امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام بر رفیقای بهشتی ان شاءالله حال دلتون خوب باشه
خدارا شکر بابت این روز های پاکی
خداروشکر برای داشتن رفیقای مشتی
خداروشکر برای داشتن کسایی که بدون شناختن ادم به ادم کمک میکنن
خداحفظتون کنه رفقا
خوب من این چند روز پاکی تلاشم این بود برنامه هامو انجام بدم دوستان گلم به تاپیک برنامه ریزی یه سر بزنید ان شاءالله خیر است 302  خدا میخوم یه کلمه بنویسم از ترس سوتی املایی بیخیالش شدم 4fvfcja
خوب خداروشکر اینترنت قفله و عملا هیچ سرچی صورت نمیگره خداروشکر تمامش قفل شده و درحال حاظر وسوسه ها به شدت کم شدن به لطف خدا و کوری شیطان
سعی میشه که در طول روز به کارهای دیگه هم برسم مثلا رسیدن به گل و گیاه 302
ان شاءالله همه موفق بشیم 2uge4p4
به امید خدا این دفعه جشن پاکی ازگروه سرو میترکونیم Khansariha (69)
یا طبیب من لاطبیب له
به نام خداوند
یازهرا/6خرداد/ [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]روز پاکی [تصویر:  2uge4p4.gif]
به نام خدا
---------------------------

Powerful  ا/ 2 خرداد/ 8 روز خوب

تلاش های گذشته
1)5  روز  2)4 روز  3)11 روز
4)6  روز  5)1 روز  6)11 روز 
7)10 روز  8)3 روز  9)3  روز    
10)1 روز  11)2 روز 12)3 روز

13)2 روز  14)7 روز 15)9 روز 
16)1 روز                   
 خدايا شكرت بابت همه چيز

قول مردونه مردونه اين بار حداقل تا 20 روز خوب را ميرم.

[تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

[تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

[تصویر:  khansariha%20(69).gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

(1400 خرداد 10، 21:03)آرمین نوشته است: سلام داداش‌های عشق 
حال‌تون چطوره؟

خداییش آدم میاد سرو لذت می‌بره اسم‌ها رو می‌بینه.  2uge4p4

نگاه دیگه به پاورفول با اون سبیل‌های خشن اما از نوع قدرتمند.

سلام و درود فراوان بر داداش آرمين گل 53
چه خبرا داداش ؟

حالتون چطوره؟ حال روحي حال جسمي ؟  2uge4p4 317
ان شالله هميشه سلامت باشي و شاد شاد

داداش آواتار خشن گذاشتيم بلكه وسوسه ها يكم بترسند اگه بترسند Gigglesmile
هر دفعه با يك برنامه پيش ميريم...اين دفعه به اين نتيجه رسيدم كه واقعا ترك كردن نشدنيه و غير ممكنه كسي همچين اعتيادي رو ترك كنه مگراينكه به شدت عصباني باشه و بتونه با عصبانيت زياد خودشو متقاعد كنه كه راه اشتباه رو نره....دنبال لذت لحظه اي نره...وگرنه با كله ميره دنبال وسوسه ها. حداقل من يكي كه واقعا نميتونم. خودم خودمو شناختم اين مدت وقتي دلم بخواد يه كاري رو يه هوسي رو دنبال كنم خيلي سخته و تقريبا نشدنيه كه ازش دست بكشم.حتي وقتي يه هدف خيلي مهمي دارم حتي وقتي احساس ترس از مرگ شديدي دارم بازم نميتونم قيد هوسه رو بزنم. مگه اينكه خيلي عصباني بشم تازه در اون شرايطم 50 50 عه كه قيدشو بزنم يا نه.

البته عصباني بودن زيادم بدياي خودشو داره...اگه هيجاني بشه ممكنه تازه بدتر بشه كار...ولي در يه حديش خوبه و واقعا لازمه به نظرم.

راستي خيلي دوست داشتم نظر شما و بقيه دوستانو بپرسم در مورد همين موضوع... به نظرتون وقتي آدم وسوسه هاي خيلي شديد داره عصباني بودن و حتي داد زدن از درون بر سر خودش و بر سر وسوسه ها خوبه و ميتونه به عنوان يك روش براي پاك بودن و نههه گفتن به وسوسه ها استفاده كرد يا ملايم بودن و آروم بودن بهتره؟؟؟ تجربه همچين چيزي داشته كسي؟ 

ما اعضاي کانون پاکی و گروه سروهای بهشتی عهد میبنديم فردا (11خرداد 1400) تحت هر شرايطي پاک بمونيم. این پاکی ارزشمند را با چیزی عوض نخواهيم کرد. یاعلی مدد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  

1. آرمین
2.  یازهرا
3.  زندگی آزاد
4.  powerful
5.  

----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
پشتکار/10 خرداد/1
ترک کنیم قبل از این که خیلی دیر بشه و سرمایه های وجودیمون رو از دست بدیم.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: سلام داداش علی گلم خوبی فدات
ماشاءالله انگشت رو ماشه شلیک به شیطان [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
داداش جان علت را برسی کن رفیق از هرجا وسوسه اومده بود قطعش کن که بتونی با قدرت ان شاءالله ادامه بدی رفیق [تصویر:  317.gif]
یه برنامه بریز برای اوقات فراغت داداش کلا بیکار نباش حتی 5دقیقه [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
وضعیت خواب بهتر شد ان شاءالله داداش؟
اها ماشاءالله داداش علی به روز های پاکت [تصویر:  317.gif] [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

اره داداش بهتر شده تایم خواب. دیشب قبل از 1 خوابیدم. خودمم نمیدونم چطوری خوابم برد خیلی خسته بودم.
امروز خیلی سرحالم  317

علی / 4 خرداد / 7 روز پاک 
خدایا شکرت  varzesh

بچه ها اگه همینطوری با قدرت ادامه بدیم و برای همیشه ترکش کنیم یه اراده ای پیدا میکنیم که کاری تو دنیا نیست که نتونیم انجام بدیم..  Khansariha (18)
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
نقل قول: راستي خيلي دوست داشتم نظر شما و بقيه دوستانو بپرسم در مورد همين موضوع... به نظرتون وقتي آدم وسوسه هاي خيلي شديد داره عصباني بودن و حتي داد زدن از درون بر سر خودش و بر سر وسوسه ها خوبه و ميتونه به عنوان يك روش براي پاك بودن و نههه گفتن به وسوسه ها استفاده كرد يا ملايم بودن و آروم بودن بهتره؟؟؟ تجربه همچين چيزي داشته كسي؟ 

سلام داداش گلم خوب عزیز دلم اول تبریک میگم بهت که تا این جای کار خداروشکر به خوبی اومدی داداش حقیقتا من به نظرم باید با خواسته هامون مبارزه کنیم تا ترک کردن راحت تر بشه مثلا دلمون خیلی میخواد شکلات بخوریم و اون شکلاتم برامون ضرر داره به خودمون میگیم نه این خودش کم کم عاملی میشه که به هر خواسته نفسمون نه بگیم و جلوش وایسیم داداش برای پاک بودن به نظرم باید از همه تجربه ها استفاده کرد مثلا تمام اوقات روز را باید کامل پر کنیم تا حد توان خودمونا خسته کنیم 49-2
و این که کارای قشنگ جایگزین کنیم مثل پیاده روی و تماشای کارتون دعا و کتاب خوندن و کلی کار قشنگ دیده
داداش من ایمان دارم ان شاءالله به مدد الهی این کار را ترک میکنیم این دفعه یاعلی مدد Khansariha (69)
داداش گلم برای سلامتی قلبت خوشحالم که پیاده روی میکنی گل داداش راستی دکتر رفتی 302
مراقب خودت باش 302
نقل قول: پشتکار/10 خرداد/1

سلام داداش خوبی عزیز دلم
ناراحت شدم برای شکست رفیق علتش چی بود؟
برای ادامه راه برنامه بهتری بریز برنامه ای که منجر به شکست شده حتما ناقص بوده پس باید بهترش کرد 49-2
داداش جان علت یابی کن و توکل به خدا این دفعه ترک حتمیه رفیق چه خوبه که هرروز تو کانون و گروه از بدی های خ.ا بگیم تا حالمو از این عمل بد بشه
درپناه حق ان شاءالله موفق باشی مراقب خودت باش 302

نقل قول: اره داداش بهتر شده تایم خواب. دیشب قبل از 1 خوابیدم. خودمم نمیدونم چطوری خوابم برد خیلی خسته بودم.
امروز خیلی سرحالم  [تصویر:  317.gif]

علی / 4 خرداد / 7 روز پاک 
خدایا شکرت  [تصویر:  f.gif]

بچه ها اگه همینطوری با قدرت ادامه بدیم و برای همیشه ترکش کنیم یه اراده ای پیدا میکنیم که کاری تو دنیا نیست که نتونیم انجام بدیم..  [تصویر:  5.gif]
خداروشکر داداش گلم همین فرمون با دقت برو جلو داداش Khansariha (96)
دقیقا حرفت طلاست رفیق ما بر نفسمون که قلبه کنیم تمام کار های دنیا برامون اسون میشه به لطف خدا بزن بریم رفیق جان ماشاءالله به روز های پاکیت 317
کراقب خودت باش در پناه حق 302
سلام بر رفقای بهشتی گلم حالتون چطوره رفقا 317 317
ماشاءالله همه باانگیزه ادامه میدیم بچه های عزیزی که شکست خوردن نگران نباش کلی راه کار هست برای پیروزی 317
دوستانی که دارن ادامه میدن عزیزان حواستون باشه که شیطان همیشه در کمینه
خوب خوب تصمیم گرفتم بااجازه حامی عزیز و سرپرستان گل از اهرم های روانی لذت و رنج هر روز چنتا بخش این جا بزارم که بتونیم استفاده کنیم 317 302
1) چرا از استمنا متنفرم ؟ چرا حالم از استمنا بهم می خورد ؟

متنفرم ازش، چون گناه کبیره است. چون از خدا دورم می‌کنه. چون خلافت فطرتمه.
چون گام برداشتن به سمت نابودی خودمه. برخلاف آدمی که دوست دارم باشم. برخلاف خیلی چیزای خوبی که فقط باید آرزوشونو داشته باشم ولی به خاطر استمنا هیچ وقت نمی‌تونم بهشون برسم.

متنفرم ازش، چون حالم رو به طرز وحشتناکی خراب می‌کنه و این حال بد همه برنامه‌ریزی‌هام رو بی‌اثر می‌کنه.
حالم ازش به هم می‌خوره، چون خودش هیچ، ته‌دیگش هم هیچی نداره!1

1)     چرا عاشق ترک خودارضایی و پاکی هستم؟ چرا دوست دارم ترک کنم و پاک باشم؟

چون انسان سالم‌تری میشم. انسان ارزشمندتری میشم. 
  • چون من رو به خدا نزدیک می‌کنه.
  • بهم حس قدرت میده. قدرت باخدا بودن.
  • پاکی باعث میشه زندگیم یه زندگی دوست‌داشتنی بشه.
[تصویر:  download.png]آمار پاکی 
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1400 خرداد 11، 11:48)MUTE نوشته است: [تصویر:  download.png]آمار پاکی 
سلام سلام ماشاءالله دمت گرم داداش چه قشنگه Khansariha (18) Khansariha (63)
[تصویر:  foundr_instakeep_e65e5d5c.jpg]

با فکر کردن نمیتونیم بر ترس هامون غلبه کنیم

باید عمل کنیم ! 

فکر کردن به انجام کار سخت تر از عمل به اون کاره

#عملگرا_باشیم

زندگی آزاد / 3 خرداد / 8 روز خوب  53

خدا رو شکر
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام
یه مدتی بود که نمیتونستم سر بزنم و دور بودم از کانون همین شد که باز وسوسه ها اومدن سراغم
قول میدم از امشب دیگه هر روز سر بزنم و محکم تر از قبل برم جلو
رمبو
11 خرداد
0 روز خوب
یا الکی زنده بمون ... یا بمیر بخاطر هدف ...
نقل قول: با فکر کردن نمیتونیم بر ترس هامون غلبه کنیم

باید عمل کنیم ! 

#عملگرا_باشیم

زندگی آزاد / 3 خرداد / 8 روز خوب  [تصویر:  53.gif]

خدا رو شکر
سلام فرمانده حالت خوبه گل داداش 302
دقیقا فقط عمل مهمه تصمیمون را که گرفتیم باید فقط دنبال عمل کردن باشیم نباید تو افکارمون غرق بشیم البته مطمعنم فکر خوب میتونه خیلی بهمون کمک کنه Khansariha (69)
ماشاءالله فرمانده قوی سرو بهت افتخار میکنیم 317

نقل قول: سلام
یه مدتی بود که نمیتونستم سر بزنم و دور بودم از کانون همین شد که باز وسوسه ها اومدن سراغم
رمبو
11 خرداد
0 روز خوب
سلام داداش رامبو گلم حالت خوبه رفیق 302
چه خوبه که تصمیم گرفتی پاک باشی خیلی خوبه داداش ولی باید برنامه داشت و یه برنامه که اوقات فراغت را پر کن در کنار برنامه باید چنتا کار مورد علاقمون هم قرار بدیم که بتونیم راحت تر ترک کنیم
حالا برنامت چیه داداش برای اوقت فراغت و کار های مورد علاقت چیا هستن که به نظرت مفیدن برای ترک؟
powerful   ا/ 11 خرداد 1400 / 0 روز خوب
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
(1400 خرداد 10، 22:52)Powerful نوشته است: سلام و درود فراوان بر داداش آرمين گل 53
چه خبرا داداش ؟

حالتون چطوره؟ حال روحي حال جسمي ؟  2uge4p4 317
ان شالله هميشه سلامت باشي و شاد شاد

سلام من به تو داداش قدرتمندم. 
ممنونم ازت. حال جسمی نامساعد. اما حال روحی خوب.  Khansariha (69) 
خدا رو شکر مشغول کار و بار و کلاس‌های مختلف و ورزش و مطالعه و سایر علاقه‌مندی‌ها. 

پاورفول جان خوشحالم که کنارمون هستی و ماشاءالله به روزهای پاکیت.  Khansariha (18)
بابت زحماتی که می‌کشی هم ممنونم.

نقل قول: راستي خيلي دوست داشتم نظر شما و بقيه دوستانو بپرسم در مورد همين موضوع... به نظرتون وقتي آدم وسوسه هاي خيلي شديد داره عصباني بودن و حتي داد زدن از درون بر سر خودش و بر سر وسوسه ها خوبه و ميتونه به عنوان يك روش براي پاك بودن و نههه گفتن به وسوسه ها استفاده كرد يا ملايم بودن و آروم بودن بهتره؟؟؟ تجربه همچين چيزي داشته كسي؟ 

داداش جان خدا لطف کرده و قوای مختلفی در وجود ما قرار داده. 
یکی از اون قوا، قوای غضب هست.

قوه یعنی نیرو و توانمندی.
این‌ قوا و نیروهایی که خدا تو وجودمون گذاشته برای نیرومندترشدن و قدرتمندتر شدن ما بودن.
هر کدوم رو به علتی خدا به ما بخشیده.

قوه‌ی غضب برای چی بوده؟
برای محافظت کردن خودمون از خطر. از آسیب. از صدمه و لطمه دیدن.

وقتی یه جایی داریم راه میریم که لب پرتگاه هست و خطر سقوط هست، قوه‌ی غضب باعث میشه احتیاط کنیم و فاصله بگیریم تا به پایین پرتاب نشیم.
وقتی چاقو دست‌مون هست تو جابه‌جایی احتیاط می‌‌کنیم که خودمون یا شخص دیگه رو زخمی نکنیم.
وقتی می‌دونیم خواب نامنظم به جسم‌مون آسیب می‌زنه، تایم خواب مشخص قرار میدیم که جسم‌مون آسیب نبینه.
وقتی به این پی می‌بریم که خوردن نوشابه ضرر داره، قوه‌ی غضب باعث میشه از خوردن نوشابه‌ای که آسیب‌رسان هست صرف‌نظر کنیم.

حالا یکی زیاد رو خودش کار می‌کنه و این محافظت‌ها رو درونی و همیشگی می‌کنه. در نتیجه تو همه‌ی حالات پایبند هست.
یکی کم رو خودش کار می‌کنه و صرفاً در بعضی مواقع می‌تونه خودش رو حفظ کنه و از خطر دور نگه داره.

اونی که زیاد رو خودش کار کرده، وقتی ساعت خوابش ۱۰ شب بوده و مهمون هم شب خونه‌شونه، به بهانه‌ی مهمون خوابش رو تغییر نمیده. از مهمون‌ها عذرخواهی می‌کنه و سر ساعتی که باید بخوابه می‌خوابه. چون نمی‌خواد به جسمش برسه.
اونی که زیاد رو خودش کار کرده، واسش فرقی نداره مهمونی باشه یا مهمونی نباشه. وقتی تو مهمونی بهش میگن بفرما نوشابه، میگه خیلی ممنونم. نمی‌خورم. بهش میگن حالا یه شب چیزی نمیشه. بخور. میگه نه ممنون، من کلا اهل نوشابه نیستم. 1

قوه‌ی غضب خیلی کارکردها داره.
مثلا زمانی که یکی حق‌مون رو خورده (پول یا هر چیز دیگه) و ما باید از حق‌مون دفاع کنیم. شاید لازم باشه فریاد بزنیم تا بتونیم حق‌مون رو بگیریم. قوه‌ی غضب به کمک‌مون میاد.
زمانی که به کسی توهین شده و حق کسی پایمال شده. ما برانگیخته میشیم تا حق یه انسان بی‌گناه پایمال نشه. شاید لازم باشه با کسی یا کسانی دعوا هم کنیم.

و کارکرد قوه‌ی غضب فقط جنبه‌ی جسمی یا مادی نیست.
جنبه‌ی روحانی و معنوی هم داره.

مثلا زمانی که یه رفیق دارم و این رفیق تو خیلی چیزها با من همراهه. می‌بینم درسته منافعی هم داره، اما از خدا و پیغمبر خیلی دوره و هر باری که کنارش قرار می‌گیرم اثر روحی بدی روم میذاره. با یه سری حرف‌هاش، کارهاش، جوک‌هاش نسبت به نماز سستم می‌کنه. تصمیم می‌گیرم ازش کناره‌گیری کنم. چرا؟ چون از نظر روحی و اعتقادی بهم لطمه می‌زنه. به آخرتم آسیب می‌زنه. این‌جا قوه‌ی غضب هست که به کمکم اومده.

من اهل رابطه‌ی گناه‌آلود نیستم. آشنایی میاد و پیشنهاد میده یه چنین فرصتی هست. می‌خوای؟ یک شب که بیشتر نیست. اینجا قوه‌ی غضب هست که وارد میشه و میگه یک شب و دو شب نداره. این کار گناهه و گناه بزرگی هم هست. دنیا و آخرتم رو خراب می‌کنه. من حاضر نیستم خودم رو خراب کنم.

این همه روضه خوندم تا بگم قوه‌ی غضب نیروی فوق‌العاده‌ای هست و اگه درست و به‌جا ازش استفاده کنیم چه کارکردهای خوبی داره. چه در زمینه‌ی جسمی و مادی و چه روحانی و معنوی.

حالا همین قو‌ی غضب تو زمینه‌ی ترک خودارضایی هم به کمک ما میاد.
همون جایی که آسیب‌های خودارضایی باعث میشه از انجامش خودداری کنیم (باید اشاره کنم به اهرم رنج که آسیب‌های خودارضایی رو در جوانب مختلف یاد ما میندازه).
و
این قضیه در زمان وسوسه هم صادق هست.

یادته چند روز پیش گفتم:

(1400 خرداد 6، 22:37)آرمین نوشته است: ما این توان رو داریم که با مغزمون صحبت کنیم. تو سخت‌ترین شرایط هم میشه راضیش کرد که راه درست رو انتخاب کنه.

تو همین زمان وسوسه هست که باید غضب وارد عمل بشه.

بگه:

نقل قول: آرمین حواست هست داری با خودت چی کار می‌کنی؟‌  clapping  حواست هست دنیا و آخرتت رو داری به باد میدی؟ می‌خوای دوباره گناه کنی؟ فرض کن رفتی انجام دادی. آخرش چی؟ اصلا تو مسخره کردی؟  Swear1 هی توبه می‌کنی هی دوباره گناه می‌کنی؟ خب بسه دیگه. چرا یه دفعه مثل مرد جلوش نمی‌ایستی؟‌ نمیشه که هم دلت می‌خواد مدام لذت ببری هم دلت می‌خواد مدام سمت خدا و پیغمبر باشی.  Swear1 یکیش رو انتخاب کن و پای انتخابت بمون. حالا هرچقدر که سخت باشه و اذیت بشی. Khansariha (18) اصلا پاشو برو ۲ ساعت بیرون قدم بزن. یه جا نشین. ساعت مطالعه امروزت هم ۲ ساعت کم شد به درک. مهم‌تر از پاکیت نیست که. بهانه‌های الکی هم نیار.  Swear1 اگه پاکیت برات مهمه زود وضعیتت رو تغییر بده.  clapping

این یه گفتگوی درونی با کمک قوه‌ی غضب هست. یه خشم درونی که باعث میشه خطا نکنیم.

و همون طور که تو گفتی این غضب و خشم باید اندازه داشته باشه:

نقل قول: البته عصباني بودن زيادم بدياي خودشو داره...اگه هيجاني بشه ممكنه تازه بدتر بشه كار...ولي در يه حديش خوبه و واقعا لازمه به نظرم.

قوه‌ی غضب باید تحت نظر قوه‌ی عقل عمل کنه. نه این‌که هر کاری دلش خواست انجام بده.

فرض کن در زمان وسوسه گفتگو این‌طوری بشه:

نقل قول: آرمین خاک بر سرت.  Swear1 Swear1 حالم ازت به هم می خوره.  Swear1 Swear1  باز می‌خوای گناه کنی؟  Swear1 Swear1 توی فلان فلان‌شده صد بار زیر قولت زدی...  Swear1 Swear1 (بوووووووووووووق. این بخش‌ها منشوری بود حذف شد.  4chsmu1 )

خب این دیگه از حد خارج شده.
این نوع غضبناک شدن و خشمگین شدن خارج از محدوده‌ی مجاز عقل هست و به عزت نفس و اعتماد به‌نفس‌مون لطمه‌ می‌زنه.
همون قوه‌ی غضبی که قرار بود محافظ ما برای آسیب دیدن باشه، وقتی خارج از عقل فعالیت کنه، بدتر خودش آسیب‌‌رسان میشه.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 خرداد 11، 8:25)پشتکار نوشته است: پشتکار/10 خرداد/1

(1400 خرداد 11، 18:34)john.rambo نوشته است: سلام
رمبو
11 خرداد
0 روز خوب

(1400 خرداد 11، 20:44)Powerful نوشته است: powerful   ا/ 11 خرداد 1400 / 0 روز خوب

داداشا مرحله به مرحله شناسایی کنید که چی شد کار به لغزش کشیده شد.

مرحله یک -> مرحله دو -> مرحله سه -> مرحله چهار -> دست‌ورزی -> لغزش

تهش که مشخصه چیه.
اما چند مرحله قبلش رو باید شناخت و براش کاری انجام داد.
قبلش در حال انجام چه کاری بودید؟ داشتید به چی فکر می‌کردید؟ بعدش چه احساسی بهتون دست داد؟ بعدش شما در قبال اون حس چه کار کردید؟ و الی آخر.

و بعد به این فکر کنید که تو هر مرحله چه اقدام‌هایی می‌تونستید انجام بدید و انجام ندادید؟
اون‌ها رو جایی یادداشت کنید و برای دفعه بعد عملی‌شون کنید.

این سری که گذشت و رفت.
لااقل دفعه بعد از این ناحیه ضربه نخورید.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 خرداد 10، 22:43)yazahra نوشته است: یا طبیب من لاطبیب له
به نام خداوند
یازهرا/6خرداد/ [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]روز پاکی [تصویر:  2uge4p4.gif]

(1400 خرداد 11، 9:45)Saman79 نوشته است: علی / 4 خرداد / 7 روز پاک 
خدایا شکرت  varzesh

(1400 خرداد 11، 11:48)MUTE نوشته است: [تصویر:  download.png]آمار پاکی 

(1400 خرداد 11، 14:10)زندگی آزاد نوشته است:

#عملگرا_باشیم

زندگی آزاد / 3 خرداد / 8 روز خوب  53

خدا رو شکر

ماشاءالله به همه‌ی ‌شما.  317
با توکل به خدا و هوشیاری و دقت و استعدادها و تلاش‌های خودمون (که البته همه این‌ها از جانب خدا لطف شده و به ما داده شده) پاکی دور از دسترس نیست.  Khansariha (69)

ما اعضاي کانون پاکی و گروه سروهای بهشتی عهد میبنديم فردا (12خرداد 1400) تحت هر شرايطي پاک بمونيم. این پاکی ارزشمند را با چیزی عوض نخواهيم کرد. یاعلی مدد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  

1. آرمین
2.   53
3.   53
4.  [تصویر:  53.gif]
5.  [تصویر:  53.gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان