امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

نقل قول: خدا رو شکر.  [تصویر:  317.gif]
حتما در مورد ۴۰ روز ترک گناه چیزهایی شنیدی.
الان تو ۴۰ روز رو رد کردی و اصلا عجیب نیست اتفاقات خوبی که داره برات می‌افته. 
منتظر اتفاقات بعدی باش. چون سورپرایزتر از این خواهی شد.  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

چله‌ات مبارک.  [تصویر:  5.gif]

مرسییییییی Khansariha (8)

دیگه ازین بیشتر باشه تغییراتش قلبم وایمیسته! Gigglesmile

اوه نمیدونستم جمعمون جمه! Gigglesmile

اتفاقی اومدم!

ماشالاه همساده خیلی خوشم میاد یکی میگه سیگار نکشیدم Khansariha (8) حس خوب میده.حتی اگه برای یه ساعت اینکارو کرده باشه کیف میکنم.
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:23)همساده نوشته است: درست میگی ولی خب آدم نباید با کسی که مخالف عقیدشه بچرخه و بگرده. اونم یکی مثه من که به هم میریزم

همین طوره.

اگه می‌تونی همراه جدیدی داشته باشی برای فعالیت ورزشیت حتما این کار رو انجام بده.
اما اگر نمی‌تونی تنهایی خیلی بهتر از داشتن دوست بد یا همراه بد هست.

حالا دوست بد یا همراه بد ممکنه مشکل عقیده‌ای داشته باشه. مشکل اخلاقی داشته باشه یا هر چی. 
ما رو هم مثل خودش بد می‌کنه. یا حداقلش همون طور که گفتی میره رو اعصاب‌مون.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:24)همساده نوشته است: کلا من تنهایی رو دوست دارم. راستی بعد از ظهرا نخواب هر جوری شده یه تایم تعیین کن برای خواب مثلا ساعت 11 تا 6 صبح هر جوری شده بخواب خود به خود تنظیم میشه.
منم مهمانم میرم شام

بعدظهرها نمی‌خوابم اصلا. 
اما تایم خواب آره خیلی مهمه. دیگه تایم معین کنم حتما بین ۱۰ تا ۱۱ خواب باشم. ممنون ازت.

من قبل از خواب همش با نورهای آبی کار می‌کنم. این هم فکر کنم یه کار بد من هست.

برو برادر جان.
خوش بگذره و نوش جان.
بعد بگو شام چی خوردی.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: حالا دوست بد یا همراه بد ممکنه مشکل عقیده‌ای داشته باشه. مشکل اخلاقی داشته باشه یا هر چی. 

ما رو هم مثل خودش بد می‌کنه. یا حداقلش همون طور که گفتی میره رو اعصاب‌مون.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

اگه یکیو پیدا کنیم که توی چنتا زمینه ازمون جلوتر باشه خیلی خوب میشه. کلا ادمو میکشه بالا.

حتی پولدارتر! Gigglesmile

ولی ازین ادما کم گیر میاد.حیف.
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:26)افرا نوشته است:
نقل قول: خدا رو شکر.  [تصویر:  317.gif]
حتما در مورد ۴۰ روز ترک گناه چیزهایی شنیدی.
الان تو ۴۰ روز رو رد کردی و اصلا عجیب نیست اتفاقات خوبی که داره برات می‌افته. 
منتظر اتفاقات بعدی باش. چون سورپرایزتر از این خواهی شد.  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

چله‌ات مبارک.  [تصویر:  5.gif]

مرسییییییی Khansariha (8)

دیگه ازین بیشتر باشه تغییراتش قلبم وایمیسته! Gigglesmile

همیشه که نباید به خاطر اتفاقات بد قلب وایسته.
یک بار هم به خاطر اتفاقات خوب.

راستی سکته قلبی ناشی از اتفاقات خوب هم وجود داره؟  4chsmu1 
من تو فیلم‌ها همیشه ناشی از اتفاقات بد رو دیدم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:21)آرمین نوشته است: گویا برادر تقوا هم اومده.
خوش اومدی برادر.  Welcome (1)

سلام آرمین جان چاکریم 303

همینجا سریع به چند تا سوال توپ، جواب بدم.

(1399 مهر 25، 16:45)آرمین نوشته است: تقوا هفته سبز و 40 روز خوبت مبارک. داری به ستون های گروه تبدیل میشی. تو بیماری و روزهای سخت هم اوضاع رو به خوبی مدیریت میکنی. امیدوارم سلامتی کاملت رو هر چه زودتر به دست بیاری. از گزارش کاملت ممنونم که بهمون خبر دادی از خودت. اون اتفاقی که شب برات می افته اصلا چیز مهمی نیست و بهش فکر نکن. امیدوارم درس و تمرین و گزارش هات به خوبی پیش بره. دقیقه 90 بودنت ریشه و علتش کمال طلبی هست؟ این روزها چه فعالیت های لذت بخشی تو زندگیت میتونی قرار بدی که فضای فکریت رو از فکرهای بد به فکرهای سالم و مثبت و انرژی بخش تغییر بده؟

فعالیت های لذت بخش من که عاشقشونم یکیش خوشنویسیه؛ یکیش فیلم و سریال دیدن (دارم آقازاده نگاه می کنم کلا میشینیم با خانواده دورهم نگاه می کنیم خدا رو شکر خیلی از این بابت سپاسگزارم) یکی کدنویسی و برنامه نویسی و ایناست حتی یاد گرفتنش؛ یکیش گذروندن آموزش چیزای مختلفه حالا هرچیزی که دوسش داشته باشم بیشتر به گرافیک و ادیت و فتوشاپ و انیمیشن و اینا علاقه مندم ولی بخاطر شغل آینده ای که برای خودم ترسیم کردم و کسب درآمد می ترسم برم سراغشون
مثلا میگم فتوشاپ مال رشته عکاسیه
انیمیشن مال رشته گرافیکه
پس من که علاقه و انتخابم رشته کامپیوتره باید برم برنامه دنبال مباحث مخصوص به رشته ام

(1399 مهر 25، 19:48)افرا نوشته است: رضا جان اینکه ترک کنی و سرما بخوری میتونه به خاطر کورتیزول اونم به مدت طولانی بوده باشه که سیستم ایمنیت رو ضعیف میکنه.

ولی چنین اتفاقی یکم بعیده.

اگه اینطوریه توی روش ترک یه مقدار تجدید نظر کنید چون نباید تا این حد و طولانی فشار بیاره.

نمیگم راحته فقط میخوام که سلامتیتون هم حفظ بشه. 53

افرا/16 شهریور/ 41 روز.

افرا جان الآن با قاطعیت می تونم بگم ربطی به ترک و اینا نداشت این بیماری چون اولا کل خانواده درگیریم البته خدا رو شکر من خیلی بهتر شدم یعنی اکثرمون بهتر شدیم اما یکی از فامیلامون هم مبتلا شده که هفته پیش با هم بودیم فعلا همه میگن سرماخوردگیه اما داره مدتش برای پدرم خیلی طولانی میشه حدود ۲ هفته است که بیماره. بچه ها ازتون میخوام براش جدا دعا کنید خیلی شکایت می کنه از بیماریش و بعضی شبا هم خوابش نمی بره خیلی نگرانشم و استرسشو گرفتم. همه این نگرانی هامو به خدا می سپارم امیدوارم خودش دوباره به هممون سلامتی کامل عطا کنه. آمین 53
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:30)افرا نوشته است:
نقل قول: حالا دوست بد یا همراه بد ممکنه مشکل عقیده‌ای داشته باشه. مشکل اخلاقی داشته باشه یا هر چی. 

ما رو هم مثل خودش بد می‌کنه. یا حداقلش همون طور که گفتی میره رو اعصاب‌مون.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

اگه یکیو پیدا کنیم که توی چنتا زمینه ازمون جلوتر باشه خیلی خوب میشه. کلا ادمو میکشه بالا.

حتی پولدارتر! Gigglesmile

ولی ازین ادما کم گیر میاد.حیف.

همین طوره.
میگن دوست‌هاتون رو از رده‌های بالاتر از خودتون انتخاب کنید. 
منم به خاطر اینه که همش میام کانون.  Confetti

البته این رو بیشتر به خاطر مسائل اخلاقی و علمی و ... من شنیدم.
گویا در مورد پول هم صحت داره.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:31)آرمین نوشته است: همیشه که نباید به خاطر اتفاقات بد قلب وایسته.
یک بار هم به خاطر اتفاقات خوب.

راستی سکته قلبی ناشی از اتفاقات خوب هم وجود داره؟  4chsmu1 
من تو فیلم‌ها همیشه ناشی از اتفاقات بد رو دیدم.  4chsmu1

خب قلبم حیفه 4chsmu1

فکر کنم داشته باشیم.

آهنگ صبحت بخیر عزیزم از معین یه داستانی پشتشه که شبیه همینه! طرف از خوشحالی دیگه صبح بیدار نشده!

ولی من تحمل این همه خوشحالی رو ندارم فشار میاد خب Gigglesmile کم کم باشه بهتره!
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:33)آرمین نوشته است: همین طوره.
میگن دوست‌هاتون رو از رده‌های بالاتر از خودتون انتخاب کنید. 
منم به خاطر اینه که همش میام کانون.  Confetti

البته این رو بیشتر به خاطر مسائل اخلاقی و علمی و ... من شنیدم.
گویا در مورد پول هم صحت داره.  4chsmu1

خب اگه پولدار باشه مثلا میتونی ماشین شاسی بلندو تجربه کنی! Gigglesmile 

ولی نمیخرم چون اوقدرا حال نمیداد. فقط دیدت یه مقدار بهتره به گوشه ی سپرا! 53258zu2qvp1d9v

کانون هم حرررررررررررررررررررف نداره. 53
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:33)تقوا نوشته است: فعالیت های لذت بخش من که عاشقشونم یکیش خوشنویسیه؛ یکیش فیلم و سریال دیدن (دارم آقازاده نگاه می کنم کلا میشینیم با خانواده دورهم نگاه می کنیم خدا رو شکر خیلی از این بابت سپاسگزارم) یکی کدنویسی و برنامه نویسی و ایناست حتی یاد گرفتنش؛ یکیش گذروندن آموزش چیزای مختلفه حالا هرچیزی که دوسش داشته باشم بیشتر به گرافیک و ادیت و فتوشاپ و انیمیشن و اینا علاقه مندم ولی بخاطر شغل آینده ای که برای خودم ترسیم کردم و کسب درآمد می ترسم برم سراغشون
مثلا میگم فتوشاپ مال رشته عکاسیه
انیمیشن مال رشته گرافیکه
پس من که علاقه و انتخابم رشته کامپیوتره باید برم برنامه دنبال مباحث مخصوص به رشته ام
چقدر روحیات ما شبیه همه.
عاشق خوشنویسی‌ام.
بعد عاشق اینم که با خانواده بشینیم فیلم ببینیم. آقازاده هم می‌بینیم.

کدنویسی و برنامه‌نویسی هم دوست دارم. هرچند زیاد بلد نیستم.  4chsmu1

گرافیک و انیمیشن و ... هم که نگو. که بازم بلد نیستم.  4chsmu1

کلا آموزش دیدن رو خیلی دوست دارم.

حالا از این چیزهایی که گفتی آیا به اندازه کافی تو برنامه‌ات داریشون؟ مثلا خوشنویسی در هفته چند بار؟ فیلم دیدنه هفته‌ای چند بار؟

نقل قول: افرا جان الآن با قاطعیت می تونم بگم ربطی به ترک و اینا نداشت این بیماری چون اولا کل خانواده درگیریم البته خدا رو شکر من خیلی بهتر شدم یعنی اکثرمون بهتر شدیم اما یکی از فامیلامون هم مبتلا شده که هفته پیش با هم بودیم فعلا همه میگن سرماخوردگیه اما داره مدتش برای پدرم خیلی طولانی میشه حدود ۲ هفته است که بیماره. بچه ها ازتون میخوام براش جدا دعا کنید خیلی شکایت می کنه از بیماریش و بعضی شبا هم خوابش نمی بره خیلی نگرانشم و استرسشو گرفتم. همه این نگرانی هامو به خدا می سپارم امیدوارم خودش دوباره به هممون سلامتی کامل عطا کنه. آمین 53

ناراحت شدم که این طوره.
خدا انشالله به پدر عزیزت هر چه زودتر سلامتی کامل بده. براشون دعا می‌کنیم.  53

افرا هم دکتر گروه هست. سوالی داشتی بپرس. ویزیت اینترنتی رایگان.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
شام کوبیده بود
سلام برادرا تقوا و افرا
آرمین تو امید یه جماعتی باید بیشتر مراقب خودت باشی.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:34)افرا نوشته است: خب قلبم حیفه 4chsmu1

فکر کنم داشته باشیم.

آهنگ صبحت بخیر عزیزم از معین یه داستانی پشتشه که شبیه همینه! طرف از خوشحالی دیگه صبح بیدار نشده!

ولی من تحمل این همه خوشحالی رو ندارم فشار میاد خب Gigglesmile کم کم باشه بهتره!
اون که صدالبته قلبت حیفه. امیدوارم تندتند بتپه.  4chsmu1

حتی فکرش رو هم نمی‌کردم که یه پزشک آهنگ‌ها رو هم از دید پزشکی بررسی کنه. اون هم این قدر دقیق.  4chsmu1 

(1399 مهر 25، 20:36)افرا نوشته است: خب اگه پولدار باشه مثلا میتونی ماشین شاسی بلندو تجربه کنی! Gigglesmile 

ولی نمیخرم چون اوقدرا حال نمیداد. فقط دیدت یه مقدار بهتره به گوشه ی سپرا! 53258zu2qvp1d9v

می‌دونی چیه آدم حالش که خوش نباشه بهترین ماشین و بهترین خونه دنیا رو هم داشته باشی بهت نمی‌چسبه.  53258zu2qvp1d9v
ولی حال آدم که خوش باشه، از همه چیز لذت می‌بری. حتی یه پراید زپرتی. کافیه بهترین همراه دنیا کنارت نشسته باشه.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:40)همساده نوشته است: شام کوبیده بود
سلام برادرا تقوا و افرا
آرمین تو امید یه جماعتی باید بیشتر مراقب خودت باشی.

نوش جان. غذاهای اعیانی می‌خوری.
می‌دونی گوشت کیلو چنده؟  4chsmu1

نه داداش امید کجا بود. 
اما خب آره دارم خودم رو از بین می‌برم. باید خودم رو اصلاح کنم. یه سری رفتارها و عادت‌های ذهنیم اصلا جالب نیست. Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 20:43)آرمین نوشته است: اون که صدالبته قلبت حیفه. امیدوارم تندتند بتپه.  4chsmu1

حتی فکرش رو هم نمی‌کردم که یه پزشک آهنگ‌ها رو هم از دید پزشکی بررسی کنه. اون هم این قدر دقیق.  4chsmu1 

می‌دونی چیه آدم حالش که خوش نباشه بهترین ماشین و بهترین خونه دنیا رو هم داشته باشی بهت نمی‌چسبه.  53258zu2qvp1d9v
ولی حال آدم که خوش باشه، از همه چیز لذت می‌بری. حتی یه پراید زپرتی. کافیه بهترین همراه دنیا کنارت نشسته باشه4chsmu1
اونو خودم متوجه نشده بودم. Khansariha (13)  چه تیزبین.

وای با این قسمت اخر داغونم کردی 4chsmu1  ایشالاه قسمت همه.

خداروشکر الان ارومم .قبلا ازین بحثا میشد اینقد بی تاب میشدم میخواستم این لپتاپو بکوبم تو زمین! Gigglesmile  میگفتم خب کی نوبت ما میشه؟!! Swear1
 سپاس شده توسط
راستش زیاد موافق نیستم دوست پولدار خوبه... دوست فقط بامرام و با معرفت خوبه ملاک اول و آخر مرام و معرفته تو رفاقت حالا پولدار بود چه بهتر Khansariha (69)
کلا به نظرم بهتره  آدم با کسایی باشه که پر تلاش باشن با برنامه باشن مثبت اندیش باشن حالا شاید زیاد پولدار و موفق هم در چشم عامه مردم نباشن
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان