امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام دوستان خوبم  [تصویر:  53.gif]
مهران
گروه سرو
21فروردین 152 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
(1399 شهريور 17، 16:27)افرا نوشته است:
نقل قول: با یاد خدا
ثبت نام دور چهل و سوم مسابقه گروهی
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
2- ali123
3- افرا
4- 53
.
.
.

ماهم با اعتماد به نفس اومدیم! 303

خدایا به امید تو 53
ماشاءالله و درود بهت 53
[تصویر:  05_blue.png]
از گفتنش خجالت میکشم، از این همه بی ارادگی و سستی خودم متنفرم...
هیچکس شرایط من رو نداره، افتضاح ترین شرایط رو دارم.
امروزم دو بار خطا کردم
توی سه روز اخیر هفت بار و توی هفده روز بیست بار، فاجعه باره، دارم خودم رو نابود میکنم، شاید تنها کسی باشم که تعداد خطاهاش از تعداد روزا هم بیشتره...
تپش قلب شدید دارم، نمیدونم شما هم اینطوری میشید یا نه، خیلی حس و حال مزخرفیه
از هجده شهریور دوباره اولین روز پاکی رو شروع میکنم، امیدوارم حداقل بتونم کمتر گند بزنم به خودم
جوری شدم که بابل هر تلنگری میرم سراغ گناه و به راحتی گناه میکنم
حالم از خودم بهم میخوره، حالم از این شخصیت کثیف و این شرایطم بهم میخوره، حالم بهم میخوره از این که برخلاف تصور خانواده و خیلیای دیگه آدم کثیف و پستی ام و عملم با ادعاهام کلی فرق داره
از زمین تا آسمون با اون شخصیت مدنظرم فاصله دارم و روز به روز بیشتر از خودم بدم میاد
سلام
خوبید؟
گفتم بیام حالی ازتون بپرسم
من که خدا رو شکر خوبم
به امید موفقیت در ترک.کار راحتی نیست.
قرار هم نبوده راحت باشه،باید با امید به آینده و تلاش و مراقبت،پیش رفت.برای آدم هیچ چیز جز تلاشش نیست.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1399 شهريور 17، 20:50)،رهگذر، نوشته است:
[تصویر:  vvr4_--_احادیث_اهل_بیت_--_on_instagram_ح...م_صادق.jpg]

این رو زیاد تجربه کردم،نگاه هایی می کنی،فک می کنی چیزی نیست،اما بعدا می فهمی اینا چی کار می کنن،یه دفعه میبینی بدون دلیل پر از شهوت شدی نمی دونی از کجا،از همین نگاه هاست که ساده از کنارش عبور کردیم.

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

پشتکار/۱۲شهریور/۶
به امید خدا موفق می شم Khansariha (69)

(1399 شهريور 18، 1:15)ali123 نوشته است: از گفتنش خجالت میکشم، از این همه بی ارادگی و سستی خودم متنفرم...
امروزم دو بار خطا کردم
توی سه روز اخیر هفت بار و توی هفده روز بیست بار، فاجعه باره، دارم خودم رو نابود میکنم، شاید تنها کسی باشم که تعداد خطاهاش از تعداد روزا هم بیشتره...
از هجده شهریور دوباره اولین روز پاکی رو شروع میکنم، امیدوارم حداقل بتونم کمتر گند بزنم به خودم
حالم از خودم بهم میخوره، حالم از این شخصیت کثیف و این شرایطم بهم میخوره، حالم بهم میخوره از این که برخلاف تصور خانواده و خیلیای دیگه آدم کثیف و پستی ام و عملم با ادعاهام کلی فرق داره
از زمین تا آسمون با اون شخصیت مدنظرم فاصله دارم و روز به روز بیشتر از خودم بدم میاد

سلام
با یه مقدار تلاش بیشتر،شرایط بهتر میشه.
بدون توجه به نتیجه تلاش کن،چون فقط تلاشه که مهمه.
آدم جز تلاشش،چیز دیگه ای رو نداره.
فقط تلاش.شکست خوردی؟فقط تلاش
باز زمین خوردی؟تلاش
هیچ وقت تلاش رو رها نکن.
چون رها کردن تلاش،یه جور خودخواهیه.یعنی این که من میخوام شکست نخورم.من میخوام همه چیز باب میل من باشه.ما سگه کی باشیم؟خدا مهمه.
دست از تلاش کشیدن،خودخواهیه.ناامید شدن،خودخواهیه،یعنی اتفاق دلخواهم نیوفتاد،یعنی خدا خواسته منو براورده نمی کنه.
خودخواهی رو بزاریم کنار و اونچه که خدا میخواد رو انجام بدیم.خدا امید میخواد از ما،انجام بدیم.خدا توبه می خواد از ما،انجام بدیم.خدا حفظ روحیه میخواد از ما.خدا ادامه ی تلاش رو میخواد از ما.

[تصویر:  bujp_1363.png]
به‌نام خدا

*لیست به‌روز شده در 1399/6/18*

[تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif]

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2391 روز خوب ................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 412 روز خوب ............................................ در حال جهاد

[تصویر:  bbz8_1362.png]

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 49 روز خوب .................... در انتظار ستاره بیست و چهارم 

جناب خان / 17 اسفند 97 / 546 روز خوب .............. در انتظار ستاره بیستم و دوم 

Mr Degaresh ا/ 19 مرداد 99 / 28 روز خوب ................ در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 15 شهریور 99 / آغاز روزهای خوب ................ در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 12 شهریور 99 / 6 روز خوب ......................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 30 مرداد 99 / 14 روز خوب ......................... در انتظار ستاره یازدهم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 152 روز خوب ....................... در انتظار ستاره هشتم

فرید / 16 خرداد 99 / 93 روز خوب .................................... در انتظار ستاره ششم   

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 133 روز خوب ..................... در انتظار ستاره چهارم

هومان / 17 شهریور 99 / آغاز روزهای خوب .................... در انتظار ستاره سوم

همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ............................... در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 18 مرداد 99 / 14 روز خوب ........................ در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 22 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

Alireza98 ا/ 6 شهریور 99 / 11 روز خوب ....................... در انتظار 30 روز خوب 

RezaRahjoo ا/ 16 مرداد 99 / 2 روز خوب ..................... در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی/ 13 شهریور 99 / 3 روز خوب ............... در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 24 مرداد 99 / آغاز روزهای خوب ................... در انتظار 20 روز خوب

mohsen.s ا/ ؟؟؟؟ / 5 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

افرا / 16 شهریور 99 / آغاز روزهای خوب ............. در انتظار 10 روز خوب

ali123 ا/ ؟؟؟؟ / آغاز روزهای خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب
[تصویر:  bujp_1363.png]
 سپاس شده توسط
سلام ۵ روز پاک
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
به نام ایزد 
آقای اراده / ۳۰ مرداد / ۱۹ روز 
53
بازم شروع  Hanghead Khansariha (36)   18شهریور/0
خیلی راهها میدونم هست خیلی تکنیکا .... اما کیه که انجام بده ؟
سلام

فرید/16 خرداد/94 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 549 روز خوب  Khansariha (46) 
53
(1399 شهريور 18، 1:27)پشتکار نوشته است:
(1399 شهريور 18، 1:15)ali123 نوشته است: از گفتنش خجالت میکشم، از این همه بی ارادگی و سستی خودم متنفرم...
امروزم دو بار خطا کردم

سلام
با یه مقدار تلاش بیشتر،شرایط بهتر میشه.
بدون توجه به نتیجه تلاش کن،چون فقط تلاشه که مهمه.
آدم جز تلاشش،چیز دیگه ای رو نداره.
فقط تلاش.شکست خوردی؟فقط تلاش
باز زمین خوردی؟تلاش
هیچ وقت تلاش رو رها نکن.
چون رها کردن تلاش،یه جور خودخواهیه.یعنی این که من میخوام شکست نخورم.من میخوام همه چیز باب میل من باشه.ما سگه کی باشیم؟خدا مهمه.
دست از تلاش کشیدن،خودخواهیه.ناامید شدن،خودخواهیه،یعنی اتفاق دلخواهم نیوفتاد،یعنی خدا خواسته منو براورده نمی کنه.
خودخواهی رو بزاریم کنار و اونچه که خدا میخواد رو انجام بدیم.خدا امید میخواد از ما،انجام بدیم.خدا توبه می خواد از ما،انجام بدیم.خدا حفظ روحیه میخواد از ما.خدا ادامه ی تلاش رو میخواد از ما.

توکل بر خدا، امیدم رو از دست نمیدم، تلاشم رو می کنم 53
(1399 شهريور 18، 16:31)Alireza98 نوشته است: بازم شروع  Hanghead Khansariha (36)   18شهریور/0
خیلی راهها میدونم هست خیلی تکنیکا .... اما کیه که انجام بده ؟

نباید ناامید باشیم، دوباره با هم شروع می کنیم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان