امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام دوستان اجازه هست منم شرکت داشته باشم تو گروه Khansariha (89)
 سپاس شده توسط
سلام
متاسفانه هر وقت می رم اورژانس کسی نیست که کمک کنه
این روزا زیاد اورژانسی میشم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام شب همگی بخیر

برنامه امروز:

نقل قول: دوشنبه‌‌ها روز کتاب هست. هر کس حداقل یه جمله از کتابی که طی هفته گذشته خونده و به نظرش جالب اومده رو بذاره. اگه کسی کتابی نخونده، یه جمله از سخن بزرگان که دوست داره بذاره.

یک جمله از کتاب : گر رنج را نپذیرفته باشی، فرصتها و نعمتها را نمیبینی.

نقل قول: سلام دوستان اجازه هست منم شرکت داشته باشم تو گروه [تصویر:  khansariha%20(89).gif]
سلام داداش  گروه برای خودته، اجازه نیاز نداری 4chsmu1
مشارکت امروز کتابه اگر نکته ای داشتی ارسال کن

نقل قول: سلام
متاسفانه هر وقت می رم اورژانس کسی نیست که کمک کنه
این روزا زیاد اورژانسی میشم
سلام شبت بخیر 
اعضا کمتر آنلاین میشن و اگر کسی نبود پیام های قبلی اورژانس بخون اگر کسی نیومد و مشکل حل نشد  اهرم رنج و پاداش مرور کن انشااله حل میشه 53258zu2qvp1d9v 

اعلام وضعیت ها:

ورزش:28
قرآن:30
مطالعه:42
 سپاس شده توسط
(1402 دي 3، 22:05)تاج نوشته است: داداش این روش خیلی خوبه 128fs318181نتیجه اش بهمون بگو
 کانون هم تاپیکی داره که جایزه های که برای پاکی داشتن ، ارسال کردن. لینک تاپیک پیدا نکردم  Khansariha (56)

ممنون تاج عزیز 

باشه باشه حتما حتما. فعلا که اول مسیرم  Hanghead اما به نظرم این روش بهم کمک کنه.

اعلام وضعیت:
پاکی | ۳ روز  Khansariha (58)  

در ارتباط با موضوع امروز:

در حال حاضر دارم کتاب اصول اساسی اثر ری دالیو رو میخونم. این کتاب حدودا ۶۰۰ صفحه هست و در مورد این میاد حرف میزنه که هر کسی میتونه با تعیین یک سری اصول و قوانین متناسب با شرایط خودش، و رعایت کردن اون اصول توی زندگیش، به موفقیت برسه. موضوعات جالبی داره. سه تا بخش کلی داره اول در مورد زندگی خودش هست. دوم در مورد اصول زندگی و سوم در مورد اصول کار.
فعلا توی بخش اول هستم ص ۱۰۰. زندگی جالبی داره. به نظرم اگر میتونید این کتاب رو تهیه و مطالعه کنید. ارزش خوندن داره. ری دالیو یک کارآفرین و سرمایه گذار مشهور توی دنیا هست و نفر ۵۸ از لیست ثروتمند ترین افراد دنیاست.

یه جمله از کتاب اصول اساسی ص ۷۲:

«.... من یاد گرفته‌ام قضاوت کردن افراد پیش از مشاهده مسائل از دیدگاه آنها، مانع درک شرایطشان می‌شود - که زیرکانه نیست. من شما را ترغیب می‌کنم آنقدر کنجکاو باشید که دلتان بخواهد بفهمید مردمی که دیدگاهشان با شما متفاوت است، چگونه چنین دیدگاهی پیدا کرده‌اند . شما این کار را جالب و ارزشمند خواهید یافت و هر چه بینش غنی‌تری به دست بیاورید به شما در تصمیم‌گیری اینکه چه کاری باید انجام دهید، بهتر کمک خواهد کرد.»

[تصویر:  5_%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84_%D8%A7%D8%B3%...%DB%8C.jpg][تصویر:  6_%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84_%D8%A7%D8%B3%...%DB%8C.jpg]
ارادتمند شما 303
سجاد
Cowboypistol 
 سپاس شده توسط
سلام

برشی از کتاب طعم شیرین خدا:

نقل قول: من وقتی خدا رو بزرگ نبینم، حتی اگه کاری رو انجام بدم که جایگاهم رو پیش خدا بالا می‌بره، رفتن به این جایگاه بالاتر احساس خاصی تو من ایجاد نمی‌کنه. چرا؟ چون جایگاهم پیش کسی بالاتر رفته که برام چندان بزرگ نیست؛ پس جذابیتی نداره تا برام مهم باشه و انگیزه عمل بهم بده؛ اما از اون طرف، من به بزرگی مردم ایمان دارم. برا همینم هست که جایگاهی که پیش اونا پیدا می‌کنم، برام مهمه.

اعلام وضعیت:
کتاب: 549 روز
ورزش: 541 روز
قرآن: 409 روز

(1402 دي 3، 22:05)تاج نوشته است:
نقل قول: هفته آینده قرار هست شعری رو اجرا کنیم که یه بخشش هم به عهده من هست.

دارم تمرین می‌کنم که آماده بشم.
 لحن خوندنش چطوری؟

احساسی و مهربان؛ جوری که بر دل‌ها بشینه.  Smiley-face-biggrin
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام دوستان شب همگی بخیر

اعلام وضعیت:
پاکی | ۴ روز 

نمیدونم چرا این روزا حالم اینقدر داغونه  Hanghead
شاید اینا از علائم ترکه؛ اللله اعلم

vayy Khansariha (116)
 سپاس شده توسط
سلام

اعلام وضعیت:
کتاب: 550 روز
ورزش: 542 روز
قرآن: 409 روز

(1402 دي 5، 20:30)sajjad13 نوشته است: نمیدونم چرا این روزا حالم اینقدر داغونه  Hanghead
شاید اینا از علائم ترکه؛ اللله اعلم

سجاد جان بله همین طوره از علائم ترکه. الان که دوپامینت پایین اومده، باید از جای دیگه اون رو تأمین کنی. ورزش، تفریح، دورهمی، سینما و ... هر چیز دیگه که تو رو سرحال و شاداب می‌کنه.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1402 دي 5، 21:40)آرمین نوشته است: سجاد جان بله همین طوره از علائم ترکه. الان که دوپامینت پایین اومده، باید از جای دیگه اون رو تأمین کنی. ورزش، تفریح، دورهمی، سینما و ... هر چیز دیگه که تو رو سرحال و شاداب می‌کنه.

ممنون آرمین. اما اصلا حس هیچ کاریو ندارم  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااااااااااام 317 
صبح بخیییییر Confetti 

[تصویر:  IMG_20231113_145225_315.jpg]

امروز چهارشنبه ست، پس بریم که برنامه اش رو اجرا کنیم 2uge4p4 

نقل قول: چهارشنبه‌ها روز تفریح و جوک و شوخی هست. معما و سرگرمی و بازی.
امروز رو بیایید بهمون خوش بگذره Khansariha (69)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط

. نوبت دهی دکترای خوب اینجوریه که شما باید حدس بزنی مثلاً چند ماه دیگه مریض میشی، از الان بری برا چند ماه دیگه نوبت بگیری :/

. این کافه های بالا شهر اینقدر با کلاسن که حقیقتاً هر سری میرم فلاسک چایمو پر کنم یکم خجالت میکشم 29

. شکست عشقی بده ولی تا حالا شده حواست نباشه با تعرفه‌ی ازاد اینترنت مصرف کنی؟! 117

. میترسم تو 70 سالگی تلویزیون آسایشگاه رو‌ روشن کنم و ببینم بازم جومونگ نشون میده 106

. دانشگاه هم واقعاً جای عجیبیه
استاد داره درس میده اونوقت یکی داره با گوشی بازی میکنه
یکی داره چت میکنه
یکی داره با تلفن حرف میزنه
بابا چند دقیقه آروم شید ما اومدیم اینجا بخوابیم مثلاً Swear1

. ‏من همیشه خوش اخلاقم به جز پاییز، زمستون، بهار و تابستون 65

. هر کی معروف میشه: من از مدرسه اخراج شدم 22

. شما که هیچ ، راننده اسنپیا هم شبیه عکساشون نیستن 65

. اینکه ایرانیا واسه هر مناسبتی به هم پتو کادو میدن نشون میده چقدر خواب مهمه 37

. رمز پویای 7 رقمیم ، داره از موجودی 4 رقمیم محافظت میکنه 42

. دقیقا همون لحظه که فکر میکنی دیگه از این بدتر نمیشه یه نفر وارد اتاقت میشه و موقع رفتن در رو پشت سرش نمیبنده Swear1

. طرف سریال ساخته (13 دلیل برای خ.و.د.ک.ش.ی)
داداش پاشو بیا به زندگی من یه نگاه بنداز 187 تا دلیل دیگه هم هست ولی زندم 1

. ‏قدیما هرکی شکست عشقی میخورد یا با خانوادش قهر میکرد یا میرفت خواننده میشد
‏الان  همه وبینار آموزشی و دوره هوش مالی و جذب ثروت میذارن Khansariha (56)

. وقتی توی یک روز دوتا امتحان دارم و باید قبول شم 42

[تصویر:  IMG_20231227_105527_655.jpg]

. و ‏همانا شما را بيم داديم از شب امتحان؛ آنگاه كه جزوه‌ها گنگ و نامفهوم می‌شوند و عقربه‌هاى ساعت همچون گورخر ميدوند 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1402 دي 6، 11:14)مهدوی نوشته است:

. دقیقا همون لحظه که فکر میکنی دیگه از این بدتر نمیشه یه نفر وارد اتاقت میشه و موقع رفتن در رو پشت سرش نمیبنده Swear1

Khansariha (13)

(1402 دي 6، 11:14)مهدوی نوشته است: . ‏قدیما هرکی شکست عشقی میخورد یا با خانوادش قهر میکرد یا میرفت خواننده میشد
‏الان  همه وبینار آموزشی و دوره هوش مالی و جذب ثروت میذارن Khansariha (56)

و من که به فکر گذاشتن همچین دوره‌ای بودم !!!!  17 Khansariha (13)

اعلام وضعیت:

پاکی | ۵ روز
 سپاس شده توسط
صبح بخیییییر Confetti

[تصویر:  IMG_20231113_143016_496.jpg]

نقل قول: پنجشنبه‌ها صحبت‌ آزاد هست. اعضا دور همدیگه جمع میشن گپ می‌زنن. یا هر کس یه تجربه از زندگیش که دوست داره به بقیه انتقال بده رو بگه.
 سپاس شده توسط
سلام شبتون بخیر  49-2
رفقا حتما هدف داشته باشید تو زندگی
هدف شاخصه خیلی مهمیه عزیزان  49-2
موفقیت دنبالمون نمیاد ما بیاد بریم دنبالش
 سپاس شده توسط
صبح جمعه بخیییییییر Confetti 
دیگه صبح جمعه ست با صبحونه خاصش؛ بفرمایید کله پاچه 4chsmu1

[تصویر:  20210101_105308.jpg]

خوشمزه بود؟ 4chsmu1 
نوش جان 4chsmu1
بریم سراغ فعالیت امروزمون Khansariha (69)

نقل قول: جمعه‌ها روز ارزیابی هفتگی هست. گفتن از نتیجه‌ تلاش‌هایی که در طول هفته انجام دادیم. تلاش‌هایی که در خصوص موانع پاکی داشتیم. تلاش‌هایی که در خصوص عادت‌سازی انجام دادیم. همین‌طور انجام اعلام وضعیت‌های مطالعه کتاب، ورزش، قرائت قرآن و پیگیری فعالیت‌های درسی.

جمعه‌ها از حس و حال کلی هفته‌مون میگیم. هر کس یه رویداد، اتفاق یا لحظه خوب از هفته‌ای که گذشت تعریف کنه. یا یه رویداد، اتفاق یا لحظه بد که رو دلش سنگینی می‌کنه رو بگه.

ببینم این هفته چه کردید؟ Khansariha (69)
یادتون نره که پست ارزیابی رو با #ارزیابی_هفتگی مشخص کنید 49-2
 سپاس شده توسط
#ارزیابی_هفتگی

این هفته با اهمال کاری زیادی سپری شد.
برای فرار از انجام فعالیت ها خودمو درگیر کارهایی میکردم که هیچ کمکی بهم نمیکنن.
البته این دومین یا سومین هفته ست که اینجوری سپری شد.
احتمالاً برای اینه که برنامه روتینم برام عادی و خسته کننده شده؛ پس بهتره تغییراتی درش به وجود بیارم Khansariha (69) 

از نظر پاکی حملات شدیدی رو پشت سر گذاشتم 18 
اما خدا رو شکر به خیر گذشت و همچنان به شکستن روزانه رکوردم ادامه میدم Khansariha (69) 

قرآن: 154 روز خوب
کتاب: 27 روز خوب

عادت سحرخیزی:
20 آبان: 0 / 21 آبان: 1/ 22 آبان: 0/ 23 آبان: 1/ 24 آبان: 0/ 25 آبان: 1/ 26 آبان: 0/ 27 آبان: 1/ 28 آبان: 1/ 29 آبان: 1/ 30 آبان: 1/ 1 آذر: 1/ 2 آذر: 1/ 3 آذر: 1/ 4 آذر: 1/ 5 آذر: 1/ 6 آذر: 1/ 7 آذر: 1/ 8 آذر: 1/ 9 آذر: 1/ 10 آذر: 1/ 11 آذر: 1/ 12 آذر: 1/ 13 آذر: 1/ 14 آذر: 1/ 15 آذر: 1/ 16 آذر: 1/ 17 آذر: 1/ 18 آذر: 1/ 19 آذر: 1/ 20 آذر: 1/ 21 آذر: 1/ 22 آذر: 1/ 23 آذر: 1/ 24 آذر: 1/ 25 آذر: 1/ 26 آذر: 1/ 27 آذر: 1/ 28 آذر: 1/ 29 آذر: 1

مجموع: 36 روز خوب Confetti

عادت ورزش:
10 آذر: 1/ 11 آذر: 1/ 12 آذر: 1/ 13 آذر: 1/ 14 آذر: 1/ 15 آذر: 1/ 16 آذر: 1/ 17 آذر: 1/ 18 آذر: 1/ 19 آذر: 1/ 20 آذر: 1/ 21 آذر: 1/ 22 آذر: 1/ 23 آذر: 1/ 24 آذر: 1/ 25 آذر: 1/ 26 آذر: 1/ 27 آذر: 1/ 28 آذر: 1/ 29 آذر: 1/ 30 آذر: 1/ 1 دی: 1/ 2 دی: 1/ 3 دی: 1/ 4 دی: 1/ 5 دی: 1/ 6 دی: 1/ 7 دی: 1/ 8 دی: 1/ 9 دی: / 10 دی: / 11 دی: / 12 دی: / 13 دی: / 14 دی: / 15 دی: / 16 دی: / 17 دی: / 18 دی: / 19 دی: 

مجموع: 23 روز خوب

با تکمیل چله عادت سحرخیزی باید یه عادت جدید پیدا و انتخاب کنم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان