امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام داداش‌های سروی

از وضعیت در-خانه-بمانیم، دارم تبدیل میشم به وضعیت در-خانه-نمانیم. 42
طبق هماهنگی‌های به‌عمل اومده قرار شده که هفته آینده برم اصفهان پیش دکترم و از نزدیک من رو ویزیت کنه.
همیشه دلم می‌خواست بدونم اقامتگاه بوم‌گردی چیه. این سری قراره تجربه‌اش کنم.  49-2

به اون شخصی که طالبی‌ها رو گرون فروخته بود، رفتم گفتم. هم بابت گرونی هم بابت خرابی.
گفت باید بار باشه تا ببینم چقدر کم دادم. خرابی هم از توشون در میاد دیگه.
این سری خودش سفارشی برام چند تا جدا کرد و آوردم خونه، دیدم این بار یه ریال اضافه هم نگرفته. 
خب من هدفم این بود که بدونه کار اشتباهی انجام داده. این‌که توجیه بشه و تکرار نکنه رو نمی‌دونم.
1) ما روی آدم‌های دیگه کنترلی نداریم. فقط می‌تونیم آگاه‌شون کنیم.
2) خرد کردن اعصاب‌مون هم به‌خاطر اشتباهات دیگران، کار عاقلانه‌ای نیست. پس بهتره بگذریم و بریم.

و
اوضاع پاکی هم خوبه و من چقدر خوشحالم.  317
خدا رو شکر می‌کنم بابت پاکی که نصیبم کرده.  63
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 مهر 11، 22:09)یا باب الحوائج نوشته است: 49-2 ماشاءالله داداش گلم منم امتیاز کامل الحمدالله
اصلا نفهمیدم چطور گذشت امروز 4chsmu1
خیلی خوب بود سرم گرم بود الحمدالله و فکرم هم منحرف نشد 2uge4p4

محمدحسین جان ماشاءالله به تو. ان‌شاءالله هر روز این قدر خوب بگذره که نفهمی چطور گذشت.  49-2
دیروز اینجا پست نذاشتی چرا. 
اوضاع چطوره؟ 

(1400 مهر 11، 22:44)مهدوی نوشته است: داداش جان، راجع به توصیه آقا آرمین درباره عدم اخذ وام، واقعیتش کارهای استارت آپی خیلی پر ریسک هستن.
خیلیا به هوای موفقیت میرن کلی وام میگیرن اما وقتی با شکست مواجه میشن خودشون میمونن و میلیون میلیون بدهی 53258zu2qvp1d9v
خیلیا رو دیدم که این اشتباه رو مرتکب شدن. در واقع استارت آپ همه میدونن یه کار پر ریسکه و یا میشه یا نمیشه، اما وام رو که گرفتی، کارت چه گرفت چه نگرفت(خدای نکرده) اول و آخرش باید بدهی بانک رو بدی 53258zu2qvp1d9v
پس احتیاط واجب اینه که وام رو کلاً فراموش کنی Smiley-face-biggrin

میگن کسب‌وکار رو راه بندازید. به سودآوری برسید. بعد اگه سودتون کمه، وام بگیرید که سرمایه‌تون رو افزایش بدید و به سود بیشتری برسید.
اما کسب‌وکاری که راه نیفتاده و معلوم نیست بگیره یا نگیره، آدم وام بگیره همون‌طور که گفتی کار ریسکی محسوب میشه.

نقل قول: برای پیشدستی هم من دوباره گاردمو بالا میگیرم و اینقدر به وسوسه محل نمیذارم و بهش فکر نمیکنم تا خودش باهام کات کنه و بره Smiley-face-biggrin
جایگاه پاکی رو دوباره خاص میکنم برای خودم و از حالت عادی خارجش میکنم، اهدافم رو مرور و اصلاح میکنم، اهرم رنج و لذت رو دوباره از نو میچینم و اگه چیز جدیدی بود ثبتش میکنم، هدیه پاکی رو تعیین میکنم و برای بهبود وضعیت روحیم تلاش میکنم 49-2
همچنین از قدرت عبادت و درس نباید غافل بشم 4chsmu1
خلاصه که باید همه منافذ رو ایزوگام کنم Khansariha (58)

ماشاءالله دادش جان.
با این مواردی که اشاره کردی، این قدر گارد بالاست که دیگه شیطون جرئت نمی‌کنه نزدیک شه. ایزوگامت واقعا قویه.  4chsmu1

داداش خیلی خوبه گزارش‌هات رو برامون می‌نویسی. کلی هم لذت می‌بریم و هم استفاده می‌کنیم. ممنونم ازت.  Khansariha (18)

(1400 مهر 11، 22:57)مهدوی نوشته است: اینقدر هم عکس العملم سریع بود که وضو گرفتم و نماز خوندم و برگشتم دیدم هنوز 2 دقیقه مونده به طلوع Khansariha (49)

Khansariha (13)

(1400 مهر 12، 21:33)Newborn نوشته است: نیوبورن / ۱۹ مهر/ ۲ روز خوب

روزای خیلی خوبی قراره بیان...

به امید خدا که حتما همین طوره. 
نیبورن مرد میدونه.  Khansariha (69)

(1400 مهر 12، 21:54)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام 
13 امتیاز Cowboypistol

ای ولا.  Khansariha (46)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دریل/ 12 مهر/ 0
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
نقل قول: یا باب الحوائج جان
آقا کم داد بزنید سر این گارسون بنده خدا، هلاک شد از ترس [تصویر:  khansariha (49).gif]
چه جشن زیبایی گرفتی واسه سعید، خیلی عالیه [تصویر:  49-2.gif]
مرسی بابت همه همراهیات [تصویر:  5.gif]
ای ول به پاکیییییت [تصویر:  317.gif]
با همین فرمون برو جلو چشم رو هم بذاری میبینی 20، 30، 60 و 100 روز، همه رو گذروندی و میگی چه زود گذشت [تصویر:  fly2.gif]
چه عالیههههههههههههه [تصویر:  2uge4p4.gif]
داداش جان، راجع به توصیه آقا آرمین درباره عدم اخذ وام، واقعیتش کارهای استارت آپی خیلی پر ریسک هستن.
خیلیا به هوای موفقیت میرن کلی وام میگیرن اما وقتی با شکست مواجه میشن خودشون میمونن و میلیون میلیون بدهی 
خیلیا رو دیدم که این اشتباه رو مرتکب شدن. در واقع استارت آپ همه میدونن یه کار پر ریسکه و یا میشه یا نمیشه، اما وام رو که گرفتی، کارت چه گرفت چه نگرفت(خدای نکرده) اول و آخرش باید بدهی بانک رو بدی 
پس احتیاط واجب اینه که وام رو کلاً فراموش کنی 
برای پیشدستی هم من دوباره گاردمو بالا میگیرم و اینقدر به وسوسه محل نمیذارم و بهش فکر نمیکنم تا خودش باهام کات کنه و بره 
جایگاه پاکی رو دوباره خاص میکنم برای خودم و از حالت عادی خارجش میکنم، اهدافم رو مرور و اصلاح میکنم، اهرم رنج و لذت رو دوباره از نو میچینم و اگه چیز جدیدی بود ثبتش میکنم، هدیه پاکی رو تعیین میکنم و برای بهبود وضعیت روحیم تلاش میکنم 
همچنین از قدرت عبادت و درس نباید غافل بشم 
خلاصه که باید همه منافذ رو ایزوگام کنم 
Swear1 سلام داداش خوبی فدات
اقا حقشه یه روزه هنوز سفارش ما را نیاورده Offlow
فدات داداش عزیزم به پای جشن های شما که نمیرسه مال ما فقط دستگرمیه 53258zu2qvp1d9v
عزیز دلی داداش جان انجام وظیفه هست
ممنونم از بودنت عزیز برادر Khansariha (18)
سلامت باشی داداش جان پاکیهم روز هاش زیاد نیس ولی امید هست به روز های خوب ان شاءالله 53258zu2qvp1d9v
اره واقعا گرفتن وام اشتباهه البته بدون درامد خوب وام زیادی هم نمیخواستم بگیرم در حد یه دستگاه کوچیکبرای شروع 53258zu2qvp1d9v
خوب البته وام ریسکه قبول دارم بهتره برم سر کار درامد دربیارم بعد با پول کارم دستگاه بخرم 
الحمدالله رب العالمین بهترین کار های ممکن مد نظرتون بود داداش جان
ان شاءالله با همین فرمون و قوی تر پاکی را ادامه بدید عزیز برادر 302 Khansariha (18)
(1400 مهر 12، 21:33)Newborn نوشته است: نیوبورن / ۱۹ مهر/ ۲ روز خوب

روزای خیلی خوبی قراره بیان...
به به به به
نهههههه ببین منو باریکلا نههههههه ببین منو باریکلا
ببین کی برگشته به گروه عزیز دلمون خوبی برادر جان Khansariha (96)
دلتنگ دیدار عزیز جان الحمدالله با قدرت شروع کردید برای یک پاکی رویایی ان شاءالله؟؟ Khansariha (69)
(1400 مهر 12، 21:54)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام 
13 امتیاز Cowboypistol
سلام رقیب رفیق خوبی برادر جان ان شاءالله عالی باشی گلم بنده هم امروز و دیروز امتیاز کامل داشتم به حمدالله 302
ماشاءالله عزیز جان هدیه پاکی را ان شاءالله دزر نظر بگیر که قراره بترکونیم Khansariha (69)
(1400 مهر 13، 14:23)آرمین نوشته است: سلام داداش‌های سروی

از وضعیت در-خانه-بمانیم، دارم تبدیل میشم به وضعیت در-خانه-نمانیم.
طبق هماهنگی‌های به‌عمل اومده قرار شده که هفته آینده برم اصفهان پیش دکترم و از نزدیک من رو ویزیت کنه.
همیشه دلم می‌خواست بدونم اقامتگاه بوم‌گردی چیه. این سری قراره تجربه‌اش کنم.  

به اون شخصی که طالبی‌ها رو گرون فروخته بود، رفتم گفتم. هم بابت گرونی هم بابت خرابی.
گفت باید بار باشه تا ببینم چقدر کم دادم. خرابی هم از توشون در میاد دیگه.
این سری خودش سفارشی برام چند تا جدا کرد و آوردم خونه، دیدم این بار یه ریال اضافه هم نگرفته. 
خب من هدفم این بود که بدونه کار اشتباهی انجام داده. این‌که توجیه بشه و تکرار نکنه رو نمی‌دونم.
1) ما روی آدم‌های دیگه کنترلی نداریم. فقط می‌تونیم آگاه‌شون کنیم.
2) خرد کردن اعصاب‌مون هم به‌خاطر اشتباهات دیگران، کار عاقلانه‌ای نیست. پس بهتره بگذریم و بریم.

و
اوضاع پاکی هم خوبه و من چقدر خوشحالم.  
خدا رو شکر می‌کنم بابت پاکی که نصیبم کرده.  63
سلااام بر عزیز دل سرو وکانون Khansariha (96)
ان شاءالله چه در خانه و چه در خارج از خانه در سلامتی کامل باشید عزیز جان 302
خیلی هم عالی داداش جان ان شاءالله سلامت باشید برادر عزیز
اقا جان اامتگاه چیه تشریف بیارید منزل در خدمتتون باشیم داداش عزیزم Khansariha (18)
احسنت برادر جان الحمدالله برخورد خوبی هم داشتند اون شخص
ماشاءالله به شما داداش عزیزم و نفس گرمتان خدا شما را حفظ کند عزیز برادر
نقل قول: محمدحسین جان ماشاءالله به تو. ان‌شاءالله هر روز این قدر خوب بگذره که نفهمی چطور گذشت.  [تصویر:  49-2.gif]
دیروز اینجا پست نذاشتی چرا. 
اوضاع چطوره؟
فدای شما داداش ارمین عزیز دلم ان شاءالله با کمک پرودگار و. دعای خیر شما عزیزان همین طوری بشه و کار راحت تر بشه Khansariha (18)
دیروز فرصت نکردم داداش جان وقتی هم پست میزارم دوست دارم به بقیه هم جواب بدم ولی وقتی میبینم خستم و نمیتونم به خوبی روحیه بدم سعی میکنم پست نزارم و در وقت مناسب پست ارسال کنم 302 Khansariha (18)
الحمدالله امروز هم عالی بود شکر خدا
(1400 مهر 13، 18:40)Deril نوشته است: دریل/ 12 مهر/ 0
سلام داداش عزیزم ان شاءالله با قدرت هر چه تمام تر این بار پیروزی از آن شماست رفیق جان Khansariha (18)
ما بهت ایمان داریم و میدونیم که قدرتت زیاده و میتونی ان شاءالله Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 13، 19:16)یا باب الحوائج نوشته است: سلام رقیب رفیق خوبی برادر جان ان شاءالله عالی باشی گلم بنده هم امروز و دیروز امتیاز کامل داشتم به حمدالله 302
ماشاءالله عزیز جان هدیه پاکی را ان شاءالله دزر نظر بگیر که قراره بترکونیم 
ماشاالله به رقیب سرسخت خودم  Khansariha (69) 

منم امروز تقریبا امتیازم کامله فقط یکم داخل تلگرام بی احتیاطی کردم نمیدونم از 3 ثانیه رد شد یا کنترل ذهنم از 5 رد شد یا نه ولی با سخت گیری از خودم امتیاز کم میکنم تا بیشتر دقت کنم 
ذهن و نگاه رو 0 میدم 
11 امتیاز  Khansariha (98)
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 13، 20:41)يا ماه بني هاشم نوشته است:
(1400 مهر 13، 19:16)یا باب الحوائج نوشته است: سلام رقیب رفیق خوبی برادر جان ان شاءالله عالی باشی گلم بنده هم امروز و دیروز امتیاز کامل داشتم به حمدالله 302
ماشاءالله عزیز جان هدیه پاکی را ان شاءالله دزر نظر بگیر که قراره بترکونیم 
ماشاالله به رقیب سرسخت خودم  Khansariha (69) 

منم امروز تقریبا امتیازم کامله فقط یکم داخل تلگرام بی احتیاطی کردم نمیدونم از 3 ثانیه رد شد یا کنترل ذهنم از 5 رد شد یا نه ولی با سخت گیری از خودم امتیاز کم میکنم تا بیشتر دقت کنم 
ذهن و نگاه رو 0 میدم 
11 امتیاز  Khansariha (98)
فدامدا داداش جونم
ان شاءالله فردا با 13 کامل ظاهر بشی عزیز جان Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 13، 18:40)Deril نوشته است: دریل/ 12 مهر/ 0

دریل جان مشکل رو چه یافتی؟ 
ان‌شاءالله این بار قوی‌تر و محکم‌تر شکستش میدی.  Khansariha (69)

(1400 مهر 13، 19:16)یا باب الحوائج نوشته است: سلااام بر عزیز دل سرو وکانون Khansariha (96)
ان شاءالله چه در خانه و چه در خارج از خانه در سلامتی کامل باشید عزیز جان 302
خیلی هم عالی داداش جان ان شاءالله سلامت باشید برادر عزیز
اقا جان اامتگاه چیه تشریف بیارید منزل در خدمتتون باشیم داداش عزیزم Khansariha (18)
احسنت برادر جان الحمدالله برخورد خوبی هم داشتند اون شخص
ماشاءالله به شما داداش عزیزم و نفس گرمتان خدا شما را حفظ کند عزیز برادر

سلامت باشی عزیز دل.
به اندازه کافی تو کانون زحمت دادیم و گرمای منزل نورانی که در قلبت هست و منبع محبت و صفا و صمیمیت هست رو دریافت کردیم. 

نقل قول: فدای شما داداش ارمین عزیز دلم ان شاءالله با کمک پرودگار و. دعای خیر شما عزیزان همین طوری بشه و کار راحت تر بشه Khansariha (18)
دیروز فرصت نکردم داداش جان وقتی هم پست میزارم دوست دارم به بقیه هم جواب بدم ولی وقتی میبینم خستم و نمیتونم به خوبی روحیه بدم سعی میکنم پست نزارم و در وقت مناسب پست ارسال کنم 302 Khansariha (18)
الحمدالله امروز هم عالی بود شکر خدا
داداش جان خدا رو شکر که امروز عالی بودی. همیشه عالی باشی انشالءالله.  Khansariha (69)
هر موقع خسته بودی و فرصت نداشتی فقط از وضعیت خودت دو کلمه بنویس تا دوستانت خیال‌شون راحت باشه از پاکیت. پست‌ها رو نیاز نیست جواب بدی.
بقیه دوستان هم درک می‌کنن که هر کس ممکنه در مقطع زمانی خسته باشه.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلااااااااااااااااااااام 49-2
حال و احوال؟ 49-2

نیوبورن جان
بالأخره اومدی داداش گل، دلمون برات تنگ شده بود Confetti
خوش برگشتی 49-2
شروع دور جدید پاکی رو تبریک میگم 2uge4p4

آرمین جان
پس یه سفر در پیش داری 4chsmu1
اصفهان شهر قشنگیه، حتماً چند جا برو سر بزن حال و هوات عوض شه 49-2
اقامتگاه بومگردی رو هم من تا حالا تجربه نکردم، بعد از سفر برامون توصیفش کن 4chsmu1
پاکیت خیلی مبارکککککککک 317
چه خوب که طرف معقول برخورد کرد 4chsmu1
خدایا لطفاً همیشه از این جور آدمای زود به راه راست هدایت شو به تورم بخورن Smiley-face-biggrin
آررررره، قراره وسوسه رو شکارش کنم ازش آش درست کنم نذری پاکیم Khansariha (58) Khansariha (69)
تا حالا همچین آشی خوردین؟ Smiley-face-biggrin

یا باب الحوائج جان
ماشاءالله به روز خوبت، ان شاءالله هر روزت بهتر از دیروز باشه 49-2
داداش اعلام وضعیت مسابقه بین ما رو یادت نره، با هر عددی که باشه باید بمونی Khansariha (69)
یادت باشه این یه تمرین برای کارهای گروهی سنگینه 49-2
توی کارهای گروهی حتی اگه اشتباه بشه بازم قبول میشه و دوباره از نو شروع میشه Confetti

دریل جان
این سری از پاکی حس کردم حال روحی خیلی خوبی داشتی 49-2
چطوره دوباره به اون حال خوب برگردیم؟ Confetti
بپر بالا قهرمان، میخواییم پرواز کنیییییم 2uge4p4

یا ماه بنی هاشم جان
به به، میبینم مراقبت ها در حد عالیه؟ Khansariha (69)
آفرین بهت که اجازه ندادی وسوسه رخنه کنه تو سنگرت Khansariha (69)
قراره کلی روز خوب داشته باشیم Khansariha (69)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
برادران سروی عزیز، التفات بفرمایید 49-2

میخواستم نظرتون رو راجع به یک مطلب بپرسم Khansariha (18)

نظرتون درباره ادغام دو گروه سرو و صراط مستقیم چیه؟ 53

آیا موافق هستید این دو گروه با همدیگه ادغام بشن؟

لطفاً همگی پاسخ بدید، من منتظر جواب های شما هستم 49-2
یه مورد دیگه هم اینکه...

برای گروه سرو نیاز به سرپرست داریم. 53258zu2qvp1d9v
سرپرستی که مسئول به‌روزرسانی لیست اعلام وضعیت و اعلام برندگان به کارگاه هست.

آیا کسی از شما دوستان میتونه به ما کمک کنه و این مسئولیت رو ولو به شکل موقت و برای چند ماه به عهده بگیره؟ Khansariha (121)

اگر کسی از شما مایل بود، لطفاً همینجا اطلاع بده 53
پوریا / ۱ مهر ۱۴۰۰ / 13 روز خوب
یه روز مونده تا دو هفته  49-2

(1400 مهر 14، 0:51)مهدوی نوشته است:

خوب است
ادغام دو گروه = دوستان بیشتر انگیزه بیشتر برای پاکی روحیه مضاعف و...
(1400 مهر 14، 0:51)مهدوی نوشته است:

سلام
مخالفم
به این دلیل که اگه ادغام بشه,به مرور زمان کم کم کار به جایی می رسه که به گذشته بر می گردیم.یعنی این که مردان کلا یه گروه داشته باشن.
در حالی که ما چند گروه ایجاد کردیم.
به نظر من به جای این کار,باید تدبیری اندیشید که باعث شغول شدن گروه ها و افزایش فعالیت بشه.
به نظرم تصمیم بالا منفعلانه هست.باید دنبال راهکارهایی باشیم که سایت بیشتر دیده بشه

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: سلامت باشی عزیز دل.
به اندازه کافی تو کانون زحمت دادیم و گرمای منزل نورانی که در قلبت هست و منبع محبت و صفا و صمیمیت هست رو دریافت کردیم. 
فدای شما داداش جان کدوم زحمت عزیز دلم انجام وظیفه بوده گل داداش 53258zu2qvp1d9v
خیلی خوشحال میشدم از نزدیک ببینمتون 9
همه جوره دوستون داریم داداش عزیز ان شاءالله همیشه سلامت باشید داداش Khansariha (18)

نقل قول: داداش جان خدا رو شکر که امروز عالی بودی. همیشه عالی باشی انشالءالله.  [تصویر:  khansariha (69).gif]
هر موقع خسته بودی و فرصت نداشتی فقط از وضعیت خودت دو کلمه بنویس تا دوستانت خیال‌شون راحت باشه از پاکیت. پست‌ها رو نیاز نیست جواب بدی.
بقیه دوستان هم درک می‌کنن که هر کس ممکنه در مقطع زمانی خسته باشه.  [تصویر:  5.gif]
فدات داداش عزیزم ان شاءالله همیشه عالی پیش بره همه چی 2uge4p4
چشم داداش عزیزم سعی میکنم حتما از وضعیت خودم بگم ولی وقتی میبینم شما عزیزان دل با وجود مشکلات جواب میدید خجالت میکشم به خاطر یه خستگی خیلی کوچیک برای بقیه پیام نفرستم Hanghead
فدای شما عزیزان دل بشم الهی من فدای همتون بشم که انقدر خوبید Khansariha (96)
نقل قول: یا باب الحوائج جان
ماشاءالله به روز خوبت، ان شاءالله هر روزت بهتر از دیروز باشه [تصویر:  49-2.gif]
داداش اعلام وضعیت مسابقه بین ما رو یادت نره، با هر عددی که باشه باید بمونی [تصویر:  khansariha (69).gif]
یادت باشه این یه تمرین برای کارهای گروهی سنگینه [تصویر:  49-2.gif]
توی کارهای گروهی حتی اگه اشتباه بشه بازم قبول میشه و دوباره از نو شروع میشه [تصویر:  confetti.gif]
فداتم داداش گلم عزیز دلی Khansariha (63)
اقا کار گروهی سنگین چیه داداش من توان کار کردن تو سیاهچاله های کانون را ندارم 117
همین ظرف شستن خوبه 21
(1400 مهر 11، 22:57)مهدوی نوشته است: دیشب قبل خواب آلارم رو روی تایم اذان صبح گذاشتم.
امروز هم با صداش بیدار شدم ولی دوباره خوابیدم vayy
خلاصه که تا به خودم اومدم دیدم 8 دقیقه تا طلوع آفتابه 117
یه جوری از جام پریدم و از اتاق بدو بدو رفتم بیرون که کل خانواده بیدار شدن Khansariha (13)
فقط صدای چرخوندن کلید و باز و بستن و در واقع کوبیدن درها میومد Khansariha (13)
اینقدر هم عکس العملم سریع بود که وضو گرفتم و نماز خوندم و برگشتم دیدم هنوز 2 دقیقه مونده به طلوع Khansariha (49)
خلاصه که باید قدری عادت کنم چون توی مدت اخیر تقریباً همه نمازهای صبح رو قضا میخوندم 53258zu2qvp1d9v
دیشب هم طبق برنامه استغفار پیش از خواب رو شروع کردم Khansariha (69)
امروز تو حالت خواب و بیداری چه افکاری که نمیومد اما وقتی هوشیار شدم همشونو سوزوندم Khansariha (58)
اثر اشتباه دیروز از دیشب شروع شد اما من پیشدستی کردم Khansariha (69)
ای ول به خودم 6
تازه این شروعشه، قراره دودمان وسوسه رو بر باد بدم Smiley-face-biggrin

امروز نرفتم سر کار چون واقعاً نیاز داشتم یه کم به خودم فرصت استراحت بدم 53258zu2qvp1d9v
ولی رفتم باشگاه و تمرین کردم و بعدش دوش گرفتم تا سرحال شم Khansariha (69)
قدری درس خوندم و دوتا فیلم دیدم 

در کل امروز روز خیلی بهتری بود 49-2
و خوشحالم که بالاخره بعد از مدتها یه کم از خودم راضیم 128fs318181

و اماااااااااااا....

مهدوی/ 26 اردیبهشت/ 140 روز خوب bliss

کنترل ذهن +1
کنترل نگاه +1
کنترل دست +1

پ.ن +5
خ.ا +5

جمع: 13 Khansariha (69)
4chsmu1 ماشاءالله داداش خدا قوت پهلوان عجب جانانه در ها را کوفتی Gigglesmile
باریکلا دادا که همت کردی و نماز را خوندی عشق دل 2uge4p4
اقا اذان طرف شما ساعت چنده مارا هم بیدار کن یه یادداشت بفرست برامون و یه دعا مطمئنم بیدار میشم ان شاءالله
متاسفانه امروز خوابم برد vayy
دقیقا همینه داداش نماز ادم را از زشتی ها باز میداره نماز هارا که بخونیم مخصوصا اول وقت و با حال . فشار خیلی کم میشه 53258zu2qvp1d9v
احسنت داداش گلم استغفار را ان شاءالله ادامه بده عزیز دلم چقدر خوبه که تو تاپیک چله های فردی هم اعلام وضعیت کنی تا بقیه هم ترغیب بشن به این کار خوب ان شاءالله Confetti
ماشاءالله داداش گلم که پیش دستی کردی . و ایزوگام را با قیر محکم کاری کردی داداش Khansariha (69)
راستی داداش جان خیلی نقشه برای پیش دستی عالی بود الحمدالله
الان چطوری داداش جان خستگی رفع شد ان شاءالله
ادم گاهی نیاز داره به استراحت جسم ولی مطمئنم که استراحت روح را هم در نظر داری داداش
این چند وقته چکاری کردی که از ته دل خوشحال بشی
مثلا بری یه بستنی برای خودت بخری یا برای خانواده 53258zu2qvp1d9v
ماشاءالله به روز های عالی داداش جان مراقبشون باش و هر روز ایه الکرسی را بخون عزیز دل
ماشاءالله کنترل ها هم که عالیه عزیز جان Khansariha (69)
(1400 مهر 14، 5:41)AlwaysHope نوشته است: پوریا / ۱ مهر ۱۴۰۰ / 13 روز خوب
یه روز مونده تا دو هفته  49-2
ماشاءالله داداش جان به روز های عالی 49-2
داداش کادو در نظر گرفتی برای خودتون 2uge4p4
داداش نظرت درباره حس پاکی چیه داداش جان 53258zu2qvp1d9v
سلام رفقای عزیز حالتون چطوره؟؟
پایه هستین به نیت سلامتی و عاقب بخیری اعضا ختم بگیریم هر 3روز برای یک نفر 53258zu2qvp1d9v

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان