امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

ممنون از آقای ماه بنی هاشم 53

متاسفانه رو لبه تیغ هستم. بار غم خیلی سنگینی میکنه. خیلی ناراحتم. ذهنم برای فرار از این همه فکر و خیال فقط پیشنهاد دیدن پورن رو میده...
این همه تلاش دیگه داره رنگ و لعابش رو در برابر این همه غمم از دست میده...
خدا بزرگه
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
(1401 بهمن 23، 12:16)Newborn نوشته است: ممنون از آقای ماه بنی هاشم 53

متاسفانه رو لبه تیغ هستم. بار غم خیلی سنگینی میکنه. خیلی ناراحتم. ذهنم برای فرار از این همه فکر و خیال فقط پیشنهاد دیدن پورن رو میده...
این همه تلاش دیگه داره رنگ و لعابش رو در برابر این همه غمم از دست میده...
خدا بزرگه

سلام داداش نیوبورن گل
چه مشکلی پیش اومده؟ غم چی؟ اتفاقی افتاده؟ 
داداش این وضعیت موقتیه فقط باید اجازه بدی زمان بگذره حس و حالش از بین میره.
مبادا تسلیم بشی. ببین اون لذتی که داره وسوست میکنه هیچی نیست تهش اون چیزی که به نظر میرسه نیست. فک میکنی جذابه نه هیچی نداره. کلا این دنیا فقط ظاهرش قشنگه بریم تا تهش متوجه میشیم واسه هیچی داشتیم بال بال میزدیم.

اول از همه ارادتو تقویت کن و قوی و محکم بگو که نمیخوای بری سمتش. 
دوم از همینجا کنترل نگاه و ذهن و دستتو کامل در اختیار داشته باش و اجازه نده بیش از دوسه ثانیه ذهنت بره سمتش. میتونی بیای تاپیک کنترل ذهن یه مدت اعلام وضعیت کنی مثل اب رو اتیش میمونه.
سومم حواستو پرت کن و سرتو شلوغ کن تا ازین وضعیت دربیای و اون غم و غصه که گفتی بهت اسیب نزنه. 

همین که میای کانون عالیه من بهت ایمان دارم از پسش بر میای.
تازه 180 شدی. کمتر 20 روز دیگه 200 میشی. تو دیگه پاک پاک شدی روحت پاک پاکه. وسط یه پروژه بزرگی که خیلی از راهو اومدی. از 730 روز 180 تاشو اومدی خوردی به یه دست انداز بد جور . این دست انداز رو با ارامش و احتیاط رد کنی دیگه تا 500 شاید بری راحت. 
پس خیلی مراقب باش. یه کلیک اشتباه اتیش میزنه به همه چیز. قدم اولو بری انگار قدم اخر رو رفتی. پس قدم اولو نرو. قدم اولم عدم کنترل ذهن و نگاه و دسته.
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام

17  بهمن / 6 روز خوب

کنترل ذهن : 6 روز خوب
کنترل نگاه : 6 روز خوب
کنترل دست : 6 روز خوب
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
سلام داداش گلم یا ماه بنی هاشم

داداش گلم حتما... ممنون که وقت گذاشتی خوندی... اینکه دوستی مثل تو دارم قوت قلبه... اینجا رو دوست دارم به خاطر شماها...

داداشم اینکه کلا لذت بخشه واقعا اینجوریه... تقریبا بهش فکر نمیکنم... ولی وقتی ناراحتم دیگه قدرت تفکر ندارم و ارادم سست میشه... دفعه پیش بعد از ۹۰ روزی که لغزش داشتم یکی دو ماه درگیرش شدم...خدایا خودت کمک کن این اتفاق نیفته...

داداشم این پاراگراف آخرت خیلی سنگین بود... چند دقیقه هنگ بودم روش
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
سلام 53
نقل قول: سلام داش سعید امیدوارم حالت خوب باشه [تصویر:  317.gif]

من فرزادم  ۱۹ سالمه  [تصویر:  gigglesmile.gif]

داش دمت گرم ۵۲ روز خیلیه انشالله بتونی همین فرمونو تا یه سال بری [تصویر:  khansariha (46).gif]

چقدر جامع و جهان شمول   106
از آشنایی باهات صمیمانه خرسندم Khansariha (18)

ممنون بخاطر دعای خیرت 53
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
سلام  پر از آرامش هدیه به قلبهای پاکتون امیدوارم حالتون مثل حال من عالی باشه

بعد از مدتی غیبت برگشتم اونم چه بر گشتنی
میدون جنگ رو خالی کنید که لاور اومده  یکه تازی کنه
اومدم که بالاخره طلسم سست عنصری و بشکنم
و با شمشیری از جنس اراده 
به نبر دیو شهوت بروم

نبردی 
به درازای طول 
عمرم
اومدم که بشم استوره پاکی
با هدف هفتاد سال پاکی
همینجا با همه شما عهد می بندم تا ۷۰ سال پاک بمونم
و به اندازه تمام ستارگان مزین آسمان سوگند میخورم
به بزرگی عدد ریگ های بیابان سوگند میخورم
به عظمت خدای رحمان سوگند میخورم 
که پای عهدم با شما پویندگان راه پاکی باشم
حتی اگر تهدیدم کنن به مرگ تا به گناه برگردم به خدا قسم که مرگو بجون خواهم خرید
من دیگه سرمو ذلیلانه جلوی شهوت خم نخواهم کرد

پ.ن:اگر نتونستم این عهدو که اسمشو پیمان مقدس میزارم با خودم به گور ببرم
اونوقت برای همیشه از کانون خواهم رفت و شرمنده تک تک شما خواهم شد 
ولی این اتفاق نخواهد افتاد
            دیوانه تر از خویش کسی می‌جستم

دستم بگرفتند و به دستم دادند..
.
لاور .۰روز پایبند به پیمان مقدس.۲۳بهمن ماه

.
^علی^ /۲۱ بهمن ۱۴۰۱ / ۲ روز  Hanghead
(1401 بهمن 24، 18:06)Lover نوشته است: سلام  پر از آرامش هدیه به قلبهای پاکتون امیدوارم حالتون مثل حال من عالی باشه

بعد از مدتی غیبت برگشتم اونم چه بر گشتنی
میدون جنگ رو خالی کنید که لاور اومده  یکه تازی کنه
... 
ولی این اتفاق نخواهد افتاد

درود بر عظم راسخ
درود بر مجاهدین نفس
درود بر مبارزین حق
به امید پیروزی حق علیه باطل

[تصویر:  362263_cm4x.jpg]
سلام

17  بهمن / 7 روز خوب

کنترل ذهن : 7 روز خوب
کنترل نگاه : 7 روز خوب
کنترل دست : 7 روز خوب
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
آفرین  317

خوشم میاد از اینجا...

همه رخت جنگ رو بر تن کردن... منم باهاتونم... همه در کنار هم...  Khansariha (98)

نیوبورن/ ۱۸۸ روز پاکی

یادم نیست این دعای کی بود ولی این چند مدت به کمکم اومده....
خدایا فقط برای ۲۴ ساعت آینده پاک نگهم دار...
حامدحامد/ از ۱۵ بهمن/ ۱۰ روز خوب
(1401 بهمن 25، 18:26)muhammadali1964 نوشته است: سلام
MUHAMMADALI1964
25بهمن
0روز خوب
تلاشی هم نمیکنم...کارم به جایی رسیده که با کمترین تحریک میرم سراغش...از غسل کردنم دیگه خسته شدم...
تو پیامی گفتم که تلاش میکنم ولی نمیکنم اصلا تلاشی نمیکنم...هیچ راهکاری هیچ قرصی هیچ درمانی کارساز نیست و من تا آخر عمر اینجوری خواهم ماند..ترک برام دیگه معنی نداره...انگار برام شده یه رویا نمیگم آرزو چون واقعا از ته دل نمیخوامش..یه دوره ترکم بصورت فیلم دارم میبینم ولی به گفته هاش عمل نمیکنم...دیگه قبحش برام شکسته..هرازگاهی بعد از نماز انجامش میدم...از خوندن نماز خجالت میکشم ولی چاره ای ندارم...
چرت و پرت زیاده..اهداف ترکتو بنویس چه زمانی چه مکانی تحریک میشی بنویس و ...من عمل نمیکنم نمیتونم بکنم..خدا گفته این کار رو نکن ولی من کردم نتونستم نمیتونم و نخواهم توانست...من عمل نمیکنم...راهکارها برام کارساز نیست حتی اگه عملم بکنم...
متاسفم... من مثل شما به خدا نزدیک نیستم...ناراحتی ها همه فقط وقت تلف کردنه
حصار ذهنی که بره خودت ساختی رو بشکن
فقط غیر ممکن غیرممکنه

.
(1401 بهمن 25، 18:26)muhammadali1964 نوشته است: سلام
MUHAMMADALI1964
25بهمن
0روز خوب
تلاشی هم نمیکنم...کارم به جایی رسیده که با کمترین تحریک میرم سراغش...از غسل کردنم دیگه خسته شدم...
تو پیامی گفتم که تلاش میکنم ولی نمیکنم اصلا تلاشی نمیکنم...هیچ راهکاری هیچ قرصی هیچ درمانی کارساز نیست و من تا آخر عمر اینجوری خواهم ماند..ترک برام دیگه معنی نداره...انگار برام شده یه رویا نمیگم آرزو چون واقعا از ته دل نمیخوامش..یه دوره ترکم بصورت فیلم دارم میبینم ولی به گفته هاش عمل نمیکنم...دیگه قبحش برام شکسته..هرازگاهی بعد از نماز انجامش میدم...از خوندن نماز خجالت میکشم ولی چاره ای ندارم...
چرت و پرت زیاده..اهداف ترکتو بنویس چه زمانی چه مکانی تحریک میشی بنویس و ...من عمل نمیکنم نمیتونم بکنم..خدا گفته این کار رو نکن ولی من کردم نتونستم نمیتونم و نخواهم توانست...من عمل نمیکنم...راهکارها برام کارساز نیست حتی اگه عملم بکنم...
متاسفم... من مثل شما به خدا نزدیک نیستم...ناراحتی ها همه فقط وقت تلف کردنه

سلام داداش جان

یادته سه روز خوب داشتی چه قدر حالت خوب بود؟
همه ی ما وقتی روزهای خوبمون بالا میره حالمون عالی میشه. اتفاقاتی داخل مغز و ذهن و تمام سلول های بدنمون میافته که هم حال بهتری داریم هم لذت های دیگه ی زندگی بیشتر بهمون میچسبه.

وقتی لغزش میکنیم. طبیعتا حالمون بد میشه. اعصابمون بهم میریزه. حوصله هیچکی و هیچ چیزی رو نداریم. حوصله ی فکر کردن به تلاش برای ترکم نداریم چه برسه به عمل کردن به یه سری دستور العمل.

پاکی، پاکی میاره. چرا؟ چون وقتی پاکی میفهمی چه قدر پاکی رو دوست داری. وقتی پاکی متوجه لذت پاکی میشی. وقتی سریالی میشی اصلا یادت میره پاکی هم لذت داشت. چون تازه تجربش نکردی.

آیا ما میتونیم پاکی رو بیشتر این لذت جنسی دوست داشته باشیم؟ لذتی که خدا قرار داده تا رشد نسل بشریت متوقف نشه.  طبیعتا اگه هم شدنی باشه یه جنگه. اینا رو گفتم تا چندتا نکته رو به عنوان برادر کوچیکتر بگم.

اولا اینا که میگم توصیه است و اگه دوست داشتی انجام بده. دوست داشتی بیا بحث کنیم تا به نتیجه برسیم.

1) سعی کن روزهایی که پاکی و حالت خوبه بیای کانون و اعلام وضعیت کنی و شور و شوقت نسبت به پاکی رو تقویت کنی. مثل اون روز که سه روز خوب داشتی و خدارو شکر میکردی. حتی یک روزم بود بیا.
2) روزایی که لغزش میکنی و حالت بده نیا اعلام وضعیت. اعلام وضعیت صفر کردن فواید خوبی داره و میتونه یه استارت قوی باشه ولی وقتی زیاد اتفاق میافته اثر منفی روی روحیت میذاره. وقتی تو میای پست میذاری من بدبختم من نمیتونم من مثل شما نیستم این بدترین اثر رو روی خودت میذاره. اگه مثلا میومدی میگفتی 0 روز خوب شروع روزهای خوب من حالم خوبه و آماده ام یه دوره ی خیلی خوب رو شروع کنم. این خوب بود. ولی ناامیدی از بزرگترین گناهانه.
3) اگه میخوای موفق بشی راهش اینه اون لذته رو فراموش کنی. و هرچیزی که تورو یاد لذت جنسی میندازه رو ازش به شدت فاصله بگیری. یعنی دست ورزی به هیچ عنوان نداشته باشی. چهره یا اندام جنس مخالف رو به ندرت ببینی. و تو ذهنتم به این لذت و تمام مسائل مرتبط باهاش فکر نکنی.
اینجوری جنگ بین لذت پاکی و لذت جنسی دیر به دیرتر برات رخ میده. و روزهای پاکیت هم بیشتر میشه هم خیلی راحت میگذره.
4) هیچ وقت ناامید نشو. و اینو بدون خدا خیلی دوستت داره. پس حتی بدترین گناهانم کردی سریع توبه کن چون توبه سریع = بخشش و بعدشم نمازهاتو تحت هیچ شرایطی ترک نکن. با خدا قهر نکن. خدا خودش گفته این ورژن گناهکار پشیمان رو ازون ورژن دیگت که گناه نمیکنه و مغروره بیشتر میپسنده.
5) ادای ادمای موفق رو در بیار تا موفق بشی. تا حالا دیدی ادم موفقی بنویسه زیر اسمش  I CANT  . نقش ادمای خیلی موفق رو بازی کن. بلدی فیلم بازی کنی؟ اعلام وضعیت های رنگی رنگی با فونت بزرگ اره من خیلی قدرت مندم. من استوره پاکی ام. اداشونو در بیار تا یکی ازونا بشی.
اگه یه نفر بهت بگه تو نمیتونی تو گوشت بگه اقا تو موفق نمیشی. یه نفر دیگه باید 17 بار تو اون یکی گوشت بگه میشی میشی میشی موفق میشی. تا اثر اون یکی خنثی بشه. حالا که اون یکی خودتی که داره میگیه نمیشی.  پس جلوشو بگیر.
6) سعی کن در مقابل لغزش هات به بدنت هم مواد غذایی لازم رو برسونی هم ورزش کنی تا اثر لغزش ها کمتر بشه. و دفعات لغزشی که در یک روز داری رو هم سعی کن کمش کنی. ازون طرف بعد معنویشم هست لغزش میکنی جاش یه کار معنوی انجام بده تا صوابش گناه رو پاک کنه. خوبیها سیئات رو از بین میبره.

فعلا همین موارد بمونه تا بعد خواستی بیشتر بحث میکنیم. اینایی که گفتم فقط نصیحت بود و هرجور دوست داری عمل کن داداش گلم. انشالله همیشه حالت خوب باشه. حال روحیت و حال جسمیت عالی باشه. کاری داشتی بیا پروفایلم اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم. 53 53 53

یادت نره خدا خیلی خیلی دوستت داره
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
ولی خدایی من میدونم آقای mohammadali  چی میگه....
نمیدونم کسی هست که مثل من بیست و چند سال اعتیاد داشته؟ 
هر روز از خودم بدم میومد... چون هر بار خ.ا میکردم... میگفتم این آخرین باره... و هر بارش دروغ میگفتم... چون خودمم میدونستم آخریش نیست... نابود شدم

من فقط میدونم که شد... ما درکت میکنیم پسر... این درد خیلی بزرگه... لغزش ها ممکنه پای هر کدوم از ما هم رو بگیره... حتی بخوریم زمین... ولی هر بار قویتر پا میشیم... و باز ادامه میدیم... 

این صدای تو صدای نا امیدی نیست... کسی که نا امید بشه تسلیم میشه... و سکوت میکنه...میره تو خیال خام خودش میگه لذت ببرم... در درونت آتش مبارزه هست...نمیدونم کی ولی به همین زودی ۱۰۰۰ برابر قویتر جلوی این اژدها می ایستی...

فقط میدونم تو نا امید نیستی ...
 تو پیروز میشی...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان