امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام به رفقای سرو قامت عزیز 53
آسمان / 17مهر / 25 روز خداروشکر

سلام  به آرمین عزیزم و خداقوت به سایر رفقای گل و بلبل که حسابی زحمت میکشین توی مسیر پاکی

تو مسیر پاکی حال آدما با هم دیگه فرق میکنه یکی با نماز اول وقت یکی با ورزش یکی فعالیت های مستمر و تحصیلی یا کاری 
خلاصه هرکی یه جوری اما یه چیزایی همیشه به طور کلی اسکلت ساختمون پاکی رو تشکیل میده و اگه نباشه نه تنها مسیر ترک خ.ا که مسیر رسیدن به اهداف دیگه هم دچار مشکل خواهد شد.

شیر مرد عرصه ناوردهای هول حضرت علی ابن ابیطالب علیه السلام در لحظاتی که نزدیک به جان دادنشان بوده توصیه به نظم کردند .
کمی فکر کنید رفقا : به این موضوع که کسی با اون شخصیت عظیم در لحظه مرگ و شهادت بفرمایند شما رو توصیه به تقوای الهی و نظم در امور می کنم . 

این نظم در امور واقعا اسکلت حرکت در مسیر پاکیه رفقا
نظم در لباس پوشیدن در رفت و آمد و در خورد و خوراک و همه کارها واقعا گره گشاست . بعضی وقتها با ماشین بنز آخرین سیستم میخای بری سفر اگه از اتوبان 3 بانده با آسفالت تمیز و را ه مستقیم بری زودتر میرسیم یا با همون بنز آخرین سیستم توی یه جاده ی خاکی پر از چاله و چوله .

ماهم بعضی وقتها عزم مون رو جزم میکنیم اما بستر کار رو فراهم نمیکنیم و زود خسته میشیم و ترکمون به چالش میخوره اما با کمک نظم  ظاهری در زندگی و نظم باطنی در اعتقادات (مثل خوندن نماز اول وقت) بستر رو فراهم میکنیم دیگه حتی با یه پیکان یا فولوکس یا پژو504 قدیمی یا موتورمیبینی از اون بنزه هم زودتر و راحت تر به مقصد میرسیم.

نمیدونم این ضرب المثل مال کدوم کشوره : میگه اگه 8 ساعت برای انجام کاری وقت داری 6 ساعتشو صرف آماده کردن مقدمات و امکانات لازم برای اون کار بکن و 2 ساعت آخر کارت رو شروع کن . 53
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 12، 17:47)new Aseman نوشته است: سلام به رفقای سرو قامت عزیز 53
آسمان / 17مهر / 25 روز خداروشکر
.
.
.
نمیدونم این ضرب المثل مال کدوم کشوره : میگه اگه 8 ساعت برای انجام کاری وقت داری 6 ساعتشو صرف آماده کردن مقدمات و امکانات لازم برای اون کار بکن و 2 ساعت آخر کارت رو شروع کن . 53

سلام به آسمون کانون.
ان‌شاءالله عالی و پرنشاط باشی.

ضرب‌المثل امروزی دیگه‌ای هم هست که میگه از یک ساعت وقتت، نیم ساعتش رو تجدید انرژی کن. پانزده دقیقه‌اش اره‌ات رو تیز کن و پانزده دقیقه پایانی رو به اره کردن اختصاص بده.

هر کاری رو باید از راهش وارد شد.
برای پاکی هم اگه ما قبل از این‌که به شکل هیجانی استارت پاکی بزنیم، یه بررسی اساسی روی ورودی‌هامون انجام بدیم، یه بررسی اساسی روی عادت‌های روزمره‌مون، یه بررسی اساسی روی بنزین‌های شارژکننده طول مسیرمون، بعد اقدامات لازم اصلاحی رو انجام بدیم و بعد پایبند بمونیم بهشون، قطعا جور دیگه‌ای هم نتیجه می‌گیریم. 

داداش صحبت‌هات خیلی چسبید.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام به همگروهی ها عزیز 
۴ روز پاکی هم به سرعت گذشت این دو روز خداروشکر انقدر سرم شلوغ بود که فرصت نداشتم بهش فکر کنم بعد از کار هم خسته و کوفته بودم 4chsmu1 کی حال داره بهش فکر کنه خیلی زور میزدم تو جمع بیدار بمونم (مهمون هم داشتیم مگه نه  خب میخوابیدم   65 ) یه چند وقتی بود کارم گیر کرده بود خداروشکر فهمیدم مشکل کار کجاست و بالاخره درست شد نتیجشو انشالله سال دیگه همین موقع ها میگم بهتون 4chsmu1 
آرمین جان منم چند وقت پیش گوشی که تازه خریده بودم را دادم به مادرم مجبور  شدم ریست فکتوری بزنم خوب همون جریان راه اندازی واقعا اعصاب خورد کنه مخصوصا واتساپ فقط این دانشگاه تموم بشه کلا دلیت میزنم ولی خوب ما وای فای داریم 16 Gigglesmile سرعتش بالاتره حضرت گوگل پلی هم کار راه اندازه ولی خوب اگه خیلی اذیتی موبایلی ها یه پک هایی دارن بیشتر برنامه ها روش هست فک کنم ۲۰۰ حداقل بگیرن بزنن برات (من باشم که عمرا یه ریال نمیدم برا این چیزا ولی خوب اینم میشه )
 سپاس شده توسط
سلام 302 
آبی / 5 آبان / 7 روز پاک

زیاد خوب نیستم؛ امیدوارم بتونم از پس 3 روز پیشِ‌رو بر بیام Khansariha (2) 
53
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 11، 9:10)افرا نوشته است:
نقل قول: من میتوانم امروز هم یه روز خوب دیگه سپری کرد [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

روزشمار پاکی هامو سپردم به یه برنامه به اسم Iron will و اون آمار پاکیمو داره و من فقط تلاش میکنم که پسر خوبی باشم و نذارم آمار پاکی این رفیق Iron بهم بریزه [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
هادی جان خیلی مبارک باشه...

منم با گوگل روزامو میشمرم فکر میکردم دارم تقلب میکنم Gigglesmile اینقد تنبلم حال ندارم بشمرمشون 4chsmu1 وقتی هم میشمرم یادمه خانم شادن متوجه

اشتباهم میشد اصلاحش میکرد(همیشه 2-3 روز کمتر مینوشتم Gigglesmile )

.............

همساده قبلا یه سری متنایی مینوشت که توشون معتقد بود ماها مدلمون همینه! یعنی تا اخر عمر باید مراقب باشیم...

امروز یاد یه سریالی افتادم که طرف اعتیاد به الکل داشت. ولی 8 سال بود که پاک بود. میگفت هنوزم باید مثل روز اول مراقب باشم...

اینکار (پاک موندن) باید تبدیل بشه به یک الگوی زندگی...

احساس میکنم مثل کسی که یه بیماری مزمن داره تا اخر عمر باید مراقب باشم...

البته اعتراضی هم نیست. چون خیلیا مشکلات خیلی بزرگتری دارن و موفق و خوشحال هم هستن...اینکه دردش از درد انسولین زدن هر روز هم کمتره Gigglesmile

افرا/16 شهریور99 / 422 روز 53

ممنونم برادر افرای عزیز Khansariha (18)

خب داداش یه جورایی برون سپاری کار خیلی خوبه
دیگه ذهنت درگیر روز شماری نیست و تمرکزتو روی کارهای مهمتر پاکی میذاری اینطوری از هرطرف پیشرفت میکنی 4chsmu1

چقدر عجیب بود متن همساده
واقعا یه لحظه فکر کردم چی میشد ما به این عادت دچار نمی شدیم
آیا اصلا ممکنه که کسی دچارش نشه؟
زنگی چجوری میشد اونوقت؟

خیلی بده که اینقدر رخنه کرده تو وجودمون Hanghead
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 12، 23:15)آبـی نوشته است: سلام 302 
آبی / 5 آبان / 7 روز پاک

53

ماشاالله به آبی قهرمانمون
عزیز تو میتونی همونطور که این 7 روز رو تونستی مطمئن باش که 3 روز که هیچ خیلی بیشتر از این رو هم میتونی
قوی باش آبی جان
نذار وسوسه بهت غلبه کنه 
و تو نطفه خفش کن
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 12، 23:05)New fighter نوشته است: سلام به همگروهی ها عزیز 
۴ روز پاکی هم به سرعت گذشت این دو روز خداروشکر انقدر سرم شلوغ بود که فرصت نداشتم بهش فکر کنم بعد از کار هم خسته و کوفته بودم 4chsmu1 کی حال داره بهش فکر کنه خیلی زور میزدم تو جمع بیدار بمونم (مهمون هم داشتیم مگه نه  خب میخوابیدم   65 ) یه چند وقتی بود کارم گیر کرده بود خداروشکر فهمیدم مشکل کار کجاست و بالاخره درست شد نتیجشو انشالله سال دیگه همین موقع ها میگم بهتون 4chsmu1 
آرمین جان منم چند وقت پیش گوشی که تازه خریده بودم را دادم به مادرم مجبور  شدم ریست فکتوری بزنم خوب همون جریان راه اندازی واقعا اعصاب خورد کنه مخصوصا واتساپ فقط این دانشگاه تموم بشه کلا دلیت میزنم ولی خوب ما وای فای داریم 16 Gigglesmile سرعتش بالاتره حضرت گوگل پلی هم کار راه اندازه ولی خوب اگه خیلی اذیتی موبایلی ها یه پک هایی دارن بیشتر برنامه ها روش هست فک کنم ۲۰۰ حداقل بگیرن بزنن برات (من باشم که عمرا یه ریال نمیدم برا این چیزا ولی خوب اینم میشه )

سلام

فایتر جدید جان (ترکیب فارسی و انگلیسی رو داشتی؟  4chsmu1 )
این یه تکنیک فوق‌العاده‌ است که تو سریالی‌ترین وضعیت پاکی هم جواب میده: سرت رو شلوغ کن. جوری که نفهمی روزت چطور می‌گذره.
خدا رو شکر.

پس تو هم تجربه‌ گوشی رو داشتی.
ممنون از راهنماییت.
یه مشکلی که هست اینه که این موبایلی‌ها هرچی دل‌شون بخواد می‌ریزن. در حالی که خب پدرم الزاما به همه اون‌ها نیاز نداره. بعد باید مجدد بشینم پاک‌شون کنم. یه سری چیزهای دیگه نصب کنم.  4chsmu1

اینکه تو اندروید جدید دکمه‌های back و home رو حذف کردن، چالش ایجاد کرده.
چند هفته‌ای پدرم باید تمرین کنن تا راه بیفتن.  53258zu2qvp1d9v

(1400 آبان 12، 23:15)آبـی نوشته است: سلام 302 
آبی / 5 آبان / 7 روز پاک

53

آبی جان به محدودیت‌هات پایبند باش. مطمئن باش از پس‌شون برمیای.  Khansariha (69)

(1400 آبان 13، 2:42)Man Mitavanam نوشته است: سلام و درود بر رفقای گل و گلابم
آرمین داداشم سلااااام Khansariha (18) 

کلی تبریک میگم Khansariha (69) 49-2
همیشه اینطوری باشین انشاالله 317
داداش یه تور آخر هفته بذاریم بریم طبیعت  317
به جاهای بکر و خلوت و دور از هیاهو
Khansariha (66)

ممنون داداش از محبتت. 
چقدر خوبه باهم بریم.  2uge4p4

بچه‌ها دیگه کی میاد؟

نظرتون چیه یه ون اجاره کنیم بریم گشت‌وگذار؟  4chsmu1

[تصویر:  camper-van-with-top-and-doors-opening-an...lipart.gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ساعت های سختی را پشت سر گذاشتم روز خوبی نبود سعی کردم به جنبه های مثبتی اتفاقات امروز فکر کنم وسوسه هم که نگم خیلی بود 
الان حداقل اینه تنها نیستم و از تنهایی در اومدم امیدوارم امشب به خوبی بگذره

(1400 آبان 13، 8:38)آرمین نوشته است:
(1400 آبان 12، 23:05)New fighter نوشته است: سلام به همگروهی ها عزیز 

سلام

فایتر جدید جان (ترکیب فارسی و انگلیسی رو داشتی؟  4chsmu1 )
این یه تکنیک فوق‌العاده‌ است که تو سریالی‌ترین وضعیت پاکی هم جواب میده: سرت رو شلوغ کن. جوری که نفهمی روزت چطور می‌گذره.
خدا رو شکر.

پس تو هم تجربه‌ گوشی رو داشتی.
ممنون از راهنماییت.
یه مشکلی که هست اینه که این موبایلی‌ها هرچی دل‌شون بخواد می‌ریزن. در حالی که خب پدرم الزاما به همه اون‌ها نیاز نداره. بعد باید مجدد بشینم پاک‌شون کنم. یه سری چیزهای دیگه نصب کنم.  4chsmu1

اینکه تو اندروید جدید دکمه‌های back و home رو حذف کردن، چالش ایجاد کرده.
چند هفته‌ای پدرم باید تمرین کنن تا راه بیفتن.  53258zu2qvp1d9v 

جدی حذف کردن؟؟
پس با چی بک میزنن؟
یا برنامه پشت صحنه را چطور میبندن؟
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 13، 19:27)New fighter نوشته است: ساعت های سختی را پشت سر گذاشتم روز خوبی نبود سعی کردم به جنبه های مثبتی اتفاقات امروز فکر کنم وسوسه هم که نگم خیلی بود 

خدا رو شکر مجید جان.
منم روز سختی رو گذروندم. بیشتر البته از نظر جسمی و فشارهای ذهنی.
انشاءالله شب خوبی رو داشته باشی تا انتها.  Khansariha (18)

داداش سفت و سخت پاکی رو بچسب. حتما از پس هر وسوسه‌ای بر میای.  Khansariha (69)

نقل قول: جدی حذف کردن؟؟
پس با چی بک میزنن؟

آره. منم شوک شدم دفعه اولی که دیدم. 17

از سمت چپ یا راست صفحه وقتی به داخل صفحه بکشی میشه بک.
دکمه home هم از پایین صفحه به سمت بالای صفحه باید بکشی.

نقل قول: یا برنامه پشت صحنه را چطور میبندن؟

این یکی رو بلد نبودم.
الان که گفتی رفتم یاد گرفتم.  Smiley-face-biggrin

مثل دکمه home باید از پایین صفحه به سمت بالا بکشی بعد به سمت چپ یا راست هم حرکت کنی.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 آبان 13، 22:08)آرمین نوشته است:
(1400 آبان 13، 19:27)New fighter نوشته است: ساعت های سختی را پشت سر گذاشتم روز خوبی نبود سعی کردم به جنبه های مثبتی اتفاقات امروز فکر کنم وسوسه هم که نگم خیلی بود 

خدا رو شکر مجید جان.
منم روز سختی رو گذروندم. بیشتر البته از نظر جسمی و فشارهای ذهنی.
انشاءالله شب خوبی رو داشته باشی تا انتها.  Khansariha (18)

داداش سفت و سخت پاکی رو بچسب. حتما از پس هر وسوسه‌ای بر میای.  Khansariha (69)

نقل قول: جدی حذف کردن؟؟
پس با چی بک میزنن؟

آره. منم شوک شدم دفعه اولی که دیدم. 17

از سمت چپ یا راست صفحه وقتی به داخل صفحه بکشی میشه بک.
دکمه home هم از پایین صفحه به سمت بالای صفحه باید بکشی.

نقل قول: یا برنامه پشت صحنه را چطور میبندن؟

این یکی رو بلد نبودم.
الان که گفتی رفتم یاد گرفتم.  Smiley-face-biggrin

مثل دکمه home باید از پایین صفحه به سمت بالا بکشی بعد به سمت چپ یا راست هم حرکت کنی.  
الان دوباره تنها شدم دارم  فیلم میبینم خوبم 
آقا من از این گوشیا میخوام خیلی خفنن 4chsmu1
 سپاس شده توسط
302 سلام
آبی / 5 آبان / 8 روز خوب
ممنون از آقا هادی و داداش آرمین عزیز 53
(1400 آبان 11، 22:45)آرمین نوشته است:
(1400 آبان 11، 20:00)فرید نوشته است: خوبم آرمین جان خدا رو شکر وضعیت اطرافم سفید شده و این خیلی خوبه 128fs318181

خدا رو شکر.

فضولی نباشه  4chsmu1 وضعیت اطراف با چه الگوریتمی سفید شد؟

من خیلی نقشی تو قرمز شدن و سفید شدنش نداشتم 53258zu2qvp1d9v
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
سلام 
اینطور که معلومه گروه ها ادغام شدن
خوشحالم که دوباره در کنار افراد خوبی مثل برادر آبی هستم
خیلی زیاد دلتنگت بودیم‌.
خوشحال میشم که بنده نالایق در جمع شما باشم.
ولی دوست ندارم اعلام وضعیت کنم.
یه ماه یه ماه اعلام میکنم که خط امتیازم رو عوض کنید.
 سپاس شده توسط
سفیر بهشت / ۳۱ تیر / ۱۰۴ روز پاک
یه ماه شده خداروشکر و به هدفم رسیدم...
خط امتیازم عوض میشه و خیلی خوشحالم...
بهترین اتفاق امروز دیدن تعداد پاکی هاییه که با خون دل جمع کردم.
چه روزا و شبایی که با بغض و گریه نخوابیدم.
با وجود حمله های عصبی باز ادامه دادم و تلاش کردم
با وجود تنهایی باز ادامه دادم و تلاش کردم
با وجود حملات بی رحمانه شیطان باز ادامه دادم و تلاش کردم
با وجود اشتباهات بسیار زیاد باز ادامه دادم و تلاش کردم
و الان ۳ ماه و اندیه که با وجود همه چی پاکم
و به این خاطر خودم رو میبخشم
اشتباهات زیادی دارم ولی نا امید نمیشم
و سعی بر جبران دارم
هیچوقت نا امید نمیشم و خدا هم کمکم میکنه و خداشاهده که در آخر موفق میشم.
بازم از همه کسایی که مقصر من بودم و ناراحت شدن معذرت میخوام و اگر نخوان ببخشن حق دارن.
خدایا شکرت که با وجود همه بدی هام منو رها نمیکنی.
دمت گرم بی نهایت♡
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 14، 0:45)آبـی نوشته است: 302 سلام
آبی / 5 آبان / 8 روز خوب
ممنون از آقا هادی و داداش آرمین عزیز 53

سلام
خیلی خوشحالم از این که دوباره هستی آبی جان
خیلی خوشحال از اینکه شجاعانه ادامه میدی و مطمئنا این شجاعانه ادامه دادنات تهش به موفقیتی بزرگ ختم میشه.
خیلی خوشحالم واقعا از دیدنت دلم میخواد با هم صحبت کنیم  Khansariha (18)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان