نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

(1399 مرداد 4، 21:33)Saman79 نوشته است: سلام دوستان امروز شکست داشتم
دوباره به وضع تعادل برگشتم ولی سریالی نشد لااقل دیگه. جلوشو گرفتم
سامان 79 / 4 مرداد / شروع روز های پاک
نمیدونم چرا گیر کردم رو دو روز 22

سلام سامان 303
میدونم کنکور داری ,استرست زیاده و نمیتونی ازش رها بشی چون در حال حاضر شاید برات مهم باشه,
نمیدونم رکورد ترکت چند بوده ولی اینو خوب میدونم که هر بار شروع ترک باید اختیار باشد نه اجبار
گیر کردی توی دو روز چون باورت اینه یا یک مقاومت روانی روی 2روز برای تو هست برای من 27 روز مقاومت هست
باید باور کنی که میتونی ازش گذر کنی تا مقاومتت بشکنه  128fs318181 

نقل قول: [تصویر:  65.gif] من خوبم
[تصویر:  65.gif] دیشب تا ۳ و ۴۰ دقیقه بیدار بودم
[تصویر:  65.gif]  به طرز عجیبی نه مشکل حل شد نه من شکستم [تصویر:  17.gif]
[تصویر:  65.gif] فقط یادمه میخواستم هدفون بزنم که صبح ساعت ۹ بیدار شدم و گفتم wow
[تصویر:  65.gif] چنین اتفاقی بی‌سابقه‌ست
[تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif]

[تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  65.gif] 
[تصویر:  65.gif] آبی / از آخرین تاریخی که گفتم و یادم نیست / تا الان که نمیدونم چند روز گذشته / پاک

( [تصویر:  gigglesmile.gif] لطفا من رو با چوب نزنید. میترسم برم حساب کنم چند روز گذشته ( مطمئنم یک هفته هم نشده اما ذهنم نسبت به اعداد و ارقام حساس شده یکم ) )

سلام آبی جان 303
فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه 128fs318181
وگرنه حرف های من به درد کسی نمیخوره  65 

سلام به همه طوفانی های
عرفان/5مرداد/ شروع روز های خوب
.
.
.
....
 سپاس شده توسط
سلام
چندین شبه که خوب نمی‌خوابم و حالم خوش نیست.
ساعت ۲:۳۰ بیدار میشم و دیگه خوابم نمی‌بره. ۴:۳۰ پامیشم و بی‌خواب میشم.  Khansariha (60)
ناآرومی ذهن یه طرف. فشار کاری طرف دیگه. دردها یه طرف. بی‌خوابی هم نور علی نور. 22

البته در عوض این به ظاهر بدی‌ها پاکم و این رو حواسم هست.  49-2
هر چند که مجموعه موارد بالا کارم رو گاهی سخت می‌کنه.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مرداد 4، 21:33)Saman79 نوشته است: سلام دوستان امروز شکست داشتم
دوباره به وضع تعادل برگشتم ولی سریالی نشد لااقل دیگه. جلوشو گرفتم
سامان 79 / 4 مرداد / شروع روز های پاک
نمیدونم چرا گیر کردم رو دو روز 22

علی جان
خدا رو شکر که سریالی نشدی. یه قدم رو به جلو.

به قول عرفان. باور ذهنیت دو روز هست.
خود واقعی‌ات رو پیدا کن. می‌بینی که خیلی بیشتر از این حرف‌هاست.  Khansariha (18)

(1399 مرداد 4، 23:31)آبـی نوشته است: دنبال سرگرمی‌ام...
اما هیچی به ذهنم نمیرسه
و هی اون ته ته ذهنم چراغ خ.ا و چیزهای مربوطه چشمک میزنه
از اون موقع تا حالا در حال فرار کردن هستم...

آبی جان 
باید یه لیست سرگرمی داشته باشی که تو وضعیت نامناسب یکی از اون‌ها رو انتخاب کنی.
یه مقدار فکر کن ببین چی به نظرت می‌رسه که باید تو این لیست قرار بگیره.

تو وضعیت نامناسب که قرار بگیریم دیگه فکر قد نمیده و اون موقع فایده نداره. 

چه خوب بود که بعدش برامون خبر پاکی آوردی.  317

(1399 مرداد 5، 17:26)عرفان. نوشته است: سلام به همه طوفانی های
عرفان/5مرداد/ شروع روز های خوب

عرفان. جان 
وقتی ندونیم کجای راه رو غلط طی می‌کنیم، تا ابد اون غلط رو تکرار می‌کنیم.

کجای راه رو اشتباه میری؟

اگه بخوای یک و فقط یک تغییر نسبت به دفعه قبل لحاظ کنی اون تغییر چی هست؟

من ازت خیلی بیشتر از این‌ها انتظار دارم ها.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام بنیامین با توجه به تاریخ قبلی هنوز پاک 128fs318181 
سلام اختصاصی به سامان و عرفان و آبی  خوبین ؟؟
حالتون خوبه ؟؟
قهرمانیتونو با برنامه ریزی کردن رزاه ترک اثبات کنید  Khansariha (69) 
آرمین جان ممنونم clapping ehteram 
آبی جان داری حیف میشی زیر این بار سنگین  تو زبانت قویه  تو الان باید در مسیر اوج پیشرف زندگیت باشی نه دستو پنجه نرم گردن با این کار
زبانت قویه یه جا خودتو مشغول کن  با استعداد زبانت  خ ا  کم کم ازت دور میشه  49-2 
سامان هم دیگه نگم پسر ما کوچولوتیم جان داداش انقدر خوردی به جدول ما دیگه خسته شدیم از بس جدول درست کردیم  Khansariha (13) 
شوخی کردم داداش   شروع قدرتمندی داری ولی حیف که نمیتونی خودتو زیر این بار و فشار قرار بدی   چون میترسی !!
یا اینکه فکر میکنی که این کار سخته !
اما خبر نداری تو چقدر قوی هستی  Khansariha (69) 
خب عرفان رسیدم به تو   داش  این عکس موشک داره رو فکر کنم مال تبلیغات وردپرس و سئو باشه  از کجا کش رفتی ؟ 4fvfcja  Khansariha (18)  شوخی کردم داش
غمت نباشه من و آرمین و بچه های گروه و کانون عین کوه پشتتیم مواظب خودت باش  روزاتو زیاد کن همش یه چند ماه ناقابل تحمل کنی دیگه از اون به بعد دیگه کارت راحت میشه  و میتونی زندگیتو به خوبی ادامه بدی  Khansariha (56) البته بعدش یکم تحمل کردن میخواد چون احساس سنگینی میکنی 
و دیگه بهش فکر نکردن میخواد  303 
بااجازه رفت زحمت کنم  فعلا  Unsure
 سپاس شده توسط
از مشارکت هادی، بنیامین و آبی تو بحثی که داشتیم تشکر می‌کنم.
امیدوارم ادامه بدن و بقیه هم مشارکت کنن.  49-2

------------

من فکر می‌کنم دلیل اولیه روی آوردن به پورن تو سنین پایین‌تر، در اغلب موارد کنجکاوی جنسی هست.
شخصی که تازه به بلوغ رسیده می‌خواد سر در بیاره و بفهمه که چه خبره.

اما ادامه این سردرآوردن خیلی دردناکه.
خبر نداره که این ادامه دادن، تبدیل به عادت و اعتیاد میشه.
اون شخص روز به روز پیشروی می‌کنه و بیشتر در اون غرق میشه.

حالا هر وقت شخص غمگین میشه ذهنش میگه برو یکم پورن ببین حواست رو پرت کن حال و هوات عوض شه.
هر وقت عصبانیه، ذهنش میگه بابا برو یکم پورن ببین آروم شی.
هر وقت خسته است، ذهنش میگه برو سمت پورن خستگیت در بیاد.

این‌ها رو ذهن چرا میگه؟
برای تجربه‌ی رهایی.
رهایی از احساسات بدی که باهاش روبه‌رو هست.

ذهن می‌خواد یه اقدام برای رهایی پیدا کنه.
اما اقدام موثر و سالم رو نمی‌تونه پیدا کنه.
میره سراغ دم‌دستی‌ترین چیز ممکن.
که از قضا یه اقدام کاملا ناسالم و بیماری‌زا هست.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مرداد 5، 22:11)بنیامین نوشته است: سلام بنیامین با توجه به تاریخ قبلی هنوز پاک 128fs318181 

سلام به بنیامین گروه‌مون که هنـــــــــــــــــــوز پاکه317 2uge4p4 Confetti

کم‌کم باید ماشین بعدیت رو سفارش بدم.  4chsmu1

مرسی که با پستت روحیه گروه رو بالا بردی.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: عرفان. جان 
وقتی ندونیم کجای راه رو غلط طی می‌کنیم، تا ابد اون غلط رو تکرار می‌کنیم.

کجای راه رو اشتباه میری؟

اگه بخوای یک و فقط یک تغییر نسبت به دفعه قبل لحاظ کنی اون تغییر چی هست؟

من ازت خیلی بیشتر از این‌ها انتظار دارم ها. 
سلام آقا آرمین
راستش نمیدونم چطوری از ته دل بخوام که ترک کنم حالا چه یکسال پاک باشم بشکنم یا یک ماه
برنامه های که من قبلا ریختم برای وضع اضطراری اصلا جواب نمیدن وقتی زور شهوت  بیشتر از اونا باشه
اگه بخوام تغییر کنم فقط اینه که باید بگم اینترنت خونه کلا قطع کنم 22 و فقط درس های دهم و یازدهمم را بخونم
ببخشید جبران میکنم

نقل قول: خب عرفان رسیدم به تو   داش  این عکس موشک داره رو فکر کنم مال تبلیغات وردپرس و سئو باشه  از کجا کش رفتی ؟ [تصویر:  4fvfcja.gif]  [تصویر:  5.gif]  شوخی کردم داش
غمت نباشه من و آرمین و بچه های گروه و کانون عین کوه پشتتیم مواظب خودت باش  روزاتو زیاد کن همش یه چند ماه ناقابل تحمل کنی دیگه از اون به بعد دیگه کارت راحت میشه  و میتونی زندگیتو به خوبی ادامه بدی  [تصویر:  khansariha (56).gif] البته بعدش یکم تحمل کردن میخواد چون احساس سنگینی میکنی 
و دیگه بهش فکر نکردن میخواد  [تصویر:  303.gif] 
بااجازه رفت زحمت کنم  فعلا 

سلام بنیامین 
صفر تا صد این طرح ایده خودم بود  مدارکش موجوده 128fs318181 
با استقاده Edraw Max کشیدم و همه شکلی هست
باشه حتما ماه اول تحمل میکنم

نقل قول: [تصویر:  confetti.gif] عرفان جان خیلی خوشحال شدم از دیدن امضای زیبات [تصویر:  khansariha (8).gif]
اینکه چیزی مدام هدفت رو بهت یادآوری کنه، عالیه [تصویر:  khansariha (69).gif]
این یعنی  برای هدفت مصمم هستی
چی بهتر از این داداش عرفان؟
با همدیگه از پسش بر میایم
سلام آبی امیدوارم حالت خوب باشه 53 
این امضا برای این درست کردم که یادم باشه برای چی اینجا هستم 128fs318181 
راستی تو هم شروع کن رکورد های بالا بزن. چرا خودت دست کم گرفتی؟ با مشکلاتت خ ا را ترک کن که قوی تر بشی
فرق بین گرافیت و الماس اون فشار روش هست وگرنه همون گرافیته

نقل قول: [تصویر:  shy.gif]  این چه حرفیه برادر من؟ ما همیشه از تجربیاتت بهره مند شدیم و خواهیم شد
من هنوز فراموش نکردم تک تک اون اصل‌هایی که ازت یاد گرفتم
از اینطور حرف‌ها توی طوفان نداریم [تصویر:  2uge4p4.gif]  همگی پشت هم هستیم. توی هر موقعیتی
خیلی ممنون 302 
تو آینده انشاالله مطالب بهتر میذارم 128fs318181
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام آقا آرمین
راستش نمیدونم چطوری از ته دل بخوام که ترک کنم حالا چه یکسال پاک باشم بشکنم یا یک ماه

سلام عرفان جان

داداش جون
برای خواستن از ته دل:
هدف‌هایی که برای ترک نوشته بودی رو یک بار دیگه بخون.
آیا به‌اندازه کافی «خواستن» رو در تو جدی می‌کنه؟
اگر نمی‌کنه، پس یک بار دیگه هدف‌هات رو از نو بنویس.
یادت باشه که هدفت واقعی باشه. شعار دادن نباشه.
بعد که هدف‌هات رو نوشتی ببین به‌اندازه کافی شور و شوق پاکی به دلت میندازه؟ اگه نمیندازه، پس هنوز هم جای کار داره. شاید باید چند روز دغدغه ذهنیت باشه تا با خودت کنار بیای و بهتر فکر کنی.

در ادامه:
  • هر روز صبح جزء اولین برنامه‌های صبحت این باشه که هدف‌های نوشته‌شده رو مرور کنی. این کار به خواستنت استمرار میده. جلوگیری می‌کنه از به‌وجود اومدن وضعیت اضطراری که گفته بودی.
  • از اول صبح یادت باشه که هر شب اعلام وضعیت داری و واقعا هم هر شب بیا اعلام وضعیت. این به خواستنت استمرار میده. باز هم جلوگیری می‌کنه از به‌وجود اومدن وضعیت اضطراری.
  • برای خودت یه جایزه معین کن که آخر شب به خودت میدی. مثلا یه بستنی. از اول صبح هر موقع که نفست داشت تو رو گول می‌زد که برو و خ.ا کن، تو هم گولش بزن و بگو می‌خوام بستنی امشبم رو بالذت بخورم. بعد هم واقعا اون بستنی رو به خودت هدیه بده و موقع خوردنش به خودت یادآوری کن که بستنی پاکیت هست. این به خواستنت استمرار میده و باز هم جلوگیری می‌کنه از به‌وجود اومدن وضعیت اضطراری.

نقل قول: برنامه های که من قبلا ریختم برای وضع اضطراری اصلا جواب نمیدن وقتی زور شهوت  بیشتر از اونا باشه

یادته همین چند وقت پیش در مورد وضع اضطراری تو گروه نوشتیم؟
همین که تو خواستن رو در خودت تقویت کنی، این وضعیت‌های اضطراری دیگه در کمتر لحظه‌ای رخ میده. چون قبلا پیشاپیش جلوش گرفته شده.

و
این رو هم بگو که وضع اضطراری در چه شرایطی رخ میده؟
مثلا من میرم اینستا تصادفا چشمم به چیزهایی رخ میده که نباید بخوره. بعد هم دنبال‌شون می‌کنم و میرم جلو و وضع اضطراری رخ میده.
راهکار من برای وضع اضطراری چیه؟ برم ورزش کنم؟ برم نماز بخونم؟ نه. اصلا. تا یک ماه سمت اینستاگرام نرم. به همین سادگی.

باید علت وضع اضطراری رو پیدا کنی.
بعد برای اون علت، راهکار پیدا کنی.

نقل قول: اگه بخوام تغییر کنم فقط اینه که باید بگم اینترنت خونه کلا قطع کنم [تصویر:  22.gif] و فقط درس های دهم و یازدهمم را بخونم
با قطع کردن اینترنت مشکلت حل میشه؟
از چه نظر حل میشه؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: آرمین جان من لیست سرگرمی‌هام شبیه لیست سرگرمی‌های باب اسفنجی هست  [تصویر:  shy.gif]

سلام آبی جان
برای این لیست سرگرمی باب اسفنجی‌گونه  4chsmu1 می‌خوای چی کار کنی؟
طبیعتا نمی‌خوای که بذاری این وضع ادامه‌دار بشه؟

نقل قول: فکر کنم مشکل از اینجاست که هیچ جایزه یا پاداشی به ازای یک مدت پاکی برای خودم تعیین نمی‌کنم...
و این باعث شده انگیزه‌ام به مرور کمتر و کمتر بشه. در نهایت یه موقعیت سخت اتفاق می‌افته و بازم پله‌ی اول...
این موضوع رو امروز فهمیدم... همین چند ساعت پیش... وسط طبیعت سرسبز...
اول از همه برای خودت پاداش روزانه بذار.
خوردن یه خوراکی خوشمزه.
دیدن یه قسمت از سریالی که دوست داری.
گوش دادن یه پادکستی که برات لذت‌بخشه.
خوندن یه کتابی که دوست داری.

چه خوبه که به دل طبیعت میری.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: آیا به‌اندازه کافی «خواستن» رو در تو جدی می‌کنه؟

سلام به همگی
بله هنوز وقتی اونا را میخونم حس پیروزی ام بیشتر میشه

نقل قول:
  • هر روز صبح جزء اولین برنامه‌های صبحت این باشه که هدف‌های نوشته‌شده رو مرور کنی. این کار به خواستنت استمرار میده. جلوگیری می‌کنه از به‌وجود اومدن وضعیت اضطراری که گفته بودی.
  • از اول صبح یادت باشه که هر شب اعلام وضعیت داری و واقعا هم هر شب بیا اعلام وضعیت. این به خواستنت استمرار میده. باز هم جلوگیری می‌کنه از به‌وجود اومدن وضعیت اضطراری.
  • برای خودت یه جایزه معین کن که آخر شب به خودت میدی. مثلا یه بستنی. از اول صبح هر موقع که نفست داشت تو رو گول می‌زد که برو و خ.ا کن، تو هم گولش بزن و بگو می‌خوام بستنی امشبم رو بالذت بخورم. بعد هم واقعا اون بستنی رو به خودت هدیه بده و موقع خوردنش به خودت یادآوری کن که بستنی پاکیت هست. این به خواستنت استمرار میده و باز هم جلوگیری می‌کنه از به‌وجود اومدن وضعیت اضطراری.

من قول میدم همین ها را بدون کم و بیش اجرا کنم
نقل قول: این رو هم بگو که وضع اضطراری در چه شرایطی رخ میده؟
مثلا من میرم اینستا تصادفا چشمم به چیزهایی رخ میده که نباید بخوره. بعد هم دنبال‌شون می‌کنم و میرم جلو و وضع اضطراری رخ میده.
راهکار من برای وضع اضطراری چیه؟ برم ورزش کنم؟ برم نماز بخونم؟ نه. اصلا. تا یک ماه سمت اینستاگرام نرم. به همین سادگی.
وضع اضطراری موقعی میشه که یک روز شهوت از اول صبح با هام هست
کلا هست دیگه. کاری هم به خواب نداره که بگم خواب بد بوده اونر وز خراب شده
راهکار من برای وضع اضطراری اصلا اینه که کلا نداشته باشم و پیشگیری کنم که رخ نده چون احتمال شکست کمتر از وضع اظطراری میشه

روز بخیر 16
 سپاس شده توسط
نقل قول: با قطع کردن اینترنت مشکلت حل میشه؟

از چه نظر حل میشه؟

سلام
این یادم رفت جواب بدم vayy 
اگر بدونید یا نه منشا صلی گسترش خ ا همین اینترنت هستش
شما مثلا یادتون میاد که فلان شخص به شما این خ ا یاد داد ولی بقیه اش با اینترنت رفت جلو
نمیگم اینترنت خوب نیست ولی خب تو کل این جهان فقط ایران هست که شاید مطلب یا عکسی منتشر میکنه با نظارت بوده وگرنه بقیه کشور ها سرور های بزرگ پورنو دارند
 دور شدن از اینترنت هم خیلی سخته تو دوران عصر دیجیتال ، ولی باید کنترلش کرد
این مسابقه کنترل اینتر نت که برگزار میشه عالیه ولی خب  بهتر بود راهکار ها را هم در کنارش توضیح میدادیم چون من روز دومش شکستم  و دلیلش این بود که میگفتم نکنه بشکنم و مدال نگریم که آخرش به حقیقت رسید

حالا حل شدنی درکار نیست بلکه کنار گذاشتنش روزی فاجعه بار باعث شکست میشه فعلا دارم سعی میکنم محدود استفاده کنم

سلام آبی
امیدوارم هرکجا هستی حالت خوب باشه 53
اگه سرگرمی میخوای باید اول خودت بشناسی
مثلا من میگم آبی تو بیا و از فردا شروع به خوندن اناتومی بدن انسان یا برو  نقاشی های خطی بکش
باید سرگرمی با روحیاتت جور دربیاد چون زده میشی ازش
اول آگاه باش در چه زمینه ای سرگرمی میخوای
لیست زیر رو هرکدام کلیلک کنی برات میاد

نقل قول: محتویات بخشی از سرگرمی ها

اگر هنوز نتونستی برنامه ریزی داشته باشی و سرگرمی پیداکنی به من بگو تا یک سایت مشاوره رایگان توپ بهت معرفی کنم 128fs318181
 سپاس شده توسط
      [تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif]  لیست به‌روز شده  99/05/08[تصویر:  2uge4p4.gif] 

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

AlwaysHope ا/ 3 اسفند 98 /142 روز خوب .............. در انتظار ستاره بیست و سوم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

new Aseman ا/10 تیر ماه 99 / 14 روز خوب ..................... در انتظار ستاره نهم

soshians ا/ 28 تیر 99 / 2 روز خوب .............................. در انتظار ستاره هفتم

majid78 ا/ 19 تیر 99 / 4 روز خوب .................................. در انتظار ستاره چهارم

هادی / 24 اسفند 99 / 139 روز خوب ................................... در انتظار ستاره چهارم

بنیامین / 13 خرداد 99 / 52 روز خوب ................................ در انتظار ستاره اول

عرفان./ 5 مرداد 99 / شروع روزهای خوب ....................................... در انتظار30 روز خوب

آبی /29 تیر/ شروع روزهای خوب  ........................................... در انتظار 20 روز خوب

Saman79 ا/4 مرداد 99 / شروع  روزهای خوب .................................... در انتظار 10 روز خوب
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
خوب نیستم اینروز ها انرژی ندارم و بهم ریختگی ذهنی دارم
اگه نیستم عذر میخوام
اگه اوضاع خوب پیش بره و باعث درگیری نشن سعی میکنم زود خوب بشم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام به همه کانونی ها 303
مخصوصا طوفانی ها 2uge4p4
نقل قول: پیرو سیاست ها برای افزایش بازدید گروه طوفان سعی بر این شد که پست های اموزشی جذاب برای تمامی افراد کانونی در گروه طوفان به اشتراک گذاشته شود
موضوع اول: ترک عادت هست
عادت و راه های ترک آن را به مرور بررسی میکنیم
در این پست مختصرا به 7 راه ترک عادت اشاره شده است
که هرکدام جای بحث دارد
[تصویر:  %D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84_%D8%AA%D8...%D8%AA.jpg]
کم و بیش از هفت راه پیوسته ترک عادت آگاه شدید و در روز های آتی منتظر بررسی  مورد اول باشید cheshmak
(1399 مرداد 8، 10:30)هادی نوشته است: خوب نیستم اینروز ها انرژی ندارم و بهم ریختگی ذهنی دارم
اگه نیستم عذر میخوام
اگه اوضاع خوب پیش بره و باعث درگیری نشن سعی میکنم زود خوب بشم

هادی جان چی شده؟ باهامون حرف بزن. تو خودت نریز.  Khansariha (18) 

لطفا خیلی مراقب خودت و پاکیت باش.
روتین‌های روزانه‌ات رو که مطابق همیشه انجام میدی؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان