امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 آذر 7، 20:58)،رهگذر، نوشته است: سلام دوستان

رهگذر / ۶ اردیبهشت / ۲۱۷ روز

ببخشید که نتونستم گردهمایی بیام الانم از بیرون پیام میدم

خداروشکر هفته خوبی بود از نظر پاکی، دیشبم نماز شبمو خوندم و امروز خیلی عالی بود.

سلام رهگذر جان
خدا رو شکر بابت هفته‌ی خوبی که داشتی.  Confetti 

ممنون از صحبت زیبات در مورد استرس.  Thankyou
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آذر 7، 21:00)chakavak نوشته است: امیدوارم بتونم هر روز با دعای شما عزیران بهتر بشم و بشیم

به امید خدا.
همه‌مون انشالله.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
دقیقا افرا همینه که میگی
ببین ذهنیت که درست نشه 
من راننده فرمول یک هم بشم یه چیز دیگه میگردم پیدا میکنم که درونش ضعف داشته باشم. آرنولد بشم باز ذهن مریضم یه زمینه دیگه پیدا میکنه که بهم بگم ضعیف و ترسو واین مهمترین دلیل خودارضایی برام میشه
......... 
گام اول ریشه یابی کمبود اعتماد به نفس در زمینه های مختلف با پرسیدن سوالات ریز و صادقانه یا حتی مراقبه.. . گام دوم اشتباه نگرفتن افزایش مهارت با افزایش اعتماد به نفس چون یه راه بی پایانه
گام سوم رو تو یا آرمین یا چکاوک یا زندگی آزاد بگید 303من سومی رو بگم مصداق عالم بی عمل هستم چون دو گام اول رو تقریبا خوب انجام میدم و دادم ولی سومی همون چیزیه که همیشه درونش لنگ میزنم دو گام اول کسب بینش و گام (گام های) بعدی عمل کردن هست. شما پیشنهاد بدید
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 7، 20:58)،رهگذر، نوشته است: سلام دوستان

رهگذر / ۶ اردیبهشت / ۲۱۷ روز

ببخشید که نتونستم گردهمایی بیام الانم از بیرون پیام میدم

خداروشکر هفته خوبی بود از نظر پاکی، دیشبم نماز شبمو خوندم و امروز خیلی عالی بود.

در مورد استرس بگم زیادش خوب نیست و کمش لازمه یعنی زندگی بدون استرس معنا نداره همین استرس ها باعث میشن ما به فکر پیشرفت و راه چاره برای زندگیمون باشیم ولی اگه از حد بگذره همین استرس ها باعث زوال عقل و گره دور پامون میشن و نمیذارن به درستی به حرکتمون ادامه بدیم.

مثلا ما گاهی نسبت به عدم پاکی استرس میگیریم و به فکر ترک می افتیم ولی اگا همین استرس زیاد باعث نیروی محرکه برای انجام خودارضایی از همین استرس ها باشه که باعث اعتیاد میشه... یعنی لذت کاذب براز فرار لز استرس ها که، مثل آب شور می مونه و همین استرس هارو دو چندان می کنه

به هر حال استرس به خودی تود یک هشدار برای ما هست که یه جای کار میلنگه ولی باید به درستی مدیریتش کرد که این خودش جای بحث دارا که مفصل هست...

در کل برای فرار از استرس نباید به دنبال راهای کاذب مثل خودارضایی باشیم بلکه باید مدیریت و حلش کرد با صبر و تلاش...

موفق باشید

درود رهگذر. ماشالاه 217 روز.  53 

مرسی که بیرون هم یادمون هستید.

بله کاملا حق با شماست جای بحثی نذاشتی 53 

اوه اوه زمانمون هم تموم شد.
 سپاس شده توسط
دوستان بااجازه من برم شما ادامه بدید.
میزبان امروز برادر همساده هستن که ازش خیلی ممنونم امروز تقبل کرد این زحمت رو.  Khansariha (18)

لطفا انتهای جلسه میزبان هفته آینده رو هم معین کنید.  Thankyou

بابت صحبت‌های عالی از همه ممنونم.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
اما راجع به دسته بندی که گفتم
برا عدم اعتماد به نفس واقعی باید عوامل رو از بین برد مهارت پیدا کرد و ...
یا در خصوص ارتباطات اجتماعی لازمه قیود غیرمنطقی سنت ها رو شکست و دل به دریای مدرن زد.
در خصوص عدم اعتماد به نفس کاذب،باید خودت رو با اون موقعیت رو به رو کنی تا سد فکری ایجاد شده شکسته بشه،معتقدم این نوع عدم اعتماد به نفس ناشی از ترسه
 سپاس شده توسط
سلام داداش همساده ببخشید دیر سلام کردم. Shy
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 7، 20:56)chakavak نوشته است: مشکل اینجاست که خ.ا ذهن من رو بیمار کرده،ارتباط با جنس مخالف به هر صورتی به من آسیب خواهد زد تا وقتی ذهنم بیماره ارتباط رو برا خودم مجاز نمیدونم

عالیه عالی
این راهکار تضمینی
یادمه من خودارضایی شدید داشتم بعد تو یه رابطه عاطفی هم بودم البته از نوع رابین هودی برای کمک
هر چی بهم تو کانون و بیرون کانون میگفتن نکن برای پاکی و هوشیاریت خوب نیست گوش نمی‌دادم تا اینکه یکی به تندی بهم گفت تا وقتی خودارضایی میکنی مثه اینه که جذام داری یه پزشک جذامی هم حق نداره با بیمارانش باشه 4chsmu1تو هم جذام شهوت داری حق رابطه  با جنس مخالف نداری 106
واقعا راهکار فرارا معجزه میکنه. پاکی که بالا بره و آدم هوشیار بشه بعد میتونه با پیرامونش ارتباط واقعی بزاره رابطه ای عاری از شهوت. شهوت هر رابطه ای رو فاسد میکنه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 7، 21:00)chakavak نوشته است: امیدوارم بتونم هر روز با دعای شما عزیران بهتر بشم و بشیم

انشالاه. 53 همین صحبتای همساده یه عمر قابل اجراست. کللللللی کمک میکنه. 53 انگار چنتا کتاب رو خلاصه کرده داره میگه.

(1399 آذر 7، 21:02)همساده نوشته است: دقیقا افرا همینه که میگی
ببین ذهنیت که درست نشه 
من راننده فرمول یک هم بشم یه چیز دیگه میگردم پیدا میکنم که درونش ضعف داشته باشم. آرنولد بشم باز ذهن مریضم یه زمینه دیگه پیدا میکنه که بهم بگم ضعیف و ترسو واین مهمترین دلیل خودارضایی برام میشه
......... 
گام اول ریشه یابی کمبود اعتماد به نفس در زمینه های مختلف با پرسیدن سوالات ریز و صادقانه یا حتی مراقبه.. . گام دوم اشتباه نگرفتن افزایش مهارت با افزایش اعتماد به نفس چون یه راه بی پایانه
گام سوم رو تو یا آرمین یا چکاوک یا زندگی آزاد بگید 303من سومی رو بگم مصداق عامل بی عمل هستم چون دو گام اول رو تقریبا خوب انجام میدم و دادم ولی سومی همون چیزیه که همیشه درونش لنگ میزنم دو گام اول کسب بینش و گام (گام های) بعدی عمل کردن هست. شما پیشنهاد بدید

من توی شناختش بحث رو پیچیده نکردم ولی باید میکردم چون سطح همه ماشالاه  بالاست 53258zu2qvp1d9v 

وقتی انسان به شناخت کافی میرسه نیمی از مشکلات حل شدن. فقط باید باید این افکار جدید تثبیت بشن که در عمل هم دیده بشن. 

انگار که با پک کن داریم یه نوشته ی اشتباه رو پاک میکنیم و با هر بار کشیدن پاککن روش کمرنگ تر میشه.

و به نظرم بعد از تثبیتش نگهداری از افکار صحیح جدیده. مثلا هر هفته از روی منطق بررسی کنیم و الودگی های روانی ایی که ممکنه از طریق 

جامعه بهمون وارد بشه رو پاک کنیم. این کاریه که یک عمر ادامه داره.
 سپاس شده توسط
سلام رهگذر جان ستون گروه
همین که به یاد بودی دنیایی ارزش داره
ماشالا به این همه پاکی
کاملا با حرفات موافقم
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 7، 21:04)آرمین نوشته است: دوستان بااجازه من برم شما ادامه بدید.
میزبان امروز برادر همساده هستن که ازش خیلی ممنونم امروز تقبل کرد این زحمت رو.  Khansariha (18)

لطفا انتهای جلسه میزبان هفته آینده رو هم معین کنید.  Thankyou

بابت صحبت‌های عالی از همه ممنونم.  302

موفق باشی مدیر جان Khansariha (8) مرسی که بودی...

. . . . . . .

منم با همساده موافقم.انگار که چکاوک الان رفته تو قرنطینه ایشالاه اوضاع اوکی شد میاد بیرون کیف میکنه 317
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 7، 20:47)زندگی آزاد نوشته است: اعتماد به نفس چیزی هست که انجام کار ها با دقت به دست میاد
اگر بدونی در مسیر درستی قرار داری اعتماد به نفس میره بالا
اگر در مسیر اشتباه باشی چون میدونی یه جای کارت میلنگه فکر میکنی اگر خیلی با اعتماد به نفس جلو بری بقیه ممکنه از نقایصت خبر دار بشن و کار خراب بشه
برا همین سعی میکنی پیرو جمع باشی تا پیشرو
موافقم مثلا همین پاکی جمع کردن با خودش اعتماد به نفس میاره
کسی که چند ماه بتونه به شهوت نه بگه به خیلی خوشی های زود گذر دیگه هم نه میگه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
قرنطینه نیست زندانه 4chsmu1
تنها زندانیه که بیش از هر جایی میشه بوی آزادی رو تو سلول تنهایی استشمام کنی و ازش لذت ببری

راستی داداش همساده لطف می کنی یه جمع بندی بزاری من امشب ذوق خوندن این همه نکته مفید رو ندارم
 سپاس شده توسط
بحث کمبود اعتماد به نفس به نظرم جمع نشد 65
سر یه چیزایی توافق داریم
1.محرک مهم و اصلی شهوته کمی اعتماد به نفس(اگه لغزش میکنیم بعد یه اشتباه یا سوتی میریم خودارضایی یا تماشای سایت بدونیم بخاطر فشار جسمی غریزه نیست بلکه کمی اعتماد به نفس باعثشه پس دلیل رو گم نکنیم) 
2.کمبود اعتماد به نفس ریشه در کودکی و تربیت ما داره باید ریشه یابی کنیم(به وسیله مراقبه و سوال و جواب صادقانه با خود) 
3. باید حس عزت نفس و دوست داشتن خودمون رو داشته باشیم و تو سر خودمون نزنیم(ولی چگونه؟
4. باید تلاش کنیم برای افزایش اعتماد به نفس(ولی چگونه) 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
پایان گردهمایی سرو
ممنون از حضورتون 
ببخشید زیاد حرف زدم و پر از غلط املایی نگارشی تایپ کردم. شرایطم خوب نبود برای تایپ 18

بچه ها موضوع هفته بعد باز اعتماد به نفس باشه یا بحث پیرامون استرس؟ Khansariha (56)
این هفته گرداننده گردهمایی من بودم. نوبت من و آرمین گذشت هفته بعد کی گرداننده میشه؟ 49-2
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان