امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام

من اومدم.بعد یه مدت که نبودم و فکر هایی که کردم گفتم شاید لام بشه یه نکاتی رو بگم:
ُ
اول اینکه پذیرفتم یه معتاد جنسی ام،یه آدمی که برا فرار از مشکلاتش یا هر چیزی به مخدر جنسی پناه میبره،حالا تصمیم گرفتم به جای فرار دنبال راهکار باشم نه برای حل مشکلات،نه،برای تحمل مشکلات،برای سازش با مشکلات.

شاید تو زندگی برا خیلیا پیش اومده باشه وقتی یه چیزی رو دوست نداری،وقتی یه رفتاری رو دوست نداری،وقتی یه آدمی رو دوست نداری ولی میگی چاره چیه باید ساخت،باید ساخت به خاطر چیزایی که دوسشون داری،باید ساخت به خاطر آرزو هات،رویاهات و گاهی هم باید ساخت حتی اگه دلیلی نداری.

فرق سازش و فرار چیه؟

وقتی آدم فرار می کنه،تصمیمش ناشی از عقلانیت نیست،ناشی از غریزه هستش چون تهدید رو اینقدر خطرناک میدنه که تصمیم میگیره با فرار، بتونه یه شکاف زمانی برای تصمیم گیری درست ایجاد کنه،حالا اگه این شکاف زمانی رو از دست بده و دوباره با تهدید(مشکل) مواجه بشه چی میشه؟باز فرار میکنه تا شکاف رو ایجاد کنه و تداوم این وضع میشه یه استراتژی برا آدم که با ایجاد شکاف های موقت،زمان رو یا به تعبیری عمر رو از دست بده.

اما سازش یعنی چی؟یعنی تقلیل یه مشکل از اولویت فوری و بحرانی به یه مشکل یا مسئله با درجه اهمیت و فوریت کم تا با کاستن از میزان خطر و اضطراب،فرصت تصمیم گیری عقلانی رو ایجاد کنیم و به مرور با تصمیم درست بتونیم تاثیر اون رو بر زندگیمون کم کنیم و وابستگی روحی و روانیمون رو بهش کاهش بدیم اینجوری میشه فرصتی رو برای راه حل های احتمالی آینده ایجاد کرد
 سپاس شده توسط
نکته دوم اینکه خوشحالم که گرفتار خ.ا شدم،شاید خ.ا فاجعه ای بود که من رو از فجایع خیلی بزرگتر نجات داد،میتونستم درگیر مسائل خیلی وحشتناک تری باشم و وابستگی های عمیق تری نسبت به اونها پیدا کنم که لازم بود خیلی بیش از امروز برا تسکینش و نه حتی درمانش هزینه کنم
همین باعث شد دوباره به صورت کنترل شده به کانون برگردم و با همین رویکرد تاخیر زمانی که داره،فرصت رو برای تصمیمات شاید درست تر و مشغله های مهم تر از مشکلاتم فراهم کنم،تصمیماتی که طبیعتا باید متناسب و منطبق با شرایط زندگیم در همه ابعاد باشه.

شاین(چکاوک)/7 اردیبهشت/01

302
 سپاس شده توسط
آقای شاین آقای شاین آقای عزیز دل برادر  302
عکس پروفایل چه خبره  42 
Smiley-face-biggrin   مشکل ساز نشه داداش
(1400 ارديبهشت 7، 13:04)Alireza98 نوشته است: آقای شاین آقای شاین آقای عزیز دل برادر  302
عکس پروفایل چه خبره  42 
Smiley-face-biggrin   مشکل ساز نشه داداش

نه بابا در حد همون آواتار میمونه،اینقد تو کانون بحث قوانین شده که واسه خودم یه پا حقوقدان کانونی شدم،تابع قوانینم
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 7، 14:53)yazahra نوشته است: ولی باید از ورود وسوسه جلوگیری کرد و خشکوندش
این پاکی به راحتی به دست نیمده که راحت از دسشت بره براش جنگیدم براش زحمت کشیدم کلی خدا کمکم کرد کلی از دوستام کمکم کردن حتما تا ابد پاک میمونم اینا به یادگار میزارم 302

سلام یا زهرا جان 
حالت خوبه؟
پیامتو تو اورژانس دیدم گفتم یه احوالی ازت بپرسم

حواستو جمع کن تو دوران حساسی هستی روز 12 هم و 13 هم ممکنه شدید مورد حملات وسوسه ها قرار بگیری

قوی و محکم باش
مداحی گوش بده
هرچه قدر سخت باشه گذراست
سعی کن حواستو پرت کنی
ورزش کن مخصوصا حرکت شنا برو
و مواظب باش گام اولو برنداری به سمتش 
کلیک اولیه و فکرای اولیه و...
سریع یه نههههه قاطعانه و محکم بگو

انشالله از این امتحان سخت موفق بیرون میای Khansariha (69)

باید موفق بیرون بیای  Khansariha (69)  
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام.  
پورنگ / 14 فروردین/ 24 روز  317
نقل قول:
مهدوی 

بچه‌ها خیلی وقتا پستاتون رو جواب نمیدم؛ امیدوارم منو ببخشد، من تا جایی که میتونم جواب میدم اما بعضی اوقات پیش میاد که یا پستی رو نمیبینم یا امکان پاسخگویی رو ندارم 53258zu2qvp1d9v 
به بزرگی و بخشندگی خودتون ببخشید    Khansariha (8)

سلام مهدوی جان 53 
اختیار دارید این چه حرفیه 302

ما شرمنده ایم که نمیرسیم کمکتون کنیم
سلامتی شما از همه چیز مهمتره
بچه های گروه هم هیچ کدوم انتظار ندارند هر شب به تمام پیام ها شما پاسخ بدید یا پاسخ مفصل و طولانی بدید، هر دو شب یه بار هر سه شب یه بار هم پاسخ پستا داده بشه خوبه...ما یه گروهیم هممون باید هوای همو داشته باشیم...و اکثر بچه هام از دستشون کمکی بر بیاد کم نمیذارند.

شما بیشتر به فکر سلامتیت باش.
خواب خیلی مهمه 
بعضی وقتا میبینم نصفه شبا پیام میدی معلومه بیداری 
به نظرم یکم به خودت سخت گیری کنی و از یه ساعتی به بعد مثلا 11 به بعد بری بخوابی هرچند خوابت نبره ، همین که دراز بکشی ، چشماتو ببندی و ریلکس کنی نفس عمیق بکشی خیلی تاثیر داره...اکسیژن غذای اصلی تمام سلول های بدنه سعی کن با نفس عمیق کشیدن این اکسیژن رو به سلول های مغزت برسونی...شستن بینی هم راهکار فوق العاده ای هست و میزان اکسیژن زیادی به مغز میرسه....و اینکه بعد 11 شب سعی کن دیگه سر گوشی و نت و لپتاب نری تا سحر یا اگه روزه نمیگیری بخاطر بیماریت حتی تا صبح....اینکه بری سر گوشی بیخوابیت رو بدتر میکنه.

آبم خیلی مهمه باید سعی کنی روزی 8 تا لیوان آب بخوری...کم آبی میتونه خودش باعث بیخوابیت بشه 302

در مورد دکترم...دکترای این دوره زمونه خیلی جالب نیستن و ادم باید چندتا دکتر خوب بره تا یکیشون بالاخره مشکل اصلی رو حل کنه اگه دکتر طب سنتی نرفتی یه دکتر طب سنتی هم برو... شاید داروهای گیاهی بهتر جواب بدند.

انشالله زودتر خوب خوب بشی 53
نگران گروهم نباش   53

به نام خدا
---------------------------
Powerful  ا/ 5 اردیبهشت / 2 روز خوب
-------------------------------------------
تلاش های گذشته
1)5  روز   2)4 روز     3)11 روز
 4)6  روز   5)1 روز     6)11 روز 
  7)10 روز   8)3 روز   9) 3 روز    
             10) 1 روز    11) 2 روز                       
----------------------
 خدايا شكرت بابت همه چيز
----------------------------------------
من باید اینبار موفق بشم
Khansariha (69) 
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام یا زهرا جان 
حالت خوبه؟
پیامتو تو اورژانس دیدم گفتم یه احوالی ازت بپرسم

سلام داداش گل و مهربونم داداش ببخشید نگرانت کردم فدات عزیز دلمی خداروشکر گذشت خودت چطوری داداش اوضاع خوبه گلم 302
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 7، 19:23)poorang نوشته است: سلام.  
پورنگ / 14 فروردین/ 24 روز  317

سلام داداش پورنگ حالت چطوره عزیز دلم ماشاءالله باانرژی برو جلو 317 2uge4p4
 سپاس شده توسط
نقل قول: یازهرا جان
12 روز پاک مبارک قهرمان [تصویر:  khansariha (46).gif]
آخه یه نفر چقدر میتونه خوب باشه که تو هستی Khansariha (96)
سلام داداش مهربونم حالت چطوره رفیق جان 302
قربونت برم میخوام ان شاءالله یه حدی برسم که اصلا فراموش کنم چقدر پاکم Confetti
قربونت داداش خودت خوبی که همه را خوب میبینی 302
نقل قول: این روزا دارم قدم های مثبتی رو برمیدارم؛ اما مشکل اینه که حس رضایت ندارم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
داداش جان شاید دیدت نسبت به قبل عوض شده و میل بیشتری به انجام کارهای خوب داری و به زیاد قانع نمیشی و میخوای خیلی زیاد کار خوب کنی خدا حفظت کنه 302

نقل قول: آخه اونا جای من نیستن که درکم کنن
داداش جان احتمال زیاد مال مشکل خوابه فدات چرا واقعا مشکل خوابت ربط به استرس داره داداش استرس چیا داری یکم بیشتر بازش کن من حقیقتا هرموقع فکرما مشغول میکنم خوابم نمیبره برای فکر به نظرمم به ذهنت بگو الان وقت فکر به این موضوع نیست و فردا راجبش فکر میکنم فردا هم بزار پس فردا و برو جلو تا از سرت  بیفته شبم فقط به بهشت و جهنم فکر کن و صلوات بفرست عزیز دل 302 302
نقل قول: دیشب حالم خیلی بد شد، از درد و عصبانیت چند بار سرمو محکم کوبیدم به میز و این درد رو بیشتر کرد [تصویر:  vayy.gif]
Swear1 Swear1 Swear1 Swear1ای خدا داداش خشگلم فشاتر سخته تحت فشار بودم ولی یکم فکرتا خالی کن از روش های روانشناسا بهره ببر خیلی کمک کنندست 302 302
نقل قول: هفته پیش بالأخره تونستم کنترل ذهنم رو کامل به دست بگیرم [تصویر:  khansariha (69).gif]

جانا داداش خودمی دیگه داداش اگه بهش فکر نکنی بهتره سری برو سراغ کار و درس 302
نقل قول: امتحانات چند وقتیه شروع شدن و تا اینجای کار نتایج خوب بود؛ اما هنوز کلی امتحان پیش رو دارم
ان شاءالله موفق میشی داداش جان توکلت به خدا برنامه ریزی سالانه انجام بده داداش اهداف مشخص ضربه شلیک Khansariha (69)
نقل قول: نمیدونم شما نظرتون چیه اما من فقط همین صدا رو میشنوم [تصویر:  hanghead.gif]
خوب داداش عزیزم این صدا همون شیطانه دیگه خودت که بهتر میدونی خیلی میاد سراغمون خوب توهم بهش بگو بشکنم که چی تو برای من چی میاری جز شکست و افسردگی داداش بزن تو دهن شیطان من میخوام ان شاءالله تاج گذاریتا ببینم بجنگ مرد خدا 302 Khansariha (46)

نقل قول: بچه‌ها خیلی وقتا پستاتون رو جواب نمیدم؛ امیدوارم منو ببخشد، من تا جایی که میتونم جواب میدم اما بعضی اوقات پیش میاد که یا پستی رو نمیبینم یا امکان پاسخگویی رو ندارم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
به بزرگی و بخشندگی خودتون ببخشید [تصویر:  khansariha (8).gif]
فدات داداش جواب نداده هم عزیزی گلم خدا خیرت بده خسته هم نباشی عزیز دلم 302
پاکی هات را هم بهت تبریک میگم قهرمان برو جلو که منم پشت سرا دارم میام ماشاءالله Khansariha (46)
داداش جان هر موقع عصیبی شدی نفس عمیق بکش و فکر کن 302
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 7، 7:53)زندگی آزاد نوشته است: زندگی آزاد / 6 اردیبهشت / دومین روز خوب
خدا رو شکر
سلام داداش خداقوت عزیز دلم تبریک برای شروع قشنگت 302
(1400 ارديبهشت 7، 10:57)Alireza98 نوشته است: درود  Khansariha (8)
.
از صدای گذر آب چنان می فهمم،
تندتر از آب روان، عمر گران می گذرد؛
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.
آنقدَر سیر بخند تا که ندانی غم چیست !
49-2 302 سلام داداش حالت چطوره
نقل قول: سلام. خوبین بچه ها؟
سلام داداش سامان عزیز حالت چطوره رفیق
اره واقعا برای خودم زیا داتفاق افتاده خیلی جالبه واقعا 302
خداروشکر که پولتا گرفتی عزیز دلم پاکی قشنگت را هم بهت تبریک میگم ماشاءالله 302
(1400 ارديبهشت 7، 12:31)shine نوشته است: سلام

من اومدم.بعد یه مدت که نبودم و فکر هایی که کردم گفتم شاید لام بشه یه نکاتی رو بگم:
ُ
اول اینکه پذیرفتم یه معتاد جنسی ام،یه آدمی که برا فرار از مشکلاتش یا هر چیزی به مخدر جنسی پناه میبره،حالا تصمیم گرفتم به جای فرار دنبال راهکار باشم نه برای حل مشکلات،نه،برای تحمل مشکلات،برای سازش با مشکلات.

شاید تو زندگی برا خیلیا پیش اومده باشه وقتی یه چیزی رو دوست نداری،وقتی یه رفتاری رو دوست نداری،وقتی یه آدمی رو دوست نداری ولی میگی چاره چیه باید ساخت،باید ساخت به خاطر چیزایی که دوسشون داری،باید ساخت به خاطر آرزو هات،رویاهات و گاهی هم باید ساخت حتی اگه دلیلی نداری.

فرق سازش و فرار چیه؟

وقتی آدم فرار می کنه،تصمیمش ناشی از عقلانیت نیست،ناشی از غریزه هستش چون تهدید رو اینقدر خطرناک میدنه که تصمیم میگیره با فرار، بتونه یه شکاف زمانی برای تصمیم گیری درست ایجاد کنه،حالا اگه این شکاف زمانی رو از دست بده و دوباره با تهدید(مشکل) مواجه بشه چی میشه؟باز فرار میکنه تا شکاف رو ایجاد کنه و تداوم این وضع میشه یه استراتژی برا آدم که با ایجاد شکاف های موقت،زمان رو یا به تعبیری عمر رو از دست بده.

اما سازش یعنی چی؟یعنی تقلیل یه مشکل از اولویت فوری و بحرانی به یه مشکل یا مسئله با درجه اهمیت و فوریت کم تا با کاستن از میزان خطر و اضطراب،فرصت تصمیم گیری عقلانی رو ایجاد کنیم و به مرور با تصمیم درست بتونیم تاثیر اون رو بر زندگیمون کم کنیم و وابستگی روحی و روانیمون رو بهش کاهش بدیم اینجوری میشه فرصتی رو برای راه حل های احتمالی آینده ایجاد کرد

سلام داداش خوشحالم که برگشتی و راه خودتا پیدا کردی ان شاءالله با کمک خدا و تلاش خودت و کمک دوستان بهترین نتیجه را میگیری 317 302
سلام به همه گلهای بهشتی گروه سرو خسته نباشید خدمت مدیران زحمتکش کانون و گروه ترک
خوب بنده یازهرا با 13 روز خوب
خسته ام و نای حرف زدن ندارم مرا عفو بفرمایید گل های خوب
تولد حضرت امام حسن علیه السلام را خدمت شما عزیزان بهشتی تبریک میگویم Confetti Confetti 49-2 49-2
شبتون بخیر یاعلی
سلام
عادت نداشتم طی این چند سال بیام اینجا اعلام شکست کنم
ولی شکست پر عبرتی بود
تجربه زیادی کسب کردم
۳۵ روز پاکی 
برام حس خوبی داشت
بدون اینکه روحیمو از دست میدم دقیقا ۱۵ماه مبارک
و هنوز اول ساله
باید تلاش کنم ادامه سال رو به پاکی بگذرونم تا بتونم بهتر مبارزه کنم 
حالتونو بد کردم
منو ببخشید