امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1400 آذر 17، 6:52)New fighter نوشته است:
نقل قول: یعنی اگه اعتبار و ستاره بهت داده نمیشد، از روزای پاکت رونمایی نمیکردی؟ [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
مگه سوپرمارکته؟ [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
35 روز پاک مبارکه قهرمان [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
ان شاءالله همین فرمون رو برو جلو، 40 که هیچی 400 تا رو هم از آن خودت میکنی [تصویر:  317.gif]
نه اعلام وضعیت میکردم نه که نکنم ولی ۴۰روژ پاک اون موقع اعلام وضعیت میکردم چون اگه دقت کرده باشی من در حالت عادی ۱۰روز یکبار اعلام وضعیت میکردم  منتهی چون ستاره را گرفتم  زودتر اعلام وضعیت کردم Gigglesmile

این برنامه iron will خیلی خوبه دیگه باعث میشه ادم به اینکه چقدر پاک بوده کمتر فکر کنه و ادامه دار باشه روند پاکیش چون معمولا اینطوریه که وقتی رکوردمون را میشکنیم وسوسه ها شروع میشه که خب حالا رکوردت را هم شکست پاکی دیگه بسه ولی طبق برنامه ای که ریختم دیگه  چرخه  احتمال اینکه اتفاق بیوفته خیلی کم میشه و میریم برای پاکی ابدی 
کم کم باید فکر بازنشستگی باشم 65  4fvfcja

سلام
خوبی؟iron will چیه؟
میشه توضیح بدی؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1400 آذر 17، 7:10)پشتکار نوشته است:
(1400 آذر 17، 6:52)New fighter نوشته است:
نقل قول: یعنی اگه اعتبار و ستاره بهت داده نمیشد، از روزای پاکت رونمایی نمیکردی؟ [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
مگه سوپرمارکته؟ [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
35 روز پاک مبارکه قهرمان [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
ان شاءالله همین فرمون رو برو جلو، 40 که هیچی 400 تا رو هم از آن خودت میکنی [تصویر:  317.gif]
نه اعلام وضعیت میکردم نه که نکنم ولی ۴۰روژ پاک اون موقع اعلام وضعیت میکردم چون اگه دقت کرده باشی من در حالت عادی ۱۰روز یکبار اعلام وضعیت میکردم  منتهی چون ستاره را گرفتم  زودتر اعلام وضعیت کردم Gigglesmile

این برنامه iron will خیلی خوبه دیگه باعث میشه ادم به اینکه چقدر پاک بوده کمتر فکر کنه و ادامه دار باشه روند پاکیش چون معمولا اینطوریه که وقتی رکوردمون را میشکنیم وسوسه ها شروع میشه که خب حالا رکوردت را هم شکست پاکی دیگه بسه ولی طبق برنامه ای که ریختم دیگه  چرخه  احتمال اینکه اتفاق بیوفته خیلی کم میشه و میریم برای پاکی ابدی 
کم کم باید فکر بازنشستگی باشم 65  4fvfcja

سلام
خوبی؟iron will چیه؟
میشه توضیح بدی؟

سلام مرسی 
تو خوبی؟
یه برنامه هست که برای تغییر عادت میتونی ازش استفاده. کنی روز و ساعتی که اون عادت را شروع میکنی به انجام دادن را وارد برنامه میکنی خودش دیگه محاسبه میکنه تا موقع بعدی برنامه را باز کنی که ببینی چند روز اون عادت را تغییر دادی برای ترک خ.ا هم میتونی استفاده کنی تاریخ شروع پاکی را وارد برنامه میکنی و میری دنبال زندگی خودت هر موقع دوست داشتی میتونی برنامه را باز کنی و ببینی دقیقا چند روزه پاکی خوبیه این برنامه اینکه دیگه لازم نیست هر روز نگران این باشی که الان روز چندم پاکی هستی و همونطور که گفتم دیگه لازم نیست به نوعی ازشرطی شدن نسبت به تعداد روز پاکی های بالا میتونی با برنامه ریزی که خودت میکنی جلوگیری کنی
دانلود از کافه بازار
دانلود ازگوگل پلی
به نام خدا 

یا امیرالمومنین / 17 آبان / [تصویر:  photo_2021_12_08_08_08_16_copy.png]    Khansariha (46)

اینم شیرینی مخصوص یک ماهگی : 

[تصویر:  30087854_169262330442191_528500608291622...59x800.jpg]
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام،
به عضو جدید گروه ، آقای er7  ، خوش آمد میگوییم.

با آرزوی موفقیت

مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سلام به همه رفقا
محب صادق/ 4 آذر/ 13 روز خوب
خیلی سخت بود این 13 روز. بعضی روزها به خودم گفتم که فقط امروز رو پاک باش و شکر خدا می‌گذشت اونروز. میدونید، گاهی باید خودت رو گول بزنی، وگرنه شیطون ناامید ت میکنه

خیلی هم از مهدوی عزیز ممنونم بابت توجه و پیگیری و کمکش

همت کردم که آخرین شکستم بوده باشه؛ 
الهی به امید تو
مهم نیست چند روزه ای
تا موقعی که تلاش میکنی یعنی زنده ای
داری دست و پا میزنی و هنوز غرق نشدی و این یعنی امید

دنبال راه موفقیتی؟! موفقیت همین دست و پا زدن ه
سلام
آبی / 16 آذر / 1 روز و 13 ساعت

دیروز کمی نوشتم اما صفحه رفرش شد و ...
همه چیز پرید...

نقل قول: داداش عزیز دوباره شروع کن، اجازه نده خ.ا سایه بندازه رو زندگیت. تأثیر محدودیت ها چقدر بود؟ آیا اونا رو شکستی؟ پس چطور میشه تقویتشون کرد؟
از طرفی؛ چطور میشه عوامل خ.ا رو محو کرد؟ یا اگه دست خودمون نیست، چطور میشه نسبت بهشون مقاوم شد؟
منتظر شنیدن حرفاتیم [تصویر:  5.gif]

نه مهدوی جان. محدودیتی شکسته نشد. خط قرمزها هنوز پابرجا هستند.
فیلم و محتوای بدی در کار نبود. وسوسه ای در کار نبود. چیزی به ذهنم نمیرسه که زیر پا گذاشته باشم.
متاسفانه حقیقت تلخ داستانم؛ بازگشت اعتیاد به خ.ا هست.

داشتم تو برنامه ای که باهاش شکست هام رو دنبال میکنم، سرک میکشیدم.
از اول سال تا الان 60 تا شکست داشتم. و تو این سالی که تقریبا چیزی هم به اتمامش باقی نمونده، بیشتر از 21 روز نتونستم از خ.ا دور بمونم.
و توی 2 سال و نیم گذشته، بعد از یک پاکی تقریبا 9 ماهه؛ این بیشترین رکوردم بوده...
خیلی چیزا امتحان کردم. حتی به قدری ناامید شده بودم که سعی کردم باورهام رو تغییر بدم. سعی کردم بگم اشکال نداره. یکجور نیازه. در واقع سعی کردم توجیهش کنم. اما همیشه یک دیواری بین آبی و این توجیه ها وجود داره. اونم تغییر نکردن ذات خ.ا هست. نمیدونم دارم "درست توصیفش میکنم" یا "حتی توضیحش میدم"، یا نه؟
اما واقعیت اینه خ.ا و شهوت رانی یک وقت تلف کنی خالص هست. و خب نمیتونم این واقعیت رو از بین ببرم یا حتی ذره ای محوش کنم... یک کار کاملا بی ارزشه. همیشه به خودم میگم یعنی انقدر بی ارزش شدم که میرم سراغ خ.ا برای تسکین دادن درد هام؟ یعنی انقدر کار واسه انجام دادن ندارم که به این رو میارم؟ این خیلی آزارم میده...

از طرفی این اعتیاد یک شبه به وجود نیومده... پس یک شبه هم از بین نمیره... شاید اگر تک تک حفره ها رو بشناسم و پوشش بدم بتونم از پسش بر بیام...
ولی همه‌ی اینها شاید و اما و اگر هست... واقعا نمیشه آینده رو پیش بینی کرد...
میدونم نوشتن اینها کمکی نمیکنه... ولی بازم هم مینویسم... شاید امید توی اوج ناامیدی باشه...

اگه ایندفعه نتونم از پسش بر بیام؛ - گفتنش آسون نیست و سخته اما - موندنم توی کانون هم فایده ای نداره...
شاید هم این رو دارم از روی حال بدی که الان دارم میگم و فردا نظرم عوض بشه... نمیدونم...
شاید هم دارم مجازات میشم... بابت تمام بدی هایی که کردم و خودم خبر نداشتم...
شاید هم دنیا داره بهم درس بزرگی میده و همچنان در بی خبری به سر میبرم...
اما بعد هر سختی، آسونی هست. و حداقل میشه به این امیدوار بود. و این امیدوار بودن به انسان انگیزه‌ای برای حرکت کردن میده. و این 3 تا چیز رو نباید فراموش کرد. 53 

شب و روزتون بخیر
(1400 آذر 17، 6:39)New fighter نوشته است:
نقل قول: راستی، یه سوال از رفقا: شده تا حالا توی یه روز مکررا لغزش داشته باشید و چندین بار خ.ا انجام بدید؟ اگر تجربه داشتید، بعد از اون وضعیت قلبتون چطور بوده؟ من تقریبا تمام طول روز قلبم تپش و درد داره، نمی دونم این حالت بعد از خطاهای مکرر طبیعیه یا مشکل قلبی دارم
اره برای من سریالی شدن پیش اومده ولی فقط ضعف و بدن درد داشتم به نظرم یه یک پزشک قلب مراجعه کن احتمالا یه اکو بگیره ازت شایدم ازمایش دیگه ای باشه انشالله  چیزی نیست ولی قلب شوخی بردار نیست زودتر برو یک متخصص قلب به نظرم

ممنون بابت جوابت دوست خوبم.

کلا خودارضایی روی قلب تاثیر می ذاره، منتها این قلب منم فکرکنم یه دردیش هست.

سر فرصت میرم چکش می کنم إن شاءالله
[تصویر:  05_blue.png]
سلام 
تازه وارد هستم در این گروه

تواب / ۱۸ آذر ۱۴۰۰ / ۰
سلام آبی جان 
ممنون بابت متنی که نوشتی ادم وقتی تعداد روز های پاکیش میره بالا نیاز داره تا یه نفر بهش بگه از چه منجلابی در اومده 
اما در مورد خودت باید بگم درسته که تو این دفعه خط قرمز های گذشته را رعایت کردی ولی ایا حواست هست که ممکنه خط قرمز دیگه ای باشه که اصلا حواست بهش نیست؟مثلا ممکنه وقتت الکی بگذره تایم خالی چقدر داری توی یه روز ؟وقتی وسوسه ها شروع میشن چه کاری انجام میدی ؟میذاری وسوسه ادامه پیدا کنه یا نه بلند میشی میری بیرون و یا حالا کلا موقعیت را عوض میکنی؟ کنترل ذهن داری یا ممکنه ذهنت یهو بره سمت چیزایی که نباید بره؟میدونی ابی جان این چیزایی که گفتم در واقع چالش های من بود برای ترک چیزهایی که حتی فکرشو را هم نمیتونی بکنی که ممکن باعث پاک بودنت بشه  به نظرم خیلی ریز بینانه یک هفته از زندگی را بررسی کن یه جا واسه خودت بنویس چیکار کردی امروز میتونه توی پیدا کردن سرنخ بهت کمک کنه و اینکه تغییر عادت همونطوری که گفتی یک شبه به وجود نیومده و یک شبه هم از بین نخواهد رفت و مطمن باش باید یک درصد یک درصد خودت را  بهتر کنی تا بتونی نجات پیدا کنی منتهی باید اپل بفهمی چرا داری شکست میخوری 
خ.ادرسته گناهه ولی اگه ضعف هامون را پیدا کنیم و اونا را برطرف کنیم نجات پیدا می کنیم ازش
er7
۱۷ آذر
ی روز خوب
خیلی پشیمونم از همه چی
(1400 آذر 18، 7:06)er7 نوشته است: er7
۱۷ آذر
ی روز خوب

ُسلام
آفرین
با قدرت پیش برو
بعد یه مدت عاقبت با قدرت پیش رفتن رو می بینی

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام و درود

آسمان / 17 مهر / 62 روز خداوند را سپاس

یادمه یه روایتی خوندم یه پیرزن ساده وبی سواد داشته یه چرخ دستی قدیمی رو میچرخونده و چیزی می دوخته بعد بهش میگن بیا وجود خدارو ثابت کن . 
خیلی ساده دستش رو از روی چرخ بر میداره . میگه من دستم رو از روی یه چرخ ساده برداشتم وایستاد . به نظر شما چرخ این دنیای به این بزرگی با این 
همه پیچیدگی خودش میچرخه ؟

درک بعضی چیزها از 3 راه ممکنه :

1- تفکر خیلی ساده مثل همون چرخ خیاطی
2-کمی تعمق و مطالعه
3-از طریق ورود به مباحث فلسفی و ...

همه راه ها به اون ختم میشه . درک حضور خداوند و کمک و مدد دایمی اون هم از طریق هزاران فرشته ای که ما رو احاطه کرده و  هم مدد مستقیم خودش خیلی سادست.

فقط غفلت ها و زنگارهای روزمره چشم مون رو کم بینا و بعضا نابینا کرده. 

و متاسفانه حجتش به ما واضحه و راه فراری نیست .
(1400 آذر 18، 7:06)er7 نوشته است: er7
۱۷ آذر
ی روز خوب

ماشاءالله قهرمان تخت گاز برو جلو تا همه چیز کم بیارن و زودتر به هدفت برسی
سلام سلام به همه عزیزان 53

نقل قول:
نقل قول: Ali 123  :

امروز روز خوبی نبود، بازم خطا کردم، مثل دیروز.

راستی، یه سوال از رفقا: شده تا حالا توی یه روز مکررا لغزش داشته باشید و چندین بار خ.ا انجام بدید؟ اگر تجربه داشتید، بعد از اون وضعیت قلبتون چطور بوده؟ من تقریبا تمام طول روز قلبم تپش و درد داره، نمی دونم این حالت بعد از خطاهای مکرر طبیعیه یا مشکل قلبی دار
نقل قول دوتایی هم زدم Gigglesmile
علی جان این حالت ممکنه به خاطر استرس و تنشی که بهمون وارد میشه باشه... 
حتی بعد از پاکی هم این اتفاق میوفته .... برای منم روز چهارم پنجم پاکیم بود اینقدر درگیریه ذهنی داشتم حس میکردم قلبم داره داغون میشه ولی 
خوب شد...
منم اشتباه میکردم که الکی به خودم فشار میاوردم...
تو ذهن که ادم نباید اینقد با خودش بجنگه!
فایتر راست میگه اگه الان خوب نشده بری پیش پزشک خیلی بهتره...  53

به به آبی و تواب و هم هستن 53258zu2qvp1d9v 
er7 جان خیلی خوش اومدی 302

اونطرف خیلی نوشتم بنزینم تموم شد Gigglesmile
یه اعلام وضعیت کنیم بریم

افرا / 16 شهریور 99/ 459 روز 53
سلام
اگه فکر کردین از دست سفیر بهشت به این راحتیا خلاص میشین
کور خوندین! Smiley-face-biggrin

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال