امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

نقل قول: powerful   ا/ 11 خرداد 1400 / 0 روز خوب
سلام سلام به داداش گلم واقعا ناراحت شدم بابت شکستت داداش ولی چیزی که اهمیت داره اینه که معلوم شد برنامت ضعیف بوده که منجر به شکست شده حالا خداروشکر توبه کن و از خدا طلب بخشش ان شاءالله با برنامه دقیق میریم جلو 2uge4p4 2uge4p4به قول داداش هومان نشد دوباره نشد دوباره دوباره دوباره Khansariha (69)
داداش راستی سریع بیا باهم یه مسابقه بزاریم که دیگه ان شاءالله شکست نخوریم برو بریم باهم 317

نقل قول: ما اعضاي کانون پاکی و گروه سروهای بهشتی عهد میبنديم فردا (12خرداد 1400) تحت هر شرايطي پاک بمونيم. این پاکی ارزشمند را با چیزی عوض نخواهيم کرد. یاعلی مدد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  

1. آرمین
2.   یازهرا
3.   [تصویر:  53.gif]
4.  [تصویر:  53.gif]
5.  [تصویر:  53.gif]
سلام داداش ارمین ان شاءالله حالت خوب باشه رفیق مادوست داریم عزیز دل 302 Khansariha (18)
خدا حفظت کنه داداش ممنونم از پیام های قشنگت و کمک های خوبت ما همین که پیامتا میبینیم حالمون کلی خوب میشه واقعا دمتون گرم مرسی که هستین 302 302
همه با هم برای هم Khansariha (69)
[تصویر:  11_pf7z.png]
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام رفقا به یاد پیام های اخر شب ها 302
یا طبیب من لاطبیب له
به نام خداوند
یازهرا/6خرداد/ [تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]روز پاکی [تصویر:  2uge4p4.gif]
داداش پاورفول عزیز دلم خدا بهت سلامتی بده رفیق 302 302
ان شاءالله با قدرت میخوام تو صدر جدول ببینمت رفیق Khansariha (69) Khansariha (69)
خیلی ممنونم از زحماتت رفیق جان 53 53 49-2 49-2
ما اعضاي کانون پاکی و گروه سروهای بهشتی عهد میبنديم فردا (12خرداد 1400) تحت هر شرايطي پاک بمونيم. این پاکی ارزشمند را با چیزی عوض نخواهيم کرد. یاعلی مدد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  

1. آرمین
2. یازهرا
3. powerful
4.  [تصویر:  53.gif]
5.  [تصویر:  53.gif]

(1400 خرداد 11، 22:06)yazahra نوشته است: سلام رفقا به یاد پیام های اخر شب ها 302
یا طبیب من لاطبیب له
به نام خداوند
یازهرا/6خرداد/ [تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]روز پاکی [تصویر:  2uge4p4.gif]
داداش پاورفول عزیز دلم خدا بهت سلامتی بده رفیق 302 302
ان شاءالله با قدرت میخوام تو صدر جدول ببینمت رفیق Khansariha (69) Khansariha (69)
خیلی ممنونم از زحماتت رفیق جان 53 53 49-2 49-2
 داداش خيلي گلي 302  302 ممنونم از همه ي حمايت هات ، روحيه دادنات و انرژي دادنات Thankyou 
ان شالله داداش باهم ميريم اول جشن 20 روز بعد 30 روز و بعد 40 و 60 و 90 و 100 و...پشت سرت دارم ميام.محكم و قوي جلو برو. Khansariha (69)

اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
نقل قول: داداش خيلي گلي [تصویر:  302.gif]  [تصویر:  302.gif] ممنونم از همه ي حمايت هات ، روحيه دادنات و انرژي دادنات [تصویر:  thankyou.gif] 
ان شالله داداش باهم ميريم اول جشن 20 روز بعد 30 روز و بعد 40 و 60 و 90 و 100 و...پشت سرت دارم ميام.محكم و قوي جلو برو. [تصویر:  khansariha (69).gif]
فدای توبشم داداش خودت باغ گلی وجودت برامون انگیزست رفیق 302 Khansariha (18)
اها ماشاءالله داداش نباید تو تله شکست بیفتیم باید با توکل به خدا از امروز شروع کنیم قوی تر از قبل و محکم تر از قبل ماشاءالله رفیق جنگنده کانون بایدم قوی باشه Khansariha (69)
ما اعضاي کانون پاکی و گروه سروهای بهشتی عهد میبنديم فردا (12خرداد 1400) تحت هر شرايطي پاک بمونيم. این پاکی ارزشمند را با چیزی عوض نخواهيم کرد. یاعلی مدد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  

1. آرمین
2. یازهرا
3. powerful
4.  زندگی آزاد
5.   53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
(1400 خرداد 11، 21:02)آرمین نوشته است:
(1400 خرداد 11، 20:44)Powerful نوشته است: powerful   ا/ 11 خرداد 1400 / 0 روز خوب

داداشا مرحله به مرحله شناسایی کنید که چی شد کار به لغزش کشیده شد.

مرحله یک -> مرحله دو -> مرحله سه -> مرحله چهار -> دست‌ورزی -> لغزش

تهش که مشخصه چیه.
اما چند مرحله قبلش رو باید شناخت و براش کاری انجام داد.
قبلش در حال انجام چه کاری بودید؟ داشتید به چی فکر می‌کردید؟ بعدش چه احساسی بهتون دست داد؟ بعدش شما در قبال اون حس چه کار کردید؟ و الی آخر.

و بعد به این فکر کنید که تو هر مرحله چه اقدام‌هایی می‌تونستید انجام بدید و انجام ندادید؟
اون‌ها رو جایی یادداشت کنید و برای دفعه بعد عملی‌شون کنید.

این سری که گذشت و رفت.
لااقل دفعه بعد از این ناحیه ضربه نخورید.

سلام آرمين جان 302
واقعا ممنونم بابت اين همه توضيحات عالي در مورد غضب Thankyou

منم دقيقا منظورم مدل اول بود البته با غضب خيلي بيشتر  asabani asabani asabani

بگذريم.

علل لغزش رو بگم
نميخواستم البته بگم چونكه قبلا در موردش باهاتون صحبت كردم و فك كنم قبل عيد بود كه گفتيد محتواي آلوده رو هرگز نگه نداريد و درجا شيفت ديليت كنيد. ولي دفعه قبلي با خودم فك كردم ديدم من جنگنده خوبي نيستم و تا وقتي فرار ميكنم پاكي خوبي دارم موقع جنگ با وسوسه هاي شديد كه ميشه زود تسليم ميشم. اون موقع مقدار زيادي محتواي آلوده روي هاردم بود و تصميم گرفتم پاكشون نكنم. و اتفاقا اين مدت كه نه هميشه گرميجات زياد ميخورم ولي اين مدت حتي از قصد بيشترشم كردم كه ديگه شديد ترين فشارها سرو كلشون پيدا بشه. كه چي بشه؟ كه تمرين كنم واسه جنگنده بودن. و خوب مدام وسوسه ميشدم كه فيلمهاي جديد اضافه كنم بهشون. و همين باعث لغزش اين بار شد. من هنوزم محتواهاي آلوده رو پاك نكردم. و هنوزم دارم گرميجات زياد ميخورم. و هنوزم ميخوام به تمرين جنگيدن با شديد ترين وسوسه ها بپردازم...همين الان وسوسه دارم...و هنوز يه روز نشده سروكلشون پيدا شده . 
آخرش يا نميشه و شيفت ديليت ميشن و دوباره برنامه ميشه فرار فرار فرار يا اينكه موفق ميشيم . Khansariha (69)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
نقل قول: علل لغزش رو بگم
نميخواستم البته بگم چونكه قبلا در موردش باهاتون صحبت كردم و فك كنم قبل عيد بود كه گفتيد محتواي آلوده رو هرگز نگه نداريد و درجا شيفت ديليت كنيد. ولي دفعه قبلي با خودم فك كردم ديدم من جنگنده خوبي نيستم و تا وقتي فرار ميكنم پاكي خوبي دارم موقع جنگ با وسوسه هاي شديد كه ميشه زود تسليم ميشم. اون موقع مقدار زيادي محتواي آلوده روي هاردم بود و تصميم گرفتم پاكشون نكنم. و اتفاقا اين مدت كه نه هميشه گرميجات زياد ميخورم ولي اين مدت حتي از قصد بيشترشم كردم كه ديگه شديد ترين فشارها سرو كلشون پيدا بشه. كه چي بشه؟ كه تمرين كنم واسه جنگنده بودن. و خوب مدام وسوسه ميشدم كه فيلمهاي جديد اضافه كنم بهشون. و همين باعث لغزش اين بار شد. من هنوزم محتواهاي آلوده رو پاك نكردم. و هنوزم دارم گرميجات زياد ميخورم. و هنوزم ميخوام به تمرين جنگيدن با شديد ترين وسوسه ها بپردازم...همين الان وسوسه دارم...و هنوز يه روز نشده سروكلشون پيدا شده . 
آخرش يا نميشه و شيفت ديليت ميشن و دوباره برنامه ميشه فرار فرار فرار يا اينكه موفق ميشيم . [تصویر:  khansariha (69).gif]
سلام داداش پاورفول عزیز این که واقعا میخوای بجنگی با نفس خیلی کار قشنگیه بهت تبریک میگم 302
داداش گلم حتی افراد متاهل یا افرادی که پاکی طولانی مدت دارن هم با داشتن محتوای الوده وسوسه میشن و به گناه میفتن داداش عزیزم ببین رفیق گلم باید کنترل نگاه و ذهن را داشته باشیم وقتی محتوای الوده باشه وسوسه میشی بری ببینی و این جوری نیست که بگیم خوب اگر داشته باشم و وسوسه نشم دیگه وسوسه نمیشم نه رفیق وسوسه همیشه هست و چون شیطان هست خوب ما باید راهکار پیدا کنیم که با شیطان مقابله کنیم مثل دعا و ورزش و کتاب ولی عزیز دلم نمیشه ما از لب پرتگاه حرکت کنیم و توقع داشته باشیم سقوط نکنیم هرچی به لب پرتگاه نزدیک تر بشیم احتمال سقوط بیشتره داداش ما نمیتونیم بریم خودمون داخل قفس شیر قرار بدیم بگیم میخواییم باهاش بجنگیم تا قوی بشیم چون شیر امون بهمون نمیده محتوای الوده هم همینه نباید نگهشون داشت و باید پاکشون کرد یه جنگنده خوب همیشه سعی میکنه از مسیری بره که ضد هوایی نیست و دوس نداره تو مسیره بره که پر ضد هواییی دشمن هست چون میدونه درصد شکستش زیاد میشه
مراقب خودت باش داداش گلم ان شاءالله این دفعه قطعا پیروزی 317
سلام به همه، این روزها خیلی بهم سخت میگذره، خیلی، مدام غرق افکار منفی و ترس هستم، خدایا خودت بهم کمک کن
 Mr Degareshا/7 خرداد  1400 /5.
نقل قول: سلام به همه، این روزها خیلی بهم سخت میگذره، خیلی، مدام غرق افکار منفی و ترس هستم، خدایا خودت بهم کمک کن

Mr Degareshا/7 خرداد  1400 /5.
سلام داداش ان شاءالله شرایط درست میشه رفیق گلم 302
ترس از اینده نداشته باش رفیق تو کارتا به خوبی انجام بده خدا از جایی که فکرشا نمیکنی بهت روزی میدهد ان شاءالله
ماشاءالله داداش پاکی را ادامه بده Khansariha (69)
داداش ما هیچ وقت ترس تموم شدن اکسیژن را نداریم چون بهش عادت کردیم مطمعن باش خدا فرشته روزی مارا هر جا باشیم میفرستد فقط باید تلاش کرد و بقیش را سپرد به خدا
سلام  53

عضو جدید، آقای 971183021 به گروه سرو پیوستند.
با آرزوی موفقیت برای ایشان و همه دوستان 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 خرداد 12، 11:30)مهدوی نوشته است:
سلام  53

عضو جدید، آقای 971183021 به گروه سرو پیوستند.
با آرزوی موفقیت برای ایشان و همه دوستان 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک

سلام سلام
برادر مهدوی گل خداقوت داداش خسته نباشید ممنونم از زحمت های قشنگت 317 317 302 302 302 302
خیلی خوش اومدن صفا اوردن 317 317 317 317 317
داداش بیا از خودت برامون بگو که مشتاق دیدارتیم 49-2 49-2
ورودت را به گروه سرو های بهشتی خوش اومد میگم رفیق 317 317
ان شاءالله در کنار هم با توکل به خدا به روز های اوج برسیم 2uge4p4 2uge4p4
Powerful عزیزم
حالت چطوره داداش جان؟
من که میدونم هنوزم پای قولت هستی و قراره تا 20 روز بریم Khansariha (69)
اما داداش مراقب باش بیراهه رو با راه اصلی اشتباه نگیری!!!
همونطور که یازهرا گفت نمیتونیم خودمونو بندازیم تو قفس شیر و توقع داشته باشیم میتونیم جلوشو بگیریم!
تقویت اراده و تهذیب نفس روش های زیاد دیگه ای داره؛ خود روزه گرفتن نوعی روش برای تقویت اراده و تهذیب نفسه؛ همچنین نماز، همچنین کار کردن و تحصیل و...
از طرفی این نکته رو هم باید بهش توجه کرد که نباید به بهانه تقویت اراده به خودمون ظلم کنیم چون گناهه.
میدونی بعدش چی میشه؟
وسوسه میشی که چینش اون فیلما رو تغییر بدی!
بعد وسوسه میشی بر اساس محتوا و بازیگران یا حتی تاریخ تولید بچینیشون!
حتی اگه کم کم شروع کردی به فراموش کردنشون بازم وسوسه میشی ببینی کدوم فیلما رو داری و کدوما رو نه!
یادت میاد یه بار بهت گفتم دارم برخی عبارات و اسامی رو فراموش میکنم اما مغزم مدام داره بهم فشار میاره که برم و ببینم طرف اسم کاملش چی بوده!!!!
و واقعاً هم از این راه آسیب دیدم.
به قول آرمین میگه نمیشه جلو آدم چلو کباب بذاری بعد بهش بگی باید ترکش کنی.
حتی اگه این فیلما رو تماشا نکنی و به خاطرشون لغزش نکنی بازم فکرتو مشغول میکنن و وقتتو میگیرن و از این طریق کنترل نگاه و ذهنت کم کم از بین میره.
یادت باشه که ما در روزهای اول عزم خیلی زیادی داریم اما بعد از چند روز آروم آروم کم میشه و حتی ممکنه آدم دچار تردید هم بشه؛ اما وقتی خودشو کاملاً دور نگه بداره و دسترسیش رو قطع کنه میزان وسوسه ها کمتر خواهد بود.

راستی پاورفول جان؛چند روز پیش از کنار یه مغازه تشریجات و لواشک و از این دست خوراکی ها رد میشدم که به یادت افتادم Gigglesmile
آخه نمیدونی چه بویی داشت؛ لواشک های رنگی رنگی که شکل و چینششون با غدد بزاقیت بازی میکنه؛ ترشک و آلوچه های ریز و درشت و سمبوسه های لواشکی؛ یه پیمونه ترشک و قیسی و شاهدونه ای که روش رب انار ریختن میذارن روی یه تیکه لواشک بزرگ بعد مثل سمبوسه می‌پیچوننش؛ میتونی هم ازشون بخوایی چند لایه لواشک با چند طعم مختلف برات بپیچن دور این سمبوسه 4chsmu1
مزه اش زبون رو میسوزونه کلاً؛ غدد بزاقی لیتری بزاق تولید میکنن.
بعد هم روش رب انار یا آبلیمو و نمک می‌پاشن و سه تا گوجه سبز هم بهت میدن همراهش بخوری؛ یه معجون ترش هم دارن که همه چی داره و همشون هم ترشن P-
آبمیوه های ترش هم داشتن؛ کلاً همه چی ترررررش بود 4chsmu1
البته قبلش چندتا قاشق کوچیک بهت میدن و میتونی همه رو تست کنی 2uge4p4
وای پاور جون کاش بودی؛ چنان حسی داشت که دیگه نمیتونستی حرف بزنی فقط اشاره میکردی که چی میخوایی 4chsmu1

خب اینی که الآن تعریفش کردم اصلاً واقعی نبود!
اما خب؛ میبینی که هنوز نه ترشکی دیدی نه لواشکی اما مغزت تحریک شد و بزاق ترشح شد! اونم برای یه چیزی که اصلاً وجود نداره.
حالا همین درباره محتوای بد هم صدق میکنه؛ چه بسا که تو اونو هم داری و با چندتا کلیک بهشون دسترسی پیدا میکنی 53258zu2qvp1d9v

پس پاکشون کن و خودتو راحت کن قهرمان Khansariha (18)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: راستی پاورفول جان؛چند روز پیش از کنار یه مغازه تشریجات و لواشک و از این دست خوراکی ها رد میشدم که به یادت افتادم [تصویر:  gigglesmile.gif]
آخه نمیدونی چه بویی داشت؛ لواشک های رنگی رنگی که شکل و چینششون با غدد بزاقیت بازی میکنه؛ ترشک و آلوچه های ریز و درشت و سمبوسه های لواشکی؛ یه پیمونه ترشک و قیسی و شاهدونه ای که روش رب انار ریختن میذارن روی یه تیکه لواشک بزرگ بعد مثل سمبوسه می‌پیچوننش؛ میتونی هم ازشون بخوایی چند لایه لواشک با چند طعم مختلف برات بپیچن دور این سمبوسه [تصویر:  4chsmu1.gif]
مزه اش زبون رو میسوزونه کلاً؛ غدد بزاقی لیتری بزاق تولید میکنن.
بعد هم روش رب انار یا آبلیمو و نمک می‌پاشن و سه تا گوجه سبز هم بهت میدن همراهش بخوری؛ یه معجون ترش هم دارن که همه چی داره و همشون هم ترشن [تصویر:  tongue.gif]
آبمیوه های ترش هم داشتن؛ کلاً همه چی ترررررش بود [تصویر:  4chsmu1.gif]
البته قبلش چندتا قاشق کوچیک بهت میدن و میتونی هم 4chsmu1 ه رو تست کنی [تصویر:  2uge4p4.gif]
وای پاور جون کاش بودی؛ چنان حسی داشت که دیگه نمیتونستی حرف بزنی فقط اشاره میکردی که چی میخوایی [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام داداش مهدوی خدایی خوشگل توضیح میدین دمتون گرم واقعا مثل داداش ارمین مثال هایی میزنین ادم کیف میکنه 53258zu2qvp1d9v
من خ.ا را ان شاءالله ترک میکنم
ولی این مغازه 4chsmu1 وای وای یا باید بگردم واقعیشا پیدا کنم یا خودم مغازشا بزنم 4chsmu1
(1400 خرداد 11، 23:16)Powerful نوشته است: علل لغزش رو بگم
آخرش يا نميشه و شيفت ديليت ميشن و دوباره برنامه ميشه فرار فرار فرار يا اينكه موفق ميشيم . Khansariha (69)

سلام
داداش جان تو ترک خودارضایی باید استراتژی داشت.
کسی که هنوز به ۱۰۰ روز خوب نرسیده، استراتژیش باید فرار باشه. نه تقویت روحیه جنگندگی با وسوسه‌ها.

مثل کسی که اعتیاد به مواد مخدر داره و تا ۱۰۰ روز باید مواد مخدر رو ازش دور نگه داشت. در حد چند ده کیلومتر فاصله که نتونه بهش برسه.
همین فرد بعدها با زیاد شدن روزهای ترکش چنان تغییر می‌کنه و چنان قوی میشه که دیگه واسش فرقی نداره تو انبار مواد مخدر نشسته باشه یا تو اتاقش یا تو کمپ. سراغ مواد به‌راحتی نمیره.
از درون به پاکی رسیده و پاکی روحانیش مانع اعتیاد دوباره‌اش میشه. دیگه لازم نداره با وسوسه بجنگه یا نجنگه.

ما هم با همین استراتژی باید پیش بریم.
استراتژی فرار.

احیانا اگه باز هم دلت خواست تقویت روحیه جنگندگی انجام بدی، همون‌طور که دوستان گفتن راه‌های خیلی بهتر و سالم‌تری هست.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان