امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 شهريور 21، 19:40)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 21، 19:36)فرید نوشته است: سلام 303

فرید/16 خرداد/97 روز

سلام  فرید بی‌نظیر کانون  Confetti
مرد پاک سروی  2uge4p4

داداش یه دو تا نصیحت ما رو کن امشب ازت پند بگیریم.  Hanghead
داداش من خودم مایه عبرتم چه نصیحتی کنم  Hanghead
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 19:41)Alireza98 نوشته است: بعضی موقعا که تو ذهنم میاد که بدترین حالت ممکن مرگمه و چقد راحت و زود و سریع هم میتونه باشه ، کلن از آزادی و نترسی و بی ترمزی پرواز میکنم

چرا؟

این مواقع چه حسی دارید؟
 سپاس شده توسط
من جدیداً مخصوصاً بعد از فوت بابام، مرگ، برام ملموس‌تر و باور پذیرتر شده. برای همین دارم سعی می‌کنم بعضی کارها و رفتارهامو اصلاح کنم. مثلاً در زمینه غیبت نکردن احساس می‌کنم دارم موفق‌تر عمل می‌کنم. جدیداً وقتی توی یه جمعی دارن غیبت می‌کنن، من اصلاً مشارکت نمی‌کنم و حتی سعی می‌کنم مسیر بحثشون رو عوض کنم.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 19:40)حامدحامد نوشته است: سعدی، علیه الرحمه یه بیت زیبا داره که میگه:

به جان زنده دلان سعدیا که مُلک وجود
نیرزد آنکه دلی را زِ خود بیازاری

معنیش فکر کنم این میشه که تا می‌تونی تو این دنیا دل به دست بیار و دل نیازار.  4chsmu1

اگه درست کنم حامد تشویق کنم.
من از بچگی با شعر و شاعری مشکل داشتم و نمی‌فهمیدم این شاعرا چی میگن.  Smiley-face-biggrin

(1399 شهريور 21، 19:41)Alireza98 نوشته است: بعضی موقعا که تو ذهنم میاد که بدترین حالت ممکن مرگمه و چقد راحت و زود و سریع هم میتونه باشه ، کلن از آزادی و نترسی و بی ترمزی پرواز میکنم

یعنی ته تهش قراره بمیریم دیگه؟  4chsmu1
پس بی‌خیال همه چی رو بریم پرواز در بی‌خیالی.  fly2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: این مواقع چه حسی دارید؟
  وقتی میبینم بدترین اتفاقی که میتونه بیفته خاک شدنمه که اونم دیر یا زود انجام میشه دیگه چرا از شخصی یا موقعیتی یا انجام هرکاری ابایی و ترسی داشته باشم ، آزاد آزاد میرم جلو
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 19:43)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 21، 19:37)Alireza98 نوشته است: نمیدونم چرا بهترینها و بی ریاترینا زودتر از همه میمیرن

یعنی خدا خوب‌ها رو زود می‌بره؟  Hanghead

بچه‌ها مراقب خودتون باشید.  4chsmu1

داداش بعدا برامون تعریف کن چرا خیلی از پرستارا اعصاب ندارن.   4chsmu1

آدم‌های خوش برخوردی مثل تو کم پیدا میشه بین‌شون.  53258zu2qvp1d9v

والا خیلی مراقب باشید من اینجا تنها میمونم! Gigglesmile اگه اینطوری باشه 100 سال قشنگ عمر میکنم مث یه بنده خدایی! 4chsmu1

پرستارا واقعا حق دارن بی اعصاب باشن.میتونم یه لیست بلند بالا از بدبختیاشون بنویسم!

تمام خاطراتم اومد تو ذهنم دارم میخندم بهشون Khansariha (13) 

یه روز اورژانس اطفال بودم شمردم دیدم حدود 270 بار توی 5 ساعت گفتم : "الان تخت خالی نداریم میتونید منتظر بمونید یکی خالی بشه یا تشریف 

ببرید بیمارستان امام! " Gigglesmile 

همین 270 بار برای یه روز کافیه تا بی اعصاب باشی!
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 19:47)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 21، 19:40)حامدحامد نوشته است: سعدی، علیه الرحمه یه بیت زیبا داره که میگه:

به جان زنده دلان سعدیا که مُلک وجود
نیرزد آنکه دلی را زِ خود بیازاری

معنیش فکر کنم این میشه که تا می‌تونی تو این دنیا دل به دست بیار و دل نیازار.  4chsmu1

اگه درست کنم حامد تشویق کنم.
من از بچگی با شعر و شاعری مشکل داشتم و نمی‌فهمیدم این شاعرا چی میگن.  Smiley-face-biggrin
شکست نفسی می‌کنی آرمین جان.
 سپاس شده توسط
نقل قول: یعنی ته تهش قراره بمیریم دیگه؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]

پس بی‌خیال همه چی رو بریم پرواز در بی‌خیالی. 
نه بی خیالی برار
اتفاقن باخیالی و کاری رو رو دلت نذاشتن و نترسیدن از هیچیه هیچی
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 19:43)افرا نوشته است: ارامش مهمتره. دیگه رانندگی صفا نداره! فقط کیف میده بشینی رو صندلی شاگرد اهنگ گوش کنی Gigglesmile

کاربرد ماشین الان اثبات توانایی مالیه! Gigglesmile

آره همین آرامش.
اون بیست دقیقه تو ماشین خیلی خوبه که می‌تونم در آرامش باشم.
این‌که آدم دو بیست دقیقه تو زندگیش آرامش داشته باشه فکر نمی‌کنم درخواست زیادی باشه.  4chsmu1

درست میگی.
یکی دیگه از کاربردهای ماشین هم حفظ سرمایه هست.
پراید می‌خری 20 میلیون. چند سال نگه می‌داری تازه استفاده اش رو هم می‌کنی میشه ۱۰۰ میلیون. 22

(1399 شهريور 21، 19:43)فرید نوشته است: داداش من خودم مایه عبرتم چه نصیحتی کنم  Hanghead

داداش تو یکی از بااراده‌ترین آدم‌های کانونی و حتما پندهات به جان ما میشینه.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 19:46)حامدحامد نوشته است: من جدیداً مخصوصاً بعد از فوت بابام، مرگ، برام ملموس‌تر و باور پذیرتر شده. برای همین دارم سعی می‌کنم بعضی کارها و رفتارهامو اصلاح کنم. مثلاً در زمینه غیبت نکردن احساس می‌کنم دارم موفق‌تر عمل می‌کنم. جدیداً وقتی توی یه جمعی دارن غیبت می‌کنن، من اصلاً مشارکت نمی‌کنم و حتی سعی می‌کنم مسیر بحثشون رو عوض کنم.

خدا رحمتشون کنه. 53

خیلی عالیه! این غیبتای ساده که به نظر نمیاد کاری کنه میتونه زندگیه بعضی رو سیاه کنه. مخصوصا وقتی که دروغ باشه!

تجربه کردم قشنگ .

(1399 شهريور 21، 19:47)Alireza98 نوشته است:   وقتی میبینم بدترین اتفاقی که میتونه بیفته خاک شدنمه که اونم دیر یا زود انجام میشه دیگه چرا از شخصی یا موقعیتی یا انجام هرکاری ابایی و ترسی داشته باشم ، آزاد آزاد میرم جلو

اینجور شجاعت واقعا افتخار بزرگیه. 53
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 19:49)افرا نوشته است: والا خیلی مراقب باشید من اینجا تنها میمونم! Gigglesmile اگه اینطوری باشه 100 سال قشنگ عمر میکنم مث یه بنده خدایی! 4chsmu1

پرستارا واقعا حق دارن بی اعصاب باشن.میتونم یه لیست بلند بالا از بدبختیاشون بنویسم!

تمام خاطراتم اومد تو ذهنم دارم میخندم بهشون Khansariha (13) 

یه روز اورژانس اطفال بودم شمردم دیدم حدود 270 بار توی 5 ساعت گفتم : "الان تخت خالی نداریم میتونید منتظر بمونید یکی خالی بشه یا تشریف 

ببرید بیمارستان امام! " Gigglesmile 

همین 270 بار برای یه روز کافیه تا بی اعصاب باشی!

خب خداییش هر کاری باشه بی‌اعصاب میشه تو این شرایط.
هم از یه طرف ناراحتی که چرا تخت خالی نیست و نمیشه سرویس داد. اونم به یه بیمار که نیاز اورژانسی داره.  Hanghead
هم از یه طرف که باید این‌ها رو قانع کنی که به جان خودم و جد و آبادم تخت خالی نیست. این قدر با من چونه نزن. 22

کاش امکانات‌مون اون قدری بالا بود که چنین مواردی رو کمتر شاهد بودیم.  53258zu2qvp1d9v

(1399 شهريور 21، 19:49)Alireza98 نوشته است:
نقل قول: یعنی ته تهش قراره بمیریم دیگه؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]

پس بی‌خیال همه چی رو بریم پرواز در بی‌خیالی. 
نه بی خیالی برار
اتفاقن باخیالی و کاری رو رو دلت نذاشتن و نترسیدن از هیچیه هیچی
آهان.
چقدر عالی.
این میشه شجاعت محض. رفتن تو دل سختی‌ها.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 19:52)افرا نوشته است:
(1399 شهريور 21، 19:46)حامدحامد نوشته است: من جدیداً مخصوصاً بعد از فوت بابام، مرگ، برام ملموس‌تر و باور پذیرتر شده. برای همین دارم سعی می‌کنم بعضی کارها و رفتارهامو اصلاح کنم. مثلاً در زمینه غیبت نکردن احساس می‌کنم دارم موفق‌تر عمل می‌کنم. جدیداً وقتی توی یه جمعی دارن غیبت می‌کنن، من اصلاً مشارکت نمی‌کنم و حتی سعی می‌کنم مسیر بحثشون رو عوض کنم.

خدا رحمتشون کنه. 53

خیلی عالیه! این غیبتای ساده که به نظر نمیاد کاری کنه میتونه زندگیه بعضی رو سیاه کنه. مخصوصا وقتی که دروغ باشه!

تجربه کردم قشنگ .
ممنونم افرا جان.
 سپاس شده توسط
نقل قول: اینجور شجاعت واقعا افتخار بزرگیه. [تصویر:  53.gif]
نقل قول: این میشه شجاعت محض. رفتن تو دل سختی‌ها.  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
مشکلم اینه همه موقعا این طرز فکره نیست حتا بعضی موقعا بهش فکر میکنم اا اون فراخوانی بشه Smiley-face-thumb
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 19:54)آرمین نوشته است: خب خداییش هر کاری باشه بی‌اعصاب میشه تو این شرایط.
هم از یه طرف ناراحتی که چرا تخت خالی نیست و نمیشه سرویس داد. اونم به یه بیمار که نیاز به اورژانسی داره.  Hanghead
هم از یه طرف که باید این‌ها رو قانع کنی که به جان خودم و جد و آبادم تخت خالی نیست. این قدر با من چونه نزن. 22

کاش امکانات‌مون اون قدری بالا بود که چنین مواردی رو کمتر شاهد بودیم.  53258zu2qvp1d9v

یا باید دلمو مث سنگ سفت میکردم و توجه نمیکردم مردم چی میخوان! یا خودمو میکشیدم بیرون ! برم دنبال کاری که اختیاراتم بیشتر باشه بتونم

برای چار نفر کاری کنم. 

دیگه ظرفیت ندارم بگم متاسفم!
 سپاس شده توسط

روح‌شون شاد.
بودن‌شون خیر و رحمت بوده در زندگیت و همین طور رفتن‌شون.  53 

خدا رو شکر که حاصلی چون حامد از خودشون به جای گذاشتن.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان