظاهر میشه cheshmak
30 روز  53
(1400 ارديبهشت 13، 22:19)مهدوی نوشته است:
(1400 ارديبهشت 13، 21:24)Reza4030 نوشته است: سلام رفقا.ببخشید یه سوال.چطور میشه اینجا عکس فرستاد.

سلام داداش رضا 303

برای اینکه عکسی بفرستی، اول باید بری توی سایت پیکوفایل و فایل مورد نظر خودت رو اونجا انتخاب و آپلود کنی 128fs318181

بهت یه لینک میده، اون لینک رو انتخاب و کپی کن و بیا اینجا روی این قسمت کلیک کن:

[تصویر:  20210503_231618.jpg]

این گزینه رو که انتخاب کردی یه کادری رو برای پیست کردن لینک بهت میده و دوتا کادر برای تعیین اندازه عکس 128fs318181
میتونی هیچ اندازه ای هم انتخاب نکنی و عکس با همون اندازه برای همه ظاهر میشه cheshmak

دم شما گرم.مهدوی جان. 53
خود را ارزان نفروشیم 
«قیمت=خدا»
رفقا التماس دعا 53
یا الکی زنده بمون ... یا بمیر بخاطر هدف ...
[تصویر:  %D8%B9%DA%A9%D8%B3_%D9%BE%D8%B1%D9%88_%D...D8%B18.jpg]
خود را ارزان نفروشیم 
«قیمت=خدا»
طاعات و عبادات همگی مورد قبول حق تعالی.
خود را ارزان نفروشیم 
«قیمت=خدا»
رفتم تو روز 5 دلم آروم نمیگیره خواستم همین الان اعلام وضعیت کنم 49-2 Shy
پیشنهاد میکنم این کلیپ کوتاه رو ببینید 53

https://www.aparat.com/v/DMGhq
یا الکی زنده بمون ... یا بمیر بخاطر هدف ...
[تصویر:  %C3%9B_%C3%9B_%C3%9B_%C3%9B%C2%B5_%C3%9B...az_com.jpg]
خود را ارزان نفروشیم 
«قیمت=خدا»

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان