نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

(1399 آبان 6، 1:07)آبـی نوشته است: 302 سلام،
شبتون به خیر باشه دوستان عزیز

خلاصه امروز:
صبح زود بیدار شدم...
کارهای روزمره رو انجام دادم...
بخش خیلی کوچیکی از چیزی رو بازنویسی کردم تو استراحت‌های بین کلاسی...
از کلاس عصرم چیزی نفهمیدم... خیلی سعی کردم اما نفهمیدم... بازم :‌)
باید یکم بیشتر سعی کنم... و خب الان تو وضعیتی نیستم که بتونم بیشتر از این سعی کنم ( تو در توی جملات vayy )
عصر یکم به تنهایی و سکوت ابدی زندگیم فکر کردم... و خب کمی وسوسه شدم برای تسکین دادنش با چیزی که نباید... و بیخیال وسوسه‌ها شدم و خودم رو سرگرم کردم...
دیگه سعی کردم مصرف اینترنت رو کنترل کنم... که به نظر انگار زیاد موفق نبودم... ( 65 ۱۸۶ مگابایت در ۵ ساعت و نیم را چگونه ارزیابی می‌نمایید؟ )
و اینکه یکسری کارهای مرتبط با گروه هست. یادم نره انجامشون بدم ( تلنگر به آبی روزهای آینده )
همین 53258zu2qvp1d9v نتیجه کلی: بازم یک روز فوق عادی...

آبی / ۲۰ مهر / ۱۵ روز و چند ساعت خوب

خیلی زیاد مراقب خودتون باشید
و امیدوارم روز خوبی پیش روی همگی شما باشه

شب و روز خوش Khansariha (2)

همین که تونستی کنترل کنی یعنی چند پله بالاتر رفتی Khansariha (69)

من هنوز تو فرآیند رسیدن به این موفقیتم 53258zu2qvp1d9v 
مصرف اینترنت منم خیلی زیاده(حدوداً 55گیگ در ماه ) و واقعاً این بده؛ هم از نظر هزینه هم سلامتی مغز و چشم هم سلامتی روانی چون واقعاً گوشی آدمو منزوی میکنه

اگه ایده ای داری من استقبال میکنم 302

آفرین به تعداد روزات

امروز گزارش خاصی ندارم فقط الآن که دارم یه صفحه از کتاب رو به عنوان تکلیف ترجمه میکنم 53258zu2qvp1d9v

مهدوی/20مهر/ 16 روز پاک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
سلام.
لغزش..
موبایل رو دو زمان از روز باید از خودم دور کنم
شب موقع خواب کامل باید بزارمش یه جای دیگه
صبح که از خواب بیدار میشم نباید برم سراغش
بیماری کمی بهبود یافته...
ورزش کردم دیروز نیم ساعت
یه کار طراحی قالب رو دارم جلو میبرم
یه وب سایت دارم میزنم برای طراحی سایت و اینا چند نفر جمع کنم بتونم کارمو شروع کنم یکم پول دربیارم
همینا...
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
 سپاس شده توسط
راستی امروز شیشم ابان تولدمه دوستان  Confetti
تبریکاتون خوشحالم میکنه
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 11:14)Saman79 نوشته است: راستی امروز شیشم ابان تولدمه دوستان  Confetti
تبریکاتون خوشحالم میکنه

سامان تو انجمن گفت و شنود تولدت رو از دیشب گرفتیم و همه دارن تبریک میگن 317

اینجا هم همه باید تبریک بگن
تولد تولد تولدت مبارک.... Confetti 

[تصویر:  uARVDM.gif]
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 11:12)Saman79 نوشته است: سلام.
لغزش..
موبایل رو دو زمان از روز باید از خودم دور کنم
بیماری کمی بهبود یافته...
ورزش کردم دیروز نیم ساعت
یه کار طراحی قالب رو دارم جلو میبرم
یه وب سایت دارم میزنم برای طراحی سایت و اینا چند نفر جمع کنم بتونم کارمو شروع کنم یکم پول دربیارم
همینا...

همینا یعنی اینکه هنوز قوی هستی؛ هنوز داری میجنگی؛ هنوز امیدواری ولو برای یه ذره و این خیلی خوبه

با قدم های کوچیک میشه نتایج بزرگ گرفت هرچند که قدم های تو کوچیک نبودن و در واقع گام بودن

ایول به تو 317
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 10:36)ماجراجو نوشته است: سلام دوباره موانع رشد و پاکی من
1.اونی که اصلا نمیزاره قوی شم ورشد کنم اینترنت وفضای مجازی و تلوزیون
2.تنهایی هم از مهم ترین عامل هاست که باعث فکرهای بیخود میشه
3.حمام رفتن زود زود و طولانی مدت
البته الان دیگه روش تسلط پیدا کردم و زود میام بیرون
4.نگاه کردن . وقتی به کسی نگاه میکنم که تیپ بدی داشته باشه یا..
من رو به فکر کردن بیشتر وادار میکنه
و نگاه کردن بیشتر.
5.وقتهایی که هدف های من از ترک خ.ا یادم میره باز از شیطان گول میخورم و بعد از شکست اهداف یادم میفته . البته این قبلا خیلی اتفاق میفتاد اما الان که اینجا هستم کنار شما دوستان به کمتر از یک درصد رسیده و هیچوقت اهدافم یادم نمیره.
خب فعلا همینارو شناسایی کردم 
دارم روش فکر میکنم که باز چ چیزهایی مانع رشد میشه
فعلا  
یا حق

سعید جان ممنونم ازت که اینجوری دقیق موانع ترکت رو گفتی

ماوانع شماره 1 و 2 منم دارمشون، بیشترین ضربه رو هم از اینترنت خوردم 
برای شماره 3 که خدا رو شکر گفتی داره تایمش رو کم میکنی و این عالیه
شماره 4 به نظرم تاپیک کنترل نگاه و ذهن به کارت بیاد؛ اگه سفت و سخت به این تاپیک پایبند بشی قطعاً نتیجه میگیری
برای شماره پنج هم میتونی اهداف از ترک رو توی یه جایی بنویسی و هر روز یا هر چند روز یک بار اونا رو مرور کنی، مرور که میگم نه که صرفاً روزنامه وار بخونی، نه، باید بهشون فکر کنی

در مورد علیرضا هم متأسفانه طی یه عملیات روانی از طرف گروه صراط اغفال شد و به گروهشون منتقل شد Khansariha (58)
اسمشو هم گذاشت ارادتمند شهدا ehteram
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 11:14)Saman79 نوشته است: راستی امروز شیشم ابان تولدمه دوستان  Confetti
تبریکاتون خوشحالم میکنه

تولدت مبارک Confetti
ایشاالا که صد سال عمر کنی 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام

آرمین دیشب ۱۰ و نیم خوابید و ۵ و نیم صبح بیدار شد.
آغاز یک روز سخت.

نماز رو خوندم و داروهام رو استفاده کردم.
کمی چک کردن دنیای دیجیتال و حرکت به سمت محل کار. مطابق معمول همراه با یک سخنرانی.

امروز دیگه تعرفه‌ها رو روی سیستم گذاشتیم با هزار داستان.
بخشنامه‌‌ها مثل همیشه خیلی کلیه و به هزار شکل میشه تعبیرش کرد.
حالا این یه ور قضیه و ور دیگه قضیه نرم‌افزار داغونی که همین جوریش رو هواست حالا بخواد یه تغییر هم روش اعمال بشه.  53258zu2qvp1d9v

اومدم خونه و ناهارم رو خوردم و دارم آماده میشه برم دکتر. 

یک روزا آدم همین که صبحش رو با موفقیت بتونه به شب برسونه؛ به طوری که هنوز علائم حیاتی رو در خودش احساس کنه، خودش بزرگ‌ترین موفقیته.  Khansariha (46)

آرمین همچنان پاکه.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 0:23)مهدوی نوشته است: آرمین جان میدونی چیه؟ راستش من ارشد وزارت بهداشت هدفمه ولی برای فنی و حرفه ای گفتم میخوام برم مراکز آموزشش تا شاید یه حرفه ای رو یاد گرفتم در کنار تحصیلم بتونم یه چیزی یاد بگیرم که فردا اگه به هیچ جایی نرسیدم، حداقل بتونم یه کاری داشته باشم

ولی فنی و حرفه ای رو اون بالا بهت پیشنهاد دادم تا اگه احیاناً اگه علاقه داری یا امکانش هست یه دوره بری(احتمالاً رایگان باشن) بعد از سه چهار ماه یه اوستا کاری؛ راستش من زیاد از کسب و کار و استارت آپ و اینا سر در نمیارم برای همین شغل فنی به ذهنم رسید

اتفاقا صابون فنی حرفه ای خورده بهم، یه دوره ی 6 ماهِ تعمیر خودرو درجه 2، هیدرویک و پنوماتیک ، مدرک سالید ورک هم دارم ازشون. 
اساسا پیشنهاد نمیکنم فنی حرفه ای رو .. 
مثل همه ی نهادها و سازمان های دولتی، کم بازده و وقت تلف کن. بودجه از جای دیگه میاد و تنها چیزی که برای اساتیدش مهمه برگزاری دوره و دریافت بودجه است. نه یادگیری هنرجو.
توی دوره ی 6 ماهِ که عرض کردم، یک ماهِ کاملش رو داشتیم سوهان میکشید که یه چکش آهنی بسازیم ! اعتراض که میکردیم میگفت باید دستتون قوی شه.. 
ساعت 9 میومد، از رو کتاب برامون دیکته میگفت، 10 تا یازده میرفت صبحونه، دوازده و نیم هم تعطیل میکرد. و چون از ابزارهاش میترسید، اون یک ساعت صبحونه رو نمیذاشت وایسیم کارگاه و کار کنیم، میگفت برید توی محوطه بچرخید. فک کن 6 ماااااه این روال بود.
هیدرولیک هم گفتم شاید اون استادش خوب نبوده، این یکی خوب باشه ، که اینم همون بود، به طوری که من الان مدرکشو دارم، ولی روم نمیشه جایی بگم چون بهم بگن بیا یه مدار ببند نمیتونم. 
از این تجربیات از دیگران هم خیلی شنیدم، فقط یه فنی حرفه ای توی کرج هست، اون میگن کارش خیلی خوبه.. بقیه اش واقعا وقت تلف کردنه .. 
قبلا میشد اولا آموزش هاش بهتر بود و مدرکش ارزش داشت، میشد با مدرکش وام کسب و کار گرفت ، ولی الان دیگه اونجوری نیست.

بعدم شنیدم به دلیل مشکلاتی که خوردن، فی حرفه ای در شرفِ انحلاله و دیگه قرار نیست اینجوری دوره برگزار کنن (غیرانتفاعی میشه یه جور، که اونم چون نمیتونه رقابت کنه با سایرین به نظرم فاتحه اش خونده است)

از من اگه میشنوی اولویت یک ات رو بذار روی مهاجرت. به هر جا .. 
بازم حال داشتی در این باره حرف بزنیم 4chsmu1
داستان من
 سپاس شده توسط
تبریکاتون خوشحالم میکنه

آقا سامان تولدت خیلی مبارک باشه رفیق.. 
ایشالا هرچی که از خدا میخوای، بهت بده، 
دلت شاد باشه، لبت خندون ، جیبت پرپول، پاکی ات +365  4chsmu1

(1399 آبان 6، 16:34)آرمین نوشته است: اومدم خونه و ناهارم رو خوردم و دارم آماده میشه برم دکتر. 

من در جریان بیماریتون نیستم راستش، 
ولی خیلی ناراحت شدم، امیدوارم هرچه زودتر سلامتیتون و به دست بیارید. 
کاملِ کامل.. جوری که اصن یادتون نیاد این روزهای سخت و  53
داستان من
 سپاس شده توسط
دوستان و قدیمی تر های کانون، یه راهنمایی می کنید من و؟

الان نشستم برای خودم برنامه بریزم که مطمئن تر ترک کنم و این حرفا .. 

نتیجه اش شد هفت هشت ده تا ممنوعیت  و یه جین باید و شاید .. 
تلگرام ، اینستاگرام، فیلم، دوست و رفیق، فیلشکن، یوتیوب و ... ممنوع ! 
ورزش، حضور در کانون، عدم تنها ماندن، پادکست گوش کردن شب ها، سر وقت خوابیدن و بلند شدن و ... انجام شن. 

ولی واقعیت اش اینه از همین الان میدونم اینا انجام نمیشه، +1000 دفعه برنامه ریختم و زدم زیرش
بعدم با این حجم از محدودیت ها، زندگی روزانه مو ول کنم که این کارها رو بکنم.
بعدش اصلا به نظرتون شدنیه؟ جامعه، فضای مجازی، دوست و رفیق ها، همه و همه تحریک کننده ان ، نمیشه برای همیشه اینارو گذاشت کنار که ، میشه؟
میشه رفت و توی غار زندگی کرد که خ.ا نکنم؟
شاید بگید اول هاش باشه، ولی باز هم به نظرم فرقی نمیکنه ، چه هفته ی اول، چه هفته ی دهم ! خطر لغزش همیشه هست، چه بسا اون موقع بیشتر.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
الان سوالم اینه:
شما چه محدودیت هایی تعیین کردید، که فکر میکنید اولا شدنیه؟
شما چیکار میکنید که متعهد باشید به برنامه ای که ریختید؟
داستان من
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 18:12)Armin1 نوشته است:
(1399 آبان 6، 16:34)آرمین نوشته است: اومدم خونه و ناهارم رو خوردم و دارم آماده میشه برم دکتر. 

من در جریان بیماریتون نیستم راستش، 
ولی خیلی ناراحت شدم، امیدوارم هرچه زودتر سلامتیتون و به دست بیارید. 
کاملِ کامل.. جوری که اصن یادتون نیاد این روزهای سخت و  53

تا حالا شده این قدر درد داشته باشی که حس کنی استخوان‌هات داره خرد میشه؟ (خدا نکه البته)
من این درد رو به صورت مداوم دارم. سال‌هاست.  4chsmu1
همراه با سردرد و یک سری چیزهای دیگه که خیلی جالب نیست تعریف کردنش.  Hanghead 

ممنون از همدلیت داداش عزیز با من. انشالله که همیشه سلامت باشی.  Khansariha (18)

نقل قول: نتیجه اش شد هفت هشت ده تا ممنوعیت  و یه جین باید و شاید .. 
ورزش، حضور در کانون، عدم تنها ماندن، پادکست گوش کردن شب ها، سر وقت خوابیدن و بلند شدن و ... انجام شن. 

آرمین جان خیلی کار خوبی کردی که نشستی فکر کردی و این‌ها رو درآوردی. 
آفرین به تو.  49-2

(1399 آبان 6، 18:28)Armin1 نوشته است: الان سوالم اینه:

مشکل هر کس با هر کس دیگه فرق داره.
محدودیت‌ها هم در نتیجه فرق داره.
راهکارها هم فرق داره.

ببین ما اولش رو باید محکم بگیریم. 
خیلی جدی و سفت و سخت.
اگر تلگرام تو رو یاد یه سری چیزا میندازه قشنگ ۱۰ روز باید کلا این برنامه رو حذف کنی.
اگر اینستاگرام تو رو به سمت چیزهای بد می‌بره، ۲۰ روز کلا باید یه جوری رفتار کنی که انگار چنین برنامه‌ای اصلا وجود نداره. 

اما
تا آخر عمر که نمی‌تونیم هیچ شبکه اجتماعی روی گوشی‌مون نداشته باشیم.
تا آخر عمرمون که نمی‌تونیم قند.شکن نداشته باشیم. تو رشته‌ات کامپیوتره. بدون قند.شکن آب هم نمی‌تونی بخوری. 22 چه برسه بخوای برنامه بنویسی.  

این محدودیت‌ها رو به مرور زمان کمتر می‌کنی. در زمان خودش. جای خودش.
شاید برای شخص تو لازم باشه دو ماه هیچ شبکه اجتماعی رو گوشیت نباشه. برای یکی دیگه یک هفته کافی باشه. یکی هم اون قدر ذهنش خرابه که دو سال طول می‌کشه این مرحله رو بگذرونه.

در عین حال و همراه با این محدودیت‌ها، باید برنامه‌ات معقول باشه.
یهو نگی من از فردا ۲ ساعت ورزش می‌کنم. ۳ ساعت پادکست گوش میدم. ۲ ساعت کانون میام. خواب ۱۰ شب ۴ صبح سحرخیزی. 17
خب معلومه این برنامه عملیاتی نمیشه.  53258zu2qvp1d9v 

یه ذره یه ذره باید رو خودت کار کنی. جوری که نه فشار بهت بیاد و نه اینکه کلا بی‌خیال برنامه بشی.

اصلا همین که بخوای خوابت رو تنظیم کنی دو ماه طول می‌کشه. ممکنه تو اون قدر بدخوابی داشتی که چهار ماه طول بکشه.
این دست تو نیست. تقصیر تو نیست. تو این چهار ماه ممکنه بیست بار با لغزش مواجه بشی. تقصیر تو نیست. روالش باید طی بشه.  53258zu2qvp1d9v 
راهش همینه. راهش اینه که ادامه بدی تا این چهار ماه بگذره و خوابت تنظیم بشه و ۲ صبح خواب باشی و تو اون تایم که خواب باشی چیزی نیست که بخواد تحریکت کنه یا نکنه. داری خواب پادشاه می‌بینی و کلی هم کیف می‌کنی.  4chsmu1

برنامه‌ای که می‌ریزی حتی از نوع ساده‌ترینش انتظار نداشته باش از فردا ۱۰۰ درصد اجرا بشه.
همون ۵ دقیقه ورزش که تو برنامه‌ات گذاشتی ممکنه عملی نشه. کافیه شب قبلش بد خوابیده باشی. یه موضوعی اعصابت رو هم به هم ریخته باشه. وسوسه هم شده باشی همون ۵ دقیقه هم نتونی.
اشکالی نداره.
ادامه بده. 
تو برنامه‌ات رو به درستی ریخته بودی. اما یه سری موضوعات که تحت کنترل تو نبود همه چیز رو خراب کرد. این تقصیر تو نیست. ناراحت نشو. داری درست میری. روال درستش همینه.

و
مهم نیست ما تو زندگی چه چیزهایی دوست داریم یا چه چیزهایی دوست نداریم.
ما تو زندگیمون فقط به چیزهایی می‌رسیم که در قبال‌شون تعهد داریم.
تعهد یعنی انجام کار به صورت مستمر و ادامه‌دار. با همه سختی‌ها و چالش‌ها.

می‌خوای تعهد ایجاد کنی؟
از اول صبح به خودت بگو می‌خوام امروز کارم رو به درستی پیش ببرم که شب وقتی میام کانون گزارش بدم سرم رو بالا بگیرم.

می‌خوای تعهد ایجاد کنی؟
برنامه‌های روزانه‌ات رو امتیازبندی کن. 
از اول صبح با خودت شرط کن که چه کارهایی چه امتیازهایی داره.
آخر روز بیا و امتیازهات رو تو تاپیک برنامه‌ریزی روزانه ثبت کن.

می‌خوای تعهد ایجاد کنی؟
برای خودت تشویق‌کننده بذار.
اگر هر روز امتیاز برنامه‌ات به عدد ۸ به بالا رسید، می‌تونی یه کار لذت‌بخش انجام بدی. یا یه چیز لذت‌بخش بخوری.

می‌خوای تعهد ایجاد کنی؟
خودت رو همراه با کسانی قرار بده که دارن فعالیت مشابه تو رو انجام میدن.
وقتی خودت تنهایی بخوای ۳۰ کیلو وزن کم کنی خیلی سخته. اما اگه هر روز وارد سالنی بشی که ۵۰ نفر دارن به سختی ورزش می‌کنن تا وزن‌شون رو کم کنن، قطعا یه مدل دیگه تو هم ورزش می‌کنی.

می‌خوای تعهد ایجاد کنی؟
تو روزت به اندازه کافی با چیزهای مختلف حالت رو خوب نگه دار که بتونی کارهای سختی که در تعهدت هست رو انجام بدی.
تو ربات نیستی که در هر حالی و در هر شرایطی بتونی به تعهداتت عمل کنی. فقط وقتی می‌تونی این کار رو انجام بدی که «انرژی» و «تمرکز» کافی داشته باشی.

می‌خوای تعهد ایجاد کنی؟
هیچ موقع خودت رو نه تحقیر کن و نه سرزنش.
هر وقت حس کردی برنامه‌ی روزت به هم خورد و هیچ کار مفیدی نکردی، به خودت فحش نده. خودت رو بغل کن و بگو فدای سرم.  Khansariha (18) امروز هیچ کاری نمی‌کنم و خوش می‌گذرونم. فردا ادامه میدم.
اون قدری به خودت حس بد نده که برنامه‌ات رو کلا کنار بذاری. 
یه تعهد ۱۰۰ درصدی قرار نیست داشته باشیم تا موفق بشیم. یه تعهد ۹۰ درصدی هم از ما یه سوپراستار می‌سازه.  Khansariha (46)

از اهمال‌کاری گفته بودی. از پایان‌نامه گفته بودی.
می‌دونی موضوع چیه؟ یه کاری رو که خیلی وقته آدم انجام نداده دیگه شور و شوقی برای انجامش نداره. 
تو شاید اون قدرها هم اهمال‌کار نباشی. ولی به هزار دلیل الان پایان‌نامه‌ات به این وضع دراومده و کارش به تعویق افتاده.
تو این شرایط خیلی دنبال این نباش که یه معجزه‌ای رخ بده و شور و شوقی در تو به وجود بیاد و تو با نیرو و قوای عجیب غریبی 17 بشینی و تمومش کنی.
این روز فرا نمی‌رسه. هیچ موقع چنین اتفاقی نمی‌افته. می‌نویسم امضا می‌کنم.  4chsmu1 
الان فقط به این فکر کن که تموم بشه بره. شور و شوق تو فقط باید تموم شدن باشه. همین.  128fs318181  تمام شور و شوقت تموم کردنش باشه که ۶ ماه دیگه به این چیزا فکر نکنی و زندگیت رو در مسیر درست خودش پیش ببری.  cheshmak

پ.ن: نگارنده این پست خودش هم اهمال‌کاره هم تعهد کافی تو خیلی از مسائل نداره.  4chsmu1
اما تنها کار مفیدی بود که در این لحظه از دستش برمیومد.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 17:51)ماجراجو نوشته است: سلام بچه ها من دوتا برنامه ورزشی دانلود کردم دلم نیومد به شما نگم
یکی Arm Workout
دومی باید فارسی بنویسی (ورزش افزایش قد)
این دومی خیلی عالیه بیشتر حرکت کششی آسونه 
ولی اولی خیلی حرفه ای فشار میاره و برای  بالا تنه هست 
فعلا

سلام ماجراجو جان
اتفاقا منم یه برنامه دارم اسمش Home Workout هست. شاید مال یک شرکت باشن. ممنون که به اشتراک گذاشتیش.
هدف‌هایی که نوشتی عالی بود. آفرین به تو. من پستت رو به تاپیک اختصاصی خودش منتقل کردم.
همین طور موانعی که شناسایی کردی هم حرف نداشت. هر جا نیاز به کمک داشتی هم حتما بهمون بگو.  Khansariha (18) 

(1399 آبان 6، 11:12)Saman79 نوشته است: موبایل رو دو زمان از روز باید از خودم دور کنم
سامان۷۹ اول از همه اینجا هم تولدت مبارک. خیلی خیلی مبارک.  317 و امیدوارم زودی خبر سلامتیت رو برامون بیاری.  Khansariha (18)
دیدی گزارش‌نویسی چقدر خوبه؟ اول فکر می‌کردی مشکل شب‌ها هست. بعد متوجه شدی مشکل وقتی حادتر میشه که شب همراه با گوشی باشی. بعد متوجه شدی گوشی در زمان‌های خواب‌آلودگی و زمان‌هایی که مغزت درست هنوز موتورش گرم نشده مشکل‌سازه.

این رو بدون.
تو روز به روز الگوهای لغزشت رو شناسایی می‌کنی و روز به روز تجربه‌های بیشتری به دست میاری.

شاید چندین و چند ماه این روال طول بکشه. تو این روال گاهی هم زمین بخوری.
اشکال نداره. راهش همینه.  128fs318181

الان فکر می‌کنی گوشی مشکل‌سازه. تازه ۲ ماه دیگه متوجه میشی چیزی که تو رو اذیت می‌کنه نبود رضایت در زندگیت هست. نبود شادی در زندگیت هست.
وقتی رضایت داشته باشی از موقعیتت و وقتی شادمان باشی برات فرقی نداره گوشی باشه یا نباشه. از خواب تازه بیدار شده باشی یا در حال رفتن به خواب باشی.
موضوع اصلا چیز دیگه هست. تو شرایطی که احساس نارضایتی و غم داری ذهنت درگیر «راه در رو» میشه.
موضوع شاید استرسه. موضوع شاید خستگی روحیه. موضوع شاید افسردگیه. 
گوشی این وسط اصلا کاره‌ای نیست. فقط یه وسیله دم دستی برای تموم کردن احساس‌های بدی هست که داری. همین.  53258zu2qvp1d9v

حالا میگی من احساس‌های بدم رو که نمی‌تونم یک دفعه‌ای کنار بذارم.
منم میگم آره راست میگی. فعلا گوشی رو چند وقتی از خودت دور کن که دم دستت نباشه. تا کم کم ریشه‌ی مشکل رو هم حل کنیم.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: الان نشستم برای خودم برنامه بریزم که مطمئن تر ترک کنم و این حرفا .. 
سلام آقا آرمین عزیز 303 
خیلی کار خوبی کردی ، کاری انجام دادی که خیلی ها حاضر به انجام دادنش نیستند Khansariha (69)

نقل قول: نتیجه اش شد هفت هشت ده تا ممنوعیت  و یه جین باید و شاید .. 
خیلی عادت های خوبی را داری اصلاح میکنی daghighan 
اما به نظر خودت چقد باید انرژی تقسیم کنی بین همه شون تا بتونی انجام بدی یا ندی 39 
الویت بندی کن
از یک تا فلان عدد بذار و از آخر شروع کن به چیدن بی اهمیت ترین ها
یعنی انجام دادنش الان تاثیر زیادی روی آینده نداره
مثلا پادکست خوبه تاثیر خوبی روی آینده داره ولی ببینی کدام باعث میشه تا شب پادکست گوش ندم
اون کار میشه الویت بالاتر از پادکست که زود تر باید اصلاح بشه
به همین ترتیب میچینی و به عدد 1 که رسیدی یعنی مهم ترین الویت ، حالا روی 1یا 2 تای اول تمرکز کن و اون هارا ترک یا اصلاح کن
اینطوری هم انرژی کمتری مصرف میشه هم مغز این تغییرات بهتر قبول میکنه و مهم تر اینکه متمرکز بشی دقیقا روی همون کار تا به بهترین شکل ممکن به عادتت تبدیل بشه و بعد بری سراغ الویت های بعدی

نقل قول: ولی واقعیت اش اینه از همین الان میدونم اینا انجام نمیشه، +1000 دفعه برنامه ریختم و زدم زیرش
بعدم با این حجم از محدودیت ها، زندگی روزانه مو ول کنم که این کارها رو بکنم.
خب روش بالا اجرا کن
و اینکه باید لذت ببری از انجام اون کار
موقع هر کاری روی همون کار تمرکز کن و لذت ببر  با عجله انجامش نده
موقع مثلا کتابخوانی به دغدغه های خودت توجه نکن به خودت بگو : باشه هر وقت این کار تموم کردم حسابی به دغدغه هم فکر میکنم تا بار فکری برداشته بشه
اگر میخوای پادکست گوش کنی :
سعی کن پادکستی باشه که از گوش دادنش لذت ببری
اگر میخوای کتاب بخونی :
سعی کن توی حوزه خودت باشه و حال کنی باهاش
من خودم وقتی کتاب اثر مرکب شروع کردم خیلی شوق داشتم تا هرچه سریع تر تموم بشه و به کلش تسلط داشته باشم اینطوری توی دو روز 100صفحه کتاب خوندم و اصلا گذر زمان هم حس نمیکردم و هر وقت پارت های کتاب تمام میشد و کتاب کنار میذاشتم دوست داشتم فردا بیاد و دویاره بیشتر بخونم Khansariha (66) 

امیدوارم مفهموم گرفته باشی 128fs318181

نقل قول: بعدش اصلا به نظرتون شدنیه؟ جامعه، فضای مجازی، دوست و رفیق ها، همه و همه تحریک کننده ان ، نمیشه برای همیشه اینارو گذاشت کنار که ، میشه؟
میشه رفت و توی غار زندگی کرد که خ.ا نکنم؟
شاید بگید اول هاش باشه، ولی باز هم به نظرم فرقی نمیکنه ، چه هفته ی اول، چه هفته ی دهم ! خطر لغزش همیشه هست، چه بسا اون موقع بیشتر.
بله شدنیه ولی با الویت بندی
توی دوستات گلچین کن
یک دوست فارغ از دنیا داشته باش مثلا برای تفریح که هربار باهاش میری تفریح استرس بهت وارد نکنه یا اصلا از زندگیت زیاد اطلاع نداشته باشه
همه را باید گلچین کنی چون تکنولوژی اقیانوس اطلاعات که هر جوری میشه ازشون استفاده کرد
آخه دادش گلم من همیشه هر وقت میخوام خود ارضایی کنم به این فکر میکنم که پدرم یا اطرافیان متاهلم آیا خودارضایی کردند؟ مسلما نه چون قبلا فرق میکرد و این باعث میشه من تحملم بیشتر بشه
یاد بگیر چطوری از اطرافت بهترین استفاده را بکنی
من وقتی از کسی متنفرم ، همیشه به خودم میگم : چطوری از اون فرد به نفع خودم استفاده کنم؟
و جواب این سوال باعث پیشرفت خودم میشد

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نقل قول: الان سوالم اینه:
من قبلا محدودیت این بود که روی وبلاگم بلاکر پورن نصب کرده بودم و هنوز هم هست
دیگه کانال های تلگرام و پیج های اینستا را گلچین کردم مربوط به حوزه کاری خودم کردم

واقعا متعهد شدن سخته 40 
من برنامه درسی میریزم ولی اجراش واقعا با اینکه لذت داره ولی اوایلش سخته
متعد باشیم
هدف داشته باشیم و هدفی که قابل تجسم باشه
یعنی صبح از خواب که میخوایم بیدار بشیم وقتی دو راهی خواب و تلاش قرار گرفتیم وقتی به اون تخیل هدفمون فکر کنیم یه انگیزه خوبی میشه تا از خواب بیدار بشیم ولی باید حرفه ای انجام بشه که چند بار که انجام بدیم درست میشه ولی در کل هدفی باشه یک چرایی باشد که چرا من باید این  کار انجام بدم
چرایی  بنزین موتور انگیزه است

سلام دوستان طوفانی
عرفان/21شهریور / 46روز پاک 18 
گزارش خلاصه
تا12 ظهر کلاس آنلاین داشتم
از12تا15 استراحت
15تا18 دنبال کارهای فریلنسری بودم تا در کنار درسم یه پولی به جیب بزنیم 4 
الانم در خدمت تون هستم 53258zu2qvp1d9v
انشاالله فرصت کنم پست های طوفانی و خفنی توی راه است Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
مهدوی جان ممنون از انرژی‌های فوق‌العاده‌ای که به گروه می‌تابونی. خیلی پست‌هات خوندنی و دوست‌داشتنی بود. دست گلت درد نکنه.  Confetti

(1399 آبان 6، 1:27)مهدوی نوشته است: مصرف اینترنت منم خیلی زیاده(حدوداً 55گیگ در ماه ) و واقعاً این بده؛ هم از نظر هزینه هم سلامتی مغز و چشم هم سلامتی روانی چون واقعاً گوشی آدمو منزوی میکنه

یک سری برنامه‌ها هستن که فکر کنم می‌نویسن این ۵۵ گیگ توسط چه برنامه‌ها‌یی استفاده شده.
یه سری برنامه‌ها هم هستن که می‌نویسن روی هر برنامه‌ای چقدر زمان در طول روز گذاشتی.
به نظرم اول باید از این‌ها شروع کرد و ریشه‌یابی کرد که کجا داریم این داده و وقت رو می‌گذرونیم.
اصلا شاید همه‌اش بد باشه. فقط بعضی‌هاش نیاز به اصلاح داشته باشه.  128fs318181 

(1399 آبان 6، 1:07)آبـی نوشته است: نتیجه کلی: بازم یک روز فوق عادی...

آبی / ۲۰ مهر / ۱۵ روز و چند ساعت خوب

آبی جان روزهای تو الان به نظرت فوق عادی هستن.
وقتی یک ماه دیگه و یک سال دیگه بهشون نگاه کنی شاید این طور به نظر نیاد.  49-2

تو همین روزها خیلی کارها می‌تونستی انجام بدی که به خودت ضرر برسونی یا آسیب برسونی. از نظر چشمی. فکری. یا عملی.
این کار رو نکردی.
در عوض زمینه رو داری مهیا می‌کنی برای کلی کار مفیدی که در آینده قراره انجام بدی.  2uge4p4

قدم اول برای بهبودی:
آسیب نرسوندن به خود و مراقبت از خود.

تبریک میگم ۱۵ روز خوبت رو.  Confetti

(1399 آبان 5، 20:44)SR71 نوشته است: انگیزه dingdingding 
[تصویر:  B93TZCLgumH.jpg]

خیلی زیبا بود عرفان جان.  Confetti

نقل قول: سلام دوستان طوفانی
عرفان/21شهریور / 46روز پاک [تصویر:  18.gif] 
گزارش خلاصه
تا12 ظهر کلاس آنلاین داشتم
از12تا15 استراحت
15تا18 دنبال کارهای فریلنسری بودم تا در کنار درسم یه پولی به جیب بزنیم [تصویر:  4.gif] 
الانم در خدمت تون هستم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
انشاالله فرصت کنم پست های طوفانی و خفنی توی راه است [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

عرفان چرا عرق پیشونیت رو پاک می‌‌کنی؟  Smiley-face-biggrin
این روزا که وسوسه داری لطفا بیشتر بهمون سر بزن و ما رو از حال خودت در جریان بذار.
ماشالله به مقاومتت.  Khansariha (69) مرسی که گزارش می‌نویسی.  2uge4p4

امیدوارم پول‌های زیادی به جیب بزنی.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان