امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1400 بهمن 15، 23:50)MUTE نوشته است: ُسلام هفته پر شکستی رو دوستان تجربه کردن.
متاسفانه مشکلات روحی و بیکاری و خانه نشینی  و... 
داره به روح ما جسم ما خیلی فشار میاد.

واقعا متاسفم که کاری از دستم بر نمیاد براتون انجام بدم

امروز یه خبر خوب دیدم دوستی که 8 سال مجازی باهم دوست بودیم
با دختر مورد علاقش که از بچکی باهم بودن تو یک محل علارغم اینکه چند بار خواستگاری رفته بود و جواب رد شنیده بود
دیگه خداروشکر اول رجب ازدواج کردن
واقعا خوشحال شدم 
دوستم خیلی دوندگی کرد خیلی رفت خیلی اومد دختره خودش راضی بود ولی مادر و پدرش راضی نبودن
دوستم تو بهترین دانشگاه ایران درس خوند  دوران قبل دانشگاه توی تیزهوشان بود حافظ قرآن بود
و بالاخره به مراد دلش رسید.
خداروشکر یک جوون متاهل شد

امیدوارم همه ما یه روزی متاهل بشیم تا از شر این بلای خانمان سوز راحت شیم
سلام داداش جان حالت چطوره عزیز دل
دقیق گفتی عزیز دل انگیزه ها برای پاکی متاسفانه اومده پایین 53258zu2qvp1d9v
اختیار داری داداش جان بودنت کنارمون باعث انرژی ما کلی با احادیث زیبایی که میزاری انرژی میگیرم
از صحبت های خوبت هم لذت میبریم Confetti
به به به به مبارک باشه داداش جان گفتی دوست مجازی یاد دوستای خودم افتادم خیلی هاشون مثل شماها دنیای معرفت بودن 53258zu2qvp1d9v دلم براشون تنگ شده
تبریک میگم داداش شنیدن خبر ازدواج یک جوان واقعا مسرت بخشه ان شاءالله خوشبخت باشن و زیر سایه اقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه زندگی سرشار از خوبی داشته باشند Confetti 2uge4p4
داداش خودت چه خبر چه کارا میکنی؟
ورزشا ادامه میدی 4chsmu1
اقا من یه دونه شنا هم نمیتونم برم 4chsmu1

نقل قول: "[علی]
علی /۱۲بهمن /۳ روز خوب
خدا رو شکر
هدف بعدی ۷ روز خوب انشاالله
دوستان یکم از حال و هوای خودتون توی پست هاتون بگید 302
حتی اگر شکست داشتید سعی کنید علتو بگید یا راه حل پیشنهادیتونو بگید

اگر راه خلاقانه ای برای ترک به ذهنتون رسیده به اشتراک بزارید

یا در مورد یه موضوعی صحبت کنید
آخه گروه که نباید سوت و کور باشه که Swear1
سلام سلام داداش علی گل گلاب Confetti Confetti
اقا خیلی ارادت ماشاءالله به روز های پاکی ان شاءالله با قدرت ادامه بده که بترکونیم 317
من از خودم بگم خداروشکر 8روزه پاکم حقیقتا دوری از نت کمک بهم کرد و یکم یه خودم اومدم به کمک خدا الان خداروشکر سعی میکنم شکم را هم کنترل کنم یکی از علت های شکست هام شکم سیری بود 53258zu2qvp1d9v
در واقع بهنظرم چون ما راه حل بلدیم شاید علت شکست ها مربوط به هدف و انگیزه و امید باشه به نظرم باید رو این ها کار کنیم و. توکل کنیم به خدا شیطان از در ناامیدی میاد و وسوسه میکنه باید امید داشته باشیم به زندگی Confetti
دوستان راه حلتون برای افزایش امید به زندگی چیه؟ 49-2
نقل قول: ماشاالله محمد حسین [تصویر:  317.gif]
هم با سفتش موافقم هم با سختش [تصویر:  khansariha (69).gif]
آقای دکتر آمپول هم میزنین؟
کاش یه آمپول بود میزدی برا همیشه ترک میکردی [تصویر:  4.gif]
فقط برا پاکی بلند مدتا موج مکزیکی میری؟ [تصویر:  swear1.gif] پس من چی؟

برای ما ذرت مکزیکی بده [تصویر:  khansariha (56).gif]
تند لطفن
فدات داداش گلم 2uge4p4
بزن بریم ان شاءالله شیطان راپنچرش کنیم Gigglesmile
4chsmu1 به علت رعایت پروتکل های بهداشتی تزریق آمپول فقط از طریق پرتاب دارتی انجام میشه 4chsmu1
اره امپولشا باید پیدا کنیم حتما داره ولی میگم مولتی ویتامینش بهتره به دکتر افرا گل باید بگیم برامون ویزیت کنه varzesh
4chsmu1 اقا برای شما ایسلندی میریم bliss
دادا تند خوب نیست من میگم فلفلی بخوریم بهتر از تنده P-
سلام به برو بچه های سروی حال احوال ؟ من ۹۷روز پاک دارم خداراشکر 
خیلی وقت بود انقدر پاک نبودم امید به زندگی میخواید؟ برید روی چیزی که دوست دارید بهش برسید و ازش لذت می برید تمرکز کنید به اخبار توجه نکنید تا حد ممکن مرور نکنید اخبار را  53258zu2qvp1d9v اما در مورد پاکی میتونم بگم تنها راه نجاتمون اینه که واقعا ازش خسته شده باشیم فقط همینه (نه اینکه فقط بگیم خسته ایم از خ.ا) وقتی واقعا خسته شده باشی ازش  هرجور شده پاک میمونی دیروز من خودم وسوسه عجیبی گرفته بودم بعد به این فکر کردم که خوب حالا اینکارم کردی بعدش چی؟ 106 غیر از اینکه باید از صفر شروع کنی؟ ‌‌‌دیگه واقعا حوصله اینو ندارم از صفر شروع کنم تازه داره اوضاع جسمیم یکمی بهتره میشه در حد یک صدم شاید بهتر شده باشه ولی خب نسبت به قبل که هر کار میکردم خوب نمیشد پیشرفت حساب میشه حوصله ندارم از نو شروع کنم خلاصه دنبال دلیل بگردید برای ترک مگه نه بعد۱۰یا ۲۰ روز یا دیگه خیلی هنر کنید ۳۰روز می شکنید
سلام،
به عضو جدید گروه، آقای Amir.t خوش آمد میگوییم.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
53
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
نقل قول: سلام به برو بچه های سروی حال احوال ؟ من ۹۷روز پاک دارم خداراشکر 

خیلی وقت بود انقدر پاک نبودم امید به زندگی میخواید؟ برید روی چیزی که دوست دارید بهش برسید و ازش لذت می برید تمرکز کنید به اخبار توجه نکنید تا حد ممکن مرور نکنید اخبار را  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] اما در مورد پاکی میتونم بگم تنها راه نجاتمون اینه که واقعا ازش خسته شده باشیم فقط همینه (نه اینکه فقط بگیم خسته ایم از خ.ا) وقتی واقعا خسته شده باشی ازش  هرجور شده پاک میمونی دیروز من خودم وسوسه عجیبی گرفته بودم بعد به این فکر کردم که خوب حالا اینکارم کردی بعدش چی؟ [تصویر:  106.gif] غیر از اینکه باید از صفر شروع کنی؟ ‌‌‌دیگه واقعا حوصله اینو ندارم از صفر شروع کنم تازه داره اوضاع جسمیم یکمی بهتره میشه در حد یک صدم شاید بهتر شده باشه ولی خب نسبت به قبل که هر کار میکردم خوب نمیشد پیشرفت حساب میشه حوصله ندارم از نو شروع کنم خلاصه دنبال دلیل بگردید برای ترک مگه نه بعد۱۰یا ۲۰ روز یا دیگه خیلی هنر کنید ۳۰روز می شکنید
سلااااام داداش مجید گل گلاب 2uge4p4 Confetti
ماشاءالله 97 روز پاک ای جانم ان شاءالله مثل یک عقاب به پروازت ادامه بدی داداش جان و طمع زندگی پاک را هر روز بچشی رفیق خوبم Confetti
میدونی داداش باید روی صبر هم تمرکز کرد مثلا من فلان چیز را میخواهم ولی اگر دوروزه جور نشه به زمین و زمان غر میزنم درصورتی که باید برای رسیدن به هدف هامون صبر کنیم خدا همیشه بهترین را در بهترین زمان بهمون میده که به نفعمون باشه 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
میدونی داداش بایدروی صبر بیشتر کار کرد ممکنه خواسته من از نظر بقیه نیاز به زمانی بیشتری داشته باشه ولی من میگم باید زود تر و در نتیجه میشه دیر
مثل این که ساختمان 5طبقه را بخواهم تو یک ماه اماده کنم
میشه ولی ایا اون ساختمان قابل سکونت هست؟؟
به نظرم هر چی صبر و حوصلمون زیاد بشه امیدمون بیشتر میشه 49-2 49-2
هدف اصلیمون را نباید گم کنیم 53258zu2qvp1d9v
دقیقا همین طوره باید از خ.ا خسته بشیم و لذتش را از خودمون بیرون کنیم و حتی یک لحظه هم بهش فکر نکنیم
باید به معنی واقعی از پاکی لذت ببریم
باید تمرین کنیم Khansariha (69)
ممکنه کسی گواهینامه نداشته باشه ولی رانندگیش خوب باشه ولی اگر پلیس جلوش را بگیره ماشینش را میخوابونه و ممکنه یه نفر گواهینامه داشته باشه ولی رانندگی بلد نباشه این جوری هم چون زیاد تصادف میکنه در نهایت گواهینامش باطل میشه...

پس ما باید هم راهکار هارا بلد باشیم و هم بدونیم چجوری از راهکار ها استفاده کنیم Confetti Confetti
ماشاءالله داداش که زندگی پاک را دوست داری هر روز برامون از خوبی های پاکی بگو داداش جان 317 317

(1400 بهمن 16، 14:06)Man Mitavanam نوشته است:
سلام،

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
53
به به به به سلام سلام داداش امیر گل خیلی خوش اومدی داداش نازنینم Confetti Confetti
بیا از خودت برامون بگو چند سالته و مشغول چه کاری هستی
من محمد حسینم 24سالمه و در راه پاکی تلاش میکنم 317
خوشحالم که به جمع ما اضافه شدی داداش Confetti
ان شاءالله در کنار هم روز های عالی بسازیم 317 317
بفرما داداش اینم شیرینی که تازه از راه اومدی Confetti
[تصویر:  %D8%B4%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C_%D9...8%B333.jpg]
(1400 بهمن 16، 14:23)یا باب الحوائج نوشته است:

خیلی وقت بود انقدر پاک نبودم امید به زندگی میخواید؟ برید روی چیزی که دوست دارید بهش برسید و ازش لذت می برید تمرکز کنید به اخبار توجه نکنید تا حد ممکن مرور نکنید اخبار را  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] اما در مورد پاکی میتونم بگم تنها راه نجاتمون اینه که واقعا ازش خسته شده باشیم فقط همینه (نه اینکه فقط بگیم خسته ایم از خ.ا) وقتی واقعا خسته شده باشی ازش  هرجور شده پاک میمونی دیروز من خودم وسوسه عجیبی گرفته بودم بعد به این فکر کردم که خوب حالا اینکارم کردی بعدش چی؟ [تصویر:  106.gif] غیر از اینکه باید از صفر شروع کنی؟ ‌‌‌دیگه واقعا حوصله اینو ندارم از صفر شروع کنم تازه داره اوضاع جسمیم یکمی بهتره میشه در حد یک صدم شاید بهتر شده باشه ولی خب نسبت به قبل که هر کار میکردم خوب نمیشد پیشرفت حساب میشه حوصله ندارم از نو شروع کنم خلاصه دنبال دلیل بگردید برای ترک مگه نه بعد۱۰یا ۲۰ روز یا دیگه خیلی هنر کنید ۳۰روز می شکنید
ماشاءالله 97 روز پاک ای جانم ان شاءالله مثل یک عقاب به پروازت ادامه بدی داداش جان و طمع زندگی پاک را هر روز بچشی رفیق خوبم Confetti
میدونی داداش باید روی صبر هم تمرکز کرد مثلا من فلان چیز را میخواهم ولی اگر دوروزه جور نشه به زمین و زمان غر میزنم درصورتی که باید برای رسیدن به هدف هامون صبر کنیم خدا همیشه بهترین را در بهترین زمان بهمون میده که به نفعمون باشه 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
میدونی داداش بایدروی صبر بیشتر کار کرد ممکنه خواسته من از نظر بقیه نیاز به زمانی بیشتری داشته باشه ولی من میگم باید زود تر و در نتیجه میشه دیر
دقیقا همین طوره باید از خ.ا خسته بشیم و لذتش را از خودمون بیرون کنیم و حتی یک لحظه هم بهش فکر نکنیم
ممکنه کسی گواهینامه نداشته باشه ولی رانندگیش خوب باشه ولی اگر پلیس جلوش را بگیره ماشینش را میخوابونه و ممکنه یه نفر گواهینامه داشته باشه ولی رانندگی بلد نباشه این جوری هم چون زیاد تصادف میکنه در نهایت گواهینامش باطل میشه...

پس ما باید هم راهکار هارا بلد باشیم و هم بدونیم چجوری از راهکار ها استفاده کنیم Confetti Confetti
ماشاءالله داداش که زندگی پاک را دوست داری هر روز برامون از خوبی های پاکی بگو داداش جان 317 317

سلام،

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
53
به به به به سلام سلام داداش امیر گل خیلی خوش اومدی داداش نازنینم Confetti Confetti

سلام باب الحوائج جان البته که صبر هم لازمه ترکه اتفاقا میخواستم توی انجمن تجربیات بنویسم ازش ولی خوب شما اشاره کردی ولی میدونی داداش هر چیزی به اندازه خودش خوبه حتی صبر هم اگه زیادی باشه باعث میشه تا اون مقدار بازده و پتانسیل واقعی هر کسی به درستی به کار برده نشه به نظر من بهتره به جای اینکه مثلاً اگه تا دیروز ۴ ساعت فلان کار را انجام میدادیم امروز اون کار را ۴ساعت و پنج دقیقه انجام بدیم بعد حدود ۱۲روز میتونیم همون کار را ۵ساعت انجام بدیم این میشه پیشرفت که ما توی اون از صبر هم استفاده کردیم به مرور ساعت کاری را که مد نظر داشتیم زیاد کردیم ولی در مورد ترک نمیتونم دقیقا این مورد را به کار ببریم (یعنی از ترک مقطعی استفاده کنیم مثلا بگیم ۱۰روز پاک بعدش می‌شکنیم )باید هدف اولمون۱۰روز باشه به ۹روز که رسیدیم هدف جدید تعریف کنیم مثلا بگیم ۲۰روز و همین طور بعد که رفتیم جلو تر وقتی دیدیم توانایی مون برای پاکی زیاد شد به مرور اهداف بزرگ تری را مدنظر قرار میگیریم مثلا من تا الان اعلام پاکی ۲۰روز داشتم وقتی به ۱۰۰روز رسیدم میکنم اونو ۳۰روز تا به یک حدی برسم که اون ۳۰روز را بکنم ۴۰روز به نظرم این فرمول استفاده از صبر خیلی جوابگو هستش
(1400 بهمن 16، 15:11)New fighter نوشته است:
(1400 بهمن 16، 14:23)یا باب الحوائج نوشته است:

سلام،

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
53

سلام باب الحوائج جان البته که صبر هم لازمه ترکه اتفاقا میخواستم توی انجمن تجربیات بنویسم ازش ولی خوب شما اشاره کردی ولی میدونی داداش هر چیزی به اندازه خودش خوبه حتی صبر هم اگه زیادی باشه باعث میشه تا اون مقدار بازده و پتانسیل واقعی هر کسی به درستی به کار برده نشه به نظر من بهتره به جای اینکه مثلاً اگه تا دیروز ۴ ساعت فلان کار را انجام میدادیم امروز اون کار را ۴ساعت و پنج دقیقه انجام بدیم بعد حدود ۱۲روز میتونیم همون کار را ۵ساعت انجام بدیم این میشه پیشرفت که ما توی اون از صبر هم استفاده کردیم به مرور ساعت کاری را که مد نظر داشتیم زیاد کردیم ولی در مورد ترک نمیتونم دقیقا این مورد را به کار ببریم (یعنی از ترک مقطعی استفاده کنیم مثلا بگیم ۱۰روز پاک بعدش می‌شکنیم )باید هدف اولمون۱۰روز باشه به ۹روز که رسیدیم هدف جدید تعریف کنیم مثلا بگیم ۲۰روز و همین طور بعد که رفتیم جلو تر وقتی دیدیم توانایی مون برای پاکی زیاد شد به مرور اهداف بزرگ تری را مدنظر قرار میگیریم مثلا من تا الان اعلام پاکی ۲۰روز داشتم وقتی به ۱۰۰روز رسیدم میکنم اونو ۳۰روز تا به یک حدی برسم که اون ۳۰روز را بکنم ۴۰روز به نظرم این فرمول استفاده از صبر خیلی جوابگو هستش
البته اینو هم اضافه کنم که این عددایی که من گفتم فرضی هستن که هر شخصی باید با توجه به توانایی خودش اهداف را در نظر بگیره
سلام

یا ماه بنی هاشم / 15 بهمن/ 1 روز خوب

کنترل نگاه 1 روز خوب
کنترل ذهن 1 روز خوب
کنترل دست 1 روز خوب

Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
نقل قول: سلام باب الحوائج جان البته که صبر هم لازمه ترکه اتفاقا میخواستم توی انجمن تجربیات بنویسم ازش ولی خوب شما اشاره کردی ولی میدونی داداش هر چیزی به اندازه خودش خوبه حتی صبر هم اگه زیادی باشه باعث میشه تا اون مقدار بازده و پتانسیل واقعی هر کسی به درستی به کار برده نشه به نظر من بهتره به جای اینکه مثلاً اگه تا دیروز ۴ ساعت فلان کار را انجام میدادیم امروز اون کار را ۴ساعت و پنج دقیقه انجام بدیم بعد حدود ۱۲روز میتونیم همون کار را ۵ساعت انجام بدیم این میشه پیشرفت که ما توی اون از صبر هم استفاده کردیم به مرور ساعت کاری را که مد نظر داشتیم زیاد کردیم ولی در مورد ترک نمیتونم دقیقا این مورد را به کار ببریم (یعنی از ترک مقطعی استفاده کنیم مثلا بگیم ۱۰روز پاک بعدش می‌شکنیم )باید هدف اولمون۱۰روز باشه به ۹روز که رسیدیم هدف جدید تعریف کنیم مثلا بگیم ۲۰روز و همین طور بعد که رفتیم جلو تر وقتی دیدیم توانایی مون برای پاکی زیاد شد به مرور اهداف بزرگ تری را مدنظر قرار میگیریم مثلا من تا الان اعلام پاکی ۲۰روز داشتم وقتی به ۱۰۰روز رسیدم میکنم اونو ۳۰روز تا به یک حدی برسم که اون ۳۰روز را بکنم ۴۰روز به نظرم این فرمول استفاده از صبر خیلی جوابگو هستش
البته اینو هم اضافه کنم که این عددایی که من گفتم فرضی هستن که هر شخصی باید با توجه به توانایی خودش اهداف را در نظر بگیره
سلام داداش مجید گلم عزیز دلی داداش اقا اول بگم ما جسارت کردیم در حضور استاد روانشناسی مثل شما صحبت کردیم Khansariha (18) 302
وجودتون برای کانون برکت هست Confetti
چقدر زیبا گفتید داداش جان این نوع صبر در مورد خ.ا بسیار موثر هست به قول معروف عادت های اتمی(تغییرات کوچک نتایج بزرگ)

من هم کاملا موافق هستم در کار های دیگه باید اروم جلو رفت ولی در ترک خ.ا
ترک تدریجی اصلا خوب نیست 53258zu2qvp1d9v
باید نیت برای پاکی کامل باشه 53258zu2qvp1d9v
در واقع مثل رانندگی میمونه ما وقتی میخواهیم به سفر بریم باید باک ماشین را پر کنیم 49-2
نمیشه به اندازه 10 کیلومتر فقط بنزین بزنیم به امید جایگاه سوخت باید از همون اول یک هدف بزرگ در نظر بگیریم و هدف ترک دائمی باشه ان شاءالله Khansariha (69)
و عادت های خوب را در حین ترک اضافه کنیم مثلا خوش اخلاقی و محبت به خانواده و نماز اول وقت و قران خواندن و مطالعه کردن و ورزش کردن 53258zu2qvp1d9v
بقیه دوستان گلم نظرشون درباره صبر و امید و تاثیرش در پاکی چیه 49-2 49-2
و هر چی جلوتر میریم و عدد بزرگتر میشه باید قدرت نه گفتن ما هم زیاد تر بشه

به نظرت داداش چجوری قدرت نه گفتن به نفس را زیاد کنیم Khansariha (56)

(1400 بهمن 16، 19:02)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام

یا ماه بنی هاشم / 15 بهمن/ 1 روز خوب

کنترل نگاه 1 روز خوب
کنترل ذهن 1 روز خوب
کنترل دست 1 روز خوب

Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
ماشاءالله داداش Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
این مشت های گره کرده نشون از یک روز عالی میده داداش برنامه برای فردا چیه رفیق 317 317
ان شاءالله هر روزت بهتر از دیروز باشه راستی داداش از خودت برامون بگو مشغول چکاری هستی رفیق 49-2 Confetti
سلام.

دیوار / 16-11-1400 / شروع روز های خوب

هی خدا ...، قشنگ سریالی شدم.
دیگه مثل سابق، توانی واسه سریالی شدن ندارم، ولی چه کنم که درگیر چیزی هستم که قدرتش خیلی خیلی خیلی ازم بیشتره.

نقل قول: چند روز اول ترک سخته مگه نه؟
آدم مدام به سمت سریالی شدن پیش میره
محرک هاتو مشخص و حذفشون کن
من اینستا و تلگرام و فیلتر شکن رو حذف کردم
گوشیمو هم دور از خودم میزارم 4fvfcja

مسئله اینه که مشکلات ریز و درشتم خیلی خیلی زیاد هست. یه چندتاش رو که mute گفت.
ولی مسئله فقط مشکلات نیست. بدترین چیز الان برام، نا امیدی هست. نا امیدی از خودم، از ... .

نمیدونم باید اصلا چیکار کنم.
قشنگ قفلم، فقط مثل ربات بعضی روزها یه سری کارها رو انجام میدم و روز تموم میشه و دوباره روز از نو ... .

یه وقتی میگم کلا از کانون برم، ولی میگم که چی بشه. اوضاعم خیلی بدتر میشه.

دیگه همینه که هست.
ولش.
سلام داداش دیوار گل 49-2
ان شاءالله که بهتر باشی داداش جان Khansariha (18)
میدونی داداش همه ما این شرایط را تجربه کردیم و هر کسی بر اساس شناختی که از خودش داره میدونه چجوری از چرخه سریالی خارج بشه
مثلا من وقتی سریالی میشم فقط معنویات از چرخه خارجم میکنه یا یکی با تفریح و یکی با ورزش و یا یکی با کار
به نظرم باید ببینی چی از چرخه میاردت بیرون Khansariha (56)
خوب روز های اول تا سوم را باید با توان بیشتری مدیرت کرد به نظرم داشتن برنامه خیلی خوبه 49-2
دقیقا همین صحبت ها در گروه مطرح شد 53258zu2qvp1d9v
چرا ناامیدی داداش ؟؟؟
ایا به هدفی که داشتی نرسیدی؟؟
به نظرت زمانی که به خودت دادی برای رسیدن به هدفت کافی بوده؟؟
اگر کافی بوده عوامل نرسیدن به هدف چی بوده؟؟
هدف کلی چیع داداش جان؟؟؟
مثلا من هدفم اینه که برم سر کار با این که شیبش ماهه بیکارم وپولی نمانده ولی ناامید نمیشم 4chsmu1
چون میدونم با ناامیدی کار را بد تر میکنم باید تلاشم را بیشتر کنم 2uge4p4
همین طور در ترک من کلا یه دوبار یا سه بار رسیدم به بالای 20 بعد از 10  سال Hanghead
ولی خوب ناامید نمیشم و به تلاشم ادامه میدهم
داداش گلم به تلاش ادامه بده و فکر های خوب بکن 317
خدا بهترین ها را ان شاءالله تو بهترین زمان بهت میده شک نکن فقط بهش توکل کن و خودت را براش خالص کن مثل همیشه Khansariha (69)
بازگشت به خاک / ۱۱ بهمن / ۵ روز خوب

خدمت علی آقا عرض کنم، در مورد من به شخصه چون چون گرایشات به سمت خدا و اهل بیت و ... دارم 
بزرگترین عامل گناه دور شدن از هویت

مثلا وقتی تو دلم خودم رو جز گروه اهل بیت میدونم یا حتی کمتر خودم رو تو گروه حاج قاسم و ... میبینم اصلا وسوسه گناه برام نیست

ولی اینقدر این سالها گناه تکرار شده که یک هویت بدی هم شکل گرفته که نتیجه دور شدن از خداست
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام سلام سروستانی های گل روزتون بخیر ان شاءالله حال دلتون عالی باشه و لبتون خندان 2uge4p4 Confetti
ماشاءالله به داداش بازگشت به خاک برای روز های عالی Khansariha (69) Khansariha (69)
ان شاءالله همین جوری مثل عقاب بر بالای قله های پاکی پرواز کنی fly2
سلام و عرض ادب 

رعد و برق / 14 بهمن/ 3 روز خوب
53 یا رب دل مارا     تو به رحمت جان ده
درد همه را        به صابری درمان ده
این بنده نداند     که چه می باید خواست
داننده تویی       هر انچه خواهی ده  53
نقل قول:  توی ذهنم هست که شاید اگر ازدواج هم بکنیم اما ترک نکرده باشیم مشکلات بعد ازدواج هم ادامه پیدا کنن مخصوصا فیلم و اینها

به نظرم خیلی خوبه که اول ترک کنیم بعد اقدام کنیم 
نظر شما چیه؟
در حال خیلی بده که این خاطرات مدام توی ذهن آدم بچرخه  [تصویر:  khansariha (60).gif]
لعنت به شیطان رجیم

سلام
برادر علی  اسم سابقت یادم رفته 106
از نظر من باید این رفتار از سیکل اعتیاد بیرون بیاد  یعنی فاصله هاش زیاد بشه و قابل کنترل باشه  تا وارد ازدواج شد  
اما پورن کلا باید قطعش کرد   حتی ترک تدریجی پورن هم بازم اثرات خودش داره   باید یهو ترک کرد

نقل قول: سلام سلام سروستانی های گل روزتون بخیر ان شاءالله حال دلتون عالی باشه و لبتون خندان [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  confetti.gif]
ماشاءالله به داداش بازگشت به خاک برای روز های عالی [تصویر:  khansariha (69).gif] [تصویر:  khansariha (69).gif]
ان شاءالله همین جوری مثل عقاب بر بالای قله های پاکی پرواز کنی [تصویر:  fly2.gif]

سلام داداش خوش اومدی Confetti
عالی، ظهرت شایدم عصرت بخیر 4chsmu1
هستی یا یکشنبه بعدی میای؟
کارما /38 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان