نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

شهریار / ۴۴ روز  53
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
نقل قول: سلام
متأسفانه باید دوباره از نو شروع کنم.
اما چه میشه کرد.

حالم خوبه اما تو این چند سال اخیر کمی  زود رنج شدم دلائلش هم زیاده، ولی در این مورد دارم رو خودم کار میکنم.
دیگه این که مشغول کارم کلی ورزش میکنم و هوا هم به شدت سرده.

امیدوارم حال همه شما هم خوب باشه.

سعید/6دی/01
سلام.[تصویر:  y%20(766).gif]
خوب هستید؟ Gol
دلیل شکستتون رو شناسایی کردید؟
و اگه از قبل می دونید دلیلش چیه،
راهی برای برطرف کردنش دارید؟
سلام

عضو جدید، آقای یا مهدی (عج) به گروه صراط مستقیم پیوستند
با آرزوی موفقیت و آرامش برای ایشان و سایر اعضا 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک 303
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
ارادتمند شهدا / 15 آذر / 22 روز خوب
خدا میدونه امروز چقد بهم سخت گذشت
مهدی و اهورا ممنونم
با داداش صادقین حرف زدم
فعلا دارم میسوزم و میسازم 
ولی خداروشکر بی نهایت
رفقا لطفا توی تاپیک ختم صلوات ، واسم ختم صلوات بگیرین خدا خیرتون بده
سلام

به عضو جدید گروه خوش آمد می گم1
داداش یا مهدی (عج) منتظر حضور و فعالیتت هستیمGol
-----
امروز نوبت ختم صلوات داداش تواب هست.
14 صلوات برای پاکی و عاقبت به خیری تواب53
ان شاء الله در زندگی و مسیر پاکی موفق و سربلند باشی1

یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه اعضای گروه یا مهدی (عج) هستم برای همتون آرزوی موفقیت تو تمام مراحل زندگی رو دارم به خصوص سربلندی و موفقیت تویه این آزمایشِ سخت خدا لطفاً برای منم دعا کنین این روزا سخت میگذره ولی با امید به خدا و اهل بیت (ع) و توکل بهشون ایشالله که همگی موفق میشیم ولی خدایی خیلی خیلی میترسم که باز تو این منجلاب فرو برم برام دعا کنین Hanghead
به امید خدا فعلاً ۵ روزه که پاکم
یا مهدی (عج) / آخرین تاریخ روز بَدَم:(۹۹/۱۰/۲) / تعداد روزهای خوبَم: ۵ روز
التماس دعا 63
نقل قول: سلام به همه اعضای گروه یا مهدی (عج) هستم برای همتون آرزوی موفقیت تو تمام مراحل زندگی رو دارم به خصوص سربلندی و موفقیت تویه این آزمایشِ سخت خدا لطفاً برای منم دعا کنین این روزا سخت میگذره ولی با امید به خدا و اهل بیت (ع) و توکل بهشون ایشالله که همگی موفق میشیم ولی خدایی خیلی خیلی میترسم که باز تو این منجلاب فرو برم برام دعا کنین [تصویر:  hanghead.gif]
سلام 303
به گروه صراط مستقیم خوش اومدید Welcome (1)
سلام بر عزیزان دل ...

چطورید ؟ خوبید ؟ 302

اینجانب به ۴۵ روز پاکی رسیدم  317

خوش اومدی یا مهدی (عج) عزیز  53
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
   [تصویر:  49-2.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  49-2.gif]

لیست به‌روز شده  1399/10/08
[تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]

عاشق فاطمه زهرا / 31 شهریور 99 / 91 روز خوب  ............................... در حال جهاد

[تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]

صادقین/ 9 خرداد 99 / 208 روز خوب ................................. در انتظار ستاره نوزدهم

new Aseman ا/ 29 شهریور 99 / 87 روز خوب ..................... در انتظار ستاره دوازدهم

ارادتمند شهدا / 15 آذر 99 / 22 روز خوب ................................. در انتظار ستاره نهم

تـــواب / 14 آبان 99 / 52 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره هفتم

A del ا/ 6 دی99 / 1 روز خوب خوب .............................. در انتظار ستاره هفتم

حامدحامد/ 11 آبان 99 / 55 روز خوب  .................................. در انتظار ستاره پنجم

mahdimontazer ا/ 27 مرداد 99 / 129 روز خوب .................. در انتظار ستاره چهارم

*شهریار‌* / 23 آبان 99 / 45 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

Pirooz2019 ا/ 15 آذر 99 / 3 روز خوب .................................. در انتظار ستاره اول

دیوار / 1 آذر 99 / 7 روز خوب  ........................................... در انتظار 20 روز خوب

aramesh22g ا / 23 آذر 99 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 20 روز خوب

Mahan__pcr ا / 24 آذر 99 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

ALI1377 ا / 11 آذر 99 / شروع روزهای خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب

یا مهدی (عج)/2 دی 99 /5 روز خوب..................................در انتظار 10 روز خوب
یا مهدی (عج) هستم اسمم محمدرضا است خوشحال میشم با همین اسم صدام کنید
اعلام وضعیت پاکی:
یا مهدی (عج) /آخرین تاریخ روز بد: ۲ دی ۹۹ /تعداد روز های خوبم: ۵ روز
میخواستم منم تو لیست قرار بدین
(1399 دي 8، 0:41)یا مهدی (عج) نوشته است: یا مهدی (عج) هستم اسمم محمدرضا است خوشحال میشم با همین اسم صدام کنید
اعلام وضعیت پاکی:
یا مهدی (عج) /آخرین تاریخ روز بد: ۲ دی ۹۹ /تعداد روز های خوبم: ۵ روز
میخواستم منم تو لیست قرار بدین
اضافه‌ شدید  49-2
آفرین به این اراده  Confetti
حامدحامد/ از 11 آبان 99 / 57 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان