نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

سلام.

نقل قول: ولی داداش همین که خودت رو ملزم بدونی و هر شب واسه اعلام وضعیت بیای، مقدمه‌ای می‌شه تا در طول روز وقتی رو برای خودت بذاری و کارهات رو بر مبنای پاکی سر و سامان بدی.

چشم داداش.

دیوار / 18 تیر / 3 روز خوب
سلام.

دیوار / 18 تیر / 4 روز خوب
سلام [تصویر:  thankyou.gif] خوبید [تصویر:  317.gif]

بیا به دامن قرآن زنیم دست امید، که روح را به جز این نسخه هیچ درمان نیست

بود چراغ هدایت به تیرگی قرآن، ز انحراف و ضلالت جز او نگهبان نیست
[تصویر:  %D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%DA%AF%DB%8C%D...2_53gd.gif]
بشنو از قرآن چه نیکو دم زند، زخمه بر ساز دل آدم زند

تا کند بیدارش از خواب گران، از قیامت گوید و احوال آن
[تصویر:  1-11_8prn.gif]
با سکوتت نغمه ی قرآن شنو، آنچه می گوید به گوش جان شنو

نور قرآن رهگشا و رهنماست، هر کلامش پرتو ذات خداست
تکیه گاهی محکم است و استوار، صد اشارت دارد از آن کردگار

مفتخرم که از جنابعالی برای حضور در تاپیک روزانه های قرآن دعوت بنمایم [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  49-2.gif]
[تصویر:  58_wxee.gif]
گل اوردم برایت تا بدانی چه ارزشی دارد حضورت برایمان
تا بدانی وجودتا باعث دلگرمی ما هست [تصویر:  5.gif]
به حرف این حاج خانوم گوش بدید و بیایید
[تصویر:  244_uzuz.gif]
هر کی هم نیاد به دستور خودم دستگیر و به زندان میره [تصویر:  4fvfcja.gif]
اولین زندانی هم گرفتیم
[تصویر:  398_vmid.gif]
خیلی خوش حال میشیم بیایید منتظرتونیم[تصویر:  flower-smiley_xkr9.gif]

چی ؟؟؟؟؟ [تصویر:  khansariha%20(134).gif]
درست شنیدم؟؟؟؟؟ [تصویر:  17.gif]
میایید

[تصویر:  882494_329_7m0i.gif]
کبوتر نامه رسان این نامه را برایتان میاورد لطفا کبوتر را پس بفرستید [تصویر:  swear1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  335_iu5e.gif]
برای ورود به تاپیک کافیه انگشت مبارک را روی لینک زیر فشار دهید [تصویر:  khansariha%20(2).gif]
تشریف بیارید
آسمان / 22 تیر / 1 روز خوب و خداروشکر

میتونست امروز 7 باشه . ولی خوب دوباره شروع میکنم دیگه . خدابزرگه . درستش میکنم انشالا 40
سلام
امروز میخوام دوباره برم گلزار شهدای شهرمون ، شهیدارو ببینم و با یکیشون که خواستم دوست بشم و پیشش بشینم...
حس میکنم خیلی خوش میگذره...
یه جا خوندم پیامبر قسم خورده بود وقتی با شهیدی سلام میکنی جواب سلامتو میده بهت...
دوست جدیدمو بعدا بهتون معرفی میکنم و ازش میخوام از خدا بخواد هممونو ببخشه و سفارش هممونو پیش خدا بکنه...
در ضمن یه جا خونده بودم ثواب زیارت قبر شهدا ثواب یه حج مقبول همراه پیامبر (ص) رو داره...
فرصت خیلی عالی هستش...
تازه برگشتم
شهیدی که توفیق پیدا کردم باهاش دوست بشم شهید علیرضا آرمات هستن♡
سلام.

دیوار / 18 تیر / 5 روز خوب
(1400 تير 21، 7:16)new Aseman نوشته است: ...
سلام مرسی داداش

توی این روز ها اتفاقی خیلی به این آیه برمی خورم :

و من یتق الله یجعل له مخرجا . و یرزقه من لا یحتسب و من یتوکل علی الله فهو حسبه

خدایا نعمت پرهیز کاری و تقوا رو به هممون بده

آسمان / 17 تیر / 5 روز

سلام داداش آسمان عزیز
قطعاً حکمتی داره. ان شاء الله که بعد از تقوای الهی و توکل به خدا، روزی‌های بی حساب نصیبت بشه1

تقوا و صبر بر گناه، واقعاً سخته. ولی این سختی با یاد خدا و توکل، ان شاء الله کمتر می‌شه و از ما می‌تونه انسان قوی‌تر در این مسیر بسازه128fs318181

(1400 تير 23، 11:18)new Aseman نوشته است: آسمان / 22 تیر / 1 روز خوب و خداروشکر

میتونست امروز 7 باشه . ولی خوب دوباره شروع میکنم دیگه . خدابزرگه . درستش میکنم انشالا 40

همین درسته که دست از تلاش بر نداریKhansariha (69)
شروع دوباره به معنای شروع از صفر نیست، بلکه به معنای اینه با نیروی تازه و قوی در مسیری که تا اینجا اومدیم، با قدرت ادامه بدیم و تسلیم نشیمKhansariha (69)

داداش جان، حواست باشه که باز هم از موارد قبلی آسیب نبینی. همین خستگی‌ها و ناراحتی‌ها، باز هم در طول مسیر هست.
و حتی ممکنه بیشتر هم بشه. اما استراحت به موقع و تفریح خوب و از همه مهم‌تر یاد خدا در هر موقعیتی، رو فراموش نکن.
و همون طور که قبلاً عرض کردم، منتظر حضور مستمرت در تاپیک مسابقه کنترل نگاه و ذهن هستیم128fs318181

(1400 تير 23، 21:21)دیوار نوشته است: سلام.

دیوار / 18 تیر / 5 روز خوب

سلام به داداش دیوار عزیز
خیلی ممنونم ازت بابت حضورت و اعلام وضعیت هر روزت در گروه و مسابقه کنترل نگاه و ذهن49-2
ماشاءالله به روزهای خوبت داداش گلمKhansariha (69)
استمرارت در مسیر پاکی، برای خودت و دوستان هم‌گروهی، نوید روزهای خیلی بهتری رو می‌ده ان شاء اللهKhansariha (18)

(1400 تير 23، 16:01)سفیر بهشت نوشته است: سلام
امروز میخوام دوباره برم گلزار شهدای شهرمون ، شهیدارو ببینم و با یکیشون که خواستم دوست بشم و پیشش بشینم...
حس میکنم خیلی خوش میگذره...
یه جا خوندم پیامبر قسم خورده بود وقتی با شهیدی سلام میکنی جواب سلامتو میده بهت...
دوست جدیدمو بعدا بهتون معرفی میکنم و ازش میخوام از خدا بخواد هممونو ببخشه و سفارش هممونو پیش خدا بکنه...
در ضمن یه جا خونده بودم ثواب زیارت قبر شهدا ثواب یه حج مقبول همراه پیامبر (ص) رو داره...
فرصت خیلی عالی هستش...

(1400 تير 23، 18:27)سفیر بهشت نوشته است: تازه برگشتم
شهیدی که توفیق پیدا کردم باهاش دوست بشم شهید علیرضا آرمات هستن♡

سلام به داداش سفیر بهشت عزیز
خوشحالم که به گروه برگشتی49-2

چه تجربه‌ی فوق العاده‌ای داشتی. زیارتت قبول باشه1
ممنونم که حس‌های خوبت رو با ما در میون گذاشتی و این شهید بزرگوار رو بهمون معرفی کردیKhansariha (18)
و اگه دوست داشتی توی گروه یا تاپیک آسمانی‌های زمین، از این شهید و درس‌هایی که گرفتی برامون بگو128fs318181

منتظر حضور و اعلام وضعیت‌های پاکی روزانه‌ات هم هستمKhansariha (69)
و داداش شما هم لطفاً هر روز در تاپیک کنترل نگاه و ذهن اعلام وضعیت کن49-2

دوستان خوبم، برای هم‌دیگه دعا کنیم.
ان شاء الله موفق و پاک باشیمGol
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  26_f953.jpg]

اعلام وضعیت ها

لیست به‌روز شده  1400/04/23
53  53  53  53  53

صادقین / 9 خرداد 1399 / 410 روز خوب ............................................... در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 168 روز خوب  .................................... در حال جهاد

53  53  53  53  53

new Aseman ا / 22 تیر 1399 / 1 روز خوب ............................. در انتظار ستاره هجدهم

53  53  53  53  53

تـــواب / 14 آبان 1399 / 232 روز خوب ................................... در انتظار ستاره سیزدهم

سفیر بهشت / 23 خرداد 1400 / شروع روزهای خوب .................... در انتظار ستاره یازدهم

53  53  53  53  53

mehdirad ا / 4 مهر 1399 / 251 روز خوب ................................ در انتظار ستاره هشتم

حامدحامد / 18 اردیبهشت 1400 / 3 روز خوب  ............................ در انتظار ستاره هفتم

53  53  53  53  53

SoldierOfAllah ا / ؟ اردیبهشت 1400 / 60 روز خوب ....................... در انتظار ستاره دوم

محب صادق / 31 خرداد 1400 / 14 روز خوب  ................................ در انتظار ستاره دوم

mohammad1400 ا / 6 تیر 1400 / 10 روز خوب ............................ در انتظار ستاره اول

53  53  53  53  53

دیوار / 18 تیر 1400 / 5 روز خوب  ........................................... در انتظار 20 روز خوب

خدایا منو ببخش / 24 خرداد 1400 / شروع روزهای خوب ............... در انتظار 20 روز خوب

ashamed ا / ؟ تیر 1400 / شروع روزهای خوب .......................... در انتظار 10 روز خوب

Mohammad138 ا / ؟ خرداد 1400 / شروع روزهای خوب .............. در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام.

نقل قول: سلام به داداش دیوار عزیز
خیلی ممنونم ازت بابت حضورت و اعلام وضعیت هر روزت در گروه و مسابقه کنترل نگاه و ذهن[تصویر:  49-2.gif]
ماشاءالله به روزهای خوبت داداش گلم[تصویر:  khansariha%20(69).gif]
استمرارت در مسیر پاکی، برای خودت و دوستان هم‌گروهی، نوید روزهای خیلی بهتری رو می‌ده ان شاء الله[تصویر:  5.gif]

متشکرم داداش.  53

دیوار / 18 تیر / 6 روز خوب
مهدی ۴مهر /۳۲۱روز خوب
سه شنبه ۸/۴…۰۲:۰۰
سلام.

دیوار / 18 تیر / 7 روز خوب
(1400 تير 24، 21:10)دیوار نوشته است: سلام.

نقل قول: سلام به داداش دیوار عزیز
خیلی ممنونم ازت بابت حضورت و اعلام وضعیت هر روزت در گروه و مسابقه کنترل نگاه و ذهن[تصویر:  49-2.gif]
ماشاءالله به روزهای خوبت داداش گلم[تصویر:  khansariha%20(69).gif]
استمرارت در مسیر پاکی، برای خودت و دوستان هم‌گروهی، نوید روزهای خیلی بهتری رو می‌ده ان شاء الله[تصویر:  5.gif]

متشکرم داداش.  53

دیوار / 18 تیر / 6 روز خوب

(1400 تير 25، 21:21)دیوار نوشته است: سلام.

دیوار / 18 تیر / 7 روز خوب

سلام داداش دیوار عزیز
منم که باید از شما تشکر کنم که با اعلام وضعیت پاکیت، امید و انگیزه رو در خودت زنده نگه داشتی و حس پاکی رو به گروه منتقل می‌کنیKhansariha (18)
ممنونم ازت داداش. ماشاءالله به روزهای خوبتKhansariha (69)

(1400 تير 25، 9:24)mehdirad نوشته است: مهدی ۴مهر /۳۲۱روز خوب

سلام به داداش مهدی عزیز
خیلی مبارک باشهConfetti
ماشاءالله به این پاکیKhansariha (69)
ممنونم که با دست پر اومدی و ما رو با پاکی‌هات خوشحال کردی49-2

ان شاء الله تلاش‌های شما دوستای خوبم، همراه با موفقیت و برکت باشه1
در پناه خدا سلامت باشید.
یا علی
سلام.

دیوار / 18 تیر / 8 روز خوب

سلامت باشی صادقین جان.  53
سلام.

امروز خراب کردم. بدون هیچ حرف اضافه ای ، شروع می کنم.

دیوار / 27 تیر / شروع

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان