امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

محمدرضای عزیز
اول ممنون که هوای‌ هم‌گروهی‌ها رو داری. بعد هم از صمیم قلب دعا می‌کنم وضعیت خانواده و اوضاع خونه خوب بشه و به آرامش کامل برسید.  63 انشالله تو این ماه عزیز خدای رحیم لطف بی‌مثالش رو شامل حال‌تون می‌‌کنه.  49-2

تاج عزیز
نام جدید مبارک. پاکی 30 روزه‌ات مبارک. چقدر خوشحال شدم.  317 ماشاءالله به این اراده. ماشاءالله به این خواستن پاکی.  Khansariha (46)
مطمئن باش تو لایق بیش از این‌هایی. چقدر عالیه که میگی انگیزه‌هام کم نشده که هیچ، روز به روز بیشتر هم شده. ان‌شاءالله این شور و اشتیاق همین طور روزافزون باشه.  2uge4p4 فقط حواست باشه که وسوسه‌ها گاهی در کمین هست و آدم خبر نداره. باید همیشه هوشیار بود. لحظه‌ای غفلت همانا و لغزش همانا. موفق باشی.  Khansariha (18)

هومان عزیز
9 روز مشتی‌ات ای ولا.  317 ماه رمضان حسابی ساخته و روزهای پاکی به راه.  Confetti بابت پیام و تصویر روح‌نواز و انرژی بخشت هم ممنون.  Khansariha (18)

مسترمهدی عزیز
قرار بود باقدرت بیای گروه. کم‌پیدایی. بعد از لغزش اوضاع تحت کنترل هست؟ بهمون خبر بده.  Khansariha (18)

ویلسون عزیز
ماشاءالله بابت تلاش دوباره. نگفتی سری قبل مشکل کجا بود؟  Khansariha (18)
گفتی یه سری جملات زیبا می‌تونی برامون بذاری. ما که خوشحال میشیم.  49-2

مولانای عزیز
چرا این قدر سکوتت زیاده؟ نمیگی من نگران میشم؟  Hanghead دوست دارم همیشه پست‌های قشنگت رو بخونم. امیدوارم همه چی عالی باشه.  Khansariha (69) و داداش دست گلت هم درد نکنه بابت واژگان انگلیسی که برامون گذاشتی.  Khansariha (18)
ماشاءالله به تو که حفظ قرآن رو شروع کردی. ان‌شاءالله چون نور بر قلبت بشینه. 49-2 ماشاءالله به تو بابت روزه‌ها.  49-2 بعد از ظهر هم خب یه مقدار سخت میشه و همین سختی‌هاست که اراده‌ی آدم رو قوی می‌کنه.  128fs318181

سپهر عزیز 
حال و احوالت چطوره؟  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

شهریار /۲۹ فروردین/ ۲ روز پاک  53

نقل قول: تبریک میگم استارت برنامه‌ریزی روزانه رو. مهم نیست چطور شروع می‌کنیم و با چه امتیازی. مهم اینه که ادامه بدیم و روز به روز بهتر بشیم.  [تصویر:  khansariha%20(69).gif] روز به روز اتفاقات خوب‌تر می‌افته. از وضعیت پاکیت و حال و احوالت مرتب بهمون خبر بده داداش. فاصله نگیر از گروه.  

ممنونم آرمین جان  53

خدا کنه یادم نره امتیاز به برنامه ریزی امروز رو  65
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
نقل قول: مولانای عزیز
چرا این قدر سکوتت زیاده؟ نمیگی من نگران میشم؟  Hanghead

سلام بر پهلوان آرمین عزیز  317

راستش یه خورده باید پیگیر دوستان باشم در پروفایل هاشون ، حال و احوالی ازشون بپرسم و با خبر بشم از احوالشون  128fs318181

بعدش هم واقعاً سرم شلوغ شده  Hanghead  Shy چپ و راست امتحان الهی ، چپ و راست امتحانات مدرسه ....

ولی شکر خدا ، تا فعلاً که سربلند بیرون اومدم .

توی یه دوره از زندگیم قرار گرفتم ، که قشنگ متوجه میشم ، اگه امشب یه مسئله ای رو به ذهنم خودم وارد کنم ، فرداش متوجه یه تغییر بزرگ توی زندگیم میشم . به قولی دارم متوجه میشم که زیر بنای شخصیتم داره تکمیل میشه و دارم میرم به سمت بنای اصلی 

کم کم علایق درونی ام رو دارم به وضوح می بینم ، یعنی در این حد نیست که بگم من میخوام پزشک بشم ! من دارم می بینم که عاشق این کارم .

داداش ، میخوام برم پیش یه استاد کار ، نجاری یاد بگیرم ، فکر می کنم ، یه آقای دکتر که نجاری بلده ، یه آقای دکتر که از تأسیسات خانگی سر در میاره ، خیلی بهتر از یه پزشکیه که از هیچکدوم سر در نمیاره .

استارتش از کجا زده شد؟

بعد از تفکر در آیات قرآن ! والله به چشم خودم اعجاز قرآن رو دیدم  63

تصمیمات مهمی گرفتم ، الان وارد مهمترین مرحله ، یعنی عمل ، شدم .

شرمنده  53 ان شاءالله سلامت باشی داداش  2uge4p4

مولانا / 8 فروردین 1400 / 23 روز پاکی
یه زندگی خوب شانس نمیخواد!
یه آدم با عرضه و مصمم میخواد
Smiley-face-cool-2
شاید دردی که امروز تحمل می‌کنی... .
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
(1400 فروردين 31، 20:11)آرمین نوشته است: نابرده رنج عزیز
جملات انگیزیشی عالی میذاری. دستت درد نکنه. خدا رو شکر تا اینجا پاک پیش رفتی.  49-2 همه چی خوب پیش میره؟
به اهداف پاکیت بیشتر و دقیق‌تر فکر کردی؟ اهداف ما زیربنای پاکی ما رو تشکیل میدن و هر چقدر جدی‌تر باشن، ما هم جدی‌تر پای پاکی‌مون می‌مونیم. Khansariha (18)

مرسی آقا آرمین که فکرمون هستید.
متاسفانه این دو سه روز یک ذره کم کاری کردم فردا حتما تو یک کاغذ برای خودم اهرم رنج و لذت رو میکشم و  برای ترک برنامه ریزی درسی و ورزشی و تفریحی (دیدن تلویزیون,رفتن به پارک و ... )میکنم.
خدارو شکر از موقعی که اومدم اینجا حالم بهتر شده و موقع بیکاری کمی هم پیش میاد داشته باشم مثلا امروز yazahraبود نذاشت بیکار باشم؛خلاصه باعث افتخارمه که در این گروه عضو شدم و هم‌گروهی هایی مثل شما دارم... .
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
سوالی پرسیده بودم که:

(1400 فروردين 25، 16:04)آرمین نوشته است:
تو احادیث معصومین (ع) اومده که یک ساعت تفکر با یک سال عبادت برابر هست.
یا توی برخی موارد اومده که یک ساعت تفکر برتر از 70 سال عبادت هست.

این تفکر رو راجع به چیزهای مختلفی میشه انجام داد.
و وقتی تو این ماه هستیم چه خوبه که در ابتدا به فلسفه‌ روزه‌داری فکر کنیم. حکمت واجب شدن اون.

چرا خدا روزه رو واجب کرده؟
خدا چرا می‌خواسته گرسنگی و تشنگی بکشیم؟
روزه چه فوایدی داره؟
کسی که روزه می‌گیره چه آثاری در او هویدا میشه؟
کسی که در ماه رمضان روزه می‌گیره، بعد از ماه رمضان چه فرقی با قبلش داره؟

نظر شما چیه؟

و داداش‌های بی‌نظیرم چه فوق‌العاده پاسخ داده بودن.

چقدر حیفه که این پاسخ‌ها رو یک جا نداشته باشیم و یک بار دیگه نخونیم‌شون:

(1400 فروردين 25، 21:05)مولانا نوشته است: خب  همون‌طور که قبلاً گفتم فواید فراوانی داره  2uge4p4 روزه داری و ماه رمضان  49-2 از نظر خودم ، آیات و روایات دلایل و فواید فراوانی داره . 

از یه متخصص پزشکی توی تلویزیون شنیدم که درمورد کمک به ترک مواد مخدر ، که مربوط میشد به دوپامین و آثارش ، که فقط مختص مواد مخدر نمیشه و خ.ا. هم   اینطور تجزیه و تحلیل میکنم :

نقل قول: - سم زدایی از دوپامین ( روزه داری خودش یه سم زدایی درجه یک هست ، درکنارش میتونیم یه خورده سم زدایی دیگه هم انجام بدیم ، که بعد از ماه رمضان با ذهنی آروم و نرمال بتونیم از کوچکترین چیز های حلال لذت ببریم و به هیچ عنوان درگیر گناه و لذتش نشیم . چرا ؟ چون بعد از یک ماه پاک ، و سم زدایی دوپامین ، میشیم نرمال نرمال و کم کم میتونیم تنفر رو به طور کامل جایگزین لذت آنی از خ.ا. و آلودگی های زننده کنیم .) 

بخوام کلی بگم و لیستش رو ارائه بدم :

1- توجه و تجربه به فقرا و کسانی که در تمام سال مجبورن  گشنگی و تشنگی بکشن   Hanghead

2- تقویت و افزایش اراده  Muscular
3-سم زدایی دوپامین به طور کامل 2uge4p4

4- اطاعت پرودگار و احساس انجام وظیفه

5-احتمالاً کاهش ، یک یا دو کیلو وزن

6-نزدیکی به پرودگار 

7- پاکسازی بدن از سموم و آلودگی ها  2uge4p4

(1400 فروردين 25، 21:44)HEART نوشته است: در مورد چهارم یه حسی ایجاد میشه(اطاعت پروردگار و احساس انجام وظیفه)
که
بهش میگن شعف
این احساس منسجمه
مغز رو منسجم میکنه
هر احساسی در مغز یه موجی تولید میکنه
احساس خوب=انجسام داره
احساس بد= نامنسجمه

(1400 فروردين 26، 21:57)تاج نوشته است: 1ا_طاعت از دستور خدا واجبه و چون خدا هم دستوراتش به صلاح و خوبی خودمان هست باید روزه بگیریم

2_راستش من اصلا نه گرسنگی حس میکنم نه تشنگی 22  (((اصلا حس نیمکنم، فقط انرژیم بعداز ظهر کمتر میشه احساس ضعف خیلی کم که عادیه چون من به جز سه وعده اصلی در بین وعده ها خیلی کم پیش میاد چیزی بخورم و ظهر ها هم ساعت 11 تاناهار ضعف میکنم  که توی ماه رمضان این ضعف به ساعت 19 تا اذان رفته)))

3_ روزه فواید جسمی و روحی داره مثلا پاکسازی سموم بدن  و برای روح هم معرفت و آگاهی که خداوند عطا میکنه

4_ مثلا کنترل نفس بیشتر میشه  اراده آدم واقعا زیاد میشه ، بدن سالم تر میشه ، 

5_ به خدا نزدیک تر شده ، اون آثار روی زندگیش تاثیر میذاره، فقرا درک میکنه (البته این درک خیلی ها ندارن)

صبر کن به موقع اش هم سیر میشی و هم لذت بیشتری میبری چون از نفست پیروی نکردی.

مثال قشنگی برای فرق خودارضایی و رابطه سالم هست 53258zu2qvp1d9v

(1400 فروردين 27، 0:05)سرباز گمنام نوشته است:
آقا آرمین برای فواید روزه داری
خیییییییلی
مورد وجود دارد
حتی براش کتاب هم نوشتم
اما بنده به ۳ مورد اشاره می کنم...
تقویت صبر و تقوا
کمک و توجه به محرومان
سلامتی بدن

(1400 فروردين 27، 0:59)محمّدرضا نوشته است:
داداش آرمین و رفقای گلم من این فیلم رو میذارم، لطفا نگاه کنید به برخی از فواید روزه گرفتن اشاره کرده، که به نوع خودش واقعاً شگفت انگیزه. 4chsmu1

ممنون از همه شما داداش‌های عزیز.  Khansariha (18)

و دوست دارم این آیه قرآن رو هم اضافه کنم به صحبت‌های دوست‌داشتنی شما:

نقل قول: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُتِبَ عَلَيْكُمُ الصِّيَامُ كَمَا كُتِبَ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِكُمْ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ (آیه 183 سوره بقره)
ای اهل ایمان! روزه بر شما مقرّر و لازم شده، همان گونه که بر پیشینیان شما مقرّر و لازم شد، تا پرهیزکار شوید.

به‌نظر می‌رسه که هدف والا و اصلی روزه‌داری و البته فایده‌ی اساسی اون تقوا باشه.

درسته که گاهی واقعا سخت میشه این روزه‌داری، اما خدا از روی لطف و محبتش به‌صورت تکلیف این وظیفه رو به دوش ما گذاشته تا به واسطه اون به تقوای الهی نزدیک‌تر بشیم.
مثل پدر و مادری که به بچه‌شون تکلیف می‌کنن که درست رو بخون، وقتت رو کمتر پای گوشی به بیهودگی‌ بگذرون و ... . پدر و مادر دوست ندارن بچه‌شون سختی بکشه، اما چون این سختی‌ها به پرورش بچه‌شون کمک می‌کنه از اون دریغ نمی‌کنن.

قاعدتا ما هم بعد از روزه‌داری‌هامون باید پرورش پیدا کرده باشیم. انسان‌های رشد‌یافته‌تری شده باشیم. آدم‌های باتقواتری شده باشیم.
بعد از رمضان و قبل از رمضان ما باید با هم متفاوت باشه.
چشم‌مون دیگه به راحتی هر چیزی رو نبینه. گوش‌مون به راحتی هر چیزی رو نشنوه. هر صحبتی رو نکنیم. هر فکری رو به خودمون راه ندیم.
تو اعمال روزانه‌مون بیشتر جانب خدا رو داشته باشیم. تو تصمیمات روزانه‌مون خدا جایگاه بالاتری رو در ذهن‌مون داشته باشه.
خوش خلق‌تر بشیم. مهربان‌تر بشیم. بخشنده‌تر بشیم. متواضع‌تر بشیم. امیدوارتر بشیم. شادتر بشیم.

اگر که این‌ها حاصل نشه هیچ، به عکس از خدا فاصله هم گرفته باشیم، تو گناه‌ها خدایی نکرده پیش‌روی کرده باشیم، عصبی‌تر بشیم، مغرورتر بشیم. غمگین‌تر بشیم. ناامید‌تر بشیم، باید از خودمون بپرسیم این چه روزه‌ای بوده که من گرفتم که این قدر برعکس جواب داده؟  53258zu2qvp1d9v

ان‌شاءالله تو این ماه عزیز جمیع خیر و برکت‌ها نصیب همه داداش‌های گلم در این گروه بشه و همه‌مون از باتقوایان باشیم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

هومان/21 فروردین/ 10 روز عالی ، درجه 1 توپپپپپ
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1400 فروردين 31، 20:23)*شهریار‌* نوشته است: شهریار /۲۹ فروردین/ ۲ روز پاک  53

ماشاءالله به شهریارمون.  2uge4p4
آیا روحیه رو بازیافتی؟  Khansariha (69)

(1400 فروردين 31، 20:35)مولانا نوشته است:
نقل قول: مولانای عزیز
چرا این قدر سکوتت زیاده؟ نمیگی من نگران میشم؟  Hanghead

سلام بر پهلوان آرمین عزیز  317

راستش یه خورده باید پیگیر دوستان باشم در پروفایل هاشون ، حال و احوالی ازشون بپرسم و با خبر بشم از احوالشون  128fs318181

بعدش هم واقعاً سرم شلوغ شده  Hanghead  Shy چپ و راست امتحان الهی ، چپ و راست امتحانات مدرسه ....

ولی شکر خدا ، تا فعلاً که سربلند بیرون اومدم .

توی یه دوره از زندگیم قرار گرفتم ، که قشنگ متوجه میشم ، اگه امشب یه مسئله ای رو به ذهنم خودم وارد کنم ، فرداش متوجه یه تغییر بزرگ توی زندگیم میشم . به قولی دارم متوجه میشم که زیر بنای شخصیتم داره تکمیل میشه و دارم میرم به سمت بنای اصلی 

کم کم علایق درونی ام رو دارم به وضوح می بینم ، یعنی در این حد نیست که بگم من میخوام پزشک بشم ! من دارم می بینم که عاشق این کارم .

داداش ، میخوام برم پیش یه استاد کار ، نجاری یاد بگیرم ، فکر می کنم ، یه آقای دکتر که نجاری بلده ، یه آقای دکتر که از تأسیسات خانگی سر در میاره ، خیلی بهتر از یه پزشکیه که از هیچکدوم سر در نمیاره .

استارتش از کجا زده شد؟

بعد از تفکر در آیات قرآن ! والله به چشم خودم اعجاز قرآن رو دیدم  63

تصمیمات مهمی گرفتم ، الان وارد مهمترین مرحله ، یعنی عمل ، شدم .

شرمنده  53 ان شاءالله سلامت باشی داداش  2uge4p4

مولانا / 8 فروردین 1400 / 23 روز پاکی

سلام به داداش عزیزم
خب این طور که معلومه این روزها حسابی با خدا هم‌کلام و همنشین و همراه شدی. خدا رو شکر.
داداش دیدم که تو پروفایل‌ها پیگیر بچه‌ها هستی. چقدر خوبه که هستی و ممنونم ازت.  Khansariha (18)

از صحبت‌های زیبات حسابی لذت می‌بردم.
خوش به سعادتت که تو این سن راه‌های درست رو پیدا کردی و داری در جهت درست شخصیت والا و ارزشمندت رو می‌سازی. این بنا تو همین سن باید درست بالا بره. چقدر آدم‌ها داریم که تو همین سن نوجوانی به راه‌های اشتباهی کشیده میشن. اون‌ها میشن مصداق «خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج». و بعد 20 سال و 25 سال‌شون که میشه از جاهایی سر در میارن که هیچ موقع فکرش رو هم نمی‌کردن.  53258zu2qvp1d9v خدا به وجود عزیزت برکت بده و همیشه رو به رشد باشی.  49-2

بابت یاد گرفتن کارهای دیگه هم باید بگم خیلی عالیه. فکر خوبیه که پسرها تو این سن هر تابستون برن و یه شغل متفاوت رو تجربه کنن. اصلا فقط همین تجربه کردن و نه هیچ گونه بهره مالی. هم چیزهای مختلف یاد می‌گیرن هم تو اجتماع قرار می‌گیرن هم بهتر متوجه میشن به چه چیزی علاقه دارن و به چه چیزی علاقه ندارن.
من وقتی تا حالا چوب دستم نگرفتم از کجا بدونم به نجاری علاقه دارم یا ندارم؟ وقتی تا حالا با دو تا مدار الکترونیکی کار نکردم از کجا بدونم این شاخه برام دوست‌داشتنیه یا نه؟

آدم تو یک رشته باید استاد و متخصص باشه.
و تا جایی که به اون رشته آسیب وارد نمیشه، سعی کنه از چیزهای دیگه هم سر در بیاره. هر چی توانمندتر بهتر.  128fs318181

ان‌شاءالله موفق باشی و امیدوارم همین طور آزمون‌های الهی رو سربلند باقی بمونی.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 31، 20:47)نابرده رنج نوشته است: یه زندگی خوب شانس نمیخواد!
یه آدم با عرضه و مصمم میخواد
Smiley-face-cool-2

Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

(1400 فروردين 31، 20:59)نابرده رنج نوشته است: مرسی آقا آرمین که فکرمون هستید.
متاسفانه این دو سه روز یک ذره کم کاری کردم فردا حتما تو یک کاغذ برای خودم اهرم رنج و لذت رو میکشم و  برای ترک برنامه ریزی درسی و ورزشی و تفریحی (دیدن تلویزیون,رفتن به پارک و ... )میکنم.
خدارو شکر از موقعی که اومدم اینجا حالم بهتر شده و موقع بیکاری کمی هم پیش میاد داشته باشم مثلا امروز yazahraبود نذاشت بیکار باشم؛خلاصه باعث افتخارمه که در این گروه عضو شدم و هم‌گروهی هایی مثل شما دارم... .

داداش عزیز باعث افتخار ما هم هست که تو اینجایی. خدا رو شکر که اینجا رو پیدا کردی و کنارمون هستی.  Khansariha (18)
به امید خدا از فردا کارهای مهمی که برای پاکی باید انجام بدی رو استارت می‌زنی. آهسته پیش بری اما پیوسته مطمئن باش کارهای بزرگی برای خودت انجام خواهی داد.  128fs318181 

این لیست شاگرد زرنگ‌های گروه‌مون هست و دوست دارم هر چه زودتر اسمت رو در این لیست وارد کنم.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: تو احادیث معصومین (ع) اومده که یک ساعت تفکر با یک سال عبادت برابر هست.
یا توی برخی موارد اومده که یک ساعت تفکر برتر از 70 سال عبادت هست.

این تفکر رو راجع به چیزهای مختلفی میشه انجام داد.
و وقتی تو این ماه هستیم چه خوبه که در ابتدا به فلسفه‌ روزه‌داری فکر کنیم. حکمت واجب شدن اون.

چرا خدا روزه رو واجب کرده؟
خدا چرا می‌خواسته گرسنگی و تشنگی بکشیم؟
روزه چه فوایدی داره؟
کسی که روزه می‌گیره چه آثاری در او هویدا میشه؟
کسی که در ماه رمضان روزه می‌گیره، بعد از ماه رمضان چه فرقی با قبلش داره؟

نظر شما چیه؟

راسیاتش بنظر من نه تنها روزه بلکه کارای معنوی کلا ،، فواید هر کس نسبت به خودشه

من خودم عاشق روزم چون حالمو خوب میکنه و این هیچ ربطی به معنویت و اینا نداره
وقتایی که روزه میگیرم حال دلم خوب میشه ، شاد میشم و این شاید بزرگترین دلیلیه که من رو واقعا ترغیب میکنه روزه بگیرم
و داستان اینجاست که تا وقتی با کاری که میکنیم حال نکنیم و قبولش نداشته باشیم ،،، 1000 تا لیست فواید هم براش بخونیم هیچ فایده ای نداره!!
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
نقل قول: ماشاءالله به شهریارمون.  [تصویر:  2uge4p4.gif]

آیا روحیه رو بازیافتی؟  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

رو به رشدم خدا رو شکر ...  302

ممنون از پیگیری هات  53

فقط نمیدونم چرا حوصلم نمیشه پست های بقیه رو بخونم  Shy
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1400 فروردين 31، 21:32)هومان نوشته است: راسیاتش بنظر من نه تنها روزه بلکه کارای معنوی کلا ،، فواید هر کس نسبت به خودشه

من خودم عاشق روزم چون حالمو خوب میکنه و این هیچ ربطی به معنویت و اینا نداره
وقتایی که روزه میگیرم حال دلم خوب میشه ، شاد میشم و این شاید بزرگترین دلیلیه که من رو واقعا ترغیب میکنه روزه بگیرم
و داستان اینجاست که تا وقتی با کاری که میکنیم حال نکنیم و قبولش نداشته باشیم ،،، 1000 تا لیست فواید هم براش بخونیم هیچ فایده ای نداره!!

هومان جان چقدر خوبه که این قدر نشاط از روزه می‌گیری.  2uge4p4
کلا اعمال عبادی باید این نشاط رو بیارن. فرض کن یکی بیاد بگه من نماز می‌خونم و از وقتی نماز می‌خونم ناامیدتر شدم یا غمگین‌تر شدم.

ممنون بابت مشارکت در بحث‌مون.  49-2

و
تو انجام هر کاری یه سری نتایج درجا حاصل میشه و ما به‌راحتی متوجه‌شون میشیم. مثلا همین که دو سه روز روزه می‌گیریم متوجه میشیم چقدر حال‌ روحی‌مون بهتر شده.
یه سری نتایج هم درجا رخ نمیدن و زمان می‌بره تا متوجه‌شون بشیم. مثلا ممکنه آخر ماه مبارک متوجه بشیم عههههه چقدر فکرم پاک شده نسبت به یک ماه پیش. الان که دارم با خودم حساب می‌کنم عجب تغییر کردم و خبر نداشتم.  128fs318181

راستی هومان
سر سفره افطارت برای من هم دعا کن.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 31، 21:33)*شهریار‌* نوشته است:
نقل قول: ماشاءالله به شهریارمون.  [تصویر:  2uge4p4.gif]

آیا روحیه رو بازیافتی؟  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

رو به رشدم خدا رو شکر ...  302

ممنون از پیگیری هات  53

فقط نمیدونم چرا حوصلم نمیشه پست های بقیه رو بخونم  Shy

خدا رو شکر داداش. 

رشدت آسمانی انشالله.  fly2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

هیچکس تنها نیست
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
همراه اول

پس هیچوقت احساس تنهایی نکنید! Khansariha (2)
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
هر دردی تو زندگی یه درس بهت میده!
و هر درسی باعث تغییر آدم میشه
studsmatta
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
ممنون داداش آرمین که پیگیر حال بچه هایی، راستش من یه چند روزی هست که زیاد حالم رو به راه نیست به خاطر همین زیاد فعالیت نمیکنم، شرمندم، از همتون شرمندم رفقا Hanghead
.
.
.
سرباز گمنام جان، رفیق چی شده؟!
این تن بمیره بگو دیگه داداش 809197ps94ijjhwg
[تصویر:  29.gif]

"أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَىٰ"
"آیه ۱۴ سوره علق"

آیا او (انسان) نمی داند که خداوند او را می بیند و بر تمامی اعمالش آگاه است.
بدون سر و صدا سخت تلاش کن

اجازه بده موفقیتت سر و صدا کنه
Kool
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده