امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

و عوامل :

آرمین Khansariha (46) 53

حامدحامد Khansariha (46) 53

همساده Khansariha (46) 53

علی‌رضا Khansariha (46) 53

مطمئنم خدا تلاشاتونو میبینه و همتون بنده های پرتلاش خدایین و خیلی دوستتون داره Khansariha (18)  Gol
( شک نکنید یه چیزی میدونم که میگم
و اینکه مطمئنم هیشکدومتون تسلیم نمیشید و هممون قله های موفقیتو آروم آروم فتح میکنیم cheshmak♡ )
(1399 شهريور 19، 19:26)،رهگذر، نوشته است:
[تصویر:  7ovu_--_احادیث_اهل_بیت_--_on_instagram_ح...ا_ام_1.jpg]

ریختشو نگاه کن تورو خدا 
عوضیه نکبت Kill

اگه سر و دمشو ندید بگیریم ، مثل یه کلیست که دست و پا در آورده Khansariha (13)
البته یه کلیه ی لاغر Gigglesmile
خب دیگه  بیکار شدیم بیاییم یه چیزی بنویسیم .قبلا میگفتم زشته بیام اینجارو سیاه کنم بعد دیدم اصلا اینجا برای نوشتنه! خجالت نداره! Gigglesmile

چند روز پیش بود که خیلی کنجکاو شده بودم بدونم هورمونایی که در ترک خ ا و انجامش تاثیر گذار هستن کدوما هستن.

عادت دارم در مورد این مسایل حتما علت فیزیولوژی و یا پاتولوژیش رو بررسی کنم چون فهمش کمک میکرد که بدونم چه باید کرد؟! 7

متوجه شدم ترک خ ا برای کسی که اعتیاد شدید داره متاسفانه یکم شبیه ترک مواد مخدره! 

یعنی دوتا از هورمونا در سطح بالایی در خون فرد معتاد وجود دارن ولی فرد بهشون عادت کرده و مقدار خیلی بیشتری نیاز داره تا دوباره احساس 

لذت کنه!

این دوتا هورمون توی بدن معتادای مواد مخدر هم بالاست!

[تصویر:  4bn_شش.jpg]

فرض کنیم اون بالایی مال فرد معتاده! ابیه هم مال انسان معمولی. سطح هورمون توی بدن فرد معتاد سطح بالاتری داره و نوسانش هم بیشتره

که باعث عدم ثبات خلق و خو میشه.

این هورمونا اثر ضد درد هم دارن!

و زمانی که توی بدن به علت ترک کردن افت میکنن اثر ضد درد هم کم میشه و ما درد رو حس میکنیم که این درد کاذبه!

نتیجش اینه که نباید بشکنیم!

شکستن باعث میشه اثر زحماتمون کم بشه! بالاخره که باید این راه رو بریم! این درد رو باید تحمل کنیم! 

بخش دوم حرفم در مورد جنبه ی روحی روانیش هست که برام مهمتره!

تازگی دارم یه رفتارای عجیبی از خودم نشون میدم از طرفی باعث افتخاره و از طرف دیگه باعث ترس!

مثل نظافت بیشتر! درست مسواک میزنم! مثل قبل همینطوری الکی نیست! صورتمو با محلول میشورم که داغون نشه (بعضی رفتارا که دیگه 

کلا مال دختراست Gigglesmile ولی مورد بعدیش اینکه خجالت نمیکشم!(الان خجالت نکشیدم اینارو گفتم! Gigglesmile)

نقاشی رو که ده سال بود رها کرده بودم رو شروع کردم و طرحایی از چهره کشیدم که خودمم باورم نمیشه!

عادتای خوب  دارم جمع میکنم مثل یاد گرفتن یه زبان دیگه و ورزش و صحبت کردن با خدا 

ولی از دو جهت هم میترسم!

میترسم که از دستش بدم! چون خیلی خوبه من اینطوری خودمو بیشتر دوس دارم.

و از جهت دیگه این رفتارای کسیه که دوسش داشتم میترسم که نکنه دارم ادای اونو در میارم که اروم بشم! (این احتمالش خیلی خیلی کمه 

چون راستش من عاشق کسی بودم که خودم توی ذهنم ازش ساخته بودم! خوب بودا ولی نه اونی که من تو ذهنم ساخته بودم.

خدا کنه اینا پایدار بمونه و حتی بیشتر بشه.

دلم بیشتر میخواد!

این کارایی که دارم میکنم در عرض یک سال منو تبدیل میکنه به بهترین چیزی که خودم میشناسم!

خدا کمک لطفا. 53
نقل قول: این کارایی که دارم میکنم در عرض یک سال منو تبدیل میکنه به بهترین چیزی که خودم میشناسم!

تداوم و پایبندی و پایداری برادر .... Smiley-face-thumb

علی رضا99. / 18شهریور99. / اولین روز پاک
سلام

فرید/16 خرداد/95 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
هومان/۱۸ شهریور/۱ روز پاک

الان مسافرتم 
برگردم 
گروهو جررر میدم 
جرررررررر Kool Kool
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام یک فروند ابتین هستم با2418روز پاکی
خدامنو برای گروه حفظ کنه 4chsmu1 2uge4p4 Khansariha (46)
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
(1399 شهريور 19، 21:48)Alireza98 نوشته است:  تداوم و پایبندی و پایداری برادر .... Smiley-face-thumb

والا به خدا. 53

(1399 شهريور 20، 7:47)abtin نوشته است: سلام یک فروند ابتین هستم با2418روز پاکی

این همه روز یه جا تا حالا ندیده بودم!!!  Khansariha (13)

داشتم با ماشین حساب ، حساب میکردم ببینم میشه چند سال و چند ماه! Gigglesmile 

وای نابود شدم اصلا! من از 7 رد بشم جشن میگیرم! Shy
(1399 شهريور 19، 21:48)Alireza98 نوشته است:
نقل قول: این کارایی که دارم میکنم در عرض یک سال منو تبدیل میکنه به بهترین چیزی که خودم میشناسم!

تداوم و پایبندی و پایداری برادر .... Smiley-face-thumb

سلام علی رضا
شروع جدیدت رو تبریک میگم 302

کاملا موافقم باهات پایبندی به اصول رمز موفقیت 49-2

(1399 شهريور 19، 22:14)فرید نوشته است: سلام

فرید/16 خرداد/95 روز
سلام فرید جان
ماشالا هزار ماشالا
چشم بد ازت بدور
امید مایی رفیق Muscular

(1399 شهريور 19، 22:59)هومان نوشته است: هومان/۱۸ شهریور/۱ روز پاک

الان مسافرتم 
برگردم 
گروهو جررر میدم 
جرررررررر Kool Kool  

سلام هومان
کجا رفتی حالا؟  65
خارجه؟ داخله؟ 
زودی برگررررررررد Khansariha (89)

سلام
ستوووووون 303
(1399 شهريور 20، 8:07)افرا نوشته است:

این همه روز یه جا تا حالا ندیده بودم!!!  Khansariha (13)

داشتم با ماشین حساب ، حساب میکردم ببینم میشه چند سال و چند ماه! Gigglesmile 

وای نابود شدم اصلا! من از 7 رد بشم جشن میگیرم! Shy
 سلام
افرا منتظر 7 روزی چرا؟ همین امروز رو یه جشن حسابی خودتو مهمون کن تا اون هورمون‌های خوشگل که خودت گفتی سطحشون بیاد بالا
هر مقاومت در مقابل وسوسه خودش یه پیروزی بزرگه و جشن میخاد  Smiley-face-thumb
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1399 شهريور 19، 15:33)زندگی آزاد نوشته است: سلام من تازه عضو انجمن شدم و به عضویت این گروه در اومدم اسمم زندگی آزاد هست و 67 روز و 14 ساعت و 33 دقیقه پاکی دارم خدا رو شکر که با شما عزیزان آشنا شدم تا هم بتونم تجربیات جدید رو کسب کنم هم بتونم در حد توانم به بقیه دوستان کمک کنم
Confetti

سلاااام برادر
عرض ادب 303خیلی خوش اومدی 302

ماشالا به ابن همه انرژی و انگیزه اومدی تا سطح دانشمون رو راجع به کارکرد عادات بالا ببری 49-2بی صبرانه منتظر شنیدن اعلام وضعیتات و توصیه هات هستم. خصوصا اون کتابی که گفتی رو تعریفش رو شنیدم بیشتر ازش بهمون بگو  Thankyou
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
این یه هفته خدا رو شکر خوب گذشت
1-اصلاحات یه مقاله انجام دادم
2-یه کتاب خوندم
3-تقریبا اتلاف وقت تو فضای مجازی نداشتم
4-تو اداره خوب کار کردم
کلا رو روال و برنامه پیش رفتم از خودم راضی ام.  Khansariha (56)
راستش دیروز یه چیزی خوندم راجع به یه روحانی معروف و وضعیت مالیش ازش گذشتم تا اینکه رفتم سوپر مارکت یه روحانی دیدم اومده بود خرید هی این جنس رو می‌پرسید اون جنس رو می‌پرسید منم یکی دوتا تیکه بهش انداختم بعدم که رفت با فروشنده پشت سرش حرف زدم. اومدم بیرون از مغازه حالم بد شد سریع فهمیدم اون مطالبی که راجع به اون روحانی معروف این روزا شایع شده باعث رفتارم شد وگرنه من کلا دلم نمیاد کسی رو جلو جمع خراب کنم.خواستم برم دنبالش حلالیت بگیرم نرفتم.از خدا میخام منو ببخشه. باید مراقب ورودی های گوش و چشمم باشم. 
همساده دیده فرو بر به گریبان خویش 22 خودت پر از ایراد و نقصی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
[تصویر:  bujp_1363.png]
به‌نام خدا

*لیست به‌روز شده در 1399/6/20*

[تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif]

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2418 روز خوب ................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 412 روز خوب ........................................... در حال جهاد

[تصویر:  bbz8_1362.png]

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 49 روز خوب ................ در انتظار ستاره بیست و چهارم 

جناب خان / 17 اسفند 97 / 549 روز خوب .............. در انتظار ستاره بیستم و دوم  

Mr Degaresh ا/ 19 مرداد 99 / 30 روز خوب ................ در انتظار ستاره نوزدهم Khansariha (46)

Deril ا/ 15 شهریور 99 / آغاز روزهای خوب ............... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 12 شهریور 99 / 6 روز خوب ........................ در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 30 مرداد 99 / 19 روز خوب ............ ........... در انتظار ستاره یازدهم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 152 روز خوب ....................... در انتظار ستاره هشتم

فرید / 16 خرداد 99 / 95 روز خوب .................................... در انتظار ستاره ششم   

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 133 روز خوب ...................... در انتظار ستاره چهارم

هومان / 18 شهریور 99 / 1 روز خوب .............................. در انتظار ستاره سوم

زندگی آزاد/ 14 تیر 99 / 68 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دوم Khansariha (46)

همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب .............................. در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 18 مرداد 99 / 14 روز خوب ...................... در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 22 روز خوب .................................. در انتظار 30 روز خوب

RezaRahjoo ا/ 16 مرداد 99 / 2 روز خوب ..................... در انتظار 30 روز خوب

Alireza98 ا/ 18 شهریور 99 / 1 روز خوب ....................... در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی/ 13 شهریور 99 / 5 روز خوب ................... در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 24 مرداد 99 / آغاز روزهای خوب ....................... در انتظار 20 روز خوب

mohsen.s ا/ ؟؟؟؟ / 5 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

افرا / 16 شهریور 99 / 2 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب

ali123 ا/ ؟؟؟؟ / آغاز روزهای خوب ................................. در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  bujp_1363.png]
زندگی آزاد / 14 تیر 1399 / 68 روز
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام سروی‌ها  2uge4p4

زندگی آزاد جان قشنگ میشه گفت تو این چند ماه کولاک کردی و یه تحول اساسی ایجاد کردی.
خدا رو شکـــــــــــــــــــــــــــــر.  317

(1399 شهريور 19، 16:06)زندگی آزاد نوشته است: 1-راستش من سال های سال اعتیاد به سیگار و خود ارضایی داشتم و هر روز عوارض در بدنم بیشتر نمود پیدا میکرد یک روز یکی از دوستام گفت میخواهی زندگیت رو تو یک ساعت تغییر بدم گفتم شوخی نکن مگه میشه گفت من خودم همینجوری موفق شدم یک میکرو کتاب بهم معرفی کرد با عنوان آسانترین روش ترک سیگار از آلن کار من یک بار گوش کردم و چندین مرتبه بعدش هم این کتاب صوتی رو گوش کردم و تونستم با تکنیک هاش سیگار رو از 131 روز پیش به طور کامل از زندگیم حذف کنم بعد از اون پیش خودم گفتم همین تکنیک رو تغییر میدم و خود ارضایی رو ام باهاش ترک میکنم که موفق هم شدم بعدش گفتم همینو بسط میدم به کل اهداف زندگیم و با کمال تعجب خودم دیدم بازم دارم موفق میشم. کل تکنیک من اینه برای ترک یک عادت بد یا جایگزینی یک عادت خوب باید اطلاعات خودمون رو در مورد عواقب و محاسن اون عادت بیشتر کنیم اینجوری موفق میشیم حالا بعدا در مورد تکنیک ها بیشت. صحبت میکنم
چقدر عالی. حتما خوشحال میشیم برامون بگی تا ما هم استفاده کنیم.  49-2
با این شیبی که تو داری جلو میری، کم‌کم کره ماه رو هم فتح می‌کنی.  4chsmu1  ترک خودارضایی که چیزی نیست.  Khansariha (69)

2-شاید باورتون نشه من خودم هم اوایلش نمیشد من با اجرای تکنیک ها عملا وسوسه و فشار جدی ای رو تجربه نکردم برعکس احساس خوبی داشتم
این نشون از مسیر درستیه که اومدی.
وقتی روش درست باشه، نه تنها فشار و اذیت شدن نیست بلکه بهترین احساس‌های دنیا رو تجربه می‌کنیم.  Confetti
هر چند که این عدم فشار جدی نباید موجب بشه که غافل بشیم و خدای نکرده خط قرمزهامون رو زیر پا بذاریم. به خودمون غره بشیم و بگیم که دیگه پاک شدیم تموم شد رفت هر کاری می‌خوام بکنم. 22

3-الان وضعیت روحی خیلی عالی ای رو دارم که در طول زندگیم هیچ وقت تجربش نکرده بودم و احساس آزادی میکنم.
باز هم خدا رو شکر.  Confetti
خودارضایی ما رو اسیر می‌کنه و پاکی یعنی رهایی از اسارت نفس128fs318181

4-مانعی که سر راهم میبینم چشم چرانی هست که تا حد زیادی کنترل کردم و میکنم تلوزیون و اخبار و فیلم سریال رو کلا کنسل کردم م ا ه و ا ر ه هم از همون لحظه ای که متحول شدم یک ثانیه هم نگاه نکردم.
کنترل چشم از اون‌ چیزهایی هست که واقعا لحظه‌ای باید مراقبش بود. همیشه قاطع باشیم و از زیرش در نریم.
چشم که کنترل نشه، افکار به دنبالش میاد. این‌ها دست به دست هم میده و کار به جایی کشیده میشه که نباید بشه.
باز هم خدا رو شکر که یک دگرگونی اساسی داشتی و در این زمینه هم عالی عمل کردی.  Khansariha (69)

تنها حسرتم اینه که چرا اینقدر دیر به خودم اومدم و از بقیه عقب موندم که میدونم این فکر هم از حملات شیطان هست ولی پس زمینه ذهنم دارمش
بله. دقیقا این خواسته شیطانه که با حسرت، آه به دلت بیاره و غصه‌دار شی.
همین الانی که به خودت اومدی، بهترین زمان ممکنه. شک نکن. 128fs318181

در حال حاظر اوقات بیکاری رو در حال مهارت آموزی هستم که بتونم وارد شغل ایده عال خودم بشم به امید خدا
به امید خدا که موفق باشی در رشته‌ی شغلیت.  49-2

تنها کسی که در تمام این دوران پشت و پناه و یاور من بود خداوند مهربان بود که راه رو به من نشون داد و در قلب من آرامش ایجاد کرد.
خدایا بزرگیت رو شکر.  63
خدایا داداش عزیزمون زندگی آزاد رو خودت در راه راست حفظ کن و خودت ثانیه به ثانیه راهنماش باش. 63 
خدایا برکت زندگی پاک و به دور از گناه رو به این داداش‌مون و همه‌ی کانونی‌ها عطا کن.   63 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
دوست خوبمون داداش زندگی آزاد عضو جدید گروه سرو هستند1
بهشون خوش آمد عرض می کنیم53

با آرزوی موفقیت برای ایشون
مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان