امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

«بسم الله الرحمن الرحیم»

لیست به‌روز شده 1401/05/2

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

صادقین / 9 خرداد 1399 / 591 روز خوب ........................................................... در حال جهاد

فرید / 1 فروردین 1400 / 488 روز خوب ........................................................... در حال جهاد

new Asemanا/ 17 مهر 1400/ 296روز خوب ......................................................در حال جهاد

Mr_Degaresh ا /21اردیبهشت 1401 / 62 روز خوب ............................................ در حال جهاد

آرمین/؟؟ ؟؟ / ؟؟ روز خوب ............................................................................ در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

آقای اراده / 4 خرداد 1401 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار ستاره بیستم

مهدوی / 26 اردیبهشت 1400 / 335 روز خوب ............................... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 3 خرداد 1401 / 1 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا / 26 خرداد 1401 / 7 روز خوب ................................... در انتظار ستاره چهاردهم

New fighter ا / 8 آبان 1400 / 220 روز خوب ............................... در انتظار ستاره دوازدهم

Man Mitavanam ا / 18 تیر1401 /1 روز خوب ................................ در انتظار ستاره دوازدهم

Ssaeid ا / 1 شهریور 1400 / 333 روز خوب .................................... در انتظار ستاره یازدهم

Reza4030ا/6 خرداد 39/1401روز خوب.............................................در انتظار ستاره نهم

Newborn ا / 21 فروردین 1401 / 45 روز خوب ................................. در انتظار ستاره هفتم

شهریار/؟مرداد 1401/بسم الله قهرمان...............................................در انتظار ستاره سوم

MUTE ا / 5 خرداد 1401 / بسم الله قهرمان ....................................... در انتظار ستاره سوم

yekpesar ا/ 23 فروردین 1401/ 67 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره دوم

تاج/12تیر1401 /12 روز خوب............................................................در انتظار ستاره دوم

يا ماه بني هاشم / 29 تیر 1401 / 4 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

دیوار / 31 تیر 1401 /2روز خوب ....................................................... در انتظار ستاره اول

Askari ا/ 1 مرداد 1401/ 2 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره اول

ali_213 ا/ 31 تیر 1401/ 1روز خوب .................................................. در انتظار ستاره اول

یا امیر المؤمنین / 14 تیر 1401 / بسم الله قهرمان ............................. در انتظار ستاره اول

NimaHnا /2 تیر 1401/ 11روز خوب ................................................................ در انتظار 20روز خوب

MohammadTR ا/ 16 خرداد 1401/ 11 روز خوب ........................................... در انتظار 20 روز خوب

یا باب الحوائج / 20 خرداد 1401 /7 روز خوب  ................................................ در انتظار 20 روز خوب

ali_ab ا/ 29 تیر 1401/ 2 روز خوب ............................................................ در انتظار 20 روز خوب

42 در سیاهی / 28 اردیبهشت 1401/ بسم الله قهرمان ................................... در انتظار 20 روز خوب

believe /؟ تیر 1401 /بسم الله قهرمان..........................................................درانتظار 20روز خوب

thunder / ? بهمن 1400 / 6 روز خوب........................................................ در انتظار 10 روز خوب

Reza72 / ؟تیر 1401/ 2روز خوب ...............................................................در انتظار 10روز خوب

Abcا/ ؟ تیر 1401/ 1روز خوب ..................................................................در انتظار 10 روز خوب

KingAmirا/؟مرداد 1401/ بسم الله قهرمان.................................................در انتظار 10 روز خوب

Rock68 ا/ ؟؟ خرداد 1401/ بسم الله قهرمان ........................................... در انتظار 10 روز خوب

Darkman ا/  ؟خرداد 1401/بسم الله قهرمان............................................در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 53
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 2، 11:46)یا باب الحوائج نوشته است: درسته داداش جان حرفت کاملا منطقیه
باید موضوعات ترک را هر هفته برسی کنیم Khansariha (69)
این جوری یادمون میمونه چجوری باید پاک بمونیم و گروه برامون مثل یه کلاس درس میمونه 49-2
نظرتون با روز های جمعه چیه؟؟
فعلا هفته ای یک بار جمع بشیم تا کم کم بشه هفته ای دوبار 
احتمال میدهم هفته ای دو بار استقبال نشه .

آره داداش جمعه ها خوبه اکثر بچه ها هم میتونن باشن به نظرم
منم موافقم که برای شروع همون هفته ای یه بار بریم جلو
 سپاس شده توسط
سلام.

دیوار / 31 تیر / 3 روز خوب
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 2، 15:30)تـــواب نوشته است: تواب / ۲ مرداد ۱۴۰۱ / ۰ روز
سلام داداش تواب عزیزم
خوبی داداش جان 302
ما که میدونیم ان شاءالله به روز های خوبت میرسی Khansariha (69)
بیا برامون تعریف کن از اوضاع خودت داداش 49-2
(1401 مرداد 2، 19:28)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام به رفیق قدیمی Khansariha (96) بیا گل Khansariha (8)
واقعا؟ بوی عطرش تا اونجا میاد؟ 1744337bve7cd1t81 تازه خریدمش Kool
کدوم طرح؟ طرح امضا یا اون جدوله و نموداره؟

حالم خوبه مرسی هر روز بهتر می شم 2uge4p4
امروز به 4 روز خوب رسیدم پس از مدت ها بسی شادمانم انشالله تا اربعین 50 بشیم بعدشم مدال 100 یعنی میشه bliss
سلاااااام عشق دل Confetti
مرسی از گل خوشبوت داداش
خودت باغ گلی 2uge4p4
نه از عطر جدیدت نیس
این بوی همیشگی داداش نازنین ما هست 317
فکر کنم عطرت تقلبیه 65
بده بببرم برات عوضش کنم 4
یه طرح مثل شمشیر که تو امضای قدیمی ها هست Khansariha (58)
الحمدالله که حالت خوبه دااداش جان ان شاءالله همیشه خوب باشی گل من 2uge4p4
به به اقا بزن بریم جلو اصلا فکرشم نکن ما میتوانیم ان شاءالله مدال را کسب کنیم
من که برای خودم علامت زدم تو تقویم روزی که مدال 100 روزگی را میگریم ان شاءالله Khansariha (69) Kool
(1401 مرداد 2، 19:59)Askari نوشته است: سلام به همه. Khansariha (96)
ببخشید دیر اومدم اعلام وضعیت کنم. 
عسکری / ۱مرداد ۱۴۰۱ / ۲ روز خوب
سلاااااام
داداش جان خوش برگشتی عزیزم Confetti
ماشاءالله به روز های خوبت رفیق 2uge4p4
ان شاءالله هر روز بهتر از دیروز باشه
داداش این چند وقت که نیستی چه خبر ؟؟؟
دلمون برات تنگ شده بود Khansariha (96)
حال و احوالت چطوره مرد جوان 302
(1401 مرداد 2، 20:54)دیوار نوشته است: سلام.
دیوار / 31 تیر / 2 روز خوب

---
@یا باب الحوائج
قربونت داداش.
در حال حاضر کشتی من خیلی وقت سوراخ شده و کلی نشتی داره، و توانی تو خودم واسه مرحمتش نمیبینم... .
سلامت باشی 302
49-2 ماشاءالله داداش به سه روز خوبت عزیز دل Confetti
میخواهم امسال ان شاءالله مدال محرم را کسب کنیم Khansariha (69)
فدای تو بشم دادا 302
مهم نیست که چقدر نشتی بزرگه
مهم اینه که یه ناخدا خوبی مثل تو داره که میدونه چجوری جلوی نشتی را بگیره و کشتی را از طوفان ها نجات بده Khansariha (69)
وقتشه از افراد داخل کشتی استفاده کنی و جلوی نشتی را بگیری
بار های اضافه را بریز بیرون از کشتی Confetti
من این توانا میبینم Khansariha (69)
ان شاءالله میتونی و موفق میشی Khansariha (69)
(1401 مرداد 3، 18:55)ali_ab نوشته است: آره داداش جمعه ها خوبه اکثر بچه ها هم میتونن باشن به نظرم
منم موافقم که برای شروع همون هفته ای یه بار بریم جلو
Khansariha (69) فدات خوبه پس جمعه ها باشه دورهمی ساعت 9 شب به بعد خوبه؟؟؟
درباره بهترین و موثر ترین روش ترک صحبت کنیم خوبه؟؟
هر کسی هم هدف هاش از ترک خ.ا را بگه 2uge4p4
 سپاس شده توسط
کار به جاهای باریک داره کشیده میشه Hanghead علائم افسردگی دوباره دارن خودشونو نشون میدن فکر نمی‌کردم دوباره زنده بشه این حالت ها ولی انگار داره میشه تنها امیدم به پاکی واسه پاک بودن اینه که بتونم به چیزی که می‌خوام برسم(چون پیچیده هست توضیح نمی‌دم که هدفه چی بود ) 
در مورد مسابقه کنترل اینترنت هم من دقیقا نمی‌دونم چی به چی بود و اصلا از کی شروع شد ولی چون صادقین گفتن هرچی فکر می‌کنی درسته اعلام کن فکر میکنم میانگین ده روز تونسته باشم از یک ماه را کنترل کرده باشم 
چند وقته پیش یه انتخابی کردم که دوستی دیگه نداشته باشم البته اگه میشد اسم اونا را دوست گذاشت ولی در هر صورت خیلی تنها شدم خیلی بد نیست خیلی خوبم نیست حداقلش اینکه میدونم چرا ترکشون کردم خوشحالم که کم نذاشتم براشون خودشون قدر ندونستن ولی این تنها بودنه اینکه همش بخوام کنترل کنم خودمو داغونم کرده حرف خیلی هست ولی اینجا جای گفتنش نیست چون باید به خودش بگم خودشم که نیست مجبورم بریزم تو خودم  Hanghead
سلام به همگی

Mr Degareshا/21 اردیبهشت 1400 / 76 روز....

خداوندا فقط برای 24 ساعت بعدی پاکم نگه دار
 سپاس شده توسط
[تصویر:  12142149_989_r89.gif]

49-2 سلام رفقا شب بخیر
49-2

2uge4p4 ان شاءالله حالتون خوب باشه 2uge4p4
Confetti پیرو درخواست دوستان گلمون تصمیم گرفتیم جمعه دورهمی داشته باشیم Confetti

Khansariha (69) راس ساعت 21 Khansariha (69)

Khansariha (46) تا پاسی از شب Khansariha (46)

317 با موضوع هدف های ترک و راه های رسیدن به پاکی پایدار 317

4chsmu1 به صرف شام و شیرینی 4chsmu1

302 منتظر حضور گرمتان هستیم 302

Khansariha (121) Khansariha (121)

53از دورترین فاصله ها به هم رسیدیم و تا اوج بودن با همیم 53
Golبهای عشق چیست بجز عشق Gol

53به هم رسیدن یعنی آغاز53
Golبا هم ماندن یعنی زندگیGol

53زندگی با عشق یعنی کامیابی 53
Gol
پایان هر رفتن رسیدن استGol

53و ما اکنون به نقطه‌اي رسیده‌ایم که آغاز یک رفتن است53
Golدراین آغاز همسفر ما باشیدGol

Khansariha (2) Khansariha (2) Khansariha (2)
 سپاس شده توسط
سلام.
دیوار / 31 تیر / 4 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام بر همه عزیزان
خب باید بگم که اول از همه ازدواج دوستمون خیلی خوشحالم و از همینجا تبریک می گم. 
خب باید بگم که مدت هاست اصلا شرایط خوبی ندارم و نتونستم به اون ایده‌آل‌ها به اون روزهای خوبی که داشتم برگردم و تقریباً در یک گرداب رو به پایین پیش میرم و اوضاع خیلی بدی دارم به لحاظ روحی چه لحاظ جسمی هستند از خودم راضی نیستم، گناه و معصیت رو به زن خودم به حد خودش رسوندم واقعاً از این حالت خودم ناراحتم که چرا به اینجا رسیدم آیا من میخواستم به اینجا برسم؟
صفحات و هرزه‌نگاری ها همچنان ادامه دارد و من خیلی ناراحت شدم که نمیتونم خودم رو کنترل کنم بارها بارها میشکنم دوباره از نو شروع می کنم گاهی به یک روز هم نمیرسه، باعث ناراحتی و رنج انسان میشه و تو این عصر افسردگی و ناامیدی همه اینها مزید بر علت میشه که انسان فکر کنه که تنهاست و هیچ راه نجاتی برای شروع متن داره و این اراده و همت رو درون خودش پیدا نکنه خوب منم است خیلی های دیگه تو این مسیر تاریک گرفتارم و هنوز نتونستم خودم رو خارج کنم و پاک و تمیز بشم، به شدت نسبت به خودم عمل کردم فکرم به همه چیز خودم انتقاد دارم و دنبال راه چارم اما متاسفانه اصلاً حوصله هیچ حرفی و هیچ کسی رو ندارم، تقریباً پنج شش سال هست که از دوست صمیمی دور افتادم و خیلی تنهام و دوست صمیمی ندارم و خیلی مشکلات دیگه که ۹۵ درصد درونم هستن .

تواب / ۴ مرداد ۱۴۰۱ / ۰ روز
 سپاس شده توسط
سلام رفقا شبتون بخیر عزیزانم Confetti 302
(1401 مرداد 4، 15:57)New fighter نوشته است: کار به جاهای باریک داره کشیده میشه Hanghead علائم افسردگی دوباره دارن خودشونو نشون میدن فکر نمی‌کردم دوباره زنده بشه این حالت ها ولی انگار داره میشه تنها امیدم به پاکی واسه پاک بودن اینه که بتونم به چیزی که می‌خوام برسم(چون پیچیده هست توضیح نمی‌دم که هدفه چی بود ) 
در مورد مسابقه کنترل اینترنت هم من دقیقا نمی‌دونم چی به چی بود و اصلا از کی شروع شد ولی چون صادقین گفتن هرچی فکر می‌کنی درسته اعلام کن فکر میکنم میانگین ده روز تونسته باشم از یک ماه را کنترل کرده باشم 
چند وقته پیش یه انتخابی کردم که دوستی دیگه نداشته باشم البته اگه میشد اسم اونا را دوست گذاشت ولی در هر صورت خیلی تنها شدم خیلی بد نیست خیلی خوبم نیست حداقلش اینکه میدونم چرا ترکشون کردم خوشحالم که کم نذاشتم براشون خودشون قدر ندونستن ولی این تنها بودنه اینکه همش بخوام کنترل کنم خودمو داغونم کرده حرف خیلی هست ولی اینجا جای گفتنش نیست چون باید به خودش بگم خودشم که نیست مجبورم بریزم تو خودم  Hanghead
داداش قبول دارم وقتی پاک میشیم یه سری توقعات ایجاد میشه چه از خودمون و چه از خدا
ولی اگر صلاحمون باشه و لیاقتش را داشته باشیم ان شاءالله خدا بهمون میده 2uge4p4
ان شاءالله لیاقتش را داری یه کمی صبر کن ان شاءالله خیره 302
اقا مهربون تر از خدا نداریم نداریم نداریم Confetti
داداش میدونم ممکنه توقعت از خودت بیشتر شده باشه
خوب حقم داری ادم قبل پاکی با ادم پاک همه چیزش صد در صد فرق میکنه 49-2
ولی داداش پاکی را به نظرم به خاطر سه تا چیز پیش ببر اول به خاطر خدا دوم اهل بیت علیه السلام و سوم به خاطر خودت
تو خودتا دوست داری رفیق درسته؟؟
پس کاری نمیکنی که به ضررت باشه 302
در مورد مسابقه هم دادااش من میگم بالاترین حد را در نظر بگیر 4chsmu1
جایزه را هم میگیری و ما هم یه شیرینی میخوریم 65
مدیون اگر فکر کنی به خاطر شیرینی گفتم 65
داداش دوست خوب نعمته ولی دوست بدی که تو راه نمیاد و ما را گمراه میکنه به نظرم نبودش بهتره 49-2
الان که تنها شدی بیشتر وقتت را بزار برای خانواده Confetti
بیشتر برای خودت وقت بزار
به طبیعت برو و به خاطر انتخاب هات به خودت ایمان داشته باش و از تلاشت در مسیر پاکی از خودت تشکر کن Confetti Confetti 302
(1401 مرداد 4، 16:41)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همگی

Mr Degareshا/21 اردیبهشت 1400 / 76 روز....

خداوندا فقط برای 24 ساعت بعدی پاکم نگه دار
Confetti 2uge4p4 317
ماشاءالله داداش جان ان شاءالله همیشه پاک باشید
داداش جان برامون از تجربه این مدت پاکی بفرمایید 302
چه حال و خبر اوضاع ردیفه ان شاءالله
اقا چقدر خوبه پاکی مگه نه؟ Khansariha (121)
برامون بفرمایید از خوبی پاکی 302
(1401 مرداد 4، 20:55)دیوار نوشته است: سلام.
دیوار / 31 تیر / 4 روز خوب
Khansariha (69) Khansariha (69)
ماشاءالله داداش روز به روز باید بریم بالاتر ان شاءالله 2uge4p4 Confetti
قهرمان اینده سروستان حال دلش چطوره 49-2
(1401 مرداد 4، 21:17)تـــواب نوشته است: سلام بر همه عزیزان
خب باید بگم که اول از همه ازدواج دوستمون خیلی خوشحالم و از همینجا تبریک می گم. 
خب باید بگم که مدت هاست اصلا شرایط خوبی ندارم و نتونستم به اون ایده‌آل‌ها به اون روزهای خوبی که داشتم برگردم و تقریباً در یک گرداب رو به پایین پیش میرم و اوضاع خیلی بدی دارم به لحاظ روحی چه لحاظ جسمی هستند از خودم راضی نیستم، گناه و معصیت رو به زن خودم به حد خودش رسوندم واقعاً از این حالت خودم ناراحتم که چرا به اینجا رسیدم آیا من میخواستم به اینجا برسم؟
صفحات و هرزه‌نگاری ها همچنان ادامه دارد و من خیلی ناراحت شدم که نمیتونم خودم رو کنترل کنم بارها بارها میشکنم دوباره از نو شروع می کنم گاهی به یک روز هم نمیرسه، باعث ناراحتی و رنج انسان میشه و تو این عصر افسردگی و ناامیدی همه اینها مزید بر علت میشه که انسان فکر کنه که تنهاست و هیچ راه نجاتی برای شروع متن داره و این اراده و همت رو درون خودش پیدا نکنه خوب منم است خیلی های دیگه تو این مسیر تاریک گرفتارم و هنوز نتونستم خودم رو خارج کنم و پاک و تمیز بشم، به شدت نسبت به خودم عمل کردم فکرم به همه چیز خودم انتقاد دارم و دنبال راه چارم اما متاسفانه اصلاً حوصله هیچ حرفی و هیچ کسی رو ندارم، تقریباً پنج شش سال هست که از دوست صمیمی دور افتادم و خیلی تنهام و دوست صمیمی ندارم و خیلی مشکلات دیگه که ۹۵ درصد درونم هستن .

تواب / ۴ مرداد ۱۴۰۱ / ۰ روز
سلام عزیز دلم 302
چقدر خوشحالم که داداش تواب تو گروه مشارکت کرده Khansariha (96)
داداش جان درسته همه تو ذهنمون یه سری ایده ال داریم و دوس داریم بهشون برسیم ولی نباید به خاطر نرسیدن به اون ایده ال به خودمون انقدر سخت بگیریم که جلوی پیشرفت کممون هم گرفته بشه 53258zu2qvp1d9v
به نظر حتی اگر کم رشد کنیم بازم خیلی بهتر از اینه که رشد نکنیم 49-2
پس هدفمون باشه برای رشد های کم ولی پیوسته Khansariha (69)
ببینید چجوری میتونید از این وضعیت خارج بشید؟؟
نزدیک محرمه از اقا امام حسین علیه السلام کمک بخواهید و به روز های خوبتون برگردید Confetti
معلومه که داداش ما هیچ کدوم دوس نداریم تو گناه باشیم
خدا لعنت کند شیطان را که ما را فریب میدهد
داداش جان اول از همه هدف اصلی زندگی را برای خودتان مشخص کنید و برای رسیدن به اون هدف تلاش کنید
هدف هم به نظرم چی بهتر از رسیدن به خدا؟
تمام برنامه هایی که انجام میدهید در مسیر هدف باشه
روزانه قران تلاوت کنید 49-2
نماز اول وقت را از دست ندهید 49-2
کنترل نگاه و ذهن را در نظر بگیرید 49-2
برای خودتون تشویق و تنبیه در نظر بگیرید 49-2
ّبا خدا عهد ببنیدید تحت هیچ شرایطی نماز اول وقت را از دست ندهید و اگر نشد هر موقع تونستید حتما قضای نماز را بخوانید 49-2
تو تاپیک های کانون اعلام وضعیت کنید 49-2
و نکته خیلی خیلی مهم اینه که نا امید نباشید هیچ وقت این خیلی مهمه 49-2
داداش به نظرم تو برنامه هاتون تفریح هم داشته باشید این خیلی مهمه که برای خودمون وقت بزاریم و خودمون را دوست داشته باشیم 49-2
و در اخر داداش جان چرا از دوست دور افتادید؟؟
به نظرتون حضور دوست های خوب چقدر باعث پیشرفت میشه؟؟
من مطمئنم ان شاءالله با بیان مشکلات 90 درصد مشکلات حل میشن چون میشه براشون راه حل پیدا کرد Khansariha (69)
ان شاءالله یه روزی میرسه که به خودتون و تلاشتون برای پاکی و پاک موندن افتخار میکنید Khansariha (69)
ازهمین حالا بسم الله داداش
دست حق نگهدارت رفیق
یاعلی بریم بالا 49-2
 سپاس شده توسط
New fighter 
8آبان ۱۴۰۰
۲۷۲ روز خوب 
هدف بعدی ۳۳۰روز خوب 
خدایاشکرت
 سپاس شده توسط
سلام 303

عضو جدید، آقای ali133 به گروه سرو پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان 53

با تشکر
مدیریت گروه های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
ali133 /  هفتم مرداد 1401/ 0 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلاااااام
مهدوی جان داداش خدا قوت خسته نباشی Confetti 302
(1401 مرداد 7، 6:44)New fighter نوشته است: New fighter 
8آبان ۱۴۰۰
۲۷۲ روز خوب 
هدف بعدی ۳۳۰روز خوب 
خدایاشکرت
2uge4p4 Confetti 317 studsmatta varzesh haha
به به به به ماشاءالله داداش مجید چه کردی خیلی غوقا کردی ماشاءالله Confetti 2uge4p4
داداش برامون از روز های خوبت بگو عزیز دل 317
حال و هوای خودت چطوره رفیق جان 302
چند ماه مونده تا یکسال پاکی 2uge4p4
ان شاءالله بری بالاتر رفیق از حس و حال خودت بگو رفیق Gol
(1401 مرداد 7، 15:58)ali133 نوشته است: ali133 /  هفتم مرداد 1401/ 0 روز خوب
خیلی خوش اومدی داداش جان به کانون 302
ان شاءالله امسال مدال محرم را کسب کنی Khansariha (69)
ورودت را خیلی تبریک میگم از خودت برامون بگو عزیز دل Confetti
منم محمد حسینم 24 ساله در تلاش برای پاکی 317

به افتخار داداش مجید و حضور داداش علی بفرمایید شیرینی خیلی خوشمزه 2uge4p4

[تصویر:  noon-khamei_jc7l.jpg]
Swear1 پس دورهمی چی شد Swear1
اون همه تبلیغ برای چی بود 45
چرا هیچ کسی نیست
اقا این جا انقدر خلوته که هر لحظه ممکنه جیب ادما بزنن 4chsmu1
در مورد اهداف ترک که من دارم براتون میگم Confetti
هدف اول رضایت خدا و معصومین علیه السلام
برای رسیدن به این هدف تو پاکی باید روی معنویات خودم کار کنم
تنبلی نکنم تو انجام واجبات من اگر دوس دارم پاک باشم پس باید قید تنبلی را بزنم اگر تنبل باشم و کار های مهم روزانه مثل نماز و قران را انجام ندم قطعا تو ترک به مشکل میخورم Hanghead
باید  تو این زمینه مطالعه را هم بیشتر کنم تا بتونم به درک کاملی از حضور خدا برسم تا در هنگام گناه شرم کنم 53258zu2qvp1d9v
باید رو وظایف که دارم مسر باشم مثلا احترام به والدین خیلی توی ترک و زندگی به ادم قوت قلب میده Khansariha (69)
هدف دوم افزایش اعتماد به نفس
قطعا با انجام گناه خ.ا اعتماد به نفسم لکه دار شده و نمیتونم به خودم اتکا کنم و افزایش وابستگی برام اورده
باعث تنبلیم شده یعنی همیشه تنبلی میکنم و کار هام را انجام نمیدهم برای فرار از تنبلی جایزه در نظر گرفتم و تنبیه 49-2
هدف سوم
رسیدن به ثبات در مراحل زندگی و کسب ارامش
من برای رسیدن به ارامش و نداشتن دغدغه فکری باید از خ.ا فاصله بگیرم تا بتونم موفق باشم 49-2
حالا نوبت شماست رفقا هدف هاتون را بگید 302
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان