امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

زندگی آزاد / 3 خرداد / 2 روز خوب  53

ماشاءالله به دوستای خوبم 317
همینجوری پر قدرت ادامه بدید Khansariha (69)
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام داداش های سروی بهشتی
ان شاءالله حالتون خوب باشه 53
داداش پاورفول خداقوت ممنونم از زحماتت ان شاءالله چندبرابر زحماتت خدا بهت اجز بده رفیق
مراقب قلبتم باش داداش سلامتیت برای ما مهمه 302 53
نقل قول: CHAKAVAK/00
سلام داداش چکاوک گلم خوبی داداش
رفیق چی شد علت شکست را برسی کردی
تو چه شرایطی به شکست نزدیک میشی داداش؟
داداش پورنگ و داداش رضا داداش زندگی ازاد ماشاءالله بهتون ان شاءالله پاکی ابدی نصیبمون بشه رفقا ماشاءالله بهتون تبریک میگم برای این اراده و تلاش بی نهایت خوبتون 302 Khansariha (46) 302 Khansariha (46) 302 Khansariha (46)
سلام خدمت برادران بهشتی خودم 302
حالتون چطوره رفقا؟ چقدر دلم براتون تنگ شده بود 53258zu2qvp1d9v

چند وقتی نبودم، امیدوارم منو ببخشید 302
راستش ترکیب لغزش و درد و بیخوابی و ناامیدی و بلاتکلیفی بدجور اثر بدی گذاشته بود 53258zu2qvp1d9v
داروهای جدیدی گرفتم و خدا رو شکر بهتر عمل کردن  Khansariha (69)
تونستم دوباره رنگ خوابو ببینم Confetti

اوضاع پاکی هم خدا رو شکر بهتر شده و دوره جدید و متفاوتی رو دارم از این لحاظ سپری میکنم؛ تصمیم گرفتم یه قدم عقب تر برم و به جای جنگیدن با وسوسه، کلاً مانع به وجود اومدنش بشم 4chsmu1

البته رویکرد وسوسه هم طبیعتاً تعییر میکنه؛ چند وقتیه که نمازم رو هدف قراره داده و نمازم اصلاً کیفیت لازم رو نداره؛ شاید باورتون نشه اما نمازم داره کم کم قیچی میشه 17
اولش تسبیحات بعد نماز حذف شد، الآن هم اقامه 17
دیروز متوجه شدم که حصارم از این جهت داره خیلی آروم میاد پایین و باید فکری براش بکنم Khansariha (121)

مهدوی/ 26 اردیبهشت/ 10 روز خوب

راستی، بهتون گفته بودم که ورزش رو خیلی آروم شروع میکنم و تا 10 روز اول روزی یه دونه شنا و یه دونه دراز نشست میرم و دهه دوم میشن دوتا و الی آخر؛ خدا رو شکر یک دهه کاملاً پایبند بودم و امروز که روز یازدهمه دیگه دوتا شنا و دوتا دراز نشست میرم؛ به هر حال هدف من ابتدا تبدیل ورزش به یک عادته و بعدش دیگه کیفیت رو میبرم بالا 2uge4p4
البته در کنارش هم روزی 45 دقیقه پیاده روی دارم که اکثراً توی خونه انجامش میدم.

حرف برای گفتن زیاده 4chsmu1
بذارید چشمم از دیدنتون سیر شه اول 4chsmu1 Khansariha (96)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
به به داداش مهدوی عزیزمون هم که برگشته  317
خیلی خوش اومدی برادر جان Confetti
ماشاءالله به روز های خوبت معلومه شیطون رو ضربه فنی کردی  Gigglesmile
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
(1400 خرداد 5، 14:40)زندگی آزاد نوشته است: به به داداش مهدوی عزیزمون هم که برگشته  317
خیلی خوش اومدی برادر جان Confetti
ماشاءالله به روز های خوبت معلومه شیطون رو ضربه فنی کردی  Gigglesmile

سلام عزیز دل Khansariha (96)
این روزا برای گروه زحمتای زیادی کشیدی و ازت ممنونم 302

آره شیطون له میکنیم Khansariha (69)
بعد از چند ماه بودن تو کانون یاد گرفتم چطوری گوششو بپیچونم 4fvfcja

میبینم دو روز پاک داری عین ماه و خورشید میدرخشن Confetti
مرحبا به تو Khansariha (18)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
یا زهراجان،وقتی دارو هام رو نمی خورم،وضعیتم داغون میشه،این چند روز که اومدم مسافرت فرصت نکردم بخورم برا همین سیستمم کلا به هم ریخته،امیدوارم شکست ها بیشتر نشه.
سلام سلام هزارتا سلام داداش مهدوی خداروشکر باانرژی برگشته و هممون خوشحالیم از بازگشتش 2uge4p4 2uge4p4 49-2
خیلی دلمون براش تنگ بود خدایی Confetti
انشاءالله که همیشه موفق باشه 49-2

نقل قول: یا زهراجان،وقتی دارو هام رو نمی خورم،وضعیتم داغون میشه،این چند روز که اومدم مسافرت فرصت نکردم بخورم برا همین سیستمم کلا به هم ریخته،امیدوارم شکست ها بیشتر نشه.
داداش تاحالا تو شرایط غیر دارویی قرار نگرفتی که موفق باشی؟ 302
داداش میتونی خودتا با یه چیزی سرگرم کنی که درنبود داروها ضربه بهت نخوره رفیق 302
چیزایی مثل ورزش قدم زدن تو فضای سربز تو هوای بهاری خنک 302
مدیتیشن کتاب خوندن و یا یه بازی انجام دادن
ان شاءالله شرایطط درست میشه داداش من مطعنم نگران نباش و به خدا توکل کن دوای درد هممون پیش خداست رفیق 302
یا زهرای عزیزم،من خود اضطرابی دارم یعنی بی دلیل مضطرب میشم و این اضطراب به صورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه تا غیر قابل تحمل میشه ولی به قول تو باید سعی کنم کنترلش کنم،امیدوارم بتونم حداقل تا زمانی که اوضاع یه خرده مساعد بشه و منظم بتونم داروهام رو بخورم
نقل قول:
شیئانِ لایَعرِفُ فَضلَهُما اِلّا مَن فَقَدَهُما : الشَباب وَ العافِیَه؛
دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد : جوانی و تندرستی.
شرح آقا جمال الدین خوانساری بر غرر الحکم و درر الحکم ج4 ، ص 183 ، حدیث 5764

[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1400 خرداد 5، 14:10)مهدوی نوشته است: سلام خدمت برادران بهشتی خودم 302
حالتون چطوره رفقا؟ چقدر دلم براتون تنگ شده بود 53258zu2qvp1d9v

چند وقتی نبودم، امیدوارم منو ببخشید 302
راستش ترکیب لغزش و درد و بیخوابی و ناامیدی و بلاتکلیفی بدجور اثر بدی گذاشته بود 53258zu2qvp1d9v
داروهای جدیدی گرفتم و خدا رو شکر بهتر عمل کردن  Khansariha (69)
تونستم دوباره رنگ خوابو ببینم Confetti

اوضاع پاکی هم خدا رو شکر بهتر شده و دوره جدید و متفاوتی رو دارم از این لحاظ سپری میکنم؛ تصمیم گرفتم یه قدم عقب تر برم و به جای جنگیدن با وسوسه، کلاً مانع به وجود اومدنش بشم 4chsmu1

البته رویکرد وسوسه هم طبیعتاً تعییر میکنه؛ چند وقتیه که نمازم رو هدف قراره داده و نمازم اصلاً کیفیت لازم رو نداره؛ شاید باورتون نشه اما نمازم داره کم کم قیچی میشه 17
اولش تسبیحات بعد نماز حذف شد، الآن هم اقامه 17
دیروز متوجه شدم که حصارم از این جهت داره خیلی آروم میاد پایین و باید فکری براش بکنم Khansariha (121)

مهدوی/ 26 اردیبهشت/ 10 روز خوب

راستی، بهتون گفته بودم که ورزش رو خیلی آروم شروع میکنم و تا 10 روز اول روزی یه دونه شنا و یه دونه دراز نشست میرم و دهه دوم میشن دوتا و الی آخر؛ خدا رو شکر یک دهه کاملاً پایبند بودم و امروز که روز یازدهمه دیگه دوتا شنا و دوتا دراز نشست میرم؛ به هر حال هدف من ابتدا تبدیل ورزش به یک عادته و بعدش دیگه کیفیت رو میبرم بالا 2uge4p4
البته در کنارش هم روزی 45 دقیقه پیاده روی دارم که اکثراً توی خونه انجامش میدم.

حرف برای گفتن زیاده 4chsmu1
بذارید چشمم از دیدنتون سیر شه اول 4chsmu1 Khansariha (96)
سلام
آقای محترم این چه وضع ورزش کردنه
پاشو بابا خودتو جمع کن.
یه جفت دمبل بخر یا دو تا بطری آب معدنی رو شن یا نمک پر کن یه میل بارفیکسم وصل کن به چار چوب اتاقت
پاشو وقت تنبلی دیگه گذشته.
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
نقل قول: یا زهرای عزیزم،من خود اضطرابی دارم یعنی بی دلیل مضطرب میشم و این اضطراب به صورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه تا غیر قابل تحمل میشه ولی به قول تو باید سعی کنم کنترلش کنم،امیدوارم بتونم حداقل تا زمانی که اوضاع یه خرده مساعد بشه و منظم بتونم داروهام رو بخورم
داداش گلم سعی کن سرت را مشغول کنی حتما حتما این چند روز برای کاهش اضطراب ورزش کن و نفس های عمیق تو فضای باز هم فراموشت نکنه داداش گلم ان شاءالله مشکلت زود حل میشه من مطمعنم از پسش برمیای Khansariha (69) Khansariha (69)
سلام. 
شرمنده شدم
خیلی تحت فشار بودم و باعث لغزشم شد
دعا کنین واسم دوباره شروع کنم
خیلی خوب داشتم پیش میرفتم و تا 52 روز رسیدم ولی... 
پورنگ / 5 خرداد لعنتی/ 0 روز Hanghead
نقل قول: سلام. 
شرمنده شدم
خیلی تحت فشار بودم و باعث لغزشم شد
دعا کنین واسم دوباره شروع کنم
خیلی خوب داشتم پیش میرفتم و تا 52 روز رسیدم ولی... 
پورنگ / 5 خرداد لعنتی/ 0 روز [تصویر:  hanghead.gif]
سلام داداش پورنگ دشمنت شرمنده باشه رفیق ماشاءالله 52روز باخدا بودی خییلی خوبه داداش ان شاءالله دوباره یه یاعلی میگی و ب روز های خوبت برمیگردی Khansariha (69)
داداش گلم حتما علت لغزشت را برسی کن و این چند روز هم دقت زیادی به خرج بده که سریالی نشی رفیق خوب 303
أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
آگاه باشید
دل های شما تنها با یاد خدا آرام‌ میگیرد
داداش گلم سریع توبه کن و غسل انجام بده با خدا صحبت کن 302

خدا
پوژنگ جان از این روزهای لعنتی زیاده،ناراحت نباش درست میشه
نقل قول: [b]yaldaw [/b]
سلام عذر خواهی میکنم اینجا پیام میذارم اصلا پیامای اینجارو نخوندم فقط میخواستم به آقای چکاوک جواب بدم توی پروفایلشون نمیدونم چرا این امکان برای من وجود نداشت
آقای چکاوک ببینید مازوخیسم به زبان ساده یعنی خودآزاری
درسته ک خودارضایی از لحاظ پزشکی رفتار مازوخیستی تعریف نشده ولی این عمل چیزی بجز آسیبو افسردگی برای ما به همراه داره؟!
وقتی فرد با انجام عملی لذت میبره ک بعدش باعث احساسات بد و از بین رفتن بدن میشه پس داره خودآزاری میکنه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان