امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

سلام  303

محسنین / 29 اردیبهشت 1400 / 39 روز خوب ........................... درحال جهاد  2uge4p4

امروز ، چهار ساعت درس خوندم  2uge4p4 سه یا چهار ساعت هم رفتم کوه  2uge4p4 کلی عکس گرفتم  2uge4p4 کلی کیف کردم  2uge4p4 

[تصویر:  c351161_.jpg]

[تصویر:  k055671_.jpg]

[تصویر:  g880083_.jpg]
سپهر/29خرداد1400 / 10 روز خوب
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
سلام بر استوایی ها 303
نقل قول: برای هر دلیلی که فکر می‌کنی منجر به لغزشت شده، چه اقدام موثری می‌تونی انجام بدی؟

چه راهکارهایی به نظرت می‌رسه؟  
[تصویر:  5.gif]
 سلام به آقا آرمین دوست داشتنی و مهربون خب برای تنهایی میتونم حداقل با یکی اعضای خانواده بخوابم و برای کنترل نکردن افکار به موقع هم باید همون لحظه ی اول ورودشون جلوشون رو بگیرم و به اهداف پاکی فکر کنم و اگه نتونستم جلوشون رو بگیرم و وضعم اورژانسی شد بیام اورژانس و اگه اورژانس هم کسی نتونست سریع جوابم رو بده قرآن پلی میکنم و ذکر میگم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام سلام  4

من آمده ام 4 بشتابییید

فقط نپرسید چه برایتان آورده ام 65  Khansariha (13)

ولی همچین دس خالی هم نیومدم Shy

به هر حال 
خوش اومدم 4 ؟

راستی محسنین عکسات خیلی خوب بود 4 دمت گرم

Tagon ا/ 5 تیر / 2 روز خوب
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط
نقل قول: شما جای حامی گروه بودید چی کار می‌کردید؟

سلام 303
حامی گروه بهترین ها انجام داده 128fs318181 
زحمات شما بی نهایت قابل تقدیر 302 Khansariha (8)

شایددو کار اجبار میکردم
 و به شدت پیگیری میکردم

1. اعلام وضعیت پیوسته
  2. اعلام وضعیت کنترل ذهن و نگاه
    این تجربه خودم بوده و هست که پیگری منظم اعلام وضعیت ها انگیزه بخش هست و  باعث بهتر شدن وضعیت فرد میشه وقتی پراکنده اعلام وضعیت بکنی و بعدش هم شکست تو گروه اعلام بکنی  (خطاب به خودم) معلومه که شفاف سازی توی ترک انجام ندادی و نظم پاکیت خراب میشهدغدغه بودن توی گروه فقط باید پاکی باشه فعالیت توی کانون باید کنترل شده باشه چون افراط و تفریط هر دو مضر هستن
    از بهمن 98 که عضو کانون شدم هزاران دوست گذری دیدم  که علت رفتن از کانون وابستگی بیان کردن ولی من تاحالا وابسته کانون نشدم ،  بخاطر این  هست که کانون اومدنم برای خودم مفیده و کنترل شده است
سلام مجدد  Salam

نقل قول: بچه‌ها کیا تمایل دارن باهاشون مصاحبه کنیم؟  [تصویر:  49-2.gif]
آقا آرمین من حاضرم ولی فقط سوالات سخت نپرسید  Khansariha (13)

مهدی / ۶ / ۴ / ۱۴۰۰ / ۱ روز عالی
سلام
0روز خوب
آقا آرمین مصاحبه راجب چی Hanghead
اگه پاکی هست من تجربه بیشتر از 13روز ندارم متاسفانه ولی اگه موضوع متفاوته من هستم 302

گرچه عی بگی نگی نظر منم زیاد مهم نیست Khansariha (13)
سلااااام 4

هفته دوم 
از ۳/۲۹ تا ۳/۴
1) تاگون∆✓✓✓✓✓✓= ۱۲ روز 
2) عقاب علوی = ۵ روز
3) ماجراجو✓✓✓✓✓ = ۱۲ روز
4) خداحافظ هوا نفس = ۰ روز
5) تاج = ۴ روز

اینم از وضعیت ورزشی دوستان در چالش  Muscular

و اما نکات 17

نکته اول اینکه ممکنه اشتباهاتی رخ داده باشه در تعداد روز های نوشته شده و اینکه من ندیده باشم اعلام وضعیتتون رو و جای نگرانی نیست ، چیزی وجود دارد به نام ویرایش مجدد 4

و نکته ی دوم اینکه اونور تساوی مجموع روز های ورزشی نوشته میشه و چون در این چالش میزان تلاش مهمتر از ترتیب و نظمه افرادی که کم کاری داشتن یا به دلایلی از رغیب های خود جا مانده اند دوباره تلاش کنند تا بتونن لقب ها رو کسب کنند اما اعتبار فقط به افرادی که منظم در هفته چالش رو انجام میدهند داده خواهد شد 128fs318181
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط
(1400 تير 4، 21:14)آرمین نوشته است:
(1400 تير 4، 13:35)محسنین نوشته است: یه المپیاد دانش آموزیه که دو مرحله ابتداییش به صورت گروه های پنج نفره انجام میشه . و همه سوالات رو مشورتی کل گروه پاسخ میدن .
از مرحله سوم آزمون انفرادی هم برگزار میشه  53258zu2qvp1d9v

یعنی هم آزمون تک به تک اعضای هر گروه و هم آزمون گروهی که مشورتی حل میکنیم . 
مرحله اول که گل کاشتیم با دوستام  317
مرحله دوم اندکی سخت تر از حد انتظارات بود  Shy
ولی باز هم حرف نداشت  317 و عالی بودیم  317

(1400 تير 4، 14:33)خداحافظ هوا نفس نوشته است: به آقا آرمین:
آقا آرمین اسم این آزمون گروهی لیگ علمی پایا هستش که به صورت گروه ۳ تا ۵ نفره برگزار میشه...
و به تیم های برتر هر استان (تیم های ۱ تا ۳) جایزه میدن که البته مرحله کشوری و آسیایی هم داره

داداش‌های عزیز ممنون از توضیحات‌تون. مسابقات جالبی هست.
ان‌شاءالله هر دو موفق باشید.  Khansariha (69)

(1400 تير 4، 14:21)ماجراجو نوشته است: خب آره راستش گروهمون خیلی آسیب دیده و مثل قبل نیست  Hanghead
نمیدونم شایید اگه من حامی گروه بودم .
با تک تک بچه ها هر روز با ینفرشون توی یه تاپیک در مورد مشکلات و انگیزه ها و راه حل ها در موردشون حرف میزدم .
یه چیزی مثه مصاحبه .
شاید وقتش رسیده به جای مصاحبه با قهرمانای پاکی یه مصاحبه با افرادی که شکست خوردن هم داشته باشیم  128fs318181

پیشنهاد خوبیه.
بچه‌ها کیا تمایل دارن باهاشون مصاحبه کنیم؟   49-2

سلام داداش اسنوبال  303
همونجوری که بالا نوشته ، مصاحبه در مورد شکست خورده  ها هسته  53258zu2qvp1d9v
سلام
AmirAl
1400/4/3   /    ۴ روز خوب به امید خدا 317 Confetti
303 سلام  303
مهدی / ۶ / ۴ / ۱۴۰۰ / ۲ روز عالی
سلام
اسنوبال/1روز خوب
سلام داداش‌های استوایی 
حال‌تون چطوره؟ تابستون خوش می‌گذره؟  6
محسنین که حسابی داره خوش می‌گذرونه. با کوه و طبیعت. عکس‌های خوشگلی هم برامون گرفته. Confetti

(1400 تير 6، 22:23)محسنین نوشته است: سلام  303

محسنین / 29 اردیبهشت 1400 / 39 روز خوب ........................... درحال جهاد  2uge4p4

امروز ، چهار ساعت درس خوندم  2uge4p4 سه یا چهار ساعت هم رفتم کوه  2uge4p4 کلی عکس گرفتم  2uge4p4 کلی کیف کردم  2uge4p4 

محسنین عزیز چله‌ی پاکیت مبارک.
همیشه به شادی و گردش باشی ان‌شاءالله. در کنار پیشبرد سایر اهداف مهم زندگی.  Khansariha (69)

(1400 تير 7، 12:39)سپهرر نوشته است: سپهر/29خرداد1400 / 10 روز خوب

سپهر فوق‌‌العاده‌ی ما رو ببینید. 
برو بالا و بالاتر که لایق بهترین‌ها هستی.  studsmatta

(1400 تير 7، 13:19)Mahdi@ نوشته است:  سلام به آقا آرمین دوست داشتنی و مهربون خب برای تنهایی میتونم حداقل با یکی اعضای خانواده بخوابم و برای کنترل نکردن افکار به موقع هم باید همون لحظه ی اول ورودشون جلوشون رو بگیرم و به اهداف پاکی فکر کنم و اگه نتونستم جلوشون رو بگیرم و وضعم اورژانسی شد بیام اورژانس و اگه اورژانس هم کسی نتونست سریع جوابم رو بده قرآن پلی میکنم و ذکر میگم Khansariha (69)

مهدی جونِ گلِ گلاب
دیگه از این بهتر هم مگه میشه؟
با این همه راهکار مشتی مگه دیگه بهانه‌ای هم برای از دست دادن پاکی می‌مونه؟  Khansariha (69)

(1400 تير 7، 14:42)Tagon نوشته است: .
.
به هر حال 
خوش اومدم 4 ؟

.
.

Tagon ا/ 5 تیر / 2 روز خوب

تاگون عزیز معلومه که خوش آمدی.  Confetti 
شنیدم این روزا خیلی بیزی شدی. شما به فارسی چی بهش میگید؟  4 آها. مشغول.  4chsmu1
یکمم بیا این ور بازار. همش اون ور بازاری.  Smiley-face-biggrin

قرار بود تابستون بشه وقتت باز بشه. چی شد؟ مسئولین چرا رسیدگی نمی‌کنن؟  Swear1

(1400 تير 7، 14:53)تاج نوشته است:
نقل قول: شما جای حامی گروه بودید چی کار می‌کردید؟

سلام 303
حامی گروه بهترین ها انجام داده 128fs318181 
زحمات شما بی نهایت قابل تقدیر 302 Khansariha (8)

شایددو کار اجبار میکردم
 و به شدت پیگیری میکردم

1. اعلام وضعیت پیوسته
  2. اعلام وضعیت کنترل ذهن و نگاه
    این تجربه خودم بوده و هست که پیگری منظم اعلام وضعیت ها انگیزه بخش هست و  باعث بهتر شدن وضعیت فرد میشه وقتی پراکنده اعلام وضعیت بکنی و بعدش هم شکست تو گروه اعلام بکنی  (خطاب به خودم) معلومه که شفاف سازی توی ترک انجام ندادی و نظم پاکیت خراب میشهدغدغه بودن توی گروه فقط باید پاکی باشه فعالیت توی کانون باید کنترل شده باشه چون افراط و تفریط هر دو مضر هستن
    از بهمن 98 که عضو کانون شدم هزاران دوست گذری دیدم  که علت رفتن از کانون وابستگی بیان کردن ولی من تاحالا وابسته کانون نشدم ،  بخاطر این  هست که کانون اومدنم برای خودم مفیده و کنترل شده است

بسیار عالی.  41
تصویب شد.  Khansariha (69)

نیاز به دو نفر نیرو می‌باشد.  clapping

یکی وقتی دید کسی اعلام وضعیت پیوسته نداره، پیام‌های پروفایل تهدیدآمیز برای اون شخص ارسال کنه. جوری که حساب کار دستش بیاد.  Swear1 

دومی هم برای رسیدگی به اعلام وضعیت‌های کنترل نگاه و ذهن. مثل طرح ورزشی تاگون این‌جا گزارش هفتگی گذاشته بشه معلوم باشه چه خبره. خوبه این جوری تاج؟ یا نظر دیگه‌ای داری؟  39

و
کاملا درست میگی. هر چیزی که از حد اعتدالش عبور کنه، به جای کمک کردن، به ما آسیب می‌زنه.
میشه کانون پنج ساعت در روز اومد بی‌هدف. میشه کلا نیومد. میشه هم نیم ساعت اومد اما هدفمند و بابرنامه و منظم.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 تير 7، 15:27)Mahdi@ نوشته است: آقا آرمین من حاضرم ولی فقط سوالات سخت نپرسید  Khansariha (13)

مهدی / ۶ / ۴ / ۱۴۰۰ / ۱ روز عالی

ماشاءالله به شجاعت داداش مهدی‌مون که چراغ سبز اول رو روشن کرد.
بریم که یه مصاحبه خفن داشته باشیم.  Khansariha (69)

(1400 تير 7، 18:28)اسنوبال نوشته است: سلام
0روز خوب
آقا آرمین مصاحبه راجب چی Hanghead
اگه پاکی هست من تجربه بیشتر از 13روز ندارم متاسفانه ولی اگه موضوع متفاوته من هستم 302

اسنوبال عزیز
مصاحبه با اشخاصی هست که لغزش داشتن و روزهای پاکی‌شون کم هست.
اشخاصی که روزهای پاکی پایینی دارن مطمئنا آدم‌های بی‌اراده‌ای نیستن؛ فقط راه پاک شدن رو بلد نیستن.
اندکی باهاشون صحبت کنیم و وارد دنیای درونی‌شون بشیم ببینیم چه خبره.
این طوری به نتایج بهتری میشه رسید.  cheshmak

و
داداش گل علت لغزش چی بود؟
تو چه شرایطی بود؟
ریشه‌یابی کردی؟

(1400 تير 7، 21:26)Tagon نوشته است: سلااااام 4

هفته دوم 
از ۳/۲۹ تا ۳/۴
1) تاگون∆✓✓✓✓✓✓= ۱۲ روز 
2) عقاب علوی = ۵ روز
3) ماجراجو✓✓✓✓✓ = ۱۲ روز
4) خداحافظ هوا نفس = ۰ روز
5) تاج = ۴ روز

اینم از وضعیت ورزشی دوستان در چالش  Muscular

جناب تاگون ممنون از لیست هفته دوم.  303
آیا از فعالیت بچه‌های ورزشکار راضی هستی؟

خودت و ماجراجو که حسابی گل کاشتید.  41 
تاج و عقاب علوی هم فعالیت داشتن اما خب به‌خاطر درس‌ها فکر کنم اندکی کم‌تر از حد انتظار ظاهر شدن.  39
خداحافظ هوای نفس چی شده؟  17

(1400 تير 8، 10:14)AmirAl نوشته است: سلام
AmirAl
1400/4/3   /    ۴ روز خوب به امید خدا 317 Confetti

امیرعلی عزیز ماشاءالله به تو داداش نمونه.  317
حال و احوالت چطوره؟
موقع چراندن گوسفندها دیگه اذیت نشدی؟  Khansariha (18)

(1400 تير 8، 13:22)Mahdi@ نوشته است:
303 سلام  303
مهدی / ۶ / ۴ / ۱۴۰۰ / ۲ روز عالی

مرحبا به مهدی ما با این اعلام وضعیت‌های خوشگلش.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

در خدمت شما هستیم برای مصاحبه با یکی از داداش‌های عزیز استوایی.  49-2

اسم ایشون مهدی هست. لینک پروفایل‌شون: Mahdi@

[تصویر:  avatar_12352.jpg?dateline=1623496835]

ایشون 15 ساله هستن. کلاس نهم رو تموم کرده. از علاقه‌مندان ورزش فوتبال.
تصمیم جدی برای پاکی داره و الان چیزی حدود چهل روز هست که عضو کانون شده. رکورد پاکیش هم 2-3 هفته هست.
اطلاعات بیشتر رو تو مصاحبه ازش خواهیم پرسید. دیگه همه‌اش رو که من نباید بگم.  Smiley-face-biggrin

1) مهدی عزیز سلام. خیلی ممنون و خوشحالیم که وقتت رو به ما اختصاص دادی. اگه صحبت ابتدایی داری بفرما.  Khansariha (18)

2) این‌طور که شنیدم کلاس فوتبال میری. امسال اولین بار هست یا قبلا هم در این کلاس‌ها شرکت داشتی؟

3) فوتبالیست مورد علاقه‌ات چه کسی هست؟ دلیل علاقه و انتخابت رو هم بگو.

4) کلاس نهم هستی و طبیعتا امسال باید انتخاب رشته داشته باشی. چه شاخه‌ای رو می‌خوای انتخاب کنی؟ ان‌شاءالله دوست داری بعدها تو دانشگاه چه رشته‌ای بخونی؟ آیا به شغل آینده‌ات تا به حال فکر کردی؟

5) آیا منزل کامپیوتر دسکتاپ یا لپ تاپ دارید؟ چقدر با کامپیوتر بلدی کار کنی و چقدر سر در میاری؟

6) یه کتاب خوب معرفی کن بهمون که خودت دوست داشتی و ازش استفاده و لذت بردی.

7) یه آیه از قرآن که به دلت نشسته برامون قرار بده.

8) معدل پارسال و امسالت چند شد؟ جهت اطلاعات عمومی هست. مدیونی فکر کنی فضولیه.  4chsmu1

9) اگه بخوای ۳ تا از موفقیت‌های زندگیت رو بگی چیا هستن؟

10) به‌نظرت شاخصه اصلی یه انسان موفق چیه؟

11) فکر می‌کنی چه‌طور میشه این موفقیت رو به حوزه پاکی آورد و در زمینه کنترل هوای نفس به‌کار بست؟

12) اگه بخوای در یه جمله مهم‌ترین هدف و انگیزه‌ات از پاکی رو بگی چی میگی؟

13) مهم‌ترین مشکل پاکیت که هنوز حلش نکردی چی هست؟ (به 10 تا لغزش قبلیت فکر کن و بعد بگو)

14) فکر می‌کنی چرا کسی که تصمیم جدی برای پاکی داره، اما به اندازه تصمیم جدیش تو عمل از خودش جدیت نشون نمیده؟

15) حاضری برای پاکیت چی کار کنی؟ (این سوال نشون میده که پاکی برات چه جایگاهی داره)

16) اگه به 10 روز خوب رسیدی حاضری یه شام بچه‌های گروه رو دعوت کنی؟  4chsmu1 من پیتزا می‌خورم.  Smiley-face-biggrin

17) چقدر خوشحالی از این‌ که کانون رو پیدا کردی؟ آیا این‌جا بهت خوش می‌گذره؟ 

18) صحبت نهاییت رو بفرما. امیدوارم روزهایی پر از پاکی و حال خوب کنارمون داشته باشی و موفقیت‌هات رو ببینیم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان