امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1400 آذر 28، 22:35)New fighter نوشته است: روز های راحتی نیست ولی چه میشه کرد باید مقاومت کرد بالاخره روزای خوبم میرسه ولی بااین وجود خوشحالم که خدا هوامو داره بزرگترین دلگرمی اینه که خدا صدامو میشنوه و حواسش بهم هست مگه نه مشکلات کی تموم میشن؟مگه اصلا قراره تموم بشه؟ همین که خدارو داشته باشی دلت قرصه خدایا شکرت که حواست بهم هست 
Khansariha (8)

سلام
خوبی عزیزم؟ 53 
آره خدا حواسش به همه ی ماها هست.میدونه به چه مشکلاتی درگیر هستیم.ظرفیت و توانایی ما رو می بینه.
و دوست داره ما به خاطرش از هوی نفس خودمون بگذریم.و ما می تونیم.درسته؟ Khansariha (69) 
پس با قدرت ادامه بده.سرسختی نشون بده.به خودت بگو من می تونم.آرههه من می تونمممم Khansariha (69) 
از وسوسه سر سختی نشون داد,تو بیشتر سرسختی نشون بده.بزن تو دهنش Swear1
هیچ وقت قلبت رو از تفکر خالی نذار.اگه یاد باشه راجبش مطالبی رو تو رگوه گفتم.
چطوره بری یه نگاهی بهش بندازی.اگه عملیشون کنی.وسوسه ازت دور میشه
اینجا کلیک کن و اینجا و اینجا

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
کارما / 10 روز خوب

مهدوی من خیلی اهل شیطونی و اینا نیستم  Khansariha (56)

Reza4030 ممنونم ازت  Khansariha (18)
(1400 آذر 29، 10:18)پشتکار نوشته است:
(1400 آذر 28، 22:35)New fighter نوشته است: روز های راحتی نیست ولی چه میشه کرد باید مقاومت کرد بالاخره روزای خوبم میرسه ولی بااین وجود خوشحالم که خدا هوامو داره بزرگترین دلگرمی اینه که خدا صدامو میشنوه و حواسش بهم هست مگه نه مشکلات کی تموم میشن؟مگه اصلا قراره تموم بشه؟ همین که خدارو داشته باشی دلت قرصه خدایا شکرت که حواست بهم هست 
Khansariha (8)

سلام
خوبی عزیزم؟ 53 
آره خدا حواسش به همه ی ماها هست.میدونه به چه مشکلاتی درگیر هستیم.ظرفیت و توانایی ما رو می بینه.
و دوست داره ما به خاطرش از هوی نفس خودمون بگذریم.و ما می تونیم.درسته؟ Khansariha (69) 
پس با قدرت ادامه بده.سرسختی نشون بده.به خودت بگو من می تونم.آرههه من می تونمممم Khansariha (69) 
ممنون منم خوبم پشتکار جان خودت خوبی؟
موافقم با پست هایی که گذاشتی اینکه با تفکر پیش بریم و درواقع بینش داشته باشیم نسبت به مسیرمون و عبرت گرفته باشیم مهمه ولی مطلبی که هست این واسه کسیه که تازه میخواد شروع کنه به ترک کردن به نظرم کسی که مثل من و خیلی های دیگه سال های سال درگیر این موضوع بوده هر جور شده باید ازش خودشو دور کنه نمیدونم واسه شما هم این مطلب وجود داره ؟وقتی وسوسه میشی دیگه اصلا بدن از مغز دستور نمیگیره همه چی در کسری از ثانیه اتفاق میوفته و ادم اقدام به خ.ا میکنه رو این حساب به نظرم اصلا نباید در موردش فکر کرد که الان خ.ا نکنم و چه مضراتی داره البته این برداشت نشه که خ.ا خوبه نه اصلا منظورم این نیست ولی اینکه بخوای مدام مرور کنی که خوب خ.ا این مضرات را داشته هم به نظرم میتونه دردسر بشه چون همیشه ذهنت جریان هایی را اماده توی خودش داره که به نوعی میشه گفت همیشه اماده باش داره نسبت به موضوع به نظرم تنها راه حل این مشکل تا موقعی که ادم بخواد ازش خلاص بشه اینکه خودشو غرق کنه برای به دست آوردن چیزهایی که باید به دست میاورده و تا حالا نشده که به دستشون بیاره
نقل قول: Ali :

دوستان من برای همیشه از کانون میرم بنا به دلایلی، دوست داشتم بمونم ولی...

به امید پاکی ابدی همه مون

خدانگهدار همگی

علی جان انشالاه خدا یار و نگهدارت باشه...

همیشه فکر میکنم اینجا میتونه خیلی کمک کنه... هروقت خواستی برگردی قدمت رو چشم 53

شهریار  چی شده؟!

پستت رو وقتی نوشتی خوندم ولی حال خودمم خوب نبود نمیدونستم چی بگم...انشالاه که الان خوبی... بنویس شاید ماهم تونستیم با همفکری 

به نتایج خوبی برسیم....

-------------

دیشب کلا توی توهم و خیال سیر میکردم برا خودم...

بعدش به خودم میگفتم این به خاطر تنهاییه... راست هم میگفتم دیگه 4chsmu1 

ولی امیدوارم ...

امید دارم به اینکه درست میشه....جوری امید دارم که اصلا احساس بدی ندارم ازین تنهایی....

افرا /16 شهریور/ 470 روز... 53
(1400 آذر 29، 11:05)New fighter نوشته است:
(1400 آذر 29، 10:18)پشتکار نوشته است:
Khansariha (8)

سلام
خوبی عزیزم؟ 53 
ممنون منم خوبم پشتکار جان خودت خوبی؟
موافقم با پست هایی که گذاشتی اینکه با تفکر پیش بریم و درواقع بینش داشته باشیم نسبت به مسیرمون و عبرت گرفته باشیم مهمه ولی مطلبی که هست این واسه کسیه که تازه میخواد شروع کنه به ترک کردن به نظرم کسی که مثل من و خیلی های دیگه سال های سال درگیر این موضوع بوده هر جور شده باید ازش خودشو دور کنه نمیدونم واسه شما هم این مطلب وجود داره ؟وقتی وسوسه میشی دیگه اصلا بدن از مغز دستور نمیگیره همه چی در کسری از ثانیه اتفاق میوفته و ادم اقدام به خ.ا میکنه رو این حساب به نظرم اصلا نباید در موردش فکر کرد که الان خ.ا نکنم و چه مضراتی داره البته این برداشت نشه که خ.ا خوبه نه اصلا منظورم این نیست ولی اینکه بخوای مدام مرور کنی که خوب خ.ا این مضرات را داشته هم به نظرم میتونه دردسر بشه چون همیشه ذهنت جریان هایی را اماده توی خودش داره که به نوعی میشه گفت همیشه اماده باش داره نسبت به موضوع به نظرم تنها راه حل این مشکل تا موقعی که ادم بخواد ازش خلاص بشه اینکه خودشو غرق کنه برای به دست آوردن چیزهایی که باید به دست میاورده و تا حالا نشده که به دستشون بیاره
اره درست میگی.موقع وسوسه باید هر طور شده خودتو ازش دور کنی.
منظور من برای موقعیه که در آرامش هستی و فکر آزاده و وسوسه نداری.اینطوری ایجاد آمادگی می کنی در خودت ،هوشیار میمونی

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
یا امیرالمؤمنین / 28 آذر / 1 روز خوب  53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام دوستان.
وقتتون بخیر.

دیوار / 1 آذر / 28 روز خوب
سلام 
یا ماه بنی هاشم / 18 آذر / 11 روز خوب   Smiley-happy114
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
سلام و درود

آسمان / 17 مهر / 73 روز  خداوند را سپاسگزارم

شب چله همگی خوش و خرم  53
سلام

شهریار / ۲۸ آذر / ۲ روز خوب  53
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
دریل/ 14 اذر/ 16 روز خوب
خوبم. یکم سرما خوردم ضد حاله.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام به همگی امیدوارم تو این سه ماه آخر سال پاکی تون باقی بمونه و دیگه دچار شکست نشین

از 10 آذر پاکم 
امیدوارم مبارزه رو همینجور محکم ادامه بدم

امام صادق عليه‏ السلام

پنج خصلت است كه هر كس يكى از آنها در او نباشد، چندان قابل بهره‏ مندى نيست:نخست، وفادارى؛دوم، عاقبت انديشى؛سوم، حيا؛چهارم، خوش‏خُلقى؛پنجم، آزادگى؛ و اين [ آخَرى ]، جامع همه اين پنج صفت است
خصال : ص ۲۸۴ ، ح ۳۳
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
er7
۲۴ آذر ۱۴۰۰
هفت روز خوب

خدایا به امید تو
خیلی پشیمونم از همه چی
سلام خدمت همگی
آخرین بار/۸آذر/۳۹۰ روز پاک.
تازگیا خیلی بهم سخت میگذره مخصوصا یک هفته اخیر
چند بار تا مرز شکست رفتم 

به خدا توکل کردم و خدا هم تا الان کمکم کرده
 خدابزرگه 53
یه روز یه روز پیش میرم و دیگه هیچوقت اون آدم قبل نمیشم 
تشکر از سرپرست و مدیر گروه همچنین دوستای گلم که میدونم حتی اگه همه دنیا بهم پشت کنه میتونم بیام اینجا و حرفام رو بزنم  Khansariha (8)
یا علی
سلام

با اجازتون می‌خوام ترک تدریجی رو پیش ببرم 

ببینم چی میشه

شهریار / هدف : ۷ روز پاک / تا الان : ۱ روز پاک

۶ روز مونده ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال