امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام رفقا من اومدم ، من واقعا از شما معذرت میخوام به خاطر تاخیری که داشتم...
بیشتر درگیر کارای دانشگاه بودم... امروز خیلی اتفاقی دوباره کارنامه کنکورمو نگاه کردم دیدم عه همرو که مجاز شدم که به جز فرهنگیان... که البته اونم خداروشکر علاقه چندانی نداشتم...
دیگه اینطور بود که فهمیدم جز پیام نور ، دانشگاه ملی هم علی رغم اینکه رتبم رتبه خیلی خوبی نبود مجاز شدم و خیلی خیلی خوشحال شدم.
توی همین یه هفته اینقد بالا پایین شد وضعیتم که نگو و نپرس...
از لحاظ پاکیم دیشب خیلی وسوسه داشتم ، خیلی..‌‌.ولی خداروشکر گذشت.
لطفا برام دعا کنید دوستان واقعا نیاز دارم 302
دوستان من واقعا معذرت میخوام که این هفته نرسیدم به شما کمک کنم ، واقعا گرفتار بودم ، از تک تکتون التماس دعا دارم
این هفته رو به من ببخشید من قول میدم امشب یا فردا شب نماز شب بخونم و برای تک تکتون دعا کنم Khansariha (8)
شب و روزت پر از آرامش و خوبی و پاکی همگروهی جان Khansariha (8)
تک تکتون عالی و فوق العاده اید و الا دنبال پاکی نبودید ، ذره ای شک نکنید که شماها واقعا عالی هستید 2uge4p4
لطفا برای همه و برای علی‌رضا دعا کنید 302
 سپاس شده توسط
هومان/۲ مهر/شروع روزای خوب

داداشای گل
لطفا خراب نکنید که اصلااااا ارزششو نداره!!!
خیلی هم مواظب اثر دنبال کننده باشین که سگه سگه !!!
تجربیات من

اخرین تعداد روز:۱۵ روز
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
Ali123
شروع از 28 شهریور
6 روز پاک
آغاز روز هفتم
.....
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

پروردگارا به حق محمد و آل محمد در این روز ما رو در مسیر پاکی، ایمان، عمل صالح و دوری از وسوسه های شیطان قرار بده... آمین

شب همگی بخیر

التماس دعا

(1399 مهر 2، 22:41)علی‌رضا نوشته است: سلام رفقا من اومدم ، من واقعا از شما معذرت میخوام به خاطر تاخیری که داشتم...
بیشتر درگیر کارای دانشگاه بودم... امروز خیلی اتفاقی دوباره کارنامه کنکورمو نگاه کردم دیدم عه همرو که مجاز شدم که به جز فرهنگیان... که البته اونم خداروشکر علاقه چندانی نداشتم...
دیگه اینطور بود که فهمیدم جز پیام نور ، دانشگاه ملی هم علی رغم اینکه رتبم رتبه خیلی خوبی نبود مجاز شدم و خیلی خیلی خوشحال شدم.
دوستان من واقعا معذرت میخوام که این هفته نرسیدم به شما کمک کنم ، واقعا گرفتار بودم ، از تک تکتون التماس دعا دارم
این هفته رو به من ببخشید من قول میدم امشب یا فردا شب نماز شب بخونم و برای تک تکتون دعا کنم Khansariha (8)
تک تکتون عالی و فوق العاده اید و الا دنبال پاکی نبودید ، ذره ای شک نکنید که شماها واقعا عالی هستید 2uge4p4
فدای تو علیرضاجان
امیدوارم موفق باشی داداش
دعات میکنیم، تو هم ما رو دعا کن که خیلی محتاجیم به دعات...
دمت گرم که اینقدر خوبی، خدا تو رو برای ما نگه داره إن شاءالله
یا علی برادر 53
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 مهر 2، 22:41)علی‌رضا نوشته است: سلام رفقا من اومدم ، من واقعا از شما معذرت میخوام به خاطر تاخیری که داشتم...

داداش عب نداره ایشالاه که کارات خوب پیش برن و اصلا از روی نگرانی کاری نکن.

به حرف بقیه هم گوش نکن! Gigglesmile فردا میتونی به خاطر اشتباهت یقه ی خودتو بگیری ولی بقیه رو نه! 

(1399 مهر 3، 1:34)هومان نوشته است: هومان/۲ مهر/شروع روزای خوب

داداشای گل
لطفا خراب نکنید که اصلااااا ارزششو نداره!!!
خیلی هم مواظب اثر دنبال کننده باشین که سگه سگه !!!
تجربیات من

اخرین تعداد روز:۱۵ روز

این جمله ی شما رو باید چند بار تکرار کنیم تا  خیلی خوب حس کنیم .متاسفانه ادم قبل از شکست اصلا درست فکر نمیکنه 

مگر اینکه زمانی که حالش خوب بوده خیلی خوب روش کار کرده باشه و براش برنامه داشته باشه. 53

. . . . . . . 

افرا /16 شهریور/ 18 روز

دو روز تا قله ی بعدی! 

دیروز همه زندگیه کثیف گذشتمو با ادماش پاک کردم! باید بعضیا بدونن که الان از نظر من تو سطل اشغالن! 

کلی وقت اضافه گیر اوردم که باعث شد یکم ترک سخت بشه. تحمل بیکاری سخته! ولی یه کار نیمه تموم گذشتمو دوباره شروع کردم 

هم یه پولی توشه هم تجربه اییه که توی کل زندگیم ثبت میشه.

باید یه پروژه ی تقریبا بزرگ رو تموم کنم! یه اثر هنری بزرگ برای 220 متر فضا Khansariha (69)

تجربه نداریم ولی خدارو داریم. 53
زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 82 روز خوب
الهی شکرت
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام بچه ها خوبین؟
ماشاءالله بهتون ماشاءالله به پاکی هاتون
خدا بهمون کمک کنه.
بچه ها یه چند روز نتونستم بیام ببخشید درگیر کاری بودم.
دوروز پیش سه شنبه کلاسای دانشگاه همش ظهر بود اصلا نتونستم بخوابم  Swear1 خیلی سختم بود من که همیشه ظهرا می خوابیدم اون روز فقط یه ربع ده دقیقه خوابیدم. شب به خودم گفتم کاشکی بعد کلاس میخوابیدم ولی گفتم که شاید شب شاید زود خوابم نبره!  53258zu2qvp1d9v
هیچی دیگه چشامم باز نمی شد و کلی خسته شده بودن ضمن اینکه کلی سر کلاس قطع و وصلی داشتیم و یکم اعصاب خوردی  God
دیروزم یخورده کارا سنگین شد میخواستم بیام کانون ولی چون چشام خسته میشه از بس پای کامپیوترم واسه همین دیگه نیومدم  65 با اینکه دلم خیلی میخواست که بیام.
امروز یکم با پدر جر و بحث داشتم، جر و بحث که نه فقط یکم بیخودی سرم غر می زنه و این منو خیلی اذیت میکنه، یکسری حرفاش واقعا منو ناراحت می کنه که باعث میشه بعضی موقعا مثل الآن از کوره در برم و اعتراض بکنم. بگم بابا منم شخصیت دارم، منم کم میارم یکم مراعات کن. مشکلاتتو نیار خونه اما خب امیدوارم واسه هیچکدومتون پیش نیاد یک همچین مواقعی خیلی اعصابم خورد شد اما وقتی حرف دلمو میگم لااقل آروم تر میشم  Swear1
هیچی دیگه گفتم اینا رو مشارکت کنم که روهم نشه.
دیروز دو تا کار نیمه تمامم رو تموم کردم، خیلی خوشحالم از بابتش : یکی یک کتاب بود که تابستون وقت نشد بخونمش و تمومش کردم و یکی دیگه هم یک سایت بود که میخواستم برای خودم راه بندازم که دیروز خدا رو شکر قسمت اعظمش رو راه انداختم و یک پست هم گذاشتم  317
خب دیگه خیلی سرتون درد نیارم ماشاءالله به همه بچه ها من چون سخته برم اسم تک تک تون رو بیارم کلی می گم به بزرگی تون ببخشید 303
یا حق
رضا / ۱۴ شهریور / امشب میشه 20 روز سبز
سلام سروهای راست قامت
حالتون خوبه داداش ها؟  Khansariha (18)

خدا رو شکر که قلب هامون برای پاکی می تپه. بی تفاوت نیستیم. از تلاش نمی ایستیم و از میدون هم خارج نمیشیم. 

افرا و علی123 که گروه رو ترکوندن. فعال و اکتیو و پرانرژی. ماشاللله به شما.
افرا که بچه های تازه وارد رو هم راهنمایی میکنه. دیگه خودش از قدیمی های کانون محسوب میشه.

رضا دی هم چند روزی نبود. جاش خالی بود.

علی رضا داداش عزیز به امید خدا انتخاب رشته میکنی و دانشگاه هم قبول میشی چیزی که میخوای. اصلا ناراحت اینجا نباش. بچه های سرو هم قوی و مقتدر پشت همدیگه ایستادن.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 3، 12:21)reza.d نوشته است: رضا / ۱۴ شهریور / امشب میشه 20 روز سبز

سلام کارت بیسته رفیق 49-2

(1399 مهر 3، 8:26)زندگی آزاد نوشته است: زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 82 روز خوب
الهی شکرت

ماشالا هزار ماشالااااااااا Muscular 
خیلی عالی داری پیش میری  2uge4p4

(1399 مهر 3، 8:16)افرا نوشته است: افرا /16 شهریور/ 18 روز

دو روز تا قله ی بعدی! 

دیروز همه زندگیه کثیف گذشتمو با ادماش پاک کردم! باید بعضیا بدونن که الان از نظر من تو سطل اشغالن! 

کلی وقت اضافه گیر اوردم که باعث شد یکم ترک سخت بشه. تحمل بیکاری سخته! ولی یه کار نیمه تموم گذشتمو دوباره شروع کردم 

هم یه پولی توشه هم تجربه اییه که توی کل زندگیم ثبت میشه.

باید یه پروژه ی تقریبا بزرگ رو تموم کنم! یه اثر هنری بزرگ برای 220 متر فضا Khansariha (69)

تجربه نداریم ولی خدارو داریم. 53

سلااااام
واقعا روحیه ت عالیه... مطمئنم موفق میشی تو Smiley-face-thumb 
فوق العاده ای افرا جان

(1399 مهر 3، 2:44)ali123 نوشته است: Ali123
شروع از 28 شهریور
6 روز پاک
آغاز روز هفتم
.....

پروردگارا به حق محمد و آل محمد در این روز ما رو در مسیر پاکی، ایمان، عمل صالح و دوری از وسوسه های شیطان قرار بده... آمین

شب همگی بخیر

التماس دعا
چه دعای زیبایی 25 
یک هفتگیت مبارک رفیق جان 302
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
عرض ادب به همساده عزیزمون.
امیدوارم حالت خوب باشه و دلت پرامید. اون خستگی های جسمی هم که میگفتی چند هفته پیش دیگه رفع شده باشه. 
ما خیلی خوشحالیم که کانون مون همساده ای مثل تو داره. تو لایق بهترین هایی.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دریل/ 30 شهریور / 4 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
علیرضا 98 / 2مهر  / یک روز پاک
هفته دوم قرمز
(1399 مهر 3، 18:01)آرمین نوشته است: سلام سروهای راست قامت

خدا رو شکر که قلب هامون برای پاکی می تپه. بی تفاوت نیستیم. از تلاش نمی ایستیم و از میدون هم خارج نمیشیم. 

افرا که بچه های تازه وارد رو هم راهنمایی میکنه. دیگه خودش از قدیمی های کانون محسوب میشه.

علی رضا داداش عزیز به امید خدا انتخاب رشته میکنی و دانشگاه هم قبول میشی چیزی که میخوای. اصلا ناراحت اینجا نباش. بچه های سرو هم قوی و مقتدر پشت همدیگه ایستادن.  Khansariha (69)

شیطون شدم دیگه Gigglesmile 

(1399 مهر 3، 22:44)Alireza98 نوشته است: علیرضا 98 / 2مهر  / یک روز پاک
هفته دوم قرمز

داداش الان چطوری؟ ازینجا به بعدو بهتر و بدون اشتباهای قبلی بریم جلو . 302 خیلی مراقب خودت باش چون الان حساسی.
(1399 مهر 3، 18:01)آرمین نوشته است: سلام سروهای راست قامت

سلام داداش آرمین
خوبی؟ دلتنگت شده بودیم

فداتیم داداش به مولا 53 Khansariha (96)

(1399 مهر 3، 18:26)همساده نوشته است:
(1399 مهر 3، 2:44)ali123 نوشته است: Ali123
شروع از 28 شهریور
6 روز پاک
آغاز روز هفتم
.....

شب همگی بخیر

التماس دعا
چه دعای زیبایی 25 
یک هفتگیت مبارک رفیق جان 302

ممنون همساده جان، دلمون تنگ شده بود برات داداش 302 53
Ali123
شروع از 28 شهریور
7 روز پاک
آغاز روز هشتم
..............
امروز نتونستم ذهن و نگاهم رو درست کنترل کنم، ولی بازم شکرخدا خطا نکردم و تونستم یه هفته رو تموم کنم، البته قرصای ضدافسردگی و کاهش تمایلات هم بی تاثیر نبوده، به هر حال خدا رو شکر...

از آدما خیلی ناراحت و ناامیدم، هرچند سعی میکنم بیخیالشون باشم و اهمیتی ندم، ولی به هر حال دل ادم میگیره بابت بعضی رفتارا؛ هرکسی سراغم رو میگیره، اول خوشحال میشم، بعد میبینم باهام کار داشته و می خواسته سوال بپرسه یا درخواستی داره؛ یکی در مورد انتخاب رشته میپرسه، یکی راجع به جای مناسب برای تعمیرات کامپیوتر، اون یکی در مورد قوانین سربازی و معافیت تحصیلی، یکی در مورد منابع کنکور، یکی در ارتباط با رابطه ش با فلان دختر میخواد مشورت کنه و...هیچکس به خاطر خودم سراغم رو نمیگیره...
...........
الهی، به عظمت خودت قسمت میدیم، ما رو در این روز از گناه، پلیدی، وسوسه و اعمال عبث و بیهوده دور نگه دار
الهی در این روز به افرا، آرمین، همساده، رهگذر، هر دو علیرضا، رضا، صادقین، دریل، مرد مجاهد، زندگی آزاد و تمام افراد خوش قلب و پاک این کانون برکت، آرامش، صبوری، پاکی و ایمان عطا کن.
آمین
......
دوستان من دعای شبانه رو استارت زدم، لطفا شما هم ادامه ش بدید، دعا خیلی تاثیر داره، دست کم نگیریمش.

شب همگی بخیر

یا مولا علی
سلام
هر کی اطلاعاتی راجع به انتخاب دانشکده های پزشکی زیر داره(برای داوطلبی که محل سکونتش تهرانه) و اینکه کدوم بهتره. راهنمایی کنه ممنون میشم:
شاهد تهران
البرز کرج
فردوسی مشهد

Thankyou
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...