امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام امید وارم حالتون خوب باشه رفقا  53
رعد و برق /۷ مرداد/ ۶ روز خوب
53 یا رب دل مارا     تو به رحمت جان ده
درد همه را        به صابری درمان ده
این بنده نداند     که چه می باید خواست
داننده تویی       هر انچه خواهی ده  53
 سپاس شده توسط
صفر روز...

حس می کنم سبک زندگیم خیلی تکراری شده وقتشه به تغییر اساسی بدم به همه چی
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
سلام رفقا ظهر جمعه شما بخیر باشه ان شاءالله امیدوارم حالتون خوب باشه و از گناه دور باشید
رفقا فکر کنید هر روز همون روزیه که قراره یه اتفاق خوب بیفته 49-2
رفقا از یاد مرگ غافل نشید مرگ به سراغ همه ما میاد ان شاءالله در حالت خوبی از دنیا بریم ولی کی از زمان مرگش خبر داره؟؟ Hanghead
پس بهتره همیشه در مسیر بندگی خدا باشیم تا وقتی ازاین دنیا رفتیم در حال گناه نباشیم Gol

(1401 مرداد 12، 11:05)New fighter نوشته است: ۲۰٪مسیر همیشه بر میگرده به چگونگی ها که وقتی می‌خوایم ترک کنیم چه کاری کنیم یا موقع وسوسه چیکار کنیم نشکنیم
۸۰٪درصد بر میگرده به اینکه چرا میخوای ترک کنی؟ بهشون فکر کنید و حتما یادداشتشون کنید توی ترک طولانی مدت به کارتون میاد
آقا اینا نکته کنکوریه هیچ جا نمیگمشون حتی تو انجمن تجربیات 4chsmu1
مجید جان داداشخیلی ممنون از تجربیات خیلی خوبت رفیق Khansariha (18)
داداش حقیقا نوشتن خیلی به ادم کمک میکنه
چیزی که تو ذهن ادم هست با چیزی که رو کاغذ هست خیلی فرق میکنه
من وقتی میگم به خاطر خدا میخواهم ترک کنم و تو ذهنم هست با وقتی که اون هدف را رو کاغذ بنویسم کلی فرق داره
هنگامی که وسوسه ها به ادم هجوم میارن ذهن ادم اشفته میشه و نمیشه از بین این همه اشفتگی هدف را پیدا کرد ولی اگر روی کاغذ باشه سریع ذهنمون برمیگرده به اهداف فکر میکنه و وسوسه ها را پس میزنه Khansariha (46)
65 داداش خیلی گرون فروشی ها انصافا تجربه ماهانه 10 میلیارد Swear1
(1401 مرداد 13، 7:43)thunder نوشته است: سلام امید وارم حالتون خوب باشه رفقا  53
سلام داداش سبحان گل خیلی خوش برگشتی به گروه
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
دلمون برات تنگ شده بود داداش جان
ان شاءالله حالتون خوب باشه رفیق 302
ماشاءالله دست پر هم اومدی خدا اجرت بده داداش
این مدت که نبودی چه خبر؟
اوضاع الان چطوره داداش؟ 302 Khansariha (18)
(1401 مرداد 14، 13:23)KingAmir نوشته است: صفر روز...

حس می کنم سبک زندگیم خیلی تکراری شده وقتشه به تغییر اساسی بدم به همه چی
امیر محمد جان داداش الان که فرصت هیئت رفتن هست برو و شب ها دلت را جلا بده 302
از این فرصت به خوبی استفاده کن و راه را برای خودت هموار کن رفیق 49-2
بعضی هیئت ها فکر کنم تا اخر محرم برنامه دارم و یک واعظی میاد سخنرانی اون را حتما دریاب خیلی کمک میکنه 49-2
داداش از همین لحظه شروع کن یه دقیقه دیگه دیره از همین حالا استارتش را بزن
ببین علت شکستت چی بوده؟
اونا حتما تو برنامه ها برسی کن ببین کجای برنامه ریزیت خوب نبوده که شکست خوردی و اون جا را دوباره ترمیم کن Khansariha (46)
باب الحوائج داداش من که گفتم خودت کرم خودت  Gigglesmile تازه من ۱دهم معرفت خودت گفتم اومدی همه جارو پر کردی ؟ ولی خب از جایی که سلامتی داداش گلم واسم مهمه نمی‌خوام کلیه هاشو بفروشه اصلا رایگان کمک میکنم ترک کنی داداش پول چیه چرک کف دست  4chsmu1

درسته نوشتن هم خوبه ولی من حوصله نداشتم مشقامو بنویسم جمع میکردم شب آخر یه خاندان می‌نشستیم مشقای منو بنویسن Khansariha (13) ماشاالله به شما که می نویسی دمت گرم 
خوب حوصله ای داری داداش  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام دوستان.

دیوار / 14 مرداد/ شروع روزهای خوب
 سپاس شده توسط
سلام

به عضو جدید گروه آقای Free_Shayan خوش آمد میگوییم.
با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
53
 سپاس شده توسط
دنبال یه حس و حال خفن و عالی هستم براش ترک کردن و ساختن زندگی از نو، اون زندگی زیبا و باکیفیتی که توی ذهنم هست پله پله و قدم قدم رو به رشد و پیشرفت و افزایش آگاهی

دیروز یه کارایی کردم یه قدم هایی برداشتم امروز باید دنبالشون کنم و قدم های جدیدی بردارم

مثلا یه قدمی که بردارم یه چند وقته نماز نمیخونم، و واقعا برام سخته که بخوام شروع کنم واقعا سخته فکرشم نمی کردم انقد بخواد سخت باشه اما میخوام که دوباره شروع کنم و دیگه قضا نکنم تا همین الانشم خریت زیاد کردم حداقل وقتی دوباره شروع کنم با تجربه ی الانم تمام تلاشم رو بر این میذارم که هیچوقت هیچوقت ترک نشه

یه گروه خفن دلم میخواد که باهم همه جور بریم جلو

بچه های اینجا اکثرا نیستن، ولی قبلا یه گروه خیلی خفن داشتیم تو یه جای دیگه.... پاکی 46 روزه ی من از کمک خدا و لطف هاشون به دست اومد، اما خب اون گروه هم منحل شدن یعنی بچه هایی که بودیم خودشون نخواستن ک باشن

سپاس شده توسط
یه زندگی جدید، اینطور باشه که
خواب منظم، نماز اول وقت، ورزش کردن مرتب، و کار کردن، مثلا کار کردن میتونه درس خوندن باشه سرکار رفتن هم باشه، کتاب خوندن و بالا بردن اطلاعات کسب مهارت تو زمینه ی مورد علاقه، تماشای فیلم و سریال
شاید همه ی اینا باهم نشه، مخصوصا اول کار اصلا امکان پذیر نیس مگر این ک دو روز و بعدش ول کردن همه ی کارا اما به مرور با تلاش و وقت گذاشتن میشه به همه ی اینا رسید حتی بیشتر، ولی خب وقتی که اینطور با برنامه پیش رفت و ترک کرد وقتی شما ترک می کنی دیگه زندگیت به سطح رضایت و کمال کافی میرسه...

سپاس شده توسط
(1401 مرداد 15، 18:36)KingAmir نوشته است: یه زندگی جدید، اینطور باشه که
خواب منظم، نماز اول وقت، ورزش کردن مرتب، و کار کردن، مثلا کار کردن میتونه درس خوندن باشه سرکار رفتن هم باشه، کتاب خوندن و بالا بردن اطلاعات کسب مهارت تو زمینه ی مورد علاقه، تماشای فیلم و سریال
شاید همه ی اینا باهم نشه، مخصوصا اول کار اصلا امکان پذیر نیس مگر این ک دو روز و بعدش ول کردن همه ی کارا اما به مرور با تلاش و وقت گذاشتن میشه به همه ی اینا رسید حتی بیشتر، ولی خب وقتی که اینطور با برنامه پیش رفت و ترک کرد وقتی شما ترک می کنی دیگه زندگیت به سطح رضایت و کمال کافی میرسه...
داداش به نظر من این بهترین کاریه که میشه انجام داد یعنی یه زندگی با روال عادی که از این راه میتونی خیلی از سختی های زندگی رو پشت سر بذاری دقیقا همون کاری که من بعد آشنایی با کانون ناخواسته بهش رسیدم ادامه بدی حتما موفق میشی
سلام.

دیوار / 14 مرداد / 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام 
رعد و برق / 7 مرداد/ 8 روز پاک
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 14، 14:36)یا باب الحوائج نوشته است:
(1401 مرداد 13، 7:43)thunder نوشته است: سلام امید وارم حالتون خوب باشه رفقا  53
سلام داداش سبحان گل خیلی خوش برگشتی به گروه
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
دلمون برات تنگ شده بود داداش جان
ان شاءالله حالتون خوب باشه رفیق 302
ماشاءالله دست پر هم اومدی خدا اجرت بده داداش
این مدت که نبودی چه خبر؟
اوضاع الان چطوره داداش؟ 302 Khansariha (18)

سلام داداش سامان هستم انقدر کم پیدا بودم اسمم رو فراموش کردی  4chsmu1 Khansariha (13)
عزیزدلی الحمدالله همه چیز خوب پیش میره  53
 سپاس شده توسط
دوستان سلام چطورید ؟ می‌خوام یه حرکتی بزنیم اگه ۱۰نفر بشیم حداقل شروعش میکنیم توی آبان ماه من یکسالم کامل میشه می‌خوام عدد های روزهای پاکیمو صفر کنم و همگی باهم شروع کنیم انشالله باهم پیش بریم انشالله هممون به پاکی مستدام برسیم منتهی باید یه قولی بهم دیگه بدیم جدای از اینکه حداقل ۱۰نفر باید اعلام آمادگی کنند باید این قول را بدید هر ۳روز یکبار (توی یک هفته حداقل ۲بار ) اعلام وضعیت کنید 
تمام تلاشتون را بکنید که پاک باشید 
وسط راه ناامید نشید 
برای پاکیتون برنامه داشته باشید و توی گروه اعلام کنید که میخواید چکاری انجام بدید برای پاکی 
درصورت شکست ناامید نشید و به جای ناامیدی بیاید بگید چرا شکست خوردید دلیلشو بررسی می کنیم و به امید خدا دوباره ادامه بدید 
هر کسی اعلام آمادگی کرد باید پای کار باشه و به هرکسی کمک خواست کمک کنه 
اگه پایه اید اعلام آمادگی کنید تا یه برنامه منسجم باهم فکری هم آماده کنیم نقاط قوت و نقاط ضعف خودمون را توی پاکی بررسی کنیم و مناسب با اون برنامه ریزی کنیم برای پاکی و استارت شو از آبان بزنیم انشالله
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 16، 9:29)New fighter نوشته است: دوستان سلام چطورید ؟ می‌خوام یه حرکتی بزنیم اگه ۱۰نفر بشیم حداقل شروعش میکنیم توی آبان ماه من یکسالم کامل میشه می‌خوام عدد های روزهای پاکیمو صفر کنم و همگی باهم شروع کنیم انشالله باهم پیش بریم انشالله هممون به پاکی مستدام برسیم منتهی باید یه قولی بهم دیگه بدیم جدای از اینکه حداقل ۱۰نفر باید اعلام آمادگی کنند باید این قول را بدید هر ۳روز یکبار (توی یک هفته حداقل ۲بار ) اعلام وضعیت کنید 
وسط راه ناامید نشید 
برای پاکیتون برنامه داشته باشید و توی گروه اعلام کنید که میخواید چکاری انجام بدید برای پاکی 
درصورت شکست ناامید نشید و به جای ناامیدی بیاید بگید چرا شکست خوردید دلیلشو بررسی می کنیم و به امید خدا دوباره ادامه بدید 
اگه پایه اید اعلام آمادگی کنید تا یه برنامه منسجم باهم فکری هم آماده کنیم نقاط قوت و نقاط ضعف خودمون را توی پاکی بررسی کنیم و مناسب با اون برنامه ریزی کنیم برای پاکی و استارت شو از آبان بزنیم انشالله
داداش من هم باهات موافقم ولی به نظرم تا آبان ماه دیر می
شه از همین ماه بعد شروع کنیم بهتر نیست
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 16، 22:54)SSaeid نوشته است:
(1401 مرداد 16، 9:29)New fighter نوشته است: دوستان سلام چطورید ؟ می‌خوام یه حرکتی بزنیم اگه ۱۰نفر بشیم حداقل شروعش میکنیم توی آبان ماه من یکسالم کامل میشه می‌خوام عدد های روزهای پاکیمو صفر کنم و همگی باهم شروع کنیم انشالله باهم پیش بریم انشالله هممون به پاکی مستدام برسیم منتهی باید یه قولی بهم دیگه بدیم جدای از اینکه حداقل ۱۰نفر باید اعلام آمادگی کنند باید این قول را بدید هر ۳روز یکبار (توی یک هفته حداقل ۲بار ) اعلام وضعیت کنید 
وسط راه ناامید نشید 
داداش من هم باهات موافقم ولی به نظرم تا آبان ماه دیر می
شه از همین ماه بعد شروع کنیم بهتر نیست
من زودتر نمیتونم روز هامو صفر کنم داداش متاسفانه ولی خب درکنارتون هستم تا اون موقع اگه کمکی ازم بر بیاد

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان