امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

نقل قول: سلام داداش من نمیدونم چی باید صداتون کنم
خیلی ممنونم
با سیستم میام ولی کلا یکم با ساختار سایت به سختی کنار میام که حالا بلخره درست میشه و عادت میکنم
هدف از ترک اینه که من به نفسم مسلط باشم نه نفسم به من
امید و انگیزم حقیقت پایینه ولی تمام تلاشمو میکنم
سلام ،هر اسمی که راحتی صدا کن ،اما تاج صداکنی بهتره تا بقیه هم متوجه بشن 53258zu2qvp1d9v

خیلی خوبه  حالا بعدا سر فرصت این دو تا تاپیک یه نگاه بنداز و مشارکت کن Khansariha (56)
اهداف من از ترک  اینجا هدف های دوستان هم میتونی بخونی 
  تقویت باورها برای ترک   12تا سوال اهرم رنج و پاداش که خیلی کمک کننده اس

اینجا امیدت بیشتر هم میشه 128fs318181

نقل قول: شنبه‌ها هر کس یه نکته در مورد پاکی بگه. چه بهتر نکته‌ از خود شخص طبق تجربه شخصیش باشه. اگه نه، وارد انجمن تجربیات بشه و از بین هزار نکته‌ای که دیگران گفتن، یکی که به‌نظرش جالب‌تر میاد رو از دیگران نقل قول کنه.

من امروز از عادی سازی میگم 
اگر دوستی داریم یا مکانی میریم که هر عادتی بدی داره عادی سازی میشه باید دوری کرد vayy
رفیقای ناباب خیلی آسیب زنندن  ، من خودم سعی میکنم نزدیکشون نشم چون قبلا هزینش دادم و تجربه شده.

اعلام وضعیت:
قرآن:22
 ورزش:20
 مطالعه:30
 سپاس شده توسط
#ارزیابی-هفتگی
این هفته هم به بیماری گذشت. دست بردار من نیست.  God آخر هفته هم که یه سفر فشرده داشتم و اوضاع سخت‌تر شد.
خدا رو شکر به‌صورت روزانه نرمش و مطالعه کتاب انجام شد. قرآن هم تا جایی که تونستم.

اعلام وضعیت:
کتاب: 533 روز
ورزش: 525 روز
قرآن: 401 روز

سلام به همه داداش‌های عزیز. دلم براتون تنگ شده بود.  Khansariha (96)

امید جان به کانون خوش اومدی.  Welcome (1) هرچند این محیط جدید بوده برات اما ماشاءالله خوب راه افتادی.  Khansariha (69)
شرایطت شاید الان به‌صورتی باشه که غلبه بر نفس مثل یه کار غیرممکن به نظرت بیاد اما باور کن همین که تو مسیر حرکت کنی، روزبه‌روز ساده‌ و ساده‌تر میشه. کافیه الگوهای قدیمی رو کنار بذاری و از امروز سبک زندگی متفاوتی رو در پیش بگیری. کانون فقط برای ترک خ.ا نیست؛ بلکه برای ساختن یه زندگی کاملا متفاوته که یه تیکه از اون هم ترک خ.ا هست. امیدوارم موفق باشی و روزهای خیلی خوبی رو سپری کنی.  2uge4p4

علی جان اوضاع در چه حاله؟ حال و هوای روزانه‌ات رو با هر چی که دوست داری عوض کن. از فیلم گرفته تا مطالعه کتاب و قدری قدم زدن تو پارک یا هر چی که خودت دوست داری. برای خودت یه جدول روزانه درست کن و همون‌طور که داداش مهدوی گفت با اهداف کوچیک شروع کن و جلو برو. دوباره زودی به روزهای پاکی بالا می‌رسی.  49-2

مهدوی جان ماشاءالله بهت که این همه عادت‌سازی رو از سحرخیزی تا ورزش و کتاب و قرآن و بقیه چیزهایی که ما نمی‌دونیم  4chsmu1 پیش‌ می‌بری. داداش خیلی کارت درسته. Khansariha (69)
ممنون از پست‌های خوندنی و فوق‌العاده‌ات. ممنون از صبحانه‌های رنگین و دلربایت.  Smiley-face-biggrin داداش عرض تصاویر درست نشد. قاعدتا وقتی عرض رو 600 بزنی و ارتفاع رو دست نزنی، باید درست بشه. ولی اشکال نداره من خودم تصاویر رو جداگانه باز می‌کنم و با دقت بیشتر نگاه می‌کنم.  4chsmu1

تاج جان ماشاءالله بهت که مطالعه و قرآن رو تو برنامه‌ات داری. و ممنون که بعد از تهدیدهایی که داشتم 4chsmu1 ، ورزش رو هم جایی بین برنامه‌هات گنجوندی.  Khansariha (69) روز دانشجو گذشته رو هم بهت تبریک میگم.  Confetti

تجربه پاکی:
به مسیری که طی می‌کنیم دقت داشته باشیم. حتی اگه بینابین مسیر لغزش داشتیم اما ببینیم رو به صعودیم یا رو به نزول؟
فاصله لغزش‌هامون به تدریج داره بیشتر میشه؟ یا اینکه داره کمتر میشه؟
تو حالت اول یعنی در حال صعودیم و تو حالت دوم در حال نزول.

کسی که مسیرش صعودی هست، بعد از لغزش نباید به سراغ افسردگی و لغزش‌های سریالی بعدی بره. بلکه باید به خودش امیدواری بده که مسیر رو به صعودش رو داره درست پیش میره و به تدریج به موفقیت‌های بیشتر و بیشتر می‌‌رسه. زمین خوردن وسط صعود رخ میده اما هیچ وقت این پایان ماجرا نیست. یه روز به نوک قله می‌رسیم. 2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
با سلام. ممنون از زحمات دوستان.
پاکی (16 آذر 1402): 2 روز
مطالعه مذهبی: 1 روز
[تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااااااااااام 317 
صبح یکشنبه شما بخیییییر Confetti 
بریم بیدار شیم؟ 4chsmu1 

[تصویر:  IMG_20231207_170141_637.jpg]

صبحونه رو خوردید؟ 4chsmu1 
نوش جان Smiley-face-biggrin 

حالا بریم سراغ فعالیت 49-2 

نقل قول: یکشنبه‌ها روز هنر هست. گذاشتن شعر، متن ادبی، نقاشی، خوشنویسی، فیلم و سینما، بافتنی و ... . هر کس چیزی در مورد هنر با خودش بیاره. یا از خودش ارائه بده. یا در موردش صحبت کنه.
امروز روز هنره؛ بیایید هنرهای زیبایی رو به اشتراک بذاریم 49-2

مشارکت مهدوی:

عکس های برتر نشنال‌جئوگرافی در سال 2023

[تصویر:  IMG_20231210_072204_525.jpg]

[تصویر:  IMG_20231210_072207_845.jpg]

[تصویر:  IMG_20231210_072210_643.jpg]

[تصویر:  IMG_20231210_072213_396.jpg]

[تصویر:  IMG_20231210_072215_808.jpg]

[تصویر:  IMG_20231210_072218_442.jpg]

[تصویر:  IMG_20231210_072221_085.jpg]

[تصویر:  IMG_20231210_072228_242.jpg]

[تصویر:  IMG_20231210_072231_630.jpg]
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
(1402 آذر 18، 21:01)تاج نوشته است: سلام ،هر اسمی که راحتی صدا کن ،اما تاج صداکنی بهتره تا بقیه هم متوجه بشن 53258zu2qvp1d9v

خیلی خوبه  حالا بعدا سر فرصت این دو تا تاپیک یه نگاه بنداز و مشارکت کن Khansariha (56)
اهداف من از ترک  اینجا هدف های دوستان هم میتونی بخونی 
  تقویت باورها برای ترک   12تا سوال اهرم رنج و پاداش که خیلی کمک کننده اس

اینجا امیدت بیشتر هم میشه 128fs318181
تاج جان مرسی که داری منو راهنمایی میکنی تو این راه سخت امیدوارم بتونم دوست خوبی واست باشم 303
من این دوتاپیک رو با توضیحات تو دفترم نوشتم که حتما سر تایمش مشارکت کنم 53
فعلا دارم طبق راهنمای کانون قدم قدم میام جلو Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
(1402 آذر 18، 21:10)آرمین نوشته است: #ارزیابی-هفتگی
این هفته هم به بیماری گذشت. دست بردار من نیست.  God آخر هفته هم که یه سفر فشرده داشتم و اوضاع سخت‌تر شد.
خدا رو شکر به‌صورت روزانه نرمش و مطالعه کتاب انجام شد. قرآن هم تا جایی که تونستم.

اعلام وضعیت:
کتاب: 533 روز
ورزش: 525 روز
قرآن: 401 روز

سلام به همه داداش‌های عزیز. دلم براتون تنگ شده بود.  Khansariha (96)

امید جان به کانون خوش اومدی.  Welcome (1) هرچند این محیط جدید بوده برات اما ماشاءالله خوب راه افتادی.  Khansariha (69)
شرایطت شاید الان به‌صورتی باشه که غلبه بر نفس مثل یه کار غیرممکن به نظرت بیاد اما باور کن همین که تو مسیر حرکت کنی، روزبه‌روز ساده‌ و ساده‌تر میشه. کافیه الگوهای قدیمی رو کنار بذاری و از امروز سبک زندگی متفاوتی رو در پیش بگیری. کانون فقط برای ترک خ.ا نیست؛ بلکه برای ساختن یه زندگی کاملا متفاوته که یه تیکه از اون هم ترک خ.ا هست. امیدوارم موفق باشی و روزهای خیلی خوبی رو سپری کنی.  2uge4p4

علی جان اوضاع در چه حاله؟ حال و هوای روزانه‌ات رو با هر چی که دوست داری عوض کن. از فیلم گرفته تا مطالعه کتاب و قدری قدم زدن تو پارک یا هر چی که خودت دوست داری. برای خودت یه جدول روزانه درست کن و همون‌طور که داداش مهدوی گفت با اهداف کوچیک شروع کن و جلو برو. دوباره زودی به روزهای پاکی بالا می‌رسی.  49-2

مهدوی جان ماشاءالله بهت که این همه عادت‌سازی رو از سحرخیزی تا ورزش و کتاب و قرآن و بقیه چیزهایی که ما نمی‌دونیم  4chsmu1 پیش‌ می‌بری. داداش خیلی کارت درسته. Khansariha (69)
ممنون از پست‌های خوندنی و فوق‌العاده‌ات. ممنون از صبحانه‌های رنگین و دلربایت.  Smiley-face-biggrin داداش عرض تصاویر درست نشد. قاعدتا وقتی عرض رو 600 بزنی و ارتفاع رو دست نزنی، باید درست بشه. ولی اشکال نداره من خودم تصاویر رو جداگانه باز می‌کنم و با دقت بیشتر نگاه می‌کنم.  4chsmu1

تاج جان ماشاءالله بهت که مطالعه و قرآن رو تو برنامه‌ات داری. و ممنون که بعد از تهدیدهایی که داشتم 4chsmu1 ، ورزش رو هم جایی بین برنامه‌هات گنجوندی.  Khansariha (69) روز دانشجو گذشته رو هم بهت تبریک میگم.  Confetti

تجربه پاکی:
به مسیری که طی می‌کنیم دقت داشته باشیم. حتی اگه بینابین مسیر لغزش داشتیم اما ببینیم رو به صعودیم یا رو به نزول؟
فاصله لغزش‌هامون به تدریج داره بیشتر میشه؟ یا اینکه داره کمتر میشه؟
تو حالت اول یعنی در حال صعودیم و تو حالت دوم در حال نزول.

کسی که مسیرش صعودی هست، بعد از لغزش نباید به سراغ افسردگی و لغزش‌های سریالی بعدی بره. بلکه باید به خودش امیدواری بده که مسیر رو به صعودش رو داره درست پیش میره و به تدریج به موفقیت‌های بیشتر و بیشتر می‌‌رسه. زمین خوردن وسط صعود رخ میده اما هیچ وقت این پایان ماجرا نیست. یه روز به نوک قله می‌رسیم. 2uge4p4

سلام ارمین جان 

امیدوارم خیلی زود بیماریت خوب بشه
داداش اره من با این سایت و فروم و انجمنا زیاد اشنا نیستم و همیش تو اینستا وات و تل بودم که کار باشون راحت بوده و ما رو تنبل بار اورده ولی دارم یاد میگیرم کار کردن با سایت رو و خودمو با این شرایط وفق میدم
اره واقعا خیلی تایما فکر میکردم و هنوزم شاید تو ذهنم همین باشه که غیر ممکنه گاهی خودمو قانع میکردم که همه انجام میدن و ی حسیه که خدا بهت داده ولی خب اسیبای روحی و جسمی بهت ثابت میکنه که داری اشتباه میکنی
به هر حال امیدم به اموزشاست و شما دوستان عزیزم که این مسیر رو رفتید یا دارید میرید
استادی دارم که میگفت تو هر بخشی مخوای موفق شی باید ادمشو پیدا کنی اگه میخوای زود بیدار شی با یک ارتشی یا یک نونوا حرف بزن ببین چطور زود بیدار میشن ...
برای ترک این عادت بد دنبال ادمش بودم که این کانون سر مسیرم قرار گرفت و امیدوارم اینجا دیگه پایان بدترین عادت زندگی من باشه
 سپاس شده توسط
(1402 آذر 19، 7:31)مهدوی نوشته است:
نقل قول: یکشنبه‌ها روز هنر هست. گذاشتن شعر، متن ادبی، نقاشی، خوشنویسی، فیلم و سینما، بافتنی و ... . هر کس چیزی در مورد هنر با خودش بیاره. یا از خودش ارائه بده. یا در موردش صحبت کنه.
  آسمان فرصت پرواز بلند است ولی    
 قصه این است که چه اندازه کبوتر باشی

( فریدون مشیری )

امید / 17 آذر 02/ 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام و شب بخیر خدمت داداشای عزیز سروی 317 
آقا حال و احوالتون چطوره؟ Khansariha (18) 
من امروز کیبورد جدیدی رو دانلود کردم و از صبح تا الآن دارم تلاش میکنم بهش عادت کنم، ولی اعصابمو خرد کرده Gigglesmile 
حقیقتاً تایپ با کیبوردی که بهش عادت ندارم سخته، ولی باید عادت کنم. تا میتونم باید تایپ کنم تا عادت کنم.
چالشو دوست داشتنیه 4chsmu1 

تاج جان
آقا مشکل شما با دانشجو موندنم چیه؟ Swear1 
اصلاً من دلم میخواد تا آخر عمر دانشجو به حساب بیام و هر سال بهم تبریک بگید 22 
به هر حال یه روزی دانشجو بودم دیگه Khansariha (56) 
ممنون 4chsmu1
بابت تجربه پاکی هم متشکرم.
چقدر حرفت صحیح بود 53258zu2qvp1d9v 
دوستان ناباب ترمز حرکت آدمن؛ این اگه باعث سقوطش نشن 53258zu2qvp1d9v
آفرین به اعلام وضعیت پاکی 49-2

آرمین جان
داداش عزیز بازگشتت از سفر خیلی خوشحالمون کرد 49-2
اما خبر بیماریت تلخ بود Hanghead 
دعا میکنیم حال داداش خوبمون خیلی زود خوب بشه 302 
ممنون بابت لطف و محبتت؛ ان شاء الله با انگیزه ای که عاملش خودت بودی بتونم تغییرات مثبت زیادی رو ایجاد کنم Thankyou 
حیف شد مشکل عکس ها حل نشد؛ درباره اش فکر میکنم و نتیجه رو اطلاع میدم و اگه شما به نتیجه رسیدی خبرم کن 4chsmu1 
توصیه ات برای دقت به مسیر پاکی جالب بود؛ خدا رو شکر من مسیرم صعودیه و هر روز دارم رکورد دیروزم رو می‌شکنم و این حس خیلی خوبی داره Khansariha (63) 
آفرین به اعلام وضعیت و ارزیابی و پیگیری برنامه های روزانه 49-2 

سامان جان
این چند روز نگرانت شدیم؛ شکر خدا دور جدید پاکی رو شروع کردی و این امیدبخشه 128fs318181 
راستی چرا عدد فعالیتت رو از صفر شروع کردی؟
داداش فعالیت ها رو نیاز نیست هفته به هفته صفر کرد؛ مثلاً اعلام وضعیت داداش‌ها آرمین و تاج رو ببین؛ نیازی به صفر کردن نیست 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
امید جان
داداش عزیز آفرین بهت بابت قدم گذاشتن توی مسیر پاکی 49-2 
همین که انسان شروع کنه و قدم اول رو برداره، خودش یه نقطه تمایز هست بین خودش و بقیه؛ چه بسا نقطه افتراقی هست بین خود سابق و خودی که قراره بهش تبدیل بشه و این یعنی انقلاب خود علیه خود هست Khansariha (121)
ممنون بابت تجربه پاکی و شعر زیبایی که به اشتراک گذاشتی 49-2 
امید جان ما قطعاً کنارت خواهیم بود.
اما برای ترک نیاز به ایجاد تغییرات گسترده ای هست.
از جمله توی دوستیامون 53258zu2qvp1d9v 
اگر من هدفم پاکی هست ولی دوستم مانع میشه یا عاملی برای تحریکم به رفتن سمت گناه باشه، مطمئناً باید اقدامی انجام بدم.
مسلماً بحث پاکی فقط در حوزه ترک خ.ا نیست و گستردگی عظیمی داره. ما توی کانون با اصلاح سبک زندگی تلاش میکنیم ترک کنیم.
پس کم کم باید این تغییرات رو اعمال کرد.
هر موفقیتی هزینه ای داره؛ هزینه پاک زیستن هم همین تغییرات گسترده‌ست 128fs318181

نقل قول: اره واقعا خیلی تایما فکر میکردم و هنوزم شاید تو ذهنم همین باشه که غیر ممکنه گاهی خودمو قانع میکردم که همه انجام میدن و ی حسیه که خدا بهت داده ولی خب اسیبای روحی و جسمی بهت ثابت میکنه که داری اشتباه میکنی

فکر کنم خیلیامون این وضعیت رو تجربه کردیم؛ منظورم فریب دادن خودمون هست 53258zu2qvp1d9v
امید جان تشنگی هم از احساسات مهم انسانهاست و نیاز به آب به صورت روزانه و شاید ساعتی اتفاق بیفته.
اما آیا وقتی تشنه مون شد، میتونیم هر آبی رو، صرف نظر از سالم یا ناسالم بودنش میل کنیم؟
مطمئناً نه.
نیاز جنسی هم دقیقاً همینه.
خ.ا حکم همون آب آلوده ای رو داره که خودت می دونی چه ضررهایی داره 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: مهدوی جان اینجا دوستی داریم که نزدیک به 20 سال درگیر این بوده ؟

بله داریم، اما یا در حال تلاش هستن یا به پاکی طولانی مدت رسیدن.
می‌خوایی نتایج رو ببینی؟
پس بیا اینجا cheshmak

راستی امید جان، سپاس زدن پست های دوستان فراموش نشه 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام به همگی

شعر براتون آوردم از سهراب سپهری.
امیدوارم شما هم مثل من دوست داشته باشید:

نقل قول: خانه دوست کجاست؟

در فلق بود که پرسید سوار
آسمان مکثی کرد
رهگذر شاخه نوری که به لب داشت
به تاریکی شن ها بخشید و به انگشت
نشان داد سپیداری و گفت
نرسیده به درخت
کوچه باغی است که از خواب خدا
سبز تر است
و در آن عشق به اندازه پرهای صداقت آبی است
میروی تا ته آن کوچه
که از پشت بلوغ سر به در می آرد
پس به سمت گل تنهایی می پیچی
دو قدم مانده به گل
پای فواره جاوید اساطیر زمین می مانی
و تو را ترسی شفاف فرا می گیرد
در صمیمیت سیال فضا، خش‌خشی می‌شنوی:
کودکی می بینی
رفته از کاج بلندی بالا
جوجه بردارد از لانه نور
و از او می پرسی
خانه دوست کجاست؟

اعلام وضعیت:
کتاب: 534 روز
ورزش: 526 روز
قرآن: 402 روز

مهدوی جان ممنونم ازت. عکس‌هایی که گذاشتی خیلی حرفه‌ای و زیبا بودن.
سنکتیتی جان خوش برگشتی.
امید جان ممنونم ازت. ان‌شاءالله کانون نقطه عطف زندگیت میشه برای تغییر خیلی چیزها.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1402 آذر 19، 20:42)مهدوی نوشته است: امید جان
داداش عزیز آفرین بهت بابت قدم گذاشتن توی مسیر پاکی 49-2 
همین که انسان شروع کنه و قدم اول رو برداره، خودش یه نقطه تمایز هست بین خودش و بقیه؛ چه بسا نقطه افتراقی هست بین خود سابق و خودی که قراره بهش تبدیل بشه و این یعنی انقلاب خود علیه خود هست Khansariha (121)
ممنون بابت تجربه پاکی و شعر زیبایی که به اشتراک گذاشتی 49-2 
امید جان ما قطعاً کنارت خواهیم بود.
اما برای ترک نیاز به ایجاد تغییرات گسترده ای هست.
از جمله توی دوستیامون 53258zu2qvp1d9v 
اگر من هدفم پاکی هست ولی دوستم مانع میشه یا عاملی برای تحریکم به رفتن سمت گناه باشه، مطمئناً باید اقدامی انجام بدم.
مسلماً بحث پاکی فقط در حوزه ترک خ.ا نیست و گستردگی عظیمی داره. ما توی کانون با اصلاح سبک زندگی تلاش میکنیم ترک کنیم.
پس کم کم باید این تغییرات رو اعمال کرد.
هر موفقیتی هزینه ای داره؛ هزینه پاک زیستن هم همین تغییرات گسترده‌ست 128fs318181

نقل قول: اره واقعا خیلی تایما فکر میکردم و هنوزم شاید تو ذهنم همین باشه که غیر ممکنه گاهی خودمو قانع میکردم که همه انجام میدن و ی حسیه که خدا بهت داده ولی خب اسیبای روحی و جسمی بهت ثابت میکنه که داری اشتباه میکنی

فکر کنم خیلیامون این وضعیت رو تجربه کردیم؛ منظورم فریب دادن خودمون هست 53258zu2qvp1d9v
امید جان تشنگی هم از احساسات مهم انسانهاست و نیاز به آب به صورت روزانه و شاید ساعتی اتفاق بیفته.
اما آیا وقتی تشنه مون شد، میتونیم هر آبی رو، صرف نظر از سالم یا ناسالم بودنش میل کنیم؟
مطمئناً نه.
خ.ا حکم همون آب آلوده ای رو داره که خودت می دونی چه ضررهایی داره 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: مهدوی جان اینجا دوستی داریم که نزدیک به 20 سال درگیر این بوده ؟

بله داریم، اما یا در حال تلاش هستن یا به پاکی طولانی مدت رسیدن.
می‌خوایی نتایج رو ببینی؟
پس بیا اینجا cheshmak

راستی امید جان، سپاس زدن پست های دوستان فراموش نشه 4chsmu1

داداش سوال اول افتراق معنیش چیه نفهمیدم من
و اینکه من امادم واسه تغیرات کلی یعنی کل لایف استایلم مخوام تغییر کنه
مخوام کسی باشم که به خودم افتخار کنم
درباره دوستی نمیدونم چطور باید رفتار کنم
من دوتا دوست صمیمی دارم
یکیشون هفته ای یبار خود ارضایی میکنه میگه من باش کنار اومدم بخشی از زندگیمه من بهش میگم ولی من نمیتونم کنار بیام باید ترکش کنم
و اینکه چشم سپاس رو انجام میدم
 سپاس شده توسط
سلام دوستان. ممنون از محبت آقای مهدوی و آرمین عزیز.
پاکی (16 آذر 1402): 3 روز
مطالعه مذهبی: 6 روز
[تصویر:  53.gif]
[تصویر:  Honar_1402_09_19.jpg]
 سپاس شده توسط
(1402 آذر 19، 20:42)مهدوی نوشته است: فکر کنم خیلیامون این وضعیت رو تجربه کردیم؛ منظورم فریب دادن خودمون هست 53258zu2qvp1d9v
مطمئناً نه.
داداش یعنی خودارضایی اون اب الودس
و رابطه جنسی با دیگری اون اب سالمه ؟
 سپاس شده توسط
امید / 17 آذر 02/ 2 روز خوب

نقل قول:
نقل قول:
نه تو می مانی و نه اندوه ،
و نه هیچ یک از مردم این آبادی!
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،!
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،
لحظه ها عریانند . به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز…
سهراب سپهری
 سپاس شده توسط
سلاااااااااام 317 
صبح بخیییر Confetti 
امروز مدارس رو تعطیل کردن، خونه حال و هوای متفاوتی داره Khansariha (49)
عادت روزانه استفاده از روش های مختلف برای بیدار کردن بقیه، امروز تعطیل شده و همه فقط دارن همو نگاه میکنن 4fvfcja
من قبل از همه بیدار شدم؛ نماز خوندم، قرآن خوندم، ورزش کردم، چای درست کردم و در کمال ناباوری یه کیک هم پختم varzesh 
فقط یه کم تو اندازه شکر زیاده روی کردم 65 
الآن هم اومدم کانون تا صبحانه رو بذارم و فعالیت روزانه رو یادآوری کنم Khansariha (69) 

[تصویر:  IMG_20231113_144626_165.jpg]

نوش جان کردید؟ 4chsmu1 
بریم سراغ فعالیت 49-2 

نقل قول: دوشنبه‌‌ها روز کتاب هست. هر کس حداقل یه جمله از کتابی که طی هفته گذشته خونده و به نظرش جالب اومده رو بذاره. اگه کسی کتابی نخونده، یه جمله از سخن بزرگان که دوست داره بذاره.

ببینم چه متن های رو به اشتراک خواهید گذاشت؟ 4chsmu1
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان