امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام دوستان
فرهنگ / 12 تیر / پاکم
امروز ۲۶ تیر هستش یعنی ۱۴ روزه پاکم Confetti
هنوزم جای جبران هست 53
 سپاس شده توسط
حبیب / 9تیر/ 17 روز اکثرا خوب

خیلی سخته
امیدوارم امروز رو به سلامت رد کنم  809197ps94ijjhwg
(1399 تير 26، 13:41)علی‌رضا نوشته است: علی‌رضا / 18 آذر  / 218 روز خوب Khansariha (2)
ایول به پسر خوب کانون 2uge4p4
4chsmu1 4chsmu1
آقا آرمین مدیونی فکر کنی خودشیفتم Gigglesmile

علی‌رضا نیست که بولدوزر مسیر پاکیه.  317

ماشاءالله به تو پسر گل. پسر خوب کانون به این میگن.  4chsmu1

علی‌رضا اگه این‌ها خودشیفتگی نیست پس چیه؟  4chsmu1 من عاشق این خودشیفتگی‌هاتم.  Khansariha (18)

جدای از شوخی، چقدر خوبه که خودمون به خودمون انرژی مثبت بدیم و خودمون قدر خودمون رو بدونیم.
این‌ها خیلی بهتر از ناسزا گفتن به خودمون و تحقیر کردن خودمونه.  cheshmak
لذا منتظر خودشیفتگی‌های بعدی هستیم.  Smiley-face-biggrin

(1399 تير 26، 14:37)فرهنگ نوشته است: سلام دوستان
فرهنگ / 12 تیر / پاکم
امروز ۲۶ تیر هستش یعنی ۱۴ روزه پاکم Confetti

فرهنگ نگو پلکان پاکی بگو.  haha
داداشم چه عالی داری جلو میری و ما چقدر خوشحالیم که این روزهای خوبت رو می‌بینیم.  Khansariha (18)
این روزا رو دودستی بچسپ و مراقب خط قرمزهات باش.  daghighan

(1399 تير 26، 14:51)حبیب نوشته است: حبیب / 9تیر/ 17 روز اکثرا خوب

خیلی سخته
امیدوارم امروز رو به سلامت رد کنم  809197ps94ijjhwg

حبیب جان ما ای ول داره. چون ۱۷ روز خوب داره.  317 
داداشم چی شده که این روزها این قدر به سختی افتادی؟
پیام دو روز پیشت هم من رو نگران می‌کنه.  53258zu2qvp1d9v

ما امیدوار نیستیم که امروز رو به سلامت عبور می‌کنی. بلکه مطمئنیم که به سلامت عبور می‌کنی.
چون تو یه قهرمانی. اگه بخوای می‌تونی.  Khansariha (46)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 26، 5:44)مرد مجاهد نوشته است: ممنون از انگیزه‌بخشی ارزشمندت و دلگرمی‌ای که میدی ..
آره منم دوست دارم این اسم رو .. از فیلم دستهای خالی شنیدمش .. یه جاییش پشت تلفن یه غریبه به خسرو شکیبیایی میگه چطوری مرد مجاهد؟

مرد مجاهد/ ۲۵ تیر/ ۱ روز خوب/ مصلحت‌دید من آن است که یاران همه کار ... بگذارند و خم طره یاری گیرند

مجاهد جان ما یه یاعلی دیگه گفته و می‌خواد تو راه پاکی بتازه.  2uge4p4 
برادر ما رو هم سوار کن اون ترک عقب همراهت شیم. چه شود که همراه مجاهد باشیم.  49-2 
مجاهد جان اگر دوست داشتی لطفا اعلام وضعیت‌هات رو روزانه کن داداش. هم به خودت کمک می‌کنه هم دلگرمی‌ بقیه بچه‌ها هست.  Khansariha (18)
و
من نمی‌دونستم این اسم از فیلم دست‌های خالی اومده. چه جالب. من فیلم رو ندیدم ولی گوگل زدم گفت ۹۳ درصد کاربران گوگل این فیلم رو پسندیدن. 17

(1399 تير 26، 9:09)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 تیر 99 /7 روز خوب

روزهای خوب قبلی:    1)یک ماه،  2) 25روز

دگرش جان این سری دیگه باید رکوردهای قبلیت رو بزنی.  Confetti
برای نقاط ضعف قبلیت راهی چاره کن برادر. 
برو جلو ببینیم چه می‌کنی. ما هواتو داریم.  Khansariha (69)

(1399 تير 26، 12:40)mohsen.s نوشته است: سلام 
محسن / 22 تیر / 4 روز خوب

آفرین به آقا محسن تیم ما  2uge4p4
۴ روز خوب داره و نگاهش رسیدن به ایستگاه اول ۱۰ روزه هست.  Khansariha (46)
۶ روز دیگه بیشتر نمونده.  49-2

(1399 تير 26، 13:10)mohsen.s نوشته است: سلام دوستان من درمورد امضا به مشکل برخوردم می خوام امضام رو ویرایش کنم تغیر بدم  امضای کامل رو نشون نمیده که حذفشون کنم ریسیت هم نمیشه از اول واردش کنم 
چجوری امضا رو حذف کنم ؟؟؟

داداشم من امضات رو حذف کردم.
بقیه توضیحات رو هم پروفایلت دادم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 تير 24، 21:55)فرید نوشته است: سلام

فرید / 16 خرداد / 38 روز

فرید جان ماشاءالله به تو داداش بااراده‌ام.  317
چقدر خدا رو شکر می‌کنم بابت این روزهای خوبی که داری.  63
و
خوشحال‌تر میشم اگه گاهی هم از خودت چیزی برامون بنویسی.  Khansariha (18)

(1399 تير 24، 23:38)RezaRahjoo نوشته است: سلام به دوستان
رضا رهجو هستم / ۴ تیر / ۲۰ روز خوب
بنده ای حقیر به دنبال راه آزادی 
خداوندا کمکمون کن

رضا رهجوی عزیز  ۲۰ روز خوبت مبارک.  317
دیگه تو یه قهرمان کانون به حساب میای و باید در حد یه قهرمان یکی یکی مراحل رو عبور کنی.  Khansariha (69)
ماشاءالله به تو داداشم.  Confetti
بچه‌ها جشن رضا هم اینجاست. اگه دوست داشتید سر بزنید و تبریک بگید.  2uge4p4

(1399 تير 25، 14:32)علی‌رضا نوشته است: من به این سکوت ، عادت ندارم Khab

این خطاب به اون‌هایی هست که اعلام وضعیت نمی‌کنن. باید دعواشون کرد. Swear1

(1399 تير 25، 19:01)پشتکار نوشته است: پشتکار/10 تیر 99/ 15 روز خوب
پشتکار جان
پشتکار رو از اسم و نام به مرحله عمل آوردی.  
تلاشت ستودنیه. باعث افتخار مایی.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 24، 13:13)آستیگمات نوشته است: سلام دوستان Confetti
 امیدوارم حال همگی خوب باشه 2uge4p4
امروز روز خوبی رو پشت سر گذاشتم تا اینجا. وقتی سرمون گرم یه کاری میشه خیلی گذر زمان رو احساس نمی کنیم. و این خیلی خوبه. چون یاد مسائل منحرف کننده نمی افتیم. 53

به به آستیگمات کانون  Confetti
خدا رو شکر بابت روز خوبی که داشتی.   studsmatta
آره واقعا آدم سرش گرم که باشه،‌ وقتی برای روزش برنامه داشته باشه، وقتی خودش رو با فعالیت‌های مختلف مشغول کرده باشه، جایی برای چیزهای بد باقی نمی‌مونه.  49-2

(1399 تير 24، 20:45)هومان نوشته است: هومان
۲۱ تیر
۴ روز مشتی

کمربندا رو سفت کنید
فرمون دست خداس
اوس کریم کارشو خوب بلده !!

مرحبا به هومان کانون با ۴ روز مشتی  317
فرمون رو سپرده دست خدا، باقیش هم کار اوس کریم هست.  Khansariha (69)

(1399 تير 24، 21:00)sadaf1 نوشته است: درود بر دوستانم 
مهران
گروه سرو
21فروردین96 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی

مهران جان اراده فولادی ای ول داری با ۹۶ روز خوب.  317
الهی که این ۴ روز هم عالی سپری بشه و ۱۰۰ روزگیت رو فریاد بزنیم.  clapping
برای من و همه‌ی بچه‌های کانون دعا کن.  53258zu2qvp1d9v

و
جا داره تشکر کنم از رهگذر عزیز
و
همین طور از هومان عزیز
که برامون پست‌های زیبا و جون‌دار و دوست‌داشتنی میذارن.

دست گل‌شون درد نکنه.  Thankyou

و
به یک نفر هم نیاز داریم که پست‌های تجربیات برامون تو گروه بذاره.
حالا هر روز هم نه، یک روز در میون. کار سختی نیست.
طالب نبود؟  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
گردهمایی هفته پیش ما که خورد به قطع شدن کانون و شنبه برگزار شد. 

این هفته ان‌شاءالله مثل همیشه جمعه ساعت ۲۰ الی ۲۱
منتظر دیدن شما هستیم.

clapping  clapping  clapping 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستان 49-2
خوبین؟ خوشین؟ 2uge4p4
اومدم اعلام وضعیت کنم ( دیروز باز حواسم نبود که اعلام کنم Khansariha (56) )
خدا رو شکر اوضاع خوب داره پیش میره. Khansariha (69) 
فقط من روزها رو نمیشمارم. حس میکنم با شمردن روزای خوب، بیشتر به فکر عملی که نباید انجام بدیم میفتیم! Gigglesmile
درود 53 302
علی رضا/26تیر99/ شروع پاکیه همیشگی 

تفاوت میان پیروزی و شکست در زندگی این است که برندگان قدم اول را بر می دارند. آنها 
عمل گرا هستند.

به خودکشی هم برسم دیگه این کارو نمیکنم ...
(1399 تير 26، 15:59)آستیگمات نوشته است: سلام دوستان 49-2
خوبین؟ خوشین؟ 2uge4p4
اومدم اعلام وضعیت کنم ( دیروز باز حواسم نبود که اعلام کنم Khansariha (56) )
خدا رو شکر اوضاع خوب داره پیش میره. Khansariha (69) 
فقط من روزها رو نمیشمارم. حس میکنم با شمردن روزای خوب، بیشتر به فکر عملی که نباید انجام بدیم میفتیم! Gigglesmile

سلام آستیگمات
تو خوب باشی ما هم خوبیم.  Confetti 
خدا رو شکر بابت روزهای خوبت.  2uge4p4 
اگر فکر می‌کنی بدون شمارش روزها راحت‌تر هستی، همین طور ادامه بده. مهم اینه که تو پاک باشی و حالت خوب.  Khansariha (18)

(1399 تير 26، 16:10)alireza4466 نوشته است: درود 53 302

تفاوت میان پیروزی و شکست در زندگی این است که برندگان قدم اول را بر می دارند. آنها 
عمل گرا هستند.

به به ببینید کی اومده؟  6
علیرضا جان خوش اومدی به گروه سرو.  317 

چقدر جمله‌ی زیبایی نوشتی برامون. 
قدم اول رو محکم برداریم عملی.  Khansariha (69) 

برامون بگو چه تغییراتی می‌خوای در خودت ایجاد کنی برای این شروع جدید؟  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام4 روز خوب
[تصویر:  1436512806269938_large.jpg]

مولا علی (ع) : خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.

[تصویر:  %D8%B4%DB%8C%D8%AE_%D8%B1%D8%AC%D8%A8%D8...6_copy.jpg]
(1399 تير 26، 16:23)آرمین نوشته است:
(1399 تير 26، 16:10)alireza4466 نوشته است: درود 53 302

عمل گرا هستند.

به به ببینید کی اومده؟  6
علیرضا جان خوش اومدی به گروه سرو.  317 

چقدر جمله‌ی زیبایی نوشتی برامون. 
قدم اول رو محکم برداریم عملی.  Khansariha (69) 

برامون بگو چه تغییراتی می‌خوای در خودت ایجاد کنی برای این شروع جدید؟  Khansariha (18)
سلام آرمین جان
مهمترین و حتمی ترین تغییرم که دیگه حتمن اجرایی میشه ورزش روزانه هست طوری که عادت و روتین بشه (دارم دوچرخه تهیه میکنم که حتمن ورزش رو داشته باشم) Khansariha (69)
[تصویر:  confetti.gif] 

به‌نام خدا

*اعلام وضعیت های تیر ماه*

*لیست به‌روز شده  1399/04/26*

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2348 روز خوب ........................................................ در حال جهاد

~امین~ / ؟  ؟ 93 / 1900 روز خوب ..................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 365 روز خوب ................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 1 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیست و سوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 493 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیستم و یکم

Mr Degaresh ا/ 19 تیر 99 / 7 روز خوب ................................ در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 5 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................ در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 17 خرداد 99 / 3 روز خوب ................................. در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ ............................................................. در انتظار ستاره چهاردهم

پشتکار / 10 تیر 99 / 15 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 242 روز خوب .................................. در انتظار ستاره یازدهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

علی‌رضا / 18 آذر 99 / 218 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره هفتم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 96 روز خوب ................................. در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب .................................... در انتظار ستاره ششم

فرید / 16 خرداد 99 / 38 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره چهارم

Victory ا/ 12 خرداد 99 / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره چهارم

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 77 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

karma ا / 28 فرودین 99 / 40 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

همساده / 11 تیر 99 / 1 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره دوم

هومان / 25 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................... در انتظار ستاره دوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ .................................................................... در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 19 تیر 99 / 7 روز خوب .................................. در انتظار ستاره اول

khoda.khasteam ا/  22 تیر 99 / 4 روز خوب .......................... در انتظار ستاره اول

RezaRahjoo ا/ 4 تیر 99 / 20 روز خوب .................................. در انتظار 30 روز خوب

فرهنگ / 12 تیر 99 / 14 روز خوب ......................................... در انتظار 30 روز خوب

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 10 تیر 99 / شروع روزهای خوب ............................. در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 14 روز خوب ........................................ در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 9 تیر 99 / 17 روز خوب ............................................. در انتظار 20 روز خوب

آستیگمات / 20 تیر 99 / 6 روز خوب ....................................... در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ 26 تیر 99 / شروع روزهای خوب ..................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ 22 تیر 99 / 4 روز خوب .................................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب .............................. در انتظار 10 روز خوب

Mohammad J.K ا/ 4 تیر 99 / 2 روز خوب ........................... در انتظار 10 روز خوب

amirtvk313 ا/ 21 فروردین 99 / 1 روز خوب ......................... در انتظار 10 روز خوب

کاکتوس تنها / 8 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ..................... در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............... در انتظار 10 روز خوب

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1399 تير 26، 17:33)alireza4466 نوشته است: سلام آرمین جان
مهمترین و حتمی ترین تغییرم که دیگه حتمن اجرایی میشه ورزش روزانه هست طوری که عادت و روتین بشه (دارم دوچرخه تهیه میکنم که حتمن ورزش رو داشته باشم) Khansariha (69)

عالیه ورزش و از اون عالی‌تر دوچرخه سواری
من خودم یه زمانی باشگاه میرفتم واقعا تو روحیه م تاثیر داشت واسه پاکیمم خوب بود
پیاده روی شبانه رو که دیگه نگو عشقه عشق
ایشالا که منم مثه تو باز ورزش رو شروع کنم Confetti

(1399 تير 26، 16:56)khoda.khasteam نوشته است: سلام4 روز خوب

سلام داداش ماشالا به این همه پاکی Confetti
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53