امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 مهر 18، 20:54)،رهگذر، نوشته است: برناممون این شد اول کنترل نگاه و ذهن و اعلام وضعیت تو تاپیک خودش...

و دوم قبل از اینکه اورژانسی بشن یه شر به اینجا بزنن و کمک بگیرن...

این دو مورد خیلی مهمه فقط من نمیدونم چطور باید بگم تا بقیه انجامش بدن، ولی میدونم که جدی نمیگیرن بچه ها، کاش یکم جدیتر بودن 22

برادر من اینجا یه پست می‌زنم و بعد هم میرم پروفایل بچه‌ها خبرشون می‌کنم.
خیالت راحت.  Khansariha (69) 

موقع اورژانس به اینجا سر بزنن؟‌ یا تاپیک اورژانس؟
ممکنه تو لحظه اورژانسی بچه‌های گروه نباشن ولی بقیه اعضای کانون باشن.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 18، 20:56)آرمین نوشته است: فکر کن بذاریم صراط برنده مسابقه بشه.  Swear1

نه باور کن. آخه چرا باید بحث گروه سرو رو به حاشیه ببرم. درسته این دوره ان‌شاءالله به‌طور قطع و یقین گروه صراط، برنده مسابقه گروهی میشه ولی گروه سرو هم مثل گروه خودمه. من نسبت به گروه سرو هم احساس مسئولیت می‌کنم.
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 18، 20:50)آرمین نوشته است: زندگی جان نظرت در مورد برنامه‌های گروه چیه تو این سه هفته؟

برای اینکه سه هفته سبز داشته باشیم.  49-2

به نظرم کسی سر خود تصمیم نگیره اگر میخواد پاک باشه اعلام کنه اگر وسوسه شد خدایی نکرده و فهمید داره کار به جا های باریک میکشه حتما بیاد اورژانس یا تو گروه
اگر همه چی با هماهنگی پیش بره همه انشالله هفته های سبزی رو پیش رو داریم 
توی این مدت هم مدام فایل های انگیزشی گوش کنید یه بابایی بود میگفت اگر ما یک فایل در مورد ترک سیگار گوش کنیم انگیزه ترک میگیریم خوب چه بهتر که توی روز های اولیه که حساسیت بالا هست همیشه تو گوشمون باشه و در همه جا گوش کنیم چون صرف گوش کردن به آدم انگیزه میده البته همه یک جور نیستن من خودم با گوش کردن رابطم خوبه یک سری ها با دیدن یک سری ها با ارتباط رو در رو ولی خلاصه باید راهش رو پیدا کنید
اولویت اول یا ماموریت اصلی ما در حال حاظر در زندگی ترک شهوترانی هست بعدا میشه به جنبه های دیگر زندگیمون با خیال آسوده توجه کنیم 
یه استادی داشتم میگفت تا زمانی که دارن با کلنگ یک ساختمون رو از ریشه خرابش میکنن نمیشه در طبقات بالاتر به فکر زیبایی ، تزئین و مرمت بود اول باید مانع تخریب رو از بین برد
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 18، 20:59)،رهگذر، نوشته است: خُب مثل اینکه وقت گردهمایی تمام شد...

خوشحال شدم بچه ها.

برناممون هم که چیده شد رفت پی کارش... فقط آرمین جان دمت گرم خودت اگه وقت کردی تو یه پست اطلاع رسانی کن ممنون

آره وقت تمام شد.
ممنون که اومدید بچه‌ها.

رهگذر
حامدحامد
علیرضا۹۸
زندگی آزاد 
تقوا

انشالله موفق باشید همگی. 

برنامه رو هم من می‌زنم.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 18، 20:59)حامدحامد نوشته است:
(1399 مهر 18، 20:56)آرمین نوشته است: فکر کن بذاریم صراط برنده مسابقه بشه.  Swear1

نه باور کن. آخه چرا باید بحث گروه سرو رو به حاشیه ببرم. درسته این دوره ان‌شاءالله به‌طور قطع و یقین گروه صراط، برنده مسابقه گروهی میشه ولی گروه سرو هم مثل گروه خودمه. من نسبت به گروه سرو هم احساس مسئولیت می‌کنم.

شوخی کردم داداش.  Khansariha (18)

اون تیکه قرمز که اصلا قابل قبول نیست و بهش فکر نکن. 
ولی اون بخش تیکه سبز رو به شدت قبول دارم و خدا خیرت بده. یه دونه‌ای حامد جون.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آرمین، عزیزی به خدا. زنده باشی داداش.
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 18، 21:00)زندگی آزاد نوشته است:
(1399 مهر 18، 20:50)آرمین نوشته است: زندگی جان نظرت در مورد برنامه‌های گروه چیه تو این سه هفته؟

برای اینکه سه هفته سبز داشته باشیم.  49-2

به نظرم کسی سر خود تصمیم نگیره اگر میخواد پاک باشه اعلام کنه اگر وسوسه شد خدایی نکرده و فهمید داره کار به جا های باریک میکشه حتما بیاد اورژانس یا تو گروه
اگر همه چی با هماهنگی پیش بره همه انشالله هفته های سبزی رو پیش رو داریم 
توی این مدت هم مدام فایل های انگیزشی گوش کنید یه بابایی بود میگفت اگر ما یک فایل در مورد ترک سیگار گوش کنیم انگیزه ترک میگیریم خوب چه بهتر که توی روز های اولیه که حساسیت بالا هست همیشه تو گوشمون باشه و در همه جا گوش کنیم چون صرف گوش کردن به آدم انگیزه میده البته همه یک جور نیستن من خودم با گوش کردن رابطم خوبه یک سری ها با دیدن یک سری ها با ارتباط رو در رو ولی خلاصه باید راهش رو پیدا کنید
اولویت اول یا ماموریت اصلی ما در حال حاظر در زندگی ترک شهوترانی هست بعدا میشه به جنبه های دیگر زندگیمون با خیال آسوده توجه کنیم 
یه استادی داشتم میگفت تا زمانی که دارن با کلنگ یک ساختمون رو از ریشه خرابش میکنن نمیشه در طبقات بالاتر به فکر زیبایی ، تزئین و مرمت بود اول باید مانع تخریب رو از بین برد

خیلی هم عالی.  49-2

تصمیم جدی برای پاکی بگیریم.
تو موقعیت اورژانسی یادمون نره که بیایم اورژانس.
روزی یک فایل در مورد ترک خ.ا گوش بدیم. حالا این می‌تونه گوش دادن باشه. یا خوندن مثلا تجربیات کسانی که ترک کردن تو همین کانون. یا هر چیز دیگه.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 13، 6:24)مرد مجاهد نوشته است: سلام و سلام و صد تا سلام
به همه سروهای والا مقام

محسن جون خوش برگشتی داداش .. خوشحالیم که اینجایی .. الهی که به اون چیزی که نیت کردی، که خیلی هم قشنگه، بلکه بالاترش برسی

سلام آقای مجاهد. انشالله.  خیلی ممنونم از محبت هاتون  53
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 14، 21:50)آرمین نوشته است: 317

(1399 مهر 13، 0:13)mohsen.s نوشته است: سلام دوستان وقت بخیر . امیدوارم حال همگی توپ باشه 
چند وقتی بود قید کانونو زده بودم ( بعد اون بد قولی که داشتم ) با خودمم گفته بودم که این دفعه نشه دیگه کلا قیدشو میزنم 
راستش یه حالی بودم . انگار شرایط ترک و شرایط ناپاکی برام هیچ فرقی نداشت 
به این نتیجه رسیده بودم که تو شرایط ترک فکر خ.ا بیشتر میره  تو ذهنم و درگیرم میکنه همون بهتر که بهش بی خیال باشم و هرچی شد شد 
بعد این بی برنامه ای هم عقبم انداخت . نتایج کنکور که اومد خیلی جالب بود یه نفر رتبه آورده بود که اصلا هیشکی فکرشو نمی کرد . از صفره صفره شروع کرده بود
دیگه رسما شروع کردم بعد این همههههه وقت تلف کنی ها 
برام هم ثابت شده تا نتونم این مرضو درمون کنم کنکور سهله از پس هیچی بر نمیام . دنبال رتبه برترو اینجور چیزا نیستم فقط و فقط می خوام از کاری که میکنم راضی باشم . فردا نشینم حسرت این روزا رو بخورم 
ایشالا با کمک خدا و دوستان عزیز 
درضمن پیام های قبلی هم خیلی خیلی زیادن اصلا نمی تونم بشینم یکی یکی بخونمشون حالا هرکی هرچی راجب من بوده به بزرگی خودش ببخشه 
اعلام وضعیت ها هم انگار عوض شده ( هفته سبزو قرمزو ) 
حالا من از جمعه شروع کردم امروز رو هم کامل پاک پودم

سلام به عزیز دلم محسن
چقدر خوشحال شدم دیدم برگشتی. خوشحالم که راه درست رو انتخاب کردی.  Confetti
مسیر پاکی اولش یکم دست‌انداز‌های بد داره. اما با کمک هم ردشون می‌کنیم و میریم جلو.  Khansariha (69)
یه سری موارد رو برای علی نوشته بودم، لطفا تو هم بخون‌شون.  Khansariha (18)
اعلام وضعیت‌هایی که دیدی مربوط هست به مسابقه گروهی. وگرنه اعلام وضعیت‌های گروه تغییری نکرده.  cheshmak

سلام آقا آرمین . لطف دارید  53
اگه‌ بتونم این سختی اولیه که گفتید رو تحمل کنم هااا دیگه همه چی حله 
انشاله که بشه
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 18، 16:08)افرا نوشته است: همساده عشق من کجا بودی؟! Khansariha (18) 

Gigglesmile

اقا فکر نمیکنم کسی تا حالا دلشو داشته برا همساده لاو بترکونه! 4chsmu1 شخصیت سنگینی دارن و من اینطوری مینویسم 4chsmu1
کجا بودم؟ 
تو قلبت بودم دیگه  4chsmu1
کاش اینجوری که میگی بود به ظاهر شاید سرسنگین و متین و باوقارم ولی شهوتراتی همه چی رو میگیره یه پوسته میزاره... خودمو خیلی جاها به حدی کوچیک کردم و ناهوشیاری هایی ازم سر زده که هر وقت بهش فکر میکنم قلبم تیر میکشه. 
ایشالا پاک میشیم و رها Khansariha (2)
(1399 مهر 18، 19:09)Alireza98 نوشته است: از بچگی درونگرا و کمرو و کم اعتمادبه نفس بودم ،، ظاهرن قراره تا آخرعمر حالمو بگیره ...
نه 
آخر قصه ما اینجوری تموم نمیشه مطمئنم 302 همه حس‌های بد و نقطه ضعفهامون اصلاح میشه
....... 
دوستان ببخشید من مهمون داشتم نشد بیام گردهمایی کلا سرم از لحاظ کاری درسی خانوادگی شلوغه این روزا فقط کاش یادم نره به قول عزیزمون به نمای ساختمون مشغول نشم و حواسم به کلنگ و ریشه وپی ساختمون باشه 63
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
فرید / ۱۱ مهر /۷ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
دوستان ببخشید چند روزی نتونستم اعلام وضعیت کنم اینترنت مون قطع شده بود 
۱۷ مهر / یک روز خوب 
راستی این قطعی اینترنت هم چیز خوبیه گفتم به عنوان تجربه بگم حجم کم و نبود اینترنت‌ . کلا وقتی یه چیزی از بیخ نیست چه خوبیاش چه بدیاش هم نیستن 
من که اینجوریم وقتی حجم زیاده وسوسه میشم که یه جوری تمومش کنم ولی وقتی یه ذره فقط اینترنت دارم سعی میکنم بذارمش برا کارای ضروری
فرید/۱۹ مهر/ ۰ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 18، 15:12) pid=\506210' نوشته است:
(1399 مهر 17، 23:05)ali123 نوشته است: قربون داداش افرای خودم
سری قبل پاشنه آشیل گروه بودم، این سری اومدم که یه تنه گروه رو بکشم بالا، بی صبرانه منتظر شروع رقابتم  6

پاشنه آشیل کدوم بود دفعه قبل چشم گروه بودی الان قلب گروهی هر اتفاقی بیفته بازم عشقی داداش Smiley-face-thumb

عشقی داداش، عشششققق...
همیشه با حرفات به آدم دلگرمی و انرژی مثبت میدی
خدا حفظت کنه
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 18، 22:59)همساده نوشته است: کجا بودم؟ 
تو قلبت بودم دیگه  4chsmu1
کاش اینجوری که میگی بود به ظاهر شاید سرسنگین و متین و باوقارم ولی شهوتراتی همه چی رو میگیره یه پوسته میزاره... خودمو خیلی جاها به حدی کوچیک کردم و ناهوشیاری هایی ازم سر زده که هر وقت بهش فکر میکنم قلبم تیر میکشه. 
ایشالا پاک میشیم و رها Khansariha (2)

Gigglesmile

تواضعتونو میرسونه.

شاید اشتباه میکنی در این مورد.اخه همه ظاهرشون خوشگلتر از باطنشونه! ماییم که دوس داریم هم ظاهر هم باطنمون بیسته بیست باشه که تقریبا

غیر ممکنه. 53

نقل قول: فرید/۱۹ مهر/ ۰ روز

فرید جان چی شد یهو؟

میدونم حالت خوب نیست ولی لطفا بنویس که چی شد . بین دوتا ارسالت کلا 2 ساعت فاصلست بقیه دوستان که بلدن قطعا راهنمایی میکنن

من که چیزی نمیدونم.فقط یه حدسایی میزنم 53

. . . . . . . . . . . . . . . . . 

دیشب گردهمایی رو نبودم چون بیرون بودم! 

با یه دوستی فوق قدیمی! 

توی سرما.

دیدم مثل ماها خیلی زیادن. خیلی زیاد. فقط توی کانون نیستن.

عزیزانی که اصلا موقعیت ازدواج ندارن یا کلا سنشون کمه .

و یا کسانی که به راه های دیگه کشیده میشن مثل رابطه ی جنسی.

و متاسفانه حرفای من خیلی روشون تاثیر میذاره! 

اخه من چه راهی بهشون بگم؟!

بگم تقوا پیشه کنید؟؟! 

من خودمو ازین بدبختی نجات بدم هنر کردم!

اینو من نباید توضیح بدم. 

باید اونی توضیح بده که ارزش پول ملی رو ده برابر نابود میکنه.

و به دنبالش جوونا به خ ا یا رابطه ی جنسی کشیده میشن.

فدا سرتون .

حتی حتی حتی اگه اون دنیا نباشه هم ما کارمونو میکنیم.

این کار نشد یکی دیگه. 

تا اخر عمر هم شده تلاش میکنیم.

بالاخره یه جا موفق میشیم و به خاطرش لب دریا دلستر میزنیم!!!

کیف میده ها.خودم خوشم اومد 4chsmu1

افرا/16 شهریور/ 35 روز 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان