امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

farzad53 
11 روز خوب
هیچ چیز غیرممکن نیست Khansariha (56)
(1401 بهمن 27، 11:38)farzad53 نوشته است: farzad53 
11 روز خوب

سلام فرزاد53 عزیز 302

تبریک میگم موفقیتت رو در مسابقه 10 روزه 2uge4p4  به زودی براتون جشن حسابی میگیریم احتمالا شنبه بیافته. 317

خیلی مواظب خودت باش. 49-2 
بازم تبریک Khansariha (46)

داداش حست چیه؟ چه مدت بود به 11 روز نرسیده بودی؟
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
عرض سلام و چطورید دارم خدمت همه عزیزان 53

سعید/ 1دی/ 57
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
خیلی معذرت می‌خوام از دوستان 
که فعالیتم کم شده خیلی توی کانون ولی مواقعی که نیستم راحت ترم واسه ترک به نوعی یادم میره که اصلا وسوسه میشدم  مدت زیادی زمان دقیقش یادم نیست ولی حدود ۲ماهی هست که پاکم یه روزایی آنقدر خودمو میکشتم که پاک بمونم برعکسش یه روزهایی هم بود که قید پاکی را زده بودم ولی از یه جایی به بعد تصمیم گرفتم یه یاعلی بگم و یه بار واسه همیشه ترک کنم اوایل خیلی سخت بود چون باید مدام سرمو گرم میکردم یا حواسم را پرت میکردم ولی الان میبینم این دو ماه چقدر زودتر گذشت نسبت به اون یه سالی که پاک بودم خلاصه و مفید بخوام بگم خیلی خودتونو درگیر دو دوتا چهارتا مسیر پاکی نکنید شما فقط تصمیم بگیرید به ترک کردن بعدش شروع کنید به انجام دادن کاری . اینکه توی اون کار بهتر بشید اصلا بعد از یه مدت یادتون میره وسوسه یعنی چی 
من تصمیم گرفتم تایم کانون اومدنم را خیلی کم کنم تا دیگه اون حالت ها و فشار وسوسه ها واسم از بین برن البته موقعی این تصمیم را گرفتم که یکسال پاک داشتم ولی برای کسی که تازه شروع کرده برای پاکی کانون یه جای خوب میتونه باشه به شرط اینکه ذهنش شرطی نشه و به کانون معتاد نشه قدر اینجا را بدونید و ازش استفاده کنید من به خاطر اینکه دیگه خیلی کمتر درگیر قضایای خ.ا باشم خیلی کم سر میزنم ولی نه اینکه کلا نیام 
نمیتونم هم نسخه تجویز کنم که فلان کارو بکنید جواب میده چون محرک هرکسی یه چیزیه خلاصه باید بدونید مسیر موفقیت نوسان داره .پستی بلندی داره ولی اگه کم نیارید این شمایید که پیروزید 
خیلی خوشحالم که تونستم از معضلی که ۹۰درصد جوون های جامعمون درگیرش هستن خودمو خلاص کنم خوشحالی غیر قابل وصفی داره که فقط با پاک بودن میتونید طعمشو بچشید 
پاک بمونید 302
حامدحامد/ از 15 بهمن/ 12 روز خوب
دروود تحنیت بر اعضای گروه سرو
Lover
23 بهمن
۴ روز پایبند به پیمان مقدس
            دیوانه تر از خویش کسی می‌جستم

دستم بگرفتند و به دستم دادند..
.
(1401 بهمن 27، 18:13)يا ماه بني هاشم نوشته است:
(1401 بهمن 27، 11:38)farzad53 نوشته است: farzad53 
11 روز خوب

سلام فرزاد53 عزیز 302

تبریک میگم موفقیتت رو در مسابقه 10 روزه 2uge4p4  به زودی براتون جشن حسابی میگیریم احتمالا شنبه بیافته. 317

خیلی مواظب خودت باش. 49-2 
بازم تبریک Khansariha (46)

داداش حست چیه؟ چه مدت بود به 11 روز نرسیده بودی؟

ممنون بابت تبریکت داش داش والا من از زمانی که خود ارضایی کردم حدودا 6 سالی میشه اصلا به 11 روز نرسیده یعنی فوق وفقش یه هفته بوده 

والا حسم بهتره سلامتم بهتره کلا اینکه وقتم و ذهنم وابسته یه چیزی نیست خیلی حس ازادی خوبی داره
هیچ چیز غیرممکن نیست Khansariha (56)
(1401 بهمن 28، 9:43)حامدحامد نوشته است:
حامدحامد/ از ۱۵ بهمن/ 12 روز خوب
ایول به حامد حامد گل 49-2 Khansariha (69)  
(1401 بهمن 28، 9:44)Lover نوشته است: دروود تحنیت بر اعضای گروه سرو
Lover
23 بهمن
۴ روز پایبند به پیمان مقدس
ایول به داش لاور گل 49-2 Khansariha (69) 
(1401 بهمن 28، 13:08)farzad53 نوشته است: ممنون بابت تبریکت داش داش والا من از زمانی که خود ارضایی کردم حدودا 6 سالی میشه اصلا به 11 روز نرسیده یعنی فوق وفقش یه هفته بوده

والا حسم بهتره سلامتم بهتره کلا اینکه وقتم و ذهنم وابسته یه چیزی نیست خیلی حس ازادی خوبی داره
چه قدر عالی این حس خوب را با هیچی نمیشه عوض کرد 317 2uge4p4
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
(1401 بهمن 28، 0:40)New fighter نوشته است: خیلی معذرت می‌خوام از دوستان 
چرا معذرت خیلی هم ممنون که بهمون سر زدی بازم تونستی بیا ماهی یه بار بیا ، هر جور راحتی  Khansariha (18)
که فعالیتم کم شده خیلی توی کانون ولی مواقعی که نیستم راحت ترم واسه ترک به نوعی یادم میره که اصلا وسوسه میشدم  مدت زیادی زمان دقیقش یادم نیست ولی حدود ۲ماهی هست که پاکم یه روزایی آنقدر خودمو میکشتم که پاک بمونم برعکسش یه روزهایی هم بود که قید پاکی را زده بودم ولی از یه جایی به بعد تصمیم گرفتم یه یاعلی بگم و یه بار واسه همیشه ترک کنم اوایل خیلی سخت بود چون باید مدام سرمو گرم میکردم یا حواسم را پرت میکردم ولی الان میبینم این دو ماه چقدر زودتر گذشت نسبت به اون یه سالی که پاک بودم خلاصه و مفید بخوام بگم خیلی خودتونو درگیر دو دوتا چهارتا مسیر پاکی نکنید شما فقط تصمیم بگیرید به ترک کردن بعدش شروع کنید به انجام دادن کاری . اینکه توی اون کار بهتر بشید اصلا بعد از یه مدت یادتون میره وسوسه یعنی چی 
دمت گرم ایول داری داداش، روی حرفت وایسادی گفتی من مجبورم پاک بمونم و خودتو هرجور شد پایبند کردی تا روزهای سخت اولیه گذشت Khansariha (69)
من تصمیم گرفتم تایم کانون اومدنم را خیلی کم کنم تا دیگه اون حالت ها و فشار وسوسه ها واسم از بین برن البته موقعی این تصمیم را گرفتم که یکسال پاک داشتم ولی برای کسی که تازه شروع کرده برای پاکی کانون یه جای خوب میتونه باشه به شرط اینکه ذهنش شرطی نشه و به کانون معتاد نشه قدر اینجا را بدونید و ازش استفاده کنید من به خاطر اینکه دیگه خیلی کمتر درگیر قضایای خ.ا باشم خیلی کم سر میزنم ولی نه اینکه کلا نیام 
نمیتونم هم نسخه تجویز کنم که فلان کارو بکنید جواب میده چون محرک هرکسی یه چیزیه خلاصه باید بدونید مسیر موفقیت نوسان داره .پستی بلندی داره ولی اگه کم نیارید این شمایید که پیروزید 
دئیقا Khansariha (69)
خیلی خوشحالم که تونستم از معضلی که ۹۰درصد جوون های جامعمون درگیرش هستن خودمو خلاص کنم خوشحالی غیر قابل وصفی داره که فقط با پاک بودن میتونید طعمشو بچشید 
پاک بمونید 302

مام خیلی خوشحالیم برات انشالله دوباره به یک سال میرسی و فراترم میری انشالله ابدی میشه اینبار Khansariha (46)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
حامدحامد/ از 15 بهمن/ 13 روز خوب
سلام 303

عضو جدید، آقای THE GOMNAM به گروه سرو پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک 
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام
muhammadali1964
28بهمن
0روز خوب
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
Big Grin 
با سیلام و عرض ادب

THE GOMNAM
۲۹ بهمن / ۰ روز خوب 
سلام دوستان من حوصلم سر رفته بازی های کامپیوتری دیگه خوشم نمیاد .
به خاطر بیماریم نمی تونم برم سر کار.
به‌ نظر شما چی کار کنم Hanghead
(1401 بهمن 29، 20:31)mehrdadsdm نوشته است: سلام دوستان من حوصلم سر رفته بازی های کامپیوتری دیگه خوشم نمیاد .
به خاطر بیماریم نمی تونم برم سر کار.
به‌ نظر شما چی کار کنم Hanghead
برو یه مهارت یاد یادبگیر که بتونی ازش پول در بیاری

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان