نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

سلام امروز شهر ما همراه اول کلا قطع بود از ساعت هفت که بیدار شدم الان وصل شده
حالم اصلا خوب نیست
امروز ده بار اورژانسی شدم ولی نت نبود که نبود
چندین بار سعی کردم نتیجه داد وسوسه ها امروز بدجور بودن یعنی واقعا بد بود
اخرین تلاشم با شکست رو به رو شد امروز دهمین روز پاکم بود که 
شکستم میگم ده روز طلسم شدم بگید نه
واقعا اگه میتونستم از این ده روز لعنتی بیرون برم دیگه کارم راحت شده بود
خیلی احساس شرم رو دارم  دیگه روم نمیشه تا وقتی که روزای پاکم بالای ده روز بره با خدا حرف بزنم
الان نمیدونم چیکار کنم ..
ولی چیکار کنم واقعا باید دوباره از صفر شروع کنم دیگه .
ولی خیلی خوشحالم که تا ده روز پاک بودم مطمعنم این دفعه اگر با قدرت شروع کنم بالاخره شکستش میدم خیلی حس خوبی بود 
من دوباره اون حس خوب ر و میخوام 
این هفت تا فعالیت هم الان روی دفترمینویسم ارسال میکنم
بنظرم این هفت تا کار خیلی میتونه کمکمون کنه مرسی ازت ارمین همیشه یه راهکار جدید داری برامون 
فعلا
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 21، 21:28)ماجراجو نوشته است: سلام امروز شهر ما همراه اول کلا قطع بود از ساعت هفت که بیدار شدم الان وصل شده
حالم اصلا خوب نیست
خیلی احساس شرم رو دارم  دیگه روم نمیشه تا وقتی که روزای پاکم بالای ده روز بره با خدا حرف بزنم
ولی خیلی خوشحالم که تا ده روز پاک بودم مطمعنم این دفعه اگر با قدرت شروع کنم بالاخره شکستش میدم خیلی حس خوبی بود 
بنظرم این هفت تا کار خیلی میتونه کمکمون کنه مرسی ازت ارمین همیشه یه راهکار جدید داری برامون 
فعلا

سلام ماجراجو جان داداش عزیزم
این چند روز واقعا با جون و دل برای پاکیت تلاش کردی. بهت تبریک میگم که این قدر مردونه پای پاکیت ایستادی.  128fs318181 

ظاهرا تعداد روزهای پاکیت به صفر می‌رسه اما قرار نیست از اول شروع کنی. تو ادامه‌ی همون مسیری رو میری که روزهای قبل داشتی می‌رفتی. فقط باتجربه‌تر شدی. طاقتت بیشتر شده. قدرتت زیادتر.

با همین فعالیت‌ها کلی به خودت کمک می‌‌کنی که این مسیر رو درست‌تر پیش بری. 
شک نکن. بهت قول میدم.  49-2 

حس‌های خوب پاکی هم به زودی دوباره به سراغت میاد.  2uge4p4

مراقب خودت باش داداش خوبم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
گزارش این چند روز:

پریروز سر کار رسماً دیوونه‌خونه بود. سرور قطع شده بود از دیروز بعدازظهرش. ما هم یه سری تغییرات تو برنامه‌ها داده بودیم. این دو تا با همدیگه یه وضعی درست کرده بود که بیا و ببین. اونم چی تو دفتری که از ۶ نفر فقط ۲ نفر بودیم. اون یک نفر هم کار خودش رو انجام می‌داد کاری به من نداشت.  4chsmu1

دیروز دورکاری بودم. بالاخره با vpn و یه سری داستان‌ها ۳ ساعت تمام رو سیستمم کار کردن تا ریموت من درست شد. تونستم جواب پیام‌هام رو بدم. البته باز آخر وقت قطع شد.

امروز حضوری بود. با این تفاوت که اون یه نفری که بود امروز چند ساعتی بود و بعد رفت. من موندم تنهای تنها. البته تنهایی رو دوست دارم. با تمرکز می‌شینی همه کارهات رو انجام میدی. هیچ کی هم حواست رو پرت نمی‌کنه. 4chsmu1 دیگه خدا رو شکر امروز سرور مشکلی نداشت. مشکل برنامه رو هم تا حدی حل کرده بودن.

امروز صبح به خاطر اینکه دیشب دیر خوابیدم نتونستم زود از خواب بیدار شم. یکم از برنامه‌هام جا موندم.
اما در مجموع تو این چند روز نمازهام رو کامل خوندم. قرآن خوندم. ورزش کردم. مدیتیشن. دیدن فیلم‌های آموزشی. پیگیری آموزش اندروید.

اینترنت مخابرات رو هم دیروز زنگ زدم با پشتیبان صحبت کردم. گفت ثبت نامی از سمت شما صورت نگرفته. دلم خوش منتظر بودم بهم زنگ بزنن چند هفته. 22 خودش واسم ثبت نام کرد. باز خدا خیرش بده راحت کار رو راه انداخت. البته داستانی داشت اینم تا بتونم بهش وصل بشم.  Smiley-face-biggrin

آرمین چند روز پاک دیگه رو هم سپری کرد.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 21، 21:59)آرمین نوشته است:
(1399 آبان 21، 21:28)ماجراجو نوشته است: سلام امروز شهر ما همراه اول کلا قطع بود از ساعت هفت که بیدار شدم الان وصل شده
حالم اصلا خوب نیست
فعلا

سلام ماجراجو جان داداش عزیزم
این چند روز واقعا با جون و دل برای پاکیت تلاش کردی. بهت تبریک میگم که این قدر مردونه پای پاکیت ایستادی.  128fs318181 

ظاهرا تعداد روزهای پاکیت به صفر می‌رسه اما قرار نیست از اول شروع کنی. تو ادامه‌ی همون مسیری رو میری که روزهای قبل داشتی می‌رفتی. فقط باتجربه‌تر شدی. طاقتت بیشتر شده. قدرتت زیادتر.

با همین فعالیت‌ها کلی به خودت کمک می‌‌کنی که این مسیر رو درست‌تر پیش بری. 
شک نکن. بهت قول میدم.  49-2 

حس‌های خوب پاکی هم به زودی دوباره به سراغت میاد.  2uge4p4

مراقب خودت باش داداش خوبم.  Khansariha (18)

سلام مجدد
ممنونم واقعا تجربه خوبی بود که پاک بودم
این فعالیت ها عالین واقعا
امیدوارم هر چه زودتر بیاد
ممنونم داداش از وقتی که میزاری
شبت خوش
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها از اونجایی که خ.ا از طریق استرس به بدنمون وارد میشه و نداشتن استرس مهم ترین عامل های ترکه که در زمان های اورژانسی میتونیم با از بین بردن استرس خ.ا نکنیم یا حداقل درصدش پایین بیاد

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.norbu
اینم یه برنامه ضد استرس
 سپاس شده توسط
https://play.google.com/store/apps/detai...ingcandles
این برنامه کاهش استرس فوق العادس الان دانلودش کردم
و میتونید صداهای مورد علاقتون رو بسازید خیلی ارامش بخشه
 سپاس شده توسط
شارمین/ سه روز خوب
داستان من
 سپاس شده توسط
سلام و عرض ادب

آقای Mehdi_f و آقای mohammad201563
اعضای جدید گروه هستند

با آرزوی موفقیت 
مدیریت گروه های ترک
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 21، 22:47)ماجراجو نوشته است: سلام بچه ها از اونجایی که خ.ا از طریق استرس به بدنمون وارد میشه و نداشتن استرس مهم ترین عامل های ترکه که در زمان های اورژانسی میتونیم با از بین بردن استرس خ.ا نکنیم یا حداقل درصدش پایین بیاد

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.norbu
اینم یه برنامه ضد استرس

(1399 آبان 22، 0:01)ماجراجو نوشته است: https://play.google.com/store/apps/detai...ingcandles
این برنامه کاهش استرس فوق العادس الان دانلودش کردم
و میتونید صداهای مورد علاقتون رو بسازید خیلی ارامش بخشه

درسته ماجراجو. 
با‌ آرامش از خ.ا دور میشیم. دست گلت درد نکنه.  Confetti

داداش نرم‌افزارها رو بهتره تو این تاپیک معرفی کنی. اینجا بینابین پست‌ها گم میشه و بعد دیگه قابل استفاده نیست.
اگه از نرم‌افزاری استفاده کردی و بهت کمک کرده بود، اون وقت تو گروه به اون لینک اشاره می‌کنی و اثراتش رو روی خودت می‌نویسی.

این جوری هم نرم‌افزار به خوبی معرفی میشه به همه‌ی کانونی‌ها و هم اینکه تجربه‌‌ی ارزشمندت رو با ما به اشتراک گذاشتی.
ممنون از فعالیت‌های خوبت داداش عزیز.  Khansariha (18)

(1399 آبان 22، 0:58)شارمین نوشته است: شارمین/ سه روز خوب

ماشالله به شارمین گروه ما.  6
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام به همه پاکان 302

آرمین جان واقعاً ممنونم بابت این برنامه مفصلی که چیدی؛ انشاءالله که مفید خواهد بود، مطمئنم

ولی راستش من یه مشکلی که دارم اینه که انگار بی خیال شدم و پاکی دیگه یه چیز عادی شده که اهمیت آنچنانی مثل اوایل نداره و این واقعاً نگرانم میکنه 117

من قبلاً هر وقت به این مرحله میرسیدم سعی میکردم یه کتاب رمانی چیزی گیر بیارم که مضمونش مذهبی باشه و واقعاً تاثیر داشت ولی الآن اینقدر سرم شلوغه(دوتا دوره و یه کلاس و کلی امتحان) که واقعاً نمیرسم کتاب رو بخونم

البته هفته آینده مسابقه کتابخوانی هستش و یه کتاب معرفی کردن که درون مایه اش به مذهب و دین ربط داره و میتونه شارژم کنه bliss

ولی واقعاً این درد بدیه که اون همه آرامش و حس خوب برام مهم نباشه و یا مسئله اش عادی بشه 2

من آدم تنوع طلب و غیر قابل پیش بینی هستم و این خیلی اثر بدی روی خیلی از کارام گذاشته؛ اکثر کارایی رو که شروع میکنم رو نیمه تموم میذارم میرم

کاش بتونم تو این چند روز دوباره پاکی رو یه هدف عالی ببینم
در واقع من میدونم این راه درسته و اون راه اشتباه، میدونم که این راه برام سود داره اون زیان ولی بحث من بحث فهم این نیست؛ بحث درک و حس کردن این قضیه ست

و این حس باید اول به وجود بیاد بعد تقویت بشه

راستی ممکنه نیاز باشه از اون مواردی که برای برنامه پاکی نوشتی الگو برداری کنم و از بعضیاشون استفاده کنم

خواستم اجازه بگیرم 
ممنونم Khansariha (8)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
گزارش دیروز...

صبح ساعت 8 بیدار شدم و دوش گرفتم
رفتم بانک و اون حسابه رو بستم و خیالم راحت شد
بعدش رفتم دانشگاه یه کم مطالعه کردم و با یکی از دوستان که زبانش خوبه یه ملاقاتی داشتم تا درباره یه همکاری جدید برای ترجمه مستند و اینا صحبت کنیم

ترجمه با هر دومون ولی زیرنویس و غیر با من 4chsmu1
برای یه فعالیت دانشگاهی میخواییم این کار رو بکنیم

باورم نمیشه میتونم یه بخشی رو خودم ترجمه کنم 49-2  خیلی خوشحالم

بعدش برگشتم خونه و یه ساعت خوابیدم و ساعت 4 برای کلاس آنلاین بیدار شدم

غروب هم که شد رفتیم بازار موبایل فروشی و خواستیم گوشی جدید بگیریم که وقتی با غول قیمت ها مواجه شدیم طی یه ماراتن دو، به سرعت برگشتیم خونه 42 

شب کلی مهمون داشتیم که یه هویی بارون شدیدی زد و برقا رفتن 
گوشیم شارژش تموم شد و نتونستم به کانون سر بزنم

از دیشب تا الآن هم بی وقفه داره بارون میاد(با شدت و ضعف)
خدا میدونه با این وضعیت شهر ما باز قراره غرق بشیم یا نه که البته مورد اول طبق معمول اتفاق میفته Hanghead 

امروز هم ساعت 10 بیدار شدم(دو ساعت به خودم استراحت بیشتر دادم) و الآن کانونم

باید برای امتحان فردا خوب بخونم 317
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
اولین روز پاک رو شروع میکنم الان میخام هفت تا مورد رو بنویسم
امیدوارم با کمک شما وتلاش خودم این دفعه مثل دفعه های قبل نباشه 53
چشم آرمین جان از این به بعد برنامه هارو تو اون تاپیک میزارم

تبریک میگم مهدوی جان انشالله که بری برای فیلم های بین المللی و..... اگه کتابیم ترجمه کردی بزار تو گروه 302
البته خیلی باید تلاش کنی 
مطمعنم توی کارت موفق میشی چون تلاش میکنی .
و شارمین داداش عزیزم کارت عالیه همینطور پیش برو و اون هفت فعالیت هم بنویس  از همین اول طناب هارو محکم ببند که توی راه خیالت راحت باشه موفق باشی .
 سپاس شده توسط
   به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]   لیست به‌روز شده  99/08/22 [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  hefc_s.gif]

آرمین ............................................................. در حال جهاد

هادی / 24 اسفند 99 / 245 روز خوب ................................... در انتظار ستاره هشتم

majid78 ا/ ؟؟ 99 / 2 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پنجم

zeusا / 15 مهر 99 / 5 روز خوب.................................... در انتظار ستاره سوم

بنیامین / 13 خرداد 99 / 94 روز خوب ................................ در انتظار ستاره سوم

مهدوی/ 20 مهر 99 / 29 روز خوب .................................. در انتظار ستاره دوم

موری / ؟؟ 99 / بسم الله قهرمان ...................................... در انتظار ستاره دوم

sr71ا/ 9 آبان 99 / 5 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره اول

mohammadrgا / 29 شهریور 99/ 51 روز خوب ..................... در انتظار ستاره اول

ssinaa2345ا / 14 مهر 99 / 32 روز خوب ......................... در انتظار ستاره اول

Aedanا / 21 مهر 99 / 9 روز خوب................................ در انتظار 30 روزخوب

آبی /12 آبان 99/ بسم الله قهرمان  .................................... در انتظار 30 روز خوب

Saman79 ا/ 12 آبان 99 / بسم الله قهرمان ............................ در انتظار 20 روز خوب

ماجراجو / ؟؟ 99 / 1 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب

توکلت علی الله/ 18 مهر 99 / 7 روز خوب ............................. در انتظار 10 روز خوب

reza.hhا / ؟؟  99 /1 روز خوب .................................... در انتظار 10 روز خوب

Alireza-82-17ا / ؟؟ / ؟؟ ......................................... در انتظار 10 روز خوب

شارمین / 18 آبان 99 /3 روز خوب .................................... در انتظار 10 روز خوب

Mehdi_fا / ؟؟ 99 / 2 روز خوب ..................................... در انتظار 10 روز خوب

mohammad210563ا / ؟؟ 99 /6 روز خوب .......................... در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
نقل قول: هادی جون ما عالی هستیم.   [تصویر:  317.gif]  امیدوارم تو هم عالی باشی.  [تصویر:  6.gif] 
ممنون از اصل‌های زیبات.  [تصویر:  302.gif] 
از بازخوردها نترسیم. حال‌مون بد نشه. به نفع خودمون در راه فرصت‌ها استفاده کنیم.  

فدای داداش آرمین گل و گلابم
همیشه عالی باشین دلتون شاد و لبتون خندان 4chsmu1
هادی هم عالیه این روزها خیلی خوب داره سپری میشه کم کم میتونم همه کارهایی که برای یک روز در نظر میگیرم تا هدف هام پیش بره رو انجام بدم
تو این سن یه راهی رو انتخاب کردم که کمتر مسافری داشت امیدوارم که این انتخاب تغییرات بزرگی در زندگیم ایجاد کنه حداقل تو 80 سالگیم افتخار کنم که تو جوانی خلاف رودخونه شنا کردم جهتی رو انتخاب کردم که خلاف بقیه اما دلخواه خودم بود براش سختی کشیدم اما به نتیجه رسیدم
امیدوارم که خدا این قدرت رو بهم بده که خسته نشم و پشیمون نشم
میخوام وقتی 30 سالم شد نتیجه همه این تغییرات رو ببینم یعنی 5 سال دیگه
به نظرتون هادی چطوری میشه بعد 5 سال؟ 53258zu2qvp1d9v
اصل ها هم دارن به آخر می رسن امیدوارم که تا الان خوب و مفید بوده اند... Khansariha (56) 302
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
اصل 18

خود را به پیشرفت دائمی و بی پایان متعهد کنید.

ما میلی غریزی داریم تا به طور دائم در حال یاد گرفتن باشیم;رشد و پیشرفت کنیم.

ما میخواهیم بیشتر از آن شویم که هم اکنون هستیم.

وقتی تسلیم این میل به پیشرفت مداوم و بی پایان شویم، زندگی ای سرشار از دستاورد و رضایت خواهیم داشت

فقط کافیست که متعهد شویم که هر روز چیز جدیدی یاد بگیریم

هر روز فقط کمی بهتر شویم 

آنگاه عاقبت-به مرور ایام-به اهدافمان خواهیم رسید...
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان