امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

(1400 فروردين 30، 16:52)مهدوی نوشته است: بچه‌ها میانگین پاکی گروه رو باید بیاریم بالا Khansariha (69)
باید گروه برتر کانون باشیم توی پاکی Khansariha (69)
من مطمئنم که میشه 

تا منو دارین غم ندارین  4  Gigglesmile

البته تنها نه با دوستان میریم برا فتح کل کانون Khansariha (58)

توپ و تانک ها آماده Khansariha (98)
باک ها پر 4fvfcja
شب بخوابین صبح پاشین کانون دست ماست چه خودش چه بالاترین آماراش مخصوصن آمار پاکیش Cowboypistol
!Let's Not LOsE Without fIGHting
میخوام این عکس و ببینین
و برداشتتونم بگین
[تصویر:  ojg8_capture.jpg]
(1400 فروردين 30، 18:27)نابرده رنج نوشته است: به سرباز گمنام:
پاکیت مبارک رفیق ایشالله پاکی ابدی Confetti
ممنونم نابرده رنج جان
میتونی پست رو نقل قول کنی و قسمت های اضافه اش رو پاک کنی
(1400 فروردين 30، 19:11)Tagon نوشته است: سلام و درود رفقا  303

دوستان به کمکتون نیاز دارم  4chsmu1
فردا جنگ سختی در پیش رو خواهم داشت ، بله  تست ریاضی رو میگم  Gigglesmile 
برام دعا کنید دمتون گرم 4chsmu1 

Tagon /ا 26 فروردین / 4 روز خوب
تا پایان راهی که طولانیست ، تا قعر چیزی که عمیقه  Cowboypistol

قوی و پایدار بمانید Khansariha (70)
تاگون جان انشاالله موفق باشی
4 صلوات برای موفق شدن شما 2uge4p4
راستی!
این که چیزی نیست
ما ۳ روز در هفته امتحان تست ریاضی داریم

(1400 فروردين 30، 16:52)مهدوی نوشته است: بچه‌ها میانگین پاکی گروه رو باید بیاریم بالا Khansariha (69)
باید گروه برتر کانون باشیم توی پاکی Khansariha (69)
من مطمئنم که میشه 

سلام بر جناب مهدوی
انشاالله که میشه
ما خانواده هستیم
الان رتبه مون چنده؟
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 30، 20:35)سرباز گمنام نوشته است: تاگون جان انشاالله موفق باشی
4 صلوات برای موفق شدن شما 2uge4p4
راستی!
این که چیزی نیست
ما ۳ روز در هفته امتحان تست ریاضی داریم

سپاس گزارم  Khansariha (70) 
هر سه روز 1744337bve7cd1t81
هومان/21 فروردین/9 روز مشتی 
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
به نام خدا

تاج/30اسفند/ 30 روز پاک 
یک نوزاد یک ماهه شدم
لطفا خط روند به من ندهید 

تجربیات این یک ماه:(از تصمیم تا عمل) 

این  30 روز  متفاوت ترین 30 روزی بود که پاک بودم 
رکورد من 42 روز هست اما همیشه با هربار ترک با انگیزه ای قوی شروع میکردم ولی یواش یواش تحلیل میرفت تا به شکست منجر بشه( راستش من با هربار ترک میدونستم که به شکست منجر میشه) 
این مدت هر روز بیشتر از قبل اشتیاق من به پاکی پاک بودن بیشتر شد الان به جرئت میگم که انگیزه ای که الان دارم با انگیزه روز اول ترک اصل قابل مقایسه نیست 
انگیزه من برگفته از کتب زرد نیست، از اون حقیقت وجودی هست که دارم
اما چطوری این اتفاق افتاد؟ 
اخرین خ.ا من 30 اسفند ساعت 3صبح بود، دلایلی برای ترک داشتم اونم فقط این بود که سال جدید پاک شروع کنم و بتونم قبل از درس خوندن پاک باشم. با اینها شروع کردم اما توی این مسیر طولانی هر چقدر میرفتم جلو انگار مسیر روشن تر میشد، دلایل پاکی بیشتر و ارزشمند میشد
دلایل پاکیم پیش خودم محفوظ میماند تا بعد افشا کنم 4افشای الف بزنم به قول بورسی ها
اما یه گوشه اش بعضی میدونن.  تاج یکی از دلیل ادامه مسیر من شد، اسم و هویت خودم عوض کردم تا همیشه توی چشمم باشه و یادآوری بشه
____

هار موفقیت باشید متفاوت بودن جسارت میخاد
یاعلی 303
(1400 فروردين 30، 20:30)HEART نوشته است: میخوام این عکس و ببینین
و برداشتتونم بگین

سلام داداش، به نظرم در ابتدا این ناخدای قصه ی ما فکر میکنه اون جسمی که  رو به روش قرار داره فقط و فقط یه تیکه یخ نسبتاً کوچیکه و خوب خیلی راحت میتونه ازش رد شه، ولی امان از این که نمیدونه اون یه تیکه یخ نسبتاً کوچیک نیست بلکه فقط و فقط نوک یه کوه یخ خیلی بزرگه و درنهایت هم صدی به نود غرق میشه، برداشته من اینه؛ اغلب مردم نمیدونن که با دچار شدن به این نوع اعتیاد چی در انتظارشونه و چه عوارضی داره و از همه مهم تر فکر میکنن یه چیز عادی و خیلی کوچیکیه ولی وقتی میرن تو بطن این ماجرا تازه میفهمن چقدر موضوع جدی و عمیق هست. Hanghead
[تصویر:  29.gif]

"أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَىٰ"
"آیه ۱۴ سوره علق"

آیا او (انسان) نمی داند که خداوند او را می بیند و بر تمامی اعمالش آگاه است.
809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg
(1400 فروردين 30، 23:23)سرباز گمنام نوشته است: 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg

داداش چیزی شده؟؟؟ Khansariha (45)
(1400 فروردين 30، 23:16)محمّدرضا نوشته است:
و برداشتتونم بگین

سلام داداش، به نظرم در ابتدا این ناخدای قصه ی ما فکر میکنه اون جسمی که  رو به روش قرار داره فقط و فقط یه تیکه یخ نسبتاً کوچیکه و خوب خیلی راحت میتونه ازش رد شه، ولی امان از این که نمیدونه اون یه تیکه یخ نسبتاً کوچیک نیست بلکه فقط و فقط نوک یه کوه یخ خیلی بزرگه و درنهایت هم صدی به نود غرق میشه، برداشته من اینه؛ اغلب مردم نمیدونن که با دچار شدن به این نوع اعتیاد چی در انتظارشونه و چه عوارضی داره و از همه مهم تر فکر میکنن یه چیز عادی و خیلی کوچیکیه ولی وقتی میرن تو بطن این ماجرا تازه میفهمن چقدر موضوع جدی و عمیق هست. Hanghead

شهوت مکار حیله گر و قدرتمند و با استقامت است
برداشتتون درسته
(1400 فروردين 30، 12:03)محمّدرضا نوشته است: نبرده رنج جان؛
ببین داداش من خودم هروقت تو این شرایط قرار بگیرم میرم و یه سری ویدئو که اصلاً برای همین شرایط تو گالری گوشیم ذخیره کردم رو نگاه میکنم، میام اینجا و یه سری به اورژانس میزنم و پستهای بچه ها رو میخونم و یا میرم به تاپیک های مختلفی که میتونن بهم تو اون شرایط کمک کنن یه سری میزنم، خدایی خیلی خیلی مؤثره، درضمن داداش پست قبلی تو خوندم و متوجه شدم که تعدا دفعاتی که در طول هفته مرتکب این گناه میشی کاهش چشمگیری داشته و این یعنی داری تو مسیر درستی قدم بر میداری، اصلاً ناراحت نباش، اگه دوباره تو این شرایط قرار گرفتی یه سری به اورژانس کانون بزن و از بچه ها کمک بخواه، قطعاً بچه ها بهت کمک های خیلی خیلی مفید و خوبی میکنن داداش، اولین روز پاکیت هم مبارک باشه داداش، اِن شاء الله جشن ۱۰۰ روز پاکیت رو ببینیم.

شهریار جان؛
من خودم هم این مشکل تو رو دارم، یعنی زیاد به برنامه هایی که میریزم متعهد نیستم، نمیدونم چرا ولی تازگی ها اینجوری شدم، به نظرم تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که واقعاً به برنامه هامون متعد باشیم، مثلاً میتونیم هر روزی که به برنامه ی خودمون متعد بودیم یه جایزه به خودمون بدیم، نمیدونم داداش من که فعلاً همین به ذهنم رسید، درضمن داداش بولت ژورنال هم خیلی مؤثره، واقعاً دم داداش HEART گرم.

mahdimontazer جان؛
ماشاءالله به این پاکی، واقعاً آفرین دمت گرم داداش، تو به همه ی ما نشون دادی کار نشد نداره، بازم آفرین بهت، اِن شاء الله که همیشه پاک باشی و پاک بمونی داداش گلم.

(1400 فروردين 30، 16:24)آرمین نوشته است:
(1400 فروردين 30، 3:05)*شهریار‌* نوشته است: فکر میکنم بهتر باشه اول یه سری به تاپیک قدم ب قدم بزنم 

بعد اهداف و اهرم رنج و لذت رو بنویسم 

بعدشم کار هایی ک واسه اورژانس لازمه

فعلا این کارا رو انجام میدم 

تا حالا ببینم بعدش چ کنم 

ممنونم ازتون  53

عالیه شهریار جان. بهترین‌ها همین‌هان. شک نکن که موفق میشی زود حال و احوالت رو تغییر بدی. خدا با تویه و ما هم هوای داداش‌مون رو داریم. Khansariha (69)

یادت باشه که بعدا باید برای «موانع پاکیت» و دلایل ریشه‌ای که مانع تو شدن خوب فکر کنی و راهکار بچینی.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 30، 4:59)*شهریار‌* نوشته است: دوستان 

خیلی وقتا شده ک خواستم تو تایپک برنامه ریزی روزانه ، اعلام وضعیت کنم 

اما بعد از گذشت دو سه روز، یا یادم رفته ادامه بدم

یا حوصله نداشتم

به نظرتون چیکار کنم ؟ Shy

محمدرضا زد تو خال. تعهد، تعهد و باز هم تععد.  daghighan
یه نوتیفیکیشن روی گوشیت بذار که هر شب ساعت 10 شب بهت یادآوری کنه باید روزت رو ارزیابی کنی و امتیازت رو تو کانون ثبت کنی.

اگه حوصله نداشتی چی؟
بگو حوصله ندارم اما میرم انجامش میدم. نمی‌خوام زندگیم به پای بی‌حوصلگی‌ها بسوزه. Khansariha (69)
هر شبی که این طور شد، برو انجامش بده. بعد هم بیا همین جا تو گروه اعلام کن که امشب حوصله نداشتم انجامش بدم اما مردونه رفتم و انجامش دادم. تا ما هم بهت افتخار کنیم.  49-2

ممنونم از جفتتون 302
الان رفتم اعلام وصعیت کردم ، ۲.۸ شدم امروز رو Shy
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
و برداشتتونم بگین

برداشت من :
ندانستن باعث مشکل میشه و این دانایی و دانستنه که در هارا می گشاید Khansariha (69) 
و اگر مشکلی به وجود آمد باید با دانایی و جمع آوری دانش و اطلاعات آن مشکل را حل کرد 4chsmu1
سلام به همه رفقای هفت میوه من (همون استوایی طعم ماالشعیر )... 303 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 
اعلام وضعیت...
سرباز ولایت ۳۱۳/ ۳۰ فروردین ۱۴۰۰/ ۱ روز پاکی 
الحمدلله ....
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

اعلام وضعیت
نابرده رنج
۲۹فروردین سال ۱۴۰۰
روز۲
دیروز اشتباها به جای ۲۹ فروردین ۳۰ فروردین زده بودم varzesh
شاید دردی که امروز تحمل می‌کنی... .
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
(1400 فروردين 31، 1:04)سرباز ولایت 313 نوشته است: سلام به همه رفقای هفت میوه من (همون استوایی طعم ماالشعیر )... 303 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 
اعلام وضعیت...
سرباز ولایت ۳۱۳/ ۳۰ فروردین ۱۴۰۰/ ۱ روز پاکی 
الحمدلله ....

سلام رفیق؛
ایشالله پاکی ابدی... . Confetti
شاید دردی که امروز تحمل می‌کنی... .
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1