نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

Golسلام عزیزان صراطی ان شاءالله همیشه حالتون خوب باشه و لبتون خندون و پاکی هاتون پایدار 302
Golاین گل های زیبا تقدیم وجودتون 53
[تصویر:  animation-pictures8-e11_xx00.gif]
Golپاداش كسى كه هنگام وضو نام خدا را ببردGol

1. ابو بصير از امام صادق (ع) نقل كرده است كه فرمود: هر كس در حال وضو نام خدا را ببرد تمام بدنش پاك مى‏گردد، و وضويش تا وضوى ديگر كفّاره گناهان او ميان اين دو وضوست، و هر كس نام خدا را نبرد، از بدنش جز جايى كه آب به آن رسيده پاك نخواهد شد.
2. عبد اللَّه بن مسكان از امام صادق (ع) نقل كرده است كه فرمود: هر كس هنگام وضو نام خدا را بر زبان جارى كند، گويى غسل كرده است.
ثواب الأعمال و عقاب الأعمال / ترجمه انصارى، ص: 35Gol
صبح یعنیGol
یه سلامی که بویGol
زندگی بدهGol
یعنی امیدبرای یهGol
شروع قشنگGol

دوست مهربانم Gol
صبحت بخیرGol
آرزومندم سبدامروزتGol
پرباشدازعشق ویه دنیاسلامتی ان شاءالله Gol
 سپاس شده توسط
امروز روز 21 هست. دشمن دوباره اعلان جنگ داده. میخواد با تمام قوا حمله کنه. Swear1 کسی هست در نگه داشتن سنگر مرا راهنمایی کند؟ Khansariha (56)
سلام داداش جان اوضاع الان چطوره نماز را خوندی فدات؟
 سپاس شده توسط
تحف العقول / ترجمه جنتى، متن، ص: 579

(1) 42. آن كس كه گاه خشم، طمع، ترس، و شهوت‏ خويشتن‏دار باشد، خدا بدنش را بر آتش حرام كند.

داداش جان ان شاءالله همیشه سلامت باشی
ما از زمان مرگمون خبر نداریم Hanghead
به یادمون بیاریم عذاب اتش جهنم را
یاد مرگ باشیم تا شهوت ها دور بشن
توسل به اقا امام حسین علیه السلام 53
داداش تو میتونی از پسش بر بیای همون طوری که دوماه پاکی داشتی ماشاءالله نزار نفست گولت بزنه
زمانی که شکست خوردی را به یادت بیار چقدر ناراحت بودی Hanghead
و زمانی که تونستی از وسوسه ها رها بشی را به یادت بیار Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
[quote pid='561766' dateline='1628085729']
SoldierOfAllahسلام خدمت دوستان گرامی
امروز روز 16 هست. با اینکه دیروز در نبردی تمام عیار درحال مبارزه با وسواس خناس بودم (که بسیار نبرد سختی بود) اما در سنگر ایمان و حمایت خداوند توانستم پیروز شوم. امروز دشمن حمله ای نکرد. اما من همچنان در سنگر هستم و خواهم بود.
ممنون ای باب الحوائج عزیز با مطالب بسیار به جاتون که دیروز واقعا کمک حال بود. خیلی خیلی خیلی به جا ترین سخنان بود

[/quote]
(6) گناه‏ نكردن‏ از توبه كردن آسانتر است، چه كامرانيهاى يك ساعته كه غمهاى دراز- مدت ببار آورد. مرگ آبروى دنيا را برده و براى هيچ عاقل، دلخوشى، و براى هيچ خردمند، لذتى نگذاشته.
تحف العقول / ترجمه جنتى، متن، ص: 323
 سپاس شده توسط
(1400 مرداد 18، 12:41)یا باب الحوائج نوشته است: سلام داداش جان اوضاع الان چطوره نماز را خوندی فدات؟

سلام ای دوست مومن من
بلی نماز نجاتم داد. درواقع با استفاده از نماز، پایگاه های دشمن رو بمباران اتمی کردم و شیطان عین موش در رفت! لعنت خداوند یکتا بر شیطان.
(1400 مرداد 18، 12:45)یا باب الحوائج نوشته است: تحف العقول / ترجمه جنتى، متن، ص: 579

(1) 42. آن كس كه گاه خشم، طمع، ترس، و شهوت‏ خويشتن‏دار باشد، خدا بدنش را بر آتش حرام كند.

داداش جان ان شاءالله همیشه سلامت باشی
ما از زمان مرگمون خبر نداریم Hanghead
به یادمون بیاریم عذاب اتش جهنم را
یاد مرگ باشیم تا شهوت ها دور بشن
توسل به اقا امام حسین علیه السلام 53
داداش تو میتونی از پسش بر بیای همون طوری که دوماه پاکی داشتی ماشاءالله نزار نفست گولت بزنه
زمانی که شکست خوردی را به یادت بیار چقدر ناراحت بودی Hanghead
و زمانی که تونستی از وسوسه ها رها بشی را به یادت بیار Khansariha (69)

خیلی زیبا سخن گفتی. الحق معک

راست میگی شکست که خوردم خیلییییییییییییی ناراحت بودم
(1400 مرداد 18، 12:54)یا باب الحوائج نوشته است: [quote pid='561766' dateline='1628085729']
SoldierOfAllahسلام خدمت دوستان گرامی
امروز روز 16 هست. با اینکه دیروز در نبردی تمام عیار درحال مبارزه با وسواس خناس بودم (که بسیار نبرد سختی بود) اما در سنگر ایمان و حمایت خداوند توانستم پیروز شوم. امروز دشمن حمله ای نکرد. اما من همچنان در سنگر هستم و خواهم بود.
ممنون ای باب الحوائج عزیز با مطالب بسیار به جاتون که دیروز واقعا کمک حال بود. خیلی خیلی خیلی به جا ترین سخنان بود
(6) گناه‏ نكردن‏ از توبه كردن آسانتر است، چه كامرانيهاى يك ساعته كه غمهاى دراز- مدت ببار آورد. مرگ آبروى دنيا را برده و براى هيچ عاقل، دلخوشى، و براى هيچ خردمند، لذتى نگذاشته.
تحف العقول / ترجمه جنتى، متن، ص: 323
[/quote]

عجب سخن خردمندانه ای. دقیقا همینطوره. خوشحالم که بازم تونستم به یاری خداوند و داشتن دوستان مومن در این انجمن مثل یا باب الحوایج، بر وسواس خناس چیره بشم! روز 21
(1399 ارديبهشت 11، 2:00)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم

به گروه صراط مستقیم خوش آمدید.Welcome (1)

توضیح کلی:
این گروه مخصوص آقایان هست.
اگر دوست دارید که به صورت گروهی، جمعی و با همراهی بقیه گناه خودارضایی رو ترک کنید و به فعالیت‌های مذهبی هم علاقه‌ دارید، این‌ گروه جای شماست.  daghighan 
در این گروه در کنار بقیه همگروهی‌هات، فعالیت‌های مختلفی رو برای رسیدن به پاکی انجام می‌دید.  cheshmak 
کنار همدیگه تلاش می‌کنیم نماز‌هامون رو بهتر کنیم و با قرآن انس بگیریم.

شرایط عضویت:
1- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل ماهی یک بار اعلام وضعیت پاکی انجام بدن.
2- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل ماهی یک بار مشارکت کنن و از وضعیت خودشون به سایر اعضا اطلاع بدن.
3- فقط اشخاص با سن 18 سال و بالاتر، حق عضویت در گروه رو دارند.
4- این گروه مخصوص آقایان هست و خانم‌ها حق عضویت در گروه رو ندارن.

در این گروه:
1- حامی گروه به وضعیت اعضا رسیدگی می کنه و کمک‌های لازم به اون‌ها رو انجام میده.  Khansariha (96) 
2- حامی گروه، اصول ترک قدم به قدم رو با عضو پیش می‌بره و مرحله به مرحله کارهایی رو از عضو می‌خواد تا جهت رشد و پیشرفتش انجام بده. طبیعتاً این کارها با در نظر داشتن وضعیت خاص عضو خواهد بود تا فشار مضاعفی روی عضو ایجاد نشه. 
3- سرپرست گروه، لیست پاکی اعضا رو هر سه روز یک بار به‌روز می کنه و پیگیر ستاره‌های پاکی اعضا هست. سرپرست، کنار اعضا و همیار حامی خواهد بود.
4- در هر هفته، موضوع هفتگی با نظر اعضای گروه انتخاب میشه و اون هفته علاوه بر مشارکت‌های معمول، از روز شنبه الی چهارشنبه در خصوص موضوع خاصی مشارکت صورت می‌گیره.
5- در روز جمعه هر هفته، از ساعت 18:30 تا موقعی که اعضا حضور فعال داشته باشند، گردهمایی اعضا با موضوع آزاد خواهد بود. شرکت کردن یا نکردن اعضا در این گردهمایی اختیاری است. (فعلاً و تا اطلاع ثانوی گردهمایی برگزار نمی‌شه.)Smiley-talk040
6- در این گروه برنامه ختم صلوات برگزار میشه و هر هفته برای یکی از اعضا ختم صلوات گرفته میشه.
7- هر ماه، اعضای گروه بررسی میشه و در صورتی که عضوی شرط‌های لازم رو رعایت نکرده باشه، از گروه خارج میشه و نامش در لیست اعضای غیرفعال گروه‌های ترک قرار می‌گیره.  53258zu2qvp1d9v 
8- حداکثر اعضای این گروه 20 نفر می‌تونه باشه. 

برای ثبت نام در این گروه:
باید به تاپیک ثبت نام مراجعه کنید.
ضمناً در آینده امکان تغییر گروه، با موافقت مدیران وجود خواهد داشت.

در صورت مواجهه با سوال یا مشکل:
اگر سوال یا مشکلی بود، حامی گروه و سرپرستان گروه (که اسامی‌شون در پست سوم همین تاپیک موجود هست) خوشحال میشن به شما کمک کنن.  Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 11، 2:00)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم

به گروه صراط مستقیم خوش آمدید.Welcome (1)

توضیح کلی:
این گروه مخصوص آقایان هست.
اگر دوست دارید که به صورت گروهی، جمعی و با همراهی بقیه گناه خودارضایی رو ترک کنید و به فعالیت‌های مذهبی هم علاقه‌ دارید، این‌ گروه جای شماست.  daghighan 
در این گروه در کنار بقیه همگروهی‌هات، فعالیت‌های مختلفی رو برای رسیدن به پاکی انجام می‌دید.  cheshmak 
کنار همدیگه تلاش می‌کنیم نماز‌هامون رو بهتر کنیم و با قرآن انس بگیریم.

شرایط عضویت:
1- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل ماهی یک بار اعلام وضعیت پاکی انجام بدن.
2- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل ماهی یک بار مشارکت کنن و از وضعیت خودشون به سایر اعضا اطلاع بدن.
3- فقط اشخاص با سن 18 سال و بالاتر، حق عضویت در گروه رو دارند.
4- این گروه مخصوص آقایان هست و خانم‌ها حق عضویت در گروه رو ندارن.

در این گروه:
1- حامی گروه به وضعیت اعضا رسیدگی می کنه و کمک‌های لازم به اون‌ها رو انجام میده.  Khansariha (96) 
2- حامی گروه، اصول ترک قدم به قدم رو با عضو پیش می‌بره و مرحله به مرحله کارهایی رو از عضو می‌خواد تا جهت رشد و پیشرفتش انجام بده. طبیعتاً این کارها با در نظر داشتن وضعیت خاص عضو خواهد بود تا فشار مضاعفی روی عضو ایجاد نشه. 
3- سرپرست گروه، لیست پاکی اعضا رو هر سه روز یک بار به‌روز می کنه و پیگیر ستاره‌های پاکی اعضا هست. سرپرست، کنار اعضا و همیار حامی خواهد بود.
4- در هر هفته، موضوع هفتگی با نظر اعضای گروه انتخاب میشه و اون هفته علاوه بر مشارکت‌های معمول، از روز شنبه الی چهارشنبه در خصوص موضوع خاصی مشارکت صورت می‌گیره.
5- در روز جمعه هر هفته، از ساعت 18:30 تا موقعی که اعضا حضور فعال داشته باشند، گردهمایی اعضا با موضوع آزاد خواهد بود. شرکت کردن یا نکردن اعضا در این گردهمایی اختیاری است. (فعلاً و تا اطلاع ثانوی گردهمایی برگزار نمی‌شه.)Smiley-talk040
6- در این گروه برنامه ختم صلوات برگزار میشه و هر هفته برای یکی از اعضا ختم صلوات گرفته میشه.
7- هر ماه، اعضای گروه بررسی میشه و در صورتی که عضوی شرط‌های لازم رو رعایت نکرده باشه، از گروه خارج میشه و نامش در لیست اعضای غیرفعال گروه‌های ترک قرار می‌گیره.  53258zu2qvp1d9v 
8- حداکثر اعضای این گروه 20 نفر می‌تونه باشه. 

برای ثبت نام در این گروه:
باید به تاپیک ثبت نام مراجعه کنید.
ضمناً در آینده امکان تغییر گروه، با موافقت مدیران وجود خواهد داشت.

در صورت مواجهه با سوال یا مشکل:
اگر سوال یا مشکلی بود، حامی گروه و سرپرستان گروه (که اسامی‌شون در پست سوم همین تاپیک موجود هست) خوشحال میشن به شما کمک کنن.  Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام ای دوست مومن من

بلی نماز نجاتم داد. درواقع با استفاده از نماز، پایگاه های دشمن رو بمباران اتمی کردم و شیطان عین موش در رفت! لعنت خداوند یکتا بر شیطان.
به به داداش جان خیلی عالیه ماشاءالله بهت کلی کیف کردم
قبول باشه داداش جان نمازت Khansariha (96)
الحمدالله که شیطان را ترکوندی Khansariha (69)
شیطان وقتی میبینه ما میریم سمت خدا حمله هاش را بیشتر میکنه
ولی ما دنبال بالاترین مقامیم ان شاءالله 317
ذلت حرام را با لذت عبادت عوض نمیکنیم ان شاءالله Khansariha (69)

نقل قول: خیلی زیبا سخن گفتی. الحق معک

راست میگی شکست که خوردم خیلییییییییییییی ناراحت بودم
فدات داداش خدا حفظت کنه که راه مستقیم و الهی را در پیش گرفتی
خدا حفظت کنه داداش که به دعوت امام حسین علیه السلام لبیک گفتی Confetti
ان شاءالله همین جوری با پاکی کامل بریم کربلا 2uge4p4
فدات داداش جان از حس و حال الانت بگو داداش این خیلی کمک میکنه از لذت شکست دادن شیطان و نزدیک شدن به خدا 317
البته نباید دچار غرور بشیم که شیطان واقعا همیشه در کمینه
ماشاءالله داداش که سنگر را تقویت کردی Confetti
نقل قول: عجب سخن خردمندانه ای. دقیقا همینطوره. خوشحالم که بازم تونستم به یاری خداوند و داشتن دوستان مومن در این انجمن مثل یا باب الحوایج، بر وسواس خناس چیره بشم! روز 21
همینه همینه
ماشاءالله داداش جان عالی بودی گلم 317
فدات بشم داداش خواست خدا بود و تلاش خودت
ماشاءالله که راه درست را انتخاب کردی
ان شاءالله همنشین رسول الله صلوات الله علیه باشی 302
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام من کاربر azaadi79هستم مهدی اسممه رکورد قبلی پاکیم ۲۴روز بود ولی الان ۵۷روزه پاکم ۲۲سالمه و مرد هستم
سلام داداش جان خیلی خوش اومدی ماشاءالله با پاکی عالی هم اومدی 2uge4p4
خوشحالم که به صراط پیوستی
ان شاءالله قراره کلی با هم دوست بشیم و به درجات بالایی برسیم ان شاءالله Confetti
منم محمد حسین هستم 23 ساله کوچیک شما دوست خوبم 302
داداش جان بفرما یه بستنی بخور تازه از راه رسیدی 2uge4p4
[تصویر:  _u0kn.jpg]
 سپاس شده توسط
جناب باب الحوائج خیلی خوشحالم، البته شیطان از من نا امید شد دست به کاری بدتر زد. توی خیابون داشتم رد میشدم یه ماشین کلی بوق و اینا بعد یه کلام خیلی زشت از دهانش به بیرون آمد! درواقع شیطان رفت توی ذهن اون فرد که اون فرد در اون موقعیت به من پرخاش کنه و من رو از مسیر مستقیم نا امید کنه و اینو به من گفت:

"ببین تو داری تهذیب نفس می کنی و در راه خدا تلاش می کنی اما ببین همش عذابه. پس بی خیال و برو مشغول شو تا بدنت آرام بگیره"

منم توجهی نکردم! لعنت خداوند یکتا بر شیطان و تمام انسان هایی که شیطان بر آن ها چیره است. خیلی لذت بردم خداوند وعده داده که جهنم را از خود ابلیس و انسان هایی که راه شیطان رو میرن، پر خواهد کرد. 

من این بار رو کوتاه نمیام. نمیذارم که شیطان من رو از راه به در کنه. من فقط خدا رو میخوام و دیدار اهل بیت رو در بهشت. دوست دارم دوستانم مومن و پاکدامن باشن، مثلا امثال باب الحوائج که از این دنیای مجازی کلی انرژی خوب میدی و کلی ثواب میکنی.
خداوند گفته خودارضایی و هر عملی به جز همسر ممنوع. پس مولا دستور داده ما هم با چنگ و دندون باید اطاعت کنیم.

یک چیز رو متوجه شدم، هر بار که به شیطان می گویی : "نه!" اراده قوی تری پیدا میکنی و دفعه بعد راحت تر میگویی "نه"
فدات داداش جان دقیقا باید خیلی مراقب باشم که شیطان همه راه های ورود به انسان را امتحان میکنه 53258zu2qvp1d9v
جالبه مثلا شیطان میدونه که نقطه ضعف من زود ناراحت شدنه Hanghead
میاد تو ذهن طرف مقابل من یه کاری میکنه که اون یه حرفی بزنه تا من عصبانی بشم
و دعوا بشه این جوری به خواستش میرسه Hanghead
واقعا باید خیلی روی نفسمون کار کنیم ان شاءالله جوری بشه که تا یه ذکر گفتیم شیطان ازمون دور بشه Khansariha (69)

نهج الفصاحة (مجموعه كلمات قصار حضرت رسول صلى الله عليه و آله)، ص: 443

1373 حسن الخلق زمام من رحمة اللَّه في أنف صاحبه و الزّمام بيد الملك و الملك يجرّه إلى الخير و الخير يجرّه إلى الجنّة و سوء الخلق زمام من عذاب اللَّه في أنف صاحبه و الزّمام بيد الشّيطان و الشّيطان يجرّه إلى السّوء و السّوء يجرّه إلى النّار.

نيكخوئى زمام رحمت خداست كه در بينى صاحب آنست و زمام بدست فرشته است و فرشته او را بسوى نيكى ميكشاند و نيكى او را بسوى بهشت ميراند و بدخوئى زمام عذاب خداست كه در بينى صاحب آنست و زمام بدست شيطان‏ است و شيطان‏ او را بسوى بدى ميكشاند و بدى او را بسوى جهنم ميراند.

چقدر کار خوبی کردی داداش جان که جوابشا ندادی 302
ان شاءالله در رضوان الهی به دیدار اهل بیت علیه السلام بری داداش جان که داری برای حفظ پاکی تلاش میکنی 302
لطف داری به بنده داداش متاسفانه لایق این همه لطف نیستم داداش جان
خداوند شمارا حفظ کنه که کلی به ما انرژی میدهید ماشاءالله با رفتار های خوبتون Khansariha (96)
دقیقا همین طوره داداش اراده با نه گفتن تقویت میشه 53258zu2qvp1d9v

سفارشهاى پيامبر (ص) به امير المؤمنين على (ع)
يا على: سه خصلت نزد خدا از هر عملى محبوبتر است: 1. انجام واجبات، كسى كه واجبات الهى را انجام دهد از عابدترين مردم است. 2. ترك‏ گناهان، كسى كه از گناه‏ بپرهيزد از پرهيزگارترين مردم است. 3. قناعت، هر كه به آنچه خدا روزى كرده قناعت كند از بى‏نيازترين خلق است.

تحف العقول / ترجمه جنتى، متن، ص: 15
 سپاس شده توسط
خیلی ممنون باب الحوائج با سخنان ارزشمندتون و احادیثی که میذارید.
اجر دنیا و آخرت نصیب شما و همه گردانندگان این سایت...
روز اتمی 21 317
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان